opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kandydat

    24.05.2024 11:09

    Kandydat

    Firma się rozwija - fakt Duża - fakt Ale chyba dział HR ma co robić bo nawet po rozmowie w 4 oczy nie oddzwaniają co z odpowiedzią a jak się z nimi skontaktowałem to kierownik jeszce nie podjął decyzji... to szukają kogoś czy nie?? A najlepsze, że po 2 miesiącach dzwoniła inna Pani czy jeszce jestem zainteresowany pracą? Niezły bajzel!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.05.2024 19:33

    Pracownik

    Część. Wiadomo już coś na temat podwyżek, nowych plac itp? Trochę śmieszne jest to że tyle czasu już minęło i nic nie wiadomo.
    ReviewUserIcon
    .-o-.

    21.05.2024 23:23

    Pracownik

    Chyba dyrekcja nie wie, że za tą samą pracę MUSI być ta sama płaca. Wyliczą ci z tego gdzie robiłeś wcześniej, a praca może być zupełnie inna. Dwie osoby wykonujące tą samą pracę będą miały inne wypłaty. To jest niezgodne z prawem pracy.
    ReviewUserIcon
    odlewnik

    23.05.2024 07:53

    Pracownik

    Bzdury piszesz, nie ma to nic wspólnego z prawdą, nie musisz mieć takiej samej pensji jak kolega z tej samej linii
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2024 09:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    25.04.2024 17:26

    Pracownik

    Nowo zatrudniona osoba jak przyjedzie na popołudniową zmianę może się zdziwić brakiem miejsca na parkingu.
    ReviewUserIcon
    Gzika22

    11.03.2024 17:09

    Kandydat

    Cześć. Jak wygląda praca na filtrach ? Ciężko jest?
    ReviewUserIcon
    stary

    19.04.2024 18:32

    Pracownik

    Normalna praca , większość kobiet pracuje , starsze i młode i nie narzekają weekendy wolne mają.
    ReviewUserIcon
    Miś

    13.04.2024 19:56

    Pracownik

    Wczoraj był jaki wypadek na odlewni aluminium coś wiadomo jak z poszkodowanym
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.04.2024 00:07

    Inne

    Witam, czy zrobił ktoś może zdjęcie maila z kartki ze stołówki odnośnie wysłania deklaracji zmiany ceny karty Multisport?
    ReviewUserIcon
    Anonimowe.

    20.10.2023 17:22

    Inne

    Witam, szukam osób dojeżdżających z Jarocina które powiedzą mi jak jeżdżą autobusy i z jakich przystanków (niestety Panie z agencji mówią że wyślą wszystkie informacje prosisz się i zero odzewu radź sobie sam) Od poniedziałku zaczynam dniem szkoleniowym i nie mam dojazdu. Czy są tu ewentualnie osoby jeżdżące prywatnym samochodem?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.04.2024 07:11

    Inne

    Hej, czy pracujesz tam jeszcze ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.04.2024 19:18

    Pracownik

    Czy jest ktoś może zorientowany w sprawie stałych pensji jakie mają być wprowadzone na produkcji? Jaka by to miała być kwota lub od kiedy by to miało nastąpić.
    ReviewUserIcon
    Malpa

    06.04.2024 18:19

    Pracownik

    Było na stołówce pismo odnośnie tych wynagrodzeń ... Mają być jakieś narady i spotkanie z pracownikami ! Ale co i jak i kiedy nie wiadomo dokładnie
    ReviewUserIcon
    XDD

    10.04.2024 13:40

    Pracownik

    Narazie żadnego zebrania nie mieliśmy więc się pewnie dopiero 10-tego dowiemy na ile nas wyceniają. Jedno jest pewne, na kokosy nie licz. Związki zawodowe "podobno" dalej negocjują ale znając te nasze (usunięte przez administratora)związki to bojąc się o ciepłą posadę zaakceptują wszystko co zarząd narzuci i tyle. Czas szukać nowej pracy, zobaczymy czy faktycznie za bramą 10-ciu stoi.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    31.03.2024 12:48

