opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jarek mały

    26.10.2025 13:22

    Pracownik

    Czołem brygada przypominam że za wczorajsza pracę przy zmianie czasu, pracownikowi przysługuje dodatkowe wynagrodzenie (godzina nadliczbową) jeśli to pracodawca wychodzi z wnioskiem że masz odebrać te godzinę to należy się 1,5 godziny do odebrania,
    ReviewUserIcon
    Benny bennassk

    08.10.2025 18:37

    Inne

    Dzisiaj otrzymałem ofertę jednak rozmowa zakończyła się już na etapie telefonu W skrócie umowa na agencję przedłużana przez 18 miesięcy miesiąc w miesiąc Wydało mi się to podejrzane i zakończyłem rekrutację na etapie telefonu
    ReviewUserIcon
    Szczery

    05.09.2025 20:58

    Inne

    Witam, widze ze jest dużo zaoytan o pracę w mahle. LUDZIE... Przyjdziecie, dostaniecie śmieciową umowę bez prawa do premii, bonów na swieta itd... Przez lata mozecie pomarzyć o umowie na czas nieokreślony, będą was przerzucać z firmy zewnetrznej z jednej do drugiej i to jak was nie wyrzucą po 3 albo 5 miesiącach, bo jak jest produkcja to jest praca jak jej nie ma wypad. Oraca na nockach i ciagle 6 dni w tygodniu.. Po nockach nawet nie dojdziecie do siebie a juz zaczynacie na rano... Weekendy praca, swieta praca a pieniadze to sa normalne na nasz powiat.. Juz nie wspomne o przełożonych którzy odbieraja premie za pierodly typu podwiniete spodnie gdy jest gorąco albo odebranie telefonu od dziecka ze szkoly w pracy... Odradzam!
    ReviewUserIcon
    wat

    04.10.2025 08:40

    Były pracownik

    Ale, że admin nie usunął. Czas komuś innemu z biurowych tą fuchę dać bo kolega leniwy sie robi.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    27.09.2025 17:18

    Były pracownik

    Cześć. Kochani. Mahle jest dla desperatów, wyrzuconych gości z woja i karierowiczów bez mózgu - bynajmniej w biurach. Jesli idzie o pracę na najniższym szczeblu - nie polecam, to tylko bardzo delikatne określenia próby zniechęcenia was do tej firmy. Układ na układzie podpierany układem a na końcu i tak mimo starań dostajesz takiego kopa w . . . wiadomo co, że aż dech zapiera. Bez Mahle świat staje się naprawdę piękniejszy - uwierzcie.
    ReviewUserIcon
    polonista za 2300

    01.10.2025 17:29

    Inne

    polecam sprawdzić co oznacza słowo "bynajmniej" i jak się go używa 😉
    ReviewUserIcon
    Ktos

    30.09.2025 17:59

    Pracownik

    Przedmówca ma rację świat jest piękniejszy bez Mahle,układ na układzie i winni ludzie którzy pracują na samym dole ,jednych się zwalnia drugich zatrudnia i narzeka się na braki kadrowe
    ReviewUserIcon
    Natalaz34

    13.09.2025 18:07

    Pracownik

    Pracuje przez agencję niecałe dwa tygodnie, mam 3 dyniowe wypowiedzenie. Co się stanie jak nie pójdę przez te 3 dni do pracy?
    ReviewUserIcon
    Natalaz34

    14.09.2025 19:03

    Pracownik

    To jest zlecenie nie umowa o prace
    ReviewUserIcon
    Natalaz34

    14.09.2025 19:40

    Pracownik

    To umowa zlecenie agencyjna nie umowa o prace
    ReviewUserIcon
    nowy

    03.09.2025 17:28

    Pracownik

    Cześć będę zaczynać tu pracę, czy karty Edenred zasilane są co miesiąc na jakąś określoną kwotę? Ile obecnie płaci się za Multisporta plus?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2025 17:03

    Pracownik

    Dobry żart co miesiąc. Na Wielkanoc, na dzień metalowca w czerwcu, na wakacje i na Boże Narodzenie. Taki przywilej tylko dla tych co mają umowę na Mahle.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2025 18:30

