opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5001)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5001)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Leszno
  • Konin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    19.07.2019 09:32

    Inne

    Tyko mogą nam pomóź te słowa. Niech wstąpi duch twój i odnowi oblicze ziemi tej ziemi Mahle Krotoszyn
    ReviewUserIcon
    Zbieranie postulatów

    17.07.2019 21:34

    Inne

    Witam wszystkich ludzi na forum co zaczynają twierdzić że Adam został zastraszony więc powiem wam jasno Adam nie został zastraszony i ci co twierdzą tak są w błędzie oraz sądzą że jak zawsze nic się nie uda zrobić i są mądrzy czemu nikt tego nie zrobił prędzej przed Adamem bo wszyscy są bohaterami w ukryciu dużo mówią a jak ma coś się wydarzyć to głowa w piasek i potrafią mówić na kogoś źle ale mniejsza o to. Adam był u związkowca wszyscy dowiecie się o wszystkim jak się uda to będzie spotkanie z Adamem na spokojnie ą bo to jest sprawa delikatna i czekajcie cierpliwie na wiadomość bo ona będzie na 100% i apeluje do was o cierpliwość oraz wyrozumiałość bo Adam robi wiele dla. Nas pracowników i musimy mu zaufać
    ReviewUserIcon
    Ruchu bez eR

    18.07.2019 12:01

    Inne

    Racja, Adam ma jaja ale jakie wielkie to się okaże bo jak narazie z jego strony jest tylko milczenie a ludzie nie wiedzą co się dzieje, czy jest szansa na spotkanie?
    ReviewUserIcon
    ...

    18.07.2019 18:46

    Inne

    Piszesz jedno a Adam drugie wiec lepiej sie nie udzielaj bo siejesz zamet jak ludzie ktorych opisujesz. Nasz ty bohaterze
    ReviewUserIcon
    Wypisz się ze związków

    18.07.2019 12:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)Drogi zarządzie jak to się stało że zarobki w innych firmach tak nas wyprzedziła?
    ReviewUserIcon
    Wypisz się ze zwiazku

    18.07.2019 12:26

    Inne

    "Mahle w Krotoszynie numerem" tytuł artykułu.
    ReviewUserIcon
    QBK

    18.07.2019 13:38

    Inne

    Bo on napewno miał na myśli swoich najbliższych pracowników. Wszystkie duże nazwiska i "mądre" głowy które znają się tylko na pierdzeniu w stołek i klikaniu cyferek na komputerze, choć i to czasami jest dla nich zbyt trudne
    ReviewUserIcon
    Pracownikk

    17.07.2019 23:34

    Inne

    straszyć to mogą dzieci gwiazdorem , jak nic nie wskura się u związkowca a prawnie ma to zgłoszone to można stanąć i nic nie mogą zrobić bo to będzie tak czy siak zgodne z prawem,A druga kwestia z tym straszeniem o zamknięciu zakładu to pracownicy nic nie stracą ale co się stanie z podfirmami w tym zakładzie bo tam to idzie kasa i z tymi co tam mają udziały bo do Turcji to ich nie wpuszcza ...
    ReviewUserIcon
    Zwiazkowiec

    17.07.2019 19:22

    Inne

    Adam milczy, pewnie zostal zastraszony i jak zawsze w tym "zakladzie" nic nie wyjdzie. Kazdy duzo gada, a jak przyjdzie co do czego to nikt nic nie zrobi.
    ReviewUserIcon
    Xcv

    17.07.2019 20:05

    Inne

    Miejmy nadzieję że nie, a jeśli tak to trzeba cały ten syf nagłośnić, jeśli zainteresuje się tym ktoś z zewnątrz to może wtedy coś ruszy z miejsca bo póki co to jest tak jak było albo i gorzej
    ReviewUserIcon
    Xxx

