opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Qwertt

    17.06.2021 22:04

    Pracownik

    ŻENADA ZWIAZKI BYLE SO SIEBIE NIC DLA PRACOWNIKÓW żenada
    ReviewUserIcon
    Bąbel

    17.06.2021 13:28

    Kandydat

    Jest gdzies jakies normalne forum...tu wszystko usuwają???
    ReviewUserIcon
    Kiki

    02.06.2021 22:59

    Pracownik

    Pisze że mają dawać na kartę wiecie ile.i z jakiej okazji
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    11.06.2021 20:02

    Pracownik

    A to jest na dzień pracownika... te 200 zl....
    ReviewUserIcon
    Tajemnicza

    14.06.2021 15:35

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    Nauczcie się parkowac

    13.06.2021 14:29

    Pracownik

    Ktoś mi porysowal auto pod mahle.. mógłby chociaz zostawić kartkę z przeprosinami a osoba (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.06.2021 08:38

    Pracownik

    Czy to prawda że oprócz tych 200 zl będzie coś więcej ? Czy to znowu ktoś posłał fake news ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2021 07:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Set

    19.05.2021 20:03

    Pracownik

    Krew nie woda!!!
    ReviewUserIcon
    On

    02.06.2021 20:06

    Pracownik

    Które to takie?
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    16.04.2021 21:49

    Pracownik

    Do właściciela Mercedesa (usunięte przez administratora).i cos tam bo nie pamietam. Człowieku wiesz co to kultura za kółkiem? A dokładniej na parkingu? Rozumiem na popo ale na nocki i w soboty oraz niedziele jest ponad polowa parkingu wolna ale ty musisz zachowywac sie jak kretyn i stawac przy wysepkach ba zebys chociaz umial blisko kraweżnika zaparkowac!!!! Chcesz sie popisywac ze masz Mercedesa? Czlowieku ochloń. Badzmy wszyscy dla siebie kulturalni chociaz za kółkiem.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tedy

    23.04.2021 22:08

    Pracownik

    Biały tiguan ?
    ReviewUserIcon
    Malpa

    21.05.2021 01:21

    Pracownik

    Jeden as przelecial przez wysepke hahah pamietam to jak do dzis !!
    ReviewUserIcon
    HWDM

    07.05.2021 17:20

    Pracownik

    Czy w mahle istnieje coś takiego jak jubilatka? Czy nagradzana jest tylko "inteligencja" w białych koszulkach ?
    ReviewUserIcon
    Istnieje

    16.05.2021 19:40

    Pracownik

    Jubilatki istnieją ale tylko dla pracowników, którzy rozpoczęli prace przed wejściem firmy MAHLE tzn. dla przykładu pracownicy, którzy rozpoczęli prace w WSM (przed MAHLE) będą otrzymywać jubilatki, ponieważ była tak podpisana umowa przy przejmowaniu zakładu przed MAHLE. Jeżeli rozpoczęłes prace w MAHLE to nie będziesz otrzymywał jubilatek.
    ReviewUserIcon
    Najlepszy

    20.05.2021 12:27

    Pracownik

    W jakim znaczeniu otwarte?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.05.2021 16:51

    Pracownik

    Siema. Czy to prawda że nie zapłacili dodatkowej kasy za święta? Podobno obiecali za każdy dzień dodatkową premie.
    ReviewUserIcon
    KIM

    13.05.2021 13:31

    Pracownik

    Mijasz się z prawdą za sobotę nie świąteczna zapłacili ale 60 procent
    ReviewUserIcon
    Matematyk

    13.05.2021 23:25

    Pracownik

    Mi się zgadzało policzyłem stawkę 29,8 razy ilość godzin czyli 24 pomnożyłem przez 2 i wyliczyłem kwotę netto i wyszło mi 1000 zł a na kartce miałem z nadgodzin policzone 986.92 więc w sumie się zgadza i to ty KIM mijasz się z prawdą albo nie umiesz liczyć
    ReviewUserIcon
    Otwarte oczy

