opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ciekaw

    23.03.2025 12:31

    Pracownik

    Pytanie jak wyglądają pytania na wyższą stawke są jeszcze jakieś egzaminy czy już nie?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.03.2025 21:31

    Kandydat

    Cześć, na jakie zarobki może liczyć inżynier produkcji/procesu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2025 21:03

    Były pracownik

    Witam, chciałem dodać opinie na temat pracy w mahle. Pracowałem prawie pół roku i praca sama w sobie na produkcji nie jest zła, ludzie dużo potrafia wytłumaczyć i sa wyrozumiali, nie sądzę by byla ciężka ale zdaje sobie sprawę ze trafiłem na lżejsze stanowsiko, jednak ogólnie oceniam firme negatywnie, nie rozumiem faktu gdzie premie sa zabierane z nie wiadomo jakich przyczyn,pytalem swojego przełożonego i stwierdzil ze to decyzja dyrektora gdyż ktoś popełnił błąd na produkcji, więc to dla mnie nie zrozumiałem ze przez kogoś mozna stracić pienaidze samemu starając sie.... Dodatkowo za każdy nawet 1 dzien chorobowego brana jest rowniez premia i to tez sa duże pieniądze.. Najgorszy jest fakt, ze pracownicy pracują po 2 lata i nie otrzymują umowy na stale tylko sa przedłużane po pol roku bądź te osoby sa przerzucane na jakieś agencje...zdążają sie osoby które sa zwalniane po paru miesiącach bo sa juz niepotrzebne i jedt za duzo ludzi. Zarobki w tej firmie oscylują w kwocie okolo 4800 lecz praca to 6 dni w tygodniu na różne zmiany w święta i weekendy wiec czy to duzo czy mało nie każdy odpowie sobie sam. Dla mnie osobiscie ten system jest bardzo męczący wiec to byl główny powod zmiany pracodawcy, drugi to stabilność wynagrodzeń ktory w ogóle nie jest adekwatny do tego systemu. Ogolnie więc nie polecam tej firmy i traktowałbym ten zakład jako ostateczność. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nowa

    14.02.2025 05:35

    Pracownik

    Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca i atmosfera na filtrach ? Czy przedłużają umiqy po miesiącu czy zmieniają co chwilę
    ReviewUserIcon
    Patryk

    10.02.2025 19:28

    Pracownik

    Witam takie pytanko czy w krotoszyńskim zakładzie mahle też od stycznia zrobiła się najniższa krajowa?tak jak obecnie ma to miejsce w ostrowskim mahle.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.02.2025 16:32

    Pracownik

    Prawie, dużo nie brakuje.
    ReviewUserIcon
    @inny

    25.11.2024 09:12

    Inne

    Witam czy polecacie pracę na dziale filtrów
    ReviewUserIcon
    Karinka

    19.12.2024 08:35

    Były pracownik

    Nie,nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    13.12.2024 22:11

    Kandydat

    Zatrudniają na magazyn na filtry coś powiecie o tym dziale ma sens w to wchodzić?
    ReviewUserIcon
    była pracownica działu filtry

    14.12.2024 23:07

    Były pracownik

    Może dasz radę,idź spróbuj,tam pracuje większość kobiet, ja osobiście nie polecam tam pracy,atmosfera i sama praca mi tam nie odpowiadała,normy z dnia na dzień podwyższane niewiem w imię czego, nawet nie ma za to premi jak ktoś zrobi więcej..same się nakręcają , miesiąc tam pracy i baj baj żegnaj i nie wracaj nigdy więcej do tego obozu,zdecydowanie nie polecam pracy na tym dziale..
    ReviewUserIcon
    KA

    10.12.2024 04:37

    Pracownik

    Czy jeździ ktoś z Gostynia do Krotoszyna i byłby w stanie zabrać jedną osobę? Chodzi mi o środę i czwartek na południe?
    ReviewUserIcon
    Huy

