opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5001)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5001)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    KIM

    23.10.2019 15:27

    Inne

    Niema roboty to zwalniać ludzi czas a nie nowych przyjmować Banda jedna
    ReviewUserIcon
    ToSamo

    23.10.2019 23:07

    Inne

    Co roku to samo, a jak przyjdzie nowy to od stycznia znowu zapierdol i braki w załodze.
    ReviewUserIcon
    Gora

    22.10.2019 12:00

    Inne

    I jak po spotkaniu zwiazkow z pania od plac ? Postulaty pracownikow rozpatrzone ? Weekendy zaplacone ? Bo ze podwyzek nie bedzie to juz wiemy bo kryzys i roboty nie ma na listopad haha Usiasc sie w kacie i plakac !! Taki zaklad taka renoma taka rentownosc a ludzi ma w (usunięte przez administratora) !!! Czas sie zegnac i brac nowa robote
    ReviewUserIcon
    antymahle

    22.10.2019 19:57

    Inne

    poza mahle też jest życie, polecam ! :)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    22.10.2019 20:11

    Inne

    na aluminium cyklicznie po kilka osób jest na chorobowym na każdej prawie zmianie wciąż brakuje obsady w taki sposób protestują wiec Zachęcam inne działy do tego samego bo zarząd nie potrafi docenić ludzi.
    ReviewUserIcon
    Mała

    22.10.2019 12:38

    Inne

    A jak tam gaśnicowy Boguś?
    ReviewUserIcon
    Pitii

    20.10.2019 09:22

    Inne

    Ale jestem zadowolony dostałem współczynnik 1den3y
    ReviewUserIcon
    Longi tłoki

    28.09.2019 19:56

    Inne

    A co z kolegą Lucek z tlokow czy pan kierownik chcą trochę współczuć pokaże czy pan kierownik może do tego rękę przyłożył do sytuacji Rip. Pawlacz...
    ReviewUserIcon
    urban

    17.10.2019 13:59

    Inne

    Ktoś uważa, że to śmieszne???
    ReviewUserIcon
    Ludzie

    18.10.2019 16:09

    Inne

    Przestań opowiadać takie pierdoły widzisz ile zgłoszeń posta jest.Nie wiesz to sie nie udzielaj
    ReviewUserIcon
    Asiki

    18.10.2019 13:01

    Inne

    Ludzie wy to jesteście asiki wielcy pracownicy mahle szychy normalnie jak czytam wasze opinie to naprawdę jestem rozwalony takie z was asy dużo mówicie mało robicie nie macie odwagi zemy wyjść to raz dwa pracujecie w firmie po 30 lat jesteście gnojeni i się boicie wszystkiego jedyny który ma prawdziwe jaja to Szymanowski Adam a reszta z was ciolki to tylko potrafi gadać za plecami czemu nic nie zrobicie z ludźmi co pracują w kobiernie biorą wam pracę i wy na to pozwalacie normalnie śmieszne to hahaha
    ReviewUserIcon
    Łazik

    14.10.2019 16:17

    Inne

    PROPOZYCJA Proponował bym zbiórke e-podpisów w naszym ukochanym zakładzie, a mianowicie w sprawie wypłat trzynastek dla pracowników. Co wy na to pracownicy mahle sp. Z o.o co sodzicie o takim pomyśle ps. Puti na prezydenta
    ReviewUserIcon
    Putii

    16.10.2019 01:10

    Inne

    Lazik masz przekichane
    ReviewUserIcon
    Niezniszczalny

    15.10.2019 16:59

    Inne

    Slawek praca na odlewni lekka nie jest. Szybkosc wykonywania pracy przeklada sie niesprzyjajace warunki. Moje zdanie jest takie - praca nie jest jakas masakryczna ale caly dzial jest zarzadzany przez ludzi .... no wlasnie jakich ludzi ? Hipokryci, cwaniaki I nie powiem co jeszcze... pozdrawiam tych wszystkich chamow ;)
    ReviewUserIcon
    Sławek

    14.10.2019 09:27

    Inne

    Jak wygląda praca na odlewni aluminium warunki i podejście mistrzów do pracownika?
    ReviewUserIcon
    Sławek

    15.10.2019 01:01

    Inne

    Jest naprawdę tak strasznie jak piszecie?
    ReviewUserIcon
    Wreszcie wolny

    15.10.2019 08:22

    Inne

    Reżim jak w Korei nie polecam człowiek jest nikim radzę szukać gdzie indziej pracowałem długi czas długo rozważałem odejście teraz wiem ze można normalnie żyć z dala od dyktatury pana .........
    ReviewUserIcon
    Adamski

