opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5002)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5002)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 40
    • 41
    • 42
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Tomek

    30.06.2019 22:42

    Inne

    Odlewnia się przyłączy ??
    ReviewUserIcon
    Dawid

    30.06.2019 22:37

    Inne

    Dziś był kolejny dzień upałów na odlewni temp ponad 50stopni niektórzy jutro musza przyjść znów do pracy a po takim wyczerpującym dniu ja dochodzę do siebie dwa razy wolniej organizm nie zdąży się Zregenerować. Chyba jedynym wyjściem będzie l4 bo za takie pieniądze nie warto tracić zdrowia
    ReviewUserIcon
    KIM

    30.06.2019 22:14

    Inne

    Kosa kup sobie owsa do koni za te 200 zł
    ReviewUserIcon
    ×××

    30.06.2019 21:49

    Inne

    Teraz zwiazkowca nie zobaczycie na hali. Wiecie czemu bo zadnej wycieczki nie organizuje????????????????bo nic wiecej nie robi.A za Wasze pieniądze jada te same os. Ja dawno juz nie jestem bo nie warto. Przelew przelewem ale czemu nie ma podwyzki o to powinniśmy walczyć bo życie coraz droższe a pensje w miejscu. Pracujemy na 4 bryg i co za to nerwy ze trzeba iść weekend ani dodatku nic. A co bryg mistrzów to nie ma sensu sie wypowiadać. Jak teraz sa gorączki zobaczyliscie któregoś na hali bo ja nie. A dodatkowej przerwie zapomnij a ani siedzą w biurze i jestem ciekaw co robia. Co robia siedzą z naszymi bryg i ścieme wala i co robia obgaduja Nas pracowników ze dajemy sie w uj robic.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.06.2019 20:45

    Inne

    Tuleje od odcinka L01 do L12 dalej ruszamy nasze tylki bo naprawde my pracownicy którzy przychodzimy do pracy na 100% a płacą nam jakieś współczynniki maszynowe od 85% do 95% co to ma być i tak samo stawki ustalone no proszę bardzo jak tak można pomyśleć człowiek na ucinarce szarpie i dźwiga a ma płacone 85% i szkoda gadać więc zacznijmy działać bo tloki już pokazały jak kochają zarząd z karnym (usunięte przez administratora)Na tablicach spływu hahah teraz nasza kolej
    ReviewUserIcon
    Xxx

    30.06.2019 20:05

    Inne

    Tuleje stajemy!! Dosyć takiego traktowania, związki nic nie robią, trzeba brać sprawy w swoje ręce
    ReviewUserIcon
    aaa

    30.06.2019 20:34

    Inne

    Tuleje to totalna porazka harowa za grosze w otoczeniu (usunięte przez administratora) na niektorych stanowiskach
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.06.2019 18:55

    Inne

    Mistrz taki mądry oczywiście premie roczne dostaje za co za nic jestem ciekaw komu mistrz pod. Stołem robił l.... Że ta funkcja mu przypadła dam sobie rękę odciąć że mistrz taki wielki napewno nie wie jak na. Maszynach wyliczyć punk odniesienia osi Y a co dalej....jak nas nazywasz nieukami to pokaż odwagę i wyjdź jako pierwszy bo mistrz powinien być po stronie pracowników a. Tu widać ewidentnie że jest za zarządem hahaha kolejny pionek hahaha
    ReviewUserIcon
    Zwolniona

    30.06.2019 18:53

    Inne

    Zakład porażka.(usunięte przez administratora)Żadnego odpowiedniego przeszkolenia. Pracownicy którzy byli na szkoleniach w Niemczech 0 zrozumienia. Sami nie wiedzieli co robią, nie tłumacząc nowym niczego dobrze. Pieniądze? Porażka totalna. Za 1725 zł na początek jebiesz jak dzik. Chcesz zarobić więcej musisz zrobić współczynniki. Tylko od kogo masz się tam nauczyć czegokolwiek jak każdy ma cię w (usunięte przez administratora) Sposób traktowania pracownika jest bliski dnu dna. Cieszę się ze już tam nie pracuje i nigdy tam nie wrócę. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. To żadne negatywy to po prostu jest opisanie warunków pracy przez prawdziwych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Baje Baje