    13.11.2024 12:47

    Pracownik

    Ktoś wie ile szykują na święta?
    ReviewUserIcon
    Jarek Maly

    24.11.2024 17:34

    Pracownik

    1000 zł plus 8% podwyżki podstawy
    ReviewUserIcon
    Franek

    06.12.2024 18:01

    Inne

    Z tego co pisze w gablocie, to jedynie to co z fśs. Bo rada podjęła decyzję że jest kryzys i nie mają pieniędzy.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    08.10.2024 17:06

    Były pracownik

    Pracowałam 7mies temu na dziale filtry,moze i panie oraz liderki wporzadku,ale po 1 czułam sie jak Korzeniowski cwiczący na olimpiade,na hale biegiem,z szatni na stanowisko biegiem,do toalety biegiem,na stołowke biegiem..Ludzie jak chomiki w kołowrotku biegaja nie chodza,kazdy wystraszony,(usunięte przez administratora) jak na akord,praca moze i nie zła,ale atmosfera,organizacja ,sztuki na godz liczone ..ludzie jak roboty ...podziwiam te panie na szczescie juz nie musze tego znosić bo slyszalam ze jest coraz gorzej,wiecznie nowi pracownicy
    ReviewUserIcon
    aga

    05.11.2024 07:24

    Były pracownik

    jest zmiana na którą nie chcecie trafić nowy ma ciężko nic tobie nie pomogą
    ReviewUserIcon
    filtromat

    23.11.2024 20:48

    Pracownik

    A znasz jakiś zakład pracy gdzie nie ma normy do wyrobienia ?
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    28.10.2024 13:26

    Kandydat

    Witajcie mam pytanie odnośnie systemu czterobrygadowego. Jaka jest kolejność zmian bo w ogłoszeniu widziałem taki układ: 2 dni 3zm 2 dni 2 zm 2 dni 1 zm 2 dni wolne Czy faktycznie tak obowiązuje jak piszą czy jest tak jak było zawsze że zaczynało się 1 zm a kończyło nockami i potem 2 dni było wolne ? Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy aplikować
    ReviewUserIcon
    qwerty

    29.10.2024 23:37

    Były pracownik

    W ogłoszeniu faktycznie tak jest napisane.
    ReviewUserIcon
    Testoviron

    03.11.2024 18:09

    Były pracownik

    Szczerze to odradzam, jeśli nie lubisz pracować na zmiany to ten system jest fatalny, już lepiej pracować na 3 zmiany, bo przynajmniej weekend wolny. Ja tak pracowałem przez rok, miałem wrażenie że codziennie jestem w robocie. Bardzo wyniszczający system dla organizmu, zwłaszcza starszego, nie ma żadnej regularności. Także ja bym omijał ten system szerokim łukiem. A, no i te "dwa" dni wolnego to tylko na papierze, bo odbijając się o 6 rano, po ostatniej nocce, twój "weekend" już leci, a nockę trzeba odespać.
    ReviewUserIcon
    Yyyy

    30.10.2024 18:36

    Pracownik

    W Niemczech kryzys motoryzacyjny jak to będzie wyglądać u nas czy już coś wiadomo?
    ReviewUserIcon
    core

    31.10.2024 23:15

    Pracownik

    Ja od 2010 słyszę ciągle, że kryzys. Ale jak u nich (w Niemczech) zwalniają to może u nas (w Polsce) będą zatrudniać ?
    ReviewUserIcon
    Bibi

    07.10.2024 23:02

    Pracownik

    Którego w tym miesiącu wypłaty z Asistwork? Kros już dostał?
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    07.10.2024 20:53

    Pracownik

    W pierwszej kolejności powinno być zwolnione kierownictwo Pan Dyrektor z tłoków,jego (usunięte przez administratora)Ząbek. I tak pokoleji . Tylko karać ludzi i zabierać premię żeby wyrobić sobię na koniec roku. Wyzysk totalny zastraszanie totalny (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nox

