opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1025 ocen
Opinie(5000)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(5000)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 29
    • 30
    • 31
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Xxx

    28.01.2020 15:17

    Inne

    Tydzień absurdów. Największym absurdem w tym zakładzie są wynagrodzenia :)
    ReviewUserIcon
    bob

    19.01.2020 21:55

    Inne

    a jak sprawa podpisów (usunięte przez administratora) ?
    ReviewUserIcon
    gin

    28.01.2020 12:58

    Inne

    czyli zbieranie tych podpisów przez p.szymanowskiego to byla jedna wielka sciema
    ReviewUserIcon
    Qwerty12345

    28.01.2020 12:39

    Inne

    A jak kobierno jest praca???
    ReviewUserIcon
    Zosia

    22.01.2020 13:02

    Inne

    Młody, w grudniu górnicy otrzymali roczne premie i nagrody i to w sposób istotny skłóciło poziom średniej. Przekroczyła ona 4000 zł na rękę. Podawana tutaj kwota jest brutto ... Pracuj zatem normalnie, bo czasami możesz mieć jeszcze mniej ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.01.2020 18:04

    Inne

    Ty się Zosia nie udzielaj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem a z tymi górnikami to pojechałaś haha skłóciło dobre hahaha!
    ReviewUserIcon
    Hwd

    16.12.2019 21:22

    Inne

    Ciekawe kiedy Niemcy tak naprawdę zainteresują się co się tutaj w naszym kochanym MAHLE Polska (usunięte przez administratora) Ktoś musi tu dostać w ryj z zarządu czy co? Ludzie, my wszyscy dajemy się robić w h*ja jak jacyś niedorozwinięci... Co to była za "premia" na święta? 450 zł? Przecież to wszystko było wyciągnięte z naszej wypłaty i przelane na kartę czyli nie dostaliśmy kompletnie nic... A zarząd przelał sobie takie cyferki na konto że nie jeden z nas żył by za to ładnych kilkanaście miesięcy jeśli nie więcej. Tam były 5-6 cyfrowe liczby panie i panowie. Sami mistrzowie dostali takie kwoty że głowa mała i za co? Za spanie na nockach? Za łażenie po linii i pytanie czemu tak mało albo czemu to stoi? Czyli idąc tą logiką, im bardziej jesteś bezużyteczny tym więcej zarabiasz? Panie i panowie ruszamy cokolwiek w tym temacie i to jak najszybciej i używając naprawdę drastycznych środków bo będzie tylko coraz gorzej... Samo nic się nie poprawi a walczymy o swoje wypłaty, o swój honor i godność ponieważ całe kierownicze bydło na obowiązek traktować nas jak ludzi a nie jak idiotów których można straszyć. Nasz wielki Adam zbierający podpisy został zastraszony i teraz siedzi cichutko jak mysz pod miotłą i w sumie się nie dziwię, ma za dużo do stracenia ale zapewne jest tu wiele ludzi którzy mają to serdecznie w poważaniu czy będą tu pracować czy nie. Zabierzcie głos nas wszystkich i walczymy w słusznej sprawie bo walczymy o nasze lepsze życie. A póki co dajemy ciągle d*py i pozwalamy się traktować jak szmaty. Pewnie będą pytania dlaczego ja nie zabiorę głosu? Ponieważ jestem zmuszony jeszcze kilka lat tutaj pracować co mnie wcale nie zadowala że muszę jeszcze tyle czasu oglądać wredne mordy kierowników
    ReviewUserIcon
    Strzał w 10

    15.01.2020 19:19

    Inne

    Zgadzam się jak najbardziej !
    ReviewUserIcon
    Malpa

    24.01.2020 22:31

    Inne

    Zgadzam sie 100 % Mistrzowie dostawaja stanowiska za trzymanie palca w (usunięte przez administratora) !!! i robia 3 letnie szkoly w rok czasu !!! laza tylko na nockach spia siedza i maja na Cb (usunięte przez administratora) !!! a jak wpadna na hale to wszyscy pracownicy sa tacy zapracowani i zastrzaszeni ze szok masakra!!! Tu powinna tv przyjechac i sie ta sytuacja zainteresowac !!! Na wielkanoc tez pewnie nic wiecej nie bedzie bo kryzys jest!!! kabaret
    ReviewUserIcon
    GUS

