opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    nicki

    17.11.2022 13:21

    Kandydat

    Dzień dobry, jakie są widełki na sap consultant w MAHLE? Mam ponad 5 lat doświadczenia w automotve. Mówię w kilku językach. Roczne doswiadczenie jako konsultant, a ponad 8 lat pracowałem w ostatniej firmie z SAP, ale jako user. Zastanawiam się nad aplikacja do tej firmy. Podzielicie się prosze zarówno widełkami jak i ogólnymi wrażeniami.
    ReviewUserIcon
    NICK

    17.11.2022 08:40

    Kandydat

    Dzień dobry, jakie są widełki na sap consultant w MAHLE? Mam ponad 5 lat doświadczenia w automotve. Mówię w kilku językach. Roczne doswiadczenie jako konsultant, a ponad 8 lat pracowałem w ostatniej firmie z SAP, ale jako user. Zastanawiam się nad aplikacja do tej firmy. Podzielicie się prosze zarówno widełkami jak i ogólnymi wrażeniami.
    ReviewUserIcon
    parking

    16.11.2022 09:13

    Pracownik

    fajny parking rowerowy zrobili szkoda że zamiast ktoś głową myśleć o lokalizacji to myślał (usunięte przez administratora)i parking zrobił pod kobiernem gdzie 99% osob jest z krotoszyna
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    16.11.2022 18:20

    Pracownik

    Ktoś napewno miał w tym interes i nie jeździ rowerem. Ludzie tak nie będą tam parkować. To pieniądze wyrzucone w błoto.
    ReviewUserIcon
    Janusz I Grażynka

    12.11.2022 22:58

    Pracownik

    Co tam się dzieje na zaworach ??? podobno ludzi mają przenosić...
    ReviewUserIcon
    Yeti69

    13.11.2022 17:16

    Pracownik

    Już przenoszą jak za razie do końca roku. Na tłoki aluminium tymczasowo jeśli ktoś chętny na stałe to tłoki stalowe.
    ReviewUserIcon
    Ona

    04.11.2022 21:56

    Kandydat

    Ja mam takie nie typowe pytanie czy kobietę przyjmują która ma rentę i z grupą też przyjmują ?
    ReviewUserIcon
    Janusz I Grażynka

    05.11.2022 22:59

    Pracownik

    Tak biorą do pracy nawet tych co mają dwie lewe ręce
    ReviewUserIcon
    lolek

    24.10.2022 02:45

    Pracownik

    Mechanicy z Tłoków to fajne chłopaki pracują szybko i sprawnie awarie usuwają bez pomylek dziekuje za wasze zaangazowanie
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    29.10.2022 20:58

    Pracownik

    Trafna odpowiedź. Gratuluję wszystkim Odlewnikom i życzę jeszcze większych wypłat!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.10.2022 10:03

    Pracownik

    Problem jest taki że Ty nic nie tłumaczysz bo nie masz żadnych dowodów na to co piszesz. Przenosili ale na dzień dzisiejszy nie jest to konieczne bo obsada jest. Odlewnia jest owiana zła opinia niestety .... Nie wiedzieć czemu ? Lesery z dwoma lewymi są przyjmowani i na początku chcą nie wiadomo jakie wypłaty. Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Śmietana z kija Włocha

    23.10.2022 11:18

    Były pracownik

    Tak się jaracie, że 4900 netto dostaliście na odlewni po raz pierwszy dodajmy w historii i już nocki, popki, praca w weekendy, warunki szkodliwe i PRZEDE WSZYSTKIM strasznie zniszczone uzębienie wam nie wadzą? Idźcie do dentysty i dajcie znać po zakończonym leczeniu ile z tych 4900 wam zastalo, wy moi szczerbaci królowie życia:)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.10.2022 19:43