    Pracownik

    Zależy od dochodu. Np w tym roku pierwszy próg dochodu Wielkanoc 700 zł, święto metalowca 400 zł, wakacje 1500zl, na Boże Narodzenie też ok 800 zł
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.08.2025 14:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Reni

    20.08.2025 19:58

    Pracownik

    Ale to wszyscy rozumieją a najbardziej pracownicy i tu nie chodzi o tą kwestię tylko o to jak ktoś tych pracowników traktuje...nazywając ich nie normalnymi za to, że tego 15 przychodzą do pracy. Takie określenie nie powinno nigdy paść zwłaszcza z tych ust których padło
    ReviewUserIcon
    aka

    22.08.2025 18:12

    Pracownik

    To kto jest nienormalny? Ci co pracują, czy ci co mają wolne? Rzeczy należy nazywać po imieniu.
    Company logo

    MAHLE Krotoszyn

    18.08.2025 11:06

    Pracodawca

    Aktualność
    Miło, że tu jesteś!

    Chcemy poznać Twoją opinię o naszej firmie – każde doświadczenie jest dla nas cenne. Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, ale prosimy o przestrzeganie kilku zasad:

    • pisz prawdę i opieraj się na własnych doświadczeniach,

    • szanuj innych – unikaj obraźliwych słów i wulgaryzmów,

    • staraj się przekazywać swoje opinie w sposób konstruktywny.


    Treści obraźliwe lub niezgodne z regulaminem serwisu mogą zostać usunięte przez administratora.
    Dzięki Twojemu komentarzowi możemy się rozwijać i tworzyć lepsze miejsce pracy!
    ReviewUserIcon
    Dario1989

    03.07.2025 20:37

    Kandydat

    Chciałbym się zatrudnić na Odlewni którą polecacie?. Chodzi mi najwieksze zarobki ciężkiej pracy się nie boję słyszałem że na przygotowaniu metalu na Aluminium są dobre pieniądze, słyszałem o egzaminach na stawki ale mnie interesuje strikte ten największy wspołczynik i wyplata netto proszę o merytoryczne odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Jarek mały

    06.07.2025 15:27

    Były pracownik

    Daj se spokój z odlewnia,stawki się zrównały na całym zakładzie podobne podstawy
    ReviewUserIcon
    Czarny

    29.06.2025 22:31

    Pracownik

    Ile na kartę na wakacje i do kiedy ktoś coś????
    ReviewUserIcon
    Wieloletnia pracownica

    25.06.2025 12:29

    Pracownik

    Witam, mam pytanie - jak wygląda praca w laboratorium na zaworach? Rozważam przeniesienie z wałków produkcji.
    ReviewUserIcon
    Wieloletnia pracownica

    27.06.2025 17:45

    Pracownik

    Nie ma czegoś takiego jak zarezerwowane. Na oficjalnej stronie MAHLE widnieją dwa wakaty od 2 msc. a moje pytanie było o warunki pracy. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Roksana

    12.06.2025 22:05

    Inne

    Czy to prawda ze szukaja do pracy w aftermarkecie?
    ReviewUserIcon
    gf

    18.06.2025 12:56

    Inne

    kto by tam chcial pracowac...samo kolesialstwo tam
    ReviewUserIcon
    carter

    18.06.2025 12:46

    Inne

    zlikwidowac program polecen, czysty nepotyzm z tego wychodzi.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    20.05.2025 15:08

    Pracownik

    Przymusowe nadgodziny na tulejach trzeba powiadomić PIP najpierw zwalniają jak jest robota to przyjmują ale nikt nie chce przyjść to teraz ci co zostali mają robić więcej i jeszcze te podwyżki 1.5 % łał ludzie nie będą wiedzieć co z tymi pieniędzmi zrobić
    ReviewUserIcon
    Kama

