opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5002)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5002)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Leszno
  • Konin
  • Kościan
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rufi

    12.09.2019 23:18

    Inne

    Sam jestes Ciul i nie obrazaj ludzi którzy pracuja i chca pracowac. Nie nasza wina ze jestes nieudolny i że zarabiasz tyle na ile zaslugujesz. Chcesz miec wieksza pensje to wypad za brame i zapiepszaj do Betoniarni tam za 300h zarobisz 4000 to moze Ci sie oczy otwora Cwaniaczku. A i wez ze soba tych swoich przydupasówktórzy tak sikaja dobrymi radami. Trzeba bylo przeniesc sie na Zawory jak miales okazje a nie teraz plakac w rekaw ze malo kasy ????????????????
    ReviewUserIcon
    Tloki

    12.09.2019 16:11

    Inne

    I co ciule z zaworów i tuleja tak beczeliscie że tłoki dostały podwyżki a ja się pytam gdzie, bo wypłata taka sama jak co miesiąc a nawet według godzin to mniejsza chyba dostaliśmy podwyżki ale normy bo grubas kierowniczek lata żeby pracować do samej 14 i nie sprzątać po sobie a za dwa dni przychodzi i ryczy jak (usunięte przez administratora) że (usunięte przez administratora) na maszynie i dookoła, nie ma co ukrywać Majkę to jeden wielki (usunięte przez administratora) gorzej niż u gembiaka
    ReviewUserIcon
    Zly

    12.09.2019 13:17

    Inne

    Powiem tak kryzys w firmie opiera się na tym że tak naprawdę go nie ma bo wszędzie są montowane roboty co koszty zakupu są duże oraz powstanie hal to też nie małe koszta a tłumaczenie że jest kryzys i nie mogą płacić dodatku za 4 brygady to pewnie tego nie wiecie ale to jest łamanie prawa w tym momencie pracownicy mogą nie przychodzić do pracy albo 3 zmiany które powinny pracować n5 dni w tygodniu szarpia po 6 dni gdzie godzinowo do poniedziałku tbrakuje odpoczynku to też jest łamanie prawa ale ludzie jesteście tacy słabi że wszystkiego się boicie naprawdę wstyd albo stawka 29 zł 176 h i pensja 3400 to śmiech przy stawce 25 zł też było przy 176 h 3400 to gdzie jest to 4 zł hahaha mahle będzie robiło ludzi w ciula już zawsze a wiara będzie szczęśliwa że są okradani hahaha
    ReviewUserIcon
    Gosc

    10.09.2019 17:01

    Inne

    A co to za wypłaty na kątach śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    On

    07.09.2019 17:20

    Inne

    Ostatnio szedłem za dziewczyną z OP no smród niesamowity, nie wiem co gorsze proszenie się o zmianę do toalety czy mieć 3 podpaski i 2 tampony upodlenie kobiety na maksa, czy one muszą błagać i opowiadać o intymnej strefie żeby iść za potrzebą. Dziewczyna szła do domu ze łzami szok XXI wiek
    ReviewUserIcon
    Taaak

    09.09.2019 09:52

    Inne

    One są tam same sobie winne tam pracują ograniczone laski same są normę podnoszą jak ktoś odejdzie do toalety to między sobą na siebie krzyczą mi ich nie szkoda ani trochę
    ReviewUserIcon
    Tom

    09.09.2019 12:06

    Inne

    A dziwisz się grzebią, przezbrajają, wymieniają sita gumy a na końcu piszą majstrowi wyjaśnia dlaczego nie ma normy! młody brygadzista żeby się podlizać je podpi..... A inni brygadziści patrzą żeby w pracy odpocząć bo robotą w garażu czeka
    ReviewUserIcon
    Nico

    17.08.2019 12:08

    Inne

    Na tulejach kręcą nową edycję Big Brother . Zakładają wszędzie kamery i będą podglądać czy się po (usunięte przez administratora) nie drapiesz.Na to mają hajs!Casting rozpoczety!
    ReviewUserIcon
    Damian

