opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5001)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5001)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 30
    • 31
    • 32
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Stary pracownik.

    29.11.2019 03:11

    Inne

    Wmawiają nam że jest kryzys,że trzeba oszczędzać a sami co robią?! Autem służbowym jeździ Pan do pracy, popołudniu bierze ten samochód żona na zakupy no a wieczorem i w weekendy synek ze swoimi kolegami i koleżankami po imprezach. Tak to można żyć. Paliwo i części do naprawy z Mahle.
    ReviewUserIcon
    DojczSzwajne

    29.11.2019 19:08

    Inne

    Na tartaku w Biadkach słyszałem, że dzisiaj dostali po 900. I jeszcze jedno doświadczony pracownik zarobi tyle co 0,8 0,7 w mahle, różnica się coraz bardziej zaciera.
    ReviewUserIcon
    Święty Mikołaj

    25.11.2019 17:21

    Inne

    350zl na święta. Zwiazkowiec dziś ogłosił jak coś.
    ReviewUserIcon
    Gośka89

    28.11.2019 08:15

    Inne

    Nie wiem. Napisałam tylko co słyszałam, a czy to prawda to sie okaże. Oni chyba jeszcze sami nie wiedzą ile będą mogli dać. Tak to juz jest że nam zależy żeby wiedzieć jak najwcześniej, a niestety decyzje nie zawsze są podjęte w tym momencie, w którym my byśmy sobie ,,życzyli"
    ReviewUserIcon
    Jendrek

    29.11.2019 15:38

    Inne

    Nie 350 ale 450 , 100 dołożył zarząd.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.11.2019 22:10

    Inne

    Sanpro zamenia się na AWG i znowu można pracowników wykoleić. Ci którzy pracują przez agencje nieraz pracują lepiej niż ci co na mahle mają! Ponoć maja dostawać z tej firmy niższe pensje, słyszałem, czy to prawda? Ciekawe co na to związki zawodowe może ktoś coś przybliży?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.11.2019 09:11

    Inne

    Czy ktoś wie jak jakie są stawki w tym dziale co się zajmuje kostką brukową?
    ReviewUserIcon
    nastawiacz 1500

    27.11.2019 23:44

    Inne

    na odlewni aluminium moze by sie tak wzieli za (usunięte przez administratora) brygadzistow ktorzy o robocie zielonego pojecia nie maja (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pipi

    27.11.2019 00:57

    Inne

    A co utrzymanie rchu na alum robi w nocy jak mają awarie usunąć jakie oroblemy że sie ich bdzi jaka obraza,pracownikom sie zabrania zaczynać od kawy a ci na warsztacie czy w laborkach im wszystko wolno co oni z majstrami Za ujkłady mają ???? co to jest
    ReviewUserIcon
    Nierob

    27.11.2019 17:57

    Inne

    Tak to prawda ze wszystkie dzialy pomocnicze na odlewni alu robia co chca, powiem inaczej robia wszystko z wielka laska jakby komus robili cos prywatnie, a przeciez to wynika z ich obowiazku. Przychodza kaweczka fajeczka inaczej pracy nie zaczna I wielkie cwaniaki w gebie.... latem zieloni klima bo jakby inaczej I wielce napracowani. Notoryczne wchodzenie przed czasem na szatnie I nikt nikomu uwagi nie zwraca, za to tym ktorzy musza zapracowac na tych nierobow rozlicza sie z kazdej minuty. Normalni jestescie tam do gory czy slepi ?
    ReviewUserIcon
    Adas

    09.09.2019 00:27

    Inne

    Ludzie na co my czekamy ? Te nasze postulaty to co teraz trzeba przetlumaczyc i poczekac potem znowu poczekac do nastepnego roku potem znowu poczekac i co jesCze 5 lat bedziemy czekac az ktos sie tym zainteresuje a my bedziemy pracowac za darmo w weekendy itp dajcie spokuj to jest jakas masakra i manipulacja nami Normalnie skladasz pismo i masz 14 dni na jakas odpowiedz a nas olali jak zawsze masakra
    ReviewUserIcon
    Ty

