Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

hp to złodziej

luudzie nie certolcie się tylko piszcie jak było.

kolo

W jakim HENPOLU? Co tu pisać o warunkach. Ta firma nie istnieje. A było tak - brak socjalnego, - po wielkiej imprezie w Wierzchowiskach, zniesiony dzień budowlańca - pracujesz cały miesiąc po to by dowiedzieć się że prezes urwał zł na godzinie - kierownik nic nie może, jeśli chodzi o kasę( no chyba że dla siebie to tak)

xyzxyz

To nie jedz do Ząbek tam jego nowa firma na córkę zalozona jest i juz w pelni dziala i ma zlecenia. FirmaAPI jak to pisano wczesniej.

rurza
@xyzxyz

ma się okey

hydraulik
@xyzxyz

a jak płacą

Kierownik Projektu

A co porabia "Generał" ? Nie pojechał z rodziną ? Pytam się bo szukam pracy i nie chciałbym spotkać się z nim :P

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
duupa

a gdzie jest hp

chuj

oddajcie NASZE pieniądze j (usunięte przez administratora)

bieda

Wie ktos cos moze keidy kasa za luty i marzec?????????????????????

zainteresowana
@bieda

PODBIJAM TEMAT!!!!!

hejo

Najlepsze, ze podobno na budowe tego przedszkola pojechaly materialy za ktore henpol nie zaplacil

xyzyz

dzis dowiedzialem sie przypadkiem ze corka prezesa prowadzi fundacje na ktora pani SKrzynecka przekazala pieniadze z wygranej w Polsacie, fundacja o nazwie Koocham , rowniez oczywiscie wystepuje henpol na niej jako najwiekszy daroczynca skoro na 1 miejscu tak mysle. corka prezesa bardzo dziekowala za pieniadze ze pomoga jej w trudnej sytuacji :|

zainteresowana

Dziś dostałem świadectwo pracy nie orientujecie się co i jak z odprawami.

henpolar

No wlasnie wiadomo cos z pieniedzmi za luty i marzec?????????????

v
@henpolar

NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lew

czy ktos wie czy beda wypłacone pieniadze za luty i marzec z henpolu?

kierowniczka

Nie ma co narzekać! Gdyby nie praca w Henpolu i upadek to nie pracowalibyśmy tam gdzie pracujemy i nie zarabialibyśmy tyle ile zarabiamy :) Pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)i rodzinę :)

arcusowiec

mam pytanie; jakie świadczenia wypłaca fgśp, i w jakich kwotach? jestem w podobnej sytuacji z wieloletnim starzem, jednak przy najniższej umowie. czy fundusz wypłaca wszystko według umowy jaką mam? czy odprawa jest ze średniej krajowej? Pytam bo pracowalem w firmie arcus i w najbliższych dniach ma być wyrok upadłości

Dobra praca dobra płaca
@arcusowiec

Ja miałem wszystko na umowie i grubo ponad średnią krajową, tak wiec dużo straciłem z tego co powinienem dostać od szefa a dostałem z funduszu. Syndyk puszcza liste do fgśp po czym fgśp puszcza kase do syndyka wg wykazu a potem syndyk przelewy dla pracownikow. Jak masz tylko cześć na umowie to dostaniesz tyle ile na umowe ale nie wiecej niz średnia krajowa.

Grubas

Potwierdzam! Wczoraj otrzymałem odprawę z funduszu.

lew

dzisiaj podobno syndyk ma zaczac wyplacac odprawy

Banan
@lew

Widzę że coś przybyło koło 2 średnich krajowych, jutro sprawdzę co i jak !

eks henpolowiec

jakby jakas kasa przyszła piszcie ! bo bieda piszczy ...

eks henpolowiec

wiem tylko ze do zasiłku potrzebne mi swiadectwo pracy a tu juz tydzien mija w swiadectwa nie ma co to za syndyk

NieGłupi
@eks henpolowiec

Ja dziś dostałem świadectwo pracy :)

WODNIK

DO EKS HENPOLOWCA-ODPRAWĘ ZA WYPOWIEDZENIE DA FUNDUSZ,NATOMIAST DO URZĘDU PRACY MOŻESZ SIĘ REJESTROWAĆ KIEDY CHCESZ LUB NIE JAK MASZ PRACĘ.POZDRAWIAM BYŁYCH KOLEGÓW HENPOLOWCÓW.

eks henpolowiec

ale odprawe da fundusz ???? do urzedu jest niby tydzien a bez swiadectwa to lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.