    Pracownik

    Bzdura. Każdy wie że odlewnik nie należy do "zdrowych" zawodów, jednak to co piszecie nijak ma poparcie. Wiara narzeka na warunki, ale to że siedzą w WC pełnym dymu papierosowego to już im wielce nie szkodzi. Zdarzają się przypadki spożywania tam jedzenia, więc nie wymyslajcie głupot. Bardziej szkodliwe jest spawanie aluminium lub jego obróbka, więc Ci po "drugiej" stronie wcale lepiej nie mają nie wspominając o mgle olejowej, chłodziwie itd. przemawia przez Was zazdrość że ktoś ma 5 z przodu. Odlewnia istnieje 20 lat, ludzie robią i nikomu nic nie jest ... Poogladajcie sobie filmy jak kiedyś pracowali w azbeście albo odlewni Ursusa i zobaczcie jakie mieli warunki. Niektórzy żyją do dziś nie ma reguły na to że jeżeli pracujesz na odlewni jesteś skazany na przedwczsna śmierć. Glupota
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.10.2022 12:33

    Pracownik

    Brawo!!!! Bardzo dobrze napisane!!!! Jak na odlewni mieli 3700 to nikt się o wasze zdrowie nie martwił,a teraz jak 5 to jaka troska.....aż miło.Myslą że na innym dziale robią za mniejszą kasę to ich choroba nie dopadnie.....dramat......
    ReviewUserIcon
    Młody

    21.10.2022 19:55

    Pracownik

    Nowy kierownik jakoscji na tlokach dzisiaj oglosili. Wreszcie może bendzie porządek w tym dziale bo coraz więcej reklamacji. Powinien być ktoś inny ale i tak życzę powodzenia dla nas wszystkichh
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    22.10.2022 12:56

    Pracownik

    Mijasz się troszke z prawdą. O temat jakosci wyrobów w tej firmie dbamy wszyscy a nie tylko jakość. Ale cóż, jeśli myślenie w większości zerojedynkowe.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    11.10.2022 07:45

    Pracownik

    Na odlewni 5 koła za za wrzesień jak komuś nie pasuje to niech se idzie w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    13.10.2022 10:32

    Pracownik

    Chłopie....są tacy co w dobrych warunkach pracują,mają 3 koła i też chorują albo już ich nie ma......a cięzko pracować za 3 lub za 5 to jest róznica.....a choroba nie wybiera....
    ReviewUserIcon
    Hahah

    20.10.2022 03:24

    Pracownik

    No tak tak... Tak se tlumacz.. Ciesz sie z tych 5 kola i pracuj na tej odlewni, wszystkiego dobrego :))
    ReviewUserIcon
    bamber z klasą

    13.10.2022 21:15

    Pracownik

    i co kaska pasuje? akurat będzie na 1.5t węgla, a co nie jak tak. dobrze że byki w cenie bo słabo bym to widział, pozdrawiam z cieplutkiego domu :))
    ReviewUserIcon
    Anna

    13.10.2022 14:04

    Kandydat

    Witam.Czy może ktoś mi podać rozkład jazdy autobusu do Mahle z Jarocina i skąd dokładnie odjeżdża.Bede bardzo wdzięczna.????
    ReviewUserIcon
    Kasia

    08.09.2022 19:00

    Kandydat

    Jak wyglada praca dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    10.10.2022 09:25

    Pracownik

    Ciekawe na jak dziale tak jest?
    ReviewUserIcon
    Mimi

    11.10.2022 23:15

    Były pracownik

    No i w miedzy czasie bajera z facetami ktorzy przychodza na wizualna na liniach do dziewczyn
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    11.10.2022 14:58

    Pracownik

    Odlewnia aluminium 5 tys wypłaty i to bez nadgodzin. Wkoncu czuje się doceniony. Można jeszcze sobie dorabiać w postaci nadgodzin jak ktoś chce. Inflacja co prawda zjadła część tych pieniędzy ale jak widzimy firma stara się coś tam dołożyć, a przypomne wam że inflacja to nie wina firmy. Ciekawe co byście mówili jakby was zlali ciepłym mo....czem
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    07.10.2022 20:15

    Pracownik

    Cieszmy się że mamy pracę plusy to 8 godzin i około 4 tysięcy wypłaty nigdzie za te godziny tyle w Krotoszynie u prywaciarza nie zarobimy a jeżeli ktoś narzeka nikt tu nikogo siłą nie trzyma nie narzekać tylko jak nie pasuję zmieniać pracę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.10.2022 09:57

