Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

lopneh

Facet z funduszu mowil ze kasa ma byc przekazana bylym pracownikom do konca miesiaca..

kolo

Ktoś mi powiedział że 10 lutego pani syndyk wypłaci nam pensje, cały tydzień latałem jak głupi do banku...... jak nie było pieniędzy tak nie ma. Czy ktoś wie, kiedy jakieś pieniążki wpłyną?

wodnik
@kolo

wodnik do kolo.ZADZWOŃ SOBIE DO FUNDUSZU ŚWIADCZEŃ GWARANTOWANYCH I BĘDZIESZ WIEDZIAŁ WSZYSTKO. (usunięte przez administratora)

A co z naszą kaso ? Kiedy będą płacić ? Wie ktoś coś może.

anonimus

HENPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ w Lublinie. KRS 0000188883. SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 20 stycznia 2004 r., sygn. akt IX GU 103/13, IX GUp 2/14.[BMSiG-1533/2014] Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, IX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, zawiadamia, że postanowieniem z dnia 21 stycznia 2014 r., wydanym w sprawie IX GU 103/13 ogłosił upadłość HENPOL Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie obejmującą likwidację majątku. Na Sędziego komisarza wyznaczył Sędziego Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z s. w Świdniku Beatę Figaszewską, zaś na syndyka masy upadłości Joannę Pelak. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia zgłosili swoje wierzytelności Sędziemu komisarzowi, powołując się na sygn. akt IX GUp 2/14. Ponadto wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia Sędziemu komisarzowi w terminie 3 (trzech) miesięcy od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym. KRS 0000188883 Sygnatura akt IX GUp 2/14 Numer MSiG 028/2014 z dnia 2014-02-11 Pozycja nr 1611 (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Eko-Probud Sp. z o.o.
oddaj kasę misiu

wpisz w wyszukiwarkę google i masz kwiatki : HENPOL PROKURATURA

aaaa

Jak dla mnie Ci ludzie są chorzy....Mój mąż jest na zwolnieniu już czwarty miesiąc i nie dość, że nie dostał pensji przed świętami to ZUS nie może mu nawet za zwolnienie wypłacić bo zakładowi szkoda poświęcić 5 min na wypełnienie druku Z3 o średnich zarobkach. ZUS pismo ponaglając ich i nic!!!!!!!! Mąż dzwonił to powiedzieli że wysłali a ZUS tego nie ma,jak to możliwe?dzwonił kolejny raz to już rzekomo kadrowej nie było i nie mogła udzielać informacji. A wiecie co powiedziała?śmiechu warte...że mają zamieszanie i prawdopodobnie zaległe pensje będą wypłacać...Kazała mu zadzwonić następnego dnia ale już nikt nie odbierał...Mąż rozpoczął rehabilitacje...a przez tych bezdusznych ludzi nawet za zwolnienie nie ma jak narazie pieniędzy...żeby to jeszcze ich pieniądze były...

aka

czytaj WP.PL-finanse ( zadłużyli się i ani myślą spłacać ) Drugi na niechlubnej liście uplasował się mieszkaniec województwa lubelskiego który jest winien 50,9 mln.zł.

ok

aaaa2aaa

polecam zajrzec na liste wprost 100 najbogatszych Polek.... i juz wszystko jasne w temacie

fuck you

a pit 11 to już dostał ktoś,warto byłoby się rozliczyć?

aaaa

Dzisiaj widzę że flagi (6 sztuk) przed siedzibą Henpolu w Lublinie zostały zdjęte

Lew

Czy pisaliscie jakieś podania o zapłatę zaległych pensji, jak tak to do kogo adresowaliscie? Wiecie może jaki (usunięte przez administratora)przejął sprawę, bo chyba do niego trzeba by pisać ?

hienpol

ktoś coś dostał?

