opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Niepoczytalny

    08.04.2022 07:09

    Pracownik

    Przelew na kartę 500, a co do podwyżek narazie nic nie jest zatwierdzone, więc nie lykajcie wszystkiego jak pelikany. Kiedyś to pisałem- dostaniecie 50 dych inflacji i możliwość jazdy w niedzielę na popo :)
    ReviewUserIcon
    Picerfaza

    07.04.2022 11:10

    Kandydat

    Witam jestem tapicerem z wykształcenia czy jest dla mnie możliwość pracy na stanowisku kierowniczym?
    ReviewUserIcon
    MalaFaza

    07.04.2022 18:42

    Inne

    Myślę, że na stalowych z chęcią przyjmą ta"picera"
    ReviewUserIcon
    Reni

    07.04.2022 20:26

    Pracownik

    Tak jest kilkanaście stołków do obicia . Umowa na mahle 6500 na rękę plus 1000 na wakacje i darmowa opieka zdrowotna u najlepszego lekarza zakładowego i połowa karnetu na basen poza tym darmowy parking pod zakładem i super atmosfera .
    ReviewUserIcon
    Uuuu

    03.04.2022 14:37

    Pracownik

    Czy ktoś z przedstawicieli tak zwanych związków zawodowych może przekazać do publicznej informacji co szanowne związki zawodowe wywalczyły w związku z podwyżkami i dodatkami. Kartka z informacją na każdym dziale zawisła o postulatach ale mijają miesiące a odpowiedzi nadal brak !
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    06.04.2022 10:55

    Pracownik

    Oczywiscie wycieczki dla wybranych bo jak ogłoszenie zawisnie to juz lista jest zamknieta :)
    ReviewUserIcon
    Janusz i Grażynka

    06.04.2022 19:27

    Pracownik

    I bardzo dobrze ze lista zamknięta. My jeździmy od kilku lat w tym samym gronie, mamy zgraną ekipę i nie chcemy nowych ludzi na wyjazdach!
    ReviewUserIcon
    vinto

    26.03.2022 11:44

    Były pracownik

    Nowa hala dla filtrów dalej powstaje czy jest inwestycja jest zamrożona?
    ReviewUserIcon
    Vinto

    03.04.2022 20:13

    Kandydat

    Dlaczego?Ponoć mają przyjmować na umowę z Mahle,to czemu nie?W aktualnej pracy zarabiam nieźle ale warunki nie są wesołe a 3zmiany i nadgodziny trzeba robić.
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    06.04.2022 17:09

    Pracownik

    Rób gdzie robisz i daj sobie spokój tu będziesz miał najnizsza krajowa na poczatek będą cie wodzic za nos wspoloczynnikami A na końcu zwolnia z braku zamówień, także lepiej to przemyśl
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    05.04.2022 18:00

    Pracownik

    Wiecie kiedy będą wpływy na kartę wiem że od 4 do 8 ale może ktoś już dostał
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.04.2022 13:20

    Pracownik

    W piątek
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2022 07:06

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.04.2022 21:11

    Pracownik

    Już dawno powinien być na odlewni na maszynie ściemniacz
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.04.2022 11:25

    Pracownik

    Kiedy i ile ma być przelewu na kartę na święta?
    ReviewUserIcon
    @yxz

    03.04.2022 10:25

    Pracownik

    Jak to jest ze jedni robią a inni ściemniają? Dobrych, pracowitych pracowników przenoszą na inne działy, hale itp. A inni całą zmianę opierają się i ścianę za maszynami lub komputer? Nawet nie wezmą jednego tłoka do ręki. Nie możemy tego pojąć! Pytamy się z czystej ciekawości.
    ReviewUserIcon
    Buła

    02.04.2022 14:19

    Pracownik

    No a za weekendy czyli sobotę 20 zł brutto i niedzielę 20 zł brutto lepiej na chorobowym się wyjdzie przez weekend
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.04.2022 10:38

    Pracownik

    Jest info! Ogłoszono dziś, że podwyżka w mahle będzie wyższa niż inflacja w kraju i wyniesie 11%!
    ReviewUserIcon
    pakr

    02.04.2022 11:17

    Pracownik

    Gdzie wisi ta informacja ?
    ReviewUserIcon
    Tomasz k

    01.04.2022 20:25

    Pracownik

    Inflacja 11% podwyżki brak . Proponuję zatrzymać produkcję w zakładzie na kilka godz i może zarząd się pofatyguje zrobić krok w naszą stronę a nie ciągle straszą nas kryzysem światowym i t p . Pomimo mniejszych zamówień jest mniejsza obsada a praca się nie zmieniła nie pracujemy mniej . Masakra
    ReviewUserIcon
    Stachu