    Pracownik

    No naprawdę sukces odlewnia aluminium sześć dni w tygodniu świątki piątki i sobota niedziela w pracy zobaczymy latem twoje zadowolenie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.10.2022 11:43

    Pracownik

    Czyli 1000 euro za nocki i weekendy szału nie ma , i to jeszcze na odlewni. Na tonę węgla starszy
    ReviewUserIcon
    Blacha

    01.09.2022 13:35

    Pracownik

    Zobaczymy na jesień chorobowe polecą to 150 zł brutto nic nie da jak maszyny będą stały. Powodzenia życzę im biali będą niedługo na maszynach jechać i robić swoje normy do tego dojdzie. My fizycznie se poradzimy w każdej pracy ....
    ReviewUserIcon
    Franc

    16.09.2022 11:50

    Pracownik

    Rzad wlasnie przyklepal ustawe o 2krotnym podniesieniu minimalnej w przyszlym roku i wynosic ona bedzie po 2giej podwyzce w lipcu 3600 brutto czyli ponad 2700zl na reke, a w styczniu 24r podniosa kolejny raz i juz na pewno minimalna bedzie kolo lub ponad 3000zl na reke i wtedy sie moze zaczac dopiero cyrk i to jest problem o ktorym uwazam powinnismy zaczac ze soba po ludzku dyskutowac , po ile wtedy bedzie zwykly chleb ? I jak my bedziemy wygladac ze srednimi zarobkami 3500-3600 na reke ? A nie wyklocac sie i obrazac miedzy soba czy urzadzac z forum kolka milosnego choc jesli to prawda to wspolczuje koledze takiej zony i zycze znalezienia ,,normalnej,,
    ReviewUserIcon
    PLK

    09.10.2022 08:08

    Inne

    Odcinek linia kolejowej 281 z Krotoszyna do Jarocina jest remontowana więc pociągi napewno przyspieszą do I z Poznania do Twojej miejscowości. .
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    06.10.2022 15:12

    Pracownik

    Ja z takim tematem czy na wszystkich zmianach jest takie kolesiostwo z Mistrzami że nie którzy śpią na nockach przesiadują cała zmianę na spawalni u mechaników najbardziej i najwięcej pracownicy benzyny inni za nich (usunięte przez administratora) jeden temat a drugi to mechanicy nie Roby z rana kto nad nimi ma władze siedza i pierdzą w krzesła nie kiedy cała zmiane jak nie śpią na spawalni to śpią za stołowce i to tak godzinkę minimum .........co wy na to czy ktoś się zgadza z moją opinia ......proszę komentowac
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.09.2022 15:08

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik OW

    03.10.2022 15:10

    Pracownik

    Jak tak mamy dobrze na ow to zapraszam ! Nie wiesz gdzie ręce kłaść tyle pracy dodatkowej doszło przez pracowników za wschodniej granicy . Nasi przełożeni chyba nie chcą tego widzieć albo głupich z nas robią.
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    06.10.2022 14:58

    Pracownik

    Pochwal się bo nie na wszystkich zmianach tak jest
    ReviewUserIcon
    Norek

    19.08.2022 18:53

    Pracownik

    Dużo osób uciekło z zakładu do firmy z Zalesia i co ? Tak miało być fajnie i kolorowo a jak się okazuje to tam zwalniają bo nie mają roboty . Dużo osób położyło wszystko na jedną kartę mając tu umowę na stałe, a teraz oby się nie okazało że zostaną zwolnieni .... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
    ReviewUserIcon
    Jesieniara

    05.10.2022 15:50

    Były pracownik

    Nie uciekli tylko zaczęli zwalniać, bo roboty nie było.
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    06.10.2022 14:52

    Pracownik

    Pouciekali z tłokow stalowych i z aluminiowych z mahle
    ReviewUserIcon
    Bystry

    04.10.2022 04:15

    Pracownik

    Panowie wypisujcie się ze związków inaczej nie będzie podwyżek ani nic z tym związane. Poprostu czorny musi odejść
    ReviewUserIcon
    Bamber

    04.10.2022 04:13

    Pracownik

    Ludzie wypisujcie się ze związków inaczej nie będzie podwyżek ani nic z tym związane. Poprostu czorny musi odejść!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Pit z al

