opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    24.08.2022 15:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Idź do MOPSu biedaku

    25.08.2022 08:38

    Były pracownik

    Idź na odlewnię i napij się wody :) Na co ci kredkowe, jak jedynym dzieckiem jakie masz jesteś Ty sam :) Słaby bait... idź robić normę najlepiej jak umiesz - czyli byle jak.
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    17.08.2022 09:07

    Pracownik

    Co tam sie (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    ewa

    18.08.2022 09:50

    Pracownik

    Gwiazda znowu szalej bo czuje sie wolna
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    20.08.2022 09:35

    Pracownik

    Jaka gwiazda ?
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    04.08.2022 15:40

    Kandydat

    Jest ktoś mi w stanie powiedzieć czy ruszył już nabór do pracy na tę nową halę?Szukam roboty i mimo tego co tu piszecie to nie wybrzydzam i chętnie bym podjął pracę na filtrach.
    ReviewUserIcon
    Wiedza

    15.08.2022 03:00

    Pracownik

    Witam jeśli szukasz pracy na dziale filtry to CV zanosisz na portiernie !!! Nie do biura które znajduje się obok to agencja pracy tymczasowej która pozyskuje pracowników na inne działy. Dział Filtry zatrudniał pod Mahle nie wiem jak jest na chwilę obecną. Wynagrodzenie jest zależne od stanowiska pracy które masz przydzielone od 3250 zł brutto do 4500 zł brutto. Hala pracuje na innych zasadach niż pozostałe, otrzymujesz stałe równe wynagrodzenie, nie ma pracy w systemie 4brygad
    ReviewUserIcon
    Jarek mały

    16.08.2022 11:29

    Były pracownik

    Filtry na mahle ci co na szkolenia pojadą do Austrii, początkowo 3500 brutto,dwie zmiany a od stycznia idą na 4 brygady.
    ReviewUserIcon
    operator

    09.08.2022 23:35

    Pracownik

    kiedy jakieś zasilonko na kartę? przydałby się przypływ gotówki ????
    ReviewUserIcon
    Lucynka

    10.08.2022 08:50

    Pracownik

    No dzisiaj wypłata hahaha
    ReviewUserIcon
    Xd

    10.08.2022 12:25

    Pracownik

    Zawsze było tzw kredkowe na rozpoczęcie roku szkolnego
    ReviewUserIcon
    bamber z klasą

    27.07.2022 08:26

    Pracownik

    postój, a parking pełny.. ludzie co z wami? tak narzekacie, a nawet w postój zapierdalacie? śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    Hahah

    29.07.2022 20:37

    Pracownik

    No mam 3x tyle bo umiem pieniądze inwestować i nimi zarządzać, a ty na poczatek naucz sie czytac ze zrozumieniem bo napisalem ze w mahle jest 10 % takich osob, teraz stwierdzam ze raczej okolo 50% włącznie z tobą......
    ReviewUserIcon
    piko

    01.08.2022 21:25

    Pracownik

    Inwestor z mahle - bo pęknę!
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    01.08.2022 14:44

    Kandydat

    Jak wygląda praca magazyniera w Mahle?Widziałem ogłoszenie i myślę czy warto aplikować czy bym sobie poprawił.
    ReviewUserIcon
    Pani

    19.07.2022 13:12

    Pracownik

    Wiecie kiedy bony na karte ?
    ReviewUserIcon
    Prawda o mahle

    25.07.2022 15:13

    Pracownik

    Faktycznie - dwa guziczki to zdecydowanie za dużo dla statystycznego pracownika mahle xD Używa się jednego, a w razie problemu leci się po elektryka. Ludzie jak suwmiarkę obsłużyć sami potrafią to już sukces, ale wiadomo... mahle to elita... i dlatego robicie za niecałe 4k netto... Chodząc na zmiany, bez dodatków i weekendów ..W 2022 roku hahahaha xD
    ReviewUserIcon
    On

