opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Jarocin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 44
    • 45
    • 46
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Renifer

    15.06.2019 21:33

    Inne

    Diabeł dawaj te haki (usunięte przez administratora) na te (usunięte przez administratora) bomba bedzie w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiesław

    15.06.2019 21:05

    Inne

    Proszę was skończyć już ta parodie i wziasc się za robotę
    ReviewUserIcon
    Robert

    15.06.2019 21:25

    Inne

    Sam się wez za robotę
    ReviewUserIcon
    Renifer

    15.06.2019 21:24

    Inne

    A może strajk o podwyżkę 500+ wew środe panowie i kasa lepsza i milej by się pizgało w tym zakładzie A nie jakieś narzekania internetowe dyrdymały kto do kogo źle się odezwał albo że taki sraki owaki. Dobrze mi znane są te osoby myster sprutamen, gołębiarz pacynka, Mateuszek itp. Łajzy. komentaże potwierdzam prawdziwe ale najpierw proponuję kasę dla nas a później zabieżemy im się za (usunięte przez administratora) Kasa (usunięte przez administratora) najważniejsza co nie panowie. To my pracownicy jesteśmy motorem tego zakładu Kasa kasa kasa 500+ dla każdego
    ReviewUserIcon
    Renifer

    15.06.2019 21:23

    Inne

    A może strajk o podwyżkę 500+ wew środe panowie i kasa lepsza i milej by się pizgało w tym zakładzie A nie jakieś narzekania internetowe dyrdymały kto do kogo źle się odezwał albo że taki sraki owaki. Dobrze mi znane są te osoby myster sprutamen, gołębiarz pacynka, Mateuszek itp. Łajzy. komentaże potwierdzam prawdziwe ale najpierw proponuję kasę dla nas a później zabieżemy im się za (usunięte przez administratora) Kasa (usunięte przez administratora) najważniejsza co nie panowie. To my pracownicy jesteśmy motorem tego zakładu Kasa kasa kasa 500+ dla każdego
    ReviewUserIcon
    Tomrk

    15.06.2019 21:01

    Inne

    Najlepszych ze zmiany C jest więcej weź patrz na kuki i linie ręczna Masakra
    ReviewUserIcon
    Gryu

    15.06.2019 20:57

    Inne

    Gwiazda Ze zmiany C robota 6 się kiedyś doigra za te normy wszystkie zmiany maja go dosyć ale Diabeł ma haka na tych królów rowów poczekajcie kilka dni
    ReviewUserIcon
    Kujawa

    15.06.2019 20:48

    Inne

    Amelinium nie pomalujesz nie trzeba nikomu mówić ze tam zdrowia sobie nie utrzymasz Zdechniecie tam za psie pieniądze W odlewni Alu zarabia się po 6 / 8 tysi a nie 3100
    ReviewUserIcon
    Marcin

    15.06.2019 20:42

    Inne

    Na zeliwie zostało kilku starych dziadków co już się nie wychylają a ci młodzi to same (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    15.06.2019 20:39

    Inne

    Na Zeliwie tez się panoszą jakby to było ich w (usunięte przez administratora) maja pracowników. Kiedyś mahlowiec zarabiał tyle co dwie wypłaty o prywaciarza a teraz nawet mniej.
    ReviewUserIcon
    Buta

    15.06.2019 20:15

    Inne

    Może dziś coś (usunięte przez administratora) w tym mahle burza jest kable stare zaraz prąd (usunięte przez administratora) i laba
    ReviewUserIcon
    Fabi

    15.06.2019 19:36

    Inne

    Ten sprutamen kuka tez falszywy razem z mateuszkiem liza rowa szymanskiemu
    ReviewUserIcon
    Adi

    15.06.2019 15:25

    Inne

    Linia reczna to wiekszosc wiesniaki co maja tam jakas patarake i pare kur i swinke ale ci co zostali tam zeslani nie beda tak latac za czule slowko melona borocha cielaka i innych Nie damy sie i tak sie wszyscy z nas smieja
    ReviewUserIcon
    Goral

    15.06.2019 15:49

    Inne

    Bo widzisz my cos chcemy osiagnac pokazujac ze bedziemy pracowac wolniej itp z mniejszym zaangazowaniem a wiesniaki nie beda sie wychylac bo po co jak jemu starczy 2800 zus ma oplacony itd
    ReviewUserIcon
    Pracownik ktory odszedl

    15.06.2019 18:53

    Inne

    Szczerze jak zyje nie slyszalem glupszych argumentow I jak tam pracowalem nie zauwazylem zeby jedni od drugich byli w czyms lepsi ;) Pozdro ekipa
    ReviewUserIcon
    SLachta

