opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ddd

    05.03.2021 02:01

    Pracownik

    Witam wszystkich człowiek jest tak skonstruowany że zawsze będzie narzekać że za ciepło że za zimno że pada czy nie pada, że za późno wypłata że za wcześnie wypłata więc czekajcie bo 10ty niebawem miłej nocki.pozdrawiam waszych i naszych.
    ReviewUserIcon
    Jajature

    03.03.2021 14:24

    Kandydat

    Niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie. Na jakie zarobki moge liczyć? Jak z atmosferą w pracy? Czy ludzie są spoko? Jak są traktowani pracownicy przez kadrę zarządzającą?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2021 14:27

    Pracownik

    A o jakie stanowisko się ubiegasz? W którym dziale chcesz pracować?
    ReviewUserIcon
    Tuleja

    24.02.2021 20:19

    Pracownik

    Czy autobusy nie mogą wrócić do wcześniejszych planów odjazdu? Choćby rano i nocka? Jaki sens jest być 40 minut przed rozpoczęciem pracy na szatni?
    ReviewUserIcon
    poganiacz

    25.02.2021 22:58

    Pracownik

    jakiej szatni na hale i orać pole porzadki panowie sprzątać maszyny a nie siedzieć bezczynnie w szatni
    ReviewUserIcon
    Michu Gężybara

    24.02.2021 10:39

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Teraz to mam życie... ciepło, wygodnie, jeść dają, a i nocą zawsze ktoś przytuli. To jest życie, mówię Wam. Szkoda czasu na mahle. Przyszłość jest w proszkach - ja stawiam na Persil extra power!
    ReviewUserIcon
    Ozon

    24.02.2021 21:19

    Pracownik

    Admin może usuwać wpisy, ale cenzura niczego nie zmienia. Mahle to coraz gorsze miejsce do pracy i nikt ogarnięty nie zostanie tu na dłużej. Ładnie wygląda w CV, ale nie w realu. To już nie ta renoma co kiedyś.
    ReviewUserIcon
    Stalowy

    25.02.2021 13:47

    Pracownik

    Ma kolega racje Mahle kiedyś a dziś to dwa światy kiedyś człowiek był szanowany i doceniany teraz zwykły pracownik jest nikim nie liczy się.Nawet tłumów nie widać pod bramą chętnych do pracy haha ogulnie reżim jak w Korei !!!
    ReviewUserIcon
    Ddd

    20.02.2021 22:05

    Pracownik

    Ja pracuje w Mahle OSTRÓW 35 lat i czasem czytam te wszystkie wpisy wasze i nasze są racje ale tez i pierdoły nikt nie mówił że będzie łatwo trzeba było się uczyć a nie na szkołę kamieniami więc musimy zaiwaniać pozdrawiam waszych i naszych.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    20.02.2021 15:09

    Kandydat

    Czy przyjmują na weekendy do pracy
    ReviewUserIcon
    Mała

    16.02.2021 16:03

    Pracownik

    Zawory 4600 , może za parę lat doczekam się takiej wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.02.2021 15:42

    Pracownik

    Jakie stawki na zaworach?
    ReviewUserIcon
    Kamil Drukarczyk

    14.02.2021 13:21

    Pracownik

    Kocham pracę na laserze
    ReviewUserIcon
    100 rzeczy na raz

    11.02.2021 18:59

    Były pracownik

    Własnie wychodzi sto rzeczy na raz robione przez jedną osobę... co po chwile jakas nowinka pod tablicą płaczu . O szkoleniach to można zapomnieć bo nie ma na to czasu tylko trzeba jechac i jechac . To teraz macie JECHAC i liczy sie tylko sztuka. W czasie obnizonego zamówienia moze warto bylo by pomyśleć o jakis szkoleniach dla pracownikow- gdy jest na to czas. Bo gdy sie ruszy to wszystko to juz będzie za póżno. Sorka zapomnialem że czlowiek to człowiek przecież lepiej zwolnic niz szkolic gdy nie ma zamówień. . Dziwne podejście... tak jak kiedys straszono 10 na jedno miejsce tak teraz nawet polowa nie wraca po zwolnieniu- ciekawe czemu... pozdro załoga
    ReviewUserIcon
    Andreas

    11.02.2021 09:39

    Pracownik

    Na stalowych jak w Lidlu, codziennie coś nowego (ulega awarii) :D
    ReviewUserIcon
    Mała

    09.02.2021 15:48

    Pracownik

    Na o l x od grudnia też oferty pracy . Na 3 zmiany, na 4 zmiany, na odlewnie i na wózki. Gdzie na jesień zwalniali a teraz szukają. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Korzen

