opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kandydat

    15.09.2023 17:24

    Kandydat

    Witam, jakie są zarobki i warunki pracy na rozliczeniach produkcji? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją.
    ReviewUserIcon
    Milkq

    02.09.2023 07:26

    Kandydat

    Jestem zainteresowana pracą w Mahle. Gdzie najlepiej odezwać się?
    ReviewUserIcon
    Xcgb

    25.08.2023 10:31

    Pracownik

    Witam mógłby ktoś podlinkować zakładowy regulamin pracy?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.08.2023 17:45

    Kandydat

    Dzień dobry. Chciałbym zapytać na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku automatyk utrzymania ruchu? Czy są przewidziane jakieś widełki finansowe?
    ReviewUserIcon
    Kandidat

    09.08.2023 21:27

    Kandydat

    Dżen dobry. Czy jest różnica zatrudnienia na Mahle poprzez polskim rekrutem i ukraińskim stosowno pensji? Na jaką pensje można liczyć w pierwszy miesięcy? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2023 10:20

    Pracownik

    Ludzie drodzy .... Ile tu płaczu i jadu. Nie wiem czy pamiętacie czy nie ale było pismo wystosowane przez zarząd które było dostępne na tablicy ogłoszeń oraz na wydziałach. Tam jak BYK informowali o tym że premia wakacyjna będzie wypłacona za miesiąc czerwiec wraz z wynagrodzeniem BRUTTO. Wtedy cicho siedzieliście, teraz jak jest przelew płaczecie jak zwykle i jak zawsze. Nie było tysiąca bo podatek od tego zabrali i to nie zakład tylko tamci z Warszawy. Było dobre 700 do wypłaty + 300 będzie na kartę . Pytanie co wy z tymi pieniędzmi robicie że ciągle wam mało ?. Słabo coś się gospodarujecie
    ReviewUserIcon
    Innocenty

    24.07.2023 11:17

    Pracownik

    Ludziom niedogodzisz i tyle , ciekawe gdzie w Krotoszynie dostaną taką kasę bo wątpię aby w innych firmach dostawali tyle.. xD
    ReviewUserIcon
    Rzeznik spod trzebnicy

    02.08.2023 22:16

    Pracownik

    Zawsze moglo by byc gorzej. Moglibyscie zostac zrekrutowani do tarczynski sa w ujezdzcu malym, wtedy dopiero byscie zobaczyli co to pieklo: darcie sie,mobing, mandaty i kary finansowe, marne zarcie na kantynie, zarzad bez kompetencji, zwolnienia i ogromny stres. Polecam oboz karny w tarczynskim! Sa niedaleko :)
    ReviewUserIcon
    @Pracownik

    06.07.2023 08:58

    Inne

    Witam. Mahle Krotoszyn. Jak wygląda praca na dziale "wałki rozrządu", zatrudnienie przez Mahle nie agencje. Doczytałem że system 4 brygadowy. Jak to się przekłada na wynagrodzenie miesięczne?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    06.07.2023 10:20

    Pracownik

    Wypłata fajna,możliwość zdawania współczynników co kilka miesięcy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2023 11:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ala

    11.07.2023 20:41

    Pracownik

    ludzie i tak sie ciesza nie widzą nawet ze była skrojona stawka ( kto miał to miał a komu wzieli to podwójnie ) oszukuja nas na kazdym kroku .
    ReviewUserIcon
    Obserwer

    15.07.2023 11:52

    Pracownik

    Jak to okroili? Ja mialem z wakacyjnym 5.7 wyplaty i do 20lipca maja 300zl doslac na karte zsby rowny 1k byl..ale ludzie siejecie ferment
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    13.07.2023 20:00

    Kandydat

    Witam. Czy w biurach zatrudniają pracowników na niepełny etat?
    ReviewUserIcon
    Tom

    12.07.2023 13:05

    Kandydat

    Witam. Czy w tej firmie pracuje ktoś z Rawicza ?
    ReviewUserIcon
    qwerty

    06.07.2023 08:49

    Pracownik

    jest 1000 na wakacje!!! z przelewem na wypłatę oczywiście zabrano od tej kwoty około 30% podatku czyli wyszło 700 zł wspaniale to wyszło
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2023 12:03

    Pracownik

    Nie ma żadnego tysiąca jeszcze mniejsza wypłata niż miesiąc temu a teraz więcej godzin
    ReviewUserIcon
    Nie ma