    30.07.2022 13:47

    Pracownik

    Widze, że te forum spadło na psy. Sto zapytań kiedy na karte, a żadnych rzeczowych wypowiedzi. Jednak ludzie tam pracujacy to faktycznie wyjatkówi ludzi gdzie sie gdzie indziej nie spotka. Oczywiscie nie wszyscy
    ReviewUserIcon
    Kryształowy Nocnik

    21.07.2022 07:37

    Były pracownik

    Praca na odlewni aluminium jest ciężka w głównej mierze z powodu warunków panujących na hali. Zimą jeszcze znośnie, ale latem - szczególnie na zmianie popołudniowej - leci z Ciebie od samego wejścia, pot kapie do oczu, a przy maszynie to już wiadomo - otworzysz piekarnik i czujesz, że żyjesz... niestety nadal. Do tego upierdliwi przełożeni, masa łazików na każdej zmianie, ulubieńcy mistrzów, którzy ściemniają otwarcie i reszta, która trafia na te "gorsze" linię i ma zasuwać. Z plusów wypłata zawsze na czas, na umowie z mahle jakieś tam parę stówek co jakiś czas "na kartę", dobrze wyglądający wpis w CV (dotyczy raczej obróbki CNC) i to chyba było by na tyle. Kiedyś praca w mahle to było coś... teraz to coś strasznego. Na szczęście jak wielu innych - zmieniłem pracę i bardzo sobie chwalę tak wypłatę, jak i atmosferę. Tu mnie nikt nie zna i pożyczają:D
    ReviewUserIcon
    Przemek

    16.07.2022 09:27

    Kandydat

    Witam chciałbym się zapytać o opinie o pracy na odlewni aluminium jakie odczucia ?
    ReviewUserIcon
    Teletubiś

    18.07.2022 06:02

    Były pracownik

    Nie odpowiadaj bzdur - pracowałem ponad 10lat tam i nie raz w święta rypaliśmy.
    ReviewUserIcon
    Piston

    20.07.2022 14:43

    Pracownik

    Ta pracowałeś w Boże Narodzenie?
    ReviewUserIcon
    Pani

    20.07.2022 08:17

    Pracownik

    Dziękuje za inforamacje
    ReviewUserIcon
    On

    20.07.2022 07:33

    Pracownik

    Słyszeliście o nowym pomyślę kierownictwa z tloków wypisać kartki urlopowe żeby mieć pokrycie a na pod firmę do roboty i niema mowy o urlopie.
    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    15.07.2022 18:52

    Kandydat

    Jestem nowym pracownikiem jak dobrze pójdzie i mam do doświadczonych kolegów pytanie:tą nowa hala od filtrów już działa?Jeśli tak to robią na4brygady? A drugie pytanie,może głupie ale ja jeszcze w Mahle nie pracuje:o jakim przelewie na kartę piszecie?
    ReviewUserIcon
    MC

    16.07.2022 17:34

    Pracownik

    Przelew dla pracowników posiadających umowę na Mahle
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.07.2022 21:26

    Pracownik

    Hala filtrów chyba jeszcze nie działa. Co do kart, pracując na umowie z Mahle otrzymujesz kartę przedpłaconą, na którą przelewane są środki przez zakład np. na święta.
    ReviewUserIcon
    Arbuz

    14.07.2022 20:35

    Pracownik

    Wie ktoś kiedy będą przelewać na kartę
    ReviewUserIcon
    Renifer

    16.07.2022 18:09

    Pracownik

    Ja Wam dam na kartę! Norma 10% w górę i jazda na aluminium, a nie przelewy im się marzą! :D Panowie do roboty, bo wam łazików na linie przyślę i skończy się wyciąganie braków z tyłu maszyny do dobrych... bo wam sztuk ciągle brakuje ;) Wielkie oko patrzy... Bat
    ReviewUserIcon
    JezusChytrus

