opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ILoveMahle

    09.12.2020 23:54

    Pracownik

    Słyszałem że (usunięte przez administratora)na święta aby ludziom żyło się lepiej! A zadowolony polski pracownik to zadowolony Niemiec.
    ReviewUserIcon
    Kristofer

    08.12.2020 08:36

    Pracownik

    Ktoś coś wie na temat przelewu na kartę na święta?
    ReviewUserIcon
    X

    08.12.2020 20:13

    Pracownik

    800
    ReviewUserIcon
    Kristofer

    08.12.2020 22:23

    Pracownik

    Dzięki
    ReviewUserIcon
    Karola

    22.11.2020 19:28

    Pracownik

    Wiadomo kiedy będa przelewy na kartę
    ReviewUserIcon
    Stalowy

    08.12.2020 15:43

    Pracownik

    Jeżeli się nie narobimy to zapraszamy na tydzień próbny.... łeb po 8 godzinach boli ... W szczególności zapraszamy na spawanie laserowe i próbę chociaż zrozumienia jak te maszyny obsługiwać. Najlepiej na forum wypisywać nie znając szczegółów pracy na laserze czy też na fosforowaniu
    ReviewUserIcon
    Leser

    08.12.2020 15:56

    Pracownik

    Nie gadaj bo u nas na tulejach się nie narobisz a więcej zarobisz. Wiem bo tam 2 tygodnie byłem. U nas w nocy masz czas i "odpocząć". Tam śniadania przy maszynach nie masz kiedy nawet zjeść.
    ReviewUserIcon
    Norek

    08.12.2020 11:06

    Pracownik

    Ile dajom na świenta?
    ReviewUserIcon
    Kristofer

    29.11.2020 11:08

    Pracownik

    Czy ktoś wie kiedy ruszają z powrotem autobusy?
    ReviewUserIcon
    autobus

    29.11.2020 22:52

    Pracownik

    Od 1 grudnie
    ReviewUserIcon
    Hapol

    27.11.2020 16:03

    Pracownik

    Od 1 grudnia wracają autobusy.
    ReviewUserIcon
    deck

    27.11.2020 23:01

    Pracownik

    Czyli już po pandemii rozumiem...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.11.2020 07:30

    Kandydat

    A jak sytuacja na wałkach? Warto tam się zatrudnić?
    ReviewUserIcon
    Looool

    31.10.2020 01:10

    Kandydat

    Jak wygląda sytuacja na tulejach? Jak pracownicy i brygadzisci?
    ReviewUserIcon
    Jajaja

    08.11.2020 16:22

    Pracownik

    Kiedyś pracowałam na tulejach najlepsi ludzie pozdrawiam a zwłaszcza mistrza bardzo pozytywny człowiek
    ReviewUserIcon
    qwerty

    23.11.2020 11:04

    Były pracownik

    najlepiej jest w kobiernie
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.11.2020 22:06

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) na aluminium na każdym kroku. Dlaczego tak jest?
    ReviewUserIcon
    Karola

    22.11.2020 19:27

    Pracownik

    Wiadomo kiedy będa przelewa na karty
    ReviewUserIcon
    Set

    18.11.2020 10:32

    Pracownik

    Czy ktoś coś coś wie co z umowami do końca listopada?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.11.2020 05:38

    Pracownik

    Umowy podpisane 12 listopada do końca sierpnia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.11.2020 09:59

    Pracownik

    Czemu na 2 tygodnie? Jak dawaja to na kilka miesięcy.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    19.11.2020 19:11

    Pracownik

    Bzdura nikt jeszcze nie dostał jeszcze żadnej umowy
    ReviewUserIcon
    M

    22.11.2020 08:46

    Pracownik

    Jak nie przecież już dawali na tłokach i tulejach.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    15.11.2020 23:39

    Były pracownik

    Co myslicie o mistrzach na tlokach
    ReviewUserIcon
    Zapytam

    19.11.2020 22:04

    Pracownik

    . A co na zaworach i tulejach. Tam mistrzow brak czy jak ?
    ReviewUserIcon
    arr

    21.11.2020 21:06

    Pracownik

    Przyjdź i zobacz...
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    20.11.2020 13:50

    Pracownik

    Na święta będzie doładowanie 600 złotych informacja pewna
    ReviewUserIcon
    Piotreeek

    18.11.2020 18:29

    Kandydat

    Jak wyglądają 4 brygadówki? Święta/sylwester są wolne? Jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Niewolnik

    19.11.2020 07:36

    Pracownik

    Oczywiście . Święta i Sylwester są wolne, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik produkcji