    21.01.2020 14:26

    Inne

    W grudniu średnia krajowa brutto wzrosła do poziomu 5600 zł a nasze zarobki zbliżają się do najniższej krajowej! Wstyd i hańba! Od dzisiaj wszyscy pracujmy porównywalnie do naszych zarobków ja już mam dość od dzisiaj się nie staram i będę robił 50 procent tego co zawsze!
    ReviewUserIcon
    Łazik

    22.01.2020 18:54

    Inne

    Ja tak robię już od bardzo dawna, im więcej w kulki lecę, tym lepiej się z tym czuję, jaka płaca taka praca.
    ReviewUserIcon
    Mysle

    20.01.2020 17:43

    Inne

    Tesla w Niemczech chcą tylko Polaków czy ktoś się wybiera
    ReviewUserIcon
    P0lak

    22.01.2020 15:33

    Inne

    Znów tania siła robocza?
    ReviewUserIcon
    Dzon

    22.01.2020 09:49

    Inne

    Ma ktoś link do tego filmu od Włochów o mahle polska ciekawe co powiedzieli ?
    ReviewUserIcon
    Zenek Tłoki

    15.01.2020 18:47

    Inne

    Witam, jak wygląda sprawa z podwyżkami znowu nic?
    ReviewUserIcon
    Honor

    17.01.2020 19:40

    Inne

    Dodatek za weekendy miał być dawno i jakoś go nie widac. Na nowe auta mają a pracownikowi do swiat dali całe 100 zł. Zaś się dziwić że zamykają Włochy po to żeby Polak robił ... Za takie pieniądze jak my mamy nikt w tym koncernie nie pracuje. I go...no mnie interesuje że jak na Krotoszyn to i tak mamy najwięcej. Wierzcie mi to co my mamy można mieć bez pracy w weekendy
    ReviewUserIcon
    Holiday

    18.01.2020 22:07

    Inne

    Takie pieniądze jak w mahle spokojnie da się zarobić w innej spokojniejszej pracy na jedną zmianę. Czasy przebitki zarobków w mahle się skończyły.
    ReviewUserIcon
    byly_elektryk

    18.01.2020 10:48

    Inne

    Panie panowie nie obraźcie się ale jestescie jedne wielkie (usunięte przez administratora) odszedłęm 4 lata temu i czytam zmieszczone tu wpisy, ciągle to samo "zatrzymamy produkcje" "niemcy sie zainteresuja" "trzeba sie zjednoczyć" i co? (usunięte przez administratora) Za co niemiec "szanuje" polaków? Polak się nie zjednoczy z polakiem tylko go podje.bie! Pozdrawiam całe arbeitlager.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.01.2020 01:35

    Inne

    Witam co to za reportaż był robiony o 21.30 przed bramkami telewizja z Włoch wypytywali się pracowników może chcą wiedzieć ile zarabiam 800 euro
    ReviewUserIcon
    Italiano

    17.01.2020 10:22

    Inne

    Podobno będzie podwyżka
    ReviewUserIcon
    Ohhh

    17.01.2020 20:03

    Inne

    Czy czasem we Włoszech i Francji nie zamknęli firm? Czy to nie będzie coś związane z tym
    ReviewUserIcon
    Włoskie media

    17.01.2020 09:26

    Inne

    A jak! Pytali o zarobki u nas. Jak to jest, ze produkcję przenoszą do Polski. I czym to spowodowane. Jak się pracuje w naszej firmie. Czy ludzie zadowoleni. Dużo pytań. Coś się święci. Widać umieją walczyć o swoje, nie to co u nas. Dwie kamery były. Jeden koleś na polu z kamerą kręcił w oddali. Drugi z panem Wlochem i z panią tłumacz pod portiernia zadawali pytania
    ReviewUserIcon
    Mała

