MAHLE Krotoszyn

Opinie o MAHLE Krotoszyn

Asik

Nie warto tu pisać wszystko usówaja

Kebas

Niech mi aby ktoś mądry odpowie, kto wpadł na pomysł wiaty rowerowej pod Aftermarketem ? chyba ktoś niepoważny , myśli ze ktoś będzie dymał tak daleko. Brak słów, nie po to ktoś jedzie rowerem żeby jeszcze 7 min szedł na portiernie...

xxx
@Kebas

A czy jeśli w mahle jeśli się coś "poprawia" to jest to robione z rozumem i logiką? Przecież w tym zakładzie głupota prześciga głupotę. Nikt normalny nie poleci na jeden koniec zakładu żeby zostawić tam rower żeby za chwilę lecieć na drugi koniec zakładu pracować. Najważniejsze że ktoś za ten pomysł przytulił spory hajs. Szkoda słów...

Jarek
@Kebas

Rowerzyści to niech sobie wezmą kodeks ruchu drogowego i poczytają. Mają ścieżkę to jadą droga. Przez przejście przed torami nie potrafią w sposób prawidłowy przejechać.o jeździe po chodniku i przez czerwone światło na przejściu przy Inter nie wspomnę. Gdzie wy się tak spieszycie? Będzie to zgłoszone na internetowa mapę zagrożeń i zrobią porządek

Ala
@Jarek

Szanujmy sie nawazjem, widać nie masz roweru skoro wrzucasz wszystkich do jednego worka.A teraz kontra dla Ciebie auta też niech nauczą sie kodeksu prawa i zaczną przepuszczać rowerzystów i pieszych na pasach . Pozdrawiam

Jarek

Pamiętam jak przed czasami pandemii była propozycja by 5 % zależało od braku absencji,kolejne 5 %od kryterium jakościowego. Jaka się wtedy afera zrobiła,1200 osób się podpisało by nie zmieniać regulaminu pracy,z ta lista oczywiście nic nie zrobili. Od 1 września wchodzi 150 zł brutto za brak absencji. Mogło być 500 a jest 150 brutto. Macie łeb do interesu :)

Majster gąbka

Ktoś coś wie czy będą kredkowe?

bamber z klasą
@Majster gąbka

nadal brakuje?

oscypek
@Majster gąbka

Zawsze było a teraz cisza. Jak do 31.08 nie wpłynie to już nie będzie bo co to za kasa na rozpoczęcie roku po rozpoczęciu roku xD

@oscypek

A czy te 300 w lipcu nie było na szkole ?

Spoko

Nie bylo

milfer

A może założymy jakąś zamkniętą grupę na Facebooku tylko i wyłącznie dla pracowników mahle (najlepiej tylko fizycznych bez dostępu biurowych)do przesyłania i wyrażania opinii (anonimowo oczywiście), zadawania pytań, ogólnie do tematów i spraw związanych z pracą w tym zakładzie ? Co sądzicie o takim pomyśle ?

Dlatego w niedalekiej przyszłości jeszcze zatęsknicie za tą pracą, gdyż tak jak piszesz rynek samochodów spalinowych jest niepewny. W Krotoszynie i okolicy ciężko o inną pracę... Praca może jest ale nie dla wszystkich . Teraz narzekacie ale oby nie było tak że będziecie się jeszcze prosić żeby jechać te tłoki.

Zielona Rewolucja

Auta spalinowe zostaną wyparte z rynku, co już można obserwować - patrz regulacje dotyczące emisyjności samochodów w Skandynawii. Po 2030 roku popyt na tlokowce gwałtownie spadnie, a Krotoszyn utraci atrakcyjność. Jeszcze największe łaziki zmienią się w stachanowcow i będą 200% normy robili, byle tylko ich nie zwalniać. Przyjemnie będzie oglądać upadek tej dziadowskiej firmy, która wyciska was jak futyrynę za coraz drobniejsze grosze.

