opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5002)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5002)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 39
    • 40
    • 41
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku

    02.07.2019 20:55

    Inne

    U mnie linia stoi, czyli fajrant od 21 niech sie robi co chce ja do 22 nie ruszam.
    ReviewUserIcon
    Roman jedziesz na Kaczki

    02.07.2019 20:55

    Inne

    Podobno mają do 5 lipca przelać 200 zł ze by nam ryje zamknąć
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    02.07.2019 19:25

    Inne

    Czesc slyszeliscie juz o tym ze maja przelac dodatkowo po 200 moze ktos sie wypowie ze zwiazkow czy to prawda
    ReviewUserIcon
    Farmazony

    02.07.2019 16:18

    Inne

    Ciągle o tym strajku, o zatrzymaniu produkcji i coooo Hu...a nic nie robicie w tym kierunku. Każdy się tylko nakręca na tym forum i tak to wygląda . W internecie każdy mądry A oficialnie pieski potulne
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    02.07.2019 15:25

    Inne

    Witam można zrobić spotkanie pracowników którzy są zainteresowani jakimiś działaniami w kierunku polepszenia w mahle Krotoszyn zrobić listę wymagań wybrać te główne co będą dla nas odpowiednie wezwać związkowców oraz przedstawiciela zarządu zrobić dwie kopie pism jedna dla nich druga dla nas pracowników wyłożyć te pisma na stołówki do wglądu pracowników i zobaczyć co to da a jak nie to zrobić strajk
    ReviewUserIcon
    Jimi

    02.07.2019 14:35

    Inne

    Zalegly dodatek i podwyzka wtedy wracam do pracy
    ReviewUserIcon
    Zdzisek

    02.07.2019 14:41

    Inne

    To szukaj innej roboty :D
    ReviewUserIcon
    Znakomicie

    02.07.2019 14:19

    Inne

    Kiedy I gdzie mozna wyplacic pieniadze ktore rzekomo byly zamrozone po tym jak zabrali za wekendy ,? Mialo byc oddane I.co ? Teraz ludzi bujaja ze dostaniemy po 200. Cos mi sie zdaje ze ktos z zwiazkowtym kto to czyta spada ze smiechu z krzesla.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2019 13:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lux

    02.07.2019 14:04

    Inne

    Ciekawe dzięki komu dostała robotę ^_^ takie są najlepsze, co wyżej srają niż tyłek mają.
    ReviewUserIcon
    Rolnik ze wsi

    02.07.2019 11:45

    Inne

    Sprzedam kunia. Trza jakoś dolobić do zasiłku.
    ReviewUserIcon
    Szara

    02.07.2019 09:10

    Inne

    Na 3000 pracowników taka garstka się tylko wypowiada
    ReviewUserIcon
    Szara

    02.07.2019 09:49

    Inne

    Sama prawda!!
    ReviewUserIcon
    Szara

    02.07.2019 10:49

    Inne

    Najlepszym rozwiązaniem było by z każdego działu wybrać osoby które by się spotkały i cos w końcu ustalily
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    02.07.2019 10:47

    Inne

    My tu mamy związki Hahaha od kwietnia powinni nam dać podwyżkę inflacyjną nawet tego nie ma, niech jeden z drugim idą na zakupy to zobaczą co my zarabiamy.
    ReviewUserIcon
    Bażant z W

    02.07.2019 09:42

    Inne

    mało jechac jechac nie narzekac
    ReviewUserIcon
    Zbiniu

    02.07.2019 09:41

    Inne

    Ponowne przelewy sa klamstwem, zadnych pienieniedzy ani podwyzek nie bedzie. To tylko ich zyskany czas zeby nas zbyc! A ludzie sie łódza jakby tysiace mieli przelac. 200zl zamkneli pyski
    ReviewUserIcon
    Zdzisek

    02.07.2019 06:44

    Inne

    Spokojnie dostaniecie w tym tygodniu jakis tam przelew na karte I na tym szczekanie sie skonczy :)
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    02.07.2019 08:35

    Inne

    A święty Mikołaj istnieje i wchodzi do domu przez komin.
    ReviewUserIcon
    On

    01.07.2019 19:37

    Inne

    Trzeba się zorientować z kimś co się zna na prawie jak odwołać bądź obalić związki zawodowe w zakładzie pracy. Powód są skorumpowane z zakładem pracy brak jakich kolwiek działań w ochronie pracownika.
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.07.2019 22:31