    04.10.2024 00:40

    Były pracownik

    Pracowałem na tulejach około 1.5 roku, jako że byłem młody poszedłem tam bez doświadczenia ale z obiecanym szkoleniem. Fakt szkolenie przez brygadzistów było ale mocno po łebkach. Głównie przedstawił co maszyna robi i co ja mam robić czyli start. restart, wyciągnij, przełóż, wymierz. I tak jak maszyny czasem się psuły na różne sposoby czy to problem z programem czy coś nie tak z maszyną, nigdy nie było tłumaczone jak to samemu rozwiązać żeby samemu potem takie problemy rozwiązywać, jedyne co można było to podglądać jak brygadzista to naprawia i jakoś to zapamiętać. Poza pomocą jedynie współpracownicy a raczej ci którzy byli chętni do pomocy a z całej hali było ich dwóch, i też nie można było latać zawsze do nich bo każdy swoje musiał zrobić. Okres próbny czyli 3 miesiące był spokojny (w miarę) raczej jak coś się zepsuło z winy maszyny czy z własnej to nie było problemu. Po tym okresie nawet najmniejszy błąd popełniony przez operatora był karany jakbyśmy zepsuli maszynę do stopnia nieużywalności (kary na bazie wyzwisk w naszą stronę). Brygadzista z którym bynajmniej ja współpracowałem był człowiekiem który wydawał się jakby na siłę tam był, (poza przerwą na kawe) realnie każdy z nas wiedział że jak coś się zepsuje i nie wiemy jak to naprawić to on jest od tego żeby temu zaradzić. Pomimo tego czasami był strach aż do niego iść. W moim bynajmniej przypadku i odczuciu było też to że na hali pracowali (a raczej na mojej zmianie) głównie ludzie z dużym przebiegiem w tej firmie i każdy znał każdego. Każdego dnia miałem wrażenie że patrzą na mnie jak na kogoś kto jest prawie duchem którego nie chcą tu widzieć. Pomimo tego że robiłem swoje zawsze na czas albo i przed czasem i starałem się pomóc gdy tylko mogłem, każdy był ciągle na coś zły. Atmosfera była dla mnie samego okropna tym bardziej ze złymi relacjami z Brygadzistą który podobno nie lubi młodych pracowników ale dowiedziałem się o tym dopiero po odejściu. Samą prace jednak oceniam 4/5 jest to powtarzalna czynność jednak na swój sposób nie nudzi się tak szybko jak może się wydawać, tym bardziej jeśli ktoś mocno zwraca uwagę na szczegóły które często są wymogiem jakości. Mistrzowie głównie neutralni/przyjaźni, nie mają problemu o to że coś mogło wypaść danego dnia i w tym samym tygodniu wypisać urlop. Wypłata zawsze na czas i całkiem sporo premii można było dostać z benefitów na pewno trzeba powiedzieć o busie 50zł na miesiąc to jest praktycznie nic.
    ReviewUserIcon
    Skun

    07.10.2024 16:13

    Były pracownik

    Wow, opinia zupełnie inna od mojej, na której linii byłeś? U mnie akurat atmosfera na linii była fajna, ludzie w porządku, brygadzista żartowniś, czasami miał zły dzień ale przez większość czasu był w porządku.
    ReviewUserIcon
    nixk

    21.08.2024 15:37

    Kandydat

    jak wyglada praca w utrzymaniu ruchu na filtrach? spoko?
    ReviewUserIcon
    Również były pracownik

    05.10.2024 14:44

    Były pracownik

    Zdecydowanie Nie polecam! tragedia.. kobiety która pracują tam od początku wredne nie miłe zarozumiałe... nowych pracowników traktują jak intruzów.Przychodzisz pierwszy dzień i masz wszystko wiedzieć i umieć.. a broń boże się kogoś o coś zapytaj to (usunięte przez administratora) na cb.. bo one jak tu przyszły same wszystko wiedziały i umiały..nikt nic im nie podpowiadał.. odrazu (usunięte przez administratora) normy.. wymagania w pierwszych dniach mają jakbys tam miała odrazu wszystko wiedzieć i umieć .. normy akordy .. za najniższa krajową .. bez możliwości premi do tego normy podnoszą z dnia na dzień .. brak słów .. (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) ! Ludzi przerzucają z innych działów..po czym ludzie się zwalniają..nikt tam nie chce pracować.. dodam że to przede wszystkim przez atmosfere jaka tam panuje..więc nie się nie dziwią że ludzie odchodzą po kilku dniach.. nie polecam tam pracy. Chyba że dasz sobą pomiatać lub będziesz trzymać paluszek gdzie trzeba i cicho siedzieć ..
    ReviewUserIcon
    ??