    16.07.2022 20:35

    Pracownik

    Z jakiej okazji ten przelew na kartę? Wolałbym podwyżkę inflacyjną, niż takie przelewy raz kiedyś...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2022 19:19

    Pracownik

    Od kiedy jest postój na tłokach ?
    ReviewUserIcon
    Polska 1942

    14.07.2022 22:18

    Pracownik

    Wstydźcie się , Polak Polakowi wilkiem . Zastanówcie się wszyscy , wy wszyscy którzy tu dokładacie swoją cegiełkę , co sobą chcecie prezentować , bo jakość wpisów na tym forum mówi samo za siebie ( MAHLE wiadomo swoją drogą ) ale by Polak Swojemu ubliżał bo może ma rację , bo może ma więcej , bo może jest świadomy itp itp . Czyżby taka natura naszego Narodu
    ReviewUserIcon
    Set

    15.07.2022 15:19

    Pracownik

    Człowiek człowiekowi wilkiem!!!
    ReviewUserIcon
    Polska 2022

    15.07.2022 15:37

    Były pracownik

    Halo, słychać mnie w tej przedmości? Otwórz oczy... Polak Polakowi Polakiem od dawien dawna. Kolega rozumiem urodził się wczoraj? ;) A tak poważnie - to smutna prawda, ale zasada dziel i rządź obowiązuje niezmiennie. Skłóconym motłochem łatwiej rządzić... przykre.
    ReviewUserIcon
    poszkodowany

    13.07.2022 12:45

    Pracownik

    jak tam wasze autka? mam nadzieję że będzie jakaś rekompensata za ten incydent.. brak słów.
    ReviewUserIcon
    ....

    14.07.2022 23:51

    Pracownik

    Ten co zniszczył. Prosta sprawa nie stać mnie nie tykam cudzego A skoro tyle uszkodził niech placi. Z jakiej racji właściciele aut mają naprawiać szkody z własnej kieszeni przez barana co nie umie panować nad emocjami!
    ReviewUserIcon
    Moni

    15.07.2022 08:11

    Pracownik

    otoz, to bo jak widze miastowych jak jezdza sami samochodami to jak widać paliwo jeszcze za tanie jest
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2022 21:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jp3

    15.07.2022 06:52

    Pracownik

    Podobno ma być przelew po niedzieli. Ile ? Tutaj to podejrzewam że 300 bo takie ploty chodzą ale strzelam że to ruletka, albo będzie mniej albo więcej.
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    11.07.2022 16:35

    Pracownik

    Co tam się dzieje na tej odlewni że tyle ludzi tam potrzeba ?
    ReviewUserIcon
    Set

    12.07.2022 15:36

    Pracownik

    Na której odlewni?
    ReviewUserIcon
    Set

    14.07.2022 11:26

    Pracownik

    Roboty dużo!!!!
    ReviewUserIcon
    Jedne z wieku

    13.07.2022 12:55

    Były pracownik

    Praca na aluminium i na zeliwie nie jest ciężka tylko warunki są ciężkie.Na aluminium nie dbają o pracownika ponieważ uważając cię za maszynę która ma kłaść sól czy wkładki w narzędzie,chodzisz po robocie w którym są 3 bramki i w każdej narzędzia i zakładasz dany element,minusem jest to ze chodzisz po maszynie w kółko(usunięte przez administratora),jak nastawiacz jest spoko to daje pauzę co 40minut (usunięte przez administratora)żebyś odsapnąl ale są zmiany które nie maja takich standardów jak np u (usunięte przez administratora) i tam młodzi chłopscy siedzą w telefonach a ty w upale dostajesz (usunięte przez administratora) wiec z standardów odradzał bym te zmiany bodajże są to zmiany (usunięte przez administratora) wiec jak możesz wybierać zmianę wybierz (usunięte przez administratora) bądź (usunięte przez administratora) i wiadomo każda zmiana ma plusy i minusy,(usunięte przez administratora) chodzi i się czepia i sprawdza sztuki itp a np (usunięte przez administratora) jest praktycznie nie widoczny aby raz po raz przeleci po hali.Aktualnie mało kto zwraca uwagę na białe i czarne bluzki (usunięte przez administratora)y (usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą z tamtąd bo nikt nie docenia wysiłku jaki musisz wytrzymać przez 8h chodzenia po maszynie w nie wygodnych butach i z gorąca.Mistrzowie i brygadzisci jedno mówią a drugie robią.Nie jest to zakład bez wad ale jedno jest pewnie 10 masz kasę na koncie i kończysz po 8h
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    06.07.2022 12:41