    24.08.2019 13:22

    Inne

    Umowa na trzy miesiące, potem kolejna na 3 miesiące i tak przez około 3 lata zanim dostaniesz na mahle chyba że będziesz wchodził majstrom w tyłek albo podpier**lal kolegów. Nie ważne co umiesz. Taka polityka firmy.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.09.2019 10:04

    Inne

    No właśnie jeśli są że względu bezpieczeństwa to ok. A nie że kierownik wydzwania do majstrow dlaczego na jakimś stanowisku nie ma pracownika, dlaczego jakaś maszyna stoi itp. Bo tak po wymianie kamer i dołożeniu nowych dzieje się na odlewni żeliwa.
    ReviewUserIcon
    Slodziudki

    07.09.2019 19:14

    Inne

    P. G już tyle babek przeleciał że swojej zmiany że to obłęd nawet brygadzisci mu zazdroszczą i latają za młodymi kobitkami żeby je szarpać hahaha ale najlepsze są te wszystkie baby z tłokow co twierdzą że to nic złego Hahahahah oni tylko chcą naszego dobra Hahahahah
    ReviewUserIcon
    Bylaa

    08.09.2019 13:57

    Inne

    Tu masz rację mało tego do tego jeszcze wszyscy prawie pracownicy klepia Panią z 641. A Pan brygadzista 640. To napewno więcej hahahahahah
    ReviewUserIcon
    Linia

    08.09.2019 15:25

    Inne

    Jacy wy ludzie jesteście patrzcie na siebie, akurat nie pracuje na tej zmianie ale na na naszej czegoś takiego nie ma. Kojarze tego pana bardzo sympatyczny pomocny bezproblemowy.Jak was coś boli podejdźcie i powiedzcie to tej osobie a nie klepanie na forum lub za plecami zadajcie sobie pytanie kim wy jesteście
    ReviewUserIcon
    Serduszko

    05.09.2019 12:59

    Inne

    Pytanie do zm a tłoki... Kiedy kupicie poduszkę na nocki majsterkowi P. G??
    ReviewUserIcon
    ken

    06.09.2019 19:42

    Inne

    Wielu jest takich spiących majstrów i brygadzistów, i nie tylko na tłokach. Tak trwa i trwa mać!
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    07.09.2019 16:48

    Inne

    Lepiej oglądać filmy niż (usunięte przez administratora) w gacie na widok kierownika i lizać (usunięte przez administratora) jak inni on przynajmniej sobie spuści z kija i po stresie a inni znęcają się na człowieku
    ReviewUserIcon
    Mlody

    05.09.2019 21:39

    Inne

    Co z tymi naszymi postulatami i spotkaniami już cicho się zrobiło i nasi przełożeni znów stali się bogami nie dajmy się zmanipulować
    ReviewUserIcon
    nick

    05.09.2019 15:07

    Inne

    Kontrole kontrolami, a produkcja systematycznie przenoszona jest do Kobierna (patrz tuleje).
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.09.2019 08:39

    Inne

    Jakie warunki pracy i płacy w Mahle Kobierno?
    ReviewUserIcon
    Pegi67

    30.08.2019 12:30

    Inne

    Przelali na rok szkolny 500 zl ladnie ????????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.09.2019 19:46

    Inne

    Warunki zatrudnkenia są niestabilne o umowie na czas nieokreślony możesz pomarzyć. Praca przez agencje pracy jak jest praca to jesteś jak chwilowo nie ma to i ciebie też nie ma.
    ReviewUserIcon
    tłok

    04.09.2019 23:12

    Inne

    w Mahle ludzi sie nie szanuje szkoda zdrowia na prace w tym obozie kierownicy po ohp to juz samo mówi za siebie osobiscie odradzam przepracowalem tam 15 lat i nigdy tam nie wruce zreszta nie spotkalem sie z opinią bylych pracowników aby ktorys powiedział żałuje ze sie zwolniłem wrecz przeciwnie żałują że zbyt długo dali sie poniewierac odradzam jak najdalej od tego zakładu!!!
    ReviewUserIcon
    Dykta

