opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5001)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5001)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 36
    • 37
    • 38
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    L 04

    09.07.2019 20:58

    Inne

    Na tulejach L04 są listy do odebrania proszę o odebranie
    ReviewUserIcon
    R

    09.07.2019 20:47

    Inne

    Ludzie pomyślcie jak teraz stawki są na tlokach to jakie będą na zaworach prowadnicach oraz tulejach gdzie są współczynniki maszynowe to te stawki jeszcze będą podzielone przez odpowiednio 95%,90%,85% a gdzie tu podatki za 2x200loo słabo to widzę
    ReviewUserIcon
    xxx

    09.07.2019 19:52

    Inne

    prowadnice dały postulaty wczoraj na zawory czy zostały dostarczone?
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku

    09.07.2019 19:31

    Inne

    Jak patrze na stawki na tlokach.To jestem coraz bardziej pewien ze zarządowi należał i należy się karny (usunięte przez administratora) Jestem pełen podziwu dla autora. Ty to masz jaja....
    ReviewUserIcon
    CIEKAWSKI

    09.07.2019 19:52

    Inne

    Jakie byly?
    ReviewUserIcon
    Zbieranie postulatów

    09.07.2019 17:39

    Inne

    Dziękujemy wszystkim co mieli odwagę się podpisać jeśli są jeszcze gdzieś listy na zakładzie nie zebrane proszę o wiadomości na forum
    ReviewUserIcon
    Zbieranie postulatów

    09.07.2019 18:47

    Inne

    Tak została zabrana dzięki za wpisy
    ReviewUserIcon
    Zawory

    09.07.2019 19:26

    Inne

    Czy lista z podpisami z hali zawory została dostarczona
    ReviewUserIcon
    Zbieranie postulatów

    09.07.2019 18:46

    Inne

    Narzedziownia, tuleje oraz odlewnia żeliwa są już odebrane z hal jak ktoś na tych halach ma jeszcze gdzieś listę co została to prosimy o kontakt
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.07.2019 19:05

    Inne

    L03 ma liste i mozna odebrac.
    ReviewUserIcon
    Dobra robota

    09.07.2019 11:34

    Inne

    Pracowników już się dużo zwolniło ,fachowcy znali się na pracy na zm D chyba z 5 osób w ciągu pół roku.A z tego co się z ludźmi rozmawia to dopiero początek.Mistrzowie mieli coś z tym zrobić, zrobili chodzili na spotkania z kierownikami by wywalczyć pieniądze dla siebie hahahaha.Brawo ????
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik

    09.07.2019 15:43

    Inne

    Jeden z fachowców będzie kierownikiem na tulejach po OHP bez języka. Brawo dla firmy Mahle. Tutaj jest niezły mega historie sa jeszcze chmurę niech dyrektor tulei zabierze i cyrk z tlokow w komplecie :)
    ReviewUserIcon
    Były Mistrz

    09.07.2019 15:28

    Inne

    Do Adama organizatora akcji : Drogi Adamie dzięki za pomysł takiej akcji , w końcu się ktoś odważył i wziął za to ponieważ jak wiadomo związków zawodowych w tym zakładzie dawno w praktyce NIE MA są tylko w teorii. Adam Moja rada jest taka :żeby tego teraz nie zmarnować i nie zaprzepascić należy zrobić kilka kopii podpisów , koniecznie przetłumaczyć Nasze żądania i wysłać OSOBIŚCIE do Stuttgartu ! ( NIE ZA POŚREDNICTWEM anty związków ) OSOBIŚCIE! Również należy dostarczyć jedną z kopii do zarządu Mahle Krotoszyn tutaj w asyście ,, związkowców " jeśli można ich tak jeszcze nazywać , jednak bardzo ważne aby poszła z tym pismem i podpisami DELEGACJA pracowników ( zgłaszam się na ochotnika) nie należy i nie można dać pisma do przekazania związkom , gdyż wiadomo co się z tym stanie , pismo i podpisy pójdą do kosza jak zwykle.... I tyle z Naszej akcji . Jeśli już powstała taka akcja dzięki Twojej inicjatywie to trzeba ją mądrze doprowadzić do końca i nie zmarnować tego i tyłu podpisów ludzi którzy mają już dość polityki oszczędności Mahle szkoda że tylko oszczędności na Nas pracownikach którzy na nich ciężko pracują.... A jeśli to nie przyniesie w końcu skutku należy się poważnie zastanowić nad bardziej stanowczymi krokami , coś na wzór Policji, Nauczycieli czy lekarzy...
    ReviewUserIcon
    Eustachy

    09.07.2019 08:56

    Inne

    Witam, czy listy z postulatami wszędzie dotarły i każdy się zapoznał? bo dochodzą słuchy że listy giną lub są wyrzucane
    ReviewUserIcon
    ...

