opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5002)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5002)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Leszno
  • Konin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 33
    • 34
    • 35
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kibel

    02.08.2019 09:53

    Inne

    to jak weszło to CBA do kobierna czy nie?
    ReviewUserIcon
    No tak

    02.08.2019 17:58

    Inne

    Tak ,jest nieciekawie
    ReviewUserIcon
    Dyr

    01.08.2019 18:20

    Inne

    Lisiaka nie wywalaja tylko sam przechodzi z jednej do drugiej firmy sa to firmy ktore zatrudniaja kadre dla mahle polska a kosa odchodZi na emeryture proste ludzie cos slyszeli cos dolozyli poskladali i poszla plotka. Czy wy naprawde myslice ze ktos beknie za przekrety ?? Napewno nie glowy tylko plotki jak juz
    ReviewUserIcon
    Rychu

    02.08.2019 08:48

    Inne

    Podobno na sanpro teraz bedzie robil. Cos slyszalem ze dostal tez 200 na karte
    ReviewUserIcon
    Lux

    01.08.2019 08:49

    Inne

    Oj widzę, że (usunięte przez administratora)zaczynają wychodzić. Ciekawe jak to wszystko się rozwinie, trzeba pewnie czekać do końca postoju. A ptaszki już ćwierkają, że Stuttgard miał wykazywane, że dostajemy dodatek 4-brygadowy. Jak myślicie, ile i do kogo poszły nasze pieniądze? :)
    ReviewUserIcon
    Od Al

    01.08.2019 16:23

    Inne

    Masz pewne info czy ty tylko tak myślisz? Jeżeli tak to pochwal sie co wiesz bo wszyscy są ciekawi. Obyś miał racje.
    ReviewUserIcon
    Lux

    01.08.2019 16:44

    Inne

    Tylko tak słyszałem, więc ta informacja może być tylko wymysłem, a może w niej być ziarnko prawdy, tak jak z informacją o Lisiaku. Po prostu chciałem się tym podzielić, bo może ktoś wie coś więcej niż ja.
    ReviewUserIcon
    L4

    23.07.2019 14:30

    Inne

    Brawo panie Adamie i Panowie z zarządu świetnie wam to wyszło super plan uspokoić pracowników i to czym nadzieją bo to jest najlepszy sposób proponuje wszystkim pracownikom rozwiązanie typu policji od jutra
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    29.07.2019 18:02

    Inne

    Wszystko znajduje się u Pana Ratajczaka jeśli ktoś chce zobaczyć protokół przekazania to mogę Przesłać na Facebooku tak dla potwierdzenia
    ReviewUserIcon
    Putii

    29.07.2019 22:31

    Inne

    Jak tak namawiasz do strajku i jesteś taki odważny to podaj swoje dane osobowe jak Adam
    ReviewUserIcon
    JaToja

    28.07.2019 17:51

    Inne

    Zawsze Pan Li.. Może złożyć podanie do Mahle Kobierno. Prezes Śnia...jest ale dyrektora brakuje... Nie przejmujcie się oni z głodu nie poumierają????jak nie jedno koryto to drugie, pozdrawiam tych którzy tam jeszcze pracują, dajcie sobie spokój, lepsze życie
    ReviewUserIcon
    R

    23.07.2019 10:02

    Inne

    Ludzie widać że mistrzowie na forum się ładnie bronią że nic nigdy nie dostawaja żadnej premi nagrody rocznej podniesienia współczynników itp wy mistrzowie robicie przecież za najniższa krajowa jak zawsze hahaha banda k......... ???? Pracownicy dostają waszym zdaniem za dużo kasy bo przecież maja płacone dodatki za. 4 zmiany mają 13 pensje socjala zawsze co święta 1000zl premie roczne w wysokości 3 pensji no to naprawdę mistrzowie pracownicy zarabiają a wy bidoki nic nie macie. ????
    ReviewUserIcon
    R

    23.07.2019 10:34

    Inne

    Kolego czytać to jedno a zrozumieć to masz rację uczą w szkole podstawowej a ty musiałeś zakończyć swoją edukację na przedszkolu
    ReviewUserIcon
    FUFUFU