    28.08.2019 20:46

    Inne

    I co boli brak ludzi nie ? Haha tak zescie sie panoszyli ze na jedno miejsce 10 chetnych I co gdzie oni sa ? Teraz jedno trzeba zatrzymac zeby jechac drugim. Sledze temat I smiac mi sie chce z tej Waszej polityki. Wezcie sie za tych co nadal nie maja co ze soba zrobic, przynajmiej oni moga zasilic czesc produkcji.
    ReviewUserIcon
    kia sportage

    28.08.2019 22:24

    Inne

    jak niema ludzi jak przechodze przez bramki to bokiem bo ciasno w .uj
    ReviewUserIcon
    Kuker

    26.08.2019 11:58

    Inne

    Witam jaka jest stawka godzinowa dla nowego pracownika czy sa nadgodziny w sobote i niedziele ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2019 23:24

    Inne

    Dla początkującego jest 2600 brutto a i w weekend za takie pieniążki musisz szarpać no szał normalnie!
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.08.2019 11:38

    Inne

    Czy będą przelewy na karty edenred? Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    27.08.2019 14:50

    Inne

    Tak w grudniu będą
    ReviewUserIcon
    Leze w pracy

    27.08.2019 18:53

    Inne

    Jak to to iuz nic nie daja ?
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    26.08.2019 13:03

    Inne

    Co z Kobiernem
    ReviewUserIcon
    Podwyżka

    23.08.2019 18:25

    Inne

    Podwyżkę dali bo musieli.Informacja poniżej. Podwyżka inflacyjna regulowana jest stopą rocznej inflacji i zostaje narzucana pracodawcom, którzy mają obowiązek zwiększyć wynagrodzenie swoim pracownikom. Zasady pożyczki inflacyjnej określane są przepisami prawa i muszą być sumiennie przestrzegane. W przypadku pożyczki inflacyjnej, która jest narzucana z góry, pracownik, któremu odmówiono wzrostu wynagrodzenia ma prawo ubiegać się o podwyższenie pensji. Jeżeli pracodawca nie zgodzi się na podwyżkę dobrowolnie, osoba zatrudniona może odwołać się do PIP lub sądu pracy.
    ReviewUserIcon
    Mahle praca

    20.08.2019 06:29

    Inne

    Ludzie przestańcie śnić na jawie że coś ugracie tymi postulatami co zostały złożone już jest 20. 08 i gdzie tu jest odpowiedź na. Ten temat no gdzie nawet p. Szymanowski milczy nic nie pisze co dalej żadnych zapewnień nic cicho normalnie i to jest wielki minus 2100 pracowników podpisalo te pisma i nic nikt nie wie co dalej kiedy będą odpowiedzi?
    ReviewUserIcon
    Rambo

    22.08.2019 01:22

    Inne

    4% jak wszyscy tylko się nie da zrec o 1 złoty bo podwyżka była ale i tak jesteśmy za (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Albert

    22.08.2019 14:43

    Inne

    Nie jak wszyscy!!!! Jednym ujebali żeby na tlokach dostali
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    20.08.2019 16:11

    Inne

    Myślę, że warto poczekać do października mimo że nie wszystkim się to podoba. Pan Maciej Ratajczak ma u siebie podpisy i postulaty wiec dajmy szansę działać związkom zawodowym, dajmy im czas na działanie, musimy być cierpliwi. Jeśli nic z tego nie wyjdzie w październiku będziemy wtedy naciskac aby wejść w spór zbiorowy z pracodawcą. Nie chcę i nie mogę nikogo namawiać do działań niezgodnych z prawem ponieważ wiąże się to z konsekwencjami a niechciałbym komu kolwiek zaszkodzić. Jak już wcześniej pisałem wszystkie działania wymagają czasu więc proszę jeszcze raz o wyrozumiałość i cierpliwość bo nikt z nas nie jest przecież cudotwórcą a tym bardziej ja sam.
    ReviewUserIcon
    onnn