    17.01.2020 15:33

    Inne

    Ma ktoś adres e mail do tej telewizji z Włoch?
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    17.01.2020 01:35

    Inne

    17 stycznia po 22 była pod mahle jakaś tv, ktoś coś wie o co pytali i w ogóle?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.01.2020 00:13

    Inne

    Telewizja z Włoch robiła wywiad i prze portierniom . Szykuje się jakaś afera
    ReviewUserIcon
    Ojciec kanonik

    14.12.2019 16:25

    Inne

    Chodzą słuchy ze na tłokch ludzie pracują na nowych maszynach bez szkoleń bo chyba ktoś się wygadal po cichu ale zawsze się rozejdzie... teraz tylko dać odpowiednim wladzom i lecą głowy. .. państwo w państwie i robią co chcą!
    ReviewUserIcon
    Dv

    09.01.2020 23:03

    Inne

    Ciekawe czy jeszcze sie dzieli (usunięte przez administratora)zamiast oplatkiem
    ReviewUserIcon
    H.P.

    11.01.2020 22:13

    Inne

    Nie prawda bo z T jest najlepszy.
    ReviewUserIcon
    AluMafia

    09.01.2020 17:19

    Inne

    Niektóży na odlewni aluminium nie wiedzą że ci co chcieli zwolnić putiego to już tu nie pracują
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    10.01.2020 14:53

    Inne

    Niektórzy piszemy przez "rz" kolego, a ten Putii to jakiś ojciec chrzestny czy jak?
    ReviewUserIcon
    Święty Józef

    10.01.2020 10:37

    Inne

    Nie którzy na odlewni aluminium nie wiedzą że ci którzy chcą zwolnić Putiego to już w tym zakładzie nie pracują
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    02.01.2020 19:17

    Inne

    Czy mistrzowie na tłokach mogą darować sobie w nowym roku marne podteksty seksualne do Pań tam pracujących? Trochę to się ociera o molestowanie.. Nie macie żon??? Czy są tak marne że probojecie swoich sił w pracy??
    ReviewUserIcon
    Mistrz

    09.01.2020 19:50

    Inne

    Jak tobie przeszkadza to powiedz. A nie mów za wszystkie. Niektóre lubią to i inne rzeczy, wiesz chodzi o nietykalność
    ReviewUserIcon
    Karol

    07.01.2020 23:58

    Inne

    Gdzie są dodatki za 4 brygady, gdzie jest podwyżka. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    06.01.2020 11:08

    Inne

    Dlaczego mahle zmusz swoich pracowników do pracy w święta?Ludzie nie dajcie zrobić z siebie (usunięte przez administratora) To się nazywa wyzysk pracodawcy 6.01. Jestem dniem ustawowo wolnym od pracy.Nie wspominając już o braku wynagrodzenia za pracę w systemie 4-brygadowym,za weekendy,nocki, i pracę w szkodliwych warunkach,jak np.na Tłokach w "otoczeniu" szkodliwych substancji tj:kwasy które są wydzielanie na obróbce powierzchniowej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.01.2020 19:40

    Inne

    To prawda ludzie pracują w weekendy za takie same pieniądze co w dzień powszedni a związki zawodowe nawet nie próbują wyjść do pracodawcy z propozycją jakichś dodatków to jest brak szacunku do pracowników! Może warto by przemyśleć petycję z prośbą o odwołanie obecnego przewodniczącego związków zawodowych bo mi osobiście nie podoba się jego podejście do spraw pracowniczych! Olał nas już nie raz!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Toporek

