opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hutnik

    27.09.2020 22:49

    Pracownik

    Za chwilę czerwona strefa w powiecie Krotoszyńskim. Autobus niech nie zabiera potencjalnie zagrożonych.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.09.2020 09:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) Pracuje tu 10 lat i fakt jest taki ze to korporacja która cisnie na ilość . Człowiek nie jest ważnym ogniwem, jest numerem który ma obsłużyc jakąś maszynę, ale nie piszcie że potrzeby fizjologiczne załatwiacie przy maszynie !?. Stanąć i iść samemu, nikt nikomu nic nie zrobi
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2020 10:39

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Iza

    18.09.2020 21:28

    Pracownik

    Rotacja jakich mało przenieść się nie można na inny dział to się sami zwalniają
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.09.2020 00:43

    Były pracownik

    Możesz isc, ale musisz kogos poprosic. Nie wolno zostawic stanowiska bez operatora.
    ReviewUserIcon
    Do Zarządu.

    18.09.2020 16:17

    Były pracownik

    Ludzie z czerwonej strefy nie mogą jechać do pracy autobusem z tymi z zielonej. Ale już na stanowisku w zakładzie mogą razem pracować. Gdzie tu logika? Człowiek z Milicza ma jechać na własną rękę a innego pracownika z Krotoszyna wozi autobus. Zacznijcie myśleć w końcu a nie tylko słupki i wykresy.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2020 18:01

    Pracownik

    Czy ktos cos wie na temat urlopow bezplatnych na tlokach?
    ReviewUserIcon
    Pytam

    15.09.2020 14:24

    Pracownik

    Na tłokach,jakiś wirus? Ktoś,coś wie,na ten temat?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.09.2020 20:29

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tiktok

    13.09.2020 12:45

    Były pracownik

    Maszyny dobite na maksa, latami nieremontowane. Proces niezoptymalizowany. Naddatki z jednej operacji na drugą takie jak z Mahle do Kobierna. Wszystko aż piszczy, ale ma być dużo i jakość. Nie do pogodzenia.
    ReviewUserIcon
    Marek

    14.09.2020 21:31

    Pracownik

    Jakość ma u nas coraz mniejsze znaczenie, liczy się tylko zwiększanie wydajności i zysku.
    ReviewUserIcon
    Gustaw

    12.09.2020 19:24

    Inne

    Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Na co trzeba zwrócić uwagę chcąc dostać prace w firmie?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.09.2020 19:33

    Pracownik

    Nie ma żadnych przyjęć,i nie będzie w tym roku. Jedynie firma zewnętrzna przyjmuje na umowę zalecenie
    ReviewUserIcon
    Kkk

    06.09.2020 18:45

    Kandydat

    czy są obecnie przyjecia na odlewnie?
    ReviewUserIcon
    Tuleje

    04.09.2020 23:52

    Pracownik

    Mamy takie fajnego technologa co ma super zegarek jak liczy normę na maszynie niewiem skąd mu się takie cyfry biorą ale zachowuje się jak by chciał zabłysnąć ale póki co to nic konkretnego nie zrobił tylko chodzi i maci chyba chce się wykazać przed kierownikiem ale spoko teraz czas na pracownika żeby dyrektora się zapytał czy ten technolog potrafi dobrać narzędzie do tych norm co obliczył. On tego nie potrafi on nic nie potrafi
    ReviewUserIcon
    Mari

    04.09.2020 17:52

    Pracownik

    Na początku masz najniższą krajową jak będziesz się uczył i pisał testy to coraz wyżej ale ogólnie nie wygląda tam ciekawie każdy musi iść i spróbować większość co przychodzi rezygnuje po dwóch dniach lub idzie na chorobowe taka to praca
    ReviewUserIcon
    Mnick

    03.09.2020 21:35

    Były pracownik

    Praca w każdy prawie weekend 4 brygady najgorsze bo schodzisz z nocki i tylko jeden dzień cały masz no chyba że nie śpisz po nocce to dwa , śmierdzi i bardzo nie zdrowo na aluminium się psują żeby
    ReviewUserIcon
    Kris

    25.08.2020 18:36

    Kandydat

    Wie ktoś jaki jest miesięczny zarobek na różnych działach?
    ReviewUserIcon
    Piston