    21.08.2019 18:07

    Inne

    Komukolwiek panie Madrala.
    ReviewUserIcon
    Adam Szymanowski

    21.08.2019 19:19

    Inne

    Dziękuję za wskazanie błędu w pisowni i gratuluję spostrzegawczości jednakże chciałbym zauważyć iż słowo "Madrala" nie występuje w języku polskim a i "panie" pisze się z wielkiej litery!
    ReviewUserIcon
    Ucho prezesa

    20.08.2019 09:49

    Inne

    Każdy najmniejszy przekręt wychodzi na jaw prędzej czy później. Wszyscy widzą co tu się dzieje. Prywatny folwark. Jawne przekręty i okradanie... I nikt nie reaguje.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Stuttgart

    20.08.2019 09:47

    Inne

    Czy nie zastanawia was gdzie są pieniądze które Stuttgart przekazał na 20 lecie firmy mahle po 1600 zł na pracownika? Wyparowaly? Dostaliśmy z tej okazji 200 zł gdzie reszta... Może tak związki wezmą się za to czy musi wjechać tu inna ekipa? A może wam się coś udało z tego uszczypnąć. Paranoja!
    ReviewUserIcon
    Tumek

    11.08.2019 20:22

    Inne

    Odlewnia pracujemy jutro czy olejemy ta prace dopóki nie zaczną płacić ? Jakie mieliście wypłaty ? Zadowoleni jesteście ?
    ReviewUserIcon
    Wtf

    16.08.2019 08:38

    Inne

    Jako tako wypłaca, z tym że robi nas w konia na stawce, odcinają za byle gó*no i liczą pensje według nie wiadomo czego. Jako pracownik cały czas tam pracujący to śmiało mogę stwierdzić że praca tam to często katorga, kierownicy, dyrektorzy, mistrzowie to wszystko jedna chołota którzy traktują ludzi jak śmieci, zdarzają się wyjątki że da się z kimś z wyższego szczebla pogadać ale to jest naprawdę znikoma ilość takich osób. Dobre miejsce do rozwoju? Hmm.... jeśli lubisz kapować i w ten sposób załatwiać sobie wyższą posadę, lub ewentualnie spokój to mahle jest dla ciebie idealne. Zwłaszcza obróbka tłoków...
    ReviewUserIcon
    Darek

    14.08.2019 12:43

    Inne

    Co sie dzieje wiadomo co z dyr. Lisem i prezesem Kosa czy to prawda ze narobili gnoju w Mahle co z naszymi postulatami czekamy do owego pizdziernika. ? Co z obietnicami dyre Lisa ka ? Co z odlewnikami na aluminium mieli jakies dodatki obiecane czy cos ? Co z zaworami mialo byc wyrownanie zarobkow ? Cos sie wogole zaczelo zmieniac ? Co mowia zwiazkowcy lub przedstawiciele ktos sie interesuje tym co sie dzieje ? Ktos podal jakies informacje do naszej wiadomosci ? Mamy prawo co nieco wiedziec
    ReviewUserIcon
    Tom

    15.08.2019 19:32

    Inne

    Nic się nie dzieje wszystko jest wyssane z palca sami sobie jakieś afery robicie.
    ReviewUserIcon
    Dykta

