opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 45
    • 46
    • 47
    • 48
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowana 2

    07.05.2017 20:18

    Inne

    Aktualnie rekrutują do Wrocławia do nowego biura. Czy ktoś może coś już wie był ?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    15.05.2017 19:46

    Inne

    pracowałem w Mahle, ODRADZAM
    ReviewUserIcon
    mahlowiec

    04.05.2017 07:20

    Inne

    praca w święta to jakaś porażka
    ReviewUserIcon
    Bazyliszek

    25.04.2017 18:19

    Inne

    MAHLE Polska miała ofertę pracy dla technologa. Może ktoś wie coś więcej na ten temat? Chodzi mi o to czy jest aktualna oraz o wymagania jakie trzeba spełniać przy rekrutacji. Na jakie zarobki można liczyć tak około?
    ReviewUserIcon
    Yuh

    23.04.2017 12:41

    Inne

    Jeszcze takiego braku szacunku do drugiego człowieka to nie widziałem. Najgorsza firma pod katem atmosfery w jakiej pracowałem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik biurowy

    23.04.2017 12:38

    Inne

    Zdecydowanie nie polecam tej firmy. atmosfera w pracy to jakas masakra. Nikt nie traktuje Cie jak partnera biznesowego tylko jak śmiecia. Zero szacunku do drugiego człowieka. DRAMAT.
    ReviewUserIcon
    Lemur

    09.04.2017 10:09

    Inne

    @lolo Zgadzam sie z Tobą w zupełności. Taka jest pra
    ReviewUserIcon
    Zapracowany ale nie tu

    07.04.2017 21:49

    Inne

    mahle hi hi SUPER FIRMA, nie gonią praca super lekka i przyjemna, przełożeni super, zwłaszcza na tłokach i odlewniach, naprawdę można polecić, Sanpro zatrudniające też super dziewczyny, doradzą, dadzą sporo zarobić jakieś 1470 zł za 4 brygady, Naprawdę poezja, A jak zatrudnią przyjaciół z UKRAinki, to napewno się polepszy, będzie ze 1600 pln. naprawdę niezła kaska , da się żyć !!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ludas

    24.02.2017 18:43

    Inne

    Pracuję tu i jestem zadowolona bo firma jest spoko. Mamy całkiem niezłe zarobki i fajną załogę. Poczytałam trochę wpisów i myślę, że są osoby, które mają złość.
    ReviewUserIcon
    monika

    15.05.2017 19:49

    Inne

    hahahahaha, dobre. Pewnie płaca Ci za takie wpisy :)
    ReviewUserIcon
    Anna

    15.05.2017 19:55

    Inne

    "które mają złość" boszeeeeee, co za polszczyzna. Niestety to nie złość. To szczera prawda i dobrze o tym wiesz i to jest NAJGORSZE.
    ReviewUserIcon
    sajses

    23.02.2017 19:00

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie Mahle w Krotoszynie stanowisko magazynier (market magazyn czy coś takiego) złożyłem tam podanie byłem na rozmowie chciałem się zapytać jakie pracownicy mają tam zarobki i ogólnie jaka panuje tam atmosfera. proszę o odpowiedź na moje pytanie.
    ReviewUserIcon
    sajses

    23.02.2017 18:57

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie Mahle w Krotoszynie stanowisko magazynier (market magazyn czy coś takiego) złożyłem tam podanie byłem na rozmowie chciałem się zapytać jakie pracownicy mają tam zarobki i ogólnie jaka panuje tam atmosfera. proszę o odpowiedź na moje pytanie.
    ReviewUserIcon
    Lemur

    23.01.2017 15:57

    Inne

    Mam pytanko czy Mahle prowadzi aktualnie rekrutację do Wrocławia? Jakie są orientacyjne zarobki dla BI Developer , czy coś jeszcze dochodzi do zasadniczego wynagrodzenia? Może dają jeszcze pakiet socjalny?
    ReviewUserIcon
    !

