opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Szyja

    01.03.2022 15:21

    Były pracownik

    I jak
    ReviewUserIcon
    Palce

    01.03.2022 15:13

    Pracownik

    Coś wiadomo
    ReviewUserIcon
    Twarz

    01.03.2022 09:57

    Inne

    To czekamy
    ReviewUserIcon
    Noga

    01.03.2022 09:56

    Były pracownik

    Dziś zebranie
    ReviewUserIcon
    Oko

    01.03.2022 09:56

    Inne

    I jak
    ReviewUserIcon
    Bibi

    24.02.2022 12:47

    Pracownik

    Podwyżek nie będzie bo zmiana A( kontrola końcowa) już dziś szarpała nadgodziny na nocce,na czele z Majstrem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.02.2022 05:27

    Były pracownik

    A po co ty głos zajmujesz skoro nie chodzisz na nadgodziny a krytykujesz innych Masz chyba zbyt dużo wolnego czasu
    ReviewUserIcon
    Zmiana B C D

    28.02.2022 05:37

    Pracownik

    Nie piszą je ludzie z różnych zmian bo teraz tez przyjdziemy na nocki i na rano a ty lepiej znajdź sobie coś do roboty bo widać żyjesz tylko tym forum
    ReviewUserIcon
    Hehe

    26.02.2022 14:18

    Pracownik

    Kolejna afera podwyżek nie będzie kamerzyści i planista przyszły na nadgodziny Hehe czekamy na hejt
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.02.2022 18:05

    Inne

    Wszystkie komentarze usuwane to rozumiem że admin też był na tej nocce
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.02.2022 05:25

    Były pracownik

    Po prostu ciebie nie da się słuchać Zajmij się domem rodzina bo widać ze nie masz co robić z wolnym czasem
    ReviewUserIcon
    Frezer CNC

    26.02.2022 21:52

    Kandydat

    Proszę o opinie na temat pracy w TM. Jakie warunki jaka płaca?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.02.2022 11:24

    Pracownik

    Jak podwyszki były dostaliście kubki do kawy, ale kawy nie wolno pić.
    ReviewUserIcon
    Zwykły robol

    12.02.2022 07:18

    Pracownik

    Witam wiadomo już coś czy jest odpowiedz na pismo
    ReviewUserIcon
    Narcyz

    21.02.2022 21:41

    Pracownik

    W co Ty wierzysz
    ReviewUserIcon
    Ursus

    23.02.2022 19:08

    Pracownik

    Szkoda słów... Zakłady ana przestrzeni lat na psy szedł...
    ReviewUserIcon
    Nikt

    22.02.2022 21:05

    Pracownik

    I jak dziś na zebraniu co ustalone zostało
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.02.2022 16:00

    Pracownik

    Ustalone zostało że zebranie jutro o 14
    ReviewUserIcon
    Samuel

    23.02.2022 18:48

    Pracownik

    Nic. Jutro kolejna tura rozmów podobno
    ReviewUserIcon
    Maseczki

    20.02.2022 22:04

    Pracownik

    Jest jakaś może informacja w sprawie maseczek . Ale skoro nadal dostajemy to pewnie nadal będą obowiązkowe
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2022 10:36

    Pracownik

    Jak czytam te wasze komenty to mi się śmiać chce. Wymagania macie ponad miarę .... Nie chcę wam się stać ? I co myślicie że łóżka tam dostaniecie ?. To firma produkcyjna a nie organizacja charytatywna .... Jak wy nie zrobicie sztuk to zrobi to inny zakład, za chwilę stwierdza że za duże macie stawki a produkcja mniejsza i wkoncu obudzicie się z ręką w nocniku. Więc jak nie macie argumentów to siedźcie i róbcie
    ReviewUserIcon
    Były

    11.02.2022 11:15

    Były pracownik

    Tylko na odlewni u nas nigdy nie nudziliśmy się i głupot nie wymyślaliśmy ...
    ReviewUserIcon
    Heh