    27.07.2019 23:18

    Inne

    Bronia sie na koniec roku 2018 na calym zakladzie mistrzowie dostali premie tylko na tlokach klamali ze nic nie dostali krecili az im sie z uszu dymilo a na nockach spia w salce konfernyjnej na zmiane jedna nocke jeden drugi nocke nastepna wychodza zaspani a w rece jakies papierki trzymaja ze cos tam robili prze 6h to chyba po panu mistrzu sie nauczyli ktory poszedl na stalowe
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    27.07.2019 16:29

    Inne

    O, czyli z tego co czytam szykują się dymy i roszady ??!!! No i dobrze.
    ReviewUserIcon
    CBŚ

    27.07.2019 21:48

    Inne

    I to jakie. Wychodzą wszystkie aferki i przekręty jakie kręcili zarządzający. Nieźle się na tym dorobili na tym wiec mam nadzieje ze ich posprawdzają od A do Z.
    ReviewUserIcon
    Prac.

    25.07.2019 11:12

    Inne

    Naiwnosc ludzka nie zna granic tyle powiem. Przez lata nikt sie nie odzywal a teraz mysleliscie ze z dnia na dzien cos sie diametralnie zmieni. Dajmy czas zwiazkom zawodowym moze cos uda sie wskorac, wiem ze za dlugo to wszystko trwa ale nic wiecej w sumie zrobic nie mozna. Wielkie brawa I podziekowanie dla Pana Adama za fachowe podejscie do sprawy. Teraz druga sprawa odnosnie przelewow po 200 zl. Moze ktos sie okresli co to za ostatni przelew ? To jest ksiazkowe, wakacyjne czy jakie ?. Dezorientacja panujaca jest na wysokim poziomie.... jesli ktos cos wie prosze o informacje.
    ReviewUserIcon
    nick

    26.07.2019 15:10

    Inne

    A książki za co kupię?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.07.2019 09:53

    Inne

    Olej książki kup se wódzię, ale w sumie to i na wódzię nie ma. Pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębów!
    ReviewUserIcon
    Hdp

    26.07.2019 15:44

    Inne

    Panie i panowie, macie jakieś szczegółowe informacje o rzekomej aferze na tlokach dotyczącej lisiaka i kosickiego? Ile prawdy w tym co ptaszki śpiewają że dyrektor tlokow został zwolniony? Piszcie co wiecie
    ReviewUserIcon
    ....

    26.07.2019 22:38

    Inne

    Z tego co ptaszki niektóre śpiewają to prawdopodobnie zaznaczam to co mówią. Przekręt Lisiak podał się do dymisji ile w tym prawdy nie wiadomo...
    ReviewUserIcon
    ...

    26.07.2019 19:52

    Inne

    Jaka afera z tym liskiem i kosą? W końcu coś się ruszyło i zauważyli ich przekręty ? Całą firmę tom.x? Aby pranie pieniędzy i mahle Ś sniatały....?
    ReviewUserIcon
    CBA

    26.07.2019 21:17

    Inne

    Podobno ktoś jakieś przekręty wreszcie dojrzal, i kręci się gruba afera, oj bardzo gruba. Nie wiem na ile te informacje są prawdziwe ale w każdej plotce tkwi ziarno prawdy więc jeżeli jest tak jak mówią to marna przyszłość czeka lisiaka i jego świtę, bo jak wpadnie prawdziwa kontrola to będzie głośno nie tylko na całe mahle ale i cały powiat
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    26.07.2019 19:15

    Inne

    Jasnowidz widzi że rozmowy które mają sie toczyć w październiku to wychodzi z tego że będą prowadzone z nowym prezesem ps puti na prezydenta
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.07.2019 18:47

    Inne

    A dlaczego mamy czekać do pazdziernika panie Adamie
    ReviewUserIcon
    Zatrzymanie produkcji

