opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    09.02.2023 17:05

    Pracownik

    Czy wiadomo już coś , czy ustalili ile będzie podwyżki i ile na wakacje i ile za brak l4 ??? Jakaś odp już padła czy znów będzie brak odzewu ?
    ReviewUserIcon
    Dykta

    08.02.2023 21:15

    Były pracownik

    Podobno w nocy nad zakładem pojawiło się UFO? To prawda? Wieść głosi że byli w szoku jak tyłu naiwnych ściągnąć w jedno miejsce.
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.02.2023 20:29

    Kandydat

    Siema!!! Co nie którzy pisali na forum, że mahle bierze wszystkich jak leci, po czym firma rekrutuje i testuje tylko chętnych rysunek z suwmiarką. Pytanie czy już na inne działy i stanowiska już są obsadzone?!?
    ReviewUserIcon
    Zwykły robol

    12.01.2023 17:17

    Pracownik

    Co to jest że pod fimy na wspolczynniku 0.7maja wyplaty 4 tys a ludzie z mahle po 40 latach pracy 3.5 na wspolczynniku 0.1.
    ReviewUserIcon
    Zdzichu

    18.01.2023 08:07

    Pracownik

    Na odlewni są i pracują niekiedy lepiej jak nasi leserzy. Zescie się przyczepili tych obcokrajowców tylko po co ? . Przecież wiecie że jak ich nie będzie to Wy za nich będziecie rypac. To co teraz robicie w 3 za chwilę będziecie robić w dwóch albo jeden będzie robił za 5
    ReviewUserIcon
    Miś

    28.01.2023 00:54

    Kandydat

    Pytanko chcąc zatrudnić się w mahle w Krotoszynie, wiedząc że przy piecu jest sahara, a na odlewach aluminium pogorszenie zdrowia to na jakie ciężary produktów trzeba się nastawić pracując, chodzi o wagę tych najcięższych. Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Aadfgh

    08.01.2023 09:14

    Pracownik

    Witam. Czy zakład przewiduje podwyżke jakieś wyrównanie do inflacji czy jak zwykle kryzys od 2008 się ciągnie???
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.01.2023 21:03

    Pracownik

    Tak samo jak i to nie wina pracownika. Po prostu gdy najniższa prześcignie stawki w mahle to nie będzie miał kto robic. Już jest problem.
    ReviewUserIcon
    M

    27.01.2023 05:27

    Pracownik

    Uważasz, że firma na inflacji nominalnie nie zarobił więcej ? Na osłabieniu kursu złotego do euro nominalnie nie zarobiła więcej ? Zarobiła, i tez nominalnie może podnieść nam wynagrodzenia, ale powtarzam nominalnie, bo realnie będziemy zarabiać tyle samo lub mniej niż rok temu.
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    24.01.2023 12:39

    Kandydat

    Witam. Z wykształcenia jestem Odlewnikiem na której Odlewni zarobki są większe, nie jako Operator maszyn, ale Piece itp...
    ReviewUserIcon
    Żeliwo

    24.01.2023 19:56

    Pracownik

    Proponuję odlewnię żeliwa. Praca dla piecowego od ręki. Weekendy wolne w porównaniu do Aluminium
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.10.2022 13:57

    Kandydat

    Czy kobieta po 40-sce ma szansę na zatrudnienie w Mahle?? Czy tylko są poszukiwane młode osoby jak w większości firm?
    ReviewUserIcon
    Gościu.

    23.01.2023 23:12

    Kandydat

    Oki to może inaczej zadam pytanie ????Na jakim stanowisku pracuje się przy guzikach, a nie przy odlewach i piecu?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    24.01.2023 15:06

    Pracownik

    Dużo jest ofert na przeróżne stanowiska. Można pracować w odlewni, na dziale obróbki, przy produkcji filtrów, jako elektryk, mechanik ..... Zależy wszystko jakie masz wykształcenie
    ReviewUserIcon
    Pan Kleks

    03.11.2022 13:18

    Pracownik

    Prośba dla palaczy. Nie blokujcie wszystkich kabin w toalecie. Nacisła mnie potrzeba fizjologiczna i nie miałem gdzie się załatwić. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Malpa

    18.01.2023 16:29

    Pracownik

    Ukraińcy 15,10 minut wcześniej przed pełna godzina już wychodzą przebrani !!!
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.01.2023 05:19