    01.05.2021 14:50

    Pracownik

    W ostatnim czasie wielu ludzi przyniosło wypowiedzenie zwłaszcza na tłokach , zarówno operatorów jak i mechaników czy elektryków. I dziwnym trafem nikogo nie ma na ich miejsce... czyli co? czasy gdzie 10 na Twoje miejsce się skończyły czy stan osobowy jest wystarczający(usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    ktos

    07.05.2021 14:12

    Pracownik

    wiedza co niektórych daje wiele do myślenia . Szkoda , że w negatywnym tego słowa znaczeniu
    ReviewUserIcon
    Set

    10.05.2021 11:50

    Pracownik

    Wiedzą teoretyczna to nie wszystko jeszcze trzeba umieć i chcieć a z tym bywa różnie!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Tłoki łun

    03.05.2021 22:17

    Pracownik

    Witam serdecznie, chciałem napisać że was kocham wszystkich, pracowników i kierowników i mistrzów :) wszytkwig najlepszego i żebyśmy zarabiali miliony i byly szczęśliwi, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mercedes

    23.04.2021 18:05

    Pracownik

    Niech każdy patrzy na siebie stajesz normalnie na parkingu to stają tak blisko ze drzwi otworzyć nie idzie i potem auta po rysowane
    ReviewUserIcon
    Renault

    27.04.2021 11:26

    Pracownik

    To dlatego parkujesz jak (usunięte przez administratora)przy wysepkach blokujac innym przejazd? (usunięte przez administratora) co za myslenie.
    ReviewUserIcon
    Zdziwiony

    29.04.2021 12:56

    Pracownik

    Patrzac na twoj tok myslenia to nigdzie nie powinienes autem jechac ani parkowac. Porysowac mogą ci auto wszedzie. Ponad 20 lat parkuje kulturalnie i nigdy nie bylo auto porysowane. (usunięte przez administratora) proponuje Tobie abys jezdzil autobusem
    ReviewUserIcon
    Najlepszy

    17.04.2021 03:40

    Pracownik

    Witam.Chciałem się dowiedzieć czy wszyscy mieli mniej zapłacone za godziny w nocy.A jak tak to jak zakład oblicza te stawki.
    ReviewUserIcon
    Rumcajs

    17.04.2021 15:00

    Pracownik

    To nie jest tak że im wiecej nocek to wiecej dodatku za nocki. Zaklad placi minimum jskie okreslone jest w kodeksie i wyliczane jest ze wzoru. Zadzwon do plac to ci wytłumaczą.
    ReviewUserIcon
    piko

    25.04.2021 20:35

    Pracownik

    Pracownik, który wykonuje pracę w porze nocnej powinien otrzymać dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy w porze nocnej. Dodatek za godziny nocne wynosi 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w danym roku kalendarzowym (2.800,00 zł brutto w 2021 r.)
    ReviewUserIcon
    Żuraw

    05.04.2021 11:02

    Kandydat

    Widziałem oferty pracy z AWG, na jakie działy przyjmują? Poza tym widziałem,że przyjmują na magazyn:może mi ktos coś napisać o tej pracy tam?
    ReviewUserIcon
    lob

    16.04.2021 17:05

    Pracownik

    Siedź na tych swoich wałkach i nie zaśmiecaj forum trollu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.04.2021 18:05

    Pracownik

    Szkoda słów. Jakby ktoś tam nie pracował to by uwierzył.
    ReviewUserIcon
    pol

    02.04.2021 10:58

    Pracownik

    Czy badania okresowe odbywają się teraz tak samo jak kiedyś, tzn. najpierw ambulatorium i od razu umówienie do lekarza?
    ReviewUserIcon
    Basior

    05.04.2021 15:44

    Pracownik

    Musisz odczekać miesiąc po tym jak ci wygasły badania, potem dzwonisz do medicalu , podajesz swojego maila ,wypełniasz przyslane papierki i odsyłasz na ich maila. Do ambulatorium przychodzisz normalnie , lekarz telefonicznie tylko.
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    02.03.2021 20:25

