opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5001)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5001)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 37
    • 38
    • 39
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Yuy

    07.07.2019 17:24

    Inne

    Ci co nie podpisali będziemy pisać pismo żeby nie byli brani pod uwagę,
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.07.2019 17:30

    Inne

    Czyli jak uda się wywalczyć jakąś kasę to napiszcie też że jej nie chcecie i będziecie pracować jako wolontariusze hahahahahah Yuy to imię czy nazwisko? Hahahaha
    ReviewUserIcon
    Pistons

    07.07.2019 14:54

    Inne

    Drodzy czytelnicy,ja pracuje na tłokach od samego początku i to jak wszystko się tu zmienia z roku na rok jest po prostu nie do zniesienia. Począwszy od samej pracy, atmosfery,wynagrodzenia,przez całą masę niepotrzebnych ludzi którzy chodzą sobie na rano od poniedziałku do piątku, bez pracy na 4 brygady,bez nockę,bez pracy w święta,pracują w pomieszczeniach klimatyzowanych,i ich wynagrodzenia wygląda tak jak każdego operatora.To jest poprostu żenujące i wcale się ludzią nie dziwię że patrzą na nich jakby chcieli ich opluć bo na to zasługują.Wracajac do Pana Adama to szacunek dla niego i innych którzy działają z tymi podpisami.Nie można się teraz poddać, trzeba drążyć dalej,musimy robić wszystko aby wreszcie operator nie musiał się martić o to czy wystarczy mu do 10.To nasza sprawa honoru, i ten kto go ma wie że musi zrobić absolutnie wszystko co w operatorskie mocy :mam tu na myśli np celowe opniżanie produkcji,L4,nieplanowane postoje itd,aż w końcu zarząd zacznie Nas traktować z należytym szacunkiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    07.07.2019 14:36

    Inne

    No proszę mistrzowie sobie robią podwyżki współczynników no brawa naprawdę sprzedawczyki na tulejach stawki to 24-25,50 max i do tego są jeszcze zrobione współczynniki maszynowe które opierają się na przeliczeniu stawki i one zaczynają się od 85%,90%,95% i teraz przeliczyć stawkę przez współczynnik to pracownicy na tulejach dźwigaja równo i wykonują pracę ciężkie a tak mają najmniejsze stawki na zakładzie i gdzie tu sprawiedliwość normalnie wstyd
    ReviewUserIcon
    rrrrrr

    07.07.2019 13:56

    Inne

    No ludzie wiecie jak jest na tulejach ludzie podpisują chłopak chodzil z pismami ale nie rozumiem jednej rzeczy czemu ludzie się boją podpisać te pisma to nic złego nic się nie stanie a jak wiara np z dafa którzy z wielkimi pretensjami to pismo przeczytali a co do podpisów to nie wiem jak wygląda na dafie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.07.2019 10:26

    Inne

    jak już było wcześniej pisane mistrzowie się nie podpiszą pod postulatem bo więcej do stracenia maja niż do uzyskania, premie roczne i jeszcze jakieś bonusy oczywiście wszystko po cichu żeby nikt nie wiedział, bezczelnie nawet prosto w oczy potrafią powiedzieć że nic nie dostali, straszne zakłamanie , i zaś ma być dobrze pracownicy i brygadzisci powinni mieć ich w D...e tak samo jak oni nas, zero jedności myślą tylko o sobie .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.07.2019 13:46

    Inne

    Którzy mistrzowie mają ekstra premie i bonusy proszę nie pisać takich glupot bo do rozwodów doprowadzicie i nie wrzucajcie wszystkich mistrzów do jednego wora????!!!
    ReviewUserIcon
    Tulejczyk

    07.07.2019 13:33

    Inne

    Więcej zarabiać to wszyscy, ale podpisać się zjeby boicie!!!! Czego się boicie?? Twardziele że wsi!!! Dostaliście dodatkowo 200 zł i jesteście uratowani!!!
    ReviewUserIcon
    tobson

    07.07.2019 12:11

    Inne

    Czy ktos mi może udzielic prawdziwej informacji odnosnie podwyżki inflacyjnej.... Czy zostala ona zatwierdzona przez zarzad... w jakiej wysokosci ?? i z jakim dniem... Krąża różne opinie i pogłoski a oficjalnego pisma brak
    ReviewUserIcon
    Prac.