    09.07.2019 12:19

    Inne

    Proszę podać dział na jaki lista nie została dostarczona?
    ReviewUserIcon
    R

    09.07.2019 08:48

    Inne

    Czy w postulatach można ująć o zniesieniu współczynników maszynowych bo to przez nie też nam ucinaja pieniądze, po co zdajemy egzaminy skoro i tak praktycznie wszędzie jest współczynnik maszynowy i nas tak punktuja
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje

    09.07.2019 02:12

    Inne

    Żeliwo i super proszę zostawić kartki na stołówce odlewni po nocnej zmianie będą one zabrane z 8.07na 9.07 o 6:00
    ReviewUserIcon
    Prac.

    09.07.2019 07:05

    Inne

    Na stolowce niestety listy sa niszczone (juz wiemy nawet przez kogo) . Mamy je odpowiednio zabezpieczone ;)
    ReviewUserIcon
    Nikt

    09.07.2019 05:19

    Inne

    To w ludziach jest siła!! Ale żeby ją mieć potrzeba jedności
    ReviewUserIcon
    O tak

    09.07.2019 00:38

    Inne

    Kserować podpisy ponoć już raz ktoś je podarł wszystko wyślemy dalej dużo dalej po za zarząd ,damy radę i zdziwicie się
    ReviewUserIcon
    Wydało sie

    09.07.2019 00:27

    Inne

    Dla zainteresowanych pracowników Tłoki obróbka... Zrozumiale jest że mistrzowie brygady D nie uiścili swoich podpisów gdyż to oni organizuja od jakiegoś czasu spotkania z kierownictwem i negocjuja własne pensje... Pretekstem tych spotkan jest zrównanie stawek Tłokow z stawkami z zaworów.... Aleee cos za cos ,,tzn godzą sie na obnizenie obsad na liniach z 5 osób na 4... ( o 20 procent niższa obsada) za marne 50groszy dla pracownika .... ( 2 procent ).. no ale dla siebie juz walcza o zmiane współczynnika dla mistrza obecnie jest 1,3 na wspołczynnik 1,5 lub 1,6 przy okazji zatykając usta brygadzista i podniesieniem wspólczynnika na 1,2... No i co panowie Mistrzowie ? dla was 7zl na godzinine dla brygadzistów 3zł , a pracownik 50groszy????? super to sobie wymyśliliscie jestescie "sprzedawczykami" . Do DINO brac tych swoich pupili i trawe kosic Teraz rozumiem czemu brygadzisci, przyjaciele tych majstrów nie podpisali listy mieli lepsza propozycje a teraz chodzą z głową w dół ludzią w oczy nie patrzą.Brawo dla tego kogoś kto wydał cała sytuację szacun.
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    09.07.2019 00:07

    Inne

    Nie ma wyników z C. P nie jadę i koniec odrazu się nauczą. Jeśli chcą sztuki proszę bardzo o podpis że zwalnia produkcję żaden z mistrzów nie podpisze.
    ReviewUserIcon
    Miało się nie wydać....

    07.07.2019 12:04

    Inne

    Dla zainteresowanych pracowników Tłoki obróbka... Zrozumiale jest że mistrzowie brygady D nie uiścili swoich podpisów gdyż to oni organizuja od jakiegoś czasu spotkania z kierownictwem i negocjuja własne pensje... Pretekstem tych spotkan jest zrównanie stawek Tłokow z stawkami z zaworów.... Aleee cos za cos ,,tzn godzą sie na obnizenie obsad na liniach z 5 osób na 4... ( o 20 procent niższa obsada) za marne 50groszy dla pracownika .... ( 2 procent ).. no ale dla siebie juz walcza o zmiane współczynnika dla mistrza obecnie jest 1,3 na wspołczynnik 1,5 lub 1,6 przy okazji zatykając usta brygadzista i podniesieniem wspólczynnika na 1,2... No i co panowie Mistrzowie ? dla was 7zl na godzinine dla brygadzistów 3zł , a pracownik 50groszy????? super to sobie wymyśliliscie jestescie "sprzedawczykami" . Do DINO brac tych swoich pupili i trawe kosic
    ReviewUserIcon
    Wkurw..ony