    12.09.2020 09:31

    Pracownik

    Na premie nie licz, zarobki obecnie około 4 tys ponieważ wyrownują wcześniejsze wypłaty które wynosiły czasami nawet nie 2 tys. Normalnie jak zarobisz 3500 to możesz twierdzić że jesteś bogaty :D a jedyną premia obecnie to to że wielce szanowny Pan (usunięte przez administratora)nie wyrzuci cię z pracy za brak maseczki na nosie czy podanie koledze ręki na przywitanie.
    ReviewUserIcon
    Jaca

    13.09.2020 15:31

    Pracownik

    Nie ma tam dobrego zarobku dla nowych ludzi stary pracownik może i tam zarobi ale ty będziesz zarabiał z(usunięte przez administratora) tys mniej a będziesz jeszcze dużo za nich robił bo tak się tam traktuje nowych
    ReviewUserIcon
    A no

    01.09.2020 17:38

    Pracownik

    1900 przez pierwsze trzy miesiące później trzeba egzaminy pisać i się podskakuje o 300 stówy więcej jak się nie zda trzeba trzy miesiące odczekać i znów pisać inaczej wypłata nie podskoczy
    ReviewUserIcon
    Adrian

    01.09.2020 08:11

    Kandydat

    Witam, jakie są zarobki dla operatora?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.08.2020 17:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    iko

    31.08.2020 20:14

    Pracownik

    Ja miałem 4750 netto, czyli na rękę, a jestem - podkreślam - zwykłym operatorem. Czyli jednak dadzą zarobić...
    ReviewUserIcon
    Obserwer

    01.09.2020 02:20

    Pracownik

    Szczerzę gratuluję i życzę więcej takich wypłat. Nie lubię zazdrośników, więc autentycznie cieszę się Twoim szczęściem, ja ze swojej wypłaty też jestem zadowolony :)
    ReviewUserIcon
    Tom

    31.08.2020 03:33

    Pracownik

    Z tego co wiem to jest to portal o tematyce pracy a z tego robicie jakies pierdoly ludzie nic nie wnoszące do kontekstu forum. Kto z kim rozmawia, gdzie i ile.. (usunięte przez administratora). Może zamiast siać plotki zajmijcie się sobą.(usunięte przez administratora). Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Zibi

    29.08.2020 22:22

    Pracownik

    Czy na kartę będą jakieś pieniądze bo słyszałem że już nie a przecież zawsze było we wrześniu
    ReviewUserIcon
    Jadzia

    28.08.2020 23:12

    Pracownik

    Czy będą zwolnienia jeszcze? I czy ma ktoś umowę przedłużoną do końca roku bo niby nie przedłużają
    ReviewUserIcon
    Hab

    29.08.2020 08:40

    Pracownik

    Do końca listopada przedłużają. W grudniu zakład ma mieć postój
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    28.08.2020 20:36

    Pracownik

    Dlaczego nie dacie mi się cieszyć z pracy i wyrażać swojej opinii tylko od razu kasujecie ?. Miałem mega wypłatę bo 4300, a chłopaki mieli nawet więcej bo ja płacę pożyczkę . Także za te pieniądze mogę dać się blaznic . Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Jojo

    27.08.2020 17:12

    Pracownik

    Proszę mi powiedzieć czy to jest normalne byś robił i starał się bo nie masz umowy na stałe a taki jeden z drugim wypije sobie i jak by nigdy nic śmierdzącą przychodzi do pracy i nikt na to nie ma wpływu i nikt nie zauważa że norma wtedy nie zrobiona
    ReviewUserIcon
    Jarek mały

    28.08.2020 15:50

    Były pracownik

    Zadzwonić na portiernię i wtedy biorą delikwenta na alkomat.
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.08.2020 19:44

    Były pracownik

    Haaaha no proszę akurat OW jest sławna z tego bo z tego co wiem jak tam krótko pracowałem to parę pań miało swoich ulubionych aderatorow????????u Pana w czapce ciągle pani czarna stała i pewnie nadal tak jest a mało tego obok jej biedny mąż spogląda na to wszystko ????????
    ReviewUserIcon
    Maniek