    Pracownik

    Czy wiecie kiedy będą przelewać na kartę odnośnie Świat wielkanocnych
    ReviewUserIcon
    polak

    28.03.2021 22:34

    Pracownik

    witam zeliwo zaprasza
    ReviewUserIcon
    On89

    01.04.2021 23:41

    Pracownik

    Ladne bajki
    ReviewUserIcon
    Kiki

    23.03.2021 21:20

    Pracownik

    Czy to.prawda.ze.ma.być.jakiś.postój teraz
    ReviewUserIcon
    tintin

    30.03.2021 00:01

    Pracownik

    To taka ironia prawda?
    ReviewUserIcon
    Marek

    30.03.2021 06:56

    Pracownik

    Niestety tak, ale ostatnio patrząc na tą naszą pracę to coraz częściej wydaje się że to wszystko to jakaś ironia.
    ReviewUserIcon
    Koleżanka

    28.03.2021 15:50

    Pracownik

    Witam. Czy na chwilę obecną szukają do pracy,na jaki kolwiek dział,prócz tłoki ?
    ReviewUserIcon
    Damian

    27.03.2021 11:57

    Pracownik

    może ktoś napisać na jakiej ulicy znajduje się firma mahle w krotoszynie?muszę wysłać papiery do ubezpieczenia a w ostrowie biura po zamykane.
    ReviewUserIcon
    ole

    27.03.2021 20:55

    Pracownik

    ul. Mahle 6 - serio taka ulica, "thats no joke"
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.03.2021 11:06

    Pracownik

    Serio. Sprawdź w necie.
    ReviewUserIcon
    Ba

    25.03.2021 05:55

    Pracownik

    A może tak się zainteresować spiochami na nocach A nie człowiek(usunięte przez administratora) na ręcznej i nikt za.ciebie nie wejdzie tylko.sie je przy maszynie (usunięte przez administratora) nic.nie robią tylko.chodza. i śpią
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Jako

    23.03.2021 16:06

    Pracownik

    Dlaczego administrator usuwa wpisy? To jest forum że z polega na tym żeby wyrazić opinie i po raz kolejny (usunięte przez administratora) i nic nie ma tylko patrzy żeby ktos nie napisał na szybie od matrixa to co było kiedyś napisane 8 godzin łazi i nic nie robi
    ReviewUserIcon
    oko

    24.03.2021 07:48

    Pracownik

    Najbardziej ocenzurowana firma na tym portalu. Na innych tak nie ma. Co najwyżej wulgaryzmy itp. Tutaj każda krytyka jest wycinana, nawet konstruktywna.
    ReviewUserIcon
    idi

    21.03.2021 15:41

    Pracownik

    Wie ktoś może co sie stało z zasięgiem internetu w mahle ? Nie wiem czy oni to celowo robią czy coś padło. Macie jakies doświadczenie z tym ?
    ReviewUserIcon
    limbo

    22.03.2021 21:48

    Pracownik

    Prawda.
    ReviewUserIcon
    Yes

    23.03.2021 19:22

    Pracownik

    Ma byc jeszcze burrito, tortilla nachosy w menu a mariaczi beda przygrywac do pracy.
    ReviewUserIcon
    Blacha

    23.03.2021 17:58

    Pracownik

    Już jest na karcie
    ReviewUserIcon
    Odlewnia aluminium

    23.03.2021 14:00

    Były pracownik

    Firma Awg porażka! Pracownik Mahle postojowe miał, a pracownik Awg bezpłatny 2 miesiące lub dłużej! Pracujesz wszystko robisz to samo co pracownik Mahle , ale nic Ci się nie należy!
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    18.03.2021 13:33

    Pracownik

    Czy to prawda, że w święta do pracy?
    ReviewUserIcon
    piko

    21.03.2021 21:56

    Pracownik

    A za 3 maja i 11 listopada kiedy będzie wolne?
    ReviewUserIcon
    Odp

    23.03.2021 08:54

    Były pracownik

    Dodatkowe wolne za święto w sobotę to się należy pracownika biurowym którzy i tak już tę sobotę mają wolna :)
    ReviewUserIcon
    Koko

    22.03.2021 21:49

    Pracownik

    PEGI 12 się uaktywnił i wycina niepoprawne politycznie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2021 21:17

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .....