    17.10.2020 17:54

    Pracownik

    Zmienił się mistrz na tłokach w laboratorium czy można się starać o dostanie tam na spokojną robotę ?
    ReviewUserIcon
    Wtf

    15.11.2020 12:55

    Były pracownik

    Tłoki i spokojna praca to się gryzie samo przez się :D
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    07.11.2020 09:14

    Pracownik

    Wiadomo bedzie coś na kartę na święta
    ReviewUserIcon
    Hm

    14.11.2020 23:31

    Pracownik

    A czy to pewne i potwierdzone info? Watpliwa sprawa ze tyle na swieta będzie..
    ReviewUserIcon
    Wtf

    15.11.2020 12:49

    Pracownik

    Czyli nic nie będzie bo to co ci dają to wcześniej lub później odciagną więc wychodzi na zero.
    ReviewUserIcon
    Rzeźnik

    12.11.2020 09:32

    Były pracownik

    Najlepszy mistrz na tłokach to ten starszy pan w siwych włosach. On jest chyba z wioski bo bardzo pracowity,pomocny. Lubie byc na jego brygadzie. Aż chce się robić. Troche bedzie go szkoda od nowego roku
    ReviewUserIcon
    Grarzyna

    14.11.2020 11:33

    Pracownik

    Od nowego roku wraca w stopniu dyrektora jego ulubiony kierownik
    ReviewUserIcon
    Jaaa

    14.11.2020 23:37

    Pracownik

    Tak masz rację jest to dobry mistrz na mojej zm też są wporzadku mistrzowie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pan

    12.11.2020 06:27

    Pracownik

    Chciałem przypomnieć ze w grudniu Mahle obchodzi 100lecie firmy. Czy coś z tego tytułu dostaną pracownicy czy tylko góra i związkowcy by nic na ten temat się nie odzywać lub zasłonić się pandemią
    ReviewUserIcon
    Operator

    12.11.2020 21:24

    Pracownik

    A czy przypadkiem Mahle tego 100lecia nie obchodziła już! Kurcze coś mi się kojarzy że przypadało to razem z tłustym czwartkiem w lutym i z tego tytułu były pączki z chorągiewk@ hahaha... ale możliwe że się mylę...
    ReviewUserIcon
    Jarek Kaczyńskiegu

    12.11.2020 09:41

    Pracownik

    Co to za opinia że każdy z Chwaliszewa ma być brygadzistą? A co z tymi ze Smoszewa? Orpiszewa? Sulmierzyc?
    ReviewUserIcon
    Chwaliszewiok

    12.11.2020 10:55

    Pracownik

    Na a niby ktu? Tylko Chwaliszew.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Tuleja

    10.11.2020 05:19

    Pracownik

    Jak najedziesz do przodu materiału to znajdziesz czas na drzemke w nocy.
    ReviewUserIcon
    loki

    10.11.2020 16:43

    Pracownik

    Drzemka pod maszyną - czysta rozkosz. Cały tydzień po nocce spać nie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.11.2020 19:03

    Pracownik

    Jakie bzedy!! A na tłokach co jest. Mistrzowie nawet spia... Ty na pewno pracujesz w mahle!!
    ReviewUserIcon
    Były

    05.11.2020 16:35

    Były pracownik

    Na tulejach jest spoko praca bo na niektórych odcinkach można pospać nawet z tego co pamiętam ludzie normalni
    ReviewUserIcon
    komo

    07.11.2020 21:58

    Pracownik

    Po co piszesz takie bzdety? Na tulejach to na pewno nie sypialnia jest.
    ReviewUserIcon
    Wałek

    03.11.2020 08:43

    Pracownik

    Jeszcze trochę zaczynając o 14 pracę o 12 trzeba będzie wyjechać żeby było gdzie stanąć. Nie tylko autobus do bolsius jeździ. Z Milicza jeździ autobus również do Amazon, Iplea, tarczyński. A u nas nie dość że nie jedzie to jeszcze walutę pobierają.
    ReviewUserIcon
    Kras

    06.11.2020 08:09

    Pracownik

    Autobusy nie kursują, bo jest dużo zachorowań na koronawirusa. Tu chodzi o bezpieczeństwo, a nie zabieranie czegokolwiek.
    ReviewUserIcon
    pik

    06.11.2020 23:15

    Pracownik

    No tak, w innych firmach i powiatach nie ma zachorowań. Ogarnij się.
    ReviewUserIcon
    Diagnose