    23.07.2019 19:14

    Inne

    Tak dodam na marginesie że rozmawiając z pracownikami 90% jest zgodna co do strajku, więc może zacząć myśleć już o wyborze daty
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    24.07.2019 20:56

    Inne

    No to Panie "zatrzymanie produkcji" podasz Pan jakąś konkretną deklaracje czy dalej będziesz pisał że trzeba by było??? Hahahaha jaja trzeba mieć a nie wydmuszki
    ReviewUserIcon
    KrokNaPrzod

    24.07.2019 23:50

    Inne

    Jak robisz w MAHLE to dobrze wiesz że jest postój i sądzę że nikt nie pójdzie teraz na chorobowe, połowa z nas już ma wakacje, też nie chce pisać na forum bo kazdy może wejść i sobie przeczytać, mam nadzieję że dojdzie do spotkania pracowników i wtedy ustalimy datę
    ReviewUserIcon
    Nikol

    22.07.2019 11:42

    Inne

    Bedzie ta kasa jeszcze czy poszla jakas bajka w teren
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.07.2019 08:57

    Inne

    Którzy mistrzowie mają kpina co tu piszecie A jak wiecie kto ma to konkrety!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Malpa

    24.07.2019 22:17

    Inne

    Wczasy pod grusza maja w Max Polu wiem bo kumpel pracuje tam i dostali 500 zl na to !!! w Mahle nigdy tego nie bylo !!!
    ReviewUserIcon
    Były mistrz mahle

    24.07.2019 14:35

    Inne

    Ludzie jaki jest problem ze 90% Załogi chce strajk to zawsze można go zrobić ale problemy mogą być wielkie dla wielu waszych pracowników bo jeżeli nie będzie to wszystko zrobione zgodnie z prawem teoretycznie a praktycznie napewno by zarząd tej firmy by się przestraszył że przez godzine już są stratni 5 milionów około ale. To musi stać cała fabryka i w. Jednym miejscu spotkać się i mówić jednym głosem też jest inna opcja zrobić jak policja oraz sądy to dla zakładu będzie jeszcze gorzej tylko znajadz życie i was pracownicy firmy to tak i tak nie zrobicie takiego kroku bo za dużo ludzi się cyka pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hwd

    24.07.2019 12:37

    Inne

    No i sprawa kryzysu powoli znika, kierownicy dalej będą nas traktować jak śmieci, brać kasę za nic nie robienie a my za ciężką pracę 6 dni w tygodniu, święta i niedzielę jak zwykle dostaniemy g*wno. Brawo związki, brawo wszyscy którzy tak mieli stawać do walki o swoje. Ten zakład, zarząd to jedna wielka (usunięte przez administratora) ręką rękę myje i zwykłego robiła ma tutaj każdy w du*ie.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    23.07.2019 16:36

    Inne

    Weszlo 200
    ReviewUserIcon
    Nick

    23.07.2019 18:37

    Inne

    A następny przelew kiedy. przed chwilą zatankowałem paliwo i nima!
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.07.2019 23:07

    Inne

    Jakby był ten przelew 200 to nie powiem bo się postarali ,zaczyna mi się podobać moja praca
    ReviewUserIcon
    Czorny

    22.07.2019 22:29

    Inne

    Czyli nic z tego nie będzie, w październiku będzie gadka znów o kryzysie wiadomo koniec roku mniejsze zamówienia. I tak w kółko będziemy robieni w Ch... Śmiech na sali, nic się nie zmieni, jedyne co to mahle kobierno urośnie. A dlaczego nie może walczyć o podwyżki w sierpniu, wrześniu? Pytał go ktoś o to? W październiku powie że postulaty straciły ważność. Adamie te 200zl to dodatkowo czy przesunięte to z września żeby ludziom trochę papy zatkać?
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    22.07.2019 19:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)dlaczego w październiku a nie w lutym a może w czerwcu przecież ten człowiek jeszcze nigdy nic nie wywalczył pamiętaj (usunięte przez administratora)nie będzie gryzł ręki co jeść mu daje i to dwa razy więcej o nas. Powodzenia dla tych co w Cuda wierzą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.07.2019 20:27