    15.08.2019 08:24

    Inne

    Nie wiecie kiedy przeleja 200 olowkowego ?
    ReviewUserIcon
    Tom

    15.08.2019 19:31

    Inne

    Już nic nie przeleją !!
    ReviewUserIcon
    Były odlewnik

    15.08.2019 13:00

    Inne

    Jak widzę że zaczyna się w końcu coś dziać w tym zakładzie ale bardzo słabo (usunięte przez administratora)udziela jakiś odpowiedzi co dał robić niech pan kieruje ludźmi i da jakieś wytyczne co dalej. Jestem już na emeryturze i powiem jasno odlewnia żeliwa to są faceci z jajami bo za moich czasów jak jeden krzyknął że stajemy i idziemy na stołówkę bo odlewnia aluminium zarabiała więcej to się robiło tak schodzimy i czekamy aż ktoś przyjdzie żeby nam podnieść pieniądze inaczej nie pracujemy i odrazu były podwyżki a teraz co się dzieje z ludźmi co mieli wielkie jaja a teraz się boją i zarabiają tyle co obróbki albo co się dzieje z tym zakładem powinniście zarabiać 3000 zł przy 160godzinach bez problemu obróbki a odlewnie powinny przy 160godzinach 3500 spokojnie a już nie wspomnę o 4 zmianowki powinny mieć płacone dodatki bo jak jest jakieś święto to 3 zmianowki maja długie week 4 dni a wy co macie nic moim skromnym zdaniem i wieloletnim doświadczeniem żeby coś dostać to trzeba strajku a nie czekać do jakiegoś października gdzie to koniec praktycznie roku i bedzie nie mogą dać itp mieli wam pracownicy podnieść pensje o 132zl gdzie to macie?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    09.08.2019 11:33

    Inne

    A ja jestem zadowolony z pracy na odlewni aluminium mam zajebistą zmianę 8 h do domu socjalne na czas wypłata też na koncie się zgadza rowerkiem sobie dojadę do pracy aby latem jest trochę ciepło ale nie ma co narzekać A jak się komuś nie podoba to niech się zwolni nim nikogo na siłę nie trzyma pracuje już 10 lat w tym zakładzie i nie zamierzam zmieniać pracy
    ReviewUserIcon
    URSZULA

    11.08.2019 17:45

    Inne

    PROSTAK.....
    ReviewUserIcon
    Pff

    14.08.2019 11:50

    Inne

    Jesteś zadowolony bo pewnie to jest twój szczyt marzeń po zawodowce i gdyby dali Ci 2500 zł to też byś się cieszył, ale. Ludzie mają swoją godność i honor oraz dobrze wiedzą że za swoją pracę i wklad powinni dostawac adekwatne do tego pieniądze.... Ty pewnie ledwo skończyłeś szkole i cieszysz się że nie musisz Łopata machać, pewnie w mahle ci przyjdą ustawia a ty tylko cisniesz zielony... Tak to prawda powinieneś być zadowolony z wypłaty.. Akurat ty to masz bardzo. Dobre pieniądze za swoje marne umiejętności
    ReviewUserIcon
    Prawda jest taka

    14.08.2019 11:45

    Inne

    Prawda jest taka że pan ze związków interesuje się tylko swoimi interesami więc gówno załatwi.... Jeśli to czytasz to wiedz że pracownicy już wiedzą jak przez bramki wywożone są materiały, części i narzędzia....i ty dobrze o tym wiesz co się dzieje, wszyscy jesteście po jednych pieniądzach, mam nadzieję że w końcu centrala w Niemczech się za was weźmie...dowody na to też się znajdą i świadkowie
    ReviewUserIcon
    Rychu

    11.08.2019 19:28

    Inne

    Chyba logiczne jest ze odlewni powinny zarabiac najwiecej chocby zwazajac na warunki jakie tam panuja. Za 3000 nikt tam nie bedziz e pracowal, mechanicy laboranci leza I chcieliby zarabiac tyle samo ale jak rzucisz haslo idz na robota to nikt nie chce
    ReviewUserIcon
    Tuleje

    11.08.2019 14:15

    Inne

    Na tulejach tak samo UJ.... Wypłaty w porównaniu znajomy miał o 8h mniej godzin przepracowanych i dostał o 300zl więcej niż ja znajomy pracuje na tlokach gdzie tu logika
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.08.2019 15:49

    Inne

    Na tlokach dostali podwyzke i odrazu się tu cicho zrobiło.
    ReviewUserIcon
    Podwyżka

    10.08.2019 18:55

    Inne

    I co pedały dostaliście podwyżkę, morda zadowolona i na forum cisza ? Tylko narzekać potraficie
    ReviewUserIcon
    Zawory