Jestem z produkcji. Ogółem trend jest taki i każdy ze starszych pracowników Ci to powie że ludzia zaczęlo się przewracać w głowach. Przychodzą młodzi i chcą na dzień dobry kilka tysięcy, bez jakiejkolwiek wiedzy, szacunku itd... Pracę za te pieniądze może i znajdziesz ale wszyscy jej nie znajdą, takie są realia że nie ma pracy za ponad 4 k przy 8 godzinnym rytmie pracy w Krotoszynie. Możesz zarobić i 5 i 6 tysięcy pytanie za ile godzin ?. I nie pisz mi teraz że nie masz nawet tego 4 k, bo są wydziały gdzie chetnie Cię wezmą i zarobisz nawet i więcej, wystarczy chcieć .

Franz

Tak tylko jak skonczy sie Era silnikow spalinowych to zakład bedzie produkowal elektryczne czy wodorowe i tyle, a co do narzekań troche racji masz, kazdy sie odgraza a tak na prawde gdzie pojdzie robic ? Wroclaw daleko, Poznań daleko, zostaje skazanie na mahle tak na prawde, robic te 4brygady dniowki nocki soboty niedziele do usra..... emerytury, taka brutalna prawda, no co zrobisz ?

@Zielona Rewolucja

Bez przesady , 4000zl na rękę zwykly szary pracownik to sa bardzo dobre stawki tak na prawde na tle zakladow produkcyjnych w calym kraju, nie wiem czy nawet w VW w Poznaniu tyle płacą, taka prawda.

Franz

Bez przesady, nie kazdy pracownik i dział robi za 4k netto, oczywiscie jak spotkasz mahlowca na mieście to bedzie bajki opowiadal jak to niedlugo 5tke ma bo wstyd mu ze robi piatek swiatek niedziele za mniejsze pieniądze, no taka prawda, mase jest osob co zawyza wyplaty, a tak ku prawdzie to mase robi w przedziale 3200- 3600zl na rękę.

Xxx
@Zielona Rewolucja

Sam jesteś dziadem przecież ta firma Ci życie uratowała.

@Franz

Też Ci tłumacze że są działy gdzie można zarobić co miesiąc ponad 4. Zakład daje możliwość relokacji, wystarczy trochę pochodzić popytać. Wiem 4 tysiące to działy odlewni na które nie ma wielu chętnych a dlaczego ? Bo tak jak pisałem każdy by chciał kilka tysięcy za nic nie robienie. Przepraszam ale tak dobrze nigdzie nie ma

Zielona Rewolucja
@Franz

W Poznaniu to 4.5k na dzień dobry dostają młodzi i etat tylko na rano w fabryce, ale żyjcie dalej w przeświadczeniu, że na mahle świat się kończy. Kiedyś zarobiłeś tam 3.5k, ale 80% ludzi wtedy miało 1.8-2k netto. Wtedy mahle to było coś... teraz to kpina.

Franz

Daje mozliwosc teoretycznie, ale w praktyce wiadomo jak to wyglada, to nie jest tak sobie bedziesz sam wybierał gdzie chcesz robic i sie przenosic z działu na dział sprawdzac sobie gdzie beda Ci bardziej warunki odpowiadac, a na Odlewni nie ma sie co dziwic w sumie ,ze nikt robic nie chce bo praca jest po prostu ciężka. Wiec suma sumarum wiekszosc osob zarabia ponizej 4ki na ręke , ale powiedzmy sobie szczerze jedna rzecz, jestesmy skazani na ten zakłąd w krotoszynie i tyle, np w Jarocinie w ogole roboty nie ma praktycznie, ale maja doskonałe polaczenie koleją z Poznaniem, 40min szybki pociag i sa w Poznaniu i co godzine jest połączenie, a My ? Poznan daleko, Wroclaw daleko i zadnych połączeń, ciezej sie dzis zyje przy tych cenach, ale nic nie zrobisz.

ghhg
@Franz

Era silników spalinowych nigdy nie skończy ,cały świat oprócz Europy jeżdżę na spalinowych silnikach ,ktoś im musi zrobić te silniki.