    29.06.2019 21:38

    Inne

    Dobra idziemy na L4 pytanie kiedy? Może postoj? Jeszcze mamy trochę czasu zgadajmy się i działamy
    ReviewUserIcon
    Blu

    30.06.2019 17:28

    Inne

    Kiedy to l4 jakieś info
    ReviewUserIcon
    Blu

    30.06.2019 17:26

    Inne

    Białe koszulki jak chłodna to chodzą zawracają (usunięte przez administratora) a jak gorąco to nikogo nie widać hahaha
    ReviewUserIcon
    xxx

    30.06.2019 12:16

    Inne

    Tam juz lepiej nie bedzie kiedys to byla duma i zadowolenie ze czlowiek w mahle robi wogole ciezko bylo sie dostac do roboty a kiedys to bylo marzenie sie tam dostac i tam pracowac a teraz wstyd ile to sie zmienilo przez tyle lat
    ReviewUserIcon
    Ojoj

    30.06.2019 17:23

    Inne

    Teraz się nikomu człowiek nieprzyznanie że tam robi hahaha
    ReviewUserIcon
    Ludwik

    30.06.2019 15:19

    Inne

    Stary nie jestem a dużo nie brakło i twarz by przywitała podest ,na maszynie ponad 50stopni na to nie ma mocnych wytrzymalem do 12:00 resztę zmiany spędziłem przy klimie i zimnej wodzie . Informacja dla kazdego jesli poczujecie sie źle przysługuje wam przerwa do momentu aż sie wam poprawi brak odpowiednich warunków to wina zakładu nie wasza. Macie jedno życie nie 9 jak kot. Po zejściu z maszyny i zgłoszeniu złego samopoczucia Mistrzowi musi wam wyznaczyc miejsce gdzie dojdziecie do siebie nie dawajcie sie odsyłać do domów to jest bezprawie. Udar i odwodnienie to nie sa żarty nie bądźcie bezmyślni
    ReviewUserIcon
    fora

    30.06.2019 14:26

    Inne

    Zapraszam do rejestracji i dyskusji. http://forumpraca.ugu.pl/
    ReviewUserIcon
    Tr

    29.06.2019 19:08

    Inne

    Weekend zacheca na kozystanie z urlopu na zadanie
    ReviewUserIcon
    Tomek

    30.06.2019 11:51

    Inne

    Ja jak inni koledzy wypisujeny sie z pseudo związków , błędem było w nich być tyle lat i marnować pieniądze.
    ReviewUserIcon
    H.P.

    30.06.2019 13:30

    Inne

    No to ciekawe ilu się jutro wypisze?
    ReviewUserIcon
    Anty Mahle.

    29.06.2019 20:34

    Inne

    Ludzie, nie wstyd wam pracować za 2500-3200 płn,?? Przecież za takie pieniądze się nie pracuje!!!! Tygodniową pensją w DE. Jest 520 Euro ( około 2100 zł) za 36 godzinny tydzień pracy!!!! Tak. W normalnych krajach tydzień pracy to 36 godzin!!! Czyli na miesiąc 150godzin jest to kwota nie mniej niż 8000 płn, przy kosztach życia podobnych jak u nas. Czy wy nadal nic nie potraficie zdziałać!!!! Zacznijcie działać!!!! Ogarnijcie się!!!! Nie macie tam ludzi którzy coś znaczą, potrafią zadziałać, Na związki nie liczcie bo alkoholik nic nie zdziała!!! Sami zadbajcie o siebie. Ugadajcie się, urlop na żądanie 2 dni tego i tego dnia lub L4. Wszyscy minimum 50% ZALOGI !!! PRODUKCJA leży i kwiczy.DZIAŁAĆ.
    ReviewUserIcon
    Nick

    30.06.2019 13:23

    Inne

    To idź (usunięte przez administratora) do biedronki, będziesz miał więcej kasy i lepsze warunki :)
    ReviewUserIcon
    JA