    14.10.2019 21:12

    Inne

    I pyk połowa października już minęła i co tam wiadomo ? Jakieś podwyżki (nie pracy tylko finansowe ) będą ?? Weekendy zapłacą i wyrównają za stracone miesiące ? Czy.czekamy po nowym roku bo kryzys i nie ma pracy i t p
    ReviewUserIcon
    Ok

    02.10.2019 19:39

    Inne

    Ale narzekacie. Ruszcie (usunięte przez administratora) i znajdzie sobie lepsza pracę jak wam tak źle. Po prostu nic nie potraficie i nikt inny was nie przyjmie. Tylko narzekanie wam zostało.
    ReviewUserIcon
    Mała

    07.10.2019 12:57

    Inne

    Niejeden z maszyny ma lepsze wykształcenie niż biurowy. A Ty taki mądry ,a zgubiłeś dwa znaki interpunkcyjne.
    ReviewUserIcon
    nick

    09.10.2019 21:09

    Inne

    Pisze się "tłumoku" gamoniu.
    ReviewUserIcon
    Big smola

    06.10.2019 19:41

    Inne

    Nie będzie pod wyżej z tego co mówi góra tłoków,zrobimy strajk to przyrzuca na inne państwa żeby to nadrobili.Podobno możemy strajkować i nic to nie zmieni a jak wami widzicie były zapewnienia ze w październiku temat się ruszy a temat stoi w miejscu,udało im się ugasić początki pożaru a teraz nic się nie będzie działo albo szarpiesz za to co masz albo zmień prace
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.10.2019 19:14

    Inne

    Witam wszystkich na forum pracowników mahle jak wiecie już jest październik zadajecie pytania co z postulatami itp co z Panem Szymanowskim itp jak zauważyłem jesteście nie cierpliwi czekajcie spokojnie na wiadomość od Adama bo napewno będzie wiadomość i on nie oleje nas!!! A ci którzy już mówią na wielu działach że nic nie będzie z tymi postulatami że to tylko strata czasu wy sami sobie zadajecie pytania pracujecie w tym zakładzie po 20 lat i więcej co robiliście żeby były poprawy nic nie robiliście jak zabierał zakład dodatek za 4 zmiany nic! A myślicie że teraz już za was załatwi to jedna osoba która biega w waszym imieniu nie zapominajcie że pan Adam to młoda osoba może i pracuje jakiś czas w mahle ale są ty staży pracownicy wręcz weterani którzy powinni go wesprzeć w walce o lepsze zarobki a nie robić krytyki i siać zament czekajcie za odpowiedzią od Adama
    ReviewUserIcon
    Dyktafon

    06.10.2019 17:07

    Inne

    Ktos tu pisze ze pan Adam jest cos nam winien ... ludzie ! Ten Pan nic nam nie dal I nic nie zabral, to my jestesmy jemu winni szacun za wykonana robote. To ze zarzad jest jak mur ktory nie slyszy I nie chce slyszec to nie jego wina. Ale do rzeczy - co z odlewnia alu ? Podwyzki ? Informuje ze oprocz podwyzki inflacyjnej nie ma zadnej innej, ktos sie moze jednak dziwic jak to mozliwe ze odlewnia ma te 200 - 300 wiecej niz obrobka. Wynika to z faktu uciazliwosci pracy co sie przeklada na to ze nikt tam nie chce przyjsc. Ja osobiscie czekam na te negocjacje pazdziernikowe (tudziez mamy dopiero poczatek). A jezeli chodzi o zwiazki to wbijcie sobie do glowy ze one nie istnieja, ich przewodniczacy potrafia tylko pozowac do zdjec a propo zdjec - od tego lezenia ladnie Wam brzuszki rosna.
    ReviewUserIcon
    Dykta

    05.10.2019 18:55

    Inne

    Brud smrod I na koncie ubostwo ! Tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Oczekujacy