    29.09.2016 08:30

    Inne

    Zapomniałaś jeszcze dodać wolny/wolna, że jak na krotoszyn to nikt ci też nie da szkoleń dodatkowych, ubezpieczenia, nauki języków więc firma najgorsza jak ją przedstawiasz nie jest, na pewno jak chcesz zdobyć doświadczenie i iść dalej to jest najlepsza droga
    ReviewUserIcon
    tłoki mahle sanpro

    27.02.2017 10:20

    Inne

    Nie polecam tej firmy a w szczegolnosci tego sanpro oszukuja na wyplacue co miesiac zlodzieje na rozmowie ci mowia ze po okresie próbnym dostaniesz ok 2200zl pracowalem prawie rok na tlokach na najgorszej maszynie i najgorszej 4 brygadzie brygadzista nazwisko jagla nawet w biurze wiedzą ze jest najgorszym psycholem na tlokach zarobek netto po okresie probnym 1560zl wszystkie soboty i 3 niedziele w pracy jakies kpiny dlatego wiecznie tam potrzebują szukają frajerów ja tez sie nabrałem na ich propozycję a jesli bedziesz chciał siku to weź sobie pieluche do pracy bo nie bedziesz miał czasu iść sie wysikac a brygadzista ci powie ze ma (usunięte przez administratora) i cie nie zastąpi namaszynie na te 4 minuty tyle na temat
    ReviewUserIcon
    Prawda do bulu

    17.09.2017 04:28

    Inne

    o czym ty bredzisz, szkolenia owszem na wszystkie niepotrzebne szkolenia pracownicy muszą podpisać tzw lojalki. Masakra jeden syf w tej firmie. teraz ludzi sie zatrzymuje na lojalki
    ReviewUserIcon
    Wolny/ wolna

    29.09.2016 08:04

    Inne

    Beznadziejnie! Traktują ludzi jak śmieci! Tak na Mahle!!!! Są tam pionki głęboko siedzące w tyłku tego najwyżej pfff. Ludzie bez studiów którzy traktują innych jak zło konieczne w tym zakładzie nie ma szacunku dla ludzi którzy faktycznie robią coś dla tego zakładu. Nie polecam!!! są działy poza produkcyjne w których dzieje się źle.... Polecam zastanowić się 3 razy zanim się zacznie tam prace.. Płatna też źle choć na Krotoszyn nie jest źle....
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.08.2016 12:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ASDF

    28.08.2016 18:32

    Inne

    Jest katalog ale gdzie kupić...brak albo nie mogę znaleźć.
    ReviewUserIcon
    ASDF

    28.08.2016 11:45

    Inne

    A może mi ktoś powiedzieć gdzie można kupić pierścienie firmy Mahle? Mahle ma jakiś sklep firmowy?
    ReviewUserIcon
    tłok

    25.08.2016 21:17

    Inne

    Dajcie sobie spokój z tą firmą.. wyzysk,orka za 2000pln (480Euro) 4 - 5 razy mniej niż w De, lepiej tam rok niż tutaj 4 lata,, Pozdro 600
    ReviewUserIcon
    ONA

    18.06.2016 17:36

    Inne

    Do roek: Twoja wypowiedź dużo nie mówi, albo jest bardzo wymowna?!? Dla pewności dopytam, czy zatrudniając sie jako Młodszy Specjalista ds. Personalnych mogę sobie pogorszyć mój status zawodowy? Szukają ciąglę, więc obawiam się, że te stanowiska mogą być "przejściowe"??? Proszę o odp. wszystkich, którzy coś wiedzą. ;)
    ReviewUserIcon
    ONA

    13.06.2016 23:26

    Inne

    Witam, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w biurze w Mahle? Mają dużo ofert w finansach i często odnawiają.... Czy w związku z tym: jest taka rotacja, mają takie wymagania i nie sprawdzają się ludzie, robią "trefne" oferty pracy - dla zasady, ludzie rezygnują? Czy jak ktoś już podejmie zatrudnienie bez znajomości to ma szanse na NORMALNE warunki pracy, bez wyzysku, podkładania "świń" ect. Pracuję, więc poszukując nowego stanowiska oczywiście chciałabym zmienić na lepsze i korzystniejsze, dające możliwości rozwju! Może ktoś, coś sensownego i konkretnego mógłby napisać. Ale szczerze proszę, bez owijania w bawełnę. Z góry dziękuję! :)
    ReviewUserIcon
    glue

    23.03.2016 05:42

    Inne

    Właśnie daj spokój ... Wyścig po gacie przełożonego, tyle że jeden je nosi na co dzień.
    ReviewUserIcon
    tremb

    23.03.2016 05:37

    Inne

    Daj sobie spokój ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    TheBill