    11.07.2023 12:43

    Pracownik

    Nie ma wypłata mniejsza niż miesiąc temu
    ReviewUserIcon
    Xvz

    10.07.2023 22:46

    Inne

    Jak wygląda praca w dziale spedycji?
    ReviewUserIcon
    @Pracownik

    09.07.2023 13:09

    Kandydat

    Witam. Czy nowa pracownica otrzyma też social czy jest wymagany staż pracy? Jak to wygląda w kadrach? Jak wyglądają w zakładzie urlopy? - postój? na poszczególnych halach?
    ReviewUserIcon
    exe

    10.07.2023 21:05

    Pracownik

    "socjal" zależy od dochodu "na łepka" w gospodarstwie domowym, a nie od stażu. Staż nie ma tu nic do rzeczy. Kawaler(ka) dostanie mniej.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    03.07.2023 20:44

    Pracownik

    Czy dodatek 1000 zł dostaną pracownicy na podfirmach?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.07.2023 15:48

    Pracownik

    Jak agencja jeszcze wypłaty nie dostała to nie wiem skąd te informacje
    ReviewUserIcon
    Nsj

    10.07.2023 00:01

    Pracownik

    tak znów agencje 1tys maja co trzy miesiące do wypłaty bo taki nowy ma wypłatę taka jak stary pracownik
    ReviewUserIcon
    Odlewnik Śrem

    28.06.2023 23:41

    Kandydat

    Witam na jakie wypłaty Netto mogę liczyć na Odlewni w Krotoszynie.Jestem z Wytapiaczem 10 lat w zawodzie.
    ReviewUserIcon
    Są

    02.07.2023 20:15

    Były pracownik

    Ogłoszenia 4200-6500 brutto po osiągnięciu samodzielności na stanowisku pracy :)
    ReviewUserIcon
    Rekruter

    05.07.2023 14:54

    Inne

    Dzień dobry. Prosimy o kontakt na [email protected], wówczas przekażemy szczegółową ofertę. Pozdrawiamy MAHLE
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    05.07.2023 14:45

    Inne

    Dzień dobry jestem z Okolic i czy są organizowane transporty do Mahle dla pracowników? jeśli tak to jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    12346

    05.07.2023 14:50

    Inne

    Dzień Dobry. Tak, są organizowane transporty z okolic Krotoszyna, Ostrowa, Kobylina, Odolanowa, Milicza, Jarocina, Pleszewa.
    ReviewUserIcon
    Marcin S

    18.06.2023 09:36

    Kandydat

    Czy na wałkach jest czterobrygadówka? jaki system pracy ?
    ReviewUserIcon
    Zdzich

    30.06.2023 20:37

    Pracownik

    4 brygady 2:2:2:2
    ReviewUserIcon
    @nowa

    30.06.2023 14:36

    Kandydat

    cześć, Czy jest tu ktoś kto pracuje w dziale spedycji w krotoszynie i mógłby opowiedzieć coś o pracy ?
    ReviewUserIcon
    Paula

    30.06.2023 08:54

    Pracownik

    Nie wiadomo z tym wakacyjnym różnie mówią a nigdzie nie ma informacji póki co urlopu wakacyjne już się zaczęły bo nie którzy w postój idą do pracy .
    ReviewUserIcon
    Xxxc

    22.06.2023 17:02

    Pracownik

    Będzie dodatek wakacyjny dla ludzi pracujących na podfirmach?
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    26.06.2023 09:30

    Pracownik

    200 już było na dzień pracownika . Teraz 300 zł wakacyjne socjalne pewnie w lipcu
    ReviewUserIcon
    Bobo

    29.06.2023 21:31

    Pracownik

    Z tego co pamiętam to związki miały wywalczy 1 tys. Tzw. wakacyjnego a teraz już 300 może jakiś mądry się wypowie na ten temat czy już sprawa ucichła ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Xx

    05.06.2023 07:57

    Pracownik

    Co się dzieje na Walkach?? Ze tyle ludzi odchodzi i rezygnuje??
    ReviewUserIcon
    Nieee

    16.06.2023 11:41

    Pracownik

    Nie jest to prawda odchodzą z walków osoby nowe z maksymalnym stażem 4lats stare zostają
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    28.06.2023 11:13

    Pracownik

    Powiem tak, Praca fajna, wypłaty świetne, największy minus to atmosfera, którą tworzą sami pracownicy.
    ReviewUserIcon
    Max