    24.11.2019 15:51

    Inne

    Ciekawe czy poprawi się coś pod rządami nowego dyrektora
    ReviewUserIcon
    pracownik

    26.11.2019 15:15

    Inne

    proponuję aby wszystkie działy stanęły. w inny sposób nic nie wywalczymy
    ReviewUserIcon
    Mmm

    24.11.2019 15:13

    Inne

    Pojawiło się bardzo dużo ofert pracy w mahle Krotoszyn? Czy to już szukają dla tej nowej fabryki?
    ReviewUserIcon
    ANDY

    24.11.2019 10:11

    Inne

    Czytając te wasze opinie to się śmiać chce. Ludzie przestańcie narzekać nikt Was siłą nie trzymaw tym zakładzie pracy.
    ReviewUserIcon
    Maja

    23.11.2019 07:18

    Inne

    A może by tak zmienić system 4 brygadowy. Bo te 1.5 dnia wolne to śmiech na sali w (usunięte przez administratora) to sobie wsadzcie
    ReviewUserIcon
    Dżejk

    23.11.2019 17:11

    Inne

    Nie rozumiem takich ludzi. To po co tam pracujesz skoro taki system pracy Ci totalnie nie odpowiada?
    ReviewUserIcon
    Morus

    22.11.2019 09:26

    Inne

    Mam pytanie. Czy zarzad ma zamiar dolozyc cos w tym roku do swiat ?
    ReviewUserIcon
    Kkk

    22.11.2019 17:21

    Inne

    Podobno 500 zł. Tak słyszałem.
    ReviewUserIcon
    Stary

    22.11.2019 23:50

    Inne

    Ostatnio słyszałem niepochlebne opinie o pracownikach mahle na temat parkowania na wodniku podobno wysłano pismo do straży miejskiej żeby zająć się tymi którzy blokują miejsca w strefie dla korzystających z wodnika .czy niektórym panią korona by z głowy spadła jak by sìę trochę przespacerowały z basenu korzystają np. niepełnosprawni i dzieci .Posiadający karnety zostali poinformowani gdzie mają parkować. Ale taka natura Polaka nie (usunięte przez administratora) to nie zrozumie !!!!
    ReviewUserIcon
    Filtry

    19.11.2019 08:13

    Inne

    Mahle się rozbudowuje, super, będą miejsca pracy.
    ReviewUserIcon
    Mała

    20.11.2019 20:08

    Inne

    Będą.Będą. Za 1700 zł ha ha
    ReviewUserIcon
    Piotr

    19.11.2019 08:00

    Inne

    No i będzie rozbudowa MAHLE. Super
    ReviewUserIcon
    Byczek

    16.11.2019 17:46

    Inne

    Tymi rogalami, za które sami zapłaciliśmy z socjalnego.!!! To dokarmiają pracowników mało płacą to i dokarmiać trzeba, nawet kaczki w parku jak widzą pracowników z mahle to im chlebek rzucają ?? A banda zjebow się cieszy że dostała rogalika za 3 złote. No. Super, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jurek68

    17.11.2019 15:07

    Inne

    Ciekawe skąd Ty wiesz z jakiego budżetu kupiono te rogale i po jakiej cenie? Głupie gadanie. Nie znam u nas pracowników których trzeba dokarmiac.
    ReviewUserIcon
    Pietrek

    16.11.2019 10:51

    Inne

    Siwy majster zjadł 2szt. Bo za darmo były a on mało zarabia
    ReviewUserIcon
    Mahle 36

    14.11.2019 07:51

    Inne

    To prawda że kk nie dostała na nocce rogali bo zabrakło do nich
    ReviewUserIcon
    Gal

    15.11.2019 09:28

    Inne

    Nie zabrakło. W niektórych miejscach nawet w czwartek 14.11 były rozdawane te które nie zostały zjedzone.
    ReviewUserIcon
    Karolin35

    15.11.2019 20:45

    Inne

    Rogale rozdawali przez dwa dni tak żeby wszystkie zmiany dostały. A że ktoś na tlokach źle wydal na zmianach to na nocke zabrakło. Proste. KK ma dostac rogale w poniedziałek jak będą na popoludnie. Świeże, nie te od czwartku jakby ktoś był ciekaw.
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    13.11.2019 22:58