    Kandydat

    Jak wygląda praca na filtrach?
    ReviewUserIcon
    Polak

    31.03.2024 23:16

    Były pracownik

    Normalnie
    ReviewUserIcon
    Izunia

    01.04.2024 21:32

    Inne

    Zależy na jakie stanowisko chcesz iść ?
    ReviewUserIcon
    Młody

    19.03.2024 23:42

    Kandydat

    Witam czý orientuje sie ktoś jak dlugo trwaja szkolenia w Niemczech? Bo podobno z firmy jest mozliwosć wyjazdu.dzięki za odp.
    ReviewUserIcon
    Panda_

    13.03.2024 23:09

    Inne

    Witam, czy orientuje się ktoś ile wynosi koszt karty Multisport w Mahle, jakie są warianty i gdzie ją można załatwić?
    ReviewUserIcon
    MK

    14.03.2024 15:04

    Pracownik

    Załatwisz w kadrach w dziale socjalnym. Ja mam kartę i moja odpłatność comiesięczna wynosi 28zł. Mam pakiet 8 wejść w miesiącu i jest dla mnie wystarczający. Pakiet z codziennym wejściem przez cały miesiąc wynosi coś ok. 60zł.
    ReviewUserIcon
    Obserwer

    05.03.2024 19:38

    Pracownik

    Ludzie, niedługo święta- dlaczego nie ma jeszcze żadnych zapytań o bony? ????????
    ReviewUserIcon
    kandydat

    19.02.2024 09:55

    Kandydat

    witam jak wygląda atmosfera na odlewni żeliwa gonią ludzi do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    13.02.2024 06:31

    Inne

    Czy jeśli jestem na dłuższym l4 z względów zdrowotnych a kończy mi się umowa to mi ją przedłuża ?
    ReviewUserIcon
    Nowy z Wioski

    06.02.2024 14:55

    Inne

    Witam pracowników firmy mahle.Mam pytanko jak praca na obróbce tłoków, dostałem ofertę pracy a dokładniej na obróbce wstępnej.Jest tam ciężko, napracuje się czy raczej można trochę się poobijać?Czy są tam obcokrajowcy ?(pytam bo we wcześniejszej firmie miałem doczynienia z ukrainacami i nie wspominam tego najlepiej) Przepraszam za tyle pytań ale wolę dowiedzieć się czegoś od was pracowników fizycznych niż tych na stołkach co nie widzą nic ) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mat

    19.01.2024 13:05

    Inne

    Witam czy warto się zatrudnić na odlewnie żeliwa?
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    01.02.2024 20:03

    Pracownik

    Warto ! Praktycznie jeden z nielicznych działów z systemem 3 brygadowym
    ReviewUserIcon
    Nowyyy

    15.01.2024 16:28

    Kandydat

    Jak ocenicie pracę na 4 brygady? Mam propozycje pracy w takim systemie
    ReviewUserIcon
    Franek

    16.01.2024 19:26

    Pracownik

    Przez 2 lata pracowałem w systemie czterobrygadowym nie wspominam tego czasu najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.01.2024 15:52

    Pracownik

    Praca na 4 brygady a zarobisz tyle samo co osoby pracujące na 1 lub 2 zmiany. ( jedynie jakieś drobne dodatkowo za nocki)
    ReviewUserIcon
    Ona94

    11.12.2023 17:51

    Inne

    Mam pytanie co do pracy na kontroli końcowej na tlokach. Chodzi o kobiety. Czy ta praca to duża odpowiedzialność? Jak to wgl wygląda ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2024 23:23

    Pracownik

    Tak , szczegolnie kiedy wiekszosc dnia masz kierownika nad glowa bo to koncowa i trafia do klienta.
    ReviewUserIcon
    Mika

    19.12.2023 15:53

    Pracownik

    Mam pytanie ,czy Mahle finansuje zakup okularów korekcyjnych, dla pracowników kontroler jakości?
    ReviewUserIcon
    pracowniiik