    28.12.2019 11:23

    Inne

    Kiedy wypuszczaja golebie ?
    ReviewUserIcon
    STRACHU

    29.12.2019 12:48

    Inne

    Z tego co wiadomo to pierwsze sztuki wylatują już 5 stycznia
    ReviewUserIcon
    ogier

    29.12.2019 23:03

    Inne

    3 stycznia już wylatyją
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.12.2019 11:38

    Inne

    Czy będąc po ślubie mając nie wspólne dziecko jemu się coś należy?
    ReviewUserIcon
    Pomocny

    21.12.2019 00:33

    Inne

    Już wiadomo czorny nic nie wynegocjował! Zrobił pod siebie i podwyżka 6 procent będzie i zadowolony. Żadnego dodatku weekendowego nie będzie bo nawet o nim nie było mowy! Sram na takie związki zawodowe! Czy czorny nie ma odwagi żeby wejść w spór zbiorowy czy kosa mu nad jajami wisi!?!?
    ReviewUserIcon
    Maras

    21.12.2019 09:19

    Inne

    Kiedy ta podwyzka ? W pazdzierniku ? Standardowo poczekajmy do pazdziernika haha Z roku na rok nic sie dzieje !!
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2019 11:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Santa

    16.12.2019 20:36

    Inne

    Może ma tak dobre serce że na święta dzieli się nie tylko opłatkiem ale i żoną
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    16.12.2019 21:28

    Inne

    Czyżby brygadzista ze zmiany A?
    ReviewUserIcon
    Góra

    12.12.2019 20:54

    Inne

    Koledzy i koleżanki! Idzie kryzys, znów przyjdzie czas gdzie będą mogli robić z nami co chcą. Znów będą się mogli czuć mocni i będą dyktowac warunki. A wtedy kiedy to my mieliśmy siłę nie zrobiliśmy nic. Smutne ale prawdziwe, teraz karta się odwróci na naszą niekorzyść i kto znów wygrał????. Trzymajcie się i powodzenia! W tych czasach człowiek człowiekowi wilkiem niestety
    ReviewUserIcon
    Ole

    14.12.2019 11:02

    Inne

    Ile płacą w kobiernie?
    ReviewUserIcon
    Basior

    14.12.2019 11:17

    Inne

    Nie kryzys tylko spowolnienie, kolejny cykl w gospodarce. Kryzys to był w 2008 ale takie rzeczy jak wtedy zdarzają się raz na kilka dekad, poprzedni był jeszcze w w latach 30-tych XX wieku. Cykle gospodarcze zmieniaja się raz na kilka lat i nie mają większego wpływu na tak wielkie firmy jak Mahle.. Więc nie dajcie sobie wmówić że to kryzys gospodarzcy, bo tak nie jest ,pracy dla nikogo nie zabraknie tym bardziej przy naszych zarobkach
    ReviewUserIcon
    Basior

    11.12.2019 09:42

    Inne

    Pamiętajcie jak ktoś się nie wypisał to od tego miesiąca odciagaja ponad 100 zl na PPK !
    ReviewUserIcon
    Aluminium

    10.12.2019 11:39

    Inne

    Czy wy widzieliście wyplate.... ???????????????? 8h mniej niz w poprzednim miesiącu i 1000zl różnicy
    ReviewUserIcon
    Kałak

    10.12.2019 18:09

    Inne

    Co chcesz, ja miałem ponad 3.9k xd
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    10.12.2019 21:30

    Inne

    Mialem 16 godzin mniej I wyplaty 400 mniej. W takie bajki nikt Ci nie uwierzy
    ReviewUserIcon
    JaToJa

    10.12.2019 12:11

    Inne

    I kolejne skromne święta, nie dosyć że mało na karte (to jeszcze zrozumiem) ale wypłata to kpina. Trzeba się zdecydować czy wyprawiać święta czy płacić rachunki. Brawa dla firmy, takiej światowej, byłem zawsze dumny że pracuję w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Joshuya