    27.08.2020 17:05

    Pracownik

    A kiedy przelew na kartę?
    ReviewUserIcon
    Zizi

    27.08.2020 16:49

    Pracownik

    A co ci do tego? Robi swoje i zawsze zrobi a ty jak łazisz po hali i pierdolami się zajmujesz to dobrze albo ilu co przesiedzi pół zmiany w WC na fajce. Oni są razem więc chyba mogą pogadać bo nie oni tylko gadają przyjdź i zobacz ilu takich ale skoro jesteś dobry w jechaniu i kumaty to będą tępić takich. Ludzie ile w was nienawiści zajmijcie się swoją pracą
    ReviewUserIcon
    Tarcza

    26.08.2020 16:51

    Pracownik

    A to nie jest czasem tak, że Tarcza z Rządu będzie do zwrotu jeśli firma zwolni pracowników ? A firmy nie polecam, zła atmosfera i korpo.
    ReviewUserIcon
    Jarek mały

    27.08.2020 13:14

    Były pracownik

    Znowu ktoś coś usłyszał a nie doczytał ustawy. Przy zwolnieniu będą musieli zwrócić tylko część która wzięli na konkretnego pracownika. Jak roboty nie będzie to poleca wszyscy równo. A za ciekawie się nie zapowiada. Nie wiadomo jak sytuacja z pandemia się rozwinie,i od nowego roku wchodzą nowe normy spalania. Co dodatkowo uderzy w rynek motoryzacyjny.
    ReviewUserIcon
    Jolka

    27.08.2020 13:03

    Pracownik

    Zainteresujcie się Panio na OW. Cały czas łazi, przesiaduje koła sapu u swojego amanta. 10 min pracuje na maszynie 15 min stoi pod sapem. Inni muszą od deski do deski pracować a ona nie. Dziękuję i mam nadzieję że moderator nie wykasuje posta.
    ReviewUserIcon
    Jarek Duży

    26.08.2020 16:35

    Pracownik

    Skoro czekają nas zwolnienia to Tarcza z Rządu będzie do zwrotu
    ReviewUserIcon
    Szaraczek

    26.08.2020 08:42

    Pracownik

    Tylko pogratulować związkowcom rozdysponowali cały urlop pracowników razem z zarządem a teraz jak pracownik potrzebuje wolne w środku tygodnia to tylko urlop bezpłatny. Brawo Wy!!! Zmieńcie nazwę na Biuro podróży solidarne z pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    15.08.2020 15:44

    Pracownik

    I co następne sprzątaczki zwolnione ,tylko kierowników się nie tyka .Zostawia taka na tulejach co zamiast sprzątać to za facetami się udania. A z innych działów przychodzą i doczyszczaja
    ReviewUserIcon
    człek

    21.08.2020 20:09

    Pracownik

    Jak zwykle zwlniani i zastraszani są Ci na najniższym " szczeblu " majstry i reszta bandy czuje sie bezkarna i taka to polityka.
    ReviewUserIcon
    Jarek mały

    22.08.2020 15:31

    Były pracownik

    Ja tam widzę że sprzątaczki się zmieniają. Jest rotacja jak przy takiej pracy. Ale żeby ich ubyło to nie zauważyłem. Bo liczba toalet czy biur do sprzątania się nie zmniejszyła. A dodatkowo doszła dezynfekcja. Więc proszę tu fake nie pisać.
    ReviewUserIcon
    Mała

    22.08.2020 15:11

    Były pracownik

    Mnie zastanawia jedno. Jeśli na tulejach jest tak mało pracy i mało ludzi w tej chwili to po co dwóch kierowników i tylu mistrzów?
    ReviewUserIcon
    Niki

    25.07.2020 20:36

    Były pracownik

    Które działy aktualnie nie mają zamówień?
    ReviewUserIcon
    bor

    19.08.2020 17:42

    Pracownik

    Za dużo wykrzykników.
    ReviewUserIcon
    lock

    20.08.2020 15:36

    Pracownik

    Indianie Hopi mówią tak samo.
    ReviewUserIcon
    Hans

    07.08.2020 11:59

    Pracownik

    A gdzie ta wielka feta na100 lecie Mahle Biedaczki pochorowali się.
    ReviewUserIcon
    Grażynka

    03.08.2020 20:28

    Pracownik

    Kiedy będzie na kartę?? I ile ??
    ReviewUserIcon
    Obserwer

    05.08.2020 06:26

    Pracownik

    Nieee, w maju bylo 500zl i to bylo polaczenie dnia odlewnika i wakacyjnego/ksiazkowego
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.08.2020 13:12

    Pracownik

    Ale jak koniecznie chcesz mieć przelew na kartę to można samemu zrobić. :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2020 10:41

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    05.08.2020 17:52

    Pracownik

    Łooo!! "Mistrzowie" z dużej litery! Ale szacun z twojej strony.
    ReviewUserIcon
    Hmmmm...