    05.10.2019 18:44

    Inne

    Wiadomo juz co z naszymy postulatami ? Listy z podpisami zostaly przekazane zwiazki to potwierdzily ! Mamy juz ten nieszczesny pazdziernik a nikt nic nie mowi. Przeciez mamy przedstawicieli na dzialach czy oni sie interesowali sytuacja ? Wielu ludzi czeka na polepszenie naszej sytuacji finansowej , weekendowej itp wiadomo cokolwiek czy listami z podpisami (usunięte przez administratora) sobie powycierali i dalej beda gadac ze kryzys itp. Niektorzy maja oferty pracy ktore finansowo nic nie roznia sie od tych mahlowskich ale czeka !! Co z odlewnia aluminium tam mialy byc podwyzki bo ciagle ludzi brakuje a bez odlewni obrobka nie istnieje ? Co z tulejami ? Kobierno im prace kradnie ? Co z zaworami ? Co z zeliwem tam nikt nie narzeka czy jest tam az tak dobrze ? Konkrety jakies potrzebne !!! Bedzie lepsza kasa ? Bedzie platny weekend?? Bedzie roznica miedzy pensjami dla tych ktorzy pracoja na zmiany ? Dodatki 4brygadowe ? Inaczej po co sie meczyc i tracic zdrowie jak praca jest w krotku i okolicach Panie Adamie konkrety Panie Zwiazkowcu konkrety Pany dyrektory konkrety !!!!!!
    ReviewUserIcon
    Łazik

    05.10.2019 15:16

    Inne

    Uwaga Uwag Uwaga Witam załoge mahle polska mam małe pytanie. Czy ktoś wie co dzieje sie z panem adamem Szymanowskim. Może pan adam przeczyta mój post na naszym forum albo ktoś kto ma z nim kontakt i przypomni mu że Październik mamy i czekamy na jakieś informacje bo jest nam to winny. Jak tam nasze postulaty wedle sprawy polepszenia naszej sytuacji finansowej. UwagaI nformacja z pierwszej ręki właśnie sie dowiedziałem że doszło do zebrania ze związkami zawodowymi i na też tym zebraniu związki zawedowe powiedziały wprost podwyżek nie bedzie. Czyli panie szanowny Adamie Szymanowski to nic innego nam nie pozostało jak Strajk. W imieniu 2500 (około) pracowników którzy złożyli podpisy, prosimy o podjęcie działań w tej sprawie
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.09.2019 21:51

    Inne

    Słuchajcie ile najmniej dostaje się na rękę? Chce złożyć podanie do mahle ale nie wiem czy lepiej na tym wyjdę niż w obecnej pracy..i czy są jakieś dodatki na swieta itp
    ReviewUserIcon
    Zły

    12.09.2019 10:35

    Inne

    Dodatki są tylko to co ze socjalnego bo resztę kradnie zarząd !!! tłumacząc ze jest kryzys i tak wkoło od 2008 roku lepiej papiery do Mahle kobierno pisać tam prezes lepiej placi a przepraszam przecierz prezes nie ma nic wspulego z tą firmą haha
    ReviewUserIcon
    inżynier jak stolik

    05.10.2019 10:01

    Inne

    DEJ SE SPOKÓJ Z MAHLE
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    04.10.2019 01:52

    Inne

    Z własnej perspektywy popieram każde działanie kture jest inicjowane przez pracowników ale kiedy te działania trafiają na opór ze strony związków zawodowych to znaczy że nie mamy związków! P(usunięte przez administratora) i jego inicjatywę a tym samym nas wszystkich i moja rada jest taka niech w poniedziałek 14 października 6.00 będzie godziną W i wszyscy niech zatrzymaja maszyny na znak protestu niech ta informacja dotrze na tłoki i zawory panowie i Panie stop produkcja to tylko nam zostało...!!!
    ReviewUserIcon
    Itan

    02.10.2019 10:14

    Inne

    Październik już mamy i co ? Jakieś wieści nowości podwyżki płatne weekendy ? Czy musimy poczekać teraz do nowego roku bo nowy dyrektor czy coś tam ? A normy to nam już tak śrubują ze nie ma czasu pierdnąć !!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Franek

    01.10.2019 21:09

    Inne

    Pracownik po co piszesz że brygadzista ma współczynnik 1.3 A mistrz 1.6 jeżeli to nie jest prawdą. Nie podkrecaj niepotrzebnie atmosfery.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.10.2019 15:56

    Inne

    Co tu wielce pisać mistrzowie współczynnik 1.6 . A brygadzista 1.3 . To są te podwyżki
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.10.2019 10:51

    Inne

    Co tam mistrzowie będą się odzywać współczynnik dostali 1.6 . A brygadzista ma 1.3 i pasuje (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    30.09.2019 19:50

