opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytam

    21.07.2020 08:54

    Pracownik

    A jak wygląda lipiec i sierpień,nadal będą nie przedłużać?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2020 17:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    16.07.2020 09:33

    Inne

    Państwo nie ma swoich pieniędzy - jeśli komuś coś daje, to zabiera komuś innemu... Radzę podliczyć Swoje wydatki i porównać kwoty z rokiem poprzednim.
    ReviewUserIcon
    Jakis ktos

    16.07.2020 21:55

    Pracownik

    Tylko że teraz zabierają i dawają a wczesniej tylko zabierali
    ReviewUserIcon
    Normad

    10.07.2020 05:06

    Inne

    Od kiedy odlewnia żeliwa ma postój ?
    ReviewUserIcon
    Pulkownik

    10.07.2020 23:44

    Inne

    Od 20 lipca
    ReviewUserIcon
    Leseer

    13.07.2020 04:50

    Inne

    Ledwo przyszedł do roboty a już się o postój pyta...
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    01.07.2020 15:09

    Inne

    No i proszę na tulejach posypały się też wypowiedzenia ludzi co mieli na stałe umowę wstyd a pozostawiono na różnych odcinkach ludzi co mają umowy na czas określony szkoda gadać ale świat na mahle. Się nie kończy
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.07.2020 23:52

    Inne

    Myśl trochę. Ktoś może chorować bo jest stary, albo ma inne problemy zdrowotne. Według twojej logiki już nie jest "najlepszy". Pretekst się może znaleźć i na ciebie.
    ReviewUserIcon
    Kombinator

    12.07.2020 11:11

    Inne

    Jak sobie ustawisz tak będziesz miał. Odrazu widać że jakiś kombinator z ciebie. Przyjdzie młody szarpać i się wykaże.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2020 12:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bob

    08.07.2020 23:12

    Inne

    (usunięte przez administratora) do zwolnienia a nie ludzi którzy robia robote.........
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.07.2020 23:37

    Inne

    Jeszcze i tak wszystko przed nami.
    ReviewUserIcon
    Yyy

    06.07.2020 10:36

    Inne

    Uwaga od dzisiaj ruszają słoneczne patrole nygusy będą latać ciekawe zaco dotej pory brali wypłaty????
    ReviewUserIcon
    Joker

    01.07.2020 14:26

    Inne

    Czemu nikt nie powie z forumowiczów o akcji na tulejach że o 5 rano 30.06.20 kierownik wleciał i wręczył wypowiedzenia ludzia co mieli nawet staż pracy 25+ w tej firmie poszlo jak to narazie 7 osób ten zakład sobie jaja robi z ludzi a miało już nie być zwolnień jak to związkowiec mówił że przejmiemy produkcję z Hiszpanii hahaha to też kolejne kłamstwo?
    ReviewUserIcon
    5h5h

    02.07.2020 03:59

    Inne

    Staz nie ma nic do rzeczy, chcą się pozbyć (usunięte przez administratora).i bardzo dobrze.. L4 brak wiedzy =wypad. Ile można było robić na takich??? W kocu i tak zwolnienia się dopiero zaczną..
    ReviewUserIcon
    boki

    05.07.2020 00:21

    Inne

    Ciesz się, zostaniesz ty i twój chłoptaś z którym sobie porobicie różne rzeczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2020 13:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    05.07.2020 00:12

    Inne

    Poczytaj o Amazonie to ostudzisz swój zapał.
    ReviewUserIcon
    PISowiec

    01.07.2020 11:51

    Inne

    Skoro przez agencje tylu ludzia nie przedłużyli umowy. Mają zwolnić 350. To wychodzi że ponad 600 osób to były łaziki halowe,palacze kiblowi. Leserzy. Wieczni chorzy w święta i postojei. Czyli albo robili najprostsza robotę. Albo robili brudna robote gdzie innego chętnego nie było. Bo produkcja lepiej idzie jak tych nie ma. A na koniec rada dla tych co zostało. Wykazywać się. Nie brać chorobowego. To was nie zwolnią.
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.07.2020 23:57