    01.08.2020 23:07

    Kandydat

    Czy są przyjęcia na odlewnie?
    ReviewUserIcon
    janek

    04.08.2020 17:00

    Pracownik

    tak ,przyjmuja sztabki aluminium oraz braki z tłoków
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.08.2020 18:54

    Były pracownik

    Jak tam ludzie cieszycie się z urlopu? Widzę że ludzie rozjechali się po kraju na wczasy. Korona świrus będzie hulał po zakładzie aż miło.
    ReviewUserIcon
    Pr

    27.07.2020 22:38

    Pracownik

    Zwalniaja z umowami na czas nieokreślony
    ReviewUserIcon
    Pr

    29.07.2020 08:04

    Pracownik

    Tłoki i tuleje
    ReviewUserIcon
    Hihi

    29.07.2020 17:43

    Pracownik

    Na tłokach nikogo na umowę na stałe nie zwolnili,jedynie umów nie przedłużyłi. Tak jest na OW
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    11.07.2020 09:24

    Inne

    Czy w czasie korony komuś dali umowę na stałe czy tylko przedłużają do końca roku?
    ReviewUserIcon
    Lato

    28.07.2020 11:33

    Były pracownik

    Polecieli ci co wiecznie na L4,ci co kombinowali. I dobrze że tak robią bo nie ma sensu trzymać pracownika co 5 razy do roku na chorobowym. Lepiej dać umowę jakies babeczce co będzie szanowała to że ma pracę. Z danych wynika że 50 procent agencji poleciało. To też dobrze bo tam akurat najwybitniejsze jednostki nie robiły. A ci co w korona poszli na L4 najlepiej na tym wyszli. Teraz będą mięć 3 tygodnie wakacji. Takie mamy związki co nic dla pracownika nie zalatwia. Ogólnie biorąc można by jeszcze zakład do pip podać za ten numer z urlopem letnim. Bo pracodawca może dysponować tylko zaległym urlopem albo gdy cię zwolni. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nick

    28.07.2020 21:35

    Pracownik

    Ludzie wypisywali "wniosek o urlop", czyli na własnę prośbę. Wiem, że to przekręt, ale od strony formalnej tak to wyglądało.
    ReviewUserIcon
    Nieznajomy

    21.07.2020 20:10

    Pracownik

    Witam.Chcialbym się poinformować czy na wszystkich działach jest tak że Ci co byli na L4 w marcu i kwietniu,maju teraz mają kare idą na urlop 3 tygodniowy .A ci co chodzili w pandemię są dmuchani i najgorzej natym wyszli.
    ReviewUserIcon
    Nieznajomy

    28.07.2020 18:35

    Pracownik

    Dokładnie .Na odlewni aluminium też tak jest.Najwieksi leserzy koledzy kolegów siedzą w domku.A my co w pandemię chodzili za najniższa krajowa teraz musimy szarpać wte upały.Gdzie ta sprawiedliwość ?
    ReviewUserIcon
    nick

    28.07.2020 21:25

    Pracownik

    Na pewno walczyłeś jak lew, żeby przejść na żeliwo. Ciekawe gdzie cię tak krzywdzą, że chcesz trafić do "raju" na żeliwie? Żeby coś móc porównać najlepiej mieć własne doświadczenie, inaczej to tylko twoje domysły i dziwne poczucie krzywdy. Mógłbyś być bardzo rozczarowany.
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.07.2020 14:50

    Były pracownik

    Tuleje za bramę nie Roby.
    ReviewUserIcon
    wacek

    21.07.2020 01:01

    Były pracownik

    Prosię sądzi po się
    ReviewUserIcon
    Janek

    21.07.2020 09:07

    Pracownik

    Co ty bredzisz jakie suwnice (jedynie gdzie są to na gabarytach ale nawet taki kołek jak ty by ich nie uniósł)

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.