    30.06.2019 13:20

    Inne

    Wszyscy biadola ( Ja tez) i na rym sie skonczy. Jak przyjdzie co do czego to sie okaze ze wiekszosci tu jest w sumie dobrze. Mamy rodziny , mamy kredyty i kazdy sie boi co bedzie. NIESTETY NIC NIE BĘDZIE
    ReviewUserIcon
    F-16

    30.06.2019 13:15

    Inne

    Praca w tym zakładzie jest bardzo niebezpieczna.Pracujac tu musisz mieć oczy dookoła głowy i być skoncentrowanym przez 8 h.Wystarczy chwila nieuwagi i jedziesz na sor. Nie ma tygodnia by nie było wypadku w pracy. Pytam za co???? za te 3000 zł!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku

    30.06.2019 12:32

    Inne

    Tyle lat płacić za bezczynność organizacji, która powinna bronić praw pracownika!!! (usunięte przez administratora)Jedyne co potrafia zorganizować to wycieczkę do Karpacza;)
    ReviewUserIcon
    Bobek

    30.06.2019 12:21

    Inne

    2500-3200 płn,?? Przecież za takie pieniądze się nie pracuje!!!! Tygodniową pensją w DE. Jest 520 Euro ( około 2100 zł) za 36 godzinny tydzień pracy!!!! Tak. W normalnych krajach tydzień pracy to 36 godzin!!! Czyli na miesiąc 150godzin jest to kwota nie mniej niż 8000 płn, przy kosztach życia podobnych jak u nas. Czy wy nadal nic nie potraficie zdziałać!!!! Zacznijcie działać!!!! Ogarnijcie się!!!! Nie macie tam ludzi którzy coś znaczą, potrafią zadziałać, Na związki nie liczcie bo !!!!!!! nic nie zdziała!!! Sami zadbajcie o siebie. Ugadajcie się, urlop na żądanie 2 dni tego i tego dnia lub L4. Wszyscy minimum 50% ZALOGI !!! PRODUKCJA leży i kwiczy.DZIAŁAĆ.
    ReviewUserIcon
    Niezniszczalni

    30.06.2019 12:17

    Inne

    12:00 Już pokazuje ponad 50stopni na aluminium . Powodzenia dla tych co dzis na 14 przychodza , super niedziela.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    elektryk

    30.06.2019 10:33

    Inne

    Pracowałem 6 lat jako elektryk/automatyk i wiecie co? Zmarnowałem 6 lat życia w tym zakładzie za 2400zł miesięcznie.
    ReviewUserIcon
    TV - 4 władza

    30.06.2019 08:14

    Inne

    Omijać zakład. Słyszałem nagrania zwolnionego pracownika działu IT. Nagrywał swojego przełożonego dwa lata, jak ten się dowiedział zrobili mu akcję z kradzieżą komputerów. (Fakt jeden z nich rzeczywiście kradł) ale do czego zmierzam. Chłopaki ten z nagraniami poszedł do związkowca, który zamiast zareagować obronił "swoich". To nie bajka chłopak ma kopię e-mail, nagrania, zdjęcia. Szok. Pan Prezes powinien go odszukać zanim sprawa pójdzie do TVN.
    ReviewUserIcon
    Loozer

    29.06.2019 23:45

    Inne

    Odejść najlepsze wyjście zaraz lżej na mahle się świąt nie kończy ostatnio spotkałem pana który się cieszył bo odszedł po ponad 40 latach
    ReviewUserIcon
    Yumper 123

    29.06.2019 22:58

    Inne

    Witam. Jestem pracownikiem firmy Mahle Krotoszyn. To co się w ostatnim czasie dzieje to parodia. Jestem za strajkiem bądź grupowym L4 musimy być jednością jako pracownicy i pokazać że też mamy coś do powiedzenia ...... Zarobki na poziomie 3000 dla wykwalifikowanych operatorów np CNC to jest kabaret w dużych miastach nie mówię już o innych krajach to conajmniej 4000-6000 na ręke. Koszty utrzymania cały czas w górę a wypłata stoi w miejscu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2019 20:51