    Pracownik

    Witam wiadomo kiedy będą wysyłać kasę na kartę
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    08.07.2022 19:31

    Pracownik

    700 ????????????
    ReviewUserIcon
    Czorny dzień

    11.07.2022 19:22

    Pracownik

    300 lub 400 zł jak dołoży zarząd
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Franc

    11.07.2022 16:00

    Pracownik

    I jak tam szanowni koledzy po wyplacie ? zadowoleni / nie zadowoleni czy neutralnie ?
    ReviewUserIcon
    Truskawka

    11.07.2022 15:04

    Pracownik

    Wie ktoś kiedy będą przelewać na kartę
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    06.07.2022 14:13

    Kandydat

    Dostalem propozycje pracy na odlewni. Jak wyglada praca na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    ten

    08.07.2022 10:38

    Pracownik

    najcięsza praca w Krotoszynie daj se spikuj.
    ReviewUserIcon
    Set bu

    10.07.2022 07:55

    Pracownik

    Jak ktoś ma dwie lewe ręce to wszędzie mu będzie źle!!! Obrażasz ludzi pracujących na odlewni czy tak zachowuje się inteligentny człowiek? To tobie sloma z butów wystaje eprzynajmniej tak mi się wydaje!!!
    ReviewUserIcon
    .

    08.07.2022 19:34

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku analityka finansowego ?
    ReviewUserIcon
    Nadgodziny

    20.06.2022 23:03

    Pracownik

    Tak informacyjnie bo wiele osób jest nieświadoma, przeczytajcie uważnie kartki z informacją o nadgodzinach Jest tam napisane najpierw płatne za nocki swieta i niedziele 100% lub 50% za zwykły dzień A później jest przykład wyliczeń dla pracowników ze stałą pensją i tak to prawda oni tak mają płacone lecz my na akordzie mamy 60% Czyli za święta niedziele i nocki mamy 60% a za zwykly dzień 30% Pozdrawiam i nie wierzcie w to co mówią niektórzy mistrzowie tylko czytajcie ze zrozumieniem
    ReviewUserIcon
    Tłoki OM

    21.06.2022 20:01

    Pracownik

    Wyjebongo na ich nadgodziny
    ReviewUserIcon
    UR

    08.07.2022 15:31

    Pracownik

    To jest niestety zgodne z obowiązującym prawem. Na akordzie jest 60%, ale ze wszystkimi dodatkami i premiami. Na stałej pensji jest 100%, ale z gołej podstawy bez dodatków. Niestety u nas żadnych dodatków poza nockami nie ma, więc produkcja jest w plecy.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    05.07.2022 16:10

    Kandydat

    Witam, mam pytanie co do pracy. Mam rozmowę wstępna na dział odlewni, jak wygląda tam praca i zarobki? Liczę na szczere odpowiedzi, bo pracuje w com 40 już 8 lat i chcę się przenieść
    ReviewUserIcon
    Set

    06.07.2022 12:27

    Pracownik

    Nie jest źle!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    05.07.2022 16:13

    Kandydat

    Witam, mam pytanie co do pracy. Mam rozmowę wstępna na dział odlewni, jak wygląda tam praca i zarobki? Liczę na szczere odpowiedzi, bo pracuje w com 40 już 8 lat i chcę się przenieść
    ReviewUserIcon
    Baba jaga