    17.07.2019 19:06

    Inne

    Ludzie nie dajcie się zastrzaszać tej chołocie, miały być rozmowy o podwyżkach i co? Gadają tylko o tym że się nie wyrabia norma, nie wyrabia bo ludzie mają pracę głęboko tam gdzie wy kierownicy macie ludzi. Interesuje was tylko wasz stołek, wasze nic nie robienie przez 8 godzin i wygodna wypłata którą wy zarabiacie w miesiąc , a my, zwyczajni pracownicy w rok. Dzięki nam macie te piękne cyfry na koncie w banku.
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku

    17.07.2019 18:19

    Inne

    I co czorny przyjął podpisy z wnioskami.Czy znowu zamknął drzwi na klucz i udawał ze go niema w biurze. A ludzie na Ciebie płacą co miesiąc skladki!!! Zastanow sie co Ty robisz!!!, przyjmij te postulaty i podpisy, wkoncu nas reprezentujesz.Bądź meszczyzna!!! Adam za Ciebie wykonał brudna robotę, zachowaj sie jak czlowiek.I stan na wysokosci zadania, tzn. zaprezentuje je zarządowi, bez zadnych kombinacji.To jest twój obowiazek, od tego jesteś.
    ReviewUserIcon
    JaToJa

    17.07.2019 17:10

    Inne

    Ja jeszcze prezesowi pomogę ładować maszyny na tiry.
    ReviewUserIcon
    Czorny pejs aj waj!

    17.07.2019 15:50

    Inne

    Nie dość, że związki zawodowe mahle to biuro turystyczne, to jeszcze te nieroby z czornym na czele próbują zaszkodzić pracownikowi, który przyszedł do nich z podpisami tylu ludzi w konkretnej sprawie?! Hańba! Tym nygusom grunt zaczął palić się pod nogami i widać jak na dłoni: kto o czyje interesy dba, a czyje ma w głębokim poważaniu. Kpina z ludzi! Zaorać związki, przepędzić trutni, a jak smród po nich ustąpi - ustanowić prawdziwych przedstawicieli załogi, bo bajek tych ściemniaczy ze związków już nikt słuchać nie chce. Ręką rękę myje... obudźcie się! Związki zawodowe mahle to straż pożarna, która od lat karmi was obietnicami, za którymi nic nie idzie. Oni mają uspokajać ludzi, ale teraz już to nie przejdzie. (usunięte przez administratora) wybiło, smród się rozszedł i nikt kto ma choć trochę honoru nie poda ręki tym łachudrom. Mahle tonie, ale orkiestra gra :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.07.2019 13:20

    Inne

    Nic innego nie zostało tylko ogłosić straj ostrzegawczy. Tak jak zrobili i strajkuja w amazon Polska tylko tam związki zawodowe są za ludźmi a nie jak w mahle przeciwko
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    17.07.2019 11:54

    Inne

    Turcja jeszcze chwile będzie miała nałożone sankcje ekonomiczne Panie prezesie. Proszę popatrzyć trochę na wiadomości. A nie straszyć nas Turcją
    ReviewUserIcon
    Sceptycznie Nastawiony.

    17.07.2019 12:57

    Inne

    I ktoś chyba zapomniał dodać, że jak na razie to Niemcy decydują gdzie i co prodykowane ;-) Nasi na to nie mają ŻADNEGO wpływu.
    ReviewUserIcon
    Hahahhaha

    17.07.2019 04:24

    Inne

    Co tu przyszło że zaczynają nas straszyć przeniesieniem produkcji..... ???? Dla. Czego bo co bo chcemy zarobić prawdziwe pieniądze za nasz fach w którym jesteśmy specjalistami? Albo że wkoncu mówimy jednym Zjednoczonym głosem nie boimy się już walczyć o nasze lepsze jutro o co chodzi człowiek produkcyjny w światowej firmie mahle nie może wyciągnąć 3500 zł za 160 godzin pracując w systemie 4 brugadowym to kpina!!! natomiast firma zajmująca się obróbka cnc w Poznaniu poszukuje pracowników na produkcję części i proponuję pensje od 3500 zł do 6000 zł netto podkreślam. Netto
    ReviewUserIcon
    Blabrus