    07.07.2019 14:53

    Inne

    No panowie Dziergwa Kiszenia Skałecki i pozostali......oby to nie była prawda bo albo jesteście z załogą albo niech was szlag trafi.Tak to my się bawić nie będziemy i takich sprzedawczyków tępić będziemy jak szczury.My tu o wszystkich pracowników walczymy a wy swoje koryta napełniacie.WSTYD się do was przyznawać.
    ReviewUserIcon
    Oj

    08.07.2019 23:30

    Inne

    Ten wpis zszokował i otworzyl oczy
    ReviewUserIcon
    Pracownik tloki

    08.07.2019 23:20

    Inne

    Panie Adamie jest pan wielki coś się rusza.Dziekujemy!
    ReviewUserIcon
    X

    08.07.2019 23:11

    Inne

    Czy polecił bym pracę w mahle zdecydowanie nie, pracowałem i się zwolniłem teraz pracuje w innej firmie i zarabiam 3000 bez nocki i pracy w sobotę i niedzielę a czasami z nadgodzinani 3500
    ReviewUserIcon
    Marek G-t

    08.07.2019 16:35

    Inne

    Ludzie zastanowcie się dlaczego nie macie pretensji do Związków ? Kogo oni reprezentowali podpisując porozumienie którego teraz już nikt nie podważy? Dlaczego kiedy mogły być dodatki za weekendy to brygada B byla na nie a teraz szczuje wszystkich?
    ReviewUserIcon
    1234

    08.07.2019 19:10

    Inne

    Nagranie jest wiec i zostanie wykorzystane już niebawem jak to kierownik wymuszał podpis pod groźbą zwolnienia lub przeniesienia !!!
    ReviewUserIcon
    Jozef

    08.07.2019 23:11

    Inne

    Ja tylko przypomne ze w tym pismie byla wzmianka ze jezeli wiekszosc nie podpisze to bedzie to informacja dla zakladu aby dzialac I zaproponowac inne rozwiazanie. W marcu minal rok I co ? Nic nie mamy a przeciez wszyscy podpisali bo zostawali do tego zmuszeni a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma a zas dziwota ze ludzie biora L 4 na weekendy.
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    08.07.2019 18:58

    Inne

    Jeśli wpis o negocjacjach współczynnikow przez mistrzów dla siebie ,jest prawdą... To powiem ze nigdy nie myślalem ze można być taką żmija.. aby chciec cos ugrac dla siebie kosztem pracowników. Dla nas wiecej pracy (mniejsze obsady) dla was wlpolczynnik 1.5 czyli znacznie większe pieniądze .... Głowy w ďół panowie..
    ReviewUserIcon
    LLLL

    08.07.2019 23:08

    Inne

    Jeden mistrz nosi głowę na dół na bryg D nie którzy powinni zrobić tak samo a nie oczekiwanie na popołudniówce aż kierownictwo pojedzie do domu nie wspomnę o nockach a potem przeglądanie internetu YOU TUBE i Disco Polo w biurze jak się wejdzie pełna wiocha:)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Prac.

    08.07.2019 23:02

    Inne

    Zeliwo zmiana popoludniowa podpisane I dodatkowo skserowane.
    ReviewUserIcon
    Wiemwiem

    07.07.2019 06:46

    Inne

    Na odlewnia żeliwa nie było żadnej listy :( a każdy pracownik się podpisze.
    ReviewUserIcon
    Wrrrr....

