opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kkvcfuj

    24.01.2022 19:23

    Pracownik

    Jak z odprawami na aluminium gdy sam złoże wypowiedzenie?
    ReviewUserIcon
    Fuj...

    25.01.2022 11:14

    Były pracownik

    Nawet nie da się tego komentować.
    ReviewUserIcon
    pik

    25.01.2022 17:21

    Pracownik

    Jakie odprawy? Odprawa tylko przy grupowych zwolnieniach. Każdy zakład unika jak może takiej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2021 22:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Norek

    12.01.2022 10:31

    Pracownik

    Przecież nikt nikogo tutaj nie zatrzymuje . Można iść przed siebie i szukać nowych rozwiązań tylko się zastanówcie w jakim punkcie się znajdujecie ?. Jotkel a szczególnie Fugor potrzebuje ludzi którzy coś umieją .... W mahle stojąc przy linii niczego nowego i rozwojowego się nie dowiesz niestety. Trafisz do Fugoru nie będziesz nic wiedział to skończysz na rynku z czapka w ręku żeby uzebrac na chleb
    ReviewUserIcon
    k22

    22.01.2022 21:20

    Pracownik

    Jak nie pasuje 5-4 brutto to wypad na zajezdnie za 3.2 brutto spokorniejecie.
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    09.12.2021 08:06

    Pracownik

    Jak to jest że zwykłych pracowników wyrzucaja na urlop żeby na koniec roku było 0, a administracja, biurowi i przydupasy mogą sobie zostawiać urlop na przyszły rok, może związki zawodowe sie tym zainteresują
    ReviewUserIcon
    Olo

    18.01.2022 14:05

    Były pracownik

    Jak nie rozumiesz to się nie odzywaj.wiele razy pracownik chce wsiąść urlop a nie dostanie bo nie ma kto robić,bo produkcja itp a potem zimą gdy jest pogoda (usunięte przez administratora) zmuszają do brania urlopu
    ReviewUserIcon
    A*o*f

    19.01.2022 15:23

    Pracownik

    Jak nie chcą dać urlopu latem? Mój lekarz rodzinny zawsze mi daje urlop płatny pod stołem.
    ReviewUserIcon
    metrolog

    03.01.2022 08:39

    Kandydat

    Witam. Na jaką stawkę brutto może liczyć starszy metrolog? Praca na 1, 2 czy 3 zmiany? Jak z nadgodzinami? Ilu metrologów pracuje w firmie? Atmosfera wśród nich dobra? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dojazd

    17.12.2021 15:07

    Pracownik

    Do kiedy jeżdżą autobusy ?
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.12.2021 21:40

    Kandydat

    Przeniescie się do Ostrowa będziecie bez wysługi za lata pracy, 400 na święta i jeszcze podatek wezmą.
    ReviewUserIcon
    malek

    13.12.2021 12:33

    Pracownik

    Co widać na kartce od wypłaty? Chyba masz zwidy...
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.12.2021 08:19

    Pracownik

    Widać że podatek za bony jest pobierany. Naucz się czytać ze zrozumieniem a potem wyjeżdżaj ze zwidami...
    ReviewUserIcon
    Powierzchniowa

    25.11.2021 23:44

    Były pracownik

    Czy ktoś się weźmie za nierobów z pieców na stalowych? Jedna zmiana, praca 1-2 dni w tygodniu a reszta tygodnia to bujana na fotelach.
    ReviewUserIcon
    Nick

    28.11.2021 22:42

    Pracownik

    Jeśli ktoś ma przy stanowisku krzesełko przystosowane do monitorów to chyba nie będzie stał. Ktoś ma ból du.. Py osoby z aluminium którzy cały czas przesiadują przy automacie z kawą na stalowych? Ktoś musi mieć dużo czasu zeby chodzić i obserwować zamiast pracować
    ReviewUserIcon
    lem

    09.12.2021 21:13

    Pracownik

    Zabrać krzesło i po sprawie.
    ReviewUserIcon
    Norek

    09.12.2021 12:10

    Pracownik

    Taaa u prywaciarza byś robił to byś dostał ... Tutaj przynajmniej masz zapewnione święta w spokoju, tudzież to co przelali to mało nie jest.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.12.2021 06:10

    Pracownik

    A jeszcze narzekacie tu na Wasze związki szkoda że w Ostrowie takich nie mamy.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.12.2021 19:41