    Inne

    Wszystko co tu piszą to prawda ale jest wielu którym ta sytuacja w niczym nie przeszkadza a jak wywalczymy cokolwiek to i oni tak dostaną a teraz cicho sobie pracują jak szczury. Jak majster zawoła i powie ze ma robić więcej to się zesra na maszynie ale zrobi takich jest wielu zwłaszcza na odlewni aluminium.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.09.2019 12:38

    Inne

    Widzę że znowu piszą osoby które mówią co trzeba zrobić ale sami nic nie robią. Ja czekam ponieważ mam nadzieję że nikt się nie wypnie na tyłu pracowników ale jeśli tak by się stało to my będziemy musieli wypiąć się na robotę i tyle. Był jeden co się wychylil i coś zaczął robić i się nie bał a reszta to tylko głupie komentarze wali na forum i nic poza tym.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.09.2019 10:25

    Inne

    I znowu piszą tylko ci co mówią co robić a nic nie robią ja czekam bo wierzę że na tyłu pracowników nikt się nie wypnie ale gdyby do tego doszło to wszyscy którzy się podpisali też powinni się wypiąć na robotę.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.09.2019 21:49

    Inne

    Zbliża się październik, a ludzie dalej wierzą że dostaniemy jakieś dodatki do wypłat za weekendy za to i tamto. Ze będzie podwyżka. Ze ugramy coś ze związkami zawodowymi. Otóż nie, mieliśmy swojego lidera który krzyczał tak głośno jak my w sprawie podwyżek ale teraz zamilkł tak jak my wszyscy... Podejrzewam że został zastraszony bo tak właśnie działają nasi kierownicy, majstrowie, dyrektorzy.... Ludzie nie bójcie się walczyć o swoje bo ta kasa się nam należy jak psu buda. Harujecie tutaj jak woły i co dostajecie w zamian? Nic nie dostajemy oprócz wiecznych pretensji. Ciągle pytania czemu tak mało, ciągle problemy z byle powodu, jak dyrek lub kierownik wyjdzie na hale to najlepiej jakbyśmy całowali ich po rękach jak bogów... Nie dajcie się tak traktować, naglosnijmy wreszcie tą sprawę jak tutaj postępuje się z ludźmi lub co bardziej pasuje do tego zakładu- z niewolnikami. I uwierzcie że gdyby nie istniały prawa człowieka to nie raz dostali byśmy batem przez plecy... Myślicie że ktoś tutaj bierze na poważnie te nasze podpisy które zbierał p. Adam? Przewodniczący wytarł sobie nimi tyłek przy pierwszej lepszej okazji. Więc sprawmy ze o tej sprawie znów będzie głośno bo walczymy o pieniądze które się nam należą. Zarząd, kierownicy mistrzowie, dyrektorzy... Wszyscy oni mają swoje stanowiska dzięki nam, zwykłym robolom. To my sponsorujemy ich drogie wakacje, piękne domy... Mają to dzięki waszemu i mojemu wysiłkowi bo praca w mahle na odlewniach, na produkcji do lekkich i przyjemnych zdecydowanie nie należy... Nie dajmy się traktować jak smieci, walczmy o to co nam się należy. W miarę możliwości udostepniajcie ten post, podsyłajcie do gazet itp. Niech ktoś zainteresuje się tą sprawą na poważnie..
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.09.2019 21:39