    17.07.2019 04:23

    Inne

    Ciężko widzę tą walkę kiedy część pracowników jest obojętna na bunt. Ogromna ilość ludzi ciągle za bardzo się boi i daje robić z siebie niewolników.
    ReviewUserIcon
    Bo jak nie my to kto

    17.07.2019 01:09

    Inne

    Zacznijmy po kolei pierw za związki się za bierzemy jeslij nie pomogą to z grubej rury L4 na zakładzie bez (usunięte przez administratora) straszyć to oni mogą własne dzieci i wmawiając im że ten zakład zniknie za duża inwestycja żeby to poległo TAKIE BAJKI NA DOBRANOC
    ReviewUserIcon
    Arni

    17.07.2019 01:40

    Inne

    Dokładnie tak, trzeba ustalić datę zatrzymać ten cyrk na pare dni i dać im do zrozumienia że bez nas są tu niepotrzebni ,to dzieki nam zarabiają tyle co zarabiają, dzięki naszej pracy włożonej w to przedsiewziecie ten zakład ma takie dochody. Chcemy utrzciwie zarobionych godnych pieniedzy, chcemy godnie żyć za wypłate. Kiedyś walczyło sie by tu przyjść pracować jakieś 14 lat temu a teraz walczy sie o opuszczenie tego okrętu bo nie przebijają innych zakładów z kasą , jakość upada bo pracuje sie w malych obsadach czesto z ludmi nowymi młodymin ktorzy przyszli tu na moment i w niczym nie pomagają a jeszze pracuje sie za nich. 2005r chcialo się tu być marzyło o tym ale teraz marzy sie o normalnych godnyvh pieniądzach my nie chcemy 500plus my chcemy zapłaty za porządną prace.
    ReviewUserIcon
    Dykta

    16.07.2019 23:24

    Inne

    Co z podpisami Panie Adamie ? Jak wyglada sytuacja ? Prosimy o informacje. Bredni nie sluchajcie, jak chca niech zamykaja to w cholere za kazdym razem kiedy ludzie chca pieniedzy jest jedna I ta sama gadka ...
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    16.07.2019 23:19

    Inne

    Więcej braków i niska produktywność to wina tylko i wyłącznie zarządu mahle. Jak nie chcą płacić pracownikom to ci pracownicy nie będą się starać naturalna kolej rzeczy. Zarząd do wyjeb...
    ReviewUserIcon
    Wypisz się ze związków

    16.07.2019 23:10

    Inne

    Czy zarząd ma nas już za kompletnych imbecylów.Jesli tak to nie docenia inteligencji swoich pracowników. Albo sam jest tak cofniety w rozwoju że tylko potrafi fciskac kiepskie kity. Drodzy koledzy wszystkie tłoki trafiają do niemieckich, francuskich i Polskich montowni silników. Gdzie koszty transportu z Polski to marginalny ułamek ceny elementu.A koszty tych elementów produkowanych w Turcji to prawie 1/4 ceny produktu. Bo drogi zarządzie wyobraź sobie że Turcja na mapie leży od tych fabryk tysiące kilometrów dalej.I to prawda że tłok w Turcji jest tańszy, niż w Polsce, tylko że gdy doliczyć koszty transportu.To pewnie wychodzi na to samo, a w niektórych przypadkach drożej.Poza tym co to za fabryka w Turcji która nie ma swojego Centrum Pomiarowego.Dobrze wiemy jaki szajs tam produkują, bo sztuki które przesyłają do Centrum to jedyna partia która im dobrze wyszła. Dowód to kilka milionów euro kary dla Mahle, za wadliwe tłoki PSA wyprodukowane w Turcji. I to tyle na ten temat.
    ReviewUserIcon
    Godne życie

