Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

rubin

na razie przestój z przyjęciami poczekaj do marca

zainteresowana

Witam! Chciałabym się dowiedzieć o mozliwościach podjęcia pracy na produkcji. Jeśli ktos pracuje i moze mi odpowiedzieć na kilka pytań bardzo prosze o kontakt na mail: starshine2@o2.pl dzieki serdeczne.

DD

Prawda jest taka, że jak szukacie czegoś na dłużej i na poważnie, to NIE TAM!!! [usunięte przez admina]

krzysiek
@DD

dd > nieprawda, Develey jest zainteresowany dłuższą współpracą i podchodzi do potencjalnych pracowników na poważnie. Nie będziesz na zasiłkowym lada dzień, spokojnie. Develey to profesjonalna firma

Wszechobecne kamery .Jeden normalny kierownik zmiany. Co do dwu to są bardzo duże zastrzeżenia odnośnie stosunku do pracownika.[usunięte przez admina]

annika

pracowalam w develey przez 3 tygodnie, na produkcji przez agencje Randstad, praca przy tasmie i niestety na stojąco przez 8 godzin,ani usiaść ani odsapnąc, caly czas na nogach, nie polecam

barban

witam.Mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy ds horeca.Zostałem zaproszony na rozmowe i chciałbym sie dowiedzieć jaka atmosfera panuje wsród handlowców,jak płacą i takie tam.Dzieki

Driver

a ja mam pytanie techniczne do pracujących!!! Czy ktoś zna śr. wysokości palet schodzących z produkcji i śr. wagę? mam dla nich wozić towar, ale zlecający nie znają danych :(. Jak zawsze wiedza jest tylko na ziemi, przy produkcji i w magazynie :) Będę wdzięczny za info. Driver

rubin

albo się znasz albo nauczysz się aby szybko

pa

a cóż to znaczy dla wytrwałych rubinie? praca jak wiele innych...

rubin

są dla wytrwałych operatorów

pa

No właśnie,czy są tam jakieś przyjęcia?Nie koniecznie na produkcje.

michał

Witam mam pytanie odnośnie pracy na produkcji czy są przyjęcia na operatora ?

Inna laska

Głupota ludzka niezna granic, a może to poprostu zazdrość

bobek

a tak sie ładnie zalogowała "laska" a zachowuje sie jak przedmowca okreslił ! Moze jest niedowartosciowana poprostu

blu

baranem jestes człowieku i tyle

laska

w develey są takie dwie laski jak wrzecion i mioduszewska co (usunięte przez administratora) dają zdrowo

zapieprzam jak glupia zreszta tak jak kazdy w tej firmie ale lubie to co robie jestem drugim operatorem i mam mnustwo pracy a wynagrodzenie jak zwykly pracownik pomimo to lubie swoja prace i ludzi ktorzy ze mna pracuja jest ciezko i jesli ktos ma powolne rece i brak drygu to raczej odradzam pracy bo tu trzeba sie wyrabiac bo praca w koncu jest tasmowa

m
@ja

prawda jeśli ktoś idzie na taśmę musi posiadać tzw. dryg bo bez tego nie ma efektów, praca musi być szybko, sprytnie wykonana, dla mnie też się podoba ze względu na super atmosfere choć zarobki nie są na tym stanowisku najwyższe, pomimo tego z ręką na sercu polecam :)

kuba
@ja

a kto powiedział, że będzie lekko. Trzeba zapracować na swoje, ale nie powiedziane jest, że to nie będzie wynagradzane bo jest i to bezproblemowo bo zawsze na czas

Gap

Dlaczego nikt nie pisze o biurze? Tam też chaos i zapieprz. Niemieckie wymagania, polska pensyjka.(usunięte przez administratora)Uciekłem jak tylko się zorientowałem co jest grane!

rudy
@Gap

stawka jest niezła nawet na początku więc nie wiem skąd takie bzdety wypisujesz, a co do osób to ekipa naprawdę jest spoko

ja - 2010-01-13 16:32:45 a ja od 3 lat pracuje w tej firmie i choc naprawde jest ciezko to bym nie zamienila na zadna inna kobiety na produkcji zwykle są pod specjalną troską w przeciwieństwie do facetów . założe się że wykonujesz lekkie prace manualne i niczego nie dźwigasz na plecach jak tragarz

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.