    04.10.2024 00:06

    Kandydat

    Polecacie pracę tutaj, czy jednak szukać gdzieś dalej?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.10.2024 15:42

    Były pracownik

    Lepiej szukać gdzie indziej praca w tym zakładzie to porażka i (usunięte przez administratora) o traktowaniu pracownika nie wspomnę.
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.10.2024 12:48

    Pracownik

    Ja polecam prace w tej firmie zarobki są dobre piszą że nie polecają ale jakoś cały czas siedzą i nie chcą odejść ciekawe dlaczego A może nigdzie nie zarobią tyle za 8 godzin pracy
    ReviewUserIcon
    Kowal

    14.08.2024 16:53

    Inne

    CzyMahle zatrudnienia spawaczy aluminium
    ReviewUserIcon
    echo

    16.08.2024 19:58

    Pracownik

    Owszem, na obróbkę wstępną tłoków. Spawanie choć nieprzydatne, będzie dodatkowym atutem.
    ReviewUserIcon
    cichy

    15.09.2024 00:39

    Pracownik

    Spawaczy zatrudniają na stal
    ReviewUserIcon
    Kumpel

    07.09.2024 05:40

    Kandydat

    Ile zarabia pracownik który pracuje u was 10 lat a ile dostaje pracownik który dopiero się zatrudnił.
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    14.09.2024 20:55

    Pracownik

    Zarobki tragedia 4 tys pp 20 latach pracy
    ReviewUserIcon
    rew

    27.08.2024 21:56

    Inne

    @Pracodawca Kiedy coś zmieni się w kwestii dojścia pracowników chłodniczek do pracy?? Musimy codziennie chodzić po 20 minut w jedną stronę z parkingu do zakładu aby dojść do miejsca pracy a nie mamy za to płacone. To wszystko odbywa się naszym kosztem ponieważ nikt nam za ten stracony czas nie płaci a jest to około 40 minut dziennie co w skali miesiąca daje około 14h. Miał być nowy parking i portiernia obok zakładu, kiedy to powstanie? Obecna sytuacja jest bardzo frustrująca, wielu pracowników rezygnuje przez to z pracy.
    ReviewUserIcon
    Manamana

    08.09.2024 18:54

    Pracownik

    Niektórzy wyjeżdżają z domu prawie 2 h przed rozpoczęciem zmiany i nie płaczą :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2024 13:15

    Pracownik

    Dzień dobry. Czy jest możliwość rozwoju kariery ? Dokładniej chodzi o to czy ze zwykłego pracownika np. operatora maszyn można aplikować na członka zarządu ?.
    ReviewUserIcon
    Franek

    05.09.2024 18:41

    Pracownik

    Cały czas jest taka możliwość, można awansować na dodatkową maszynę do obsługi albo nawet 2 dodatkowe. A dla bardziej ambitnych są też wyższe normy do wykonania. Czyli możliwość są duże.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.08.2024 11:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fjfj

    25.08.2024 22:28

    Pracownik

    Raczej co chwile sie ktos zwalnia, a o przyjściu dobrego pracownika juz nie wspomne.. Dobrego czyli takeigo ktory ma przynajmniej technikum i umie rozwiazywac problemy samodzielnie......nie pamietam by w ostatnich 3 latach przyszedl ktos do pracy ktory ma chęć do uczenia sie... Wszyscy ktorych znam pracuja jak roboty, nałóż i nacisnij zielony a jak stanie wołaj kogoś ..... A ktos kogo można wszedzie postawić i będzie dobrze pracował takich nie ma z osob ktore sie przyjęły w ciagu dwoch lat...... A co można oczekiwac po firmie w ktorej kierownik na tłokach nie umie sie wysłowić a wiedza na temat produkcji jest na poziomie tragicznym..... Wstyd dla takiej duzej firmy by ktos taki zarządzał zespołem...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.08.2024 22:56