    15.06.2019 13:32

    Inne

    To forum jest już męczące każdy pisze na każdego bo ten ma wszystko w (usunięte przez administratora) a inny jest ambitny itd sami się klucimy ze sobą a kadra to czyta i kwiczy ze śmiechu. Z tego kasy nie będzie
    ReviewUserIcon
    Bielawny

    15.06.2019 18:04

    Inne

    Do tego sluzy forum glabie tu piszesz co chcesz a ze to nie forum randkowe to kazdy wylewa co go gryzie tu piszemy o mahle i jesli ktos chce sie zatrudnic tu przynajmniej wie czego sie moze spodziewac. A to ze kadra kierownicza jest do bani w mahle to kazdy wie i nie trzeba forum odlwiedzac. Wszyscy wiemy ze dyrektor ma wszystko w (usunięte przez administratora) bo ma juz swoja firme co mahle nabija tylko kase na konto nowego zakladu. Lisek wie co robi a kalak renifer jest jego pionkiem i maz tego kase.
    ReviewUserIcon
    STORM

    15.06.2019 17:50

    Inne

    Teraz widzą, że wiara sie zaczyna burzyć w lipcu dostaniemy na zatkanie ryji 3500 wszyscy bedą zadowoleni a każdy następny miesiąc bedzie kiepski i znowu bedziemy sie nakręcać i tak w kółko. A na rządanie 21.06 to jeden dzień oni wytrzymają jak bedzie szło mało maszyn a my stracimy wolne.
    ReviewUserIcon
    Sergi

    15.06.2019 13:50

    Inne

    Karierowicze to jeszcze nic u nas wloch zaczyna pol godz przed praca i jedzie do bolu zeby byc najlepszy. Jemu wystarczy pochwala od mistrza
    ReviewUserIcon
    Romek

    15.06.2019 16:30

    Inne

    Wloch jest najlepszy w przeciągach no i te RRSO
    ReviewUserIcon
    Ro x

    15.06.2019 14:42

    Inne

    A u nas na zaworak pijanstwo sex i dragi i jest ok kasa lepsza niz na odlewni nikt nikogo nie lubi tylko gale (usunięte przez administratora) i jest git
    ReviewUserIcon
    Piotr

    15.06.2019 13:53

    Inne

    Pseudo zastepca kierownika to dopiero uczony pajac nic nie umie a udaje madrego i ten technolg zywnosci maja co tylko mieszac umie i jak sie uda to sie uda
    ReviewUserIcon
    Michu

    15.06.2019 13:41

    Inne

    Najgorsi są tzw karierowicze co włażą w (usunięte przez administratora) brygadzistom. Z tobą pogada żali się a za chwile na stołówkę z brygadzista i nawija co usłyszał na chali
    ReviewUserIcon
    Szopa

    15.06.2019 13:38

    Inne

    Wiśnia najgorszy
    ReviewUserIcon
    Szopa

    15.06.2019 13:37

    Inne

    Obróbka nie lepsza brygadziści idą na rączkę młodym (usunięte przez administratora) co je posuwają po kiblach a reszta (usunięte przez administratora) za nie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branże: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    SLachta

    15.06.2019 13:29

    Inne

    A mistrz Zmiany D ma 3 łazików a sam nic nie robi tylko sapie ze sztuk nie zrobiłeś i wyjaśnienia będziesz pisał a ja im kur. ... wszystkim wyjaśnię ze nie jesteśmy niewolnikami tylko pracownikami
    ReviewUserIcon
    Master of rings and sole

    15.06.2019 12:27

    Inne

    Jesteśmy sobie sami winni , przez wiele lat presja narastała ze strony mistrzów/brygadzistów a my jak potulne baranki na wszystko się zgadzaliśmy i przytakiwaliśmy . Mieliśmy zaczynać pracę punk 6/14/22 ponieważ nie pasował im fakt że za szybko maszyny są zatrzymane , tydzień trwał prostest (tak (usunięte przez administratora) nie zaczne pracy wczesniej niz punkt np 14 :00 ) a po tygodniu juz kazdy 13.30 kreci sie po hali a o 13.40 juz wiekszosc na maszynach bo sztuk nie bedzie . Dobrze wiecie że zaczynając prace w punkt nie jestesmy w stanie zrobic normy no chyba ze pacany pojada na tkz. TURBO . Wszyscy przez lata naginaja zasady zeby bylo dobrze a i tak my pracownicy jestesmy traktowani jak szmaty . Wytykaja nam ciągle błędy a ja się pytam kto podliczy tych spacerowiczów z biura ? też palą papierosy też bawią się telefonami na potęgę , większość robionych pomiarów jest robionych na oko czasami jak na nocce jest narzedzie (usunięte przez administratora) to jest wpisywane jako dobre i wtedy jest ok ? , urlopuja kiedy chcą chorobowe też sobie mogą (usunięte przez administratora) kiedy chcą i nie mają za to KAR . Każdy z nas ma zobowiązania finansowe i nie może sobie rzucić pracy od tak ale jeżeli wszyscy razem się postawimy to jest realna szansa coś zmienić bo inaczej to podwyzek bonusow premii nie bedzie predzej dzial zostanie zamkniety badz zmienia tryb na 3 brygady
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    13.06.2019 18:27