    09.02.2021 21:56

    Pracownik

    Na odlewni wstrzymane urlopy bo problem z obsada, ale stwierdzili że 50 nas jest za dużo . Ludzie ....
    ReviewUserIcon
    Paweł82

    07.02.2021 10:38

    Kandydat

    Chodzą ploty, że nie ma zamówień, ogólnie ciężko na zakładzie i będą kolejne zwolnienia. Ktoś to w ogóle potwierdza? Myślicie, że znowu będą zwalniać tylu ludzi i za jakiś czas znowu zatrudniać?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.02.2021 13:26

    Pracownik

    Ja wiem, że teraz rekrutują. Zobacz jak dużo mają ofert pracy na pracuj pl . PS. Słuchaj plotek. Daleko zajdziesz.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.02.2021 21:55

    Pracownik

    Jak wygląda taki proces rekrutacji ? Bo widziałem ogłoszenie o rekrutacji wewnętrznej. Na jakiej zasadzie to działa ?
    ReviewUserIcon
    nowy

    31.01.2021 21:41

    Kandydat

    Co możecie powiedzieć mi na temat tłoków stalowych?
    ReviewUserIcon
    logo

    07.02.2021 19:28

    Pracownik

    Wow! Sto rzeczy na raz! Jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego. Bałbym się używać takiego produktu.
    ReviewUserIcon
    big

    09.02.2021 19:13

    Pracownik

    A ty z czym masz problem? Bo masz na pewno.
    ReviewUserIcon
    loko

    08.02.2021 18:16

    Pracownik

    Admin, płacą ci od usuniętego posta?
    ReviewUserIcon
    ben

    08.02.2021 13:10

    Pracownik

    Fajne forum. Co drugi post censored.
    ReviewUserIcon
    Bary

    07.02.2021 15:05

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)Wie ktoś coś więcej czy to tylko plotki?
    ReviewUserIcon
    Michał. E

    27.01.2021 12:22

    Kandydat

    Witam, czy w dziale utrzymania ruchu są wolne miejsca pracy? jak stawka ? i atmosfera.... interesuje mnie stanowisko elektryka, czy w tym zakładzie elektryk który pracuje kilkanascie lat też wywyższa się nad innymi ze względu na doświadczenie ? czy dzieli się swoją wiedzą. Wcześniej 3lata pracowałem jako elektryk w budowlance ale jak to mówią - wszystkiego idzie się nauczyć. Proszę o opinię ludzi którzy tam pracują jako elektrycy - dziękuję,Michał.
    ReviewUserIcon
    UR

    02.02.2021 18:08

    Pracownik

    Zazdroscisz nam co nie? :>
    ReviewUserIcon
    Kiedyś UR w Mahle

    04.02.2021 12:41

    Pracownik

    A jakie umiejętności mógł złapać w budowlance? Kucie, ciągnięcie kabla i zakładanie gniazdek i włączników. Proszę CIę... DO pracy w UR, nawet takiej firmy jak Mahle to Ci nic nie da. Pracowałem w UR i przychodzili "elektrycy z kilkuletnim doświadczeniem". Tylko tu potrzebny jest elektronik/automatyk. Jeśli chcesz złapać doświadczenie i naprawdę sam z siebie czegoś się nauczyć to mimo opinii Mahle to dobre miejsce bo technologia jest różnorodna i jak się chce to wiedzę się złapie. Jednak stawka taka jak na produkcji i nic Ci nie da że "wiesz i umiesz więcej". Dlatego na start ok ale po 2-3 latach trzeba stąd iść.
    ReviewUserIcon
    Ursus

    28.01.2021 13:11

    Inne

    Witam chialbym zapytać czy nadal znakujecie tłoki waszym logiem mahle?
    ReviewUserIcon
    Jacek

    23.01.2021 15:15

    Pracownik

    W poniedzialek wybuchnie informacyjna bomba u nas. Ptaszki cwierkaja. O ile ta inf. To nie plotki to będzie grubo i będą bardzo duże zmiany w firmie. Niestety na gorsze dla bardzo wielu pracowników...
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.01.2021 10:18

    Pracownik

    I nastał nam poniedziałek, jakoś żadnych zmian nie widać. Może są tylko nie sprawdzone informacje jak większość tutaj. ;)
    ReviewUserIcon
    Slodka

    25.01.2021 19:10

    Pracownik

    Chodzi ci o to że w poniedziałek jest poniedziałek hahaha ale nie wszyscy pracują od pnd
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Żeliwo