    Inne

    Zbliża się październik, a ludzie dalej wierzą że dostaniemy jakieś dodatki do wypłat za weekendy za to i tamto. Ze będzie podwyżka. Ze ugramy coś ze związkami zawodowymi. Otóż nie, mieliśmy swojego lidera który krzyczał tak głośno jak my w sprawie podwyżek ale teraz zamilkł tak jak my wszyscy... Podejrzewam że został zastraszony bo tak właśnie działają nasi kierownicy, majstrowie, dyrektorzy.... Ludzie nie bójcie się walczyć o swoje bo ta kasa się nam należy jak psu buda. Harujecie tutaj jak woły i co dostajecie w zamian? Nic nie dostajemy oprócz wiecznych pretensji. Ciągle pytania czemu tak mało, ciągle problemy z byle powodu, jak dyrek lub kierownik wyjdzie na hale to najlepiej jakbyśmy całowali ich po rękach jak bogów... Nie dajcie się tak traktować, naglosnijmy wreszcie tą sprawę jak tutaj postępuje się z ludźmi lub co bardziej pasuje do tego zakładu- z niewolnikami. I uwierzcie że gdyby nie istniały prawa człowieka to nie raz dostali byśmy batem przez plecy... Myślicie że ktoś tutaj bierze na poważnie te nasze podpisy które zbierał p. Adam? Przewodniczący wytarł sobie nimi tyłek przy pierwszej lepszej okazji. Więc sprawmy ze o tej sprawie znów będzie głośno bo walczymy o pieniądze które się nam należą. Zarząd, kierownicy mistrzowie, dyrektorzy... Wszyscy oni mają swoje stanowiska dzięki nam, zwykłym robolom. To my sponsorujemy ich drogie wakacje, piękne domy... Mają to dzięki waszemu i mojemu wysiłkowi bo praca w mahle na odlewniach, na produkcji do lekkich i przyjemnych zdecydowanie nie należy... Nie dajmy się traktować jak smieci, walczmy o to co nam się należy. W miarę możliwości udostepniajcie ten post, podsyłajcie do gazet itp. Niech ktoś zainteresuje się tą sprawą na poważnie..
    ReviewUserIcon
    Boss

    26.09.2019 23:44

    Inne

    Ludzie dlaczego chowacie glowy w piasek dlaczego przestajecie walczyc ? Gdzie nasza godnosc ? Taki byl zapal i co zostalo ? Majstry i kierownicy chodza zastraszaja normy podnosza a my ze spuszczona glowa godzimy sie na to traktowanie. Za weekendy dalej nam nie placa o podniesieniu pensji mozemy pomazyc co sie dzieje ? Oni sobie nie zabiora tylko nam !!!
    ReviewUserIcon
    Www

    29.09.2019 20:27

    Inne

    Bo bez lidera (usunięte przez administratora) zdziałamy. Lider był, zbierał podpisy w naszym imieniu żebyśmy mogli walczyć w dobrej sprawie, krzyczał równie głośno jak my ze należy się podwyżka, dopłata za to i tamto a jak przyszło co do czego to ugadal się z "górą" lub co bardziej prawdopodobne (znając sposoby działania naszych nic nie wartych kierowników, dyrektorów i mistrzów) został zastraszony, zmuszony do wyciszenia sprawy pod groźbą zwolnienia i po sprawie. My kasy nie dostaniemy póki nie zmieni się główny zarząd, wielu z nas bardzo czeka aż zarządzanie w Mahle polska/Krotoszyn przejmą niemcy a nie polało-Niemcy albo znajomi znajomych czy rodzina dyrektorków czy kierowników bo narazie to obecną kadra wie tylko jak wyciszać przekręty i jak ładować kasę na swoje konto. Mahle krotoszyn to dno i takie pozostanie jeszcze bardzo bardzo długo
    ReviewUserIcon
    Www

    29.09.2019 20:33

    Inne

    To wszystko jest w pewnym sensie bardzo przykre... Bo praca w tym zakładzie lata temu to naprawdę był zaszczyt, to było coś... Teraz to czasami wstyd. Mahle było w pewnym sensie potęgą w naszej okolicy a teraz? Honor oddziału w Krotoszynie tapla się w g*wnie i z tego raczej nie wyjdzie bez interwencji Stuttgartu
    ReviewUserIcon
    Robi

    24.09.2019 09:46

    Inne

    Zostal tydzien do pazdziernika i co ? Ktos cos slyszal zeby trwaly jakies rozmowy ? Bo jak narazie to na odlewni alum sa zebrania z mistrzami ktorzy niby sa po spotkaniu z nowym dyrektorem i jedyne co to mamy wiecej sztuk robic bo w ciula gramy haha szkoda mi nas ale wiekszosc juz jest zastraszona i bedzie rypac na tych darmozjadow a co do lepszych zarobkow i platnych weekendow to pomazyc mozna wszystko idzie w odwrotnym kierunku jest mniej ludzi pracy tyle samo kaza pracowac za dwoch i ciagle pretensje ze malo
    ReviewUserIcon
    Bid

    24.09.2019 23:29

    Inne

    Fugor ludzi potrzebuje te same pieniążki a weekendy wolne
    ReviewUserIcon
    Robol

    24.09.2019 23:30

    Inne

    Za tydzień usłyszymy stałą śpiewkę jest ciężko cieszcie się ze macie prace i tyle będzie z tego a jak chcemy mieć lepiej to jak to jeden pan dyrektor zaproponował odkładajcie po 300zl co miesiąc i nie będzie problemu tylko k.... z czego panie NN jak się ma z 40 tys co miesiąc to się nie wie co to życie!!!
    ReviewUserIcon
    Miatrzu