    Inne

    W Mahle robi się coraz gorzej , wymagania coraz większe od pracownika a pensje od lat stoją w miejscu. Piszecie tutaj o propozycji strajku , nie znajdą się na to chętni i odważni , natomiast wystarczyło by na wzór policji , lekarzy czy nauczycieli żeby choć 1/3 , 1/4 pracowników produkcyjnych w tym samym terminie wzięła tydzień L4 i powiadomienie Stuttgartu że to forma protestu a dyrekcja Nasza była by posrana ze strachu ! Jest jeden problem, kto to zorganizuje ??? Bo na pewno nie ,, nasze" związki które są tylko na papierze. Dziwię się ludziom że jeszcze należą do tej bandy która siedzi Kosie w kieszeni. Pozostaje nam się tylko nadal uzalac nad sobą. Pozdrawiam wszystkich wykorzystywanych.
    ReviewUserIcon
    12 lat pracy

    29.06.2019 21:31

    Inne

    Dokładnie tak, jak piszesz. Pracuje tu 12 lat , pracuje w soboty i w niedziele, pracuke w południe i w nocy, pracuje przez 6 dni pod rząd i mam 1.5 dnia wolnego bo musze sie wyspać i spróbować zregenerować , pracowałem i pracuje jak najlepiej dla tej firmy i dla nas by wychodził bardzo dobry produkt, jedyną rzeczą jaką oczekuje to dobre pieniądze za dobrze wykonaną prace ale niestety w zamian dostajemy fige z makiem.
    ReviewUserIcon
    Uhaha

    29.06.2019 19:17

    Inne

    Pisać i gadać można tak do usranje śmierci wszyscy na chorobowe i zobaczymy czy kierownictwo które pluje nam w twarz będzie dalej się tak cieszyć
    ReviewUserIcon
    W kupię siła

    29.06.2019 10:19

    Inne

    Wszyscy na chorobowe bez dyskusji!!!!
    ReviewUserIcon
    Byk

    29.06.2019 19:12

    Inne

    jestem za????
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.06.2019 10:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Byk

    29.06.2019 19:11

    Inne

    dokładnie strajk albo wszyscy L4
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.06.2019 16:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.06.2019 19:02

    Inne

    Ale po co dzielić wymianę opini na kilka miejsc, lepiej że jest wszystko w jednym miejscu.
    ReviewUserIcon
    Zzz

    29.06.2019 18:21

    Inne

    Panowie również pracuje w MAHLE Krotoszyn i mam pewien zakres wiedzy, który pozwala mi napisać, ze nie możemy porównywać się do MAHLE Ostrow Wlkp. Jeżeli chodzi o dodatku socjalne, ponieważ w momencie gdy było przejście z Delphi na MAHLE Ostrow wynegocjował i podpisał pewne warunku na które Stutgart musi przystać. W naszym przypadku jest inaczej.
    ReviewUserIcon
    Elmo

    29.06.2019 18:01

    Inne

    Praca w mahle jest porażka. Brak przeszkolenia na maszynach, a następnie w razie wypadku obciążenie wina pracownika. Oprócz tego, za najmniejszy błąd można zostac ukaranym odebranie premii.. Najbardziej razacym problemem są rozpadajace się maszyny, nie przeszkoleni pracownicy do pracy na tak niebezpiecznym sprzęcie. Ponadto warunki pracy są skandaliczne... Na hali potrafi być ok. 37 stopni i brak wentylatora na każdej Lini, conajmniej jednego. Ciągle strasznie pracowników, szczególnie tych, którzy pokazali im, że coś porafia i mają chęć coś zrobić. Dzieci dostały paczki, a następnie, ta kwota była odciagnieta z wypłaty. Ten zakład ma jak widać "nie wydana" ekipę zarzadzjaca. Pozdrawiam ozieble!
    ReviewUserIcon
    Robol

    29.06.2019 12:54

    Inne

    Na EDENRED przelali 200zl. Śmiech na sali...
    ReviewUserIcon
    Yyy

    29.06.2019 15:31

    Inne

    O to ładnie mi 190 ????????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2019 15:11