    Pracownik

    Fajki podrożały a wyplaty coraz mniejsze :D
    ReviewUserIcon
    french

    19.01.2023 13:46

    Kandydat

    Wiecie może o co chodzi, że wciąż pojawiają ogłoszenia o pracę w logistyce i łańcuchu dostaw ( Ostrów ). Co jest nie tak , brak kandydatów , praca, płaca nie taka?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.01.2023 21:35

    Pracownik

    Płacą słabo jak na wymagania , lepiej znaleźć pracę we Wroclawiu. Atmosfera koszmar.
    ReviewUserIcon
    Nik

    12.01.2023 23:05

    Kandydat

    Czy przyjmują teraz na pracownika produkcji kobiety ? I jakie minimalne wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    kobieta

    12.01.2023 18:27

    Pracownik

    Żądamy toi toia na zaworach dla kobiet. Od dwóch miesięcy damska ubikacja "jest w naprawie" czyli została zamknięta na klucz. Panie muszą chodzić na inny dział, aby skorzystać z ubikacji. Zatrudnionych ponad dwadzieścia kobiet na zmianie, dwudziesty pierwszy wiek, a damskiej toalety brak.
    ReviewUserIcon
    Kandydat89

    05.01.2023 21:00

    Kandydat

    Witam. Czy jest ktoś kto dojeżdża do firmy z gminy jaraczewo lub ogólnie z jarocina ?pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    12$45

    02.01.2023 16:20

    Kandydat

    Witam mam zapytanie jestem zainteresowana praca w mahle w Krotoszynie i zapytanie jest takie czy ktoś jeździ z gostynia i czy wogle jest dojazd z tej miejscowości bo w ogłoszeniu pisze że niby jest
    ReviewUserIcon
    Set

    22.12.2022 23:41

    Pracownik

    Na odlewni żeliwa właśnie leci kabarecik ! Odbyło się głosowanie w obecności związkowców i załoga postanowiła że w święto trzech króli nie przyjdą do pracy ale pewnego brygadzisty-zwiazkowca to nie przekonało ,chodź po ludziach iagituje za przyjściem .Bez komentarza!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Jarek zawory

    30.12.2022 21:50

    Były pracownik

    Najlepiej to (usunięte przez administratora) mają, przesiedza8 g na kontroli,śniadanie po 30 minut i jeszcze idą na szatnie za 10,chodzi o to że każdy kumaty sobie chce poprawić warunki pracy,filtry, tłoki,multum ofert jest z umową na mahle,a ja wolę 4 k i czyste rączki i pazurki porobione jak oraz za 5 k w wiadomo jakich warunkach
    ReviewUserIcon
    Set

    31.12.2022 08:10

    Pracownik

    Kłótnie swary olaboga koniec roku a tu trwoga! Nowy rok nowe wyzwania i oby było lepiej !
    ReviewUserIcon
    Odlewnia

    25.12.2022 22:33

    Pracownik

    Pracownik pójdzie między świętami do pracy to przynajmniej po pracy nie musi iść dorabiać A mało nie zarabianie w tym mahle
    ReviewUserIcon
    Hary

    15.12.2022 11:46

    Pracownik

    Czy to prawda ze zakład dołoży jeszcze na święta do socjalnego ?
    ReviewUserIcon
    Hary

    18.12.2022 21:04

    Pracownik

    to super kocham to mahle
    ReviewUserIcon
    Jo

    23.12.2022 18:50

    Pracownik

    Lee stawki polecialy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.12.2022 16:45

    Pracownik

    Cześć i czołem. Szanowni (usunięte przez administratora), weźmiecie się w końcu za tych (usunięte przez administratora)? Długo będziecie jeszcze to tolerować? Ciągle te same osoby przychodzą podchmielone do pracy, (usunięte przez administratora) gwiazdorzą a wy nawet im uwagi nie zwrócicie l. A dobrze wiadomo że wy wiecie o tym. Nie szanujecie swoich stanowisk pracy? Czy musimy was zgłosić wyżej?
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    06.12.2022 15:38

    Kandydat

    Macie już na kontach bony ? 700 zł maja być teraz ponoć tem tydzień
    ReviewUserIcon
    Jan

    15.12.2022 20:39

    Pracownik

    Kolejny klamca
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    16.12.2022 10:01