    17.09.2022 10:08

    Pracownik

    Jak tam dostaliście już kase za te przesunięte urlopy bo znowu cisza
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    26.09.2022 04:59

    Pracownik

    Widać zabolało. Gadaj co chcesz - robisz w mahle i sam doskonale wiesz w jakim (usunięte przez administratora) się znajdujesz. Zaklinaniem rzeczywistości sytuacji nie zmienisz :) (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nok

    27.09.2022 21:13

    Pracownik

    Tu nie chodzi o różnice (która jest niewielka), tak jak napisałem tu chodzi o czas kiedy minimalna dobije do 3000, a to najprędzej nastąpi w Styczniu 2014, wiec jeszcze trochę czasu. Poza tym jeżeli Twoje zarobki są między 3,3 - 3,8k i masz dzieci to faktycznie masz prawo do wyrażania żalu na forum, bo Twoja sytuacja jest nieciekawa. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    bamber z klasą

    24.08.2022 20:56

    Pracownik

    co taka cisza na forum?
    ReviewUserIcon
    Zniemczony Andreas

    17.09.2022 08:44

    Były pracownik

    Nikt im nie broni walczyć o podwyżkę. Za chwilę te 2800-2900zl będzie poniżej najniższej krajowej. Więc głowa do góry - niebawem będziecie mieli 3000zl, a że w sklepie masło będzie po 20zl... szczegół ;)
    ReviewUserIcon
    Rumcajs

    25.09.2022 17:21

    Były pracownik

    I tutaj się zgadzam w 100%. Odszedłem z tego b u r d e l u, bo w tej firmie tylko układy się liczą.(usunięte przez administratora) Pozdrawiam ludzi z byłego WSM-u.
    ReviewUserIcon
    Benia

    24.09.2022 16:59

    Inne

    Jeśli facet zarabia obecnie mniej jak 5 tysięcy to niech nie nazywa się mężczyzną. Takie są realia - słabo te wypłaty w mahle wyglądają za robotę na zmiany. Bardzo słabo.
    ReviewUserIcon
    POSZKODOWANY PRZEZ GRUZINA

    22.09.2022 23:58

    Pracownik

    witam, czy dostał ktoś jakiś odzew w sprawie naszych samochodów które zostały uszkodzone przez pracownika mahle? pozdrawiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Ulalala

    19.09.2022 15:35

    Pracownik

    Jak tam panowie i panie, staracie się o dodatek za brak L4? Jesteście w stanie sprostać wymaganiom naszych panów i władców? 150 zł brutto to naprawdę hajs o który warto się bić co nie ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2022 08:21

    Pracownik

    Ale nikt się o nic nie bije. Chodze normalnie do pracy, jak będzie dodatek to fajnie, jak będę chory to pójdę do lekarza. Dlaczego we wszystkim doszukujecie się dziury w całym ? .
    ReviewUserIcon
    operejczur

    16.09.2022 17:03

    Pracownik

    Pensji nie chcą podnieś bo nie mają z czego, że inflacja dotkała zakład. Szukają oszczędności na wszystkim a czy nie jest tak, że jak produkt potrzebuje większego wkładu finansowego to nie jest wtedy droższy przy sprzedaży? W ciula nas robią opychają wszystko drożej i jeszcze dodatkowo z nas zdzierają skórę bo "prąd drogi" i inne bzdety. Te wszystkie koszty produkcji im się zwracają z palcem w (usunięte przez administratora) wcale by nie musieli na niczym oszczędzać to jest tylko mydlenie oczu, żeby się nikt nie upominał o pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Bolszewia

    15.09.2022 10:56

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie pracy jako operator maszyn i urządzeń odlewniczych. Co to za "roboty"? wykształcenie mechatroniczne będzie atutem, czy małpa też by ogarnęła obsługę? Na rozmowie nie chcieli pokazać nam na żywo jak to wygląda i mam obawy.
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.09.2022 10:12

    Pracownik

    Nie chcieli pokazać bo się boją że jak ludzie zobaczą jak ta praca wygląda to zrezygnują od razu.
    ReviewUserIcon
    Operator