    Inne

    Już raz obiecywali że będą podwyszki będzie dodatek atu wielkie (usunięte przez administratora) i kłamanie w co wy wierzycie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    22.07.2019 16:28

    Inne

    Witam wszystkich! W dniu dzisiejszym postulaty z podpisami poparcia trafiły do związków zawodowych. Powstrzymajmy się jednak od nawoływań do zatrzymania produkcji ponieważ może to zaszkodzić nie tylko pracodawcy ale przedewszystkim nam zwykłym pracownikom. Należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń. Powtórzę jeszcze raz to co pisałem wcześniej, jeśli ktoś chce może zapisać się do związków zawodowych i monitorować sytuację tak jak ja będę to czynił. Tyle ile mogłem zrobić, zrobiłem a teraz już wszystko w rękach związków zawodowych. Mam tylko jasna deklaracje od Pana Ratajczaka że będzie walczył o podwyżki w październiku mając na uwadze postulaty i podpisy. Ostatnia prośba jaką do was mam to nie zakładajmy z góry że to nic nie da! Tak na koniec dodam tylko że przelew na kartę 200 zł będzie najpóźniej pojutrze, taką informacje otrzymałem od Pana Ratajczaka.
    ReviewUserIcon
    H.P.

    22.07.2019 16:52

    Inne

    Czyli już jest po sprawie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.07.2019 16:56

    Inne

    Brawo Adam..... (usunięte przez administratora) pokażmy że jestemy z Adamem i zapiszmy sie aby nie czuł ze jest sam!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.07.2019 14:40

    Inne

    Związkowiec znów chodzi po tlokach i odpowiada bzdury o podwyżkach 4 % i że będą walczyć o dodatek cztero brygadowy od października (usunięte przez administratora) bzdury i mydli ludziom oczy. Tylko stop na wszystkich działach coś zrobi.
    ReviewUserIcon
    Mały

    22.07.2019 16:39

    Inne

    A w październiku produkcja będzie zwalniać i będzie mydlił oczy że po nowym roku i tak w kółko. Poza tym co to jest 4%? I to jeszcze brutto.
    ReviewUserIcon
    Do wyplaty daleko

    22.07.2019 14:49

    Inne

    Kiedy beda przelewy 200 ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2019 07:31

    Inne

    Tłoki Zwróćcie uwagę na tych w czerwonych koszulkach siedzą sobie pogaduchy śmiechy a my znów na kolejnych nic nirobow szarpiemy ,a tak ludzi za dużo po co to zrobione kolejne podfirmy przykrywki
    ReviewUserIcon
    JaToJa

    21.07.2019 20:34

    Inne

    Prezes już się boi, tworzy nowy zakład mahle w kobiernie.
    ReviewUserIcon
    KIM

    19.07.2019 22:09

    Inne

    Ten pan wielki zwiazkowiec, dostał już wytyczne co ma robić. Czas najwyższy zgłosić to gdzieś wyżej!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    20.07.2019 10:22

    Inne

    Proponuję wysłać informację o sytuacji naszym związku do Federacja Związków Zawodowych Metalowców pod adresem (usunięte przez administratora) lub zadzwonić (usunięte przez administratora)i przekazać temat.
    ReviewUserIcon
    H.P.

    21.07.2019 15:37

    Inne

    Myślę że to jest bardzo dobry pomysł.Porozmawiać z przewodniczacym Federcji,nich się dowiedzą jakich mają związkowców.
    ReviewUserIcon
    Sławomir

    20.07.2019 22:44

    Inne

    Zamiast pisać co byście zrobili proponuję trochę sobie poczytać Ja poczytałem i wiem że tylko i wyłącznie trzeba zapisać się do związków z których Ja myśląc podobnie jak Wy rok temu się wypisałem...Teraz jestem już bardziej oczytany w tej kwestii no i jedynym rozwiązaniem jest zapisanie do związków i zapewniam że jeżeli wszyscy co podpisali listę to zrobią i jako członkowie złożymy wotum nieufności dla obecnego zarządu związków gwarantuje że czarny zacznie się bać o swój stołek A my tym samym będziemy mieli prawo wybrać nowy zarząd...założenie nowego związku natomiast niewiele wniesie...proponuje doczytać, zasięgnąć informacji wszyscy tu wypisują różne rzeczy skoro macie czas czytać to co jest napisane na forum to uważam że Możecie znaleźć chwilę na poszukanie informacji w Internecie i dopiero wtedy się wypowiadajcie.Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Prac.