    Pracownik

    Dziękuje
    ReviewUserIcon
    Jarek

    14.12.2022 15:34

    Były pracownik

    Odlewnia jakie wypłaty bo ostatnio się chwaliliscie że po 5 k na reke
    ReviewUserIcon
    Jan

    15.12.2022 19:50

    Pracownik

    Bzdury,5,ale na dwa miesiace
    ReviewUserIcon
    Jan

    15.12.2022 20:36

    Pracownik

    30 zł brutto to masz niecałe 3 tys na poczatek
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.12.2022 18:50

    Pracownik

    Ile można zarobić na tłokach?
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.12.2022 22:57

    Pracownik

    To idę na te myjki Dzieki
    ReviewUserIcon
    Jan

    15.12.2022 19:49

    Kandydat

    Na pewno mniej niż ci obiecano
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Jaa

    12.12.2022 16:57

    Kandydat

    Gdzie dostarczyć cv żeby dostać się do pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    13.12.2022 13:35

    Pracownik

    Przynieść do agencji albo na portiernie.
    ReviewUserIcon
    Bystry

    12.12.2022 18:16

    Kandydat

    Jak wyglada praca na filtrach ? Jaka stawka?
    ReviewUserIcon
    Robol

    13.12.2022 13:27

    Pracownik

    Czy związki metalowców i solidarności przygotowały bony dla członków
    ReviewUserIcon
    Nickk

    12.12.2022 16:25

    Kandydat

    Przyjmują aktualnie do pracy? Można cv zostawić gdzieś w biurze czy wszystko odbywa się przez agencje pracy?
    ReviewUserIcon
    Gogo

    10.12.2022 09:35

    Pracownik

    A ja dostałam 5000 premii świątecznej na kartę prepaid i jestem przeszczęśliwa:)
    ReviewUserIcon
    P

    05.12.2022 23:01

    Pracownik

    Zapadła decyzja ponoć 700 zł w tym tygodnu bony
    ReviewUserIcon
    Krzychu z pataraki

    07.12.2022 22:34

    Pracownik

    dostaniecie 700zl na kartę, super :) ale. liczcie się z tym że zaraz wam kilka stówek z wypłaty(usunięte przez administratora)????
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.12.2022 08:58

    Pracownik

    Jeżeli masz stałą pensje na wypłacie to nic Ci (usunięte przez administratora) nie mogą.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.12.2022 10:14

    Pracownik

    Kasą, kasą, kasą... forum Mahle Krotoszyn.
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.11.2022 11:42

    Kandydat

    Jakie wynagrodzenie na Sap konsultanta?
    ReviewUserIcon
    hdc

    22.11.2022 22:41

    Pracownik

    5600 na reke nik wiecej ci nie nieda
    ReviewUserIcon
    nick

    07.12.2022 15:34

    Kandydat

    chyba 10 lat temu...
    ReviewUserIcon
    A

    02.12.2022 20:26

    Pracownik

    Witam mogę się dowiedzieć kiedy będzie doładowanie karty i ile dają na święta?
    ReviewUserIcon
    exe

    06.12.2022 19:47

    Pracownik

    Nie pytaj co Mahle może ci dać, spytaj co ty możesz zrobić dla Mahle.
    ReviewUserIcon
    Monika

    07.12.2022 13:12

    Pracownik

    700 zł ma być i ponoć w tym tygodnu
    ReviewUserIcon
    M

    07.12.2022 11:40

    Pracownik

    Czy już wiadomo jakie podwyżki zakład szykuje od 2023 ?
    ReviewUserIcon
    Brak Słów

    06.12.2022 02:09

    Pracownik

    Ludzie zrozumcie wkoncu że puki jesteście w związkach to nie będzie lepiej. Czorny musi odejść ponieważ cały czas nas kłamie i do tego się z nas smieje
    ReviewUserIcon
    Najlepszy z odlewni aluminium

    19.11.2022 11:02

    Pracownik

    Witam.Słyszeli że brak zamówien.Juz zaczynają straszyć.Wiecie coś więcej?
    ReviewUserIcon
    nickname

    05.12.2022 07:08

    Pracownik

    Chyba łącznie za 2 lata, siejesz propagandę już wszyscy wiedzą ,że będzie dużo mniej.
    ReviewUserIcon
    Pan