    20.02.2022 16:15

    Pracownik

    Na pół etatu to można w spożywczym sprzedawać a nie pracować na produkcji przy takim procesie produkcji.
    ReviewUserIcon
    Bic lanca

    18.02.2022 01:46

    Pracownik

    Co do spotkania podobno nie znaleziono rozwiązania i nie doszli do porozumienia,rozmowy wstrzymane do poniedziałku.95% nie będzie podwyżek
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.02.2022 10:28

    Pracownik

    Czyli krótko mówiąc wszystko po staremu.
    ReviewUserIcon
    Matematyk

    19.02.2022 21:29

    Pracownik

    95% hmmmm ciekawe jak to policzyłeś
    ReviewUserIcon
    Kapusta

    14.02.2022 18:05

    Kandydat

    Co to za praca operator magazynu?Ogólnie jak wygląda praca na magazynie Mahle?Każdy dział ma swój magazyn czy to jest jakiś łączny magazyn dla tłoków,zaworów itd.?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.02.2022 14:53

    Pracownik

    Aftermarket to magazyn części które produkuje zakład.
    ReviewUserIcon
    Garguś

    18.02.2022 19:30

    Kandydat

    Dużo osób tam pracuje?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.02.2022 19:33

    Pracownik

    Witam ponoć dziś było zebranie związków z zarządem w sprawie podwyżek czy wie ktoś co zostało ustalone
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    18.02.2022 09:13

    Były pracownik

    Podwyżka norm za niższe wynagrodzenie bo kryzys idzie????
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.02.2022 18:30

    Pracownik

    I jak podwyżki są zatwierdzone?
    ReviewUserIcon
    Set

    18.02.2022 00:34

    Pracownik

    Zatwierdzony jest ale plan wycieczki do Warszawy!!!
    ReviewUserIcon
    Mewka

    09.02.2022 17:50

    Kandydat

    Witam, czy wypowie się ktoś na temat warunków pracy kobiet w Mahle?
    ReviewUserIcon
    Jojo

    13.02.2022 12:53

    Były pracownik

    Dla kobiet są przeważnie stanowiska na kontroli końcowej. Lub też praca na tokarkach np. lekkie tuleje cylindrowe dla samochodów osobowych.
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    14.02.2022 08:39

    Pracownik

    Zapraszam na tuleje zobaczyć jak Kobiety pracują na maszynach. I to czasem lepiej niż mężczyźni. Bo oni nie chcą zwłaszcza młodzi i są traktowani ulgowo.
    ReviewUserIcon
    krzychu

    13.02.2022 13:04

    Pracownik

    pamiętajcie SZTUKI SZTUKI I JESZCZE RAZ SZTUKI! Miłej niedzieli życzę :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.02.2022 21:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    13.02.2022 09:28

    Były pracownik

    Wybór należy do Ciebie ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Pracownik z długoletnim stażem

    11.02.2022 21:40

    Pracownik

    Jak wam sie niechce pracować tylko 8 godź to żućcie te robote idźcie na 10 godz rypać do prywaciarza za te samą kase z łopatą
    ReviewUserIcon
    111

    11.02.2022 18:42

    Kandydat

    Gdzie jest przystanek zajezdnia w Jarocinie
    ReviewUserIcon
    Vvvv

    07.02.2022 02:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Przy wykonywaniu pracy niewymagającej stale pozycji stojącej należy zapewnić pracownikom możliwość siedzenia. Natomiast przy wykonywaniu pracy wymagającej stale pozycji stojącej lub chodzenia należy zapewnić pracownikom możliwość odpoczynku w pobliżu miejsca pracy w pozycji siedzącej. Tak stanowi art. 49 ust. 1 i 2 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (dalej: rozporządzenie, wydanego z mocy delegacji art. 23715 § 1 kodeksu pracy). (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    loko

