MAHLE Krotoszyn

Opinie o MAHLE Krotoszyn

Jakie wynagrodzenie na Network Security Specialist ?

Minona

73000 nik ci wincy nie nawali

Mad Max

Witam. Ostatnio na pracuj.pl pojawila sie oferta pracy na stanowisku specjlasita ds planowania produkcji. Jak wygaladaja zarobki, atmosfera oraz obowiazki ?

Fridriś

Wypłaty mamy naprawdę dobre nie ma co narzekać w innych firmach może tyle samo zarobisz ale praca po 10 godzin i wszystkie soboty

@Fridriś

Tutaj też robisz wszystkie soboty, no i jeszcze niedziele, święta :D

Asik

Ludzie wypisujcie się z tych związków bo nic się nie zmieni Jak oni mogli się zgodzić na parking rowerowy w takim miejscu, większość nie chce tam parkować a podejrzewam patrząc na zbrojenia które wylewali pod niego że tani nie był. Znając kadrę zarządzająca to teraz będą nas straszyc i zmuszać by tam zostawiać swoje jednoślady bo to im najlepiej wychodzi a co najmniej 50miejsc parkingowych dla samochodów zlikwidowali. Bareja by tego lepiej nie wymyślił. Ja nie mam zamiaru codziennie iść pod aftemarket i trącić co najmniej 5min mojego czasu. Co o tym wszystkim myślicie....?

Rowerowy
@Asik

Ja pierniczę ten ich parking. Będę przypinał rower do płotu koło portierni.

Set
@Asik

Związki to mogą wycieczkę zorganizować! To są pozerzy którzy tylko dużo gadają a w rzeczywistości nic nie mogą!!!

asiara
@Asik

i co zrobisz z tym całym zaoszczędzonym czasem? xD

Asik
@asiara

Będę dłubał w nosie Ja wiem ze niektórzy już godz przed rozpoczęciem pracy czekają na parkingu żeby jak najwcześniej wejść ale ja pracuje po to żeby żyć, nie na odwrót....

brakslow
@Asik

Nie wiem kto mogł wpaść na tak idiotyczny pomysł rowerowni w takim miejcu. Ludzie nie po to jadą rowerem by (usunięte przez administratora) tyle drogi do roboty , nie wspomne o dojściu np na takie tłoki. Trzeba było to zlecić komuś kto chociaż ma rower to by zrozumiał.

Ktoś
@brakslow

Kto wpada na takie pomysły "nasze kochane związki zawodowe" znane lepiej pod szyldem biuro podróży. Za jednym zamachem załatwiły wiatę rowerową i wycieczkę przez cały parking do portierni można?

Spoko

Nie bylo

Naprawdę aż tak mało?

Najlepszy z odlewni

Witam.Jakie święta? Odlewnia pracuje.

Basior

Jeszcze jedna wypłata przed świętami będzie to się odkujesz ????A tak na poważnie na hali tłoków te 4600 to w tym miesiącu miał prawie każdy i to bez nadgodzin

Tobi
@Basior

4600 przy jakiej stawce i przy ilu godzinachh...?

Djdjdj
@Basior

4600?? To chyba na poczatku roku, od wakacji spokojnie ponad 5 tyś bez nadgodzin

@Tobi

184 h i miałem 4700 bez nadgodzin podobnie jak większość na zmianie.Stawka była w tym miesiącu 33,80 plus godziny nocne i dodatek za brak chorobowego.Tyle wychodzi bez żadnej łaski.

@Djdjdj

Przestań wprowadzać w błąd.Najwyższa stawka na tłokach w tym roku to było 34 zł.Nawet przy 184 h , dodatku nocnym i za brak chorobowego oraz zmniejszonym podatkiem PIT max wypłata mogła wynieść 4800 zł.Mówimy tu o zaszeregowaniu stawką 1.0 bez nadgodzin.Inaczej być nie mogło więc to twoje 5 tyś sobie wymyśliłeś.

@Basior

No to się cieszcie że dostaliscie jakieś podwyżki, bo słyszałem że tuleje nic, tylko zawory i tłoki. Są lepsi i gorsi.