    07.07.2019 12:43

    Inne

    4 procent podwyzki inflacyjnej ( wymaganej) nie zadna dobra wola zakladu + 20 euro podwyzki zwiazku z 20 leciem firmy przyznanej przez centrale ( tak przynajmniej wynika z pisma ktore bylo w gablocie) powieszonym przez Pana zwiazkowca. Teraz tak 20 euro to 80 zl ? Rozumiecie to ? Ma to na celu ublizenie Polakowi czy co ?
    ReviewUserIcon
    Lego

    07.07.2019 10:23

    Inne

    Na zaworach raczej wszyscy się podpisali nawet mistrzowie i brygadzisci nawet pomagali zbierać podpisy
    ReviewUserIcon
    madafak

    07.07.2019 00:25

    Inne

    kontrola z zaworów też się podpisała ale bez nr.znaczka ind.
    ReviewUserIcon
    Dobry

    06.07.2019 23:23

    Inne

    Żaden mistrz i pewnie brygadzista wam nie podpisze, bo boją się o swoje stołki. Ale jak uda sie coś wywalczyć to pierwsi będą lecieć do koryta.
    ReviewUserIcon
    ALDI

    06.07.2019 22:42

    Inne

    Tak żaden mistrz i paru brygadzistów co trzymają im palec w tyłku
    ReviewUserIcon
    Pola12

    06.07.2019 22:36

    Inne

    VW stanęło na 24H i 1000 podwyżki dostali proponuje żeby zwiazki też zaproponowali postój 24 H i podwyżkę co najmniej 1000zl A mistrza obciąć ich stawki o 1000zl może będą za pracownikami
    ReviewUserIcon
    12

    06.07.2019 14:07

    Inne

    Chciałbym zauważyć że w naszym zakładzie są 2 związki zawodowe a piszecie tylko o jednym. Wydaje mi się że Metalowcy w porównaniu do Solidarności jeszcze coś robią a wy od razu zrobiliście z przewodniczącego Metalowców najgorszego.
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    06.07.2019 15:27

    Inne

    Jedno nie wyklucza drugiego zarząd metalowcow ponieważ, jest związkiem reprezentatywnym i może komunikować się z zarządem MAHLE zostanie ta odpowiedzialnością obarczony, ale nie ma żadnych przeciwwskazań do tego aby solidarność odniosła się do tych postulatów w piśmie do związku zawodowych metalowcy. Trzeba tylko chcieć coś zrobić.
    ReviewUserIcon
    Poli12

    06.07.2019 22:31

    Inne

    Żaden związek się nie przyklada do swojej roli
    ReviewUserIcon
    Qwerty12345

    06.07.2019 21:24

    Inne

    Ludzie mogli by zarabiać więcej ale tuleje wyjeżdżają za zaklad i są bici w (usunięte przez administratora) na stawce
    ReviewUserIcon
    Zły człowiek

    06.07.2019 20:08

    Inne

    Ludzie, lepiej poróbcie zdjęcia tych list z podpisami aby nie było że połowa zginie
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    06.07.2019 18:40

    Inne

    A co powiecie o t...xie obróbka tulei tuleje wyjeżdżają i przyjeżdżają gotowe
    ReviewUserIcon
    Piast

    06.07.2019 11:31

    Inne

    ja bym proponował , żeby na następne wybory do Związków Zawodowych " Metalowcy "Adam Szymanowski startował - bo czarny nic nie robi... Ludzie na pewno poprą Twoją kandydaturę . Pozdrawiam i 3mam kciuki żeby nam w końcu coś podwyższyli prócz normy...
    ReviewUserIcon
    XXX

    06.07.2019 14:03

    Inne

    Nie ważne że za pięć lat... Wniosek o wotum nieufności i wszystko idzie zmienić ale musimy mieć przewagę głosowa
    ReviewUserIcon
    Obalić związki

