opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5002)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5002)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zmiany

    05.07.2019 18:40

    Inne

    Zobaczymy czy faktycznie chcecie przejść do czynu. Będzie o tym świadczyć ilość zebranych podpisów. No to zaczynamy.......
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    05.07.2019 18:05

    Inne

    A co z tulejami i serwisem technicznym???
    ReviewUserIcon
    Normalny

    05.07.2019 16:53

    Inne

    Wy się podniecacie ciągle pieniędzmi, a mnie w mahle codziennie biją.....
    ReviewUserIcon
    XXX

    05.07.2019 16:49

    Inne

    Witam. To co rozpoczął Adam pokazuje nam wszystkim, że są wśród nas ludzie którzy chcą coś zmienić, którzy nie boją się głośno mówić i walczyć o to by chciało nam się przychodzić z ochotą do pracy i otrzymać godziwe wynagrodzenie jak na taki koncern przystało.... No niestety jak narazie rzucania jest nam marchewka w postaci 4 procent co zniknie w akordzie. Ale marchewka ta jak dla mnie to podwyżka wynikająca z inflacji którą zakład pracy musi uwzględnić, więc nie dajmy się nabrać że Mahle dało nam podwyżkę. Apeluje do was abyscie podpisywali się i szli murem za (usunięte przez administratora)..... Mówiąc murem mam na myśli aby w razie jakiegokolwiek zagrożenia (usunięte przez administratora)przez kierownictwo utratą pracy stawić się zanim i solidarnie w jego obronie rzucać zwolnieniami.... Wszystkich nas nie zwolnia a nie możemy pozwolić żeby Adam z jakiś przyczyn ja utracił.... Po całej akcji czy ona wypali czy też nie proponuje masowo zapisać się do związków aby mieć większość w głosowaniu i wybrać nowy zarząd związków a ten wybierze nowego ich szefa czyli(usunięte przez administratora).. Ludzie obalmy obecny zarząd związków pełen emerytów wraz z obecnym ich szefem który zobaczymy jak ustosunkuje się do pisma. Musi nam się to udać....
    ReviewUserIcon
    Jedziesz na kaczki

    05.07.2019 15:36

    Inne

    Dzisiaj na rano ie dotarło żadne pismo czekamy i napewno podpiszemy
    ReviewUserIcon
    Alladyn

    05.07.2019 15:59

    Inne

    Nie napisałeś działu kolego na który nie dotarło pismo?!
    ReviewUserIcon
    Stopa

    05.07.2019 16:34

    Inne

    Odlewnia Aluminium
    ReviewUserIcon
    Jedziesz na kaczki

    05.07.2019 16:17

    Inne

    Odlewnia Aluminium
    ReviewUserIcon
    Setka

    05.07.2019 15:41

    Inne

    Co my pracownicy na walkach możemy zrobić jak.mamy płace stałą za 2550 cały czas nas zwodzą akordem albo współczynnikiem
    ReviewUserIcon
    Rambo

    05.07.2019 15:53

    Inne

    Podpiszcie się to więcej niż nic nie robić i rozkładać ręce
    ReviewUserIcon
    D. Stencel

    05.07.2019 09:19

    Inne

    Po powrocie z L4 na mojej hali nie ma już nikogo wszyscy nowi :D tez idę ale mi utrudniają. Oj brakuje pani (usunięte przez administratora) ta to jak zarządziła to nawet mistrz stał przy maszynie a teraz samowolka. Ludzie odchodzą po 41 latach w Mahle i po tygodniu mówią, że jest im lepiej :D Strajkiem nic nie zdziałacie położą wam dyscyplinarki. Poza tym nie wierze, że przykładowo ojciec jedyny żywiciel 4 osobowej rodziny odejdzie z stanowiska pracy - zrozumcie takich ludzi. Brawo dla pana (usunięte przez administratora)nie jest anonimowy i to on pierwszy tak naprawdę przestał się obawiać !
    ReviewUserIcon
    Alum