No
@Anonim

Chłopie przestań. Jak wy cały czas zarabia liście więcej kasy, to było dobrze. Co chwilę macie wolne. Większość na tulejach ma weekendy wolne. A my na aluminium robimy ciągle, nawet w niektóre święta. Wy sobie siedzicie w rodzinnym gronie a my pracujemy. Zawsze mieliśmy małe stawki, w końcu dostaliśmy trochę więcej to źle. W sumie to ja się cieszę z tego co mam

@No

Ja pracuje na 4 brygady kolego, więc też robię prawie każdy weekend. Nie przypominam sobie żebyśmy więcej mieli, no chyba że ktoś ma jakieś wyższe stanowisko. Gdy wszystkie inne działy stały z braku zamówień my jechalismy i ciągneliśmy ten bajzel, a miejcie sobie więcej na odlewni za taką robotę się należy nikt nie broni, tylko że podnieśli nawet na obróbce.

@Anonim

No niestety kolego przez kilka lat na zaworach stawki były większe o 3 zł na h niż na tłokach.A więc wypłaty były wyższe o 300 zł na waszym dziale.Dopiero teraz stawki są na równym poziomie.

3800 proszę pana

Jak atmosfera na wałkach rozrządu?

nicki

Dzień dobry, jakie są widełki na sap consultant w MAHLE? Mam ponad 5 lat doświadczenia w automotve. Mówię w kilku językach. Roczne doswiadczenie jako konsultant, a ponad 8 lat pracowałem w ostatniej firmie z SAP, ale jako user. Zastanawiam się nad aplikacja do tej firmy. Podzielicie się prosze zarówno widełkami jak i ogólnymi wrażeniami.

NICK

parking

fajny parking rowerowy zrobili szkoda że zamiast ktoś głową myśleć o lokalizacji to myślał (usunięte przez administratora)i parking zrobił pod kobiernem gdzie 99% osob jest z krotoszyna

@parking

Ktoś napewno miał w tym interes i nie jeździ rowerem. Ludzie tak nie będą tam parkować. To pieniądze wyrzucone w błoto.

Janusz I Grażynka

Co tam się dzieje na zaworach ??? podobno ludzi mają przenosić...

Yeti69
@Janusz I Grażynka

Już przenoszą jak za razie do końca roku. Na tłoki aluminium tymczasowo jeśli ktoś chętny na stałe to tłoki stalowe.

Ona

Ja mam takie nie typowe pytanie czy kobietę przyjmują która ma rentę i z grupą też przyjmują ?

Janusz I Grażynka
@Ona

Tak biorą do pracy nawet tych co mają dwie lewe ręce

lolek

Mechanicy z Tłoków to fajne chłopaki pracują szybko i sprawnie awarie usuwają bez pomylek dziekuje za wasze zaangazowanie

@lolek

Przeciez nikt wam tej odlewni nie zazdrosci :)) a tym bardziej tych pieniędzy, każdy moze sie tam przenieść bo jest możliwość nawet na siłę tam wyganiają chociaz na 2 tygodnie, i nikt nie chce isc.. Wiec nie wiem skad myślenie o zazdrosci itp.. Praca na odlewni szkodzi zdrowiu i to bardzo a dwa... Serio warunki takie ze i za 6 koła bym nie poszedł... Spójrzcie na wasze poprzepalane koszulki dziurawe i poparzenia na lapach.... O jakiej wy zazdrosci tutaj mowicie :D, zarabiajcie i 6 kola albo 7, zdrowia życzę :)

@Hahah

Poszedłbyś poszedł za te 6 tysięcy, tylko tyle że pracujesz widocznie za stawke która pozwala Ci wiązać jakoś koniec z końcem mimo wysokiej inflacji, a i tak będziesz biadolił jak to zakład źle płaci. Wniosek nasuwa sie sam - wszyscy narzekają ale każdy pracuje bo wie że ten pieniądz za 8 h w Krotoszynie niestety jest ciężko osiągalny. A te dziurawe spodnie to tylko i wyłącznie niedbalstwo tego co to nosi. Zawód odlewnika zobowiązuje do większego skupienia i myślenia co się robi .