    Inne

    A może do centrali związków trzeba by zgłosić jak działają ich ludzie. Na naszych związkowców wiadomo że nie ma co liczyć, nie jest to już dla nikogo chyba tajemnicą.
    ReviewUserIcon
    Józef

    02.07.2019 01:00

    Inne

    Również się zapisze, jeżeli zwiazki to będą zwiazki... bo na nasze zwiazki to brak słów, byście się wstydzili ale widać że nawet wstydu nie macie bo prawdziwe z was łajzy, nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Radek

    01.07.2019 20:08

    Inne

    Uwaga pracownicy Pełna mobilizacja. W piątek konczymy prace o 13 i idziemy na stołówkę. Druga zmiana rowniez dołącza i zaczyna o 15. Na początek moze wystarczy co wy na to...?
    ReviewUserIcon
    P1

    02.07.2019 00:15

    Inne

    Zgadza się, trzeba się zmobilizować, nie dajmy sami siebie r... oni wciąż będą to wykorzystywać,nic się nie zmieni, sami widzicie co się dzieje...
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.07.2019 00:55

    Inne

    Dlatego (usunięte przez administratora)pokaż ze masz jaja i wykonaj ten pierwszy ruch, zobaczymy czy reszta również się podoła wyzwaniu i usiądą z Tobą
    ReviewUserIcon
    GOLAS

    02.07.2019 00:10

    Inne

    jak teraz nic z tym nie zrobimy to będzie lipa. najlepszy moment na dodatki za weekendy i podwyżki bo nie dość że nie ma komu robić to oni są pod ścianą, były podpisane aneksy ale teraz niewygodne to ucichlo bo by musieli dac cos, a pseudo związki jak to w swoim zwyczaju ma pan M.R. to gra na zwłokę i mydlenie oczu .
    ReviewUserIcon
    No tak

    01.07.2019 19:22

    Inne

    Trzeba zlikwidować obecne związki i założyć nowe ze składem pracowników
    ReviewUserIcon
    matrikx

    01.07.2019 20:39

    Inne

    przewodniczącego można odwołać na zebraniu które można zwołać na wniosek czonków ZZ.
    ReviewUserIcon
    Ybyb

    01.07.2019 19:20

    Inne

    Brygadzisci są dobrzy narzekają ale jechać jechać hehe posrani ale ludzis sami zadbaj o siebie zobaczycie lizusy
    ReviewUserIcon
    Ybyb

    01.07.2019 19:17

    Inne

    My to podpisali a oni wzięli hhahah
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    R

    01.07.2019 18:21

    Inne

    Jestem Zza spotkaniem, trzeba jeszcze wybrać kogoś kto będzie naszym przewodniczacym/kto będzie nas reprezentował, najlepiej się spotkać w weekend bo ja chodzę na 3 zmiany
    ReviewUserIcon
    H.P.

    01.07.2019 15:20

    Inne

    Jak dla mnie to trzeba pomyśleć o nowych związkach zawodowych ale zewnętrznych a tych wywalić.
    ReviewUserIcon
    matrikx

    01.07.2019 18:12

    Inne

    Trzeba by się spotkać gdzieś na zewnątrz zakładu w neutralnym miejscu i omówić to.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    01.07.2019 17:36

    Inne

    No i co panowie? Gdzie te strajki, zatrzymywanie i spowalnianie produkcji? Bo narazie nic nie słychać :D serio daliście się kupić za to dodatkowe 200 zł na kartę i obietnicą podwyżki której nigdy tak naprawdę nie będzie? Panowie jeśli my tak będziemy się buntować przeciwko temu bydłu w białych i czarnych koszulkach, przeciwko tej dyrektorskiej chołocie to tutaj zmiany na lepsze nie zajdą nigdy, a zarządzający dalej będą nas poniżać i bawić się nami jak dotychczas. Nie pokazujmy że rzucą nam jakieś grosze na zamknięcie mordy to damy sobą pomiatać. Tylko my mozemy cokolwiek zmienić bo zarówno związki jak i cała reszta elity z mahle ma nas gdzieś i martwi się tylko o swój stołek.
    ReviewUserIcon
    Rufi

    01.07.2019 16:42

    Inne

    Ludzie ogarnijcie sie . Zwiazki zawodowe nie istnieja., jest aby banda pijawek cona nas żerują . Osobiscie wypisalem sie z zwiazków 4 miesiace temu policzcie sibie 25 zl co miesiac razy 12 miesiecy a co oni nam dają?????
    ReviewUserIcon
    Xyz