    13.03.2016 17:34

    Inne

    "Więcej zrobisz,więcej zarobisz" niezły żarcik,rozbawiłem się,dzięki.Pracowałem w firmie 6 lat ze stawką 1.0 i jak czytam wypowiedzi że teraz na produkcji zarabiają ok.3000 to mogę się domyślać że taka wypłata jest raz możę dwa razy w roku.Wypowiedz że osiem godzin i do domu też zabawna,po ośmiu godzinach na tulejach już siły nie starcza na przejażdżke rowerową z rodziną.A za taką prace w systemie czterobrygadowym to i 4000 byloby mało.Dodam jeszcze że poszukiwania nowej pracy rozpoczołem po 1.5 roku pracy w tej firmie i obecnie jestem zadowolony z wynagrodzenia,którego mogę sie doliczyc. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Essential

    19.01.2016 21:16

    Inne

    Jeśli chodzi o stanowiska produkcyjne, to co miesięczne wypłaty mogą się różnić, ponieważ ich współczynnikiem jest stawka brutto, którą wypracuje dana linia. np. w danym miesiącu stawka godzinowa BRUTTO wyszła 24.5zł x wspolczynnik (0.7 ; 0.8 ; 0.9 ; 1.0 a nawet i większy jeśli jest się np. brygadzistą albo mistrzem) i x ilość godzin przepracowanych w danym miesiącu. Jeśli chodzi o stanowiska inżynieryjno-techniczne to mają oni umowę o wynagrodzeniu stałym, co miesiąc takie samo. + co rok podwyzki inflacyjne w zaleznosci od stopnia inflacji na rynku ( np 2-4% itd)
    ReviewUserIcon
    maria

    12.11.2015 00:23

    Inne

    Witam. Chcę poinformowac tych z Państwa,którzy mają kredyt we Frankach,że jest możliwość uzyskania zwrotu nadpłaconych kredytów frankowych. zainteresowanych proszę o kontakt na maila i pozostawienie nr telefonu. [email protected]
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2015 12:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kamyczek

    14.10.2015 17:08

    Inne

    Aniu a od kiedy tam pracujesz i w jakim dziale? wogole są przyjecia bo juz kiedys skladalam i zero odzewu;/ pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    gosciu333

    06.10.2015 20:26

    Inne

    Aktualnie pracuje na tulejach w mahle Krotoszyn na umowie pośrednictwa pracy San-pro.Praca ciężka ale wszędzie trzeba się nachapać plus jest jeden 8godz i do domu.Co do wynagrodzenia to przez pierwsze 3 miesiące to 1270na rękę po tym okresie przechodzi się na akord i pensja wzrasta do1800-2000tys na rękę wewnętrzne egzaminy na podniesienie stawki?Firma San-pro zapomina o tych 3 miesiącach i trzeba ich przypilnować zdarza się ze jak nie przypomnisz im pracujesz dalej za najniższe?
    ReviewUserIcon
    Maras

    28.08.2015 11:02

    Inne

    Dla mnie super firma
    ReviewUserIcon
    looper

    05.03.2015 21:58

    Inne

    Jak to mozliwe, że zarobki są różne w kazdym miesiącu, bo jak napisał kolega angelo, że czasem miał 3000 na rekę, a czasem mniej, a umowa miała być na stałe, to i aby pensja nie była stała? Czy to chodzi o jakieś wynagrodzenie prowizyjne lub coś w rodzaju premii do podstawy? Teraz naprawdę wszystko co oferują to umowa śmieciowa i minimalna krajowa?
    ReviewUserIcon
    angelo

    11.02.2015 00:24

    Inne

    Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat miałem umowe na stałe i zarobki miał 3000 na reke czasami mniej ale naprawde nie polecam jej ludzia ktorzy chca tam zaczac pracowac poniewaz jest wyzysk ludzi traktuja jak smieci rzucaja z lini na linie umowy smieciowe za 1600 na reke mialem kolegow ktorzy bardzo dobrze pracowali a ze troszke mniej bylo pracy to ich po prostu zwolnili bo mieli smiecówki mistrzowie aby przychodza i rob szybciej brygadzisci sie podpiepszaja naprawde nie warto tam reka reke myje duzo sie naogladalem i przezyłem nie POLECAM !!!!!!
    ReviewUserIcon
    wafell

    13.02.2015 22:28

    Inne

    Kolego angelo, jak piszesz, to pisz na trzeźwo, bo inaczej to ośmieszasz siebie i spłycasz temat. Ja rozumiem, że nie każdy kończył "Jagiellonke" (ja również nie), ale jakieś standardy obowiązują. Pomijając formę, to jednak masz trochę racji.
    ReviewUserIcon
    cdn