@Zielona Rewolucja

Bzdury takie opowiadasz i mieszasz tym ludziom w głowach, w Poznaniu jeszcze mniej zarobisz w takiej fabryce jak w krotoszynie dlaczego ? ano dlatego, ze tam 1mln ludzi aglomeracja i codziennie sie ktos o robote pytam teraz jeszcze Ukraincy doszli, a w krotoszynie ? ludzi ubywa, mlodzi wyjezdzaja do duzych miast wlasnie, albo zagranice i rak do pracy nie ma, juz autobusy oferuja z dojazdami z Odolanowa nawet tak mahle szuka ludzi do pracy, a jak nie ma ludzi to płaca lepiej niz w takim Poznaniu, jak mi nie wierzysz to poczytaj sobie jakie tam sa stawki to sie zdziwisz kolego. A to ze kiedys mahlowiec był gość jak miał 3,5k ,a inni około 2jki to świeta prawda, byly takie czasy długo, a teraz w przyszlym roku minimalną maja podnies 2krotnie i to juz oficjalne i w styczniu 24R sila rzeczy trzeci raz i bedzie wynosic uwaga okoló 3000zł .... Netto to dopiero bedzie śmiech na sali z 3500zł na 4brygady swiatek piatek i niedziele, ale co zrobisz ? pokaz mi alternatywe ? trzeba bedzie zacisnac zeby i pracowac i cieszyc sie z tego co jest, taka brutalna, ale szczera prawda.

Mask

No zarobisz 4k jak będzie 184h, a jak masz 152h zarabiasz 3600zl , przypominam praca w 4 brygadach 6 dniowy tydzień pracy , nocne zmiany , i pracujące praktycznie wszystkie weekendy. Ta praca wysysa życie i niestety płacą za mało zwłaszcza ludzią którzy mają wiedzę i ciągną produkce by ci wyżej mieli premie.

@Mask

Noo ok.... Ale chyba jeżeli podpisujesz umowę to masz w niej system pracy oraz warunki ?. Nie widziałem aby ktoś kogoś na siłę ciągnął do pracy. Zresztą nadal podtrzymuje to o czym wcześniej pisałem. Nawet jak będziesz miał 3600 za 152 godziny to i tak ten pieniądz nie jest zły. Wiem zaraz mi ktoś napisze że inflacja itd. ok tylko kto te inflacje wywołał ? No właśnie. Wolę mieć 3600 za 19 dni pracy niż 5 tysięcy i jak robot od rana do wieczora przy betoniarce ;)

Marzena

popieram przedmówcę, zawsze warto daną kwote przedzielić przez ilośc godzin i sprawdzic za ile się pracuje ... a powiedz, z urlopem nie ma problemu ?

Franz

Tez masz racje, generalnie sa plusy i minusy, ale praktycznie wszystkie weekendy w pracy , brak zycia w sobote i niedziele i 1.5 dnia wolnego po 6 dniach w srodku tygodnia tez nie brzmi rewelacyjnie juz dzisiaj za te pieniadze gdzie 3500zl zarobisz gdzies indziej wiec ja sie mlodym nie dziwie , ze szukaja alternatywy, a w przyszlym roku minimalna beda podnosic 2x i bedzie wynosic prawie 3000zl netto to dopiero bedzie jazda :)

@Marzena

A dlaczego miałby być problem ?. Pracuje wiele lat i nigdy nie miałem problemu żeby urlop dostać. Słyszałem już wielokrotnie że nie można dostać urlopu itp itd... od ludzi którzy nagminnie chorowali brali urlopy na żądanie i tak dalej .... Więc się nie dziwię że mistrzowie nie szli takim na rękę jak sami mieli ich gdzieś