    Inne

    Nie łudźmy sie że będzie lepiej, podejrzewam że na święta też nic nie dołożą bo sytuacja na rynku motoryzacyjnym jest ciężka a mahle musi wypracować jak największy zysk tylko że my na ten zysk pracujemy coraz ciężej bo pracowników brak, normy ilościowe i jakościowe wyższe obowiązków przybywa i jakoś nawet za włożony wkład w wypracowany zysk na koniec roku zarząd nie potrafi podziękować tylko wypinaja się na nas jak w 2018 roku! Nawet jak był światowy kryzys finansowy to coś dożucali do socjalu na święta a teraz co??? My pracownicy pamiętamy i przyjdzie czas że odpłacimy ale wprostproporcjonalnie do tego co otrzymujemy!!!
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    14.11.2019 12:48

    Inne

    No jak dostaliśmy rogale od dyrektora za któryśmilionowy wyprodukowany tłok, a przepraszam KK nie dostała, Majster sam zerzarł a dla ludzi zabrakło (usunięte przez administratora) nawet meila z reklamacją rogalikową kazał Im wysłać do dyrekcji On chyba zapomniał że to on jest dla ludzi a nie odwrotnie. Zero kultury a o wychowaniu można zapomnieć.
    ReviewUserIcon
    Gośka89

    15.11.2019 13:22

    Inne

    Z tego co słyszałam, to dostaną w poniedziałek rogale, zobaczymy
    ReviewUserIcon
    Yyy

    13.11.2019 10:14

    Inne

    Na alu Zmienić obsadę mistrzów to wtedy się coś zmieni bo melonik przychodzi do pracy i myśli że mu wszystko wolno
    ReviewUserIcon
    Pi

    15.11.2019 04:56

    Inne

    Kto to jelonek?
    ReviewUserIcon
    ben

    13.11.2019 20:47

    Inne

    a co z tym pismem szymanowskiego ?????
    ReviewUserIcon
    LPH

    14.11.2019 08:28

    Inne

    Niby w październiku miało się wyjaśnić, tylko nie napisali którego roku. Haha
    ReviewUserIcon
    Pracownik mahle

    14.11.2019 20:04

    Inne

    Zostało przekazane do zarządu mahle ale nie ma na dzień dzisiajszy żadnej odpowiedzi
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Stary wyga

    14.11.2019 15:09

    Inne

    W policji chodzili na chorobowe i cos ugrali Nauczyciele tez maja cichy strajk i choruja na zmiane pewnie tez cos ugraja Na odlewni aluminium tez choruja cyklicznie ale tam cos nie wychodzi bo jak brakuje obsady to drugi pracuje za dwoch hahahaja Masakra
    ReviewUserIcon
    Święty Józef

    13.11.2019 18:40

    Inne

    Uwaga na diabla z odlewni aluminium Kabluje
    ReviewUserIcon
    Aluminioza

    11.11.2019 20:12

    Inne

    Na odlewni Alu da sie pracowac, problem jest tylko taki ze tworza ten dzial nieodpowiednie osoby, panuje tam (usunięte przez administratora) najwyzszych lotow, a przewaznie to (usunięte przez administratora) wywodzi sie od tych co przed chwila pracowali jak normalny pracownik. Prosze zwrocic uwage tych co tak mocno szukaja oszczednosci - czy w biurze do kierowania zmiana naprawde jest tam 3 potrzebnych ? Zwracam uwage ze ten trzeci pracuje tylko przez PIERWSZA godzine, pozniej kawki, blakanie sie z kata w kat.... I niewiedza co ze soba zrobic.
    ReviewUserIcon
    Martin

    07.11.2019 12:39

    Inne

    Odlewnia aluminium weźcie się za tych nierobów na produkcji ludzi brakuje pomimo ze i tak wszystkie roboty nie idą a tych ludzi mądrych na gorze jest coraz więcej. Jeszce chwile i na jednego operatora będzie patrzeć dwóch „mądrych”. A nasze nocne zmiany i weekendy dalej będą niepłatne.
    ReviewUserIcon
    ANDY