    09.02.2022 16:39

    Pracownik

    Nieprawda! BHP nakleja czarno-żółtą taśmę!
    ReviewUserIcon
    xyz123

    10.02.2022 12:39

    Pracownik

    A skąd wiesz? Jesteś ich szefem że się wypowiadasz? Moim zdaniem nie masz pojęcia czym oni się zajmują. Widzisz tylko jakąś część ich pracy. A firma jest ogromna więc i roboty mają dużo. Była jakiś czas temu oferta pracy w BHP to trzeba było się zgłosić.
    ReviewUserIcon
    Zły

    02.02.2022 07:14

    Pracownik

    W mahle czy to w Krotoszynie czy w Ostrowie mają za dużą ludzi biurokratów na utrzymaniu,masa sztucznych stanowisk,jestem pewien że te firmy by tak samo a może nawet i lepiej funkcjonowały przy zmniejszeniu tej liczby biurokracji o 30 procent.
    ReviewUserIcon
    Set

    09.02.2022 01:15

    Pracownik

    Raczej przeszkadzają!!!
    ReviewUserIcon
    lex

    09.02.2022 12:36

    Pracownik

    Biurowym trzęsą się ręce od nadmiaru kawy i boli ich siedzenie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2022 16:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2022 11:33

    Pracownik

    Czeczenia , Pakistan, już w tym zakładzie istnieje brak słów i mydlenie oczu ludziom
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2022 22:43

    Pracownik

    Odpowiedz mają 14 dni od otrzymania pisma czyli max 15 powinna być odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Piter

    05.08.2021 22:28

    Były pracownik

    Hahaha szkoda mi was rodacy że się tak dawacie wykorzystywać ja tam też byłem wykorzystywany a najbardziej wkurzało to jak musiałeś patrzeć na łazików którzy nic nie robią ja już tam nie pracuje mam lepiej pozdrowienia
    ReviewUserIcon
    loko

    06.08.2021 19:50

    Pracownik

    "dawacie" się wykorzystywać?
    ReviewUserIcon
    Jasne

    08.02.2022 22:38

    Były pracownik

    Mam to samo wrażenie co ty
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.02.2022 17:26

    Były pracownik

    Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
    ReviewUserIcon
    Jp3

    08.02.2022 07:56

    Pracownik

    A po robocie chodziliśmy do Tabakiery
    ReviewUserIcon
    Obserwer

    08.02.2022 18:22

    Pracownik

    Do tabakiery niee, bo tam technologi z żeliwa bijo ludzi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.02.2022 19:37

    Pracownik

    Mahle teraz ratuje się że proponuje nam nadgodziny w systemie 4 brygadowym a może by tak zrobić selekcję białych koszulek i uzupełnić braki na produkcji to pracownicy produkcyjni wyrabiają zyski wyrabiają wypłaty dla białych koszulek brygadzistów mistrzów itd. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2022 14:29

    Pracownik

    Weekend w systemie 4 brygad to raptem 1.5 dnia wolnego. Biorąc nadgodziny w sumie wychodzi Ci pół dnia wolnego . Kto się na to zgodzi ? Jedna dwie osoby ? . Tutaj potrzebne są radykalne i stanowcze działania, o ile na obróbce poradzono sobie w pewnym stopniu z brakiem obsady, tak odlewnia świeci pustkami (brak ludzi) a wśród obecnych absensja chorobowa. Bardzo źle to widzę
    ReviewUserIcon
    Ignac

    08.02.2022 09:21

    Pracownik

    Tak naprawdę po wypłacie się okaże czy kolejne osoby zaczną od chorobowego czy od razu wypowiedzeniem . Pozdr związki i dyrekcję .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.02.2022 10:35

    Pracownik

    Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć na jakie warunki płacowe można liczyć przyjmując się na dział odlewni Aluminium ?. Jak ta praca wygląda ? Wiem tylko tyle że jest to praca na 4 brygady. Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Nikt

    06.02.2022 13:52

    Pracownik

    Lepiej omijaj te firmę szerokim łukiem praca ciężka gorąco smdut itp a pensja nikła dobrze Ci radzę kolego IC do dino
    ReviewUserIcon
    Dokładnie