    12.06.2025 01:10

    Pracownik

    Fakt, to miejsce nie jest odpowiednie do pracy z wielu względów. Jednak nie znając sytuacji życiowej w jakiej ktoś zostaje postawiony nie powinno się oceniać. Nigdy nie pokusiłam się o to żeby oceniać drugiego człowieka nie znając go, nie wiedząc z czym się mierzy lub musiał się mierzyć. Ale! Każdy jest inny, każdy został inaczej wychowany. Tutaj da się zaobserwować łatwość w ocenie czy osoby czy też sytuacji. Czasem sytuacja w życiu zmienia się tak nagle i niespodziewanie, że z braku wyboru podejmuje się decyzje o których by się nie pomyślało i znajduje się w miejscu o którym się nawet nie słyszało ( tak było w moim przypadku, nie jestem z Krotoszyna). Bycie bezrobotnym w dzisiejszych czasach jest malokorzystne mając na uwadze chociażby dzieci i ich potrzeby. Życie nie zawsze pisze kolorowe scenariusze i czasem trzeba dostosować się do sytuacji a później do miejsca. Napisałeś, że kobieta która się szanuje nie szuka pracy w takim miejscu...cóż szanuję swoją rodzinę, dzieci i siebie również. Lepszego życia uparcie życzę i lepszego spojrzenia na drugiego człowieka 💪😊
    ReviewUserIcon
    Kama

    16.06.2025 17:38

    Pracownik

    Dziękuję za ocenę w postaci (usunięte przez administratora), niestety nie podzielam Twojego zdania, jestem jaka jestem ale z pewnością nie (usunięte przez administratora)🤷 To nie było obgadanie kobiet w pierwszym poście tylko włączenie się do dyskusji i wyrażenie swojego zdania, myślę, że każdy z nas ma prawo do wypowiadania się w każdym temacie mając mniej lub więcej racji. Pracuję tutaj, obserwuje i uczestniczę w tym "firmowym życiu" od jakiegoś czasu stąd wnioski o tym, że z kobietami czasami ciężko współpracować i często owe panie intensywnie zajmują się nie sobą i nie swoim życiem 🤷 Widzę, że usilnie szukasz w każdym moim zdaniu zaczepki 🙂 proszę bardzo.. miłej zabawy 😉
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.06.2025 10:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Norbert

    15.06.2025 05:17

    Pracownik

    O czopek się odezwał. Chcesz to ludzie się dowiedzą kim jesteś. Pamiętaj że w necie nie jesteś aż tak anonimowym jak ci się wydaje.
    ReviewUserIcon
    Ty

    15.06.2025 13:36

    Inne

    Niech zwolni. Bedzie musial robic sam hahaha
    ReviewUserIcon
    Mann

    13.06.2025 23:59

    Kandydat

    A co powiecie o Dziale Filtry? Dostałem ofertę pracy tam (Nie na produkcji)?
    ReviewUserIcon
    Karolinka

    12.06.2025 10:24

    Pracownik

    Hej wiecie może po ile mają być bony i kiedy na dzień pracownika?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2025 19:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pipipi

    10.06.2025 15:37

    Inne

    chodzi o krotoszyn czy co całe mahle?
    ReviewUserIcon
    Elon

    10.06.2025 23:24

    Pracownik

    Tak sprzedali to firmie SpaceX będziemy produkować spowalniacze przyspieszaczy do star linków. Filtry się przebranżowią i będą robić do nich filtry promieni gamma, RTG i UV. Tak było mowie ci.
    ReviewUserIcon
    ten

    10.06.2025 11:45

    Inne

    kto kupił mahle?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Jan

    09.06.2025 19:27

    Były pracownik

    Czy mahle zerwie w końcu umowę z tymi zlodziejskim agencjami,co okradają z kasy pracowników ? Jak można do tego dopuścić żeby pracownicy zatrudnieni z agencji pracują tyle samo co pracownicy mahle i niedostawaja żadnej kasy na święta ,żadnej premi,żadnych dodatków. Agencje zabierają prawie połowę wyplaty
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.06.2025 15:32

    Pracownik

    Witam , wiecie kiedy Bony na dzień pracownika?
    ReviewUserIcon
    Koń

    08.06.2025 09:53

    Pracownik

    Cześć teraz w tym tygodniu będzie przelew na dzień pracownika przeważnie był w tym samym dniu co wypłata Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    08.06.2025 20:42

    Pracownik

    w czerwcu :)
    ReviewUserIcon
    radosna

    06.06.2025 14:19

    Inne

    auta służbowe, Home Office, na co to komu, po co to komu ;)
    ReviewUserIcon
    Martens