    10.11.2019 20:54

    Inne

    Skoro komuś nie odpowiada zawsze może iść do innej pracy nawet prywaciarza który będzie kombinować żeby tylko nie dać umowy.
    ReviewUserIcon
    Timon

    11.11.2019 09:16

    Inne

    Polowa juz poszla bo praca w krotoszynie jest niektorzy jeszcze czekaja czy cos sie zmieni
    ReviewUserIcon
    Aluminium

    10.11.2019 19:28

    Inne

    Tam sie nie da pracowac aluminium rujnuje zdrowie wystarczy zobaczyc ilu ludzi jest na chorobowym za te pieniadze na odlewni nikt nie chce pracowac
    ReviewUserIcon
    Yyy

    09.11.2019 11:47

    Inne

    Na odlewni na nockach mistrzowie śpią a brygadziści chowają się po kontach gdyby ich dac na maszyny to by zobaczyli co to jest zmęczenie
    ReviewUserIcon
    JA

    08.11.2019 15:42

    Inne

    Ściema ROKU !!!!!!! Na Święta 900 zl.???????????????????????????????????????????????? Chyba 90zl
    ReviewUserIcon
    Nikt

    02.11.2019 17:11

    Inne

    Ciekawe ile pieniążków wpłynie w tym roku na nasze karty ma święta,oto jest pytanie
    ReviewUserIcon
    Jjj

    03.11.2019 16:37

    Inne

    200zl? Niech się nie ośmieszają...
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    05.11.2019 19:49

    Inne

    Przecież mahle jest korporacja jeleniu
    ReviewUserIcon
    Jozef

    04.11.2019 12:31

    Inne

    Swiadczenie socjalne na Boze Narodzenie to 300 zl, wiec nie piszcie bzdur o jakis 200 nie wiadomo skad. To czy zarzad dolozy tego nikt na chwile obecna nie wie.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    02.11.2019 17:04

    Inne

    Ciekawe ile pieniążków wpłynie w tym roku na nasze karty ma święta,oto jest pytanie
    ReviewUserIcon
    Tuleje

    04.10.2019 15:42

    Inne

    A na tulejach zaraz wszyscy będą robić na 3 zmiany. A w Kobiernie chyba niedługo na 8 zmian.... A dyrekcja i kierownictwo tuleji milczy i wszelkie tematy na temat Kobierna po nich spływają. Kierownik tulei jak słyszy że mistrzowie się skarżą na kooperacji to się na nich później wyżywa (czytaj - coś z tego ma) i tłumaczenie że taniej... A nas gnaja za płytki i narzędzia zurzywane.... A w Kobiernie narzędzia skąd maja? Jakie tańsze koszty produkcji? A transport sztuk, narzędzia, serwis i naprawy, pomiary (pewnie wszystko mahle pokrywa) ale jest taniej..... A my zaraz pracy nie będziemy mieli.... Liczą się słupki.
    ReviewUserIcon
    nick

    09.10.2019 21:19

    Inne

    Kooperacja ma sens wtedy, gdy nie ma możliwości wyprodukowania we własnym zakresie, inaczej to jest przekręt. To tak jakby kopalnia sprowadzała węgiel - "bo tak jest taniej". Rozbój w biały dzień.
    ReviewUserIcon
    Neutralny

    02.11.2019 15:41

    Inne

    Jestem ciekaw kto wydał pozwolenie na produkcję w tym Kobiernie gdzie ochrona środowiska,inspekcja pracy. Jakie tam są warunki pracy niespełniające norm nikt tym się nie interesuje jak są zatrudnieni pracownicy ?Przysłowie mówi ręka rękę myje tyle w tym temacie .
    ReviewUserIcon
    PIP

    01.11.2019 19:51

    Inne

    Już niedługo zamkniemy ten (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Moris

    31.10.2019 18:25

    Inne

    Kolego na odlewni aluminium jest to samo. Wszystkie bledy, niepowodzenia przypisuje sie pracownikom, jednoczesnie nie widzac calego syfu dookola. W biurach jeden drugiego szuka, a maszyny sa zatrzymywane z braku obsady, ale to nie problem, problemem jest to ze ktos 3 minuty przed czasem skonczyl. Problemem jest tam wszystko, kazdy z przelozonych I jego psow ma gdzies ten zaklad liczy sie tylko wlasny tylek...
    ReviewUserIcon
    Mini