    16.07.2019 22:30

    Inne

    Gadanie i podpisy nic nie dadzą , juz zaczęli robić zebrania i mydlić oczy ze jesteśmy gorsi od Turasów ze jesteśmy nie opłacalni ze robimy za mało. Panie i panowie czas zebrać sie w kupe i podnieść sie z kolan czas ustalić date kiedy należy załatwic to tak jak załatwiła sobie podwyżki policja, jeśli tu cos stanie to napewno tych co u nas rządzą nie poklepie po plecach góra tylko za nich też sie zabiorą. Chce pracować ale chce tez godnie zarabiać. I czas też zabrać sie za związki!!
    ReviewUserIcon
    Sobota

    16.07.2019 21:21

    Inne

    Ludzie upomnieli sie o swoje i zaczęło się straszenie. Pracownicy sami odejdą jak się nic nie zmieni bo każdy ma swoją godność i jedno zdrowie. To co się dzieje na produkcji to jest dramat, ciągle słyszę więcej sztuk, więcej i więcej a ludzi na zmianie coraz mniej, pracy przybywa, stawki idą w dół i wszędzie te oszczędności. W upały na odlewni temperatura przekraczała 40 stopni, człowiek w kasku cały mokry a wentylatorów nie ma bo kasy szkoda, lepiej dać premie Niemcom. Roboty wysiadają a dziwią się, że ludzie na chorobowym. Ogólnie to długo by opowiadać ale po co, niech Niedziela ze swoją ekipą wejdzie i pokaże jak się robi produkcję.
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    16.07.2019 21:06

    Inne

    Na olewni aluminium ludzie składają wypowidźenia a piszą podania do odlewni w Turcji
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2019 18:03

    Inne

    Jak oni udają że nam płacą, to my będziemy udawać że pracujemy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2019 17:59

    Inne

    Jak nie ma pieniędzy na podwyżki i dodatek za system czterobrygadowy, to niech zamykają budę i do Turcji
    ReviewUserIcon
    KIM

    16.07.2019 15:48

    Inne

    Niech straszą, nikogo już to nierusza niema się czego bać Panowie i Panie.
    ReviewUserIcon
    Leo

    16.07.2019 17:19

    Inne

    Dokładnie oni jadą na tym samym wózku. Jak chcą przenieść niech przenoszą. Tylko chyba zapomnieli że jak my robote stracimy to oni też. Poprostu sie boją ze sie wszystko wyda to co oni tu wyprawiają, te kooperacje, oszczędności na ludziach itd
    ReviewUserIcon
    Prezes

    16.07.2019 12:19

    Inne

    Mahle przechodzi do ofensywy i teraz oni strasza. Nic nie ugramy zenada.
    ReviewUserIcon
    Wypisz sie ze zwiazku!!!

    16.07.2019 12:41

    Inne

    Penie ze atakują, nie na darmo siedzą na tych stanowiskach. Teraz musimy iść za ciosem nie wolno nam rezygnować.Nie chce straszyć ale jesli nic z tego nie wyjdzie kto wie.Nastepny krok zarzadu moze dotyczyć obnizenia pensji pracownikom.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    16.07.2019 12:46

    Inne

    Chodzi tych wyżej postawionych ??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.07.2019 12:44

    Inne

    Zaczynamy od inżynierów
    ReviewUserIcon
    F-16

    16.07.2019 12:31

    Inne

    Panie (usunięte przez administratora)czy dostarczył Pan podpisy? Prosze o informacje na ten temat.
    ReviewUserIcon
    Putii

    15.07.2019 21:52

    Inne

    Straszyli nas Ukraincami a teraz Turkami .Panie prężeście druźyna piłkarska jak słabo gra to pierw się zmienia trenera a później zawodników
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    14.07.2019 17:42

    Inne

    Czym się różni praca na Sanpro w Mahle od pracy bezpośrednio dla Mahle? Może ktoś wyjasnić, tak uczciwie i szczerze.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    14.07.2019 20:47