    07.01.2015 19:56

    Inne

    "wydaje mi się, ze zawsze więcej pracy idzie w parze z większym wynagrodzeniem" - No, to nie zawsze jest regułą. Nowy pracownik ma umowę przez pośrednika. Umowy bezpośrednio z Mahle to przeszłość. Zarobki: nowy pracownik to chyba około 1600 - 1700 netto (mogę się mylić). Pracownik z kilkuletnim stażem + umowa z Mahle ok. 3000 netto.
    ReviewUserIcon
    Jery

    04.11.2016 01:00

    Inne

    Akurat,
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2014 15:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    arr

    07.01.2015 13:03

    Inne

    Zarobki relatywnie wyższe niż w okolicy proponują, ale orka taka (tuleje), że po 8 godzinach lecisz na pysk.
    ReviewUserIcon
    nowy

    04.12.2014 12:11

    Inne

    Pracowałem w tej firmie i to na tłokach masakra,kures.....wo,mobing ,syf totalny i brak poszanowania do pracownika przez brygadzistów i mistrzów w szczególności na 4 zmianie.
    ReviewUserIcon
    kropek

    06.11.2014 09:57

    Inne

    Zalezy gdzie aplikujesz,nie wiem jak wyglada praca w biurze ale na produkcji jest wyzysk i zapier, podejzewam ze w biurze jes podobnie chyba ze wakat dostaniesz p znajomosci. "Kapiszon" zgadzam sie z Toba,przepracowalem troche w tej firmie ale przszedl moment kiedy nie wytrzymalem i odszedlem. Ciezko na produkcji doliczyc sie wyplaty poniewaz system akordu zbiorowego sluzy zaciemnieniu rozliczenia na wlasna renke jaka wyplate bedziesz mia w danym miesiacu. Zobacz jeszcze fora mahle moze dowiesz sie wiecej
    ReviewUserIcon
    iskaamazona

    18.01.2015 05:35

    Inne

    Witam,pracuje aktualnie w niemczech pochodze z krotoszyna, chcialabym w przyszlosci mieszkac w polsce tzn, za niecaly rok.Tylko jakie mam szanse na dostanie sie do Mahle i w miare dobrze zarobic, w tej chwili pracuje we firmie ktora produkuje baterie klemmen do aut, ja jestem ponad 6 lat we firmie 5 lat z umowa na stale i robie tez kontrolle tzn.koncowa kontrole i koncowe montaze.nie chce zostac w niemczech mam rodzicow w polsce i dom,jestem juz ponad 10 lat w niemczech wladam bardzo dobrze niemieckim jak rowniez pisze,po prostu niemcy to nie polska i chce bardzo wrocic do kraju tylko czy mam szanse na zatrudnienie w mahle i w miare dobre zarobki.?dziekuje pozdrawiam wszystkich z krotoszyna
    ReviewUserIcon
    iskaamazona

    18.01.2015 05:52

    Inne

    witam ponownie, bede wdzieczna za wszelkie komentarze dotyczace prace w mahle ,jak pisalam chcialabym sie tam dostac ale jesli zarobki i cala atmosfera jest w nie najlepszym poziomie,no to moze lepiej z tego zrezygnowac, tylko szkoda bo mieszkam bardzo blisko tzn rodzice, bardzo chce wrocic bardzo chce zostac w polsce tu w niemczech dobrze zarabiam ale Cale zycie tutaj tzn,nie wyobrazam sobie w niemczech zostac nie czuje sie tu dobrze pomimo dobrej pracy.mam nadzieje ze uda mi sie wrocic do krotoszyna do moich rodzicow i podjecia w miare dobrze platnej pracy ,myslalam o mahle, bo tak nie daleko ode mnie, ale jesli sie nie uda to tez kazda inna dobra oferta bedzie ok.bylabym szczesliwa möc wrocic do kraju,pozdrawiam wszystkich rowniez pracujacych za granicami nszego kraju jak rowniez tych ktorym sie udalo wrocic do kraju i swoich bliskich oraz tych ktorym udalo sie dostac dobra prace..:)
    ReviewUserIcon
    aplikant

    28.10.2014 18:41

    Inne

    "Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe tworzą podstawę, aby dorównać wysokim, specyficznym wymaganiom naszych klientów". Dostane ciekawsze wpisy od Was? Jak sami widzicie na stronie są strasznie ogólne informacje i nie dowiem sie z nich nic wartościowego o pracy w firmie
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2014 12:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierownik Tłoki