    01.07.2022 15:44

    Pracownik

    AWG dało swoim pracownikom po 600 zł podwyżki. Czyli teraz maja 3800 brutto. Pracownik żółty ma prawie na początek tyle co w mahle
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.07.2022 18:16

    Pracownik

    To się zwolnij i przyjmij z powrotem przez tą agencje. Pracownik zatrudniony przez Mahle dostaje paczki, doładowania na kartę, przeważnie ma umowe na czas nieokreślony więc ma jakąś tam stabilizację ( nie mówię o tych co mają 2 lewe i wiecznie są na chorobowym). Więc przemyślcie kilka razy co Wy macie i co możecie stracić zanim głupoty napiszecie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.07.2022 09:28

    Pracownik

    2/4 pracowników AWG już "nie są żółci" , twierdzisz że skoro masz umowe na mahle to jesteś w jakiś sposób lepszy od tych pracowników?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.07.2022 15:46

    Pracownik

    To po co pracować w mahle??? I to jeszcze w takich warunkach
    ReviewUserIcon
    Kot

    20.06.2022 16:20

    Pracownik

    Po upalnym weekendzie to już żaden przeciwnik biurowy nie przyjdzie pracować za nadgodziny, niech wreszcie wiedzą jak wygląda prawdziwa praca … jeden dzień w upale i już narzekanie jak to jest ciężko … żenada …. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sebol

    25.06.2022 14:32

    Inne

    Jeżeli na produkcji te nadgodziny to ok . Ale jest masa cwaniakòw z poborami znacznie większymi niż przeciętne i wyciągającymi regularnie co tydzień dodatkową niemałą kasę za łażenie i chowanie śię po kątach????
    ReviewUserIcon
    Tłok

    28.06.2022 18:33

    Pracownik

    Jest taki jeden co do biura niedawno awansik wyłaził a na nadgodziny w weekend już przychodzi. Teraz widać jak się w biurach pracuje że jeszcze siły mają w sobotę jako fizole przychodzić. My z produkcji to po całym tygodniu pracy 1,5 dnia wolnego to nawet na odpoczynek nie starcza.
    ReviewUserIcon
    Radek.J

    27.06.2022 17:33

    Pracownik

    Dobra praca jest dobrze dobrze robią dobre chłopaki są w porządku jest dobrze pozdrawiam cały Koźmin dobre tłoki jadą
    ReviewUserIcon
    Sewer

    21.06.2022 21:49

    Kandydat

    Witam mam pytanko bo widzie same wiadomości pomiędzy pracownikami a ja chcę chce przyjść do was do pracy ale nie wiem jaka jest atmosfera w pracy na dziale tłoków i jakie jest krownictwo może ktoś normalnie napisać?
    ReviewUserIcon
    Set

    22.06.2022 18:04

    Pracownik

    Nie strasz chłopaka przyjdzie zobaczy popracuje i wtedy zdecyduje!!!
    ReviewUserIcon
    Jp3

    25.06.2022 19:19

    Pracownik

    Kierownictwo (usunięte przez administratora) co do ludzi na hali różnie bywa, jedni spoko do pogadania, przed innymi nie warto się odzywać bo za chwilkę całe biuro wie o czym gadasz, uwaga na (usunięte przez administratora) bo połowa z nich pół zmiany siedzi w biurze (usunięte przez administratora)... Ogólnie praca nie jest szczególnie najcięższa ale latem gorąco na hali. (usunięte przez administratora)Podsumowując jeśli masz jakąś alternatywę dla tego "zakładu" to skorzystaj a jeśli nie to nastaw się psychicznie
    ReviewUserIcon
    Hej

    23.06.2022 16:55

    Pracownik

    Witajcie. Czy będą jakieś dodatkowe pieniądze tzw. 'wakacyjne' na kartę edenred? Bardzo proszę o zbędne komentarze, myślę że każdemu z nas się one by przydały. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    k2