    20.12.2023 17:46

    Pracownik

    nie polecam psuć sobie wzroku za te pieniądze...
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.12.2023 11:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ledd

    07.12.2023 19:27

    Pracownik

    Do 14-go lub 15-go. Do lat 3 - tak.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.12.2023 20:07

    Pracownik

    Z tego co sie orientuje to chyba do 14 lat. Jeśli jest mniejsze dziecko to dostaje się ekwiwalent za paczkę jako doładowanie karty.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Olcia

    28.11.2023 01:44

    Inne

    Myślałam, że poczytam coś o mniej fizycznych stanowiskach, ale coś nie widzę takich wpisów, to może sama podpytam. Ktoś pracował u nich jako Specjalista ds. Logistyki, jakie ma wrażenia? :) Chciałam aplikować, ogólnie jestem osobą, która ma doświadczenie i bardzo szybko się uczy, także zależy mi na miejscu, w którym będę mogła jednak się bardziej rozwijać, a nie stać w miejscu. Niestety poprzednia firma mi tego nie mogła zaoferować i się rozstaliśmy z tego powodu.
    ReviewUserIcon
    Joe Black

    03.12.2023 20:08

    Pracownik

    Aplikuj dla odważnych świat należy.Praca spoko ale dla tych co mają chęci do nauki i pracy.Wiekszosc na rozmowach kwalifikacyjnych bajki opowiada o sobie i umiejętnosciach a potem w realu wychodzi ze zlogistyką to niewiele wspólnego mają.
    ReviewUserIcon
    Alex

    12.11.2023 07:58

    Pracownik

    Mam nadzieję że jak będą palarnie to firma pozakłada czujniki dymu w toaletach i wreszcie człowiek będzie mógł normalnie skorzystać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.11.2023 17:09

    Inne

    Zapraszam do toalety na tłokach. Geniusze zrobili tak mała toaletę że masakra. Na 50 ludzi dwie kabiny. Przyjdzie z czterech chłopa zapali fajki do do kibla nie idzie wejść. Ciśnie (usunięte przez administratora)to musisz latać po innych kiblach żeby znaleźć miejsce. Co niektórzy to kibel traktują jak własne biuro, bo potrafią siedzieć z 30min. Jak zwracasz uwagę to mówią że zajęte. Powinni ostro się wsiąść za palaczy,
    ReviewUserIcon
    M

    30.11.2023 18:03

    Inne

    Teraz już są palarnie, ale na zewnątrz. Wyglądają jak przystanki autobusowe :D
    ReviewUserIcon
    Zzz

    29.11.2023 13:45

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie pracy na odlewni żeliwa jaka atmosfera czy praca ciężka no i jakie realne wynagrodzenie na start
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2023 14:17

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pan

    26.11.2023 10:37

    Pracownik

    Co do pracy w świeta to nie masz obowiązku iść ! To jest dzień wolny. Jak nie przyjdziesz to nic tonie nie zrobią. A co do innych spraw to sami sobie winni jesteście!! Zachowujecie się jak byście byli w szkole. Boicie się brygadzistów, majstrów itp. jeśli coś nie pasuje to idziesz do kierownika i normalnie porozmawiaj i tyle
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.11.2023 11:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Blady.

    22.11.2023 15:01

    Pracownik

    750 zł na kartę plus 400 zł na konto
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.11.2023 11:46

    Inne

    Ja z trochę innym pytaniem niż produkcja. Konkretnie chodzi mi o pracę mechanika, wpadłem na ofertę pracy i się zastanawiam. Dla pracowników produkcji piszecie, że standardowe wynagrodzenie to ok 4 tyś na rękę. A co z mechanikami? Piszecie, że doświadczenie nie jest wymagane a w ofercie jest podane, że jest. Dodatek nocny w jakiej wielkości?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.11.2023 19:22

    Pracownik

    Dodatek nocny 20% dniówki z najniższego krajowego wynagrodzenia (z 3600 brutto ) wychodzi koło 4 zł brutto za godzine.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.10.2023 15:31

