PROBUDEX Spółka z o.o.

Lublin

Opinie o PROBUDEX Spółka z o.o.

zoło

jeśli chodzi o to czy coś w ogóle się zmieniło to moim zdaniem od dłuższego czasu nie zmienia się nic a firma pomimo że wielu skazuje ją na upadek dalej ciągnie i daje sobie radę w trudnej branzy ....

GRZEGORZ W.

(usunięte przez administratora) MARTW SIE O ROBOTE A NIE O PIENIADZE SPOKO TO BYŁ KIEROWNIK STADNIK I SEKRETARKI POZDRAWIAM A SERDECZNIE POZDRAWIAM TEZ CHŁOPAKÓW Z PRACY (usunięte przez administratora) EKIPE Z KOCKA (usunięte przez administratora) I CAŁA PAKE

były pracownik

na początku mydlą oczy ładnie pięknie, a później robisz za darmo. ich motto to : "nie martw się o pieniądze, martw się o robotę" . moja rada unikajcie tej firmy.

byly pracownik

dajcie sobie spokoj!!!!!!! najwieksze bagno(usunięte przez administratora)

junior

lepiej zbierac puszki:) niz pracowac dla tego(usunięte przez administratora)niektory winien po 10 000zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nabrany

ludzie zapomnijcie o tej"firmie" jeden przepał to cwaniaki kiedys dzialali we dwóch to jeden z nich dał noge i nawywijał a ten co zostal to (usunięte przez administratora) Nie płaci tnie co sie da albo czekasz po 3 miesiące

asterix

(usunięte przez administratora), umowy na 1/4 etatu , zus z najniższej krajowej,

Zostaw opinię o PROBUDEX Spółka z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROBUDEX Spółka z o.o.