    05.07.2019 15:37

    Inne

    "dyscyplinarki" powiadasz? haha ciekawe w jaki sposób zwolnią 50 pracowników albo i stu....a kto bedzie im robił tłoki za gruby hajs..przypominam ze kiedyś obliczyli ze każdy godzinny postój maszyny (lub lini) to koszt rzędu 5tys zł...wiec pytam sie kogo zwolnią!! jak ludzi brak!
    ReviewUserIcon
    Alum

    05.07.2019 15:42

    Inne

    sam sobie odpowiedz na pytanie...i stwierdzenie "jedyny żywiciel rodziny "..który zarabia 3 tys ł,(po tylu latach kur...przecież to nawet nie jest 800 euro) pracuje dzień i noc...w takich a nie innych warunkach..jeszcze trochę i nie będzie miał kto tej rodziny wyżywić! a pamiętajcie drodzy pracownicy Mahle.... na naszych halach panuje mikroklimat wdychamy świństwa....itp....choroby na dopadną...
    ReviewUserIcon
    W kupię siła

    05.07.2019 14:35

    Inne

    Jak narazie to tylko tłoki coś chcą zrobić i odlewnia aluminium. Inne działy tylko patrzą co ugraja. Panie Panowie nie ma co patrzeć jeden na drugiego trzeba działać jeżeli ktoś wyszedł z założeniem o polepszenie naszych plac, to pokażmy że wszystkim nam na tym zależy i podpiszmy te postulaty. Pokażmy że jesteśmy jednością.
    ReviewUserIcon
    Tuleje

    05.07.2019 15:06

    Inne

    NA wkładkach tłokowych pismo już tez jest także działamy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.07.2019 14:51

    Inne

    Adam by się nadal na związkowca bo się nie boi i myśli jak coś robi , może pora na duże zmiany jak będą problemy że związkami.
    ReviewUserIcon
    Lego

    05.07.2019 13:27

    Inne

    Brawo Adam ciekawe czy zawory się dolonczom ostatnio jedna brygada się postawiła nie poszli wymieszali załogi i po sprawie
    ReviewUserIcon
    Dział Tłoki

    05.07.2019 13:47

    Inne

    Z tego co mi wiadomo sytułacja tam też jest napięta
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    05.07.2019 12:19

    Inne

    Związkowcy nic nie robią - potrafią tylko organizować sobie wycieczki i wybierać do domu wodę z automatu
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    05.07.2019 10:51

    Inne

    Pismo jest już gotowe potrzebuję jedynie wsparcia ludzi z innych działów którzy będą zbierać podpisy więc jeśli ktoś chce niech pisze na Facebooku podając dział i zmianę wyślę pismo i tabele do druku. Co do dalszych działań będziemy się informować. Najważniejsze jest żeby się dobrze zorganizować i postawić sobie jasny cel, pamiętajmy że to wszystko robimy po to żeby się dogadać z pracodawcą tak żeby obydwie strony były zadowolone. A trzeba coś zrobić bo za chwilę wykwalifikowani pracownicy uciekną a reszta zacznie na złość chodzić masowo na l4 a to będzie problem nie tylko dla pracodawcy ale też dla nas pracowników którzy będą musieli pracować za trzech. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    04.07.2019 21:25

    Inne

    Ostrów dostał 1200 na kartę
    ReviewUserIcon
    Xd

    05.07.2019 07:49

    Inne

    700 i po co piszesz glupoty
    ReviewUserIcon
    Szara

    05.07.2019 08:58

    Inne

    Totalna bzdura!!!
    ReviewUserIcon
    Lego

    05.07.2019 01:51

    Inne

    Pracuje na zaworach dzieje się coraz gorzej mam nadzieję rze to się zmieni bo robimy coraz więcej a zarabiamy coraz mniej
    ReviewUserIcon
    O tak