    07.07.2019 09:59

    Inne

    Kartka była z listą na stołówce zostawiona ale została w bezczelny sposób podarta wrrr... Nikt nie jest zmuszany do podpisania ale kazdy kto chce ma swoje zdanie i podpisze. Odlewnia żeliwa kartka będzie z listą dostarczona na nowo.
    ReviewUserIcon
    Dział Tłoki

    08.07.2019 19:14

    Inne

    Czy lista już do Was trafiła?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.07.2019 18:52

    Inne

    Witam wszystkich chciałem podzielić się z wami moimi odczuciami co do zbierania podpisów . Na produkcji są ludzie którzy te nasze starania o wywalczenie czegoś dobrego maja w nosie i nic podpisywać nie będą jakiś list nie wiadomo skąd i kto to organizuje .Związki powinny zbierać mówią ,a ja się pytam co związki do tej pory zrobiły widocznie niektórym jest dobrze w takiej sytuacji i wola się nie wychylać zamiast być zgraną załogą to są podziały ludzie obudźcie się bo później będzie za późno
    ReviewUserIcon
    Bim bam

    08.07.2019 19:13

    Inne

    Bo to są zdrajcy. Jeżeli uda się wywalczyć nasze postulaty wtedy będzie im głupio spojrzeć w oczy ludzia którzy podjęli się walki by zmienić coś w tym zakładzie. Aż żal będzie na nich patrzeć jak przez większosc osób będą wysmiewani za to że byli takimi oslami i nie chcieli podpisywać. Takim to nawet złotówki nie dać niech robią za te marne wyplaty i są gnębieni przez tych co potrafią mówić a nie wiedzą nawet gdzie na maszynie nadusic guzik zatrzymania maszyny a co dopiero włączyć start...
    ReviewUserIcon
    BMW

    07.07.2019 21:03

    Inne

    Szczerze na tłokach jest niewolnictwo a nie praca w wielkim koncernie motoryzacyjnym.Kierownictwo,mistrzowie,technolodzy,a raczej Ci którzy się za nich uważają to podli ludzie bez szacunku dla tych którzy na nich pracują.Mam nadzieję że ktoś się weźmie za tą bande.
    ReviewUserIcon
    ALDI

    07.07.2019 22:33

    Inne

    Mistrzowie na tłokach to może by się jeden znalazł bo reszta to parodia dostali się na stanowiska po znajomości :) technolodzy zgłaszając problem to trzeba radzić sobie samemu bo nie mają czasu albo nic nie wiedzą
    ReviewUserIcon
    Mis

    08.07.2019 17:47

    Inne

    Brawo brawo ????
    ReviewUserIcon
    Sw

    08.07.2019 10:12

    Inne

    Ludzie chcecie zmian a jak przychodzi co do czego to albo nie ma list - odlewnia żeliwa, albo sie nie podpisują, bo coś. Jeśli sami listy nie zorganizujecie i nie dacie sobie do podpisu to nikt Wam nie da. Na zaworach listy były ale jak trzeba było podpisy zbierali pracownicy. Listy kserujcie lub róbcie zdjęcia . Wszystko powinno trafić do Stargardu i Wrocławia. Podobno już sie nami interesują. Co do pensji tłoki a Zawory to nie wierzcie bajkom ludzie na zaworach nie maja kokosów pracownik na 1.0 na Mahle ma ok 2800 i zależy jaki mc chyba ze pracuje na końcu linii to ma kolo 3000 . Na zaworach sa współczynniki magazynowe oprócz osobowych a nie tak jak na innych halach że cala linia ma jedna stawkę. Pamiętajcie wszędzie Dobrze gdzie nas nie ma. Teraz najważniejsze jest abyśmy stanęli wszyscy razem a nie przeciwko sobie.
    ReviewUserIcon
    ..

    08.07.2019 17:34

    Inne

    Chyba kolega ma.wiadomoaci z przed 200 lat o zarobkach na zaworach
    ReviewUserIcon
    Zły człowiek

    08.07.2019 02:40

    Inne

    Jak ma być dobrze kiedy doszły mnie słuchy że związkowiec (usunięte przez administratora) z bryg A z tłoków twierdzi że nie może się podpisać pod listą bo on podpisze się dopiero pod listem wysyłanym do prezesa jako zarząd a dwa razy nie można się podpisywać. Jak ktoś coś daje to odrazu chodzi i każdemu mówi że on i czarny załatwili nam. Ale żeby pomóc to nigdy. Nawet boi się podpisać liste gdIe wszyscy prawie się podpisali
    ReviewUserIcon
    Pec