    Inne

    Szczerze to mahle Krotoszyn jest jedną z firm co robi ludzi w ciula ja znam ludzi co po 5 lat są w sampro i a pracują na równo z pracownikami mahle tak jak inni piszą że sam się przekonaj na własnej skórze jak jest i co obiecuję ta firma na czele której stoi banda zł.....
    ReviewUserIcon
    Qq

    15.07.2019 14:37

    Inne

    Są ludzie co po 7 lat robią na sęppro. To jest czysta kpina z człowieka.
    ReviewUserIcon
    Tymon

    14.07.2019 12:55

    Inne

    W kazdej plotce jest odrobina prawdy Rodzina Mahle sie rozpada , Ci ktorzy jeszcze tam pracuja beda swiadkami upadku tego ogromnego zakladu. Dobrze ze w naszym regionie jest i bedzie zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.07.2019 17:06

    Inne

    Aż się nie chce czytać takich pierdół. Rodzina to się chyba tobie rozpada! Kolejny wpis propagandowy! Uwaga Tymon jest już po 6 browarach.
    ReviewUserIcon
    Prac.

    15.07.2019 10:58

    Inne

    Niestety juz jestesmy swiadkami swego rodzaju rozpadu. Kiedys faktycznie kazdy chcial pracowac w Mahle Krotoszyn, teraz nikt nie chce slyszec o Mahle. Jest to skutek wieloletniego zlego traktowania ludzi przez zarzadzajacych. Jeszcze z 2-3-lata temu przychodzilo sie do pracy przyjemniej, teraz,kazdy traktuje prace "byle 8 I do domu". Cos na zasadzie "Wy nas macie gdzies to I my robimy tak samo". Zas sa efekty typu reklamacje, L4 Itd.....
    ReviewUserIcon
    Widzę

    09.07.2019 21:04

    Inne

    Aby przez te wasze podpisy nie było gorzej i dopiero zacznie się ujezdzanie na pracownikach. Nic nie wkuracie a jak zaczną zamykać to pierwsi będziecie płakać bo nie będziecie mieli gdzie pracować.
    ReviewUserIcon
    Dział Tłoki

    10.07.2019 07:16

    Inne

    Po twoim wpisie można wywnioskować tylko 1 że Mahle w twoich oczach to jedyna przyszłość. Brak umiejętności dalszemu rozwojowi. Chodzący robot z zakodowanymi dobrami tylko ku chwalę Mahle Jebnnij sobie jeszcze tatuaż na czole ! Przez takie osoby jak ty które przeszkadzają nasze pokolenie nie zyska A będzie (usunięte przez administratora) dla Mahle jak białe murzyny.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.07.2019 21:19

    Inne

    To co mamy siedziec z zalozonymi rękoma
    ReviewUserIcon
    Potwierdzone

    13.07.2019 12:32

    Inne

    Podobno zarząd ma nowy plan finansowy podniesie wynagrodzenie ale dołoży pracy czyli jedna osoba na dwóch stanowiskach lub tam gdzie było 3 będzie 2 tam gdzie było 5 będzie 4 itp w ten sposób nie straci na zatrudnieniu nowych szkoleniach itp. Pa. Podwyżki były po 500 zł dla administracyjnych i biurowych
    ReviewUserIcon
    Biuro

    13.07.2019 20:32

    Inne

    Co wy za plotki gadacie żadnych podwyżek nie było tym bardziej tak wysokich. Jakies źle źródło tych informacji. W jakim dziale te podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Bo jak nie my to kto

    13.07.2019 23:18

    Inne

    Ten plan jest bardzo dziwny chyba że ludzie z biura przyjdą do nas pracować za 500 zł podwyżki paranoja trzyma w szponach
    ReviewUserIcon
    Pistons