    10.08.2019 21:32

    Inne

    Na zaworach żadnej podwyżki nie bylo!
    ReviewUserIcon
    Staszek

    10.08.2019 21:41

    Inne

    A jak wygląda sytuacja płacowa na tulejach ?
    ReviewUserIcon
    Beka

    10.08.2019 13:00

    Inne

    Czy w mahle przyjmują nadal pracowników ? Dzięki za info
    ReviewUserIcon
    Marek

    10.08.2019 15:38

    Inne

    Przyjmować to przyjmują chyba caly czas choćby aby uzupełniać miejsca po ludziach co się zwolnili. Ale tak właściwie to należało by się zastanowić czy w ogóle warto składać papiery tutaj.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.08.2019 15:32

    Inne

    Witam wszystkich co robimy z tym że mahle nie płaci co jest z postulatami widziałem że zostały oddane co dalej jak długo czekamy za odpowiedzią bo do października mi się wydaje że nie możemy czekać bo wtedy powiedzą że nie ma zamówienia itp więc nie mogą dać nam więcej więc moje pytanie kieruje do Pana Adama i jego pomocników w tych działaniach dacie jakieś konkretne odpowiedzi?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    09.08.2019 08:53

    Inne

    Co tam sie dzieje zwalniaja ludzi czy ludzie odchodza, placa czy za malo placa , czy warto tam pracowac ? Czy na odlewni zarabiaja wiecej ? Mam doswiadczenie na odlewni dostane 4500na reke czy lepiej nie zostawac w krotoszynie ? Miasto mi sie podoba
    ReviewUserIcon
    Odlewnia alu

    09.08.2019 11:50

    Inne

    3.5 tysiąca po prawie dwóch latach dostaniesz jak zdasz egzaminy :) także nie warto
    ReviewUserIcon
    Pracownik mahle

    09.08.2019 15:24

    Inne

    Chłopie co ty chcesz zarobić 4500 na rękę w mahle Krotoszyn na odlewni w. Co ty nie ma takiej opcji tam ludzie szarpia równo i nie mają 3200 a co ty mówić o 4500 hahaha nawet jak masz przepracowane 184 h to wtedy masz 3500 dopiero mahle nie płaci
    ReviewUserIcon
    Stary

    08.08.2019 10:25

    Inne

    Ogarnijcie się zamiast jeżdżenia po sobie zastanówcie się co zrobić żeby pomóc Adamowi.Zamiast czepianie kto skąd pochodzi I co uprawia zająć się na przykład kolegami którzy narzekają na brak pracy a po godzinach do Kobierna na czarno .!! Oprzyrządowanie z mahle ,ciekawe czy pan Sz. Jak przywozi sztuki na pomiarówkę to otrzymuje faktury wat bo pomiary są podobno bardzo kosztowne .Później słyszymy że tam taniej oczywiście braki reklamacje idą na mahle .ujawnić prawdziwych właścicieli którzy urządzili z Mahle prywatny folwark. Może zainteresować media a nawet kogoś z polityki 2-3 tyś wyborców to niezła gratka. Bo na związki niema co liczyć przez 20 lat moich obserwacji nic nie zrobili dla ludzi jeżeli sìę mylę proszę o przypomnienie.
    ReviewUserIcon
    Rotfl

    08.08.2019 12:45

    Inne

    Przez moje 10 lat pracy pan ze zwiazkow jedyne co zrobil to zalatwil automaty z herbata cytrynowa a poza tym jedyne co robia oboje to wydawaja paczki I swietnie sprzedawaja swoje banieluki. Bylem raz na spotkaniu z Panem Krzysztofem stwierdzam ze facet sam nie wie co mowi.
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.08.2019 09:28