    08.07.2019 09:18

    Inne

    Oswiec mnie czlowieku I powiedz co takiego nam zalatwili ?
    ReviewUserIcon
    Prawda

    08.07.2019 14:52

    Inne

    Bo to kur.. Alkoholik i kłamca, wycieczki w głowie i l4 na święta to jego domena.... Pierdo.... Te związki
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    07.07.2019 18:23

    Inne

    Brygada A mistrz podpisał wiadomo jeżeli pracownik będzie dobrze wynagradzany to też będzie się starał i wszyscy będą zadowoleni. Mistrz wie że dobrego pracownika można szybko stracić a drugi za te pieniądze już nie przyjdzie, teraz już brakuje ludzi a kto ma ich wyszkolić jak nas coraz mniej. Pracodawco oplacaj pracownika zobacz jak szybko odchodzą
    ReviewUserIcon
    LLLL

    07.07.2019 23:27

    Inne

    Masz racje kiedyś nam mówiono że na nasze miejsce jest 10 osób teraz niech nam pokażą te 10 osób na jedno miejsce nie znajdą a w dodatku na 4 zmiany :)
    ReviewUserIcon
    beduin

    08.07.2019 13:57

    Inne

    Spieszmy się płacić ludziom bo tak szybko odchodzą :P
    ReviewUserIcon
    Volvo

    08.07.2019 07:07

    Inne

    Panowie pytanie czy ktoś zbierał listy z podpisami bo znikły dzisiaj z volvo i dafa na tulejach proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Rrrrr

    08.07.2019 13:20

    Inne

    Dzisiaj o 5 rano były zbierane listy. Jeśli ktoś się nie wpisał a ktoś by jeszcze chciał się dopisać to na PSA L-09 są jeszcze listy które zostaną zebrane 8.07. Na nocnej zmianie
    ReviewUserIcon
    Sko

    08.07.2019 12:20

    Inne

    Witam. Jeszcze bym dodał o patrolach TPM. LUDZIE SIĘ BOJĄ JAK PRZYCHODZĄ PATROLE.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    08.07.2019 10:45

    Inne

    Witam. Do listy postulatów warto by było dodać postulat o comiesięcznym dodatku za brak chorobowego ale na takich jasnych zasadach jak w Mahle Ostrów wlkp.
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    08.07.2019 09:47

    Inne

    Panie i Panowie z tulei niech ktoś odpowiedzialny na każdej zmianie zajmje się tymi podpisami osobiście niech trzyma liste przy sobie i informuję że jak ktoś chce się podpisać to może się zgłosić. Jak sami widzicie są między nami osoby którym nie zależy i potrafią zniszczyć to na co ciężko pracujemy.
    ReviewUserIcon
    rrrrrr

    08.07.2019 06:54

    Inne

    Witam lista na odlewnie żeliwa dotarła dzisiaj o 6:00 znajduje się na stołówce odlewni żeliwa
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    07.07.2019 16:29

    Inne

    Ludzie ostudźmy emocje i nie obrażajmy Pana Macieja Ratajczaka ponieważ wydaje mi się że też tak jak my wszyscy jest zainteresowany poprawą wizerunku związku którym kieruje. Nie rzucajmy też mięsem w ludzi którzy nie podpisali ponieważ mają do tego prawo tak samo jak inni którzy podpisują listy pod postulatami więc jeśli ktoś jest przeciwny tej inicjatywie to niech chociaż nie przeszkadza i pozwoli nam działać. Proszę też nie obrażać mistrzów ponieważ jest wielu którzy sami podpisują a nawet sami zbierają podpisy za co dziękuję. Doszły mnie też informacje że są pewne osoby które zwrócą się do Zarządu Związków Zawodowych z pismem o nie przyjmowanie naszych postulatów. Nie rozumiem dlaczego ale może ktoś mi to wyjaśni podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem na forum. Ostatnia sprawa to informacja dla Związków Zawodowych. Nikt z nas pracowników nie idzie na wojnę ze związkami my chcemy się tylko dogadać i razem współdziałać dla dobra nas wszystkich.
    ReviewUserIcon
    XXX

    07.07.2019 22:36

    Inne

    Uważam, że nie ma co zaprzatać sobie głowy osobami, które chcą wystosować pismo do zarządu związków gdyż zapewne będą w mniejszości niż osoby podpisane pod twoim pismem Adam. Pan Ratajczak powinien brać pod uwagę głos większości a nie osób które jak trafnie nazwaleś przeszkadzają. Podobnie jak Adam uważam że powoli emocje biorą górę nad trzeźwy myśleniem czytając niektóre wpisy..... Ludzie nie róbcie komedii ze sprawy która naprawdę ma szansę odbić się szerokim echem i polepszyć nasza jak i zakładu sytuację.
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku!!!