Hahah

No tlumacze ci tumoku,ze nie ma problemu z przejściem na odlewnie ze wręcz sa naciski na to ale nikt nie chce tam iść włącznie ze mną, wiec nie podniecaj sie pieniędzmi bo nie sa warte traconego tam zdrowia... Gdybym chciał to bym tam był w ciagu tygodnia bo kierownicy wrecz płaczą o to ze nikt nie chce sie tam przeniesc....(usunięte przez administratora)

Inżynier

Trafna odpowiedź. Gratuluję wszystkim Odlewnikom i życzę jeszcze większych wypłat!

@Hahah

Problem jest taki że Ty nic nie tłumaczysz bo nie masz żadnych dowodów na to co piszesz. Przenosili ale na dzień dzisiejszy nie jest to konieczne bo obsada jest. Odlewnia jest owiana zła opinia niestety .... Nie wiedzieć czemu ? Lesery z dwoma lewymi są przyjmowani i na początku chcą nie wiadomo jakie wypłaty. Tyle w temacie

Śmietana z kija Włocha

Tak się jaracie, że 4900 netto dostaliście na odlewni po raz pierwszy dodajmy w historii i już nocki, popki, praca w weekendy, warunki szkodliwe i PRZEDE WSZYSTKIM strasznie zniszczone uzębienie wam nie wadzą? Idźcie do dentysty i dajcie znać po zakończonym leczeniu ile z tych 4900 wam zastalo, wy moi szczerbaci królowie życia:)

@Śmietana z kija Włocha

Bzdura. Każdy wie że odlewnik nie należy do "zdrowych" zawodów, jednak to co piszecie nijak ma poparcie. Wiara narzeka na warunki, ale to że siedzą w WC pełnym dymu papierosowego to już im wielce nie szkodzi. Zdarzają się przypadki spożywania tam jedzenia, więc nie wymyslajcie głupot. Bardziej szkodliwe jest spawanie aluminium lub jego obróbka, więc Ci po "drugiej" stronie wcale lepiej nie mają nie wspominając o mgle olejowej, chłodziwie itd. przemawia przez Was zazdrość że ktoś ma 5 z przodu. Odlewnia istnieje 20 lat, ludzie robią i nikomu nic nie jest ... Poogladajcie sobie filmy jak kiedyś pracowali w azbeście albo odlewni Ursusa i zobaczcie jakie mieli warunki. Niektórzy żyją do dziś nie ma reguły na to że jeżeli pracujesz na odlewni jesteś skazany na przedwczsna śmierć. Glupota

Brawo!!!! Bardzo dobrze napisane!!!! Jak na odlewni mieli 3700 to nikt się o wasze zdrowie nie martwił,a teraz jak 5 to jaka troska.....aż miło.Myslą że na innym dziale robią za mniejszą kasę to ich choroba nie dopadnie.....dramat......

Młody

Nowy kierownik jakoscji na tlokach dzisiaj oglosili. Wreszcie może bendzie porządek w tym dziale bo coraz więcej reklamacji. Powinien być ktoś inny ale i tak życzę powodzenia dla nas wszystkichh

Ciekawa
@Młody

Mijasz się troszke z prawdą. O temat jakosci wyrobów w tej firmie dbamy wszyscy a nie tylko jakość. Ale cóż, jeśli myślenie w większości zerojedynkowe.

Xxx

Na odlewni 5 koła za za wrzesień jak komuś nie pasuje to niech se idzie w (usunięte przez administratora)

@Xxx

Na odlewni to se mogą i 6 tys zarabiać...zdrowie cenniejsze więc niech se za to pracują :))))

@Hahah

Chłopie....są tacy co w dobrych warunkach pracują,mają 3 koła i też chorują albo już ich nie ma......a cięzko pracować za 3 lub za 5 to jest róznica.....a choroba nie wybiera....