    01.04.2022 09:54

    Pracownik

    Będzie 9 procent podwyżki
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.04.2022 16:27

    Pracownik

    9+11! Będzie 20 procent podwyżki!
    ReviewUserIcon
    Andre

    01.04.2022 14:19

    Pracownik

    Inflacja 11% a w Mahle podwyżek brak. Poza biurowymi bo oni 8 % dostali...
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.03.2022 12:43

    Pracownik

    Ile bonów na święta?
    ReviewUserIcon
    pakr

    26.03.2022 16:07

    Pracownik

    500,- jest mail 4-8 kwietnia przeleją .
    ReviewUserIcon
    roberto

    27.03.2022 18:37

    Pracownik

    a co nas interesuje ostrów. to jest forum mahle krotoszyn. chcecie pisać o ostrowie macie inne forum
    ReviewUserIcon
    Kryzys

    23.03.2022 11:54

    Pracownik

    Związki zapowiedziały że po 20 marca oficjalnie przekażą co wywalczyły w związku z rozmowami z zarządem także oczekuje jakiegoś pisma ile będzie podwyżki , ile za weekend , i ile za pracę w nocy. Nadal pracujemy i wykonujemy ta samą pracę więc nie widzę powodu żeby nie domagać się tych informacji . Ps . Kiedy i ile przelewy na kartę na święta ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    25.03.2022 19:38

    Pracownik

    Panie Związkowcu kiedy będzie odpowiedź na temat podwyżki już po 20 !!!
    ReviewUserIcon
    Pepsi

    27.03.2022 10:45

    Pracownik

    Nie bądź za mądry bo na twoje miejsce i za twoją stawkę jest 2
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2022 18:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Set

    27.03.2022 09:54

    Pracownik

    Nie obrażaj ludzi którzy tam pracują i przestań jęczeć tylko bierz się za robotę!!!
    ReviewUserIcon
    Ble ble

    26.03.2022 01:11

    Pracownik

    Źle się dzieje ażeby cię pocieszyć to w ostrowie to samo mamy robić I najlepiej ze 3 lub 4 maszyny obsłużyć .
    ReviewUserIcon
    Set

    25.03.2022 07:30

    Pracownik

    W Mahle z roku na rok dzieje się gorzej!!!!
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.03.2022 21:22

    Pracownik

    Witam. Mistrzowie co chodzą na rano i biurowi też będę brali urlopy? W tygodniu. Czy tylko pracownicy z 4 brygad?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.03.2022 06:19

    Pracownik

    Są zamówienia. Urlopy tylko na jednym obszarze, reszta pracuje.
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.03.2022 21:30

    Pracownik

    Święte słowa
    ReviewUserIcon
    Urban

    22.03.2022 22:29

    Pracownik

    Dlaczego jak się o czymś pisze jest to usuwane czyżby ktoś z mahle był administratorem i sobie wybierał komentarze a nie wygodne usuwane
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Najlepszy z Odlewni Aluminium

    19.03.2022 16:29

    Pracownik

    Witam.Mam pytanie w sprawie osób na szkoleniu z działu filtrów w Austrii. Oni mają pracę? Jak mają płacone? A my na przymusowe urlopy.? Co będzie dalej? Oni chcą nas zastąpić ludźmi z Ukrainy,? A żeby im Mniej płacić? A ludzie od Pana z Kobierna Śniatały dlaczego Oni jeszcze tu pracują? Pytam się? Proszę o odpowiedzi.Pozdrawam.
    ReviewUserIcon
    Set

    21.03.2022 13:11

    Pracownik

    Zgłoś problem do związku!
    ReviewUserIcon
    ka2

    20.03.2022 20:25

    Pracownik

    Ten zakład całe życie ma kryzys, powinno się już to uważać za standard. I gadają nam że będzie lepiej i tak to sie kula od przejęcia.
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.03.2022 23:51

    Pracownik

    Tydzień temu na kk nadgodziny robili a dzisiaj przymusowe urlopy ktoś to ogarnia ? Panie Macieju gdzie Pan się ukrywa ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2022 20:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Franc

    19.03.2022 11:18

    Pracownik

    Tylko wlasnie gdzie ta praca ? o jaka konkretnie Ci chodzi alternatywe do Mahle ?
    ReviewUserIcon
    Rynce opadają.