Wiedza
@Franz

Zgodzę się że nie każdy pracownik zarobi 4k netto, wszystko zależy jakie ma stanowisko pracy, np operator linii automatycznej hala tłoki w zależności do której lini jest przydzielony to wyliczając średnia na rękę ma gwarantowane te 3800 zł brutto. Na zaworach czy tulejach jest trochę mniejszy pieniądz. Na odlewni zarobisz w przedziale 4300 do 4600 ale jak na te ciężkie warunki pracy to gówniana kasa

Djdjdj

A ja wam powiem ze bardzo dobrze ze przyjdzie mlody i chce pare tysiecy, ludzie powinni godnie zarabiac.. Nie rozumiem ze wy kłócicie się tutaj czy 4tys czy 3600 to duzo itd. Kierownicy dyrektorzy zarabiaja po 15 tys i wiecej samej podstawy i dobrze wiem co mowie! Sama firma zarabia ponad 3 miliardy rocznie.... I naprawdę skonczcie juz z opowieściami ze czlowiek nie zarobi w krotoszynie tyle co w mahle albo wiecej i że silniki spalinowe sie kończą... Znam rynek pracy znam rynek i przewidywania ogolne branży motoryzacyjnej i silniki spalinowe nadal maja sie dobrze i tak będzie jeszcze bardzo długo, jakby ktos nie zauważył to nie ma ludzi do pracy bo walsnie warunki i pensja nie zachęca do pracy w mahle, i ludzoe znajdują o wiele lepiek platne firmy i to na terenie krotoszyna, jakos kazdy ktorego znam nie narzeka rzucając prace w mahle i jakos nikt nie ma zamiaru tutaj wracac.... dodatkowo jeszcze brak podstawowej wiedzy u przełożonych przeklada sie na jakość i atmosfere w mahle

Tuleje
@Wiedza

Ja pracuję na tulejach teraz 176 godzin wypłata na rękę 4389 zł więc proszę nie mówić że nie

Odp
@Tuleje

Kolega zapomniał dodać ile tulei po ile kg musi przerzucic ;)

@Odp

Są roboty co teraz przekładają

Długoletni pracownik
@Tuleje

Haha i z czego się chłopczyku cieszysz że taka wypłata bo masz wspołczynnik 1.0 na który musiałeś zapracować bo na wstępie tyle nie dostałeś. Pracujesz na 4 zmiany pewnie na volvo w tym pyle obrobczym i gorączce, może powiesz że nic nie robisz bo automatyzacja. W tych czasach i pędzącej inflacji to naprawde powody do dumy że pracownik dużego światowego koncernu nie zarabia nawet tysiąc euro na rękę. Usiądź sobie w pracy i pomyśl swoja mądra główką na co było cie stać 2 lata temu mając niższą wypłatę i zapisz, bo zobaczysz po nowym roku co będzie, żeby ci starczyło od 10 do 10.

Damian
@Franz

Cztery brygady to najgorszy system pracy jaki może być a latem to totalna katastrofa a wiem doskonale co piszę bo ponad 5 lat w tym chorym systemie pracowałem i za żadne pieniądze bym do tego wrócić nie chciał,powtarzam za żadne pieniądze.

Idź do MOPSu biedaku

Idź na odlewnię i napij się wody :) Na co ci kredkowe, jak jedynym dzieckiem jakie masz jesteś Ty sam :) Słaby bait... idź robić normę najlepiej jak umiesz - czyli byle jak.

Odlewnik

Co tam sie (usunięte przez administratora)?

janek
@Odlewnik

Na Vw? cos tam słyszałem ale nie chcę rozsiewac plotek

ewa
@Odlewnik

Gwiazda znowu szalej bo czuje sie wolna

Pracownik M
@ewa

Jaka gwiazda ?