    Pracownik

    Na dziale zawory to dopiero cuda się dzieją . Działem technicznym zarządza rolnik stolarz akrobata kolega kierownika. Kierownik robi oszczędności na wszystkim. Jego oszczędności przynoszą więcej szkody niż pożytku. Nie ma dosłownie nic. Czy nikt tego nie zauważa???
    ReviewUserIcon
    JA

    02.11.2023 09:47

    Pracownik

    Mowa o kwocie brutto czy netto ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.11.2023 08:42

    Pracownik

    Uciekają bo myślą,że może na start dostaną sporą kasę i nie będą nic robić. A to tak nie jest. Trzeba się nauczyć obsługi paru maszyn i urządzeń żeby coś osiągnąć. Kasa zawsze na czas więc z tym problemu nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.11.2023 13:29

    Pracownik

    Nie polecam pracy w mahle, atmosfera bardzo zła, kasa niby na czas ale jak masz dużo godzin to dyrektor ucina stawkę żebyś za dużo nie zarobił, w systemie 4 brygady pracujesz 6 dni w tygodniu więc za te pieniądze nie warto bo te marne 4 tys za 6 dni w tygodniu zarobisz wszędzie
    ReviewUserIcon
    Cypis

    06.11.2023 17:15

    Kandydat

    Hej. Pytanko o autobus pracowniczy z Ostrowa Wlkp. O której godzinie jedzie i na jakich przystankach zatrzymuje się autobus pracowniczy do Mahle Krotoszyn? Czy zatrzymuje się w Ostrowie Wlkp. na ulicy Krotoszyńskiej? Może ktoś ma rozkład jazdy tego autobusu, to prośba o informację. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.10.2023 06:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    agus

    20.10.2023 06:48

    Pracownik

    jest na filtrach taka pani psuje atmosfere w zespole pokazuje co to nie ona
    ReviewUserIcon
    Judyta

    29.10.2023 18:07

    Pracownik

    @aga i po co sianie takiej nieprawdy ... Z tego co wiem wszystkie zmiany chodzą w weekendy dodatkowo
    ReviewUserIcon
    Anonimowe.

    20.10.2023 17:14

    Inne

    Witam ,szukam osób dojeżdżających z Jarocina które powiedzą mi jak jeżdżą te autobusy i z jakich przystanków ( niestety Panie z agencji mówią,że wyślą wszystkie informacje,prosisz się i zero odzewu radź sobie sam....) Mam zacząć od poniedziałku dniem szkoleniowym i nie mam dojazdu . Czy są tu ewentualnie osoby jeżdżące prywatnym samochodem z Jarocina ?
    ReviewUserIcon
    Gabi

    20.10.2023 04:55

    Pracownik

    Przez jaką agencję najlepiej się zatrudnić? I cz przyjmują kobiety?
    ReviewUserIcon
    Olom

    11.08.2023 19:41

    Kandydat

    Dlaczego taka duża rotacja jest na walkach ? Co tam się dzieje. Mam tam iść ale z tego co słyszę to nie jest za wesoło. Może ktoś z pracujących tan napisze o co chodzi ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.09.2023 23:12

    Pracownik

    Bo trzeba byc odpornym na stres i krytyke. Praca jest psychicznie ciezka.
    ReviewUserIcon
    Bezdomny

    17.10.2023 03:19

    Były pracownik

    Na walkach jest dużo pracy, większość nowych, oprócz zmiany A i t mistrzowie...... Hmmm.... Ciągle się coś psuje zwłaszcza na dornerach czasem AC, duza brakować, duży (usunięte przez administratora) A wypłata jak w innych działach... Większość z montażu nie robi sobie nawet przyznanej przerwy tylko je przy maszynach... Brakuje ludzi więc czesto jedna osoba obsługuje trzy maszyny... Przyjmują byle kogo bo nikt tam nie chce być i stąd rotacja
    ReviewUserIcon
    Asia