    Inne

    Witam wszystkich jak widać zakład mahle Krotoszyn posiada wielu pracowników którzy są bardzo dobrymi fachowcami zaczynając od odlewni żeliwa, odl aluminium po obróbki mechaniczne tłokow, tulei, zaworów, prowadnic oraz nowej nabytej produkcji wałków ta firma jest 5 firma na. Świecie która robi najlepsze podzespoły silnikowe na świecie i to dzięki komu? Oczywiście nam pracownikom bo my napędzamy firmę która nas traktuje bardzo źle zaczynając od kierowników i ich chorej filozofii ile lat odlewnia żeliwa miała zupy (posiłki energetyczne) tam są. Warunki pracy bardzo ciężkie klimatycznie tak jak na odl aluminium czemu nie zrobią dodatkowych przerw bo żaden ale. To żaden z kierowników czy dyrektorów nie pracował Prz 8 h w takich warunkach natomiast jeśli chodzi o obróbki to ciągle im jest mało zrobione produkcji jeśli przykładowo parę lat w. Stecz produkcja była niższa od. Tej dzisiaj o 40% i pieniądze były te same nawet ludzie robią mniej ale. I tak i tak jest ciągle źle w. Tyłku i określenie dyrektora jeśli by Pan nie poszedł na przerwę ile by Pan zrobił więcej sztuk to jest chore jeszcze troche i nie będzie można iść do WC bo będzie za mało sztuk. Nastepna. Rzecz związki zawodowe po co one są? One miały mówić głosem. W. Sprawie pracowników a. One tego nie. Robią dziwie się ludzia którzy jeszcze w nich są jak widuje przewodniczącego czasami wieczorami załatwione go to normalnie żal i to jest szef związków Hahahahah następnie tak zwane talony w. Postaci doładowań na karty teraz to wielu pracowników jest zawiedzionych tymi 200 zł bo taki koncert jak mahle Krotoszyn zarabia bardzo i to bardzo dużo pieniędzy które są. Tak naprawdę zarobione dzięki szarym pracownika czemu zakład. Nas nie. Docenia.?bo woli wydać na nowe. Samochody lub na. Imprezy dla zarządu koło Wrocławia hahaha albo na super premie dla mistrzów hahah ludzie słuchajcie zacznijcie od. Przemyśleń na tema faktycznego strajku nie ma. W. Krotoszynie lub okolicach ludzi co chca tu przyjść pracować co zatrudnia Ukraińców którzy nie będą pracować wciezkich warunkach lub będą popedzani Ukrainiec odrazu odłożyć rękawice i pójdzie sobie i taka jest prawda bo oni mają jaja I się nie boją tak jak my się. Tego boimy więc ludzie zacznijmy działać jest nas wielu nas nie pokonają pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2019 14:48

    Inne

    Brak słów niestety
    ReviewUserIcon
    Dino

    29.06.2019 13:27

    Inne

    W glownej mierze chodzi tylko o pieniadze bo nikt za dlugo tego nie wytrzyma w takich warunkach jak mozna to samo zarobic w innych zakladach
    ReviewUserIcon
    Dobry

    29.06.2019 11:36

    Inne

    Sprawa jest. Potrzebuję żeby ktoś opisał w jednym poście całą sytuacje co się dzieje w naszym zakładzie. Ale proszę o napisanie bez obrażania itp. Nie jestem dobrym pisarzem więc proszę was.
    ReviewUserIcon
    On

    29.06.2019 13:14

    Inne

    Brak obsady na liniach. Brygadzisci pracujący na maszynach. Brak urlopów A gdy już potrzebujesz to na żądanie. Mistrzowie boją się powiedzieć że brakuje ludzi przez to ludzie rzucani są na różne linie byle by tylko produkcja szła. Ogólnie brak jakiego kolwiek poszanowania pracownika liczy się tylko sztuka. O pieniądzach to nawet nie ma co dyskutować wypłata stoi w miejscu gdzie w innych zakładach dostają podwyżki. W mahle po prostu jesteś numerem osobowym i nikogo nie obchodzi czy pracujesz rok czy 20lat. Brak poszanowania dla pracowników z długim stażem pracy bo tu tylko tacy zostali. Zresztą widzieliście sami wczoraj jak nas docenili. Ogólnie jedno wielkie dziadostwo.
    ReviewUserIcon
    Krych

