opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.06.2021 08:52

    Pracownik

    @Pomocny za dziesięć lat jak tak dalej pójdzie nie będzie miał kto pracować. Najniższa krajowa co roku rośnie o około 8% a w Mahle tylko 3% czyli nas dogonią
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    17.09.2021 12:57

    Były pracownik

    Hehe za 10 lat nie bedzie mial kto pracowac bo moze juz tu zakladu nie bedzie, jak w takim tempie minimalna bedzie rosla to za 10 lat 5 tys zl na reke kazdy, chleb po 12zl a Mahle zwinie zabawki bo z pracownik prawie taki sam drogi jak u nich w niemczech a jeszcze transport, logistyke dolicz
    ReviewUserIcon
    marcinn

    17.09.2021 15:04

    Pracownik

    Ale co tu gonić, firma schodzi na psy z zarobkami i to nie jest już ta sama wypłata i rożnice co kilka lat temu. Naprawde nikomu łaski nie robią za te prace w weekendy , żeby uczciwie płacić
    ReviewUserIcon
    rozgoryczony

    15.06.2021 10:26

    Pracownik

    Wypłaty na zaworach tragedia za takie stawki niedługo ludzie będą wam uciekac z tego zakladu. Nie wspomne o przymusowych urlopach. Gdzie sa zwiazki ! ?
    ReviewUserIcon
    UR

    15.06.2021 20:39

    Pracownik

    Związki są pod biurkiem prezesa, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    16.09.2021 13:18

    Były pracownik

    To znaczy ile miales wyplaty ? tylko mi nie mow ze 3300 i stekasz ?
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    14.09.2021 07:54

    Pracownik

    Do końca roku podobno wolne weekendy. Pasuje robota :))
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    16.09.2021 12:44

    Były pracownik

    Serio ? Mnie tak wlasnie kiedys natknelo jak przejezdzalem rowerem kolo mahle w godzinach popoludniowych i to w tygodniu ,ze 1/3 parkingu tylko zajeta samochodami a jak ja pracowalem 10 lat temu to calutki parking codzienie byl oblegany , nie ma roboty ? zamowien ?
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    16.09.2021 13:03

    Pracownik

    Mam to w pompie. Jak dają postojowe to biorę ile się da. Laczki telewizor i piwo do łapy- czego chcieć więcej ?
    ReviewUserIcon
    Miś

    09.08.2021 08:46

    Pracownik

    Czy to prawda że mechanikom zmieniają umowy
    ReviewUserIcon
    Babu

    07.09.2021 13:07

    Pracownik

    Niezaleznie od miesiaca bedziecie miec taka samą wyplate, nie zaleznie od dni pracujacych. Wiec aktualnidee i tak wychodzicie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    16.09.2021 12:58

    Były pracownik

    3400 brutto czy na reke ? po 3 latach pracy ? chyba jak zadnych egzaminow nie zdawales, dawno powinienes tyle na reke zarabiac
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    25.08.2021 06:03

    Kandydat

    Witam mam pytanie ile zarabiacie w zakładzie bo chciałbym się zatrudnić przez agencje pracy
    ReviewUserIcon
    Mądra

    09.09.2021 20:20

    Pracownik

    Zaczynasz od najniższego,zdajesz współczynniki,co 3 miesiące,a po roku , jeżeli ciebie nie zdążą zwolnić przez kolejny kryzys,masz z 3500, ale i tak z agencji zawsze pierwszy do zwolnienia.
    ReviewUserIcon
    Byly pracownik

    16.09.2021 12:56

    Były pracownik

    To jak na warunki Krotoszynskie bardzo ladne wyplaty
    ReviewUserIcon
    Marcin

    13.09.2021 09:50

    Pracownik

    Nikt nikogo w tej firmie nie trzyma to może zamiast narzekać to może się zwolnicie i pojdziecie tam gdzie jest lepiej chyba że nie jest tak źle i tylko tak piszecie żeby ktoś lepszy nie przysz i żeby czasami nie zwolnili tych co sciemniaja
    ReviewUserIcon
    sucz

    13.09.2021 22:57

    Pracownik

    popieram święte słowa i tu masz racie
    ReviewUserIcon
    Kandydad

    08.09.2021 16:55

    Kandydat

    Czy warto przyjść do pracy jako operator wózka widłowego? Czy oprócz jeżdżenia wózkiem coś jeszcze trzeba robić?
    ReviewUserIcon
    onn

    10.09.2021 11:09

    Pracownik

    No ani awansują, ale co chwile przenosinami na inny dział. Także super.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.09.2021 14:11