    18.06.2023 14:30

    Pracownik

    Jestem nowym pracownikiem , mam pytanie : z ktorego miejsca w Ostrowie odjeżdzają autobusy do Mahle w Krotoszynie (wiem ze ul.Kolejowa i Poznańska ale dokladniej ?)
    ReviewUserIcon
    Wałek

    18.06.2023 22:28

    Pracownik

    Tak, jest system czterobrygadowy.
    ReviewUserIcon
    Kros

    23.06.2023 15:28

    Pracownik

    Stary dworzec pkp( przystanek autobusowy)
    ReviewUserIcon
    Xy

    14.06.2023 20:43

    Pracownik

    Tłoki dlaczego na OP jest tyle starych pracowników co chcą się przenieść na inne działy w firmie? Są ubezwłasnowolnieni przez jedną osobę. Polityka firmy niby umożliwia rozwój i dalszą karierę lecz nie na OP
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    13.06.2023 08:08

    Kandydat

    Czy mahle przyjmuje na stanowisko technologa osoby bez doświadczenia jako technolog?
    ReviewUserIcon
    Milena

    08.06.2023 19:20

    Kandydat

    Czy ktoś może mi napisać odnośnie pracy na Walkach ? Jaka atmosfera ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.06.2023 21:16

    Pracownik

    Że ty nie wytrzymujesz psychicznie to nie znaczy że ona nie wytrzyma.
    ReviewUserIcon
    @Pracownik

    09.06.2023 15:38

    Pracownik

    Witam czy jest ktoś na firmie RandStand jeśli tak to jakie opinie i czy przy wypłatach wszystko sie zgadzało.
    ReviewUserIcon
    .

    08.06.2023 22:43

    Kandydat

    Witam. Jakieś opinie o stanowisku specjalisty ds. administracyjnych ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.06.2023 15:02

    Pracownik

    Opinia na firmę MAHLE Krotoszyn, na Tuleje linia 2: Jestem niezadowolony z obecnej sytuacji związanej z utrzymaniem porządku na linii produkcyjnej Tuleje w firmie MAHLE Krotoszyn. Zrozumiałem, że występują problemy z maszyną i konieczne jest regularne czyszczenie. Jednak sposób, w jaki jest to przeprowadzane, pozostawia wiele do życzenia. Widzę, że na skutek tego procesu powstaje dużo niepotrzebnego bałaganu. Kosze są zapchane i wszystko wokół zalewa się tymi substancjami. Nie obserwuję wystarczającego szacunku wobec nich za ich ciężką pracę w oczyszczaniu terenu, abyśmy mogli pracować w czystym otoczeniu. Ważne jest, aby firma MAHLE Krotoszyn zwróciła uwagę na ten problem i podjęła odpowiednie kroki w celu poprawy sytuacji. Powinno być podejmowane więcej działań mających na celu utrzymanie czystości i porządku na linii produkcyjnej. Może warto również rozważyć wprowadzenie lepszych procedur czyszczenia, aby minimalizować powstawanie niepotrzebnego bałaganu. Jestem przekonany, że dbanie o czystość miejsca pracy wpływa pozytywnie na morale pracowników i efektywność pracy. Mam nadzieję, że firma MAHLE Krotoszyn podejmie działania w celu naprawy sytuacji i stworzy przyjemne i sprzyjające środowisko pracy dla wszystkich pracowników.
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    07.06.2023 07:21

    Pracownik

    Kolego przejmujesz się maszynami i porządkiem, zwróć uwage na swoje zdrowie i co masz w płucach każdego dnia jaki (usunięte przez administratora) wciagasz, nos zapchany, pracujac tam nie miałem nawet wechu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.06.2023 14:44

    Pracownik

    Kiedy tam pracowałeś?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.05.2023 09:04

    Pracownik

    Witam wszystkich tam na tulejach szlifierki to luzy jak nie wiem pani na zmianie C kończy dwie godz przed czasem gdzie cała reszta do końca zapiepsza potem łazi na stołówkę i gdzie popadnie jak ma zamolo normy to mistrzowie powinni ją podnieść masakra całą reszta zapierdziela a ona w h,:::wali czy nikt tego nie widzi
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.05.2023 15:12

    Pracownik

    Najlepiej powiedzieć żal....ale na takich ludzi my musimy (usunięte przez administratora)...ta jedna Pani z tej zmiany wiecznie L4...bo niby chora...ale chyba na pracę...nie ma miesiąca żeby cały przepracowała...nie musi się martwić bo przecież umowę ma na stałe na podfirme....więc jest pewna że jej nie zwolnią...w weekendy również nie lubi pracować ....wiecznie wolne....I jeszcze jak jest wypłata wiecznie ma mało
    ReviewUserIcon
    Qurek