Szukam pracy

Jest ktoś mi w stanie powiedzieć czy ruszył już nabór do pracy na tę nową halę?Szukam roboty i mimo tego co tu piszecie to nie wybrzydzam i chętnie bym podjął pracę na filtrach.

@Szukam pracy

Przy portierni jest biuro firmy która prowadzi nabór do pracy tam się udaj a wszystkiego się dowiesz!

@Set

Jaka to firma?Myślałem,że to Mahle buduje halę no i przecież hala znajduje się na terenie zakładu Mahle.

@Szukam pracy

Zgadza się ale nabór pracowników prowadzi firma awg! Podjedź tam a wszystkiego się dowiesz!

@Szukam pracy

Udaj się do biura w Ostrowie Wlkp. Tam wszystkiego się dowiesz. Te nowe hale podlegają pod Ostrów.

praca

Nabór do pracy na stanowiska produkcyjne w nowej hali prowadzi firma, której biuro jest przy portierni MAHLE w Krotoszynie. A na stanowiska inżynierskie, utrzymanie ruchu lub pracę administracyjną trzeba szukać ogłoszeń na stronie internetowej MAHLE jobs.mahle.com

@praca

Czyli wyższe stanowiska praca na Mahle,a robole na podfirme.Smutne to jest.Nie wiem czy tego szukam bo zależy mi na stabilnej pracy.

@Szukam pracy

Daj sobie spokój z mahle. (usunięte przez administratora) Nadzór...zależy od znajomości. Możesz być 10 lat technologiem, a możesz przejść od łazika do asystenta kierownika... Wszystko zależy ;)

Wiedza
@Szukam pracy

Witam jeśli szukasz pracy na dziale filtry to CV zanosisz na portiernie !!! Nie do biura które znajduje się obok to agencja pracy tymczasowej która pozyskuje pracowników na inne działy. Dział Filtry zatrudniał pod Mahle nie wiem jak jest na chwilę obecną. Wynagrodzenie jest zależne od stanowiska pracy które masz przydzielone od 3250 zł brutto do 4500 zł brutto. Hala pracuje na innych zasadach niż pozostałe, otrzymujesz stałe równe wynagrodzenie, nie ma pracy w systemie 4brygad

Jarek mały
@Wiedza

Filtry na mahle ci co na szkolenia pojadą do Austrii, początkowo 3500 brutto,dwie zmiany a od stycznia idą na 4 brygady.

operator

kiedy jakieś zasilonko na kartę? przydałby się przypływ gotówki ????

Lucynka
@operator

No dzisiaj wypłata hahaha

Xd
@operator

Zawsze było tzw kredkowe na rozpoczęcie roku szkolnego

bamber z klasą

postój, a parking pełny.. ludzie co z wami? tak narzekacie, a nawet w postój zapierdalacie? śmiech na sali.

@bamber z klasą

Kasa potrzebna więc trzeba dorobić na aluminium a urlop wezmę w grudniu!!!!!!!

Hahah
@bamber z klasą

Narzekaja tylko ci co nic nie umieja i patusy, takie jak te co biorą zasilki wszystko by chcieli ale do pracy dwie lewe ręce, podobni oracuja w mahle, zero wiedzy inteligencji ale co chwile " kiedy beda talony" i " ile na karte".. No jest takich z 10 % w mahle niestety

@Set

I o to chodzi, żeby Januszom i Grażynom wiecznie brakowało i musieli wiecznie "dorabiać" kosztem wypoczynku, zdrowia i życia rodzinnego. Polska to kraj kolonialny.

@Hahah

W domyśle tylko ty posiadasz wiedzę, inteligencję. Też pracujesz w mahle, ale kasy masz 3 x tyle co inni. Dosyć mam czytania takich popierdółek.