    Pracownik

    Tak, po to pracujemy aby zarabiać. Inaczej byśmy nie chodzili do pracy. Wypłata wypłatą, ale inna sprawa to szanowanie swojej pracy, w którą wkładam 100% a i tak jesteś rypany i nie doceniany przez tych z góry. Znaj swoją wartość. Jaka tu motywacja do jakiejkolwiek pracy? Logiczne, że kasa trzyma, nic innego.
    ReviewUserIcon
    Skun

    03.07.2024 01:27

    Były pracownik

    Przepracowałem na tulejach grubo ponad rok. Jeśli chodzi o firmę to są plusy i minusy. Z plusów na pewno dojazd autobusem (50zł), pełne składki, kasa na czas, pranie ciuchów roboczych, można chodzić oddawać krew. Tyle jeśli chodzi o plusy. Z minusów: Praca w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym. Czyli jeśli traficie na 4 brygady to właściwie oddajecie życie zakładowi. 48h wolnego to żart, zwłaszcza po nocce... Praca rzecz jasna na hali, latem przy maszynach skwar i duchota. Kupa (usunięte przez administratora) unoszącego się w powietrzu, po każdej zmianie cały nos zawalony jakimś czarnym badziewiem. Ludzie też różni, choć w większości przyjaźni lub neutralni. Z minusów to na pewno warto wspomnieć o tym że praca ta drenuje siły, cały dzień na nogach, zmiany i dźwiganie, przerwa 15min. Czy polecam? Jeśli ktoś nie ma lepszej perspektywy to tak, choć zawszę warto szukać lepszej alternatywy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.08.2024 15:18

    Pracownik

    Praca na 4 brygady jest nie odpowiednia. Na trzy zmiany też źle. To na jaką zmianę jest najlepiej? Jak komuś coś nie pasuje to długo nie popracuje. W Mahle trzeba mieć mocną psychikę i pracować tak jak akurat jest na dziale.
    ReviewUserIcon
    Skun

    24.08.2024 13:23

    Były pracownik

    Najlepsza zmiana jest 7-15 w pracy pon-pt. A nie orka fizyczna za marne trzy tysiączki
    ReviewUserIcon
    Niezdecydowany pracownik

    23.01.2024 17:17

    Kandydat

    Nie słyszy się ani jednej pochlebnej opinii o dziale walki w Mahle. Ktoś tam pracował/ pracuje żeby opisać jak wygląda atmosfera na hali i jaki sostunek mają do pracowników przełożeni?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.06.2024 18:34

    Pracownik

    Chyba na własnej działce albo w ogródku. Bzdury totalne. Niedługo będziemy pracować aby na opłaty. Na nic więcej nie będzie ludzi stać. Nie mówiąc już o jakiejś niespodziewanej chorobie czy innym zdarzeniu.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    22.08.2024 13:33

    Pracownik

    W punkt. Do tego dokładają maszyn, a płaca taka sama. Nie dość, że musisz jechać na tych maszynach to jeszcze sam sobie je ustawiać w razie konieczności. A cały czas śpiewają, że jeszcze za dużo ludzi i tak jest zatrudnionych. Dodatkowo brak koszy na hali, a i niekiedy skrzyń, sam sobie musisz je organizować aby mieć w ogóle w co jechać. Śmiech na sali. Finalnie, nie wiesz gdzie ręce włożyć, bo roboty od zaj... nie mówiąc o przerwie śniadaniowej na którą nie masz czasu iść, co się należy jak psu buda. A na koniec jeszcze pretensje, czemu tak mało sztuk. Podsumowując, gdybym mógł zwolniłbym się od razu, ale w tym wszystkim benefity jeszcze trzymają tu człowieka i umowa, na którą wiele lat się wypracowywało. Jednak miarka kiedyś się przeleje i nawet to nie będzie mnie zatrzymywać, aby zwolnić się z tego nie powiem zakładu - ale przynajmniej działu. Bo na wielu działach pracowałem i ten, jest najgorszym z nich. Pod względem nadmiaru obowiązków powierzonych na jednego pracownika, jak i również traktowaniem ze strony przełożonych. Świat na Mahle się nie kończy. A jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swój limit. Opisałem sytuację z mojego punktu widzenia. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony pracownik