    19.03.2022 18:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Więc jeśli się jest kreatywnym i nie ma klapek na oczach to praca jest.
    ReviewUserIcon
    Nowy związek

    27.02.2022 16:56

    Były pracownik

    Witam czy znajdą się tu chętne osoby do założenia związku,bo te które mamy nie spełniają oczekiwan pracowników. Moje propozycje - podniesienie wypłat do pensji minimalnej niemieckiej 1600€ - godziny nocne płatne 150% - soboty i niedziele 200% - likwidacja agencji odrazu umowa na firmę.
    ReviewUserIcon
    Franc

    09.03.2022 10:27

    Pracownik

    Tak, zgadza sie, ale zaklady produkcyjne wlasnie tyle placa, czy na jakis magazynach, wozkach widlowych i tam nikt nie placze, ze to slabe pieniadze bo za takie proste czynnosci jak wciskanie 4 guzikow przez 8 godzin czy jezdzenie wozkiem widlowym po magazynie sie po prosty wiecej nie placi
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.03.2022 00:01

    Pracownik

    Ciekawe gdzie by tego tańszego pracownika znalazł bo gwarantuję ci i mogę nawet się założyć że Ukraińcy ci za te pieniądze co my robimy robić długo ci nie będą,oni są sprytniejsi od nas niestety jeśli chodzi o kasę.
    ReviewUserIcon
    Zunone

    15.03.2022 23:30

    Pracownik

    A czy na filtry można się przenieś pracując w mahle Krotoszyn czy trzeba się zwolnić i zatrudnić ponownie,?
    ReviewUserIcon
    Tomasz k

    12.03.2022 23:40

    Pracownik

    Witam na forum . W związku z opieszałością związków zawodowych w naszym zakładzie i braku rzetelności w komunikacji informuje że ."związki zawodowe w Ostrowie wielkopolskim w mahle " już na pierwszym spotkaniu uzgodniły 8% podwyżki i wyższa dopłatę za nocne godziny , kolejne spotkanie w środę : temat bonus wakacyjny . ! A zatem szanowny związku zawodowy ,!? Do dzieła i konkrety bo od was nic nadal nie wiemy ! Brak informacji o postępach . Jedyne obiecanki od dyrektora które nie są potwierdzone. Pozdr . Ps. Marzec miesiącem decydującym o pozostaniu w firmie dla wielu doświadczonych pracowników. Pozdr
    ReviewUserIcon
    puknij sie

    14.03.2022 19:42

    Pracownik

    była taka propozycja (8%)w ostrowie ale dyrektor sie nie zgodził i nie mamy nic. Wiec nie siej plotek
    ReviewUserIcon
    Pracownik Ostrów

    15.03.2022 00:55

    Pracownik

    8% co ty tu piszesz za pierdoły, na pierwszym spotkaniu to była mowa o 50 zł brutto a tak w ogóle to do dzisiaj nic nie wiadomo
    ReviewUserIcon
    Gość

    12.03.2022 14:49

    Pracownik

    Napisze to co do Ostrowa wlkp wysyłajcie smsy kupujcie suchy prowiant środki medyczne do Ukrainy a nie kasa I kasa na chleb nie macie???!!!!!
    ReviewUserIcon
    GG

    12.03.2022 23:47

    Pracownik

    Spójrz na półki w sklepach albo inne produkty które potrzebne są do życia. Chyba że nie masz rodziny .nie warto więcej tego posta komentować. Jeśli ktoś będzie chciał to da w taki sposób jaki będzie chciał.
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    08.03.2022 21:13

    Pracownik

    Do tych którzy się w Mahle jeszcze nie narobili bo nie mieli ku temu jeszcze okazji zapraszam na odlewnie. Pojawiają się osoby które chcą coś zmienić dla dobra większości. Więc nie rozumiem krytyki. Z taką postawą nigdy się już tu nic nie zmieni. To właśnie jest Waszą winą . Jeden ma fuchy, drugi gospodare a trzeci coś innego. To przykre. Czy nie wolelibyście spędzić tego czasu z rodziną lub na inne przyjemności. Więc dlaczego krytykujujecie. Szkoda mi tych co nie mają nic na boku bo po ośmiu godzinach spędzonych w pracy nie mają siły na nic innego. Jeśli nie zbierzemy się razem to nic z tego nie będzie. Cel jest jeden. I wspólny. I nie opowiadajcie ile Niemcy zarabiają i czy to się będzie opłacać. Bo to jest przepaść. Nie wiem jak Wy Ja już nie mam ochoty pracować na kierownicze premie.
    ReviewUserIcon
    Set

    11.03.2022 21:02

    Pracownik

    Normalni ludzie po pracy odpoczywają a nie dorabiają a koniem to ty jesteś ze masz siłę pracować na dwóch etatach!!!!
    ReviewUserIcon
    Set