    06.07.2019 17:30

    Inne

    To nic nie da że on wystartuje. Widziałeś jak odbywały się te i poprzednie wybory? Pan Ratajczak chodził po halach z listą i zapraszał swoich ludzi którzy oddadzą na niego głos( tzw. Palcotrzymaczy w zwieraczu) jak inne osoby chciały głosować to pan powiedział że nie ma miejsca w restauracji. Po wyborach obiadek, coś mocniejszego i dozobatrzenia w następnych wyborach. I jak my mamy wybrać nowego związkowca jak nie ma możliwości iść głosować?!
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    06.07.2019 03:14

    Inne

    Niech listy zostaną na działach żeby osoby których nie ma akurat mogły jeszcze zasilić je swoim podpisem ja pod koniec przyszłego tygodnia zacznę zbierać. Na tłokach zm b wszyscy podpisali od pracowników niższego szczebla przez brygadzistow po mistrzów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.07.2019 16:29

    Inne

    Na narzedziowni brak kart a chętnie wiele osób podpisze
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.07.2019 15:51

    Inne

    tak sa 2 zwiazki niby solidarnosciowiec jest krócej ale tak reasumując to też nie robi Kapletnie nic zresztą już był radnym też się nie wykazał że kolejnej kadencji nie został wybrany , nie ma się co oszukiwać Panowie się pchali na stanowiska bo pieniążki są rączki maja spokój, weekendy wolne cóż chcieć więcej,Ale nadszedł kres i albo Panowie się wykażą albo wara od koryta i zapraszamy na produkcję aby lepiej zrozumieć nas pracownikow którzy utrzymują ten zakład.
    ReviewUserIcon
    KIM

    06.07.2019 15:59

    Inne

    Racja. Może lepiej niech założą biuro podróży bo wycieczki potrafią zorganizować
    ReviewUserIcon
    on

    06.07.2019 14:55

    Inne

    Jutro przychodzi następna zmiana tak że będą kolejne podpisy. Tak jak kolega napisał najpierw zajmijmy się jednym pozniej bedziemy działać nad drugą sprawa.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Prac.

    06.07.2019 14:49

    Inne

    Ja bym narazie nikogo I niczego nie "obalal" zobaczymy po dostarczeniu naszych postulatow jaka sile tak naprawde maja obecne zwiazki. Teraz trzeba sie skupic na tym bo jak ruszymy z jednym I drugim to za chwile nic nie wyjdzie. Przewodniczacy zwiazkow ! Zrobcie I pokazcie ze cos mozecie a sam chetnie sie zapisze. Co do podpisow Odlewnia Aluminium brygada B calosc podpisana. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    KIM

    06.07.2019 14:36

    Inne

    Najgorsze jest to że Ratajczak chodzi i opowiada takie bajki że nieda się już go słuchać założę się że we wrześniu pojawi się i będzie mówił że niema zamówień
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    06.07.2019 14:05

    Inne

    Jak gdzieś nie ma kart to piszcie do mnie na Facebooku każdemu kto się odezwie wyślę wersję do druku.
    ReviewUserIcon
    Lego

    06.07.2019 13:59

    Inne

    Karty są na zaworach albo pisać na mejla jak bym wiedział rze nie ma na tulejach to bym zniósł
    ReviewUserIcon
    KIM

    06.07.2019 13:21

    Inne

    Ratajczak przy głosowaniu ma swoich ludzi więc nie tak łatwo go odwołać
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.07.2019 13:29

    Inne

    wpisać się do związków i większością głosów go obalić członkami są wszyscy i wszyscy mają prawo głosu a przydupasow tylu nie ma tak że wszystko do zrobienia.
    ReviewUserIcon
    XXX

    06.07.2019 13:55

    Inne

    @KIM istnieje takie coś jak wotum nieufności dla zarządu związków zawodowych. Jedyny i słuszny krok w moim mniemaniu aby tego dokonać to zapisać się do związków masowo aby być w przewadze nad obecnymi starymi członkami i kolesiostwem i wtedy na zebraniu zgłosić wniosek o wotum nieufności a zarządu i przez głosowanie przebić w głosach kolesiostwo i wybrać nowy zarzad a ten dalej wybiera nowego przewodniczącego.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.07.2019 13:40