    08.09.2015 19:00

    Inne

    To zapraszamy do Mahle, zapoznamy Cię z umowami śmieciowymi w praktyce. Zobaczysz prawdziwy wyścig szczurów. Dodatkowo atrakcje w postaci nieograniczonej głupoty którą trzeba chwalić i z nią żyć. Aby awansować potrzebujesz żółtych papierów lub być debilem. Na start oferujemy 1700PLN.Generalnie przez długi czas tak zostanie, pużniej egzaminy i tak na śmieciowej będziesz zarabiał robiąc to samo co starzy pracownicy lub nawet jak będziesz się wykazywał troche więcej 80% zarobków. Jak zdasz wszystkie egzaminy to Ciebie zwolnimy będziesz mógł zacząć od nowa za 1700PLN. Kwota wymieniona w tekscie to kwota za pracę w systemie cztero brygadowym piątki świątki i niedziele. Zapraszamy nigdzie nie będziesz miał lepiej.
    ReviewUserIcon
    kapiszon

    04.06.2014 14:04

    Inne

    młodszego specjalisty HEHEHE ubaw po pachy raczej do spraw nie potrzebnych i utrudniających pracownikom prace cel ambitny nie ma to jak wku......ć pracowników i mieć jeszcze za to płacone Panowie przemyślcie jaki w tym cel,pracując w tym zakładzie musisz się nauczyć siedzieć cicho i pod żadnym pozorem nie pokazywać na co cie stać bo masz to jak w banku i to jeszcze na wysokim procencie że będziesz za pie.......lał do usranej ŚMIERCI pracujący tam ludzie co dopchali sie do stołka to darmo zjady miłego
    ReviewUserIcon
    mini

    23.03.2014 17:57

    Inne

    Bez przesady, studentów zatrudnia się zazwyczaj na stanowisko młodszego specjalisty, czy asystenta, od razu nie można takiego nazwać wysokiej klasy specjalistą przecież, czy to w mahle, czy gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    pamparam

    13.11.2011 01:03

    Inne

    [usunięte przez moderatora] pracaza 1500brutto 4 zmiany i do [usunięte przez moderatora] nie polecam
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2011 18:37

    Inne

    Firma pasorzytnicza , [usunięte przez moderatora] pracowników gdy są jej nie potrzebni to ich zwalnia moja rada lepiej tam nie pracować . KTO TYLKO MOŻE to UCIEKA
    ReviewUserIcon
    polopontiak

    12.05.2011 14:52

    Inne

    Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę na odlewnię żeliwa. Interesuje mnie jakich zarobków mogę spodziewać się na początek, jaka premia. Z góry dziękuję za info.
    ReviewUserIcon
    lolo

    06.04.2017 21:33

    Inne

    jak tak czytam to śmiech na sali fakt m in tłoki zostawie bez komentarza ale.. wg mnie odlewnia zeliwa chyba najlepsza no racja troszke sie człowiek nameczy ale cóż zarobków podobnych w okolicy nie znajdziemy a wiadomo że cos wymagają jakbyście mieszkali w duzym miescie w jakies fabryce to tez maja swoja ilosc wyznaczona którą trzeba zrobic zb jakos produkcja szla a co do wypłaty i zatrudnienia to na start 3 miechy na próbny zatrudnienie przez podfirme czyli minimum krajowe potem jak przedluza umowe wskakuje sie na 0.7 x pełna wypłata co 3 miesiace egzamin na podwyzke troszke sie pouczysz i w ciagu roku zarobki rzedu niecałe 3k wypłata to procent od sprzedaży wiec ludzie nie pier****ie ze jest az tak zle bo firma sie rozwija powstaja nowe hale i nowe miejsca pracy .... teraz marudzicie bo firma bo to bo tamto bo hh u j wie co a jakby jej nie bylo wszyscy ujadali by że bezrobocie wiec jak nie pasuje wam praca to na zachod ale wtedy nie bedzie pasowac ze nie jest sie w swoim kraju ze daleko od rodziny itd najlepiej zalozcie wlasna firme i po problemie ...ale wtedy sie zacznie marudzenie ze podatki zaduze i tak zle i tak niedobze ludziom zawsze w dupie zle i dogodzic sie nieda :) ironiczny usmieszek na pozegnanie
    ReviewUserIcon
    Adam

    14.02.2011 23:23

    Inne

    Pracowałem w tej firmie od 2004 do 2009 roku, nauczyłem się wiele rzeczy. Kierownictwo miałem super, ale to tylko na tulejach a dokładniej na GP-4, Gp-9 oraz GP-11 - pozdrowionka dla Wojtka [usunięte przez moderatora] , i całej ekipy mistrzów jego oraz brygadierów :) Ogólnie to jest syfna firma, (usunięte przez administratora) i tyle, nie polecam...

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.