    Pracownik

    Prawda jest taka że z takich stanowisk technicznych/wózkowych się nie przeniesiesz, raz że po prostu nie ma ludzi na tych obszarach za takie pieniądze, a dwa zrobią wszystko tak że prędzej sam będziesz musiał się zwolnić. Z własnego doświadczenia wiem. Więc jeśli chcesz tam dłużej pracować to ok, ale nie myśl że tak łatwo zmienisz dział.
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    08.09.2021 07:52

    Pracownik

    Powiedzcie co robi bhp w naszej firmie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2021 15:13

    Pracownik

    Zadzwoń do BHP i ich zapytaj - dostaniesz wtedy odpowiedź a nie domysły.
    ReviewUserIcon
    123

    08.09.2021 19:16

    Pracownik

    Chodzi po halach i sie czepia o wszystko, człowiek nie ma czasu awari zgłosić… Jest komisja bhp niedługo trzeba problemy zgłosić do społecznych inspektorów
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2021 09:28

    Pracownik

    A dlaczego volkswagen umie zapłacić postojowe w 100 % a tu wywalają na urlopy
    ReviewUserIcon
    lulu

    07.09.2021 19:48

    Pracownik

    Serio? To mnie 2 tygodnie by nie było.
    ReviewUserIcon
    Tata

    08.09.2021 07:03

    Pracownik

    Ta wasza wiedza jest watpliwa i to bardzo.
    ReviewUserIcon
    Mała

    20.08.2021 20:11

    Pracownik

    Czy ktoś może podać informacje dlaczego pracując od poniedziałku do piątku mam pisać urlop za sobotę? Jakąś podstawę prawną. Czekam na konkretne odpowiedzi a nie na hejt. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.08.2021 18:52

    Pracownik

    Urlop za sobotę to jedynie tylko w przypadku osób pracujących na czterech brygadach i tylko wtedy kiedy ta sobota faktycznie jest dla nich pracująca,w innym wypadku firma łamie prawo.
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.09.2021 04:48

    Pracownik

    Od tego są zwiazki zawodowe
    ReviewUserIcon
    Jacek Wincent R.

    29.08.2021 19:41

    Pracownik

    Powtarzam raz jeszcze ! Pieniędzy nie ma i nie będzie !
    ReviewUserIcon
    Jacek Wincent R.

    31.08.2021 20:51

    Pracownik

    Wasze pieniądze z podatków będą dobrze spożytkowane. Zapewniam Was. Wasz m. Finansów
    ReviewUserIcon
    lol

    02.09.2021 17:50

    Pracownik

    Tak jest. na podwyżki dla budżetówki. Premie, nagrody, jubilatki. Aha, jeszcze na szpitale kowidowe. preparaty itp.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2021 23:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jacek Wincent R.

    16.08.2021 09:34

    Pracownik

    Pieniędzy nie ma i nie będzie
    ReviewUserIcon
    Malpa

    27.08.2021 12:29

    Pracownik

    Słynne slowa Rostowskiego ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.07.2021 09:07

    Pracownik

    Przesadzacie. W Mahle jest dobra praca, tylko dużo osób tam pracujących to tzw. "klatkowicze", którzy po 8 godzinach pracy zakładają laczki j piorą sobie głowę telewizja . Tak to Wy zawsze będziecie narzekać bo do niczego nie dojdziecie, i nie mówię tutaj o gospodarzach którzy najchętniej pracowaliby 24h na dobę bo z życia też coś trzeba mieć, ale czasem warto wychylić się poza horyzonty praca-dom i zacząć robić coś więcej ....
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.08.2021 16:51

    Były pracownik

    Tak dokładnie. Ja się pożegnała z mahle i nie żałuję mam dobra pracę i pieniądze teraz. Każdy mam wybór
    ReviewUserIcon
    Nikokaki

    16.08.2021 16:14

    Pracownik

    Skoro jesteś taki mądry to dołóż każdemu operatorowi do 4.5 tysiąca cwaniaczku i może wtedy przestaniesz robić zamęt.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.08.2021 13:45

    Pracownik

    Gdzie jest ta podwyżka obiecana (usunięte przez administratora). Związkowcy (usunięte przez administratora) bo za chwilę nie będzie miał kto robić.
    ReviewUserIcon
    Yeti123

    25.03.2021 18:41

    Pracownik

    Witam. Czy kogoś doszły słuchy na temat mieszania ludzi ze względu na to że są rodziną i pracują na jednym dziale np mąż żona czy ojciec syn chodzi głównie o dział zawodów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.08.2021 17:14