    19.08.2024 15:32

    Pracownik

    A ja Mahle polecam. Uczciwa firma, dobrze płacą tylko trzeba chcieć robić. Na rękę mam prawie 4.5k netto na umowie, jak dojdzie premia i kilka nadgodzin to równe 5. Nie spotkałem się z nierównym traktowaniem, jak ktoś dostaje najniższą krajową to znaczy, że nie umie rozmawiać o podwyżce. Wszystko można wynegocjować, kwestia pokazania, że pracuje się dokładnie, z dobrą wydajnością i uwagą.
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.08.2024 14:08

    Kandydat

    Witam , czy na tłokach jest fajna atmosfera? I czy praca w miarę w porządku?
    ReviewUserIcon
    Kt

    18.08.2024 08:36

    Pracownik

    Tak fajna miła atmosfera polecam ten dział i fajne pieniążki można zarobić
    ReviewUserIcon
    Rob

    14.08.2024 22:25

    Pracownik

    Witam Czy tak zwane kredkowe będzie?Czy było to przelane z bonem wakacyjnym?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2024 13:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kpina

    09.08.2024 20:35

    Pracownik

    Wyjąłeś mi to kolego z ust, to co ten zakład robi z pracownikami to jest jakaś kpina. To są podwyżki ? wypłaty mniejsze niż przed rokiem? (usunięte przez administratora) Gdzie sa zwiazki ? sie pytam
    ReviewUserIcon
    Śląski

    26.07.2024 05:03

    Kandydat

    Witam chciałbym zacząć pracę w Mahle w Krotoszynie, czy ktoś może opisać jak się tam pracuję?
    ReviewUserIcon
    exe

    26.07.2024 12:25

    Pracownik

    Cytuję: "Przepracowałem na tulejach grubo ponad rok. Jeśli chodzi o firmę to są plusy i minusy. Z plusów na pewno dojazd autobusem (50zł), pełne składki, kasa na czas, pranie ciuchów roboczych, można chodzić oddawać krew. Tyle jeśli chodzi o plusy. Z minusów: Praca w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym. Czyli jeśli traficie na 4 brygady to właściwie oddajecie życie zakładowi. 48h wolnego to żart, zwłaszcza po nocce... Praca rzecz jasna na hali, latem przy maszynach skwar i duchota. Kupa (usunięte przez administratora) unoszącego się w powietrzu, po każdej zmianie cały nos zawalony jakimś czarnym badziewiem. Ludzie też różni, choć w większości przyjaźni lub neutralni. Z minusów to na pewno warto wspomnieć o tym że praca ta drenuje siły, cały dzień na nogach, zmiany i dźwiganie, przerwa 15min. Czy polecam? Jeśli ktoś nie ma lepszej perspektywy to tak, choć zawszę warto szukać lepszej alternatywy." Koniec cytatu.
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.07.2024 17:44

    Pracownik

    Pracuje się rękoma nie ma siedzenia jak jesteś na produkcji ale jest fajnie
    ReviewUserIcon
    Kolega

    25.07.2024 06:24

    Pracownik

    Dlaczego w tym roku nie było imprezy w mahle ?
    ReviewUserIcon
    @pracodawca

    17.07.2024 06:33

    Pracownik

    Witam, piszę w takiej sprawie że słyszę że wszyscy dostali już bon 1000zl, ja nie dostałem, co robić w tej sytuacji? Pracuje w mahle już pół roku
    ReviewUserIcon
    Hm

    19.07.2024 13:25

    Pracownik

    Koham mahle i bende pracowal 3 razy więcej, karzdemu polecam pracowac cienrzej, a zarzad moglby pensje obnizyc bo im wiecej dostajemy tym bardzoej sie nie chce
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.07.2024 17:37