    09.12.2019 23:17

    Inne

    To co przyszło na kartę to jakiś ponury żart. Ciężko słowami opisać jak bardzo ten zakład upadla swoich pracowników na każdym kroku :(
    ReviewUserIcon
    Kieras

    09.12.2019 20:33

    Inne

    Na zaworach można się wygadać na karteczkach ale to i tak nic nie wnosi do życia kadra czyta i się śmieje jaki ma naiwny personel masakra jakaś. Weekendy powinny być płatne jak to jest w innych zakładach a my musimy brać urlopy żeby raz na jakiś czas spędzić weekend jak inni ludzie ale kosztem tego ze w święta masz wolne bezpłatne.
    ReviewUserIcon
    Ale to już było....

    08.12.2019 08:15

    Inne

    Od czasu do czasu czytam wasze hmm komentarze i opinie. Stwierdzam że ludzi zżera zazdrość i wzajemnie nakręcaja się w tej swojej spirali złości oraz chamstwa. A co najbardziej się rzuca w oczy to łatwość manipulacji i kłamstw jakie są kierowane. Nie znając prawdy rozpowszechniacie fałsz. Co roku jest to samo. Za mało... 450 zł to oczywiste nie jest majątek ale lepiej wydać te pieniądze na świąteczne prezenty (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Za dużo ale czego

    09.12.2019 11:11

    Inne

    Zarabiam z moją drugą połówką 3000 razem 6000 dzieci na szczęście już dorosłe! 1500 płace raty, 900 rachunki czynsz, prąd, gaz, telefony, internet, kablówka, do tego auto na wodę nie pojedzie, jakaś wizyta u lekarza oczywiście prywatne stomatolog, okulista, ginekolog, dodatkowo wyniki, badania, prześwietlenia itp. JEDZENIE to jakaś masakra myślałem że żona jakaś rozrzutna ale po kilku dniach robienia zakupów miałem dosyć nie mówiąc o chemii proszki, płyny, papiery. Awarii AGD nie daj Boże auta to setki lecą. Święta urlop bezpłatny też się należy jak na czterobrygadówce w weekend na wesele lub inną jak zawsze ważną imprezę musisz urlop zabrać oczywiście prezent lub chociaż butelkę whisky za darmo w sklepie nie dadzą już nie mówiąc o kopercie, komunia urodziny imieniny ile tego jest. A zapomniałem o wakacjach na czym zaoszczędzić żeby coś odłożyć a może jakiś remont albo chociaż odświeżyć chałupę ale kiedy to zrobić w święta jak trochę wolnego może na farby starczy to 450 bo na fachowca to napewno NIE. Więc jak ktoś pracuje od 7-15 po robocie gdzieś dorobi to napewno NIE narzeka! Mało tego jeszcze poucza innych jak wydawać ich pieniądze szok
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.12.2019 15:49

    Inne

    Nie to nie jest zazdrość ,niech sobie mistrzowie mają kierownicy dyrektorzy 450 na święta i myślę że też się będą cieszyć z każdej złotówki. Na taką firmę to da kpiny nic nie dokładają do świąt bo to nasz socjal
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2019 10:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zm d

    08.12.2019 00:24

    Inne

    Ten człowiek nie powinien być brygadzista bo jest pedałem moralnym!!! Panowie kierownicy to jest hańba słuchać takiego niedorozwinietego człowieka!!!
    ReviewUserIcon
    Marek

    06.12.2019 11:09

    Inne

    Co ciekawego było wczoraj na zebraniu?
    ReviewUserIcon
    Kłak

    07.12.2019 12:40

    Inne

    Przydział kiełbasy na święta hahaha
    ReviewUserIcon
    Święta

    28.11.2019 17:27

    Inne

    Forumowicze na te święta 350zl co to za szał ciał a gdzie w tym wszystkim jest nasz kochany zarząd mahle czemu nie dadzą nic z pieniędzy bo co kryzys a 2 milionowego tloczka puścili i co powinna być za to dodatkowa też premia na święta nie będę pazerny ale z 100 zł mogli by dać za tego tłoka plus dać 150 zł za zachęcenie pracowników do pozostania w. Tej firmie bo ludzie uciekają
    ReviewUserIcon
    !!!