    Pracownik

    Narzekamy bo w Mahle nie ma związków zawodowych tylko biuro podróży. Związki zawodowe powinny być poza zakładem i utrzymywać się że składek członkowskich. A Tak co miesiąc średnia zakładowa wpływa na konto i robi się tak jak pracodawca zagra.
    ReviewUserIcon
    zenek

    08.12.2021 13:11

    Pracownik

    Przelewy na karcie juz są po odliczeniu podatku
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.12.2021 21:42

    Inne

    Dodam jeszcze że 0 na dzień pracownika takie coś u nas nie istnieje a za Delphi dostaliśmy za 10lecie MEDAL.
    ReviewUserIcon
    ka2

    28.11.2021 07:22

    Pracownik

    Kiedy płacą edenred? i ile? bo siedzę na covidowym i nie wiem co się dzieje w zakładzie
    ReviewUserIcon
    ka2

    30.11.2021 00:32

    Pracownik

    Niby i tak odciągają nam na ten socjal jeśli tak to skoro mamy te pieniądze czemu mamy dostać mniej?
    ReviewUserIcon
    Kisiel

    07.12.2021 20:37

    Pracownik

    Co to są za pieniądze o których piszecie enderend
    ReviewUserIcon
    Robol

    06.12.2021 15:21

    Pracownik

    Wiadomo coś kiedy na kartę endenred i czy do tego socjalnego 600 zł Mahle coś dorzuci
    ReviewUserIcon
    Basior

    07.12.2021 02:20

    Pracownik

    Ma być 750 zł ale kiedy nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Ooo

    07.12.2021 10:24

    Pracownik

    Co to za pieniądze
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.12.2021 07:04

    Pracownik

    Komu powinienem złożyć wypowiedzenie? Mistrzowi czy kierownikowi?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.12.2021 15:34

    Były pracownik

    W kadrach składaj wypowiedzenie. Oczywiście zrób dwa egzemplarze jeden dla kadr, drugi dla siebie. Pani w kadrach podpisze.
    ReviewUserIcon
    Michu

    03.12.2021 16:03

    Pracownik

    Kierownikowi składasz wtedy jak chcesz coś ugrać, czyli w zasadzie nie chcesz odejść tylko wyższą kasę dostać. A w pozostałych przypadkach w kadrach.
    ReviewUserIcon
    Xxxxxx

    02.12.2021 12:35

    Pracownik

    Kiedy będą bony ze związków na święta?
    ReviewUserIcon
    Bernard

    29.11.2021 07:54

    Pracownik

    Czy to prawda że mają być wszędzie dodatkowo współczynniki maszynowe?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    13.11.2021 19:40

    Kandydat

    Czy przyjmuja juz na filtry?
    ReviewUserIcon
    Kan

    18.11.2021 11:51

    Kandydat

    Witam, a na jakiego zarobki mozna liczyc na filtrach, podobne do calego zakladu ?
    ReviewUserIcon
    Chętny

    28.11.2021 21:15

    Kandydat

    Posiada ktoś info gdzie można składać podanie do pracy na filtry i na jakie stanowiska obecnie rekrutują ?
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    28.11.2021 18:47

    Pracownik

    Wie ktoś kiedy będą wypłacac na karty edenred i ile
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.11.2021 17:09

    Pracownik

    Co to są za wypłaty po 25 latach przepracowanych w tej firmie 3600
    ReviewUserIcon
    kiki

    28.11.2021 12:00

    Pracownik

    Prowokator.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.11.2021 12:04

    Pracownik

    A co tobie płacą od każdej zrobionej sztuki ?bo mi akurat nie tak więc zastanów się co piszesz,no to chodź na układarke i pokaż te swoje tysiąc sztuk skoro taki cwany tutaj jesteś
    ReviewUserIcon
    ByłyPracownik:)

    25.11.2021 08:57

    Były pracownik

    Witam. W firmie pracowałem spory kawałek czasu. Padła decyzja czas coś zmienić i tak zrobiłem. Dzisiaj spotykam znajomych z byłej już firmy na zakupach, u lekarza poprostu na ulicy... Są to zarówno osoby obecnie jeszcze pracujące w Mahle jak i tez już byli pracownicy. Zawszę po krótkiej rozmowie zauważam pewną zależność a mianowicie kiedy spotykam obecnego pracownika rozmowa ma charakter narzekania, dołujący. Kiedy rozmawiam z kimś kto odszedł tak jak ja często słyszę "bez Mahle da się żyć", "na Mahle świat się nie kończy".... Pozdro!
    ReviewUserIcon
    Niko