    16.09.2022 12:24

    Pracownik

    Tu wykształcenie nie ma znaczenia. Automaty to potocznie mówiąc roboty, jedna osoba zakłada rdzenie solne wyjmując je z gorącego piekarnika, druga osoba stoi przy piecu i wyjmuje wkładki tłokowe i zakłada je do formy. Praca tylko z pozoru wygląda na łatwą. Zarówno z solą jak i z wkładką musisz zdążyć na czas. Praca monotonna, w wysokiej temperaturze i dużym tempie. Łatwo się popatrzyć jeżeli sie nie uważa. W sumie nie dziwię sie że nie chcieli Ci tego pokazać :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2022 13:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2022 09:50

    Pracownik

    Drut do poprawiania był tam od samego początku jak zostały ustawione roboty problem był zgłaszany cały czas ale tylko liczą się sztuki mamy nie wymyślać tylko jechać. A to nie był operator tylko pracownik z odlewni aluminium z próbami.
    ReviewUserIcon
    Pit nie rozliczony

    08.09.2022 15:50

    Pracownik

    No i to jest właśnie problem ludzi w tym zakładzie... kolega zapytał co się stało? Nikt nie szuka sensacji, nikt nie robi dramy, ani nie plotkuje. Proste pytanie, ale zamiast odpowiedzieć - prujesz się, że ludzie źli. Pięknie sam się podsumowałeś. Jeśli jesteś z odlewni alu - wybaczam, Wy tam macie ciężko, więc trzeba być wyrozumiałym. Tytanów intelektu tam nie znajdziesz:)
    ReviewUserIcon
    Bidok

    08.09.2022 12:27

    Pracownik

    Chcemy na tłokach dyrektora z zaworów aby godnie zarabiać bo przdciez my podobno przynosimy zyski. Obecnego (usunięte przez administratora)wyślijcie do Niemiec.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Chce zatrudnić się do pracy

    01.09.2022 21:56

    Pracownik

    Czy na tulejach są 3 brygady? Albo zaworach
    ReviewUserIcon
    pracuś

    05.09.2022 11:11

    Pracownik

    Na tulejach pół hali na 4 i drugie pół na 3 zmiany, na zaworach chyba tylko kuźnia chodzi na 3 zmiany reszta na 4.
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    07.09.2022 23:46

    Pracownik

    W zależności od współczynnika, a zarobki wydaje mi się ze większe na zaworach o ile się nie mylę tam jest praca na akord
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2022 10:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ola boga

    07.09.2022 17:59

    Pracownik

    Kierownictwo jest bardziej chore i zostawili sobie.
    ReviewUserIcon
    Wstępna S8

    05.09.2022 14:48

    Pracownik

    Witam prawda to że pracownicy z ua dostają umowy na Mahle czy to tylko plotki?
    ReviewUserIcon
    sdafgfg

    06.09.2022 16:58

    Pracownik

    Widzę że wstępna, to 100% słyszałeś plotkę, tam ludzie z nudów historyjki sobie opowiadają.
    ReviewUserIcon
    Krzychu z pataraki

    01.09.2022 12:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) a my na jaką pomoc możemy liczyć?
    ReviewUserIcon
    Krzychu z pataraki

    02.09.2022 16:34

    Pracownik

    dlaczego za cenzurowali że vw płaci 8k brutto pomocy? za mocne dla mahle czy o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.08.2022 13:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    31.08.2022 21:58

    Pracownik

    Tak jak Polacy to nikt szarpać nie będzie, A zagraniczni goście pewnie odloża kilka groszy i uciekną dalej do innych krajów tam dostaną 4 razy tyle. Mój wpis też został usunięty nie warto to nic wstawiać. W naszym kraju za chwile będą stopy koło 15% A inflacji już i tak nikt nie zatrzyma.
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    01.09.2022 07:33

    Pracownik

    Przecież pan dyrektor z tloków nato liczy że będą szarpać i ciągle mało mało. Tak jak polaczki szarpali a tu się przeliczył nic z tego kicha totalna . Czeba było sznowac pracowników tych co się miało a nie tylko (usunięte przez administratora) i ryja drzeć. A teraz śmieszne ogłoszenia do pracy kto robił to już niewroci a opinie zakład sobie wyrobił . Do roboty te łaziki i (usunięte przez administratora)wlazy
    ReviewUserIcon
    Asik