Hahah
@piko

No mam 3x tyle bo umiem pieniądze inwestować i nimi zarządzać, a ty na poczatek naucz sie czytac ze zrozumieniem bo napisalem ze w mahle jest 10 % takich osob, teraz stwierdzam ze raczej okolo 50% włącznie z tobą......

@Hahah

Inwestor z mahle - bo pęknę!

Magazynier

Jak wygląda praca magazyniera w Mahle?Widziałem ogłoszenie i myślę czy warto aplikować czy bym sobie poprawił.

Pani

Wiecie kiedy bony na karte ?

Do 21 lipca mają przelać te grosze

Xd

W tym tygodniu, 300zł

@Xd

Wstyd cokolwiek przelewać (usunięte przez administratora)na wakacje hahahaha chyba jaja nie ma wstydu ta firma

Wstyd oczekiwać na ochłapy z firmy, zamiast wziąć się w garść i zacząć zarabiać pieniądze. Ja wiem, że wciskać dwa guziki na zmianę jest łatwiej, ale przestań się użalać. Prywaciarz dałby Ci kopa na rozpęd wakacyjny, więc nie marudź i podziękuj za to 300.

Urszula

Często dostajecie takie dodatki?

loko

Co za pajace. Szkoda komentować.

ja456

widze ze opinia o "wciskaniu" dwoch guziczkow nadal krązy w okolicy:-)

Prawda o mahle
@ja456

Faktycznie - dwa guziczki to zdecydowanie za dużo dla statystycznego pracownika mahle xD Używa się jednego, a w razie problemu leci się po elektryka. Ludzie jak suwmiarkę obsłużyć sami potrafią to już sukces, ale wiadomo... mahle to elita... i dlatego robicie za niecałe 4k netto... Chodząc na zmiany, bez dodatków i weekendów ..W 2022 roku hahahaha xD

On
@Pani

Widze, że te forum spadło na psy. Sto zapytań kiedy na karte, a żadnych rzeczowych wypowiedzi. Jednak ludzie tam pracujacy to faktycznie wyjatkówi ludzi gdzie sie gdzie indziej nie spotka. Oczywiscie nie wszyscy

Kryształowy Nocnik

Praca na odlewni aluminium jest ciężka w głównej mierze z powodu warunków panujących na hali. Zimą jeszcze znośnie, ale latem - szczególnie na zmianie popołudniowej - leci z Ciebie od samego wejścia, pot kapie do oczu, a przy maszynie to już wiadomo - otworzysz piekarnik i czujesz, że żyjesz... niestety nadal. Do tego upierdliwi przełożeni, masa łazików na każdej zmianie, ulubieńcy mistrzów, którzy ściemniają otwarcie i reszta, która trafia na te "gorsze" linię i ma zasuwać. Z plusów wypłata zawsze na czas, na umowie z mahle jakieś tam parę stówek co jakiś czas "na kartę", dobrze wyglądający wpis w CV (dotyczy raczej obróbki CNC) i to chyba było by na tyle. Kiedyś praca w mahle to było coś... teraz to coś strasznego. Na szczęście jak wielu innych - zmieniłem pracę i bardzo sobie chwalę tak wypłatę, jak i atmosferę. Tu mnie nikt nie zna i pożyczają:D

Przemek

Witam chciałbym się zapytać o opinie o pracy na odlewni aluminium jakie odczucia ?