    01.07.2019 13:54

    Inne

    Największy (usunięte przez administratora) i rozchujnia jest na Tlokach! Dopóki był Pan N., mimo, że nikomu się nie podobał, to jeszzcze jakoś było.... Nie raz była sytuacja, że sam podciagal rękawy i jechał na stalowych, czasami do późnych godzin. Gośc znał się na robocie, bo sam kiedyś, podobno, zapierdzielal na produkcji. A teraz, to co się tam dzieje, to jest śmiech na sali. Przyszli nowi ludzie, którzy nie wiedzą jak wygląda tłok, a co dopiero jakie działanie jest danej maszyny. Cieszę się, że już nie muszę tam pracować i denerwować się za każdym razem kiedy przechodzi biała koszulka w obawie, że mimo wykonywania swojej pracy mogą coś znaleźć... Praca w mahle na Tlokach zniszczy Ci głowę..
    ReviewUserIcon
    xXx

    01.07.2019 16:05

    Inne

    Dokładnie, obecne kierownictwo ma dosłownie zero wiedzy o maszynach, łażą tylko i patrzą do czego się przyp******ić. Jeden głupszy od drugiego a udają profesorów.
    ReviewUserIcon
    Siwa

    01.07.2019 14:33

    Inne

    Ludzie w co wy wierzycie w dodatkowy przelew - to bujda W strajk i zatrzymanie lini - to lipna gadka na forum gdzie nikt nikogo nie zna i nie widzi. W tym zakładzie nigdy i nic sie nie zmieni.
    ReviewUserIcon
    Niezniszczalny

    01.07.2019 14:41

    Inne

    To zwiazkowiec chodzi I sprzedaje takie bajki ze bedzie jeszcze przelew, natomiast jego kolega mowi zupelnie co innego ze nic nie bylo I nie bedzie. Ludzie to nie idioci myslicie ze lykneli bajke ?
    ReviewUserIcon
    Siwa

    01.07.2019 14:52

    Inne

    Nie mówię że ludzie to idioci i wiem że nikt w to nie wierzy, ale w strajk też nie bo każdy pisze na forum a w Mahle siedzi cicho za maszyną.
    ReviewUserIcon
    R

    01.07.2019 14:29

    Inne

    Jak tak będziemy robić to nic nie wywalczymy a robić nas będą w konia cały czas...którą odlewnia miała stać?aluminium czy żeliwa?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.07.2019 14:24

    Inne

    Lux znowu ma rację gdzie są ci wielcy bohaterowie co pisali o strajku hahah no pytam gdzie jesteśmy słabymi Polakami nasi dziadkowie się wstydzą za nas oni walczyli o wszystko a teraz to nasze pokolenie to p...... Jakich mało co jest grane
    ReviewUserIcon
    Lux

    01.07.2019 14:16

    Inne

    I co? Gdzie to wasze staniecie o 13? Wszyscy jak pieski do fajrantu jechaliscie i normy porobione, popoludniowka to samo, jada az milo... tak to my nic nie zdzialamy moi drodzy :/
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    30.06.2019 18:37

    Inne

    Wszyscy tutaj mądrzy a jutro nikt się nie odezwie i grzecznie pójdą do pracy. Nikt nie zastrajkuje tylko grzecznie będzie tyral. No boija się o swoje tylki. Gdzie nieuki znajdziecie pracę jak małe zamkną. Dostaliście 200 zł tyle ile się należy reszta jest dobra wolna zarządu.
    ReviewUserIcon
    xXx

    30.06.2019 22:08

    Inne

    A jaką mamy mieć inicjatywę? Żeby pracować ponad siły i normę? Kierownictwo ma pracownika w tyłku, mistrzowie tak samo, i białe i czarne koszulki klepią się po plecach z kapusiami, jakbyście mogli to wzajemnie byście sobie pucowali berła, żrecie wspólnie kebaby i pizze po robocie na spotkaniach na których obgadujecie pracowników a na drugi dzień truchcikiem do kierownika i zdajecie sprawozdanie kto co zrobił, kto się nie wyrobił... Siedzicie w biurze na stołkach które macie załatwione tylko dzięki podpieprzaniu innych albo przez rodzinę na wysokim stanowisku. Pojęcia nie macie o pracy maszynach. I to my mamy dawać od siebie jakieś inicjatywy i pomysły? Jedynym pomysłem jakim powinni mieć ludzie w mahle to pomysł na szukanie innej roboty bo gorszego chlewu niż mahle to niema w promieniu wielu, wielu kilometrów...
    ReviewUserIcon
    Wkurzona