    04.07.2019 19:37

    Inne

    Brawo odlewnia tam to jednak mają jaja
    ReviewUserIcon
    on

    04.07.2019 20:59

    Inne

    Nie odlewnia tylko tłoki jak już !!
    ReviewUserIcon
    Yhy

    04.07.2019 19:17

    Inne

    Adam taki młody a wyprowadza mahle z ciemnej (usunięte przez administratora) brawo
    ReviewUserIcon
    KIM

    04.07.2019 16:19

    Inne

    Szacun Adam masz rację
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.06.2019 16:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alladynowa

    04.07.2019 14:40

    Inne

    Jestem mamą alladyna. Synu jestem dumna z ciebie!!! Syn mój nie myśli tylko o sobie ma na uwadze takze swoich kolegów i przyjaciół!
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    04.07.2019 01:07

    Inne

    Panie i panowie z forum jeśli chcecie tworzyć spójną społeczność to nie odchodźmy ze związków! Związki to narzędzie którym możemy się posłużyć więc nie odcinajmy ręki puki jest bo bez niej trudniej. Proponuję nie emanowac skrajnymi emocjami tylko pójść po rozum do głowy i nie gwiazdorzyć bo zatrzymanie produkcji bez procedury to łamanie prawa a co za tym idzie... Konsekwencje zawodowe które do niczego nie doprowadzą! Jeśli chcemy działać to zróbmy to w granicach prawa i dajmy związkom pole do popisu. Sam jestem pracownikiem MAHLE od 12 lat i nie podoba mi się ta sytuacja więc zjednoczmy się a nie sprzeczajmy bo nic z tego nie wyjdzie. Proponuję wystąpić do związków z oficjalnym pismem które będzie miało postulaty pracowników jak np. poniżej: - podwyżka 10% w tym roku a w każdym kolejnym nie niższa niż 7% - dodatek za weekendy i dni ustawowo wolne od pracy 70 zł brutto/dzień - praca przez agencję pracy maxymalnie do 2 lat później przejście na MAHLE a po kolejnych 2 latach na stałe Jeśli jesteście za napisze pismo, postaram się do końca przyszłego tygodnia, i przekażemy związkom zawodowym. Chciałbym aby to pismo było podpisane jak największą ilością podpisów pracowników z wszystkich zmian i działów. Ja na tłokach to zorganizuje ale potrzeba jeszcze zainteresowanych z innych działów. Jeśli ktoś chce się zmierzyć z tematem to walcie na mojego maila [email protected] jestem też na Facebooku, moje imię i nazwisko podałem wyżej więc już nie jestem anonimowy.
    ReviewUserIcon
    Rrr

    04.07.2019 13:25

    Inne

    Super! ????
    ReviewUserIcon
    R

    04.07.2019 13:50

    Inne

    Również jestem Za, czekam na dalsze informacje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Szara

    04.07.2019 11:54

    Inne

    Brawo Adam!! Bardzo konkretne podejście jestem za!!
    ReviewUserIcon
    Jesus

    02.07.2019 19:44

    Inne

    Na odlewni alu technologiem jest kucharz drugi telewizory naprawia a trzeci synek mamusi z kadr a czwarty jak jest trzezwy to przychodzi do pracy mistrzowie to slynna szkola OHP brygadzisci to w najlepszym wypadku zeta a w innym to ten slynny explorator rowow wiec zadne awanse nie robia tu wrazenia. Potem wydaje sie takim ze sa panami a co niektorzy to mysla ze oni nam prace dali i zas dziw ze szacunku zadnego kto sobie pozwoli na leb wejsc to beda go gnebic tym pokazuja kuerownictwu jacy sa oddani. Lepiej nie bedzie. Kasy nie bedzie. A z czasem ekipa z odlewni tez sie wykruszy i zostana sami wierni i beda normy szarpac byle poklapanym byc. Amen
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.07.2019 19:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)na przewodniczacego zwiazkow
    ReviewUserIcon
    inżynier jak stolik