    08.02.2022 07:14

    Pracownik

    Ludzie nie chcą stać non stop na nogach.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dlugoletni Pracownik Mahle

    30.01.2022 23:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)to może podniosą wynagrodzenie ja mam kredyt więc nie ma lekko. Wszystko drożeje na potęgę o kilkadziesiąt procent. A nie zapominajcie że pracujemy za prawie 1/3 tego co w Niemczech w szkodliwych warunkach, tylko koszty życia już mamy takie jak u nich. No i oczywiście nie szczepimy się tą eksperymentalna szczepionką, która niesie więcej powikłań i zagrożeń niż sam wirus, który większość przechorowala bezobjawowo. Pozdrawiam prawda zwycięży i przestańcie nosić te maski nie róbmy z siebie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    01.02.2022 21:28

    Pracownik

    Taka moja dobra rada, dużo czytam, znam też kilka osób pracujących w służbie zdrowia, ale wybór należy do Ciebie. Maseczki nie trudno zauważyć jak każdy je nosi zakłada na chwilę czasem odwraca na druga stronę itd to od czego ona Cię chroni? Związki zawodowe powinny się upomnieć o nasze wynagrodzenia A jak nie to grupa odważnych osób, jak ktoś jest młody nie ma kredytu rodziny to co go tu trzyma ma możliwości, może ryzykować i szukać lepiej płatnego zajęcia. Skoro produkty, ceny nowych samochodów drożeją to czemu nasze wynagrodzenia stoją w miejscu?
    ReviewUserIcon
    Ole

    05.02.2022 14:29

    Były pracownik

    Praca stojąca bez możliwości żeby usiąść. Każdy zawód daje możliwość żeby na chwilę usiasc. Kodeks pracy się kłania. Jedynym głównym argumentem dlaczego ludzie odchodzą z mahle jest praca stojąca wyłącznie i mała nieadekwatna pensja do tego.
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    03.02.2022 10:14

    Pracownik

    Witam. Jak myślicie dajom nam cos ? Zwionzoki powiesiły pismo
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    04.02.2022 12:48

    Pracownik

    Tak mniejsza pensje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2022 07:22

    Pracownik

    Jak nie będzie żadnej podwyżki w lutym na Odlewni aluminium to składam wypowiedzenie, takie pieniądze to można wszędzie zarobić i mieć weekendy wolne.
    ReviewUserIcon
    kejk

    31.01.2022 23:41

    Pracownik

    To nie pyszczyć i wydziwiać ze strajkami tylko jechać. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Set

    01.02.2022 18:19

    Pracownik

    To idź do sklepu!
    ReviewUserIcon
    krzychu

    01.02.2022 17:46

    Pracownik

    nie ma co narzekać, trzeba jechać
    ReviewUserIcon
    Norek

    01.01.2022 10:47

    Pracownik

    No to przerwa się kończy. 3 do pracy. Życzę wszystkim dużo podwyżek i wytrwałości. Będziemy jechać do końca świata i jeden dzień dłużej ....
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    27.01.2022 07:54

    Pracownik

    Niestety jesteśmy w sytuacji, gdzie Mahle w Krotoszynie jest głównym pracodawcą w regionie i dlatego trzyma nas w szachu. Szkoda, że to wszystko oparte jest na niewolniczej pracy za grosze, i braku szacunku do pracownika. Jakbym mógł zmieniłbym robotę, ale rodzina, dzieci. Innym, którzy mają możliwości- odradzam tę firmę.
    ReviewUserIcon
    Friedrich

    30.01.2022 17:26

    Pracownik

    Taka prawda
    ReviewUserIcon
    Norek

    29.01.2022 13:12

    Pracownik

    Prawda jest taka że będziecie tam siedzieli dopóki sami was nie wykopia. Dostaniecie 5 dych inflacyjnego i w niedzielę rura na popołudniowe :)
    ReviewUserIcon
    Prawda