    02.11.2020 18:34

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Autobusy zlikwidowane w mahle(bolisius śmiga ,aż miło). Na popołudniòwki nie ma gdzie zaparkować już o 13,30. (usunięte przez administratora)Aż chcę śię pracować w tej firmie ,przy takim podejściu do pracownika.
    ReviewUserIcon
    Piti z al

    04.11.2020 17:46

    Pracownik

    Zmień firme albo na rower i naginaj
    ReviewUserIcon
    bel

    05.11.2020 23:15

    Pracownik

    Zawsze znajdzie się samolubny wuj, który tak napisze, bo sam ma dwa kroki do roboty a innych ma w tyle.
    ReviewUserIcon
    Hihi

    15.10.2020 15:55

    Pracownik

    Zauważyliście że tym co się teraz o pracy nie chce chodzić biorą chorobowe wykorzystując sytuacje hihi znów dostaną jakąś nagrodę jak w postój
    ReviewUserIcon
    re

    18.10.2020 21:53

    Pracownik

    Niby jaką nagrodę? Może wypowiedzenie?
    ReviewUserIcon
    Elektro

    06.10.2020 23:58

    Kandydat

    Witam, jak wygląda sprawa w dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektryka/elektronika.. Skończyłem technikum elektoniczne więc jestem "świeży" w tych sprawach... Zastanawiam się, czy złożyć podanie o pracę do tego zakładu. Na co mogę liczyć? czy firma w jakiś sposób szkoli nowych pracowników? Jak wygląda atmosfera? Ps: z tego co mi wiadomo to w JOTKELu firma organizuje różne szkolenia tylko , że z kasą tak średnio bo znajomy pracuje to ma 4.100 - elektryk z 10 letnim doświadczeniem. Wiadomo, że na początku nikt nie NALEJE "świeżakowi" ale skoro to branża motoryzacyjna i zwykli pracownicy mają po 4 tysiaki ( z tego co tu przeczytałem ) , to fachowcy mają pewnie duuuużo więcej. Proszę o odpowiedź osoby którzy pracują w dziale utrzymaniu ruchu. Nie ukrywam , że stawiam na rozwój w tym zawodzie...
    ReviewUserIcon
    Michu Raczyc

    15.10.2020 16:03

    Pracownik

    Na aluminium większość to desperaci, którym mahle uratowało życie. Karolki, Kotwice, Błażeje -same nieroby i jak tu potem się nie wspomagać na nocce, jak trzeba na takich robić. Nie polecam, lepiej iść na czoło ze słupem - to jest to!
    ReviewUserIcon
    UR

    18.10.2020 04:32

    Pracownik

    Wal śmiało. Najpierw kawka, potem połazisz w koło hali, następnie śniadanko. Tym sposobem już południe, a od południa to na awarię nie warto wyłazić. Ogólnie nie trzeba nic umieć bo operatorzy sami sobie radzą, po prostu sami spece. Generalnie operatorzy potrafią wszystko i są niebywale samodzielni. Ogólnie do domu wracasz wypoczęty, żadnych problemów. Maszyny najwyższej klasy i nigdy się nie psują.
    ReviewUserIcon
    Grażynka

    16.10.2020 16:44

    Pracownik

    Ktoś coś wie czy zaklad bedzie znowu stać tak jak w kwietniu za najniższa ???
    ReviewUserIcon
    Zwiazki

    25.09.2020 19:39

    Pracownik

    A jak tam wyniki wymazów na covid 19 ?? Co z kwarantanna dla pracowników (usunięte przez administratora) . Zamiecione pod dywan i cisza .?? Na odlewni aluminium kierownik podobno proponuję żeby się odseparować od rodzin żeby nikt nie podał ich do kwarantanny . Pracy od groma ludzi brak pieniądze te same nie dajmy się tak gnoic
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    27.09.2020 14:35

    Pracownik

    Najwybitniejszy to ty też chyba nie jesteś jak twoim zainteresowaniem jest obserwacja pracowników odlewni co robią po pracy . Chyba nikt cię nie lubi a ty pniesz się w górę opowiadając swoim przełożonym co zaobserwowales na parkingu .
    ReviewUserIcon
    Xxx

    13.10.2020 22:47

    Były pracownik

    Do kogo wydzwaniają to wydzwaniają tylko do osób co mają plecy
    ReviewUserIcon
    Mała

    09.10.2020 16:22

    Pracownik

    Wirus szaleje na różnych działach ,ale nie wolno o tym głośno mówić bo produkcja najważniejsza. Już zatrudniają nowych ,bo chyba wiedzą co się szykuje.
    ReviewUserIcon
    Mari