    06.06.2025 09:53

    Pracownik

    Witam dzisiaj również chciałem Dyrektorowi Tłoków przypomnieć że pracownicy są ludźmi a nie jak to kiedyś Pan określił numerami. Co Pan robi na tym stanowisku jeszcze to ja serio nie wiem! Trzeba w końcu zawiadomić Stuttgart bo ile można sobie dawać pluć w twarz
    ReviewUserIcon
    michalina

    05.06.2025 10:24

    Inne

    auta sluzbowe kierownikow: po co? oszczednosc dla firmy gdyby ich nie było i przykld dla pracownikow ze kazdy jest rowny
    ReviewUserIcon
    Aoaka

    05.06.2025 20:22

    Inne

    Żeby żony kierowników miały czym jeździć po mieście i nie tylko....bo pensje kierowników też cienkie i na paliwo w aucie prywatnym brakuje PLN.
    ReviewUserIcon
    Artas

    05.06.2025 07:35

    Pracownik

    Przypominam Dyrektorowi Tłoków ze jesteśmy ludźmi, tak aby żebyś nie zapomniał bo często ci się to zdarza Królu mobbbbingu
    ReviewUserIcon
    jaś

    02.06.2025 11:02

    Pracownik

    parę mcy temu pisano że firma w kryzysie...że będą tnąć koszty na czym sie da, a teraz ledwo pare tyg temu wyskoczyli że będzie zmiana kart pracowniczych, aktrualizacjz zdjęć na kartach itp itd. Na to jest koszt...eh a przecież starym kartom że tak powiem nic nie dolegało
    ReviewUserIcon
    Norman

    02.06.2025 22:50

    Pracownik

    Zmiana systemu bezpieczeństwa w Mahle na całym świecie. Rozkaz z góry że tak powiem
    ReviewUserIcon
    Anonimowo

    22.05.2025 14:32

    Kandydat

    Czy ktoś się orientuję jakie wykształcenie jest potrzebne do pracy na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.05.2025 09:19

    Pracownik

    Każde dobre. Przyjmują wszystkich od zawodówki po studia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2025 16:29

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    22.05.2025 11:30

    Kandydat

    Czy Tuleje i Tłoki to ten sam zakład i ten sam dyrektor ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.05.2025 06:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Podwyżka

    17.05.2025 20:29

    Pracownik

    Co roku podwyżka inflacyjna jest niższa niż inflacja, więc pracownicy zarabiają z każdym rokiem coraz mniej.
    ReviewUserIcon
    Isa

    21.05.2025 12:16

    Pracownik

    Ale prawda też jest taka że podwyżka równa dla wszystkich a nie biura inaczej a fizyczni inaczej , a aneksy do umów nikt nic nie wie , brawo związki .
    ReviewUserIcon
    Maria

    12.05.2025 14:43

    Kandydat

    Czy jeżeli ktoś nie ma doświadczenia w pracy na produkcji może podjąć pracę w Mahle? Widziałam ogłoszenia przez agencje pracy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.05.2025 09:36

    Pracownik

    Tu mało kto ma doświadczenie więc biorą wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Brrbrrbrb

    16.05.2025 12:47

    Pracownik

    Nie zatrudniaj sie przez agencje , w ogóle szukaj innej pracy
    ReviewUserIcon
    Zyze

    16.05.2025 11:49

    Pracownik

    Związki powinny być natychmiastowo usunięte ze stanowiska za działanie na szkodę pracownika , aneksy do umów dali do podpisania ale nic w tym nie ma podane , a ogólnie wszystko pozbierane podwyżki brak , i wszystkie podpunkty na szkodę pracownika co to za związki , zero godności jak zwykle pracownicy fizyczni najgorzej wyszli na tym a związkowców nie widać .
    ReviewUserIcon
    Agata

    12.05.2025 15:05

    Kandydat

    Czy z miejscowości Biadki jest dojazd do pracy?
    ReviewUserIcon
    Agata

    14.05.2025 11:37

    Kandydat

    Czy pracownicy agencyjni też mogą zabierać się tym autobusem? Kontaktowałam się wczoraj z babką z Manpower i powiedziała, że nie ma żadnego dojazdu z Biadek. Powiedziałam jej dokładnie to samo, co Ty mi, że przecież jedzie autobus z Ostrowa, a ona w dalszym ciągu, że nie, nie ma dojazdu xd
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.05.2025 18:12

