opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kiko

    13.06.2022 12:50

    Pracownik

    Wiecie kiedy przelewy na kartę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.06.2022 10:40

    Pracownik

    Przestańcie narzekać na Mahle... Który inny zakład da wam 900 zł na kartę podarunkową za spanie na nockach i klikanie paru guziczków ? 16.06 też macie możliwość przyjścia do pracy zarobić extra kasę to nie bo odrazu wszyscy chrześcijanie. Naprawdę wstydzilibyście się. Polakowi wiecznie mało...
    ReviewUserIcon
    Kolega

    10.06.2022 18:44

    Pracownik

    Proponuję bojkot Bożego Ciała na pójście do pracy!!!
    ReviewUserIcon
    pol

    12.06.2022 20:13

    Pracownik

    Każdy potrzebuje. Smutne jest to, że ktoś ma w tyle naszą religijną tradycję, a ludzie sprzedają swój wolny czas i wyznaczają "nowy trend" w zarządzaniu.
    ReviewUserIcon
    Set

    13.06.2022 07:34

    Pracownik

    Dla ciebie prosta sprawa dla mnie nie! Też potrzebuje pieniędzy ale wybieram udział w procesji a tobie życzę życzę zrobienia 120% normy w święto Bożego Ciała!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    11.06.2022 21:19

    Inne

    Dzień dziecka w mahle porażka co to za organizacja stanie w kolejce jak za (usunięte przez administratora) to szybciej obsługują w maku jedzenie wyliczone do dzieci...rodzice nie mieli co zjeść bo nic nie było usiąść nie było jak bo brak zadaszenia na słońcu...atrakcji mało...same zamki dmuchane....brak słów
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    12.06.2022 22:00

    Pracownik

    Tak bo jak z 4 dzieci poprzyjezdzali i myślisz że usiada z piwkiem na ławeczce. Żal. To impreza dla dzieci i dzieci mialy wszystko za darmo. Proste. Regulamin i zasady były znane wszystkim pracownikom. A jak się nie miało ochoty przyjeżdżać aby zas ponarzekać to lepiej było siedziec w domu. A kolejnym razem idź z dziećmi na festyn i zapłać po 20 zł za godzinne skakania na zamku plus Kup dziecku lody i napój i popcorn i nakarm hotdogiemmm bo głodne. Albo najlepiej Kup zestaw w maku za 20 zł. Ot i koniec.
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    11.06.2022 21:57

    Inne

    Impreza na dzień dziecka w mahle była źle zorganizowana jestem rozczarowana tym co zobaczyłam bardzo mało atrakcji za duży ścisk za długie czekanie za jedzeniem wyliczonym przez organizatora...soczki hot dogi lody popcorn hmm nic specjalnego moje dziecko było głodne a kolejka była długa jak z krotoszyna do warszawy...pani zosia w warzywniaku szybciej obsługuje..
    ReviewUserIcon
    KIM

    12.06.2022 15:17

    Pracownik

    Jak Twoje dziecko było głodne to mogłaś je do McDonald zabrać
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    12.06.2022 21:59

    Pracownik

    Kolejka masakra zeby godzine czekać żeby wejść do srodka po jedzenie a tam co po niektórzy żeby nie stać w kolejce wchodzili drzwiami z napisem wyjscie i cyk ustawiali się do kolejki nie patrząc że ludzie stoją i czekaja na dworze
    ReviewUserIcon
    Stasiu

    09.06.2022 23:14

    Pracownik

    Ktoś coś wie o 8% podwyżki inflacyjnej? Czy tylko biurowym się należy?
    ReviewUserIcon
    Jacek prowadnice

    11.06.2022 17:24

    Pracownik

    Biurowi maja od sierpnia dostac 10 procent plus poniedziałki ustawowo wolne
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    12.06.2022 11:09

    Pracownik

    Hurrraaa już się nie mogę doczekać.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.06.2022 18:42

    Pracownik

    Po wypłatach proponuję bojkot na pójście w boże Ciało!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mahle

    09.06.2022 13:15

    Pracownik

    Płacić już nie zaczną bo branża motoryzacyjna produkujaca silniki spalinowe upada zostało pewnie troche ponad 10 lat. Parlament Europejski zagłosował za ograniczeniem dopuszczalnej emisji CO2 przez nowe samochody o 100 proc od 2035r. Drodzy pracownicy komu zostalo kilka lat do emerytury przeciuła, a kto wcześniej znajdzie inna prace ten będzie wygrany a reszta pojdzie potem na bruk. Dobrze że Dino się tak rozwinęło bo Krotoszyn stałby się pewnie opustoszałym bezrobotnym miastem A tak może jest najdzieja. Chociaz pewnie do tego czasu sprzedajny rzad zrobi z nas biedaków żebyśmy potem robili za (usunięte przez administratora) w rolnictwie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    09.06.2022 19:59