    04.07.2019 10:33

    Inne

    technolodzy nie powiem nie wszyscy ale nie którzy to za ładne (usunięte przez administratora) z podpierdalaniem mają tę funkcję. Zero pojęcia czyste ręce wymagania i słaba odporność na upały tylko w biurze siedzi. Tak PANIE Stolik (zawory) Pozdrawiam cielaku Cie
    ReviewUserIcon
    Zróbmy to razem

    04.07.2019 09:12

    Inne

    Adam brawo ty! W końcu ktoś napisał coś sensownego bez oszczerstw itd. Zgadzam się z tobą w 100 %. Ma to sens i myślę że coś z tego będzie. Prośba dla wszystkich aktywnych na forum. Ogarnijmy to teraz bo to idealny czas by coś zdziałać. Sprawa nabierze tempa i myślę że coś ugramy. Zbirzmy podpisy pod tym co Adam napisał. Przkazujcie info dalej i kontaktujcie się z Adamem.
    ReviewUserIcon
    Jestem za

    04.07.2019 09:14

    Inne

    Trzeba ogarnąć te listy z postulatami :)
    ReviewUserIcon
    Bura

    02.07.2019 21:53

    Inne

    I fajrancik juz i koniec i majster nie sapie ze za malo dzisiaj jaki spokoj wogole az do domu sie nie chce isc —— tylko sie upic w barze i zapomniec o tym (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    02.07.2019 22:11

    Inne

    czy to oznacza że sytuacja w firmie Mahle Eugeniusz Behr zaczęła się poprawiać?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    03.07.2019 22:50

    Inne

    Eugeniusz Behr nie zajmuje się Mahle - on się zajmuje gazownictwem i ciepłownictwem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.07.2019 22:35

    Inne

    związki w mahle nie ma czegoś takiego, niby związki dostają koperte żeby nic nie wywalczyli to są traźniejsi Judasze .
    ReviewUserIcon
    Bu

    03.07.2019 22:38

    Inne

    Jedyne wyjscie to zrobic legalny zwiazek z dobrym mecenasem i walczyc.
    ReviewUserIcon
    Lux

    03.07.2019 22:12

    Inne

    Chyba ktoś ze związków albo zarządu znalazł to forum skoro nagle pieniądze znalazły. Właśnie teraz widać, że kasa jest tylko po co ją dać zwykłemu pracownikowi :)
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    03.07.2019 06:29

    Inne

    Brawo dla przewodniczacych zwiazkow zawodowych. Dodatkowe 200 tez dobre, najwazniejsze ze cos jest I jest ku temu klarowna informacja w gablocie.
    ReviewUserIcon
    QBK

    03.07.2019 18:49

    Inne

    Już łażą te barany i gadają że wywalczylismy swoje i sporo kasy dla nas haha miliony dosłownie, panie kierowniku niech mi Pan powie co mamy teraz robić z taką kasą bo do tej pory nie wiem :D
    ReviewUserIcon
    Bu

    03.07.2019 20:25

    Inne

    Związki nie uczestniczyły w rozmowach...
    ReviewUserIcon
    Jeden

    02.07.2019 18:36

    Inne

    Może mi ktoś odpowiedzieć na te pytania, czy to prawda że rzekomo Pan Goliński będzie kierownikiem wkładek?a co najlepsze jest w tym że ten pan ma tylko ukończona szkole pt. OHP? :D
    ReviewUserIcon
    Jozef

    02.07.2019 19:02

    Inne

    Jak dobrze umie szmacic ludzi to nada sie jak najbardziej ;) najwazniejsze zeby sztuki szly I ludzie bali sie wlasnego cienia
    ReviewUserIcon
    Kkk

    03.07.2019 20:19

    Inne

    Kierownikiem? Chyba od otwierania bramek na portierni haha zero pojęcia o pracy, pełne pojęcie o tym jak szmacić ludzi.
    ReviewUserIcon
    Kon