    03.12.2019 15:19

    Inne

    Na zaworach mistrzowie nie dostaja premii
    ReviewUserIcon
    Tloki

    07.12.2019 01:28

    Inne

    Ciekawe co by Niemcy na to powiedzieli że zarząd mahle dla swojemu pracownikowi na święta 20 euro no 350 to socjal czy nasze pieniądze, kpina w żywe oczy, coraz bardziej żegnam tą robotą.
    ReviewUserIcon
    Pan

    03.12.2019 21:28

    Inne

    Słyszałem ze.ma.byc podwyzka w marcu, wiecie cos o tym? Ok6% ale.nie mniej niz 200zl brutto. Podobno gdzies w intranecie jest taki mail...
    ReviewUserIcon
    Dobry żart

    04.12.2019 06:56

    Inne

    Hahaha no chyba ze chodzi o normy dla pracowników to mozemy być tego więcej niż pewni haha
    ReviewUserIcon
    Romek

    03.12.2019 10:30

    Inne

    Inż.Mario z tłoków potwierdził,że mistrzowie dostali 15 tys zł premii bo im sìe należy.
    ReviewUserIcon
    neli

    01.12.2019 13:32

    Inne

    czy to prawdza o włascicielu GoWork (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kkk

    02.12.2019 16:21

    Inne

    o jaką prawde chodzi
    ReviewUserIcon
    Nowy początek

    30.11.2019 23:13

    Inne

    Pan Adam sam nic nie zdziała to my powinniśmy go wesprzeć i pokazać zarządowi i związkom że żądamy lepszych warunków pracy i docenienia! Kwestia tylko jak każdy z nas indywidualnie poczuwa się do takiej odpowiedzialności za los wszystkich nas. Oczywiście lepiej jest narzekać i zrzucić odpowiedzialność na barki jednego człowieka niż działać równolegle. Pan Adam stworzył tę jedność w naszych szeregach nie niszczmy tego tylko idźmy dalej!
    ReviewUserIcon
    Zarzad

    30.11.2019 11:50

    Inne

    Po cichutku kerownictwo wymienia autka na nowe „bo my musimy oszczedzac jest kryzys i nie wiadomo co dalej” Pula nagrod i premi juz rozpisana od 1000 po nawet 5000zl dla kierownictwa „ bo my musimy oszczedzac jest kryzys i nie wiadomo co dalej” Za prace 6 dni w tygodniu brak dodatkow !! Za weekendy brak dodatkow !!! Za czterobrygadowke brak dodatkow !!!! Uznaniowe brak dodatkow !!! Premie nie dostepne dla roboli !!! Za brak chorobowego brak dodatkow !!! Za 2mln tlok rogalik !!!
    ReviewUserIcon
    Mała

    30.11.2019 19:31

    Inne

    Masz słabe info. Mistrzowie dostaną po 12 jak zawsze.
    ReviewUserIcon
    Tłok

    30.11.2019 22:37

    Inne

    No wkoncu przyszło nam za rogale zapłacić hah co tu dużo gadać jaka firma takie święta pracownik się nie liczy ma być zastraszony i robić swoje ludzie naprawdę czas wrzucić na luz !!! Endriu przejawił ludzki odruch stówkę na waciki dorzucił haha żeby nie było ze w takim kryzysie nic nie dał normalnie brawo za wyczyn haha
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    29.11.2019 22:55

    Inne

    Jesteśmy jednym z trzech najlepszych zakładów mahle i co nam przyszło tylko 100 zł na święta? Jak mahle chce oszczędzać to pokażmy że my też możemy oszczędzać ale pracę! 50% normy puki nie pokażą że potrafią nas docenić!

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.