    24.06.2022 16:03

    Pracownik

    Bardzo prosisz o zbędne komentarze i bardzo by ci się one przydały?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.06.2022 10:52

    Pracownik

    Jeśli zarabiam 9 tys czy również należy mi się przelew 200 zł karte dodam, ze pracuje od maja
    ReviewUserIcon
    Set

    17.06.2022 07:11

    Pracownik

    Tobie należy się 400!!!
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    15.06.2022 18:39

    Pracownik

    2 stówki na karcie akurat przed długim weekendem wjechało. Niech mi nikt nie mówi że Mahle jest źle !
    ReviewUserIcon
    Set

    16.06.2022 01:50

    Pracownik

    Jaki długi weekend? Tylko odlewnia żeliwa go ma! Aluminium nawet w Boże Ciało pracuje! Takie są uroki demokracji i pogoni za pieniędzmi!
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    16.06.2022 17:08

    Pracownik

    Ja pracuję na zeliwie, reszta mnie nie interesuje że muszą robić w weekendy
    ReviewUserIcon
    Mmmmm

    16.06.2022 10:58

    Pracownik

    Dali 200
    ReviewUserIcon
    Blacha

    13.06.2022 18:13

    Pracownik

    Ile ma.byc teraz na kartę i do kiedy??
    ReviewUserIcon
    Abc

    14.06.2022 23:07

    Pracownik

    Do momentu aż nie wydasz ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mahle

    04.06.2022 08:12

    Pracownik

    Ciężkie czasy powoli nadchodzą, juz niedlugo jak wróci VAT bedziemy tankować po 10 pln to będzie tanio, żywność do góry wiadomo wszystko inne również, węgiel po 3 tysiaki o ile kupcie i tak nas powoli dojada co za tym idzie zwiększy się bezrobocie bo dużo firm upadnie patrz budowlanka, inflacja 20 % realnie juz jest A na koniec jastrząb nas wykonczy podnosząc do końca roku jeszcze pewnie wibor do 10% albo 15% żeby państwo ( czyt. (usunięte przez administratora) mogła odebrać legalnie to czego się dorobiliscie i na koniec bedziemy sie bili z kochamymi sąsiadami których sami zaprosiliśmy o prace A zachód bedzie sie śmiał jak glupie polaczki dały z siebie zrobić jeszcze wiekszych (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.06.2022 13:48

    Pracownik

    Niestety tak może być,do ludzi nie dociera to że rząd zrobił mega skok na ich pieniądze ale jesienią oczy się otworzą,już mamy wyższą inflację nic takie Niemcy czy Francja a ponoć jakąś tarcza antyinflacyjna działa do końca lipca bądź sierpnia no to strach pomyśleć co będzie we wrześniu.
    ReviewUserIcon
    Pan Glapiński

    13.06.2022 15:31

    Były pracownik

    Trzeba było myśleć do przodu , w przyszłość patrzeć , czytać trochę interesować się a nie topić się w kredycie a teraz lament że płacić trzeba . Jeżeli kogoś nie stać to trudno się mówi trzeba albo się z tym pogodzić lub wyjechać z kraju i tyle .
    ReviewUserIcon
    Mama

    13.06.2022 14:34

    Pracownik

    A mojemu dziecku się na dniu dziecka podobało, bo pozbawiło się na zamkach. Straż pożarna też fajne zajęcia miała. No i wszystko za darmo.
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    10.06.2022 15:45

    Pracownik

    Jak po wypłacie? Dziękujemy za podwyżki...
    ReviewUserIcon
    Norek

    10.06.2022 22:13

    Pracownik

    Do prawdy jesteście tam przywiązani łańcuchami czy jak ? Jak mało płacą to jaki problem iść gdzieś gdzie dają więcej ?
    ReviewUserIcon
    Franc

    13.06.2022 14:20

    Pracownik

    A gdzie niby jest godna alternatywa pracy ? gdzie 3500 osob pojdzie ? na Dingo na magazyn ?

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.