    Inne

    Znam liczne przypadki ludzi którzy solidnie pracowali. Nie brali chorobowego. Nie kombinowali i zostali przeniesieni za bramę...
    ReviewUserIcon
    Hihi

    04.07.2020 07:13

    Inne

    Tak masz rację. Wielu takich ludzi było. A zostali tyko ci co ciągle chorowali i kombinowali. Może wreszcie ktoś to dojrzał i będą ich zwalniać,bo to że mają umowy na stałe nie są nietykalni
    ReviewUserIcon
    Mario

    03.07.2020 09:32

    Inne

    Teraz zwolnienia na tłokach a śmieszy mnie bardzo fakt że reszta tych nierobow sie wziala za robotę jak się postraszy to od razu pracują i ludzi nie potrzeba aby jeszcze przesiać te plotkary z kontroli nic nie robiące
    ReviewUserIcon
    Zdziwiona

    10.06.2020 20:49

    Inne

    Zastanawia mnie, że większość tu pisze że taki ten zakład be.. ale jakoś nikt dobrowolnie nie chce odejść,bo nie znajdziesz innego pracodawcy prywaciarza, które przymknie oko na lenistwo , wszyscy pospolite ruszenie, kiedy jakiś kierownik się pojawia,a potem telefon,fajeczka i byle do fajrantu,a teraz macie możliwość urlop bezpłatny, odejście za porozumieniem, świat czeka za wami nic tylko odejść i nie truć się w tym brzydkim zakładzie, po co się tu marnować..... przestańcie pisać i w końcu działajcie bo przecież się tu marnujecie, wszystko wam tu śmierdzi (przepraszam tylko nie pieniążki),jak w końcu opuścicie to piekło zaczniecie żyć pełną piersią.....i zostawicie miejsca pracy dla tych, którzy nawet teraz pomimo tak małych wypłat szanują co mają, którzy poznali już pracę w innych miejscach i mają porównanie i uprzedzając już hejt wylany na mnie, miłego szukania innej pracy, bądźcie wolni i opuśćcie ten znienawidzony zakład
    ReviewUserIcon
    Janek

    02.07.2020 08:23

    Inne

    No niestety za porozumieniem sie nie chcą zgodzić więc proszę nie kłamać masz pracować całe wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    Kuki

    02.07.2020 12:29

    Inne

    Jak nikt nie chce odejść cały czas rzucają papierami widać ze nie pracujesz w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Cesar de Souza

    24.06.2020 19:49

    Inne

    Dziwny to kryzys, bo poza Mahle szereg firm na terenie Krotoszyn i okolic prowadzi rekrutacje.(usunięte przez administratora)Dziwne rzeczy tam się dzieją.
    ReviewUserIcon
    nick

    28.06.2020 11:49

    Inne

    Niech spadają na szczaw i mirabelki. Kebaby im tak narobią, że hej i ojej...
    ReviewUserIcon
    Gal

    01.07.2020 21:17

    Inne

    Odpowiedź na Twoje pytania jest prosta. Mahle produkuje części do samochodów czyli produktu raczej z średniej półki (VW BMW itp). Jak taki Kowalski w Polsce albo Schmidt w Niemczech nie wie, czy jutro będzie miał pracę, to nie kupi sobie nowego samochodu tylko pójdzie na rynek wtórny albo poczeka rok aż sytuacja się uspokoi.
    ReviewUserIcon
    Zdzich

    20.06.2020 01:03

    Inne

    Ludzie z tulei przyjda na tłoki fajnie będą mieli kogoś do brudnej roboty i wyzysku
    ReviewUserIcon
    lib

    25.06.2020 07:38

    Inne

    Po co cała ta zawiść? Bywało, że ludzie z tłoków przychodzili na tuleje. Byli i wrócili do siebie. Nie oceniam. Może kiedyś i ty przyjdziesz w delegację. Przypuszczalnie świetnie wypisujesz karty urlopowe, ale powiem ci, że ta umiejętność to za mało żebyś na tulejach zabłysnął.
    ReviewUserIcon
    Jdb