    Pracownik

    Głupoty piszesz człowieku . To że Unia coś tam ustaliła to jedno i dobrze ale to nie znaczy że mamy pracować za jalomuzne . Mahle nie będzie inwestować w inne tansze fabryki w Meksyku czy gdziekolwiek gdzie produkcja miałaby trwać kilka lat byłoby to nie opłacalne więc lepiej dać jeszcze parę euro na zakład w Polsce i dociągnąć tą produkcję . Poza tym pozostaje jeszcze okres gwarancji i pogwarancyjny dla silników spalinowych a to kolejne 10 lat może w mniejszym nakładzie ale ktoś to musi robić . . Za 4tys nie ma już chętnych do pracy na odlewni . Nie ma odlewni nie obróbki .
    ReviewUserIcon
    let

    10.06.2022 16:22

    Pracownik

    Elektryczne mrzonki eurokomuchów.
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    02.06.2022 20:51

    Pracownik

    Dopóki nie zaczną porządnie płacić to tak będą mieli, później będzie zdziwienie że zakład do upadłości.
    ReviewUserIcon
    Kat

    08.06.2022 07:30

    Pracownik

    Mniej jak przed podwyżka haha
    ReviewUserIcon
    Set

    09.06.2022 21:05

    Pracownik

    Jutro się okaże!!!
    ReviewUserIcon
    Oko

    23.05.2022 14:15

    Inne

    I jak się pracuje
    ReviewUserIcon
    Set

    01.06.2022 18:12

    Pracownik

    Myśl pozytywnie!!! Gorzej już być nie może!!!!
    ReviewUserIcon
    Franc

    07.06.2022 12:48

    Pracownik

    Czemu ? a ile wywalczyli podwyzek ? a inflacja nadal rekordy ,a minimalna wlasnie oglosili podniesienie rekordowe w przyszlym roku do okolo 2700netto to dopiero bedzie jazda
    ReviewUserIcon
    Kiki

    06.06.2022 10:56

    Pracownik

    Wie ktoś może kiedy będą przelewy na kartę dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    Brak

    02.06.2022 12:21

    Kandydat

    Mam pytanie gdzie w mahle są 3 brygady (oprócz końcowej obróbki na tłokach)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    02.06.2022 18:23

    Pracownik

    Kuznia
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2022 19:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.06.2022 13:17

    Były pracownik

    Jak nie wiesz to poczytaj w Internecie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.05.2022 09:10

    Pracownik

    Czy ktoś się orientuje czy na masa kartę medicover można iść do dietetyczki z cer-medik bo ma na ulotce napisane medicover
    ReviewUserIcon
    Kk

    24.05.2022 00:43

    Pracownik

    Zadzwoń na infolinię Medicover oni ci powiedzą gdzie możesz bezpłatnie skorzystać
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    12.05.2022 15:42

    Pracownik

    Dostaliśmy podwyżki wszystko się zgadza co drugi mówi mam mniej po podwyżce niż w ubiegłym miesiącu tylko że nikt nie wpadnie na wspaniały pomysł że w ubiegłym miesiącu była wypłata za 184 godziny a w tym za 160 godzin Każdy by chciał zarabiać więcej wiadomo ale nie jeden pracował u prywaciarza i nigdy by tam nie wrócił nigdy nie wiesz kiedy kończysz pracę o której wrócisz do domu i wszystkie soboty w pracy Więc proponuję aż tak nie narzekać że źle mamy w Mahle
    ReviewUserIcon
    Franc

    18.05.2022 15:29

    Pracownik

    Z tymi godzinami to nas tak w uja robią, co z tego ,ze mniej godzin ? sumarycznie okres rozliczeniowy 3miesieczny czy roczny jest tyle samo godzin.....
    ReviewUserIcon
    pakr

    21.05.2022 13:37

    Pracownik

    To nie podwyżka tylko częściowe wyrównanie inflacji.
    ReviewUserIcon
    Qwertg

    20.05.2022 22:37

    Pracownik

    Tu mona się dorobić tylko garba inflacja 12% a wszędzie mowia ze wypłaty poszły w górę o 14% (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    OLI85