    19.07.2019 21:10

    Inne

    Witam. Adamie w mojej opini zapisywanie sie do zwiazkow zawodowych nie wiele da. Oni tez to czytaja I wierz mi ze staraja sie trzymac reke na pulsie. Lawina przyjec do zwiazkow spowoduje to ze przewodniczacy po prostu zacznie odrzucac wnioski.... Moim zdaniem najlepszym wyjsciem jest napisanie jakiegos pozwu zbiorowego do glownej siedziby zwiazkow z prosba o weryfikacje tego co tu sie dzieje. Nie moze byc tak ze jeden darmozjad ignoruje 2147 pracownikow, takich ludzi wywozi sie na taczkach. Hanba I wstyd !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    XXX

    20.07.2019 15:42

    Inne

    Przewodniczacy nie może odrzucić wotum nieufnosci dla zarzadu związków ktory ma prawo złożyć każdy członek związku. Ale żeby wybrać nowy zarzad zwiazku i potem nowego przewodniczącego musimy być w przewadze nad obecnymi czlonkami w zwiazku a będziemy tylko wtedy kiedy masowo sir do nich zapiszmy i bedziemy brac czynny udział w zebraniach... Zrozumcie to w końcu że łatwiej i szybciej jest zrobić rewolte w obecnym zwiazku niz założyć nowy..... Pokażcie ze jestescie za Adamem i zapiszmy sie tak jak on żeby mieć przewagę w glosowaniach.... Jak narazie widze że każdy ma już go w (usunięte przez administratora) i zostawia samego w jego slusznej i prawnej drodze do zmian.... Po co on ma cos robic sam dla siebie jak wy macie to gdzieś żeby sie zapisać i powołać nowy zarzad.... No po co.... Chcecie zmian to pokazcie na co was stać... Chcecie zrobić z niego naczelnego wodza ale pamiętajcie że wódz musi mieć swoje wojsko czyli was! Zapusujcie sie a nie piszecie banialuki o postojach itp... Wszystko musi być zgodnie z prawem.
    ReviewUserIcon
    Ambulans

    20.07.2019 13:59

    Inne

    Osobiście odczuwam ze P.Adam już nic nie zdziała,został pewnie zastraszony itp zwolnieniem jego czy tez jego żony,widać to już po jego wypowiedziach ze mamy zapisać się do związków które od X czasu kompletnie nic nie zrobiło a teraz niby ma się coś zmienić,człowieku odpuść takie nawoływanie,nic się nie zmieni czy będziemy w związkach zawodowych czy tez nie maja nas głęboko w tyłku.Dzieki ze próbowałeś coś zrobić ale nic nie zdziałamy pisaniem postulatów jedynie co ich ruszy to strajka który obróci się w milionowe straty i ewentualnie iść do biegłego z dobrym niemieckim urzędowym i przetłumaczyć pismo na niemiecki i wysłać na Niemcy żeby im naświetlić sytuacje coś się dzieje,jeśli to by wypaliło to uda się zyskać podwyżkę ale nieroby z góry by nas zajechały swoimi dopierd4niem o każde bzdety i tym samym zakładamy sobie pestkę na szyje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.07.2019 14:48

    Inne

    Tak wszyscy piszecie że trzeba by było zrobić... a narazie jedyną osobą która coś zrobiła jest Pan Adam.! Ja osobiście zapisze się do wiazku bo wiem że bez związków zawodowych możemy sobie pomarzyć o jakiejkolwoek walce o podwyżki, gościu piszesz pierdoly o strajku a straj może być zorganizowany tylko przez związki żeby był legalny i żeby ludzie nie dostali po (usunięte przez administratora) Moim zdaniem droga która wybrał Pan Adam jest najrozsadniejsza i tyle mam do powiedzenia!!!
    ReviewUserIcon
    Leo