    01.07.2020 08:21

    Inne

    Faceci może nie ida najlepsi ale jedno jest pewne kobieta która bardzo dobrze pracuje jest traktowana jak najgorszy facet i tu mi się wydaje popełniają błąd bo kobiety są o wiele dokładniejsze w tym co robią
    ReviewUserIcon
    Jj

    29.06.2020 11:39

    Inne

    Mnie zastanawia od czego w tej firmie jest trener personalny ? I jakie sugestie składał że miał dużo punktów za nie.
    ReviewUserIcon
    Bles 24

    12.06.2020 18:09

    Inne

    Czy to prawda,że w biurowcu jest koronawirus jeśli macie jakieś informacje to napiszcie.
    ReviewUserIcon
    Jaki koronawirus

    28.06.2020 01:25

    Inne

    Weźcie się w końcu obudźcie, ludzie!
    ReviewUserIcon
    Nicpoń

    26.06.2020 18:51

    Inne

    Moim zdaniem niech zwalniają jak chcą, ale kto im wróci za rok czy pół roku, skoro nikt więcej w Krotoszynie nie zwalnia? Owszem mogą zatrudnić smutnych panów z Ukrainy, ale nie jedna firma juz się na nich przejechała. Sasha jedut na zapat to Sashka chce zarabiać jak Germaniec,bo firma germańska.
    ReviewUserIcon
    Duda 2020

    26.06.2020 08:35

    Inne

    Niezapomnijcie na mnie głosować
    ReviewUserIcon
    Nż

    21.06.2020 16:00

    Inne

    Czy tylko. Na tłokach nie można wziąć urlopu? Tzn. Tylko i wyłącznie na żądanie lub opiekę na dziecko? Musimy być dyspozycyjni dla zakładu póki jest postojowe, ale chyba jakieś swoje plany też mamy...
    ReviewUserIcon
    Malpa

    24.06.2020 19:06

    Inne

    Mozna wziąść urlop ale bezpłatny!!!
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    24.06.2020 17:43

    Inne

    Wszyscy piszą A nikt nic nie robi. Niektórym osobą na tlokach wydaję się że są ponad wszystkich. Ale nie ma ludzi nie zastąpionych. Oby sprawiedliwośći stało się za dość. A historie na tlokach lubią się powtarzać widać to na jednej z brygad. Są równi i równiejsi jedni są przydupasami i mogą wszystko inni są tylko do pracy i mają chodzić jak w zegarku na zawołanie. Ale tak jest jak ma się w głowie bajzel i potrafi się tylko kablować na innych, tak się wychowało pokolenia na tlokach i pną się w górę. Śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    Tak.

    24.06.2020 12:06

    Inne

    Masz rację,tylko dlaczego ludzie z terminowymi umowami są ludźmi gorszej kategorii ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    23.06.2020 18:25

    Inne

    Kiedy i czy w ogóle będzie postój wakacyjny ? Macie jakieś sprawdzone info ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2020 00:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    21.06.2020 17:36

    Inne

    Jak tak mocno go lubisz to może za niego nadstawisz poloczek?! Kiedyś przyjdzie taki czas że narazi się komuś kto nie będzie miał oporów żeby dać w ryj, tylko czy wtedy przestanie kozaczyć? Szczerze wątpię żeby taki zabieg go wyprostował!
    ReviewUserIcon
    ogier

    21.06.2020 22:25

    Inne

    wuja każdego idzie wykasować poza bramą zakładu
    ReviewUserIcon
    Pytam

    20.06.2020 12:50

    Inne

    Ludziom z tloków umów nie przedłużają. A na ich miejsca wyskakują ludzkie z tuleii
    ReviewUserIcon
    Jt

    21.06.2020 06:25

    Inne

    A czego ty się spodziewasz? Kryzys jest to ludzia nie przedłużają. Teraz ci co przyjdą powinni się wykazać i jechać na 120% . Może byś jeszcze chciał odprawę albo postojowe. NW czy socjaliści widzieli ile mniej wpłynie z podatków do budżetu. Po wyborach skończy się to rozdawnictwo bo albo będą musieli dodrukować pieniędzy albo pożyczyć.
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.06.2020 23:32