    06.06.2023 13:30

    Były pracownik

    Tak jest jak pracują żony ,partnerki mistrzów na tej samej lini i są nietykalne to reszta tez robi co chce . Jak Pracowałem na tulejach nie było mowy żeby ktoś z rodziny mistrza pracował na jego lini .Powinna ta zasada cały czas obowiązywać , kiedyś tam wystarczył jeden mistrz i był porzadek z tego co pamietam a teraz slysze ze bałagan gdzie kucharek 6…
    ReviewUserIcon
    Maja

    02.06.2023 11:26

    Pracownik

    Witam,czy ktoś wie kiedy będzie wypłata z agencji pracy ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2023 08:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.06.2023 22:27

    Pracownik

    A jak myślisz, kto wybiera kadrę kierowniczą? Sam dyrektor wybiera sobie ludzi na takie stanowiska. Uśmiech politowania ciśnie się na usta, kiedy widzisz jak odchodzą fantastyczni kierownicy a w ich miejsce wchodzą "ulubieńcy" Mając pod swoimi skrzydłami tak duży zakład, jakich ludzi mianował byś kierownikiem? Znających się na rzeczy czy udających, że się znają? Albo sami pracownicy. Dbał byś żeby byli kompetentni czy pierwsi lepsi z łapanki? Myślę, że odpowiedź jest prosta. Ci którzy pracują w firmie od dawna, wiedzą doskonale, że im dłuższe rządy dyrektora, tym gorzej. Znośnego tygodnia dla wszystkich
    ReviewUserIcon
    Waszym zdaniem

    05.06.2023 07:33

    Pracownik

    Dokładnie to nazwałeś o co mi chodziło " udających ze sie znają" mam wrażenie że kierownik z mistrzem lecą do dyrektora opowiedziec kto co umywając ręce od odpowiedzialności i wina spada na pracownika, za brak narzędzi za brak części za złe decyzję z planowaniem produkcji za brak czegokolwiek co zakład powinien zapewnić do sprawnego przezbrojenia bądź produkcji jakiegoś nowego asortymentu, jeden dzwoni do drugiego ita w kółko, zadajesz pytanie mistrzowi on nie wie przewraca oczami dzwoni do kogoś ten ktos tez nie wie a na końcu pytanie do pracownika czemu tak jest a nie inaczej... Pracowałem w innych firmach i tutaj jestem od niedawna ale wszystko mnie zastanawia i dziwie się ze dyrektor patrzy na tych ludzi pod sobą i chyba zamyka oczy bo nie wierzę że taka kadra kierownicza jeszcze pracuje po tym co tutaj odwala za numery......
    ReviewUserIcon
    Bobo

    02.06.2023 00:48

    Inne

    Ogłoszenia parafialne z tłoków jak wiecie w firmie jest nowa flota aut dla białych koszul więc w Boże ciało do pracy żeby zarobić na te samochody oczywiście za free kiedyś dostaniecie dzień wolny za to, co się dzieje z tą firmą za nadgodziny nie płacą od 2 miesięcy trzeba się prosić o swoje pieniądze w święta do pracy a ciekawe czy biurowi będą mieli długo weekend czy do pracy, czas na zmianę pracodawcy chyba nadszedł, ciekawe co na pip że w święto państwowe do pracy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.06.2023 10:13

    Pracownik

    Nic nie trzeba się prosić. No w sumie raz za jeden dzień nie zapłacili, ale to wina była majstra bo nie wpisał w system. Zgłosiłem to i do następnej wypłaty miałem zapłacone. Taki tip wystarczy podejść do biura i sprawdzić czy wpisał w system, mu tak robimy i jest wszystko ok. Nie zwalaj ma zakład tylko na majstra bo on to wpisuje w system
    ReviewUserIcon
    Piter

    04.06.2023 10:18

    Pracownik

    Taa co miesiac slysze ile to osob ma zmienic pracodawce i jakos nie widze ani jednego ,ktory by to zrobil, zarobki sa najlepsze w calym powiecie i to za 8H pracy, co prawda pensja minimalna bedzie za rok wynosic prawie trzy i pol kola na reke, ale nikt wiecej Ci w Krotku nie zaplaci , chyba ze pojdziesz gibac po 12h na budowe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2023 14:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hub