    23.01.2021 23:12

    Pracownik

    Ciekawe jak długo pociągnie odlewnia żeliwa. Od miesięcy brakuje ludzi, narzędzi a ostatnio to nawet za metalem trzeba czekać bo oszczędności. Nawet Niedziela uciekł widząc ten bałagan. Być może nowy dyrektor z bałkanów to początek końca.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.01.2021 11:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) ty tego nie lajkuj bo wcale nie jesteś lepszy . Wezna się za Ciebie .....
    ReviewUserIcon
    Prekursor Odlewnistwa

    16.01.2021 20:09

    Pracownik

    Może ktoś w końcu zrobi z tym porządek bo jak widać wystarczy komuś samochód sprowadzić czy wyklepać aby chodzić na rano i spijac kawę (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nie pojadę tam

    17.01.2021 10:26

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Zobaczcie ile łazików jest na rano ?. I najlepsze jest to że żaden od niczego nie jest. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.01.2021 22:34

    Pracownik

    Szkolenia powróciły, patrole również, restauracja otwarta czyli Wirus w odwrocie to może wiec powrócą dystrybutory z wodą i więcej miejsc na stołówce !
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.01.2021 17:01

    Pracownik

    Nie oni by stołówkę najchętniej zlikwidowali całkowicie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.01.2021 19:10

    Pracownik

    A ci co spali na nockach to spiom dalej albo siedzą przy maszynach na skrzynkach i w telefonie osiem godzin .
    ReviewUserIcon
    fury

    11.01.2021 04:50

    Pracownik

    i co Ci do tego ? ludzie naprawde niech spojrza na siebie a nie zawistnie oceniają innych
    ReviewUserIcon
    Czaruś

    13.01.2021 16:23

    Pracownik

    @fury a no to , że takie towarzystwo które jedzie cały czas na tych samych maszynach siedzą 8h na tele a jak mają iść na nowe maszyny to krzywda się dzieje i koncert życzeń, że on tam nie pojedzie - a kase ma tą samą jak ten co (usunięte przez administratora) I nie wyskakuj z hasłem, że trzeba było sie uczyć bo nauka tu ma akurat niewiele wspólnego. Brygadziści też jacyś dziwni , bo powinni zmieniać sami ludzi co pół roku tak aby każdy miał całą linie opanowaną w razie kogoś nie ma - bo później jak nie ma to jest wielka sraczka na linii bo on tam nie jechał... A każdego idzie nauczyć nowych rzeczy tylko tu sie jakoś przyjeło,że jedziesz na jednych i tych samych zbyrach przez cały czas ... Pozdro OPERATORZY CNC którzy nie wiecie , że jestescie tylko guzikowymi ale grunt to sobie wrzucać na fb : cnc maschine operator... xD.
    ReviewUserIcon
    Kolega

    11.01.2021 17:02

    Pracownik

    Tlokach
    ReviewUserIcon
    Kolega

    11.01.2021 17:01

    Pracownik

    A jak tam mój kolega Adam O.z aftermarketu który był na krokach brygadzista??
    ReviewUserIcon
    Dowódca

    09.01.2021 18:13

    Pracownik

    Jak tam (usunięte przez administratora)? Co słychać w pracy?
    ReviewUserIcon
    Łachudra

    10.01.2021 09:48

    Pracownik

    Jedziemy jedziemy, a ci co leżeli to leżą rok nowy ale (usunięte przez administratora) ten sam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.01.2021 13:10

    Pracownik

    Ciekawe na jakim dziale
    ReviewUserIcon
    Jacek tłoki

    20.12.2020 00:19

    Pracownik

    Informacja z wczorajszego dnia. Będzie dodatkowe zasilenie karty edenreda. Każdy pracownik fizyczny dostanie dodatkowo 250 zł po świętach. Najprawdopodobniej sianko będzie 27 lub 28 grudnia przelane. Pracownicy administracyjni dostaną po 150 zł
    ReviewUserIcon
    Korzen

    24.12.2020 21:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Żaden pracownik nie dostał nic więcej niż 800. Moim zdaniem to dużo ale ile by nie było to wam ciągle malo
    ReviewUserIcon
    Slodka

    28.12.2020 12:56

    Pracownik

    27 to niedziela jak chcesz kłamać to sprawdź swoje info
    ReviewUserIcon
    Kowalski

    26.12.2020 17:34

    Pracownik

    Czy ktoś wie czy autobusy jeżdżą do Mahle po świętach?
    ReviewUserIcon
    Zenek

    26.12.2020 23:02

    Pracownik

    Autobusy zaczną jeździć 4 stycznia.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    25.12.2020 22:07

    Były pracownik

    Narzekacie na warunki, kasę itp. A prawda jest taka że nikt nie ma odwagi żeby opuścić ten dołek. Poza tym z drugiej strony. Gdzie w rejonie za 8 godzin pracy, bez tak naprawdę wykształcenia i umiejętności zarobi się prawie 4 tysiące? Tylko narzekać jak Polaczki
    ReviewUserIcon
    szczerbal

    26.12.2020 08:20

    Pracownik

    nie siej paniki bo prowadnice mają pracy w ujjjjjjjjjjjjj
    ReviewUserIcon
    Pracownik M.