    Inne

    Trzeba się dowiedzieć czy prawnie można teraz usunąć obecnego przewodniczącego związków i wybrać nowego skoro się nie wywiązuje że swoich zadań, wszystko jest do zrobienia . postawić na młodość i chęć zrobienia czegoś nie tylko pod siebie nieprzesiaknietego tym całym skorumpowany światkiem wewnetrznym
    ReviewUserIcon
    Tuleja

    06.07.2019 12:48

    Inne

    Brak kart na tulejach. Nikt nic nie wie nikt nic nie ma. Prosimy o karty na stołówce przy Odlewni żeliwa
    ReviewUserIcon
    Xxx

    06.07.2019 13:24

    Inne

    To piszcie na zwykłej kartce
    ReviewUserIcon
    Oj

    06.07.2019 12:39

    Inne

    Ci co najwięcej jechali na kierownictwo i mistrzów nie podpisało to jest dziwne hahahaha
    ReviewUserIcon
    Trala La

    05.07.2019 23:23

    Inne

    Na odlewni aluminium listy dzisiaj nie było :(
    ReviewUserIcon
    Edziu

    06.07.2019 00:27

    Inne

    Już są listy do każdej zmiany
    ReviewUserIcon
    Xxx

    06.07.2019 11:50

    Inne

    Była na nocce
    ReviewUserIcon
    O tak

    06.07.2019 11:22

    Inne

    Kierownicy powinni zwrócić uwagę kto nie podpisał listy to są takie osoby które mało co robią i to im pasuje biorą kasę i siedzą cicho a inni zapieprzaja na nich
    ReviewUserIcon
    Lego

    06.07.2019 02:33

    Inne

    Na brygadzie a i b są podpisy zebrane
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    05.07.2019 23:34

    Inne

    Bo to są ci najwięksi bohaterowie co dużo za plecami opowiadają Klaty wypiete jak u Supermana a tak naprawdę to są słabi jak zombi które nie posiada umysłu i robi ciągle jedno. Walke trzeba zacząć od małych kroków
    ReviewUserIcon
    Zawory

    06.07.2019 00:32

    Inne

    Zrobić strajk niech wszyscy wyjdą (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Po rozum

    05.07.2019 23:29

    Inne

    Już znajdują się (usunięte przez administratora) co najwięcej narzekają ale nie podpiszą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    05.07.2019 23:24

    Inne

    Witam serdecznie kartki lista do wpisania się są na stołówce zawory jedt tam plik zostawi ony nie ma problemu po niego podejść
    ReviewUserIcon
    Kosa ????

    05.07.2019 23:06

    Inne

    Adam dajcie wiecej czasu na podpisanie, każdy podpis sie liczy a nie wszedzie i na wszystkie zmiany lista dotarła,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    05.07.2019 20:43

    Inne

    Na tulejach jest lista też był pracownik na stołówce z listą oraz pismem
    ReviewUserIcon
    Pracownik Tuleje 2

    05.07.2019 22:36

    Inne

    Pamiętajcie że niektórzy mają wolne. Tzw weekend na 4bryg. Fajnie jak by ta lista była dostępna jeszcze w niedzielę bądź poniedziałek.
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    05.07.2019 14:52

    Inne

    Pismo zostało juz wysłane na odlewnia alu, żeliwa, obróbkę tłoków, wkładek, prowadnic i mam nadzieję że na zawory i wałki też już dotarło? Niech żaden dział się nie wyłamuje im więcej podpisów tym lepiej ale żeby była jasność to oczywiście nikt tutaj nikogo nie zmusza. Mam nadzieję że do piątku będziemy mieli komplet podpisów ze wszystkich działów i zrobimy krok do przodu.
    ReviewUserIcon
    Mlodu

    05.07.2019 18:47

    Inne

    Na zaworach już się podpisali
    ReviewUserIcon
    Putii

    05.07.2019 21:27

    Inne

    Brawo przypominasz mnie 25ęć lat temu mnie
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    05.07.2019 20:40

    Inne

    Lista z pismem w drodze do serwisu
    ReviewUserIcon
    Szwagier

    05.07.2019 20:00

    Inne

    Brak listy w serwisie technicznym.
    ReviewUserIcon
    Lego

    05.07.2019 18:44

    Inne

    Zawory też już mają liste

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.