    03.06.2023 10:17

    Pracownik

    Jak będzie to będzie. Znowu zaczyna się, kiedy będzie przelew, ile kasy będzie. Standard jak co przelew na kartę. A po za tym co brakuje kasy? Czy już wakacje masz? Bo z tego co wiem to ta kasa jest na wakacje, a do postoju jeszcze trochę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.06.2023 20:09

    Pracownik

    Kolejna dezinformacja płynie z Twojego wpisu. Zakład z wypłata za czerwiec przewidział nagrodę 1000 zł na wakacje. To jedna kwestia. W czerwcu przypada dzień pracownika i będzie przelew na kartę edenred. Pewnie będzie to tylko socjalne ale będzie. ( Wiem że za chwilę będą płacze że tak mało itp. itd....).
    ReviewUserIcon
    Kriss

    03.06.2023 06:15

    Kandydat

    Na odlewni jest umowa o pracę z Mahle czy przez agencję? Jak długo trwa umowa przez agencję za nim przejdę na umowe z Mahle. Jakie są realne zarobki netto na odlewni?
    ReviewUserIcon
    Nie znany

    02.06.2023 12:03

    Pracownik

    Opinia na temat pracy w firmie Mahle w Krotoszynie jest negatywna. Pracownicy narzekają na nieprzyjemne zachowanie pewnej grupy osób, które dopuszczają się kradzieży papieru i środków czystości. Jest to nieakceptowalne zachowanie, które wpływa negatywnie na atmosferę pracy i prowadzi do strat materialnych dla firmy. Kradzież papieru i czyściwa nie tylko jest działaniem nieetycznym, ale także utrudnia pracę innych pracowników. Papier jest niezbędny w codziennych obowiązkach biurowych, a środki czystości są niezbędne do utrzymania czystości i higieny na miejscu pracy. Kiedy te zasoby są kradzione, inni pracownicy muszą zmagać się z niedoborem tych podstawowych materiałów, co prowadzi do opóźnień i frustracji. Firma Mahle powinna podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania tego problemu. Powinna wdrożyć środki bezpieczeństwa, takie jak monitoring czy identyfikatory, aby identyfikować i odpowiednio reagować na takie sytuacje. Ponadto, powinny być wprowadzone odpowiednie procedury, które będą karą dla osób dopuszczających się kradzieży i łamania zasad. Ważne jest, aby firma Mahle w Krotoszynie podjęła działania mające na celu poprawę atmosfery pracy i zapewnienie uczciwości wśród pracowników. Należy podjąć odpowiednie środki, aby rozwiązać problem kradzieży i działać w duchu współpracy i poszanowania między pracownikami. Tylko w ten sposób można stworzyć pozytywną atmosferę pracy, w której wszyscy będą czuć się docenieni i będą w stanie efektywnie wykonywać swoje obowiązki.
    ReviewUserIcon
    Baba jaga

    02.06.2023 04:59

    Pracownik

    W boże cialo idziecie ?? Dlaczego ludzie z biura turystycznego maja grafiki jadąc na wycieczkę?? A inni muszą brać urlop!!!!
    ReviewUserIcon
    Odlewnik Śrem

    20.05.2023 16:06

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć Netto? na stanowisku wytapiacza na odlewni żeliwa. Na pełnej stawce?
    ReviewUserIcon
    Żeliwiak

    28.05.2023 18:33

    Pracownik

    6 -7 tys. netto
    ReviewUserIcon
    Żeliwak

    01.06.2023 22:20

    Pracownik

    Mamy bony (przelew na kartę) 4 x w roku Multisport Medicover I na odlewni żeliwa 500 zł dodatkowo za warunki szkodliwe + posiłek regeneracyjny czyli zupka :)
    ReviewUserIcon
    Endrju

    31.05.2023 12:17

    Inne

    obróbka na tulejach to porazka operatorzy robią co mogą na przegrzewającyh sie maszynach OD 2 LAT mistrzowie nic z tym nie robią tylko nacisk na norme a którą ciezko zrobic bo maszyna potrafi wyłączyc sie w czasie obróbki bo przegrzanie silnika i to kilka razy na zmianie
    ReviewUserIcon
    exe

    01.06.2023 16:50

    Pracownik

    Poczekaj na lato i upały
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.05.2023 02:45

    Pracownik

    Czy ktoś wie kiedy doładowanie karty i kiedy wakacyjne
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    29.05.2023 07:10

    Pracownik

    Witam jak już tylko piszecie o tych płacach to może ktoś wie czy będzie przelew na karte enderend w czerwcu ? Bez hejtu proszę o odpowedz

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.