    Inne

    Pan brygadzista nijaki Wieslaw P. Znany jako krol rowow wyliczyl ze na odlewni pracuja po 6 godz haha bo reszte na przerwach sa wiec kasa sie zgadza za 3/4 etatu ha ha a ja sie pytam ile czasu pan brygadzista pracuje bo mi wychodzi jakies 45 minut.
    ReviewUserIcon
    najlepszy

    15.06.2019 06:52

    Inne

    tomaszu z r6 dlaczego ty taki jestes
    ReviewUserIcon
    Pracownik ktory odszedl

    15.06.2019 10:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)jest ambitny w imie czego ? W imie tego ze jak kierownikowi cos nie bedzie pasowalo to go zbuczy bo kapselek sobie lezal a Tomeczek zachowuje sie jakby z tego pupciowlazstwa cos mial. Moze on zarabia 10 tysiecy ze mu tak zalezy ?
    ReviewUserIcon
    Toporek

    15.06.2019 00:14

    Inne

    Jestem tylko ciekawy do kiedy będziemy znosić tego napinacza z gorzupi w końcu niech ktoś przejrzy na oczy jak był temat świń to teraz aby gołębie i do każdego pretensje A na siebie nie patrzy trzeba zrobić w końcu porządek
    ReviewUserIcon
    Koza

    15.06.2019 09:10

    Inne

    Wyjatkowo niekulturalny, chamski opryskliwy czlowiek. Jego pasja do golebi mnie nie interesuje ale zachowanie w pracy I owszem. Zero kompetencji do czegokolwiek. Pracuje godzine a reszta to przechadzki po hali a sory na rano wyjatkowo ambitny typ
    ReviewUserIcon
    Gary

    15.06.2019 06:07

    Inne

    Platny weekend wow
    ReviewUserIcon
    Kopara

    15.06.2019 04:49

    Inne

    Wlasnie ide do pracy jest sobota ja zaczynam tydzien koncze w piatek czytam to forum placz i narzekanie a L. Reczna to co ? Ponarzekajmy na Golebiarza melonika pacynke. Albo nie on jest fajny
    ReviewUserIcon
    Zwiazek niezadowolonych

    14.06.2019 20:40

    Inne

    Widze ze jest dosyc burzliwe poruszenie na tym forum wiec moze uda sie nam cos osiagnac w realu. Proponuje jakies spotkanie lub zwolajmy sie przez to forum lub facebook , stanmy produkcja lub wogole nie przyjdzmy do pracy idzmy oddac krew dzwonmy po urlop na zadanie wezmy zwolnienie chorobowe np w pierwszy dzien po bozym ciele.
    ReviewUserIcon
    Kopara

    15.06.2019 04:45

    Inne

    Zwiazki zawodowe jakie zwiazki czy ktos widzial jakies dokumenty potwierdzajace poczynania i starania sie o podwyzki jakis smieszny list Ratajczaka w gablocie i nic. Co roku widzimy w gablocie pisma do zarzadu i zadnej odpowiedzi. Zenada a nie zwiazki zawodowe
    ReviewUserIcon
    Polowczyk

    15.06.2019 00:30

    Inne

    (usunięte przez administratora) ale kultura kalaka to (usunięte przez administratora) na taczce wywieźć (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) za 5zl dziada
    ReviewUserIcon
    Rudy 102

    15.06.2019 00:18

    Inne

    Wiedzę to patologię na tej odlewni Alu to płakać a się nie śmiać, (usunięte przez administratora) o podwyżkach o wszystkim a co jest na wypłacie to samo, aby sztuki sztuki, a zwykły pracownik się nie liczy dla niech, a coraz nas mniej i nikt nie będzie tam robił, a kalak aby kopiuje co miesiąc stawki z Excela, jak ona się nie zmieni to nic więcej nie dostajemy, tak jak zawsze chyba że większe normy i czasy na maszynach, (usunięte przez administratora) sprzedawczyków! (usunięte przez administratora) konfitury!
    ReviewUserIcon
    Toporek