    25.11.2021 23:54

    Były pracownik

    Też tak zrobiłem. Zmieniałem pracę i nie żałuję.
    ReviewUserIcon
    Babu

    27.11.2021 12:48

    Pracownik

    Bo nikt Ci sie nie przyzna że sobie zmienił na gorsze. Powie tak chocby tylko po to żeby dowalic zakladowi. Prawda jest taka że nigdzie nie jest idealnie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Popierdo..niec

    22.11.2021 20:00

    Pracownik

    Kiedy będzie (usunięte przez administratora) postawiony parking do rowerow
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany_praca

    13.11.2021 18:45

    Kandydat

    Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jakie są proponowane stawki na stanowisku automatyk UR?
    ReviewUserIcon
    Automatyk

    14.11.2021 02:32

    Pracownik

    Około 6500 ale górna granica to 7000 zł brutto.
    ReviewUserIcon
    Franc

    04.11.2021 12:18

    Pracownik

    Slychac Panowie o jakis realnych podwyzkach na nowy rok ? wszystko idzie tak do gory, ekogroszek 280zl na tonie podrozal, ktos cos slyszal ?
    ReviewUserIcon
    bolo

    07.11.2021 17:50

    Pracownik

    Co ty wypisujesz?! Nie siej propagandy! Węgiel jest tańszy i to o dużo! Od tego co będzie sprzedawany w przyszłym roku oczywiście ;)
    ReviewUserIcon
    Jack

    08.11.2021 11:37

    Pracownik

    To tylko w Polsce podrożało ,nie gadaj komuś jaka głosować.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    02.11.2021 20:00

    Pracownik

    Ile byndzie talonów na święta te co mikołaje chodzom
    ReviewUserIcon
    Antek

    07.11.2021 17:50

    Kandydat

    "bydzie" 600 pln ;)
    ReviewUserIcon
    Elektryk

    19.10.2021 15:58

    Kandydat

    Jestem Elektrykiem po Technikum , wiedzę teoretyczną mam , praktycznej jeszcze nie (w tym roku skoczyłem szkołe) jest szansa aby się dostać do waszej firmy bez doświadczenia? Na jakie zarobki można liczyć? Proszę o szybką odpowiedź osoby z kadr lub pracowników- elektryków. Ps: Kusi mnie też fotowoltaika mam opcję również tylko , że w delegacji i za 6000... ( praca po 9 godzin od poniedziałku do piątku - cała polska ;/ ) .
    ReviewUserIcon
    jen

    21.10.2021 09:30

    Pracownik

    takie są niestety realia. Zobacz sobie co umie młody elektryk po szkole i dopiero potem sie wypowiadaj.
    ReviewUserIcon
    były

    31.10.2021 08:47

    Były pracownik

    Powiem Ci tak... tu nie ma koleżeństwa a zwłaszcza na UR. Trafisz na nieodpowiednią zmianę to jeszcze Ci nogi będą podkładać. Byłem, przeżyłem więc wiem co mówię - teraz pracuje w delegacji no i kasa się zgadza. Młody jesteś - zastanów się czy chcesz 90% weekendów spędzać w pracy .. Dobra rada, znajdź prace bez weekendów pracujących a jeśli już pracujące to za dobre pieniądze bo czasu nikt Ci nie zwróci a pieniędzy zawsze się dorobisz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.10.2021 10:10

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ten sam

    15.10.2021 23:16

    Pracownik

    Ale ja nas nie obrazam. Zle zrozumiales. Nowy pracownik lub kandydat na pracownika ma prawo wiedziec, ze takie plany tam sa i ze na zadnym innym dziale tak nie ma.
    ReviewUserIcon
    Zeliwo

    25.10.2021 21:52

    Pracownik

    Nie będzie obróbki to odlewnia nie potrzebna jedno i drugie uzależnione od siebie
    ReviewUserIcon
    Kwiatek tuleje

    16.10.2021 06:25

    Pracownik

    W piątek zapadła decyzja. Od 1 grudnia zakład ma postojowe. CI co mają urlop będą go wykorzystywać reszta dni postojowe najprawdopodobniej do 10 stycznia. Klienci wyhamowują produkcję że względu na brak elektroniki do aut
    ReviewUserIcon
    Volvo

    16.10.2021 17:14

    Pracownik

    Nie opowiadaj bzdur. Tuleje w grudniu normlanie pracują.
    ReviewUserIcon
    Od zel

    14.10.2021 22:41

    Były pracownik

    Pamietaj pracowniku nowy na odlewni zeliwa po 6 nocek sie pracuje.
    ReviewUserIcon
    Ten sam