    24.09.2019 10:36

    Inne

    Do Adama Czy ktoś się zainteresował owymi podpisami ? Czy ktoś podjął jakieś rozmowy ? CZy coś już wiadomo ? Czy jest szansa na polepszenie płac ? Mieliśmy dać czas do października to już za chwile chcemy wiedzieć czy coś drgnie czy opuścić już ten statek wyzysku puki jest praca w innych miejscach i jeszcze nas chcą
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2019 17:49

    Inne

    Witam szanownych forumowiczów i forumowiczki :-) miał bym pytanie odnośnie siostrzanego zakładu w kobiernie, czy może ktoś wie ile tam można zarobić, czy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników, albo jakiekolwiek informacje o tym przedsiębiorstwie?
    ReviewUserIcon
    arr

    23.09.2019 13:35

    Inne

    Raczej dorobić. Słyszałem, że tam zatrudniani są pracownicy Mahle, pracujący na zmiany. Ewentualnie byli pracownicy Mahle. Co do zarobków to nie wiem, przypuszczam, że krzywda im się nie dzieje...
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.09.2019 18:53

    Inne

    Czy ktoś orientuje sie ile zarabia się w kobiet nie w siostrzanym zakładzie
    ReviewUserIcon
    wacek

    21.09.2019 00:58

    Inne

    A tak po Polsku... pytanko?
    ReviewUserIcon
    Chce odejść

    20.09.2019 10:09

    Inne

    Ta praca to jakieś nie porozumienie!!!
    ReviewUserIcon
    Zeliwny

    18.09.2019 22:47

    Inne

    Odlewnia zeliwa ma przejsc na 4 ,brygady ktos cos slyszal ?
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    29.08.2019 00:23

    Inne

    No i stało się kontrolę maja na tłokach z Niemiec i lisek zawieszony może Stuttgart wreszcie zrobi porządek!
    ReviewUserIcon
    Prowadnica

    15.09.2019 20:16

    Inne

    A Ty z biurowca jestes że tak się plujesz? Jak już napisałam "ręka rękę myje " jak przyjdzie co do czego to wszystko zostanie zamiecione pod dywan i tyle.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    17.09.2019 10:17

    Inne

    I co ze są kontrole czy to w jakiś sposób poprawi nasza sytuacje czy teraz zapłacą nam za weekendy czy będą różnice w wypłatach między tymi co pracują tylko na rano a tymi co są na czterobrygadowkach nie wspominając o odlewniach a kontrolach końcowych czy zaworach. Nakręcamy się jakaś kontrola dyrektorem spoza krotoszyna. Robimy sensacje a zapominamy ze tam pracujemy i nas pracowników sZeregowych ruchaja na kasę
    ReviewUserIcon
    Bryk

    17.09.2019 00:27

    Inne

    A co z naszymi postulatami bo cisza jest a pazdziernik niebawem. Jak nic nie wskora ten nasz zwiazek to co robimy ?
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    17.09.2019 00:25

    Inne

    Mistrzu Dzier. ... wa wzywal swoich ustawiaczy i polecal im robic wiecej sztuk i obiecywal zlote gory. Mistrz Melon nowak czy jak mu tam obiecuje swoim podwladnym i opowiada ze beda zarabiali po 6 tys. Paru naiwnych juz sie wylamalo i odlewa ponad nasze normy. A prawda jest taka ze mistrzowie maja miec nagrody roczne rozliczane od wynikow. A my nie mamy na co liczyc zaden szary pracownik nic nie dostanie. Przemyslcie to czy chcecie nabijac portfele swoim majsterkom. A nam nawet nie podniosa wyplat nie placa za prace w weekendy.
    ReviewUserIcon
    Cała prawda

    13.09.2019 10:15

    Inne

    Zarząd MAHLE KROTOSZYN kradnie w biały dzien pieniądze ludzia za dodatki 4 zmianowe. Wstyd i Hańba
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik.

    13.09.2019 07:37

    Inne

    Witam. Na tulejach brak odlewu gdzie większość hali chodzi na 3 zmiany. Kiedyś cała hala chodziła na 4 i nie było problemu z odlewem. Ale dla Kobierna odlew jest zawsze-tam nie może brakować!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.