    Pracownik

    Pół roku to pikuś. Na pewno masz umowę na agencję. Musisz swoje przepracować żeby coś dostać.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.07.2024 15:02

    Pracownik

    Witam, może ktoś z zarządu to przeczyta, mam wielką prośbę czy mahle może obciąć pracownikom pensje, wydaje mi się że zarobki są za duże i nie ma matywacji do pracy, place powinny być tak z 200 zł więcej niż średnia krajowa i na święta/wakacje żadnych bonów pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Andrzejek

    19.07.2024 15:22

    Pracownik

    Panie Pawle, Pan się dobrze czuje? Czy może operuje na danych sprzed 10 lat? Do średniej krajowej brakuje nam niemalże 1500zł. Więc jakie obcinanie pensji? Z tym tempem podwyżek to minimalna pensja nas dogania. Ja bardzo chętnie przyjmę płace o 200zł większą niż średnia krajowa i wtedy na pewno pojawią się dodatkowe motywacje.
    ReviewUserIcon
    Zaskoczony

    10.07.2024 23:03

    Pracownik

    Co się stało że takie duże wypłaty? Bonu miało być 1000 to czasem nie jest tak że to 600 zł dali nam do wypłaty oczekuję normalniej odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.07.2024 10:48

    Pracownik

    Wyrównanie 3 miesięczne podwyżki 5%.
    ReviewUserIcon
    Roboll

    15.07.2024 10:29

    Pracownik

    Jest 1000 , jest dobrze
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    29.06.2024 06:19

    Pracownik

    Wiecie kiedy wakacyjne bony ?
    ReviewUserIcon
    Norbi...

    08.07.2024 15:15

    Pracownik

    Bony wakacyjne 400zł wypłacane na kartę myedenred do 13.07.2024. Miłego wypoczynku i szybkiego powrotu do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Roboll

    17.06.2024 12:30

    Pracownik

    Dziś wpadły 4 stówki a dlaczego aż tyle.!? Rok temu wypłacali po 200 . Coś jest na rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Długoletni pracownik

    17.06.2024 21:04

    Pracownik

    Inflacja, spokojnie najniższa krajowa nas goni nie przejmuje się za kilka lat się wyrówna.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.06.2024 08:22

    Pracownik

    Czy ktoś coś wie ile i kiedy bony na dzień pracownika mahle i wakacyjne?
    ReviewUserIcon
    Ona

    13.06.2024 13:05

    Inne

    Wypłaty tragedia ????uwalili na Maxa po portfelu, to przykre, ludzie postawcie się nie umiecie bronić swego, zapierniczaćie jak osły co niektórzy a cicho siedzicie, a taki majster i brygadzista "co nie który" powtarzam nie mówię o wszystkich, nic nie robi niezna się na niczym, a kasę do wora za wasza robotę bierze, niech on też stanie przy maszynie i jedzie, a nie tylko łazić z kąta w kat, byle odbębnić 8h,
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2024 01:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Porażka

    12.06.2024 07:28

    Pracownik

    Wypłaty porażka nie wiem kto będzie pracował bo po wczorajszym już kilka osób deklaruję że szuka innej pracy
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    13.06.2024 08:33

    Pracownik

    Porażka wypłata i tak teraz będzie. A kiedy bony wiecie coś?
    ReviewUserIcon
    Innyswiat

    03.06.2024 21:34

    Inne

    Cześć, jakie opinie nt działu gospodarowania odpadami? Widziałem ofertę na magazyniera w tym dziale. Jaka kasa , ludzie i sama robota?
    ReviewUserIcon
    Nie znane

    22.05.2024 11:26

    Inne

    Ja mam takie pytanie czy do mahle można się dostać na pracę sprzątającą i jaka jest ta pani od tej firmy sprzątającej bo nie wiem gdzie to zapytać a wolę tu zapytać
    ReviewUserIcon
    Jan

    30.05.2024 18:43

    Pracownik

    Zgłaszać się do Pana Jarka ,ale odradzam ,jak chcesz dotrwać do emerytury .

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.