    26.12.2020 14:52

    Pracownik

    No pewno. Tuleje też.
    ReviewUserIcon
    Paula

    26.12.2020 07:12

    Pracownik

    Ktoś potwierdzi info o pomyśle o postoju 2 lub 3 tyg w styczniu? Pozdrawiam. Wesołych Świat dla wszystkich
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    25.12.2020 14:17

    Pracownik

    Co myślicie o pomyśle który krąży po die ie mianowicie 2 dodatkowe tygodnie postoju od 17stego stycznia. Podobno spadły zamówienia i to dość mocno na zawory prowadnice i tuleje. Nie wiem jak sytuacja na tłokach ale tam chyba jest dużo roboty.
    ReviewUserIcon
    Karol

    23.12.2020 18:41

    Inne

    Jaka jest średnia wieku w firmie? Młodzi?
    ReviewUserIcon
    123

    25.12.2020 14:10

    Pracownik

    Pracują tu ludzie w różnym wieku. Młodzi, osoby w średnim wieku i ludzie przed emeryturą też. Napisz o jaki dział pytasz? Wtedy będzie można konkretniej odpowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.12.2020 07:03

    Pracownik

    Co do 500 zł dodatkowych dla brygadzistów. Tak dostaliśmy premię podobnie jak Mistrzowie ale po prostu ona nam się należała. I nie uważam by 500 zł to było coś wielkiego o co trzeba robić szum i kolejna wojenkę.
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    11.12.2020 01:58

    Pracownik

    Na każdym dziale brygadziści dostali na kartę drugi przelew 500zł? T(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ?

    11.12.2020 16:45

    Pracownik

    Jak 500 ? Nie obrażaj nas... 1500
    ReviewUserIcon
    Ja

    13.12.2020 17:57

    Pracownik

    Witam serio nie zła ściema tylko po to że biedni majstrowie nie wiedzom jak się tłumaczyć więc wymyślili coś takiego bo myślą że pracownicy będą gadać o brygadzistach my wiemy kto dostał premie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    12.12.2020 19:11

    Pracownik

    No tak dostaliśmy 800 na kartę i drugi przelew a konto zwykle 600zl, myślę że mi się należy za ciężka pracę więc nie wiem czemu się burzycie??? Jestem zmotywowany dzięki temu do ciężkiej pracy, pozdrawiam swoich pracowników
    ReviewUserIcon
    Norek

    09.12.2020 07:45

    Pracownik

    800 dajom ? Kocham tom firmę !
    ReviewUserIcon
    Prod

    11.12.2020 02:00

    Pracownik

    A od brygadzista w górę serio jakieś premie dostali?
    ReviewUserIcon
    Zenek Tłoki

    01.12.2020 19:45

    Pracownik

    Witam mam pytanie co się dzieję z naszym działem informatyki, aktualnie trzeba za nimi czekać nie wiadomo ile jak przyjdą na awarie, masakra jakaś. Wcześniej było widać jakieś zaangażowanie wszędzie można było takich dwóch spotkać i zawsze starali się pomóc a teraz nic zero, a na pewno małych pieniążków nie zarabiają. Po co nam taki dział co nie chce pomóc to już więcej robią nasi elektrycy.
    ReviewUserIcon
    Zenon Tlok

    10.12.2020 23:34

    Pracownik

    I Jarek nie zrozum mnie źle bardziej mi chodzi o to jak nie ma sztuk nie ma zapotrzebowania na pracownika a sam wiesz jak jest zawsze na koncu roku chociaz teraz wydaje sie ze nie zrobia tak jak zawsze elo znikasz bo grudzień i mniej zamowien bo widac ze mamy zapi...
    ReviewUserIcon
    wacek

    11.12.2020 00:15

    Pracownik

    Zenobiusz myśli że więcej zarobi.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    10.12.2020 07:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Legancko będzie, tak przyzwoicie! Jestem zadowoooolony
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.12.2020 22:23

    Pracownik

    Takie bony to ja rozumiem! Zgadzam się, że były przyzwoite, leganckie i też zadowolony jestem!

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.