    Inne

    przestancie w koncu pierdzielic i albo wezcie sie do roboty albo szukajcie innej pracy jak wam tu tak zle - proste. jakbyście ta energie która wykorzystujecie na pisanie tych komentarzy wykorzystali na szukanie innej pracy to zobaczcie :) JUZ BYSCIE NIE MUSIELI NARZEKAC wszyscy zachowujecie się smiesznie, odważni pod przykryciem anonimow w internecie a pi*dy w swiecie!!!! myślicie ze pisaniem (usunięte przez administratora) na forum cokolwiek zdzialacie? jeden jedyny się odwazyl podac swoje nazwisko to już się znalazły anonimki które nawet po nim jada!!!! w tej firmie jest zle, to fakt. ale to przez to, ze ludzie którzy w niej pracują sa tacy a nie inni, brak slow - JEDEN DRUGIEGO BY ZA 5GR UDUSIL, BO MA WIECEJ
    ReviewUserIcon
    Rotfl

    06.08.2019 21:34

    Inne

    Nie misiu drogi nie jestem zadnyn "xxx" I za nikogo sie nie podszywam. Jestem normalnym czlowiekiem pracujacym tutaj I rowniez narzekajacym na sytuacje, ale jedno wiem pewne bluzganie I wygarnianie komus czegos powoduje tylko usmiech na twarzy zarzadu, wlasnie o to chodzi azeby Wielcy wyksztalceni z miasta bluzgali na tych jak to ktos piszesz "wiesniakow". Co Cie obchodza kogos "doplaty" kogos zycie ?. Bierz wszystko w swoje rece I droga wolna ... nie mysl tak plytko bo to tylko pokazuje jak nisko I plytko mozna nas traktowac. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Stary

    06.08.2019 21:42

    Inne

    Skoro jesteś taki krytyczny wobec innych to może obrażaj pod imieniem i nazwiskiem daj przykład .
    ReviewUserIcon
    Skarbowka

    03.08.2019 02:24

    Inne

    Ja bym naslal skarbowke do kobierna, skąd tam maszyny są przyzady, narzędzia pomiarowe itp. Itd i będzie bardzo bardzo ciekawie, gdzie to się zgłasza??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.08.2019 08:49

    Inne

    W swoim pytaniu masz odpowiedz gdzie to się zgłasza,każdy potrafi tylko pięknie pisać Ale żeby coś zrobić zadziałać to nie ma komu, tu na forum kozacy w rzeczywistości słabeusze
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.08.2019 12:27

    Inne

    zgadzam sie
    ReviewUserIcon
    bieda

    05.08.2019 19:59

    Inne

    Kiedyś praca w MAHLE była prestiżem, dało się zarobić dużow więcej niż u "prywaciarza" przez 8 h, pełny zus, bogate bony itd. Teraz jest lipa, zreszą widać -ludzie się zwalniają i zwalniać się będą dalej. Sam jestem już na wypowiedzeniu - im wcześniej tym lepiej.
    ReviewUserIcon
    Stary

    05.08.2019 14:58

    Inne

    Koniec urlopu mam nadzieję że ruszymy nowymi siłami szkoda zmarnować inicjatywy Adama .
    ReviewUserIcon
    F.

    05.08.2019 17:01

    Inne

    Jak sobie pomyśle wracać do tego syfu to aż mnie głowa zaczyna boleć
    ReviewUserIcon
    L4

    03.08.2019 08:53

    Inne

    Drodzy pracownicy świetnie daliście się zmanipulować najpierw listy z podpisami a teraz niby jakaś afera a w sumie to pewnie wyjdzie na to że to plotki a co z waszym zapałem do wałki o podwyżkę .
    ReviewUserIcon
    Były

    24.07.2019 23:09

    Inne

    Jak tam pany i panowie. Dalej na tłokach po kiblach bzykają się? I jak tam na obróbce wst.? Dalej baby są tak głupie jak były?
    ReviewUserIcon
    Devil

    01.08.2019 21:06

    Inne

    Proponuję przeczytać definicje głupoty... A babe to może masz w domu
    ReviewUserIcon
    Ja

    02.08.2019 20:34

    Inne

    Takie " madre" przemyślenia to pewnie z autopsji

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.