    Pracownik

    Nie skądże.. u mnie na zmiane robi ojciec i syn razem na topialni na odlewni. No chyba, że są jakie (usunięte przez administratora), że mieszają. Wiesz jak to w tej firmie jest.
    ReviewUserIcon
    Jan

    05.08.2021 13:27

    Pracownik

    Na kartę będzie teraz przelew ?? Chodzimi o ten na szkole czy był wypłacony razem z dodatkiem wakacyjnym
    ReviewUserIcon
    Pit z alum

    02.08.2021 15:39

    Pracownik

    Co wy za bzdury piszecie na tym forum jak sie komuś niepodoba ciągle mało kasy I mało ......to zmienić prace na ministra w sejmie albo wyjechać za granice I zapierd....ać po kto wie ile godzin w słońcu na poli u bambra to jest polska na co wy liczycie
    ReviewUserIcon
    Dinoskoczek

    03.08.2021 21:31

    Pracownik

    Szkoda twojego wpisu zaklad na poziomie a pracownika traktuje jak śmiecia
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    28.07.2021 20:47

    Pracownik

    Nie płaczcie wystarczy wejść na fb i zobaczyć gdzie spędzacie wakacje większość piękne plaże palmy skutery wodne a tu aby lament bo mało zarabiamy jak by tak było to bawili by się wszyscy na działce przy dmuchanym baseniku
    ReviewUserIcon
    Jacek

    31.07.2021 11:35

    Pracownik

    To teraz będzie trzeba spowiadać się, że skutery wodne , że słońce plaża leżaki i co biedny człowiek nie ma prawa do takiego normalnego wypoczynku. Nikogo nie powinno obchodzić gdzie i w jaki sposób spędza swój wolny czas.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    03.08.2021 21:25

    Pracownik

    Chyba nie wiesz ile kosztuje życie a te 3% podwyżki którą dawaj to jest śmieszne poprostu żenada pewnie sam siedziszz za granicą osle
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.06.2021 12:25

    Pracownik

    Czy ktoś wiec coś na temat zebrania a propo ze mieli bysmy dostać jakaś kasę na wakacje niby związki się starały
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.07.2021 13:27

    Pracownik

    Super ;) az chce się pracować.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.07.2021 21:38

    Pracownik

    I co przelew na kartę dotarł?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.06.2021 15:20

    Pracownik

    Ceny słodyczy i napoi w automatach są powalające. Przeciętnego Kowalskiego nie stać ,żeby kupić w takich cenach. Kto na to pozwolił ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.07.2021 06:48

    Pracownik

    Ceny batonów są leganckie
    ReviewUserIcon
    sugar

    14.07.2021 23:34

    Pracownik

    Słodycze som niezdrowe.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Zoha

    10.07.2021 08:56

    Pracownik

    Ludzie nazekacie na swoje wypłaty. Ciągle wam mało. Za wasze lazenie po kiblach to i tak macie dużo. Zamiencie się z sprzataczkami , Uwijaja sie jak mrówki żeby posprzątać wasz (usunięte przez administratora) w kiblach .Robią to za najniższą i jakoś nie narzekają
    ReviewUserIcon
    lek

    10.07.2021 15:46

    Pracownik

    Skąd wiesz, że nie narzekają?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.07.2021 14:28

    Pracownik

    Kiki to chyba dostała ten przelew ze trzy razy za to ciągłe dopominanie się ha, ha.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.07.2021 18:18

    Pracownik

    Nie wiesz Kiki kiedy przelew na kartę ???
    ReviewUserIcon
    Set

    10.07.2021 04:11

    Pracownik

    Kiki już przelew dostała!!!
    ReviewUserIcon
    Gość

    10.07.2021 02:53

    Pracownik

    Tak czytam te wasze wypowiedzi aby kasa kasa I kasa piszcie coś innego jeszcze .
    ReviewUserIcon
    Kiki

    04.07.2021 10:40

    Pracownik

    Wiecie kiedy przelew na kartę
    ReviewUserIcon
    Fizol

    06.07.2021 09:55

    Pracownik

    Podobno tak w sieci krąży pismo o podpisanu porozumienia zwiąskow z Mahle o 3% podwyżki od lipca i 700zl wakacyjnego
    ReviewUserIcon
    Operator

    09.07.2021 02:08

    Pracownik

    Wakacyjne 800 zł brutto, bynajmniej tak jest w Ostrowie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.07.2021 19:09