    12.07.2019 18:19

    Inne

    Tłoki br.A super mistrzowie. Super ekipa ludzi. Wszyscy sie dogadują. Pensje niskie ale może się to zmieni. Wtedy z radoscią do pracy pójde.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    13.07.2019 22:06

    Inne

    Super ekipa ? Chyba podpierdalaczy zwłaszcza na OW. Większość ma 2 lewe szkoda gadać!!!
    ReviewUserIcon
    Tomek

    13.07.2019 12:06

    Inne

    Na utrzymanie ruchu przyszedł zainteresowany elektromechanik i za proponowane pieniądze powiedział im ze tyle to on po godzinach zarobi wiec dziękuje.
    ReviewUserIcon
    General

    12.07.2019 20:42

    Inne

    Witam serdecznie. Czy ktos moze mi odpowiedziec na nurtujace mnie pytanie ? Mianowicie na dzien pracownika dostalismy po 200 zl kilka dni pozniej z powodu hanby jaka wokol tego narosla otrzymalismy drugie 200 od zarzadu. Teraz pozostal dodatek tzw. Olowkowe rowniez 200 zl, pytanie kiedy bedzie przelew przed postojem produkcyjnym czy blizej wrzesnia ?. Zero infomacji ...
    ReviewUserIcon
    Marek

    13.07.2019 11:10

    Inne

    Następne dodatki będą zaraz po tym jak odciągną od wypłat te które już dali, tak że proszę spokojnie czekać.
    ReviewUserIcon
    Bryndal

    13.07.2019 10:21

    Inne

    Urzad pracy wyslal 50 ludzi do mahle chec pracy wykazalo 10 osob wiekszosc na zawory na odlewnie aluminium jedna mloda osoba ktora pewnie i tak zrezygnuje. To co oferuje ten zaklad to smiech a doswiadczeni ludzie sami rezygnuja. Pora sie zegnac !
    ReviewUserIcon
    Felek

    13.07.2019 09:35

    Inne

    Chodza sluchy po zakładzie że Pan Ratajczak poszedł na zwolnienie chorobowe, czyżby wiedział co się święci i czuł że zapada mu się grunt pod nogami... WASZ CZAS DOBIEGA KOŃCA!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    12.07.2019 16:47

    Inne

    Jest 2000 podpisów czy tam więcej co dalej pierwszy krok zniesienie do związków związki przyjmują grają na zwłokę następnie co dalej pracownicy jeśli projekt będzie odrzucony jakie dalsze działania jest jakiś ułożony plan działania czy coś w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    12.07.2019 17:59

    Inne

    Wszystko jest dokładnie zaplanowane, na pewno nie wyrzuciłem podpisów bo takie plotki też już słyszałem. Proszę o czas bo teraz wszystkie czynności będą go wymagały, jestem jak najlepszej myśli tylko proszę o zaufanie i wyrozumiałość. Nie mam możliwości dementować każdych nieprawdziwych informacji, pamiętajcie że pod pseudonimem, będąc anonimowym zawsze można napisać co się tylko chce!
    ReviewUserIcon
    Głos Ludu

    12.07.2019 20:23

    Inne

    Wszyscy to Adam rozumiemy, lecz najlepszym wyjściem będzie spotkanie pracowników, wtedy ludzie będą wiedzieć na czym stoją i jakie będą wykonywane dalsze działania i też będziemy widzieć twoja osobę bo nie każdy wie kim jesteś
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    12.07.2019 19:28

    Inne

    Takie nasze związki: http://biznes.onet.pl/praca/prawo-pracy/zolte-zwiazki-zawodowe/0szz9k
    ReviewUserIcon
    Pies

    12.07.2019 14:56

    Inne

    Poszczekali poszczekali I przestali .... plyniemy dalej
    ReviewUserIcon
    Kolben

    12.07.2019 10:30

    Inne

    Najlepiej na tłokach jest na zmianie siwego. Idzie sie z nim dogadac i jest fajna atmosfera. Az chce sie robic

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.