    20.07.2019 15:11

    Inne

    Kto cie zajedzie ,oni sie własnie tego boją ze niemcy sie dowiedzą i im tu zamieszają. I wtedy głowy polecą.
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    19.07.2019 18:47

    Inne

    Witam wszystkich! Ludzie jeśli chcecie i macie ochotę coś zmienić w tym zakładzie a wiem że macie bo pokazaliscie to podpisując się pod postulatami, zapiszmy się do związków zawodowych i wywierajmy presję na Pana Ratajczaka! Niestety dzisiaj nie mogłem oddać postulatów i podpisów ponieważ był na jakimś "spotkaniu" a telefonu niestety odemnie nie odbierał. Więc jeśli mogę was prosić o pomoc to proszę nie bądźcie obojętni i nie zostawiajcie wszystkiego tylko jednej osobie ponieważ ja sam nie będę miał siły nacisku na związki zawodowe ale razem możemy i powinniśmy współdziałać a nie wypisywać brednie lub pomawiać moją osobę bo nie o to chodzi. Musimy mówić jednym głosem inaczej wszystko to o co walczymy przepadnie! Jeśli chodzi o spotkanie to na pewno będzie i będę was o tym informował.
    ReviewUserIcon
    M a c i e j

    20.07.2019 12:16

    Inne

    Panie Adamie jeżeli związki nas ignorują to nie ma co czekać tylko utwożyć nowy związek zawodowy, jeśli nadal tak będzie to postaram się o założenie nowego związku, trzeciej siły w tym zakładzie nie związanej z kierownictwem tego zakładu a myślę że ludzie mają dosyć Metalowców i Solidarności. Daje trochę czasu na określenie się co do pańskiego postulatu jakie podejmie zarząd mahle
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    20.07.2019 13:03

    Inne

    Maciej, konkretna informacja! Dobrze, że jest tu jeszcze ktoś kto chce pomóc z własnej inicjatywy a nie tylko radzić co można jeszcze zrobić. Dziękuję!
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    20.07.2019 13:01

    Inne

    Nie lękajcie się zakładajcie nowe związki
    ReviewUserIcon
    Agnieszka Grabna

    19.07.2019 20:02

    Inne

    Adam dziękuję Ci za to że jako jedyny z pośród tak wielu miałeś odwagę stanąć w naszym imieniu w walce o lepsze jutro dla Nas. Mam nadzieję że wielu z Was tu anonimowym nadal będzie walczyć i stanie murem za Adamem.
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    20.07.2019 12:58

    Inne

    Dziękuję za wsparcie to dla mnie bardzo ważne i niezwykle budujące jeszcze raz dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Leo

    19.07.2019 23:47

    Inne

    Proponuję podjąć jeszcze jedną próbę wizyty u pana przewidniczącego,a jeżeli okarze sie ponownie nie udana podiąc inne kroki. Proponuję założyć nowy związek zawodawy , wybrać zarzad, stworzyc status zarejestrować w sadzie, wszystko legalnie. Pozyskac członków,mysle tu o tych którzy podpisywali ten postulat. Wtedy bedziemy mogli legalnie brać udział w roznowach z zarządem i negocjowac. Jak niedojdziemy do porozumienia mozemy ogłosic strajk ostrzegawczy, staniemy na 3-5 gadzin np. A jezeli władza dalej będzie udawac że nie widzi co sie dzieje to legalnie w wyznaczonym terminie staniemy do momentu aż osiągniemy porozumienie. Oczywiscie bedziemy obecni w godzinach swojej pracy na stanowiskach ale nie produktywni. Zobaczymy wtedy czy Mahle stać na przerwe w produjcji skoro mie posiada rzadnego wiekszego zapasu magazynowego a potrzeby klientów trzeba zaspokoić. Mysle ze lepiej wyszli by na spełnieniu oczekiwan swoich pracowników ,niż na karach idących w miliony za zatrzymanie liń montarzowych klientów. A oni sie tego boją, bo jezeli dojdzie do strajku o wszystkim co tu sie dzieje dowie sie Stuttgart. Przeswietlą całą sprawe i przy okazj moze wyjdzie więcej jak np. Mahle Kobierno. Wiec poczekajmy, spróbujmy jeszcze raz spodkac sie ze związkowcem i zobaczymy czy znajdzie dla nas czas. Jestem pewien że ta nasza władza na bieżąco sledzi to nasze forum, wiec serdecznie pozdrawiam i pytam jak długo bedziecie udawac ze wszystko jest OK??!!
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    19.07.2019 20:44