    Pracownik

    Sam jestem ciekaw ile dajom na te karty :)
    ReviewUserIcon
    Norek

    07.07.2021 14:56

    Pracownik

    I co wiadomo coś ile dają na te karty ?
    ReviewUserIcon
    Antypisowiec

    08.07.2021 10:43

    Były pracownik

    Ach ci socjaliści ;) dali 200 zł na nową kartę to zaraz stawki poleciały w dół. To jest kasa z twojej wypłaty a nie że firma ci daje z swojego :)
    ReviewUserIcon
    Dxxxx

    08.07.2021 17:48

    Pracownik

    400zl
    ReviewUserIcon
    Kiki

    06.07.2021 10:29

    Pracownik

    Wiadomo dokładnie kiedy będą przelewać na kartę
    ReviewUserIcon
    Set

    07.07.2021 09:52

    Pracownik

    Pieniędzy nie ma i nie będzie!!!
    ReviewUserIcon
    Ktos

    06.07.2021 18:08

    Pracownik

    Kiki masz coś jeszcze w głowie oprócz wiecznych pytań kiedy będzie przelew na kartę ??
    ReviewUserIcon
    Kiki

    07.07.2021 06:23

    Pracownik

    Mam i to dużo ..a pytać może każdy..nie jest to zabronione
    ReviewUserIcon
    Xx

    02.07.2021 17:55

    Pracownik

    Kiedy będzie przelew na kartę ktoś coś wie
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.07.2021 16:01

    Pracownik

    Nie polecam tego zakładu
    ReviewUserIcon
    Związek z kosa

    30.06.2021 20:00

    Pracownik

    Przestańcie się nakręcać na tą kasę jest napisane 300zl i tak będzie 3%podwyzki bo na to się zgodziliśmy . Mahle to nie Janosik że biednym da a bogatemu zabierze.
    ReviewUserIcon
    Kiki

    30.06.2021 11:05

    Pracownik

    Wiadomo kiedy mieliby dawać na te karty
    ReviewUserIcon
    KasiulekKasiulek

    30.06.2021 10:24

    Pracownik

    Witam. Słyszeliście coś że podobno na tlokach z kazdego dzialu maja przenosic podobno po 1osobie na tuleje??? Przyjda na ich miejsce jakies nowe? Konkretnie chodzi o OP. wie ktos cos? Z gory dzieki za odp.
    ReviewUserIcon
    On

    29.06.2021 11:40

    Pracownik

    Jeśli zwrócicie uwagę na stawki to co miesiąc stawki są obcinanie o parę groszy tak politykę prowadzi zakład. Aco do podwyszki przestańcie wierzyć tym bzdurą co mówią związki zawodowe proponował bym się wypisać
    ReviewUserIcon
    Michu

    27.06.2021 05:55

    Pracownik

    Ma być
    ReviewUserIcon
    Bezrobotny

    21.06.2021 15:29

    Kandydat

    Witam wszystkich. Jaką wypłatę można spodziewać się na odlewni żeliwa z wykształceniem operator urządzeń odlewniczych. Dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    wacek

    23.06.2021 23:42

    Pracownik

    nie starczy na leczenie kręgosłupa.
    ReviewUserIcon
    Miś

    21.05.2021 20:01

    Pracownik

    W mahle znowu brak roboty ?znowu przymusowe urlopy
    ReviewUserIcon
    rock

    31.05.2021 16:36

    Pracownik

    Pewne jest to, że nie ma nic pewnego.
    ReviewUserIcon
    koko

    20.06.2021 21:54

    Pracownik

    Jaka pewna praca jest na wałkach i tłokach to aktualnie widać. Tuleje zapraszają pracowników sezonowych z tych działów.
    ReviewUserIcon
    Najlepszy

    19.06.2021 14:49

    Pracownik

    Witam.Mam pytanie.Dlaczego urody tylko w weekendy? A Ci co wciąż na rano chodzą? Urlop oszczędzają.Gdzie tu sprawiedliwość.
    ReviewUserIcon
    Qwertg

    17.06.2021 22:02

    Pracownik

    Czy w tym zakładzie te pseudozwiazki wywalczą coś dla pracowników W VW wywalczyli a tu są żeby były ŻENADA
    ReviewUserIcon
    m

    18.06.2021 12:07

    Pracownik

    Masz coś do związków? Zadzwoń do nich lub powiedz im to wprost. Wiadomo, na forum napisać łatwiej, bo anonimowo. Z forum jest jedna sprawa - nawet nie wiadomo czy związki to forum czytają, więc nie wiem czy takimi wpisami coś zdziałasz... rozmowa prosto w oczy zawsze jest lepsza
    ReviewUserIcon
    KIM

    18.06.2021 20:43

    Pracownik

    A jakie tu są związki zawodowe żadne. Żenada nie zwiazki.

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.