@Andrzej

No tak tak... Tak se tlumacz.. Ciesz sie z tych 5 kola i pracuj na tej odlewni, wszystkiego dobrego :))

bamber z klasą

i co kaska pasuje? akurat będzie na 1.5t węgla, a co nie jak tak. dobrze że byki w cenie bo słabo bym to widział, pozdrawiam z cieplutkiego domu :))

Witam.Czy może ktoś mi podać rozkład jazdy autobusu do Mahle z Jarocina i skąd dokładnie odjeżdża.Bede bardzo wdzięczna.????

Jak wyglada praca dla kobiet?

Ona

I co godzinę na papierosa . Nie można normalnie skorzystać bo po kilka w ubikacji . Po minucie włosy i koszulka śmierdzi fajkami !

lex
@Kasia

Nie słuchaj głupot forumowych trolli. Praca zależy od działu i stanowiska. Większość pracowników to mężczyźni, lecz kobiety stanowią duży procent zatrudnionych. Pracują na maszynach, kontroli jakości, pakowaniu. Zasadniczo tak jak faceci, z pominięciem najcięższych prac na odlewni żeliwa, czy przy obróbce dużych tuleji.

Pracownik M

Ciekawe na jak dziale tak jest?

Mimi
@Ona

No i w miedzy czasie bajera z facetami ktorzy przychodza na wizualna na liniach do dziewczyn

Odlewnik

Odlewnia aluminium 5 tys wypłaty i to bez nadgodzin. Wkoncu czuje się doceniony. Można jeszcze sobie dorabiać w postaci nadgodzin jak ktoś chce. Inflacja co prawda zjadła część tych pieniędzy ale jak widzimy firma stara się coś tam dołożyć, a przypomne wam że inflacja to nie wina firmy. Ciekawe co byście mówili jakby was zlali ciepłym mo....czem

Fridriś

Cieszmy się że mamy pracę plusy to 8 godzin i około 4 tysięcy wypłaty nigdzie za te godziny tyle w Krotoszynie u prywaciarza nie zarobimy a jeżeli ktoś narzeka nikt tu nikogo siłą nie trzyma nie narzekać tylko jak nie pasuję zmieniać pracę

FjurDojczland
@Fridriś

W krotku można wyciągnac te 3300-3800 netto nie tylko w mahle także troche mijasz się z prawda.. może to nie branża automotive ale zawsze cos...

nickname
@Fridriś

Może i się zarabia ale 4 brygady, weekendów nie masz a jak już jest wolne to półtora dnia bo połowę odsypiasz, jak wypadnie ci impreza to musisz brać urlop. Ludzie gadają "bo u prywaciarza robi się po 10 godzin" tak ale miało się weekendy nie chodziło się na popołudnia i nocki, człowiek lepiej się czuł z nierozregulowanym zegarem biologicznym a tak to same zoombi chodzą po hali. Zobaczcie jak wyglądają ludzie co robią 20lat++ w tym zakładzie, zniszczeni zmianami myślisz, że ma 60 lat a ma 40 masakra. Jestem młody i boje się, że skończę jak oni...

@Fridriś

Zakochany w Mahle zarabiasz koło 4 tyś, to może 3.6 albo 3.7 .Naprawdę wielki sukces za sześć dni pracy w tygodniu popołudniu i nocki wszystkie weekend brawo.

Obserwer

Odlewnia alu, 176h we wrzesniu i 4900+ wyplaty, takze nie wiem gdzie Ty masz 3.7 :)))

olga

na zajezdni ale 3,7 brutto

@Obserwer

No naprawdę sukces odlewnia aluminium sześć dni w tygodniu świątki piątki i sobota niedziela w pracy zobaczymy latem twoje zadowolenie

@Obserwer

Czyli 1000 euro za nocki i weekendy szału nie ma , i to jeszcze na odlewni. Na tonę węgla starszy

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn - Krotoszyn

• Jak się pracuje w MAHLE Krotoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Krotoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 578.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Krotoszyn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 479, z czego 104 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 282 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Krotoszyn?

Kandydaci do pracy w MAHLE Krotoszyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Krotoszyn