    20.05.2022 09:13

    Pracownik

    Witam czy ktoś z tu obecnych orientuje się kiedy jest postój wakacyjny w tym roku ??
    ReviewUserIcon
    Set

    20.05.2022 19:52

    Pracownik

    Prawdopodobnie w grudniu, jak związki wywalczą!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kiki

    19.05.2022 21:02

    Pracownik

    Witam czy na dzień dziecka będzie coś dawane wiecie może
    ReviewUserIcon
    Set

    20.05.2022 11:27

    Pracownik

    Będzie 500+ jak zawsze
    ReviewUserIcon
    Janusz I Grażynka

    20.05.2022 13:06

    Pracownik

    Z tego co wiem to przed portiernią będzie stał zarząd i rozdawał cukierki...
    ReviewUserIcon
    XYZ

    13.05.2022 12:21

    Pracownik

    No najlepiej parking dla rowerów koło Aftermarketu. Ma to jakikolwiek sens???
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.05.2022 15:47

    Pracownik

    I jak sie podobaja podwyzki ??haha
    ReviewUserIcon
    Abc

    12.05.2022 15:49

    Pracownik

    A u nas jakoś w wypłacie nic się nie zmieniło, no może z miesiąca na miesiąc jest mniejsza
    ReviewUserIcon
    Franc

    12.05.2022 22:50

    Pracownik

    Az tak ? Powiem szczerze, nie tego sie spodziewalismy, jeszcze sie smialismy przed wyplata ile tam wpadnie wiecej, z 2-3 stówki chociaz a tu..... :(
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2022 10:40

    Pracownik

    Podwyżka inflacyjna nie jest obowiązkiem zakładu do podnoszenia. Albo dają albo nie - wolna wola. Związku z wydarzeniami zza wschodu zakłady VW wstrzymuje już produkcję, za chwilę będzie to przekładało się na nasze zamówienia. Nie będzie zamówień - nie będzie pracy, a jak pracy braknie nikt nikomu nie będzie płacić za zamiatanie . Niestety czekają nas bardzo trudne i biedne czasy, ceny dopiero wystrzelą w górę i będzie to spowodowane konfilktem zbrojnym. Teraz należałoby się przyjrzeć kredytobiorcom - współczuję Wam, bo bank nie zaczeka za rata.... Ale w obecnym czasie zmiana pracy może być już nie tak łatwa, bo (usunięte przez administratora) już nadjeżdżają . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Franc

    10.05.2022 10:46

    Pracownik

    Masz chociaz te 3jke ? Tez robisz na 4 brygady ? Trzymaj sie chłopie
    ReviewUserIcon
    kadwa

    12.05.2022 22:02

    Pracownik

    4 brygady, i tyle nie mam
    ReviewUserIcon
    Janusz I Grażynka Pedałowanie

    11.05.2022 16:37

    Pracownik

    Co to za uniemożliwianie pracownikom postawienia rowerow wzdłuż ogrodzenia, sami nas do tego zmusiliscie likwidując wiatę dla rowerów. Traktują nas jak (usunięte przez administratora) robocze. Kiedy ktoś coś w tej sprawie zrobi, nie ma gdzie zostawiać rowerów bo ten parking co zrobili to kilka razy za mały...
    ReviewUserIcon
    Najlepszy z odlewni aluminium

    12.05.2022 00:26

    Pracownik

    Witam.Dokladnie.Parking już miał być wykonany dla rowerów a tu Co ? Nic .Słońce.deszcz a te rowery dostawa w(usunięte przez administratora).Nikt się nieinteresuje z zarządu.
    ReviewUserIcon
    kadwa

    12.05.2022 21:58

    Pracownik

    będzie nowy już wszystko pomierzone jest, będzie przy portierni towarowej, koparka stoi więc lada moment będzie budowane
    ReviewUserIcon
    Najlepszy z odlewni aluminium

    11.05.2022 18:13

    Pracownik

    Witam.Jaka podwyżka.Smiech na sali.Mistrzowie napewno dostali naszą dole.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Dlugoletni Pracownik Mahle

    29.04.2022 21:57

    Pracownik

    Hiperinflacja nabiera powoli tempa niemartwicie sie pracownicy niedługo najnizsza krajowa nas dogoni także pewnie jakas podwyżka będzie, szkoda tylko że portier czy inny lżejszy zawód zarobi tyle co pracownik odlewni żeliwa. Pozdrawiam jak to mówią niektórzy najwazniejsze ze jest praca.
    ReviewUserIcon
    Franc