    21.03.2021 10:03

    Pracownik

    Zawiść ludzi nie zna granic. Czepiasz się ludzi którzy do pracy idą. Pukni ty się w tą głowę człowieku. Piszesz o ulubienicy. Na tych waszych tłokach to więcej jest (usunięte przez administratora)Ludzi przesiadujących w biurach niż pracujących. I jeżeli wiesz kto idzie w święta do pracy to czyli jesteś jednym z nich.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.03.2021 16:46

    Pracownik

    Skąd macie taką wiedzę że w święta do pracy ? Podobno taki był plan, ale jest to odwołane
    ReviewUserIcon
    Roberto

    19.03.2021 18:13

    Były pracownik

    Pracowalem w tej firmie 5 lat. Zarobki dobre. Pracowalem na dziale kuźni zaworów samochodowych i to był najlepiej platny dział na produkcji zaworow i bywaly wyplaty po ponad 4 k. Fakt robota byla brudna i do lekkich nie należała, ale mi to nie przeszkadzało. A bardzo dużo osób nie chcialo tam pracować bo kazdy by chciał byc czysciutki i zeby za nic placili. A obojetnie na jakim dziale by sie pracowalo to swoje trzeba bylo zrobic. Najwiekszym minusem tej firmy są agencje i umowy smieciowe co 3 miesiące . Przez te 5 lat co pracowalem to bylem na 4 agencjach i sie umowy mahlowskiej nie doczekalem gdzie po 15 miesiacach pracy taka osoba powinna juz dostać umowe na mahle. Przez te umowy przez agencje nie ma stabilizacji pracy i nie wiesz czy cie za miesiac czy dwa nie zwolnia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.02.2021 16:43

    Pracownik

    Jakie wynagrodzenie na rękę na zaworach?
    ReviewUserIcon
    Zawory

    18.03.2021 15:46

    Pracownik

    Pracownik na zaworach pracuje na 4-6 maszynach i ma dokladnosc mikronowa a ty kolego stoisz przy jednej maszynie i myslisz o zielonych migdalach.Przyjdz pracowac na zawory to po kilku tygodniach bedziesz spierzal na odlewnie na kolanach.
    ReviewUserIcon
    nick

    19.03.2021 16:47

    Pracownik

    Ty byś pewnie "spierzał" z odlewni i na kolanach błagał kierownika o pozwolenie o powrót na zaworki. Jestem na tulejach, byłem na tłokach, znam ludzi z zaworów, wałków i odlewni alu. Odlewnie żeliwa mam za ścianą. Więc mam pojęcie jak praca wygląda tu i tam. Nie rób z siebie takiego "miszczunia" i szanuj innych i ich pracę, bo chyba nie bardzo wiesz o czym mówisz.
    ReviewUserIcon
    Kiki

    17.03.2021 21:44

    Pracownik

    Wie ktoś kiedy będą przelewać na karte
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.03.2021 10:27

    Pracownik

    Kiedy i ile będzie na święta na kartę ?
    ReviewUserIcon
    Miszcz

    17.03.2021 16:28

    Pracownik

    Do 25 marca 450 zł
    ReviewUserIcon
    Samo zło

    09.03.2021 21:24

    Pracownik

    Czy ubrania robocze a zwłaszcza buty nie mogą być lapsze? 2 lata trwałości a po pół roku nie ma w czym pracować. Zwłaszcza buty. Sam by sobie człowiek kupił to niee bo standaryzacja. Tylko gdzie ona obowiązuje bo w DE tego nie było widać...
    ReviewUserIcon
    ded

    10.03.2021 12:18

    Pracownik

    to idz sobie po nowe . NAPRAWDE to tak trudne ogarnąc sobie od przelożonego wniosek na buty ? masakra..
    ReviewUserIcon
    ale