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie :P

Zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi sprawy spółki i reprezentuje ją. Członkowie zarządu jak i prezes zarządu w pewnych jednak sytuacjach określonych przepisami Kodeksu Spółek Handlowych ponoszą odpowiedzialność za swoje działania lub zaniechania związane z prowadzeniem spraw spółki (art. 585-595 ks.h.) oraz za zobowiązania spółki w przypadku ziszczenia się przesłanek określonych w art. 299 k.s.h. Przepis art. 299 k.s.h. określa odpowiedzialności członków zarządu jako odpowiedzialność "za zobowiązania" spółki. Oznacza to, że stosownie do wymienionego przepisu odpowiedzialność ponoszą osoby będące członkami zarządu spółki w czasie istnienia zobowiązania, a zarazem także w czasie wymagalność zobowiązania. Członkowie zarządu odpowiadają solidarnie za zobowiązania spółki, gdy egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna. Członek zarządu może się uwolnić od odpowiedzialności, o której mowa, jeżeli wykaże, że we właściwym czasie zgłoszono wniosek o ogłoszenie upadłości lub wszczęto postępowanie układowe, albo że niezgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości oraz niewszczęcie postępowania układowego nastąpiło nie z jego winy, albo że pomimo niezgłoszenia wniosku o ogłoszenie upadłości oraz niewszczęcia postępowania układowego wierzyciel nie poniósł szkody. Członkowie zarządu spółki mogą ponosić odpowiedzialność na podstawie art. 299 k.s.h. od chwili ich powołania do zarządu. Powołana odpowiedzialność dotyczy też osób, które były członkami zarządu, gdy niezaspokojona przez spółkę wierzytelność stała się wymagalna, a jednocześnie były członkami zarządu w czasie właściwym do zgłoszenia spółki do upadłości. Ze względu na deklaratoryjny charakter wpisu członka zarządu do rejestru o ponoszeniu odpowiedzialności nie decyduje to, czy dana osoba figuruje czy figurowała jako członek zarządu w rejestrze przedsiębiorców. Należy jednocześnie pamiętać, że odpowiedzialność związaną z bezskutecznością egzekucji określonego zobowiązania wobec spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ponoszą na podstawie art. 299 k.s.h. osoby będące członkami zarządu tej spółki lub likwidatorami jedynie w razie istnienia tego zobowiązania. Nie jest przy tym możliwe jednoczesne pozwanie przez wierzyciela członków zarządu spółki na podstawie art. 299 § 1 k.s.h. i samej spółki. Ciężar dowodu wskazanych wyżej okoliczności spoczywa na osobie pozwanej. Z konstrukcji okoliczności zwalniających od odpowiedzialności wynika, że celem art. 299 § 1 k.s.h. jest ponoszenie odpowiedzialności za zobowiązania spółki przez tych członków zarządu, za urzędowania których zaistniały przyczyny uzasadniające zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości lub wszczęcie postępowania układowego, a którzy nie zgłosili odpowiedniego wniosku. Odpowiedzialności członków zarządu określonej w art. 299 k.s.h. nie powinno natomiast wyłączać postępowanie likwidacyjne, w przypadku gdy wprawdzie zobowiązanie staje się wymagalne lub powstaje w toku likwidacji spółki, lecz nie powstałoby, gdyby pozwani członkowie zarządu wystąpili z wnioskiem o ogłoszenie upadłości we właściwym czasie (tak SN w wyroku z 17 stycznia 2007 r., II CSK 322/06, Glosa 2007, nr 4, poz. 17). Na podstawie uregulowań zawartych w art. 21 ust. 1 i 2 Prawa upadłościowego i naprawczego członkowie zarządu mają obowiązek, nie później niż w ciągu dwóch tygodni od dnia, w którym wystąpiła podstawa do ogłoszenia upadłości, zgłosić w sądzie wniosek o ogłoszenie upadłości. Podstawą ogłoszenia upadłości spółki z o.o. jest jej niewypłacalność, która zachodzi, gdy spółka nie wykonuje swoich wymaganych zobowiązań pieniężnych. Drugą przesłanką uznania spółki za niewypłacalną jest sytuacja, gdy zobowiązania spółki przekroczą wartość jej majątku, niezależnie od tego, czy na bieżąco wykonuje ona swoje zobowiązania (art. 11 ust. 1 i 2 Prawa upadłościowego i naprawczego). Zaistnienie stanu niewypłacalności zawsze bezwzględnie obliguje zarząd spółki (a także poszczególnych jego członków) do zgłoszenia wniosku o ogłoszenie jej upadłości. Członek zarządu nie musi wykazywać, że to on wystąpił z wnioskiem o ogłoszenie upadłości (lub doprowadził do wszczęcia procedury układowej). Wystarczające jest stwierdzenie, że zgłoszenie to nastąpiło we właściwym czasie. Uchylić się od odpowiedzialności będą mogli również ci spośród członków zarządu (likwidatorów), którzy na podstawie ksiąg handlowych i bilansów spółki wykażą, że w czasie, gdy zarząd spółki spoczywał w ich rękach, stan jej interesów był taki, że nie uzasadniał złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości lub otwarcie postępowania układowego. Zwolnieni od odpowiedzialności będą również ci członkowie zarządu, którzy po objęciu swojej funkcji i ustaleniu stanu interesów spółki, natychmiast złożyli odpowiedni wniosek. O szkodzie w rozumieniu art. 299 § 2 k.s.h. można mówić jedynie wówczas, gdy zgłoszenie upadłości lub wszczęcie postępowania

To jest była Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością! w momencie problemów, gasi światło, zamyka drzwi ... Właścicielowi osobiście mogą skoczyć :(

kolo

wiem, że sp. z o.o., dlatego pytam czy poręczył osobiście !!!

kolo

kto wie ile kredytów nie spłacił henpol? jeśli właściciel je poręczył to banki będą go ścigać bez skrupułów...

kolo

(usunięte przez administratora) Wraz z mężem są udziałowcami warszawskiej firmy Henpol. Spółka zajmuje się realizacją projektów budowlanych od mieszkań, poprzez obiekty handlowe, użyteczności publicznej, oraz przemysłowe, w tym hale oraz fabryki, po roboty z zakresu ochrony środowiska i np. specjalistyczne roboty inżynieryjne. Zatrudnia ok. 650 pracowników. W 2012 r. miała 430 mln zł przychodów.

Hienpol

Czy ktoś zauważył, że z zarządu największej firmy budowlanej w lubelskiem na przełomie listopad-grudzień została wykreślona "preze_sowa"? (usunięte przez administratora) może być tak ...?

heh

tamta juz dzialala od lat tylko zmiany personalne w zarzadzie kombinuja jak moga w obliczu tak wielkich problemow glownej spolki

jacek

Dlaczego boicie się podpisać chociaż prawdziwym imieniem panowie henpolowcy?

@jacek

(usunięte przez administratora)sam sie podpisz dawac kase juz henpol bis działa buduie na wilanowie

gosc
@pracownik

czy ktoś słyszała że ma byc nowa firma zalozona przez nich. ? czy to tylko plotki ?zeby dobic jeszcze?

sdk
@gosc

Już założona i buduje na Wilanowie. Firma API.

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.