    03.07.2019 19:43

    Inne

    Teraz wszyscy będziemy grzecznie już pracować o czekać sobie na wypłatę.
    ReviewUserIcon
    Tlok

    03.07.2019 18:44

    Inne

    Ze niby 200 znow bedzie i niby zwiazki zalatwily i jest ok ??? Nic nie jest ok , wszystko powinno sie zmienic zaczynajac od podwyzek nie jakies 3,7% tylko min 400 zl do wyplaty wymiany zwiazkow potem zarzadu bo juz wiekszej masakry sie nie da zrobic
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.07.2019 13:36

    Inne

    może związki zakładowe się odważa wywiesic info jak wyglądał podział funduszy na 20lecie mahle bo podobno takowy był od mistrzów wzwyż bo to przecież oni są filarami zakładu. na pewno nie będzie szyderczych uśmiechów jak przy 200zl które to i tak jest ze socjalnego. no Panowie zwiazkowcy nie wstydzcie się co jest zawsze tacy odważni jesteście po wejsciu na hale i rozmowie z wami to może by się wydawać że nie boicie się nikogo , często jedynie to oszczerstwa rozoowiadacie na siebie a ja się staram a ten z metalowców to a drugi znów odwrotnie a tak szczerze to oboje jesteście siebie warci widzicie tylko czubek swego nosa a pracownikow macie głęboko w D...e , no przed wyborami trochę w majtki sracie i obiecujecie. pozdrawiamy panów którzy są dla pieniędzy jak widać a nie dla pracowników.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.07.2019 11:54

    Inne

    Trzeba się zebrać są delegaci i zarząd związków zawodowych napisać im petycję do sz. p. (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) że chcemy podwyżkę i dodatek 4brygadowy oraz szkodliwe na odlewni niech złożą do zarządu mahle na odpowiedź tydzień jak się nie odniosą do tego to strajk jak nauczyciele czy policja l4 ,niech by poszło 30% załogi to im da do myślenia. A pieniądze są tylko że skapstwo zarządu już sięga maximum na uslugi firm zew. pieniądze są, a związki albo teraz pokażą że są, albo jak nic nie zrobią to honorowo niech zrezygnują ze swych stanowisk i może by się założylo pozazakladowe które by wspierały pracownikow a nie myślały o sobie. pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Glapa

    03.07.2019 09:51

    Inne

    Zdawanie egzaminów. To jest chore . Nie powinno tego być. W Ostrowie Wielkopolskim tego. Nie ma
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    03.07.2019 11:25

    Inne

    Po zecie ludzie mają większe pojęcie o pracy niż ci wszyscy inżynierowie wspaniali to oni są tępi do potęgi zero pojęcia o pracy tylko teoria z książek s praktyki brak żal
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.07.2019 11:40

    Inne

    @Prawda ty po średniej a pojęcie o pracy zerowe , po wypowiedzi to może jesteś mistrzem albo pracownik umysłowy , a co to szkoła jak o pracy zielonego pojęcia nie masz to już można wnioskować.
    ReviewUserIcon
    Sexi