    Inne

    Czy ta sytuacja z urlopami jest tylko na tłokach czy w całej firmie?
    ReviewUserIcon
    Chmielarz

    19.06.2020 23:14

    Inne

    A czy opieke na dziecko można wziąć?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2020 00:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    knur

    17.06.2020 23:28

    Inne

    masz racje palący faiki wypad z zakładu i kawowicze też aby bajera 8h i wypad do domu a jak mają zrobić wiecej to obraza majestatu
    ReviewUserIcon
    Qwwerty

    19.06.2020 13:28

    Inne

    Teraz polecą za rękawiczki jak pobierali
    ReviewUserIcon
    Normad

    17.06.2020 22:58

    Inne

    Dlaczego na tłokach nie wolno używać przyłbic ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.06.2020 17:19

    Inne

    Wolno, ale pod przylbica musisz mieć maseczkę
    ReviewUserIcon
    Kolega

    07.06.2020 21:52

    Inne

    Z tego co mi wiadomo to w firmie sprzątającej pozwalali osoby które trochę lat pracowały . A zostawili osoby które pracowały kilka miesięcy. A efekty sami widzicie .
    ReviewUserIcon
    will

    13.06.2020 07:42

    Inne

    No, SuperMario i dzwonnika z N.D. dawno nie widziałem.
    ReviewUserIcon
    Lupa

    13.06.2020 21:24

    Inne

    To prawda że palacze robią sam (usunięte przez administratora) w kiblach wapułczyje tym sprzãtaczkom tej roboty mistrz zmianowy powinien to nadzorować a on cicho siedzi .są tacy co mają troche kultury ale cóż to sie z domu wynosi flejarstwo co tu dużo mowić
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.05.2020 07:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gal

    11.06.2020 17:59

    Inne

    @Pulkownik Jak jesteś taki inteligentny to może zacznij ponowny proces dokształcania. Firmowe samochody (zarządu itd) są formą ograniczania podatków (tzw. tarcza podatkowa lub lewarowanie). Z jednej strony firma zapewnia pewien prestiż wyższej kadrze (która w większości zap...dala po 15h dziennie) a z drugiej strony optymalizuje sobie podatki. Więc korzystniej od strony finansowej jest płacić raty leasingowe niż odkładać pieniądze.
    ReviewUserIcon
    loko

    12.06.2020 23:53

    Inne

    "firma zapewnia pewien prestiż wyższej kadrze (która w większości zap...dala po 15h dziennie)" - Buhahaha Prestiż firma buduje właściwie traktując WSZYSTKICH pracowników, tzn. godne warunki pracy i płacy. Niektórzy bojkotują znane marki z racji, że wykorzystują tanią siłe roboczą w nieludzki sposób np. w Azji. Łapiesz?
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.06.2020 09:21

    Inne

    Co z chorymi ponoc były wymazy brane od ludzi to prawda ?
    ReviewUserIcon
    No covid

    12.06.2020 19:31

    Inne

    Wszyscy przebadani mają wynik ujemny czyli nie są zakażeni
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2020 13:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    not

    09.06.2020 22:11

    Inne

    Od kiedy tu wszedłeś.
    ReviewUserIcon
    Ha

    11.06.2020 22:01

    Inne

    Ale uwaga
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2020 00:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fjuczer

    11.06.2020 13:09

    Inne

    No i dobrze ze usuwana, jak takie bambry jak ty mają zaśmiecać to forum takimi bzdetami to lepiej włącz sobie telenowele wenezuelskie...
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2020 13:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lobby

    10.06.2020 20:43

    Inne

    Czyś ty się z głupim na rozumy zamienił? Jakie 50, jakie 80?? 120% normy?? Wypłata normalna jak za 160 godz.
    ReviewUserIcon
    Okręt tonie