    15.10.2021 23:10

    Pracownik

    A gdybys nie wiedzial to padlo "zapytanie" ze strony kierownictwa czy w listopadzie bedziemy tyle pracowac. Wiec to nie sa bzdury tylko temat na goraco.
    ReviewUserIcon
    Norek

    16.10.2021 11:28

    Pracownik

    I co jest wasza zgoda ?
    ReviewUserIcon
    Ustawiacz

    06.10.2021 12:11

    Pracownik

    A ta nowa hala co budują za tłokami? Te filtry... Tam będą potrzebować ludzi na każdy dział, produkcja, utrzymanie ruchu, logistyka, operatorzy, planisci, ustawiacze. Jest szansa na jakąś zmianę, może na pracę w biurze... Skoro będą nowe projekty to raczej bezpieczna posada. Trzeba się przejść do kadr, dobrze wypytać bo jak ruszą to będzie zaskoczenie i ręka w nocniku :P
    ReviewUserIcon
    Norek

    03.10.2021 22:59

    Pracownik

    Praca ruszyła, zamówień więcej. Cieszcie się że Was tam trzymają, bo u prywaciarza już byście siedzieli na kuroniówce. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Jjkk

    04.10.2021 10:53

    Pracownik

    Na jakim dziale ruszyła??
    ReviewUserIcon
    Zaworek

    04.10.2021 15:29

    Pracownik

    Nic nie stoi na przeszkodzie abyś złożył CV. Jest dużo ofert pracy. Po co masz się męczyć u prywaciarza.
    ReviewUserIcon
    Norek

    27.08.2021 10:01

    Pracownik

    Wszyscy narzekają a każdy siedzi i robi. Taka mentalność.
    ReviewUserIcon
    Niko

    02.10.2021 09:08

    Były pracownik

    Trochę trzeba ruszyć głową i tyle. A nie tylko narzekać. Nigdy już nie wrócę do mahle. Teraz mam bardzo dobrze płatną pracę.
    ReviewUserIcon
    Zły

    03.10.2021 14:37

    Pracownik

    Tak niestety ale za mało ,czy jesteś operatorem czy sobie skręcasz jakieś śrubki ,detale to i tak masz tą samą stawkę tyle że odpowiedzialność już dużo większa jako ten operator.
    ReviewUserIcon
    Idol

    30.09.2021 11:52

    Pracownik

    A ja wam młodym mówię nie wiążcie się z jednym zakładem nic was tu nie wiąże zawsze szukajcie lepszej pracy spokojniejszej, płatnej ,ja już mam nie wiele przed emeryturą i gdzie pójdę nas starych mają gdzieś wszyscy bo mniej wydajni a rząd zachęca abyśmy dłużej pracowali ciekawe jak przy taśmie na 3 zm i normy aby więcej niech mają wszyscy pracę -nie licząc tych co nie chcą pracować więc póki co tu pracujecie ale szukajcie lepszej pracy.pozdrawiam i odwagi ale dla nas starych za późno a wszyscy będziemy starzy.
    ReviewUserIcon
    Damian

    27.09.2021 10:58

    Kandydat

    Jak wyglada praca na logistyce w tym zakladze ??
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    24.09.2021 18:29

    Pracownik

    Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja na świecie nie dołujmy się na wzajem przetrwamy kryzys jak przetrwaliśmy poprzednie kryzysy Myślę że nie będzie tak źle ze zwolnieniami firma rozbudowuje się będzie potrzebowała ludzi więc liczą się że gdyby zwalniali wszyscy nie wrócą
    ReviewUserIcon
    Armagedon

    22.09.2021 23:42

    Pracownik

    Nie ma roboty - będą zwolnienia i to pewne , w zależności od hali od 50 do 150 osób. Także komu mahle uratowało życie to ma pecha. Reszta sobie poradzi ;) pozdro dla kumatych :)
    ReviewUserIcon
    Bz

    24.09.2021 14:37

    Pracownik

    TO przesadzone ? na ktorym dziale najbardziej sie o tym trabi i brakuje zamowien na produkcje ?? ciekaswe jak beda wybierali do zwolnien znaczy sorry mahle nie zwalnia, mahle nie przedluza omow, penwie Ci co maja najkrocej umowy plus Ci co najwiecej czasu na L4 spedzali.....
    ReviewUserIcon
    abc

    24.09.2021 15:18

    Pracownik

    Znowu ktoś ma zbyt dużo wyobraźni i pisze nie sprawdzone rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Qwertg

