Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

andrzej

POSZUKUJĘ ŚWIADKÓW założyłem spraę.Sprawę tą prowadzi biuro w Dzierżoniowie.Obecnie jestem w polsce[usunięte przez moderatora] andrzej

porada

Z świadectwem robią przekręt dostaniesz porozumienie stron z odpowiednim paragrafem iwynika z tego że zwolniłeś sie sam na własną prośbe w razie na kóroniówke należy sie po 3 miesiącach.Na te świadectwo patrzą też krzywo inni pracodawcy.

n

13 euro brutto na umowie, ale uważaj bo to są roboczogodziny. Za każdąpracę masz inaczej płacone, co w realu wychodzi 5-6 euro na godzinę. Warunki jak warunki - życie na walizkach i nerwica w rodzini.tylko tyle, że nie martwisz się o nocleg. Za tyle godzin pracy powinno być co najmniej 2 razy tyle wypłaty. Brak wynagrodzenia za postój z winy zakładu.

Byłem tam

Nie rozumiem co jest nie tak jak trzeba ze świadectwami z ERBUDU... Może mi to ktoś wyjaśnić? Bardzo proszę...

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
xxxxx

mam niedługo wyjechać do pracy z firmy Erbud do Belgi,obiecują 13 euro brutto i zjazdówki płatne co 3 msc,oraz dobre warunki. Czy mógłby mi ktoś napisać jak jest naprawdę?

szyszaaa

Gustuś - 2010-03-19 12:02:54 Ja tam przez znajomosci nie robilem i narzekac nie moge... A moze ktos pracowal w Malmo ( Nora Kanalhuset) w 2006-2007?????? Jesli tak, to niech wyrazi swoja opinie :D To może daj namiary na lepszą firmę!

Gustuś

Jedyne co im moge zarzucic, to to, ze chcac cos załatwic w biurach, to przesylali od telefonu do telefonu i panie tam pracujace nie za bardzo wiedzialy z czego zyja. Oczywiscie nie wszystkie. I praca w Niemczech przez ERBUD nie jest godna polecenia :)

Gustuś

Ja mysle, ze tu nie ma co tuszowac... W Szwecji praca wygladala jak odpoczynek, a wyplaty brali po ok 2000euro. W Belgii bylo ciut gorzej, bo te soboty odchodzily, ale wyplaty zawsze na czas wplywaly na konto. Ludzie maja rozne doswiadczenia. Ja chwale oczywiscie, bo grzechem byloby narzekac :)

wojtek

Czy mógłby mi ktoś napisać coś więcej na temat pracy w Belgi w tej Firmie, jakie zarobki, itd.

andrzej

kolego ja jestem na drodze sądowej z tą firmą szukam świadków.. Ja teraz pracuję w belgijskiej firmie , MÓJ tel.484647947.Mój mejl kaskader.lowicz@wp.pl . proszęcie o odpowiedż

bolek

Proszę o informację odnośnie założonej sprawy w Sądzie Pracy. Czy wygrał Pan sprawę. Wygląda na to, że jest nas więcej poszkodowanych!

sylw73

Nie jest tak żle pracuje 11 lat i jest ok

slomianawdowa

Inspekcja Pracy za bardzo nic tu nie zdziala PolskaInspekcjaPracy powinna wspolpracowac z Inspekcjami z innych krai. Za granica.Erbud powinien byc kontrolowany co 2 dn,i to moze wtedy by pracownicy mieli wpisywane prawdziwe godziny. W tej firmie nikt nic nie wie. A tak wogoe to OPOC jak jest liczony i za jakie okresy wyplacany?

kama 2010.02.17

dlacaego nikt nie interweniuje do Państwowej Inspekcji Pracy? czy zwykły robol,to człowiek gorszej kategorii!!!!

słomianawdowa

mój mąż pracuje w tej firmie. Pieniądze .... ( chociaż więcej niż w Polsce -Belgia). Najgorsza ta rozłąka. Firma powinna postarać się o pakiety socjalne -już nawet nie wspomnę o jakiś premiach. Najgorsze jest to, że robią dwa razy tyle co Belgowie a dostają połowę z tego.

myslący_ciesla

Te, Literat palmowy, przeczytaj swoją umowę-tak na początek. Ja akurat dostawałem forsiunie za wszystkie przepracowane godziny na budowie. Widocznie nie wyrabiałeś się bo jesteś cienias. Więc nie pitol kocopołów, że Erbud płaci tylko część godzin. Przelicz sobie twoją pensję i podziel sobie to przez ilość twoich (liczonych przez ciebie osiołku) godzin a wyjdzie ci wszystko jasno i czarne na białym.

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.