    11.03.2022 21:02

    Pracownik

    Normalni ludzie po pracy odpoczywają a nie dorabiają a koniem to ty jesteś ze masz siłę pracować na dwóch etatach!!!!
    ReviewUserIcon
    X men xx

    08.03.2022 22:46

    Pracownik

    Pytanie co sądzicie o kobietach na ow na tlokach ze zmiany a
    ReviewUserIcon
    Laboratorium

    05.03.2022 09:08

    Pracownik

    Wczoraj dwie zmiany na odlewni aluminium miały spotkanie z dyrektorem (usunięte przez administratora)oraz związkowcem,tematy obgadane to podwyżki,autobusy,sytuacja na rynku(BMW,vw) oraz Ukraina Podwyżki są zaakceptowane i odlewnia aluminium już na nich pracuje od 1 marca,miesiąc marzec już liczony z podwyżka,ile jej dokładnie będzie dowiemy się 20 marca,potwierdzone przez związkowca i dyrektora Autobus będzie jeździł od odalanowa kończąc na biadkach i do zakładu Odlewnia nie zatrzymuje się z powodu zatrzymania BMW i vw ponieważ robią im Ukraińcy wiązki samochodowe
    ReviewUserIcon
    Franc

    06.03.2022 12:22

    Pracownik

    Ile bedzie tej podwyzki wiadomo cos ? tylko dzial aluminium ? W Solarisie Pod Poznaniem strajkowali ostro i wywalczyli 600zl brutto ale chyba dopiero od 2023r.
    ReviewUserIcon
    Gość

    05.03.2022 17:06

    Pracownik

    Ukraina górą niech zwycięża
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.03.2022 17:54

    Pracownik

    Skąd opinia wśród pracowników że nie ma poszanowania dla pracownika. Realny zakres obowiązków przeciętnego operatora to czynności niemożliwe do wykonania biorąc pod uwagę, że musi jeszcze produkować.Nie ma fizycznej możliwości aby wykonać wszystkie czynności dla stanowiska. Dlatego najprościej ograniczyć pracę do minimum i poprostu produkować. No i czasami pojawi się ktoś kto doczepi się, że pracownik czegoś nie zrobił.Pomimo, że nie ma kar finansowych, zaczyna się wygadywanie. Wtedy właśnie pracownik czuje, że nie ma do niego poszanowania.
    ReviewUserIcon
    Byly

    05.03.2022 09:16

    Były pracownik

    Ci co się czepiają też kiedyś pracowali na maszynach, a teraz jak awansowali to tak jakby zapomnieli jak to jest.
    ReviewUserIcon
    Pupcia

    01.03.2022 21:32

    Pracownik

    I jak tam?
    ReviewUserIcon
    Jako tako

    04.03.2022 21:26

    Pracownik

    Spoko. A jak tutaj?
    ReviewUserIcon
    krzychu

    04.03.2022 14:58

    Pracownik

    i co tam, jak po spotkaniu z dyrektorem?
    ReviewUserIcon
    Ignas

    02.03.2022 05:30

    Pracownik

    10 facetów i 20 kobiet z Ukrainy od dziś na obróbce tłoków
    ReviewUserIcon
    Wstępna S8

    03.03.2022 18:57

    Pracownik

    I gdzie oni są za bramą czekają?
    ReviewUserIcon
    Pepsi

    04.03.2022 10:40

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Praca

    02.03.2022 18:12

    Pracownik

    Czy ktoś może napisać jakie podwyżki i dodatki wywalczyły nasze związki . ? Miały funkcjonować od marca więc wypadałoby poinformować pracowników pisemnie . Wielu czeka z decyzją o zmianie pracy .
    ReviewUserIcon
    Kkk

    03.03.2022 15:17

    Pracownik

    Kto się tym przejmuję, Ukraińcy będą robić za każde pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    04.03.2022 10:09

    Pracownik

    Tak jak kolega piszę 20 lat pracy i widzie to wszystko co się dzieje żadnego poszanowania pracownika tylko tania siła robocza ,i ciągle mało mało. Przyjdzie moment na wypowiedzenie tej pracy i to Bardzo Szybko
    ReviewUserIcon
    Mike

    03.03.2022 11:46

    Były pracownik

    Przykro że taka duża firma ma wręcz WROGI stosunek do ludzi którzy w niej pracują. Pracuje już gdzieś indziej i widzę różnicę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mahle

    02.03.2022 21:45

    Pracownik

    Czyli o podwyżkach możecie zapomnieć A już niedługo bedziemy tankować po 8 pln to będzie tanio także galopujaca inflacja ciąg dalszy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.03.2022 21:29

    Pracownik

    Wiadomo cos?

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.