    09.06.2020 17:30

    Inne

    Niestety kolejne osoby z umowami do czerwca do odstrzału,osoby zatrudnione na innych umowach też, wszyscy w wieku emerytalnym na emerytury(tu się zgodzę),do końca roku pracujemy na pół gwizdka, czyli za 50%, oprócz tego osoby, które notorycznie korzystają z chorobowego(postój, święta,byle zachowac urlop)do wylotu wykazać mają kierownicy, jeżeli nie ruszą prowadnice zakład stanie ,ciekawe czy kapitan tego statku i jego majtkowie też okroją sobie pensje,przykre po tylu latach ,mimo wszystko, iść na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawda

    10.06.2020 17:04

    Inne

    kto mądry się gdzieś zawiesi 2000 wypłaty a ceny coraz większe chore to wszystko. Ciekaw czy już zrobili redukcję majstrow bo narazie nie słychać, aby roboli zwalniają
    ReviewUserIcon
    No grubo

    10.06.2020 17:22

    Inne

    Dobrze mówisz ale ci wielce chorzy udawacze (nie mówię tu o prawdziwie chorych typu operacje pobyt w szpitalu) to największe przydupaski hahahah ciekawe będą swoich kolegów musieli zwalniać
    ReviewUserIcon
    On

    07.06.2020 10:57

    Inne

    Podobno na swiniarni wykryto zakażenie zamknięto obiekt i przeprowadzo dezyfekcje
    ReviewUserIcon
    lobby

    09.06.2020 16:54

    Inne

    No ja pracuję w fabryce a nie w chlewni. Ale ty to ze świniami za pan brat bakłażanie.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    10.06.2020 13:01

    Inne

    Swiniarnia to chyba tam gdzie biuro kierowników?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    10.06.2020 12:06

    Inne

    Calutki miesiąc leżenia w domku i co ? I dwojeczka na konto wjechała. Coś pięknego ;)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    02.06.2020 17:02

    Inne

    Wie ktoś coś na temat postoju lipiec sierpień?
    ReviewUserIcon
    On

    09.06.2020 21:37

    Inne

    A jakoś zawory mają najmniej pracy z całego zakładu, więc tam najpewniejszy postój...
    ReviewUserIcon
    onn

    10.06.2020 05:01

    Inne

    i tu sie mylisz kolego
    ReviewUserIcon
    baka

    05.06.2020 20:23

    Inne

    Smród gnijącego chłodziwa, kurz i brud, hałas, minimum 40'C latem, wymaksowane normy, straszenie redukcjami, brak perspektyw - zgadnij co to?
    ReviewUserIcon
    Buldog

    09.06.2020 18:55

    Inne

    Na wałkach nowe maszyny? A widziałeś schaudty albo lidkopingi?
    ReviewUserIcon
    Wałki

    09.06.2020 18:58

    Inne

    Heh. Nowe maszyny chyba z wyglądu, nowa to jest na nich farba.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.06.2020 21:12

    Inne

    Czy ktoś coś wie o potwierdzonym zarażeniu koronawirusem? Podobno na zaworach? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Dhf

    09.06.2020 13:54

    Inne

    W internecie to se mozesz czytac ale twoje gowna co tu wypisujesz cwaniaczku za 5 zl
    ReviewUserIcon
    whoiswho

    09.06.2020 16:49

    Inne

    Tak, zapomniałeś jeszcze dodać, że amerykanie nie wylądowali na księżycu, yeti istnieje, ziemia jest płaska a chupacabra porywa owce.
    ReviewUserIcon
    Zaskoczony

    06.06.2020 11:45

    Inne

    Mnie zastanawia myślenie pana (usunięte przez administratora) na odstrzał poleciała ekipa sprzątająca gdzie higiena i czystość jest w tym momencie najważniejsza. Sami sobie wbijają nóż aby czekać ...
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.06.2020 21:10

    Inne

    Co to znaczy ze poleciała na odstrzał? Więcej szczegółów
    ReviewUserIcon
    Zaskoczony

    07.06.2020 14:01

    Inne

    No ponoć tam już zwolnili kilka osób a to chyba powinno być na pierwszym miejscu chyba że się nie nadawali to co innego nie wiem nie znam ich osobiście

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.