    29.06.2019 13:23

    Inne

    Pracownicy sa traktowani jak czesci zamienne ktorych niestety juz nie ma na stanie i pracownik czesto pracuje za dwoch. Kierownictwo przejmuje sie tym czy roboty wytrzymuja goraczke na hali a nie czy ludzie sa w stanie to zniesc. Szacunku dla pracownikow nie ma. Wynagrodzenia od kilku lat zmniejszane lub stoja w miejscu gdzie na rynku pracy wszedzie slychac o podwyzkach. Na odlewniach gdzie temp. przekracza 50stopni brak dodatkowych przerw brak jakis energetycznych dodatkow czy czegokolwiek. Na zeliwie nawet zupe zabrali. Doswiadczeni pracownicy sie zwalniaja i nikt na ich miejsce nie przychodzi. Swiadczenia socjalne hmmm bez komentarza kiedys zaklad cos tam dolozyl teraz sie wypina na ludzi. Kierownictwo szuka oszczednosci gani zeby swiatla gasic itp a sami za sluzbowe pieniadze jezdzi na wakacje. Rozmawiac z ludzmi nie chce bo pracownicy nie beda mu dyktowac warunkow. Dyrektor tez ma wszystko gdzies bo na emeryture odchodzi i nic nie widzi co sie dzieje albo nie chce widziec. Sytuacja jest bardzo chora i napieta. Pracownicy powoli maja dosc. Pisanie do gazety nic nie da jakis redaktor poprosi o rozmowe zarzad wysle zwiazkowca i Ratajczyk zagada go pierdolami i nic z tego nie bedzie. Na jego niby listy do studgardu od kilku lat nik nie odpowiedzial.
    ReviewUserIcon
    Bad

    29.06.2019 12:26

    Inne

    KOALA jeszcze ta pracuje.?
    ReviewUserIcon
    Rybol

    29.06.2019 12:53

    Inne

    No pewno
    ReviewUserIcon
    Ruda szalona

    29.06.2019 12:26

    Inne

    Pozdrowienia dla misia Koali z PMA
    ReviewUserIcon
    Putii

    29.06.2019 10:47

    Inne

    Kosa jak Tusk- "nie ma i nie będzie, Z pustego i Salomon nie naleje"
    ReviewUserIcon
    Dykta

    29.06.2019 09:48

    Inne

    Niestety stalo sie faktem calkowite olanie pracownikow ktorzy caly zysk firmy wypracowuja przez caly rok. Zasilenie karty kwota 200 zl nie wymaga nawet komentarza jest to bezczelne, podle wrecz nieetyczne zachowanie. Jestem w stanie zrozumiec brak zasilen jesli zaklad stoi na skraju bankructwa, natomiast tutaj sytuacja ekonomiczna stoi ma bardzo dobrym poziomie. 200 zl to fundusz socjalny ktory oplacamy czesciowo z wlasnej kieszeni, jest wrecz nie do pomyslenia aby na dzien pracownika wraz z 20 leciem otrzymac takie NIC od firmy ktora obraca miliardami. Kierownictwo to prawdziwi ..... (sami dodajcie co chcecie) robia wszystko aby produkowac jak najtaniej (dla stuttgartu oczywiscie to dobrze) ale taniej I lepiej juz sie nie da. Firma ma opinie jednych z najgorszych w regionie choc tak wielka czolowa marka jednak pracownikow ma za SMIECI I nie jest to wyssane z palca z przesada to wszystko to fakty. Panie Ratajczak I panie Kasprzak dosyc waszych usmiechow I obiecanek Wezcie sie do roboty idzcie gdzie trzeba I wejdzcie wkoncu w spor zbiorowy z ta znieczulica. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Goździk

    29.06.2019 10:10

    Inne

    Zobaczymy co się będzie działo po weekendzie, znajomy napisał do gazety, może się zainteresują i nagłośnią sprawę
    ReviewUserIcon
    Jaj

    29.06.2019 10:34

    Inne

    Co związkowiec może zrobić? Trzeba złożyć oficjalne pismo na stół związkowca, to wtedy będzie musiał się zająć sprawą. A takie gadanie jemu to nic nie daje. Tylko pismo zdziała coś.

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.