Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

paula

a jakie mają wymagania w tej fabryce oprócz wykształcenia wyższego? chodzi mi o pracę w dziedzinie ocena jakości żywności, biotechnologia żywności, mikrobiologia? pozdrawiam

też tam pracowałam i stwierdzam fakt że dopóki pracujesz jest okej to znaczy tyrasz jak osioł ale kiedy zachorujesz to jesteś traktowany jak intruz premia jak się im podoba to jest i w dodatku zależna od twojej pracy jeden się narobi a drugi poobija lepiej nie pokazywać na co cię stać bo cię zajeżdżą

zocha

z perspektywy doswiadczenie stwierdzam ze jesli pracujesz fair i dajesz z siebie wiele to to doceniaja, ludzie sa zyczliwi i tyle w temacie

camila
@zocha

fakt, rekrutacje są wznawiane co jakiś czas, zapotrzebowanie na nowych pracowników stale rośnie, firma się rozwija, a więc perspektywy istnieją, a do tego duży plus jeśli ktoś włada dodatkowo językami obcymi

lidka
@zocha

zocha> o to to to, dobrze gadasz :) karma zawsze wraca!

jankes

witaj,ide tam do pracy od poniedzialku na operatora,podobno sa tam komflikty,chodzi mi o to ze starsi operatorzy nic nie powiedzą co i jak i sie wqrwiaja ze ktos moze zajac jego stanowisko...i chcialem sie zapytac o place bo ja jestem przez agencje,wiec ona tez pewnie muisi zarobic.jak bys cos jeszczee mogl powiedziec co na NIE jest tam z gory dzieki[usunięte przez administratora]

inga
@jankes

jankes dobrze bedzie, moj kumpel pracowal jako operator i nie mial powodow do narzekan, jesli jestes fair to akze fair beda wobec Ciebie. Tyle ile ludzi tyle opinii aczkolwiek sama pracuje w develey juz 5 rok i naprawde jest w porzadku takze do dziela!

natalia
@jankes

paula jest dużo pracowników po wykształceniu wyższym, śmiało uderzaj, pracuję już 2 rok i jest naprawdę ok - fajny klimat, stawka na czas, socjal gwarantowany. Trzymam kciuki ;)

shuj
@natalia

No chyba naprawdę nie wiesz co piszesz.To są bzdety.

Karola
@shuj

jakie bzdety, Develey w ostatnim czasie się poprawił, warunki są autentycznie lepsze, fakt częściowo ekipa ludzi została zmieniona ale nie jest to jakaś ogromna liczba, a warto podjąć współpracę mają korzystne warunki

zdegustowany
@inga

koleś w 2009 roku pisze, że idzie w poniedziałek następny do pracy, a Wy odpowiadacie w 2014 roku! hahahahhaha brawo dla agencji. Dalibyście spokój, bo piszecie to samo na niejednym forum. Średnio inteligentna osoba kapnie się. Przynajmniej mam nadzieję. Ja pracowałem w marketingu szeptanym i to co robicie nie przeszłoby w tamtej firmie. Żal.pl. Zastanówcie się, czy pracownicy na prawdę wchodzili by na portal gowork i tak pięknie pisali w obronie pracodawcy! To co robicie jest przesadą.

neil

lala la nie wiem skąd Ty wytrzasnąłeś takie, a nie inne bzdety Zacznij myśleć zanim coś napiszesz bo to nie boli- praca jest w naprawdę dobrych warunkach, a do tego i przede wszystkim stabilność zatrudnienia, jak i rozwój gwarantowany.

karina
@neil

dokładnie firma się rozwija w związku z tym potrzebują nowych, moja znajoma siedzi w HR także coś na ten temat wiem i w sumie zachęcam bo niezłe warunki oferują

Leszno
tof

mam kilka pytań: 1) z tego co przeczytałam oferują pracę z trybie trzy zmianowym. od której rozpoczyna sie 1-sza zmiana? 2) jakie proponują zarobki? 3) jaki istnieje "problem z kadrą"? 4) co byście zmienili, a co wam się podobało? 5) czy łatwo dostać tam pracę? Zastanawiam się czy nie zgłosić się do tej firmy (odpowiada mi pod paroma względami) - jednak nie mam "ciśnienia" stąd pytania

jakub - 2008-12-28 08:33:15 Pracowalem u nich przez 3 lata i moge troche o nich opowiedziec,napewno kadra,ludzie, organizacja daje sporo do zyczenia jesli macie jakis pytania piszcie,postaram sie odpowiedziec Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .powiedz do kiedy tam pracowales jak moge wiedziec

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.