    16.07.2021 23:14

    Były pracownik

    I się skończyły wypłaty na tłokach od kiedy jest derektor!? On pokaże ze można za 3kola pracowac
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2021 21:43

    Pracownik

    Coś ty się tak tego parkingu uwzią jest pusty to jest pusty
    ReviewUserIcon
    kos

    22.09.2021 17:36

    Pracownik

    Myślę, że szybciej.
    ReviewUserIcon
    tadek

    10.09.2021 11:02

    Pracownik

    Za takie wypłaty to myśle, że nie jeden sie zastanowi czy warto pracowac w tym zakladzie świątki piątki i niedziele. Nie wiem za kogo ten zaklad nas ma. Ale wierze, że wielu sie obudzi i podziękuje. Na te ceny za te pieniądze to polecam tym z góry dac sobie te kase. głupi polak...
    ReviewUserIcon
    Bz

    22.09.2021 12:15

    Pracownik

    Dokladnie, na ciecowni juz zarabiaja po 2500 ,a my za trójke, światek , piątek i niedziele, czas ruszyć zwiazki zawodowe
    ReviewUserIcon
    kelly

    22.09.2021 17:23

    Pracownik

    Niektórzy by chcieli więcej, a innym wystarczy 3200. Jak jesteś ascetą bez zobowiązań to twoja sprawa. To o wciskaniu guzików to widzę na tym forum od dawna. Stara śpiewka. Jak ktoś ma kompleksy to będzie takie głodne kawałki wypisywał. Kwestia jest taka, że na niektórych operacjach nawet zielonego nie trzeba wciskać bo idzie z automatu. To czy się coś wciska czy nie, nie ma znaczenia. Ważne jest ile parametrów kontrolujesz, do ilu miejsc po przecinku, i czy robisz to solidnie. Praca czysto fizyczna tanieje i jej udział będzie malał, to fakt, ale nie biczuj siebie i innych z tego powodu. Zdrówka życzę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2021 21:34

    Pracownik

    Jesteście gryglusy i tyle ! Jak wam praca nie odpowiada to po co siedzicie i czekacie ? Na co ? Na Zmiłowanie ?. Przyjmuja w innych zakładach np. Zalesie czy Dino ? Czemu tam nie złożycie podan ? Bo wiecie że na dzień dobry dostaniecie najniższa krajowa i będzie tyrali jak osły . Mahle zapewnia stabilną i rozwojowa pracę ale trzeba dac coś od siebie a nie tylko siedzieć i wrzeszczeć o coś czego nie da się zrobić !!!
    ReviewUserIcon
    Najlepszy

    17.06.2021 17:46

    Pracownik

    Witam.Jak u was z pracą.Na odlewni aluminium strasza ze pracownicy mają mieć tylko 20 dni urlopu.Jak ktoś ma więcej to ma brać.Czy to jest zgodne z kodeksem.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2021 18:44

    Pracownik

    Wiadomo że nigdzie na start nie dostaniesz 3500, nawet jak przyjdziesz do Mahle, to zanim wbijesz współczynnik też troche czasu minie. Chociaż jakbyś poszedł do dino na kompletacje to tyle zarobisz, wiadomo pewnie jakieś nadgodziny, ale tam przynajmniej za nie płacą, a nie tak jak tu że przychodzisz w święto albo zostajesz dłużej i jedynie co dostajesz to godzina za godzine.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    18.09.2021 13:16

    Były pracownik

    Ja rozumiem, ale zeby nawet cwierc parkingu nie bylo zajete to cos nie tak jak produkcja idzie 24H 31 dni w miesiacu..... moze sie ludzie na rowery masowo przerzucili ? jakos pare lat temu w godzinach 2 zmiany 3/4 parkingu zawsze bylo zajete.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.07.2021 09:46

    Pracownik

    700 zł do końca przyszłego tygodnia. Najprawdopodobniej w czwartek. Ps. Przestańcie się burzyć i wariować. Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu, tylko daj i daj... Za wciskanie przycisków (usunięte przez administratora) i tak za dużo Wam płacą
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    16.09.2021 13:08

    Były pracownik

    No dokladnie, nikt wiecej Wam nie da, tak sie cieszcie ze nie robicie za 2500zl jak w innych fabrykach pod wroclawiem czy gdziekolwiek, ja pracowalem w mahle kiedys za 2700zl i zylem
    ReviewUserIcon
    ironm

    17.09.2021 15:06

    Pracownik

    przy innym kosztach życia kolego. I czemu nie pracujesz skoro tak fajnie ? nie robisz to pilnuj swojej firmy i sie nie udzielaj!

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.