    Inne

    Czesto nasze przelewy na edenred sa porownywane z vw, ale pamietajmy, ze tam tez nie bylo "kolorowo". Znaczna czesc zakladu nalezy do zwiazkow, zwiazkow ktore sa dla ludzi, u nas zwiazki sa przeciwko pracownikom, a dla zarzadu. Na jednej z hal zawisły kartki z karnym k%@# dla zarzadu, a czarny (usunięte przez administratora) chodzi po całym mahle
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz

    19.07.2019 20:41

    Inne

    Panowie składamy podania do Mahle Kobierno
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    19.07.2019 19:43

    Inne

    Zapisujac sie do zwiazkow, nic nie ryzykujemy. Spojrzcie ile (usunięte przez administratora)dla nas zaryzykowal,on jedyny byl odwazny stawiajac czola tej sytuacji, wszyscy jestesmy anonimowi, on nie. Pracuje tu rowniez jego zona. Konsekwencje moga byc rozne... on sam nie jest w stanie nic zdzialac. Ponad 2000 zlozonych podpisow wiec niech rowniez zadowalajacy wynik bedzie osob wstepujacych do zwiazkow. Dzialajmy i pomozmy naszemu bohaterowi! :)
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    19.07.2019 18:49

    Inne

    Panie Czorny... i jak pan nas chce reprezentowac skoro nie potrafi pan przyjsc na umowione spotkanie, tylko pojsc sobie na obiad... kpina, lekcewazenie opanowane perfekcyjnie
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    19.07.2019 16:43

    Inne

    Chyba Zmęczyli nas ta obojętnością bo wszystko tak jakby ucichło było poruszenie były podpisy były zebrania teraz znów jest spokój każdy pracuje spokojnie nikt nic nie mówi Majstry dostali wytyczne żeby nas postraszyć ze mahle zamkną produkcje przeniosą i będą zwolnienia. Pan Adam zrobił lub zrobi ten krok a dalej co ? Będziemy dalej pracować za śmieszne pieniądze bez płatnych weekendów itp ? Co robić dalej niech ktoś pokieruje tymi co chcą zmian. Jak nam nie dadzą jakieś odp od zarządu to po postoju się dużo ludzi już nie pokaże w pracy
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    18.07.2019 13:28

    Inne

    Witam wszystkich jutro podpisy wraz z 2147 podpisami poparcia trafią do Związków Zawodowych. Wszystkim zaangażowanym dziękuję.
    ReviewUserIcon
    JaToJa

    19.07.2019 13:52

    Inne

    Jaki dalszy plan działania? Adam, czy spotkasz się z nami, pracownikami?
    ReviewUserIcon
    Adik

    18.07.2019 19:34

    Inne

    Dzisiaj "pan" ze zwiazkow chodził i mówił ze do postoju przeleja jeszcze 200zl na karte. Chyba chca nam zamknac buzie za 200zl. Tylko sie zastanawiam czy to przypadkiem nie sa te pieniazki co maja byc na nauke (ksiazkowe)...
    ReviewUserIcon
    arr

    19.07.2019 00:08

    Inne

    To we wrześniu przeleją te z grudnia? A na święta co?
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    19.07.2019 09:36

    Inne

    Jak do postoju to dzisiaj powinni dac bo my od pon mamy postoj

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.