    31.08.2022 22:27

    Pracownik

    Nie warto tu pisać wszystko usówaja
    ReviewUserIcon
    Kebas

    30.08.2022 20:47

    Pracownik

    Niech mi aby ktoś mądry odpowie, kto wpadł na pomysł wiaty rowerowej pod Aftermarketem ? chyba ktoś niepoważny , myśli ze ktoś będzie dymał tak daleko. Brak słów, nie po to ktoś jedzie rowerem żeby jeszcze 7 min szedł na portiernie...
    ReviewUserIcon
    Jarek

    31.08.2022 12:13

    Były pracownik

    Rowerzyści to niech sobie wezmą kodeks ruchu drogowego i poczytają. Mają ścieżkę to jadą droga. Przez przejście przed torami nie potrafią w sposób prawidłowy przejechać.o jeździe po chodniku i przez czerwone światło na przejściu przy Inter nie wspomnę. Gdzie wy się tak spieszycie? Będzie to zgłoszone na internetowa mapę zagrożeń i zrobią porządek
    ReviewUserIcon
    Ala

    31.08.2022 20:24

    Pracownik

    Szanujmy sie nawazjem, widać nie masz roweru skoro wrzucasz wszystkich do jednego worka.A teraz kontra dla Ciebie auta też niech nauczą sie kodeksu prawa i zaczną przepuszczać rowerzystów i pieszych na pasach . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jarek

    31.08.2022 12:09

    Były pracownik

    Pamiętam jak przed czasami pandemii była propozycja by 5 % zależało od braku absencji,kolejne 5 %od kryterium jakościowego. Jaka się wtedy afera zrobiła,1200 osób się podpisało by nie zmieniać regulaminu pracy,z ta lista oczywiście nic nie zrobili. Od 1 września wchodzi 150 zł brutto za brak absencji. Mogło być 500 a jest 150 brutto. Macie łeb do interesu :)
    ReviewUserIcon
    Majster gąbka

    25.08.2022 10:15

    Pracownik

    Ktoś coś wie czy będą kredkowe?
    ReviewUserIcon
    oscypek

    30.08.2022 16:27

    Pracownik

    Zawsze było a teraz cisza. Jak do 31.08 nie wpłynie to już nie będzie bo co to za kasa na rozpoczęcie roku po rozpoczęciu roku xD
    ReviewUserIcon
    Pani

    31.08.2022 11:02

    Pracownik

    A czy te 300 w lipcu nie było na szkole ?
    ReviewUserIcon
    milfer

    29.08.2022 13:03

    Pracownik

    A może założymy jakąś zamkniętą grupę na Facebooku tylko i wyłącznie dla pracowników mahle (najlepiej tylko fizycznych bez dostępu biurowych)do przesyłania i wyrażania opinii (anonimowo oczywiście), zadawania pytań, ogólnie do tematów i spraw związanych z pracą w tym zakładzie ? Co sądzicie o takim pomyśle ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2022 11:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    23.08.2022 00:00

    Pracownik

    Haha i z czego się chłopczyku cieszysz że taka wypłata bo masz wspołczynnik 1.0 na który musiałeś zapracować bo na wstępie tyle nie dostałeś. Pracujesz na 4 zmiany pewnie na volvo w tym pyle obrobczym i gorączce, może powiesz że nic nie robisz bo automatyzacja. W tych czasach i pędzącej inflacji to naprawde powody do dumy że pracownik dużego światowego koncernu nie zarabia nawet tysiąc euro na rękę. Usiądź sobie w pracy i pomyśl swoja mądra główką na co było cie stać 2 lata temu mając niższą wypłatę i zapisz, bo zobaczysz po nowym roku co będzie, żeby ci starczyło od 10 do 10.
    ReviewUserIcon
    Damian

    26.08.2022 21:54

    Pracownik

    Cztery brygady to najgorszy system pracy jaki może być a latem to totalna katastrofa a wiem doskonale co piszę bo ponad 5 lat w tym chorym systemie pracowałem i za żadne pieniądze bym do tego wrócić nie chciał,powtarzam za żadne pieniądze.

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.