    03.07.2019 09:41

    Inne

    Hej
    ReviewUserIcon
    Głos rozsądku

    03.07.2019 08:29

    Inne

    Ludzie przestańcie liczyć na cud i zacznijcie myśleć. Tutaj już nic się nie polepszy. Celem takich korporacji jest maksymalny zysk, a jak będzie im brakowało pracowników to przeniosą produkcję do innych krajów / a wam i tak nie podniosą /. Na dziś jest najlepszy moment na zmianę pracy od 25 lat , ja tak zrobiłem zacząłem chorować a teraz jest ok, zarabiam podobnie i pracuję od 7 do 15. Wystarczy się odważyć ofert pracy jest dużo. Pamiętajcie o NAJWAŻNIEJSZYM że praca w systemie czterobrygadowym i przy wysokich temperaturach obniża odporność i skraca życie / gdzieś czytałem że nawet do 10 lat / . To pomyślcie jak średnio w Polsce mężczyzna żyje 71 lat to wielu z was nawet do emerytury nie doczeka. Może by się coś zmieniło gdyby ludzie masowo się zaczęli zwalniać i centrala wymieniła by zarząd ale pod warunkiem że prezesem nie byłby Polak / ale jest to mało prawdopodobne /. PS. Powodzenia dla wszystkich i pamiętajcie wyciągajcie wnioski DLA SIEBIE z tego co się wokół was dzieje.
    ReviewUserIcon
    Rufi

    02.07.2019 22:53

    Inne

    Jak tak czytam te wasze wypociny to niedobrze mi sie robi. Zawsze komus bedzie w (usunięte przez administratora) zle jak sie niepodoba to do Dino (usunięte przez administratora) . Niemalo ze na popoludniu od 17 scieme walicie o nockach nie chce sie nawet gadac na tulejach aby chlają i spia na tłokach troszke lepiej zamias chlania cpanie i spanie . A Wy jeszcze narzekacie nie podoba sie to do prywaciarza! Zobaczymy kto wam da za 168 godzin 3200zl
    ReviewUserIcon
    Toti

    03.07.2019 01:52

    Inne

    Lepiej ty juz przstań (usunięte przez administratora) w kanał bo ci na głowe z lekka padło.
    ReviewUserIcon
    Sam :D

    03.07.2019 03:09

    Inne

    Własna firma to jest biznes :)
    ReviewUserIcon
    X

    02.07.2019 11:50

    Inne

    Musimy sami napisac pismo do zwiazków , o konkretne zadania ile podwyzki chcemy . I dac im czas dwa tygodnie . A jak sie nikt nizgodzi to napisac w pismi ze zatrzymujemy wszystko . Jeden dział nic nie zdziala . Musi cały zakład stanoć . Kto jest za ?
    ReviewUserIcon
    Pinki

    02.07.2019 12:44

    Inne

    Pracuje na hali gdzie maksymalna liczba osób to 20, w 4 zmianach a jak chodzimy na 3 zmiany to 12 osób, jestem również Za! choć wiem że u mnie parę osób by stanęło a reszta to (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Toti

    03.07.2019 01:57

    Inne

    Jak tylko dostane sie do pisma wypisuje sie ze związków, płaciłem tam składki kilka lat myśle ze nie potrzebnie i najwyższa pora by każdy zastanowił sie po co tam jest zapisany skoro to zwykła ściema i mydlenie oczu.
    ReviewUserIcon
    H.P.

    02.07.2019 23:29

    Inne

    Ludzie tutaj dopóki nie będzie zewnętrznych związków zawodowych to sami nic nie zrobimy.
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.07.2019 21:46

    Inne

    Ja robie swoje ma prace wyplate co miesac i szacunek przelozonych atmosfera przyjazna nikt nie rozlicza z dlugosci przerw , 8 godz i do domu i o co chodzi ?? Sorry pracuje w AT Pomylilem forum ,
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    02.07.2019 21:09

    Inne

    Jacy wy jesteście wszyscy tutaj bohaterzy chcecie strajkować i wogole a jak niecały rok temu pod ryja podłożyli wam ankiety o dodatki za weekend to wszyscy jak jeden podpisywaliscie jedyne co ludzie na tłokach nie podpisali ale mądry N.N wzywał do biura i zaczął ludzi straszyć i 3/4 ludzi z nich wymieklo razem z naszymi majstrami i wy chcecie i mówicie o strajku ogarnijcie się ludzie chcieli wam dam śmieszne 50 zł za weekend a za l4 chcieli brać śmiech na sali a związki to dziadostwo nie związki i więc ludzie nie piszcie tutaj o strajkach bo jesteście śmieszni

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.