    Pracownik

    No bardzo dziwne. Te panie z agencji chyba mało wiedzą. Przecież to logiczne że jak jedzie z Ostrowa to chyba przez Biadki. No chyba że się mylę. Pracownicy z agencji też mają prawo do autobusu. Właśnie tym zachęcają nowych pracowników.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2025 16:49

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Black jack

    05.05.2025 13:03

    Były pracownik

    Magazyn na wałkach to wzór do naśladowania ład i porządek ludzie tam w porządku.Pracowalem tak kiedyś ludzie spoko,wiedzą co I jak .Ogólnie zgrany zespół.Przestań die żalić i obgadywać ludzi pewnie słaby byłeś ,tam trzeba ludzi śmigających wozkami a nie ciapy.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Fridriś

    25.02.2025 18:47

    Pracownik

    Tuleje najlepszy dział
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.04.2025 13:13

    Pracownik

    Każdy pracownik jest sam sobie winny. Dajecie sobie wejść na głowę innemu robolowi i tak jest!!! Bardzo boicie się drugiej osoby, boicie się coś zmienić w życiu i tak jest!!!
    ReviewUserIcon
    Chłodnik

    04.05.2025 01:08

    Pracownik

    Nie. To najlepszy dział na MP? Pracują tam tylko najlepsi? Słabi odpadają?
    ReviewUserIcon
    Robert

    02.05.2025 09:26

    Pracownik

    Czy na wakacje bedzie jakieś zasilenie karty edenred?
    ReviewUserIcon
    Proszę

    23.04.2025 05:37

    Pracownik

    Praca w święta: Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi dzień wolny za pracę w święto, w terminie 6 dni przed lub po tym dniu, lub w zamian za pracę w święto udzielić dodatkowego wynagrodzenia, zgodnie z Kodeksem Pracy. Dni wolne: Jeśli pracownikowi przypada praca w święto, pracodawca musi zapewnić mu dzień wolny w ciągu 6 dni poprzedzających lub następujących po święcie, lub w zamian za pracę w święto musi udzielić dodatkowego wynagrodzenia, zgodnie z art. 147 Kodeksu Pracy. Dodatkowe wynagrodzenie: Za pracę w święto pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia, który wynosi 100% stawki godzinowej za każdą godzinę pracy w święto.
    ReviewUserIcon
    1234

    30.04.2025 03:56

    Inne

    Na początku musisz dokładnie sie do dowiedzieć jaki zakład ma system rozliczeniowy np miesięczny, kwartalny lub półroczny, I wtedy będziesz wiedzieć kiedy ma Ci oddać to wolne za pracę w święta ;)
    ReviewUserIcon
    No tak

    30.04.2025 20:30

    Pracownik

    Tak związki to biuro podróży a jak chcesz się zapisać na taką wycieczkę to ciągle już zajęte i ciągle te same osoby za darmo zwiedzają Polskę
    ReviewUserIcon
    Ktos

    09.04.2025 21:27

    Pracownik

    Powiedzcie mi kto wymyślił ta aplikacje urlopową. To jest jakaś masakra. Jeśli takich ma Mahle informatyków co potrafią stworzyć taki bubel to życzę im samych sukcesów.......
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    30.03.2025 18:21

    Pracownik

    Witam moi drodzy czy wiecie kiedy Bony świąteczne? Proszę bez hejtu b
    ReviewUserIcon
    Grubaska

    06.04.2025 21:39

    Pracownik

    Jak już to 700
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    08.04.2025 07:40

    Pracownik

    A kiedy ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    06.12.2023 15:58

    Kandydat

    Czy na produkcję filtrów zatrudniają kobiety ? Jaka panuje atmosfera ? Jakie są zmiany ?
    ReviewUserIcon
    ojoj

    26.03.2025 22:57

    Kandydat

    A czy są oferty pracy nie na 4 brygady?
    ReviewUserIcon
    Hey

    01.04.2025 13:14

    Inne

    Nie wiem.. tam cały czas wszystko się zmienia, nigdy nic nie wiadomo, nikt nic nie wie, bądź wie, ale nie powie.. ???? najlepiej zapytać przy rekrutacji, która zapewne też nic nie wie. Trzeba brać poprawkę,ze zawsze mogą 4brygady wprowadzić czasowo..

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.