    05.12.2022 23:00

    Pracownik

    Dziś zapadła decyzja 700 zł w tym tygodnu troszkę cię poniosło 1000 zł ale fajnie by było ☺️
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    30.11.2022 19:51

    Kandydat

    Witam, mam parę pytań.Czy manpower przyjmuje również w Krotoszynie w mahle? Jaka daje stawkę na start? I czy wszyscy mają u was system 4 brygadowy? Pytam bo jestem z Ostrowa i zastanawiam się nad praca u was? A czy dojazdy z Ostrowa autobusem są nadal? Jak to wygląda.Dziekuje z góry za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Kinga

    02.12.2022 20:49

    Pracownik

    Autobus z Ostrowa jezdzi przez Roszki
    ReviewUserIcon
    Pracownik M

    04.12.2022 17:27

    Pracownik

    Z Ostrowa jeżdżą dwa. Jeden prosto przez łąkociny, lamki, smoszew a drugi przez Raszkow Roszki Kobierno
    ReviewUserIcon
    D

    04.12.2022 13:58

    Pracownik

    Jak tam bony wiecie już ? Kiedy przelewy jaka kwota ?
    ReviewUserIcon
    Pani

    28.11.2022 11:10

    Pracownik

    Kiedy bony wiecie ?
    ReviewUserIcon
    No

    28.11.2022 19:04

    Pracownik

    W grudniu
    ReviewUserIcon
    Janusz I Grażynka

    28.11.2022 20:48

    Pracownik

    Jak przeleją to będą
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.11.2022 09:56

    Kandydat

    Jakie wynagrodzenie na Network Security Specialist ?
    ReviewUserIcon
    Minona

    27.11.2022 20:44

    Pracownik

    73000 nik ci wincy nie nawali
    ReviewUserIcon
    Mad Max

    20.11.2022 15:24

    Kandydat

    Witam. Ostatnio na pracuj.pl pojawila sie oferta pracy na stanowisku specjlasita ds planowania produkcji. Jak wygaladaja zarobki, atmosfera oraz obowiazki ?
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    19.11.2022 11:03

    Pracownik

    Wypłaty mamy naprawdę dobre nie ma co narzekać w innych firmach może tyle samo zarobisz ale praca po 10 godzin i wszystkie soboty
    ReviewUserIcon
    Anonim

    19.11.2022 20:35

    Pracownik

    Tutaj też robisz wszystkie soboty, no i jeszcze niedziele, święta :D
    ReviewUserIcon
    Asik

    16.11.2022 11:45

    Pracownik

    Ludzie wypisujcie się z tych związków bo nic się nie zmieni Jak oni mogli się zgodzić na parking rowerowy w takim miejscu, większość nie chce tam parkować a podejrzewam patrząc na zbrojenia które wylewali pod niego że tani nie był. Znając kadrę zarządzająca to teraz będą nas straszyc i zmuszać by tam zostawiać swoje jednoślady bo to im najlepiej wychodzi a co najmniej 50miejsc parkingowych dla samochodów zlikwidowali. Bareja by tego lepiej nie wymyślił. Ja nie mam zamiaru codziennie iść pod aftemarket i trącić co najmniej 5min mojego czasu. Co o tym wszystkim myślicie....?
    ReviewUserIcon
    brakslow

    18.11.2022 10:18

    Pracownik

    Nie wiem kto mogł wpaść na tak idiotyczny pomysł rowerowni w takim miejcu. Ludzie nie po to jadą rowerem by (usunięte przez administratora) tyle drogi do roboty , nie wspomne o dojściu np na takie tłoki. Trzeba było to zlecić komuś kto chociaż ma rower to by zrozumiał.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.11.2022 08:07

    Pracownik

    Kto wpada na takie pomysły "nasze kochane związki zawodowe" znane lepiej pod szyldem biuro podróży. Za jednym zamachem załatwiły wiatę rowerową i wycieczkę przez cały parking do portierni można?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2022 12:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Basior

    15.11.2022 19:51

    Pracownik

    No niestety kolego przez kilka lat na zaworach stawki były większe o 3 zł na h niż na tłokach.A więc wypłaty były wyższe o 300 zł na waszym dziale.Dopiero teraz stawki są na równym poziomie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    18.11.2022 12:04

    Pracownik

    3800 proszę pana
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.11.2022 19:11

    Kandydat

    Jak atmosfera na wałkach rozrządu?

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.