    30.09.2023 07:25

    Pracownik

    Polecam pracę na zmianie B na walkach. Bardzo miła pani mistrz tam jest
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.10.2023 14:32

    Pracownik

    Brygada B to była fajna, jak nie najlepsza ze wszystkich aż nie zmieniła się obsada. To co się teraz tam dzieje to jest kosmos.
    ReviewUserIcon
    Pracownicy Mahle

    04.10.2023 21:37

    Pracownik

    Co się dzieje w firmie Ever, gdzie jest Pani kierowniczka ,oraz Pan brygadzista. Tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Wszyscy pracownicy mają strach w oczach boją się co będzie jutro. Było wszystko ok kto to zepsuł ? Nikt nic nie wie jakaś kobieta chodzi z zeszytem i nie ma pojęcia o niczym . Sama nie umie sprzątać a ludźmi zarządza. Kpina jakaś. Dyrekcja Mahle nie widzi co tam się dzieje? Za chwilę nikt już nie będzie tam chciał pracować. Otwórzcie szeroko oczy .Z kierownictwem ,oraz brygadzista szlo się zawsze dogadać nawet jak nie było sprawnego sprzętu to zawsze jakoś zaradzili na wyjście z sytuacji. Never Ever!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mahle

    05.10.2023 11:35

    Pracownik

    Jeżeli chodzi o Panią Magdę to zawsze uprzejma ,uśmiechnięta i służąca pomocą.
    ReviewUserIcon
    Pracownicy Ever

    10.10.2023 11:59

    Pracownik

    Nie zgodzę się z tą opinią. Teraz jest wreszcie czym pracować, są środki i nie musimy się o nic prosić. Nareszcie jest dobra atmosfera w pracy i miło się do niej przychodzi. Zmiany są na lepsze.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.09.2023 08:48

    Kandydat

    Czy jeśli chodzi o badania lekarskie w firmie . Koszty pokrywa pracownik czy firma ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    26.09.2023 17:55

    Pracownik

    Firma, ale to chyba wszędzie te koszty wraca pracodawcą.
    ReviewUserIcon
    zetor

    29.09.2023 15:01

    Pracownik

    Na terenie zakładu jest lekarz, wszystko robią bez żadnej mowy o pieniądzach. Po oddaniu krwi i moczu przy wyjściu umawiasz się do lekarza na jakiś dzień.
    ReviewUserIcon
    Mis

    27.09.2023 13:26

    Pracownik

    Czy na tłokach i odlewni aluminium mniej roboty wiecie coś na ten temat ? Znowu przymusowe urlopy a postojowe od kiedy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2023 09:04

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Martyna

    23.09.2023 22:50

    Pracownik

    Nie wszedzie,na walkach mnóstwo pracy.
    ReviewUserIcon
    Volvo

    14.09.2023 19:06

    Pracownik

    Witam polecam prace na tulejach a w szczególności na lini L09 zmiana C. Najbardziej polecam prace na szlifierkach tam już panowie o 2 śpią czy naprawdę nie ma tam mistrza ani kierownika . Widocznie za mała norma to zapraszam na volvo.
    ReviewUserIcon
    janek

    18.09.2023 07:42

    Pracownik

    Tam sie naprawdę duzo wiecej dzieje, wszyscy wiedzą ale na układy nie ma rady mówie o całej 9
    ReviewUserIcon
    Pan

    21.09.2023 11:59

    Pracownik

    Jeśli masz problem udaj się o odpowiedniego kierownika, a nie wywalają swoje żale na jakimś forum gdzie żaden kierownik nie czyta tego. A sorry zapomniałem nie masz odwagi iść i to zgłosić.
    ReviewUserIcon
    Mariola

    03.09.2023 00:35

    Kandydat

    Witam. O której wyjeżdża autobus z Jarocina na zmianę ranną?
    ReviewUserIcon
    harper

    06.09.2023 22:43

    Pracownik

    godz.5 min 30
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.09.2023 23:15

    Pracownik

    4:45

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.