    15.06.2019 00:06

    Inne

    Powiem krótko po co.mu te gołębie hehe pytam.sie
    ReviewUserIcon
    Jaruzel zawory

    15.06.2019 00:03

    Inne

    Andreas kosicki, pucuj berło ty parowozie Drzymały ze zjebanym ogumieniem, niumyty kaloszu, siorbaj druta a związkowcy walom cię w kakałko i hlupajombw twojej pusi
    ReviewUserIcon
    Producent śledzi

    14.06.2019 23:56

    Inne

    Kochani mam dla was gorącą propozycje kto (usunięte przez administratora) mi lisnera ten otrzyma odemnie czupa czupsa i pocałunek w policzek P. S (usunięte przez administratora) kalaka i resztę (usunięte przez administratora) kaloszy!
    ReviewUserIcon
    Gieniu co śpi na nocce

    14.06.2019 23:10

    Inne

    Chciałbym oznajmić że (usunięte przez administratora)B. (Bo RODO) z działu TFM Zawory, miewa często chwilę słabości i preferuje przychodzić do pracy napierdolonym, proszę uważać na tego delikwenta. P.S niezła z niego konfitura
    ReviewUserIcon
    R2

    14.06.2019 19:27

    Inne

    Cala kadra do wymiany !!! I zwiazki na bruk. Ups jakie zwiazki przeciez ich nie mamy
    ReviewUserIcon
    R2

    14.06.2019 19:25

    Inne

    Odlewnia aluminium pamieta jak Kierzek byl mistrzem i stawal za pracownikami byly wspolczynniki dla ustawiaczy problemow z urlopami nie bylo klotnie z kierownikiem w naszej obronie a teraz ??
    ReviewUserIcon
    Wisnia

    14.06.2019 19:18

    Inne

    Czas wziac sprawy w swoje łapy i doprowadzic do wymiany tych wyksztalconych pseudo majstrow i brygadzistow. Wszedzie tak sie panosza na obrobce to im sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo.
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    13.06.2019 18:30

    Inne

    Proponuje panom pracownikom zadzwonic po urop na zadanie dnia 21.06.2019 wszyscy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.06.2019 19:42

    Inne

    I tu jest właśnie cały problem pracownicy zastraszeni a kierownictwo się śmieje po co dawać skoro nikt się nie odzywa ludzie zrozumcie ze tylko sami możemy cokolwiek zdziałać kierownictwo i reszta się ani trochę nie liczy z pracownikami my mamy aby robić ile wejdzie !!! A w zamian zero szacunku maja nas w (usunięte przez administratora) Liczą się tylko zyski kosztem kogo ???
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    13.06.2019 23:42

    Inne

    A może by tak na 20 lecie Mahle złożyć się kochani pracownicy na stopery kamery a nawet podsłuchy bo tego jeszcze na szczęście nie stosują w naszym zakładzie a dużo nie brakuje aby tak było zawsze może wycisną z nas 100szt więcej ????
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    13.06.2019 18:14

    Inne

    Odlewnia aluminium. Panowie zarabiamy tyle co nic. Podkrecili nam normy my nic , przyspieszyli roboty my nic , stawki mamy mniejsze niz zawory czy obrobka my nic , 54 stopnie na hali my nic , czterobrygadowka nie zaplacona my nic , co jest z nami brak szacunk do siebie mamy 20lat mahle swietuje my nic , kosa na wakacjach podwyzek nie da my nic . Wezmy sie w garsc stanmy produkcja to bedziemy wiedziec gdzie tak naprawde nas maja. Pozdr pracownikow
    ReviewUserIcon
    Rychu

    13.06.2019 23:01

    Inne

    A wiec konkretnie robimy z tym cos czy dalej czekamy na cuda ?. Naprawde to do czego doprowadzil ten dzial pan kierownik jest niepojete. Chlopie obudz sie I patrz ile masz na sumieniu !
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    13.06.2019 18:23

    Inne

    3090 za prace na odlewni w 50stopniowej temp na hali w okrojonym skladzie na robocie bo brak obsady
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    13.06.2019 18:20

    Inne

    Nie zapomnijmy ze za pare dni zarzad i kierownicy dostana nowe autka czyim kosztem niezaplaconych weekendow czy brakiem kasy na nowe wentylatory na hale bo przeciez oszczednosci sa

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.