    31.10.2019 07:21

    Inne

    Nie wypowiadajcie się na temat czarnego tylko się wypisuje że związków.. To jest zły człowiek i prowadzi z zarządem własne interesy, wie o aferach, uciekającym z zakładu towarze itd. Natomiast kryzysem w tym zakładzie jest zarząd i ludzie na stanowiskach, to wszystko wygląda tak jakby chcieli się nachapac bo wiedzą że to i tak upadnie, na tlokach ten gruby Pan na którego wołają kierownik chyba minął się z powołaniem... Zero. Wiedzy, interesuje go tylko dlaczego pracownicy stoją za 15...to jest jego domen tylko to... Bo wiedzą i to żeby ta produkcję ruszyć z miejsca i się rozwijać i podjąć jakieś działania żeby było. Lepiej to on nie potrafi... Poruwnujac go do Pana Niedzieli.... Zrezzta panie Rozpendowski, powinien Pan się od niego uczyć... Odpowiedzialnlosc za sytuację nie ponoszą pracownicy tylko Pan i pański dyrektor... To wasza wina i tylko wasza nie rynku!... Płacę pracowników, produkcja i przyszłość tego działu to wasza odpowiedzialność... Panie Niedziela, z szacunkiem ale dlaczego zostawił Pan ten dział takim kretynom....
    ReviewUserIcon
    Kolega Adasia

    30.10.2019 21:38

    Inne

    I pyk październik minął Adam w kacie zastraszony żadnych konkretów. (usunięte przez administratora) Kasy więcej nie będzie Czarny chodzi po halach i straszy ze mahle zamyka zakłady ze roboty nie ma ze kryzys itp i wkokło to samo rok w rok u nas kryzys mistrzów kierowników i dyrektorów kryzys nie dotyka właśnie rozpisują sobie nagrody roczne od 5K w górę. Masakra
    ReviewUserIcon
    Uczeń

    28.10.2019 21:29

    Inne

    Pytanko do odlewników alu chce po szkole robić na aluminium na jakiej linii lepiej ręcznej czy automatycznej i jak to wygląda z mistrzami czy idzie się z nimi dogadać
    ReviewUserIcon
    Prac.

    29.10.2019 12:44

    Inne

    Jak nie bedziesz w h... walil I nie chorowal to sie z kazdym z mistrzow dogadasz. Na automatach jada od dechy do dechy na pelnych obrotach :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2019 00:13

    Inne

    Czy u pana melona na odlewni jest spokojna praca?
    ReviewUserIcon
    Gregor

    27.10.2019 17:35

    Inne

    U pana Melona zarabia sie 6000 do 7000 tys taki bajer pociska mlodym chlopakom po szkole
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.10.2019 21:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    szkop

    27.10.2019 09:56

    Inne

    niech zamykają ten (usunięte przez administratora) bo tam juz sie nie da robic!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.10.2019 14:56

    Inne

    A pan Adam wszystkich zrobił w balona i cisza dobrze musiał dostać kasy
    ReviewUserIcon
    CZarny

    26.10.2019 10:24

    Inne

    Czy szanowny związkowiec poinformował załogę ze mahle Krotoszyn przejęło pozostała produkcje tłoków aluminowych z wloch i cześć produkcji z Turcji wiec straszenie jest tu nie na miejscu bo za dwa miesiące nie będzie ludzi do pracy. Jako przedstawiciel pracowników zgłaszam ta sytuacje dyrekcji ze związkowiec wprowadza zamęt. Ludzie chcą płatnych weekendów i podwyżek wynagrodzeń na odlewni nikt nie chce pracować za te pieniądze a czarny zament sieje ze będą zwalniać ludzi żeby się bali bo on nie potrafi nic wywalczyć dla nas. Podpisy Adama nawet nie zostały pokazane do zarządu. A my się łudzimy i czekamy i czekamy

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.