    16.03.2021 19:50

    Pracownik

    Co skaczesz? Człowiek mówi, że buty są do bani, a nie że nie może nowych skołować. Jakby trzeba było co tydzień łazić po nowe to też byłoby ok?
    ReviewUserIcon
    Xx

    16.03.2021 11:29

    Pracownik

    Kiedy będzie przelew na kartę wie ktoś i ile
    ReviewUserIcon
    Jaodlewnik

    15.03.2021 21:02

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) dziś to samo kawa tylko łażenie a pracownik sam wszystko robi... Nic nie pomagasz... Robisz na złość pracownikom... (usunięte przez administratora)za niego otwórzcie oczy bo(usunięte przez administratora)poleci i nikt nie będzie robił
    ReviewUserIcon
    Norek

    14.03.2021 09:09

    Pracownik

    Ja mam pytanie i może odpowie mi ktoś z działu kadr ?. Jest cos takiego jak "urlopy wypoczynkowe wstrzymane ?". Bo na jednym z działów jest to nagminnie wykorzystywane, ale sam kierownik nie ma odwagi się pod tymi słowami podpisać. Więc jak to jest ? Ma pracownik swój urlop czy może go brać kiedy kierownik się na to zgodzi ?
    ReviewUserIcon
    Inspektor

    14.03.2021 17:36

    Pracownik

    Urlop jest przywilejem pracownika i obowiązkiem pracodawcy wobec niego. Jego termin powinien wynikać z planu urlopów, którego tworzenie jest obowiązkiem pracodawcy. Kontrola tego przestrzegania jest w gestii Zw. Zaw. To regulują przepisy Kodeksu Pracy.
    ReviewUserIcon
    Stary.

    15.03.2021 20:41

    Pracownik

    Tak przywilejem!!! W tamtym roku raz zabrano mi 12 dni na wiosnę później 13 dni w wakacje. Sam wziąłem 1 dzień . Porażka
    ReviewUserIcon
    Odlewnia

    15.03.2021 18:52

    Pracownik

    Przecież na odlewni aluminium jest tak od zawsze albo kryzys albo wstrzymane urlopy sam nie mam pojęcia czy to zgodne z przepisami czy nie. Chociaż pewnie wpis zostanie usunięty jak większość o tym co się dzieje na odlewni jak ostatnie sytuacje(usunięte przez administratora) Dlaczego nikt nie zauważy ze z tym Panem jest problem a nie na każdej zmianie z pracownikami, mistrzami itd???
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    12.03.2021 13:54

    Pracownik

    Czy w Machle Krotoszyn naprawdę taka bieda jest że jedyny powtarzający się temat to : " Kiedy będzie przelew na kartę ?" ??
    ReviewUserIcon
    Marek

    12.03.2021 21:35

    Pracownik

    Nie wiem czy ktoś ma biedę, ale ja nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    fury

    13.03.2021 13:35

    Pracownik

    Pewnie stary kawaler ,trzy tysiaczki wleci mamusi da coś to nie narzeka.Każdy kto ma na utrzymaniu rodzine raczej zachwycony nie jest.Stać ich dawac dużo wiecej a dają nam zaledwie 1000 euro
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    01.03.2021 14:54

    Kandydat

    Czy w Mahle przyjmują do pracy osoby będące od razu po szkole (obróbka skrawaniem) z bardzo bardzo małym doświadczeniem?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    06.03.2021 23:26

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć na początek?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2021 11:24

    Były pracownik

    Jakieś 2.5k lekko wyciągniesz
    ReviewUserIcon
    Kiki

    11.03.2021 12:36

    Pracownik

    Wiecie Kiedy będą.na.kartę dawać
    ReviewUserIcon
    Set

    11.03.2021 23:00

    Pracownik

    Podobno w grudniu popołudniu!!!
    ReviewUserIcon
    loko

    12.03.2021 23:47

    Pracownik

    Paczki na Dzień były we wrześniu, to może na Wielkanoc będzie w grudniu.
    ReviewUserIcon
    Kiki

    11.03.2021 10:11

    Pracownik

    Wiadomo.Kiedy będą.przelewać na.kartę wie.ktoś.coś??

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.