    08.07.2019 06:43

    Inne

    Pan (usunięte przez administratora)sam swoją ciężką pracą wypracował taki a nie inny wizerunek związków!!!!!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    08.07.2019 01:35

    Inne

    Robota to glupota, picie to jest zycie
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    07.07.2019 23:50

    Inne

    Kiedyś praca w MAHLE to był prestiż a dzisiaj się ze mnie śmieją że jeszcze tam pracuję ale już niedługo jak kilku innych kolegów z mojej zmiany. No to na pożegnanie życzę wam żeby się udało!!!
    ReviewUserIcon
    Likierek

    07.07.2019 23:32

    Inne

    Tak jak wielki związkowiec z tloków z wstępnej z brygady A nie podpisał cykor
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku

    07.07.2019 10:31

    Inne

    Pismo krótkie i rzeczowe, brakuje terminu w jakim zarząd ma podjąć decyzje. Myślę też ze treść tego pisma powinna dotrzeć do Wrocławia i Stuttgartu. Bo gdyby sparawy poszły dalej niech tam tez wiedza do jakiej sytuacji doprowadził zarząd firmy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Volvo

    07.07.2019 22:41

    Inne

    Zgadzam się z tym aby pismo dotarło do Stuttgartu do dyrekcji trzeba tego dopilnowac zwracam się do Pana Adama aby to zrobił i dopilnowal czymam kciuki za nas wszystkich aby nasze sprawy były do końca załatwione.
    ReviewUserIcon
    Yyy

    07.07.2019 17:33

    Inne

    Ci co nie podpisali po prostu się boją, wiedzą że bez mahle nigdzie sobie nieporadza i taka prawda bo na tych stanowiskach co są też im ciężko to idzie
    ReviewUserIcon
    LLLL

    07.07.2019 22:22

    Inne

    Yyy masz racje ci co nie podpisali nie powinni być brani pod uwagę wielce się sadzą ze na mahle świat się nie kończy to dlaczego nie zmienili jeszcze pracy bo im tu dobrze a tak to g,,,o maja a nie inna prace :) więc zrobić listę z tymi co nie podpisali i te osoby nie włączać do tego zobaczymy co zrobią :)
    ReviewUserIcon
    Ludzie

    06.07.2019 15:31

    Inne

    Przy głupich podpisach wyszło kto jest sprzedawczykiem
    ReviewUserIcon
    LLLL

    06.07.2019 23:27

    Inne

    Na DINO sprzątać z tymi swoimi brygadzistami pupilkami
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.07.2019 20:23

    Inne

    Nie tylko Martyna bo Ignaszewski i Sitarz dziwki Lisiaka i paru innych co są w mordach mocni a srają w gacie jak mają się pod czymś podpisać. Co to k.u.r.w.a za mistrzowie którzy aby o własną (usunięte przez administratora) dbają!!
    ReviewUserIcon
    Zawory

    07.07.2019 15:16

    Inne

    Na zaworach ludzie również składają podpisy,wyłamuja się nieliczni,kierownik już zapowiedział obnizenie stawki o 1,50zl,jest jak Robin Hood weźmie bogatym odda biednym!jak to twierdzi większość osób w białych koszulkach to mamy kasy w bród i bardzo wysokie zarobki,ale oni chyba nie robią zakupów i opłat,wszystko z dnia na dzień drozeje,a nasze wypłaty stoją w miejscu. Człowiek idzie bez motywacji do pracy I znosi wszystkiego upodlenia od strony przełożonych pora to zmienić!dzialajmy
    ReviewUserIcon
    Zbir

    07.07.2019 19:11

    Inne

    To komu weznie a komu da ? Obniza stawki produkcji czy bialym Koszulom

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.