    01.07.2019 12:49

    Inne

    A ty Mistrzu widzę taki gieroj a za swoimi ludźmi nie stoisz grunt że tobie kasa się zgadza ,oby nie "zaopiekowali"się tobą wkurzeni koledzy bo to już kres wytrzymałości tych ludzi i możesz wyjechać na taczkach.Najbardziej o swoje koryta boicie się wy żeby czasami do łopaty nie powrócić.
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku

    01.07.2019 09:43

    Inne

    Dodatek za 4 brygady, dodatek weekendowy, premia za brak chorobowego. Przeciez podpisaliscie, ja też!!! Gdzie sa te pieniadze!!! Bo u mnie na koncie ich nie ma. Czas rozliczyć zwiazki z działań!!!
    ReviewUserIcon
    H.P.l

    01.07.2019 12:17

    Inne

    Ciekawe ile ludzi się dziś wypisze ze związków?
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku!!!

    01.07.2019 12:43

    Inne

    To czy ktos sie wypisze czy zapisze do zwiazku to jest jego decyzja. Ja nie bede płacił co miesiac po to by jeden z drugim mieli ochronke. Tak bo to jest jedyny cel jaki sie kieruje nasz zarzad zwiazkowy.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    01.07.2019 00:45

    Inne

    Tak będzie najlepiej od 13 do 15 stop i od razu się kasa znajdzie na wszystko.
    ReviewUserIcon
    Lux

    01.07.2019 10:50

    Inne

    Mam nadzieję, że ranna zmiana stanie na wysokości zadania i zacznie dzisiaj o 13
    ReviewUserIcon
    R

    01.07.2019 09:21

    Inne

    Ludzie nie wierzcie w bajki związkowców, tak samo mówili że zwrócą pieniądze za 4 brygady które nam wzięli, nic nie zwrócili ani grosza!
    ReviewUserIcon
    Brak słów

    01.07.2019 08:55

    Inne

    Myślę że lepszych momentów na podjęcie jakiś działań nie będzie. Trzeba w końcu ruszyć z kopyta. Zacząć od postoju godzinnwgoc. Lepiej nie będzie jak będziemy ak siedzieć bezczynnie. Niech nie konczy się na głupim pisaniu na forum tylko przejdźmy do czynów
    ReviewUserIcon
    Niezniszczalny

    01.07.2019 08:09

    Inne

    Dla wszystkich ludzacych sie pracownikow. Oswiadczam ze 200 bylo jednym przelewem ktory dostalismy, wiecej nie bedzie. Zwiazkowiec chodzi I wyglasza jakies bzdury bez pokrycia.
    ReviewUserIcon
    Fani

    30.06.2019 22:49

    Inne

    Podobno maja dołożyć do edenred po 50zl
    ReviewUserIcon
    xXx

    01.07.2019 00:18

    Inne

    Chyba do oddania haha
    ReviewUserIcon
    Maxx

    01.07.2019 06:00

    Inne

    Po 500 w poniedziałk , czekali czy będzie reakcją ludzi.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    01.07.2019 00:50

    Inne

    Odlewnia aluminium obudźmy się, po godzinie postoju, podwyżka i dodatek 4 brygadowy się znajdzie :)
    ReviewUserIcon
    ss

    30.06.2019 23:38

    Inne

    poczekej poczekej cwaniaczku idzie nowy zastepca to cie wyprostuje 10 lot do rynty nie wytrzymosz chyba ze wyciagniesz mundur i za portiernia bedziesz czekoł z pałą
    ReviewUserIcon
    zomowiec

    30.06.2019 23:17

    Inne

    jo cezar byde leżoł na schodach bo na 050 nikt mnie nieruszy tam jest laba
    ReviewUserIcon
    Wiechu

    30.06.2019 22:39

    Inne

    Planujemy coś na jutro ??
    ReviewUserIcon
    Karny kuta

    30.06.2019 22:41

    Inne

    Na przełomie rana i popołudnia po godzinie stajemy.
    ReviewUserIcon
    Fred

    30.06.2019 22:43

    Inne

    Tuleje od 12

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.