    11.10.2020 01:59

    Pracownik

    Jak narazie nie nowych, wrocili starzy pracownicy
    ReviewUserIcon
    Xxx

    13.10.2020 22:44

    Były pracownik

    Nie wszystcy starzy wrócili bo nie do każdego dzwonili kto ma plecy i był na chorobowym dzwonili
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.10.2020 18:00

    Pracownik

    Chciałbym urlop bezpłatny na tlokach, czy ktoś cos wie na ten temat...
    ReviewUserIcon
    Zaiss

    01.10.2020 12:35

    Pracownik

    Czerwona strefa od soboty. Autobusy nie powinny zabierać mieszkańców powiatu krotoszyńskiego.
    ReviewUserIcon
    21wiek

    05.10.2020 13:35

    Pracownik

    To dziwne, że ludzie jeżdżą jeszcze rowerami? Młotek wynaleziono wcześniej niż rower, a samowbijających gwoździ do dzisiaj nie ma.
    ReviewUserIcon
    Jt

    05.10.2020 19:37

    Były pracownik

    Ci ludzie w tym mahle to wszystko przepija i przepala,i przejedzą. Macie po 4k i nie stać cię na samochód. Chyba że zabrali ci prawo jazdy za picie. Nie złe osiągnięcie. Pić najtańsze piwo z puszki i palić skręcane papierosy. Ale wiadomo że najwybitniejsza jednostka nie jesteś i wiele nie wymagasz
    ReviewUserIcon
    Grud

    04.10.2020 10:03

    Pracownik

    No i się zaczęło rąk do pracy nie ma zamówień sporo podwyżek nie będzie normy podniesione a pracownicy na odlewni jak niewolnicy robią co im każą . Tak nazekaja że nikt na odlewnie nie chce przyjść bo warunki takie i owakie a jak jest szansa na postawienie w warunków zarządowi to ci posłusznie wykonują normy i dalej się szmaca . Masakra . Dobrze że kilku się zwalnia łącznie ze mną
    ReviewUserIcon
    Robak

    04.10.2020 23:36

    Pracownik

    Niektórym bardziej zależy na pracy niż tobie i cieszy się że wogole ma pracę . Rób jak uważasz i nie czepiaj się innych .
    ReviewUserIcon
    Dojazd

    03.10.2020 16:26

    Pracownik

    Czy autobusy od poniedziałku jadą normalnie ?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    04.10.2020 04:44

    Pracownik

    Autobusy zostaną wznowione gdy zostanie czerwona strefa zniesiona
    ReviewUserIcon
    Wałek

    03.10.2020 10:06

    Były pracownik

    Cyfra, cyfra musi się zgadzać.
    ReviewUserIcon
    Zwiazki

    27.09.2020 19:25

    Pracownik

    Na tłokach dział OW następna osoba ma wirusa ptwierdzone, druga osoba ktura pracowała z nim wyprowadzili do domu .
    ReviewUserIcon
    Janabab

    29.09.2020 17:01

    Pracownik

    To się nazywa grypa zwykła grypa człowieku
    ReviewUserIcon
    driver

    30.09.2020 21:15

    Pracownik

    Głupoty gadasz "potwierdzone" te osoby są aby na kwarantannie bezobjawowo. Twoje informacje są tak prawdziwe jak twoja obecność na lekcji j. polskiego.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.09.2020 18:42

    Pracownik

    Widzę że na tłokach każdy każdego by (usunięte przez administratora) żeby tylko mieć lepiej jakaś zgniła atmosfera tam panuje pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mari

    29.09.2020 20:26

    Pracownik

    Na tłokach mistrzowie zbyt mocno ufają nie którym ludzia, a te osoby się z nich śmieją za plecami. Trochę mi ich szkoda.
    ReviewUserIcon
    Mechanik alu

    29.09.2020 07:43

    Pracownik

    Jak mi coś jest typu kaszel albo katar to wchodzę na 5 minut do kanciapy z chlorem . Wychodzę od razu bardziej zdrowy. Tylko trzeba być ostrożnym i nie przesadzac bo można już tam zostać na wieki. Także korona wirus mam opanowany.
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    28.09.2020 15:35

    Pracownik

    Hhmmmm ciekawi mnie jedno kolejne osoby są na kwarantannie lub zachorowały a my jak gdyby nigdy nic pracujemy choć mieliśmy styczność a nasi przełożeni nabrali wody w usta mają związane ręce czy jak? Wydaje mi się że coś nie tak idzie

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.