    04.05.2022 12:59

    Pracownik

    Ale chlopie , nie robmy jaj bo juz dawno po wielkanocy zeby wielkiemu koncernowi samochodowemu na caly swiat jest jak to nazwales ,,ciezko,, ..... ludzie kochani, a mahle tak bedzie musielo podniesc place i to drastycznie bo szykuje sie minimalna na poziomie prawie 3000zl, poczytaj na necie, wiec kto bedzie robil w mahle za 3500-4000zl jak sprzataczka czy stroz bedzie zarabial niewiele mniej......
    ReviewUserIcon
    Franc

    05.05.2022 11:38

    Pracownik

    Nigdy nie mialem w namysle nikogo obrazac, a faktem jest i kazdy to przyzna, ze na odlewni za tak ciezka prace zbyt malo zarabiaja i kazdy sie dziwi ,ze nie patrza sie przeniesc na inny dział.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.04.2022 07:20

    Pracownik

    Ja jestem bardzo zadowolony z tego co dostaliśmy . Pamiętajmy że inflacja to nie wina zakładu, a mimo to podnieśli pensje o prawie 5 procent. 650 na święta ? Czego chcieć więcej .... Jak ktoś narzeka to jest gl.u.p.i. Robilem u prywaciarza i jedyne co tam było to 50 zł na święta grudniowe
    ReviewUserIcon
    Felek

    02.05.2022 14:58

    Pracownik

    to idz robić za minimalna :D
    ReviewUserIcon
    Jo

    03.05.2022 14:52

    Pracownik

    Ja nie muszę
    ReviewUserIcon
    XYZ

    18.04.2022 16:58

    Pracownik

    A co z dodatkiem czterobrygadowym??????
    ReviewUserIcon
    Marek

    25.04.2022 19:01

    Pracownik

    Zgadzam się dajcie sobie spokój z Mahle
    ReviewUserIcon
    Set

    29.04.2022 14:49

    Pracownik

    Związki to fikcja!!! Biuro turystyczne owszem!!!! Pozoranci!!!! Czas na zmiany!!!!!
    ReviewUserIcon
    Yhy

    15.04.2022 06:39

    Pracownik

    Tloki, nawet na liniach pracuja kolesie ktorzy nie umieja (usunięte przez administratora) suwmiarką wiec nie zrazajcie sie i naoewno poradzicie sobie na tlokach niezaleznie od działu, najwieksza bolączka tej firmy to smieciowe umowy (usunięte przez administratora) a co za tym idzie atmosfere w pracy
    ReviewUserIcon
    Papiok

    14.04.2022 07:39

    Kandydat

    Witam chciałbym się spytać który dział polecacie do pracy słyszałem że na tłokach stalowych ponoć fajna praca
    ReviewUserIcon
    Stalowy

    14.04.2022 16:19

    Pracownik

    Robota pewna jak pogoda w kwietniu. Nie licz na stabilna pracę.
    ReviewUserIcon
    Pit z alum

    14.04.2022 09:55

    Pracownik

    Co to za dóreń o amonach pisze niech sie tak prowadzi aby z tego rancza coś mieć ,a nie do mahle do roboty przyjść i na nawozy robić ,sprzedaj to a nie męcz sie
    ReviewUserIcon
    Przyszły

    08.04.2022 17:08

    Kandydat

    Byłem na rozmowie.Przyjmuja.Mam iść na tłoki.Dobra praca?Jakie opinie?
    ReviewUserIcon
    Przyszły

    11.04.2022 22:51

    Kandydat

    Wolę spytać tutaj,bo nie mam znajomych, którzy mogliby coś mi powiedzieć o pracy na tlokach
    ReviewUserIcon
    Prawda

    14.04.2022 08:34

    Pracownik

    Praca nie jest ciężka a większość zależy od tego, na jaki faktycznie trafisz dział. Obróbka początkowa (wstępna) to zupełnie coś innego niż obróbka powierzchniowa. Niezależnie od tego, gdzie pójdziesz, jeśli masz trochę oleju w głowie i faktycznie chcesz pracować to sobie poradzisz. Nie licz jednak na stabilną umowę bo to akurat największa bolączka tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Krzychu z pataraki

    08.04.2022 21:41

    Pracownik

    Patrzę na kartkę z wypłaty i nie wierzę.. nawet na tonę amonewaj nima.
    ReviewUserIcon
    Obserwer