Szczerbaty odlewnik
@Przemek

Powiem szczerze - jeśli tylko masz jakąkolwiek inna opcję - daj sobie spokój z odlewnią. Kiedyś praca tam dawała pieniądze trudno osiągalne w Krotoszynie, szczególnie przy pracy po 8h na miejscu. Jednak te czasy daaaawno minęły. Zarobisz tylko ciut więcej niż gdzie indziej, a praca w systemie czterobrygadowym, warunki pracy, szkodliwość czy problemy z uzębieniem po niedługim czasie zrobi swoje. Z plusów zawsze 10go (lub wcześniej, jeśli wypada w weekend) masz wynagrodzenie na koncie + jeśli masz umowę na mahle to dodatkowo parę stówek "na kartę", o którą tutaj tyle osób ciągle pyta. Z minusów jest jeszcze bardzo kiepska atmosfera pracy, która wynika niestety z zachowania ekipy. Niestety, ale jest jak jest i to nie tylko wina renifera. Podsumowując: Jeśli masz łeb na karku to daj sobie spokój. W mahle utkniesz na lata jako nr w excelu, a jedyny rozwój na jaki możesz liczyć to wzrost mnożnika wynagrodzenia... jak już zdasz testy. Temat testów to też kpina... ale o tym w następnym odcinku:)

Odlewnik 20 letnim stażem
@Przemek

Po 1 wypłata na odlewni mniejsze niż na obróbce. Żeby chętni byli to musieli płacić 4k€ młody nie przyjdzie robić w takich warunkach za 3600

Szlachta 0.0%
@Odlewnik 20 letnim stażem

Za 3600 chodzić na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym?! Dreptać po tych podestach w kółko przez całą noc, albo lepiej na popce latem... mmm... w tej duchocie, bo przewiewu nie zrobią, a nawiewów nie ma, bo przecież robol nie potrzebuje komfortu. Dajcie sobie spokój, co zarobicie wydacie na lekarza z czasem. No ale jak ktoś lubi pracę w święta, brak weekendów, proszenie się o urlop i najgorszą robotę za karę po powrocie z L-4 to czemu nie :)

Teletubiś

Nie odpowiadaj bzdur - pracowałem ponad 10lat tam i nie raz w święta rypaliśmy.

Piston
@Teletubiś

Ta pracowałeś w Boże Narodzenie?

Dziękuje za inforamacje

On

Słyszeliście o nowym pomyślę kierownictwa z tloków wypisać kartki urlopowe żeby mieć pokrycie a na pod firmę do roboty i niema mowy o urlopie.

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem jak dobrze pójdzie i mam do doświadczonych kolegów pytanie:tą nowa hala od filtrów już działa?Jeśli tak to robią na4brygady? A drugie pytanie,może głupie ale ja jeszcze w Mahle nie pracuje:o jakim przelewie na kartę piszecie?

MC
@Nowy pracownik

Przelew dla pracowników posiadających umowę na Mahle

@Nowy pracownik

Hala filtrów chyba jeszcze nie działa. Co do kart, pracując na umowie z Mahle otrzymujesz kartę przedpłaconą, na którą przelewane są środki przez zakład np. na święta.

Arbuz

Wie ktoś kiedy będą przelewać na kartę

Kadwa
@Arbuz

Nikt nic nie wie a zakład jak zawsze trzyma wszystko na ostatni moment. Poprzednie zasilenie też mało kto wiedział kiedy bedzie, ludzie się orentowali po tygodniu czy dwuch ze coś przelali i to dlatego że od kogoś usłyszał.

@Arbuz

Do 21 będzie przelane cale300zl zarząd nic nie dołoży bo prad drogi

Renifer
@Odlewnik

Ja Wam dam na kartę! Norma 10% w górę i jazda na aluminium, a nie przelewy im się marzą! :D Panowie do roboty, bo wam łazików na linie przyślę i skończy się wyciąganie braków z tyłu maszyny do dobrych... bo wam sztuk ciągle brakuje ;) Wielkie oko patrzy... Bat

JezusChytrus
@Odlewnik

Z jakiej okazji ten przelew na kartę? Wolałbym podwyżkę inflacyjną, niż takie przelewy raz kiedyś...

Od kiedy jest postój na tłokach ?

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn - Krotoszyn

• Jak się pracuje w MAHLE Krotoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Krotoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 578.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Krotoszyn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 479, z czego 104 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 282 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Krotoszyn?

Kandydaci do pracy w MAHLE Krotoszyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Krotoszyn