    28.01.2022 19:50

    Pracownik

    Narzekacie o braku szacunku wyzysku i braku podwyzek... Ale czego wy oczekujecie jezeli pracujecie tak jak oni chca?? Po co maja wam wiecej płacić jak normy sa a jak chca wieksze norny to je robicie, wirc po co placic podwyzki jak robicie wszustko tak jak chca?nie rozumiecie tego? Wieczne narzekanie, przed swietami chcieli więcej robiliscie wiecej a dostaliscie marne (usunięte przez administratora)od zakladu.... Robia co chcą a wy tak jak oni chca wiec po co placic pracownikowi kiedy on wykonuje i tak wszystko na zyczenie.... Bedziecie robic wiecej to nic nie hedzie i tyle tyllo czlowiek traci zdrowie taka prawda a zaplaty za to nie ma.... Zrozumcie w koncu ze im wi3cej sie przykladacie tym mniej was docenią... To sa. Japonskie systemy i szkolenia... A związki.. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gosc

    17.01.2022 12:16

    Kandydat

    Witam chciałem się dowiedzieć jak wyglada praca na produkcji chodzi mi głównie o tłoki i o myjke czy warto isc
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.01.2022 10:35

    Pracownik

    Nie słuchaj leserów. Praca jak każda inna. 8 godzin i do domu. Jak komuś takie coś odpowiada to spoko. A ludzi tam pracujących nalezy mieć w (usunięte przez administratora)i robić swoje ;)
    ReviewUserIcon
    Zsolt

    27.01.2022 17:26

    Były pracownik

    Pracowałem tam.Było ciężko.Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.01.2022 07:45

    Były pracownik

    Wszystkim, którzy oczekują od miejsca pracy dobrej, szczerej atmosfery, wspierających przełożonych, traktowania z szacunkiem i godziwej zapłaty zdecydowanie odradzam firmę Mahle w Krotoszynie. Pracownicy produkcyjni zarabiają słabo, zarząd jest skostniały- z zaprzeszłej epoki, a pracownicy administracyjni traktowani bez szacunku, przedmiotowo i są szczuci jeden na drugiego. Jeśli już pracować w tej kompanii to polecam mniejszy zakład w Ostrowie Wielkopolskim ( nieopodal)- totalnie inne podejście w zarządzaniu ludźmi. Miałem okazję pracować w tych dwóch lokalizacjach. Różnica totalna. Mahle w Krotoszynie radzę unikać dla własnego dobra.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2022 12:14

    Pracownik

    Ciekawe bo w Ostrowie narzekają że zarabiają jeszcze mniej i kadra zarządzająca taka sama jak w Krotoszynie.
    ReviewUserIcon
    mały

    25.01.2022 10:50

    Pracownik

    ja się pytam gdzie są związkowcy? co robią? jaki mają plan na podwyżki bo wszyscy widzą że w sklepach wszystko drożeje a wypłaty nie idą w górę
    ReviewUserIcon
    ojciec dyrektor

    26.01.2022 08:22

    Pracownik

    teraz jest najlepszy moment żeby postraszyć ich strajkiem może się obudzą i ta banka w której żyją pęknie
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.01.2022 07:49

    Pracownik

    Związkowcy grzeją się na swoich stołeczkach, boją się walczyć o prawa załogi, bo wiedzą, że zarząd Mahle w Krotoszynie jest jak w poprzedniej epoki- jeśli nie z nim, to przeciw niemu. Nie łudźmy się, że związki o nas zawalczą.
    ReviewUserIcon
    Ddd

    26.01.2022 19:38

    Pracownik

    Ludzie o jakich odprawach wy piszecie i w jakim świecie żyjecie czy sam czy oni cię zwolnią za coś tam wiadomo o co chodzi to możesz dostać tak zwaną odprawę kopsa w (usunięte przez administratora) żeby się lepiej leciało za bramę. Nie róbcie śmiechu na sali .

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.