    12.04.2022 09:00

    Pracownik

    No niestety kolego, ale mylisz sie. 26 lat juz skonczylem kupe czasu temu
    ReviewUserIcon
    mm

    13.04.2022 14:44

    Pracownik

    Ciekawe bo ja jeszcze 4 z przodu nie widziałem... i myśle ze wielu moich kolegow takze
    ReviewUserIcon
    Jozef

    11.04.2022 10:53

    Pracownik

    Kiedy ma być dodatkowy przelew w kwocie 150 ?
    ReviewUserIcon
    Mahlowiec

    12.04.2022 10:08

    Pracownik

    Dzisiaj nie 150 tylko 200
    ReviewUserIcon
    Radek.M

    12.04.2022 07:14

    Pracownik

    Praca fajna maszyny tez spoko rzadko się psują dużo młodych chłopaków pracuje (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2022 07:20

    Pracownik

    Ciekawe gdzie pracujesz
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.04.2022 09:52

    Pracownik

    Dzięki Nasze wspaniałe związki zawodowe zwane też potocznie biurem podróży za wywalczenie podwyżki wynagrodzenie o 4.7% i premi od września za brak absencji w pracy w kwocie 150 zł brutto. W ramach uznania proponuję zorganizujcie sobie wycieczkę w jedną stronę za bramę zakładu
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.04.2022 07:02

    Pracownik

    4.7% przy nowych cenach nośników energii to ponury żart. Zostaje przesiadka na rower, a na zimę kalesony i sweter.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.04.2022 14:52

    Pracownik

    Niestety to nie ponury żart tylko najszczerszs prawda, to wywalczyły Nasze dzielne związki.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.04.2022 20:26

    Pracownik

    To w końcu coś jest ustalone czy nie
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.04.2022 09:51

    Pracownik

    Dzięki Nasze wspaniałe związki zawodowe zwane też potocznie biurem podróży za wywalczenie podwyżki wynagrodzenie o 4.7% i premi od września za brak absencji w pracy w kwocie 150 zł brutto. W ramach uznania proponuję zorganizujcie sobie wycieczkę w jedną stronę za bramę zakładu
    ReviewUserIcon
    Mask

    09.04.2022 05:53

    Pracownik

    Wypłata lipa, dziękujemy Mahle Polska
    ReviewUserIcon
    Stary

    09.04.2022 22:53

    Pracownik

    Pracuje 16 lat i jeszcze 4 z przodu nie miałem. Ciekawe skąd Ty 4200 . Pewnie masz nieco ponad 20 lat to zadowolony że Ci bez podatku dają.
    ReviewUserIcon
    Mask

    09.04.2022 23:47

    Pracownik

    Nie wiem ile ty tam guzików wciskasz ale u mnie gdybym nacisnął 3 guziki to mogą zamykać budę bo nic nie zejdzie. Wykonuje idealny wyrób zgodny z rysunkiem który jest strategiczna częścią silnika, rata wzrosła mi o 700zl więc nie wiem gdzie ty widzisz problem jak proszę o podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Wstępna S8

    05.04.2022 18:25

    Pracownik

    Były już przelewy na kartę na święta?
    ReviewUserIcon
    milena

    08.04.2022 20:47

    Pracownik

    to to naprawde dla nas zaszczyt. Co za gościu ....
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.04.2022 13:50

    Pracownik

    Wypłata na czas to jakiś przywilej czy co ?
    ReviewUserIcon
    Tomasz k

    06.04.2022 14:58

    Pracownik

    500 + 200 od zarządu + 400 podwyżki która będzie wypłacana co miesiąc . A w lipcu + 800 na wakacje . Teraz niech żałują ci co się zwolnili .
    ReviewUserIcon
    xyyy

    08.04.2022 20:41

    Pracownik

    Przejdz sobie na forum ostrow , nie wiem co tu szukasz
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.04.2022 10:30

    Pracownik

    Będzie jeszcze 150 na kartę. Jest pismo w sprawie porozumienia z zarządem.
    ReviewUserIcon
    Maja

    08.04.2022 16:28

    Pracownik

    Co za bzdury wypisujecie na tym forum
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.04.2022 08:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ted

    08.04.2022 15:12

    Pracownik

    500 na karte i z wypłaty -300. Super zaklad robi nas jak ten cały (usunięte przez administratora) jedno wezmie drugie da. brak slów

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.