opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1024 ocen
Opinie(4999)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4999)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zbychu

    12.03.2020 09:47

    Inne

    Jak będę chory to będę brał chorobowe i ich sztuki mnie nie interesują. Teraz na maszynach jadą brygadziści więc niech pokażą jak zrobić to o co przed chwilą sami wariowali ...podobno przed bramą jest 10 na miejsce jednego . Zapraszamy
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    12.03.2020 17:24

    Inne

    Brygadziści potrafią jechać na maszynach a to szok
    ReviewUserIcon
    Pracownik tuleje D.

    11.03.2020 11:05

    Inne

    Czy słyszeliście o Naszym mądrym i wspaniałomyślnym lekarzu zakładowym ? Jeśli nie to Wam odpowiem o ile Mój komentarz zostanie opublikowany.
    ReviewUserIcon
    Marek

    11.03.2020 19:29

    Inne

    Jak coś ciekawego to pisz nic nie słyszałem o nim nowego.
    ReviewUserIcon
    Bareja

    11.03.2020 19:54

    Inne

    Słyszałem, że był we Włoszech i po powrocie sam wspaniałomyślnie poddał się kwarantannie zaleconą przez sanepid.
    ReviewUserIcon
    Zenek Tłoki

    11.03.2020 18:56

    Inne

    Po dzisiejszym spotkaniu na stołówce masakra. Wszędzie choroba ale mamy robić sztuki i nie brać urlopów, l4 bo liczy się tylko produkcja. Pamiętajcie ze pracują z nami osoby starsze oraz że nasi rodzice nie są najmłodsi. Sami możemy bez objawowo przechodzić chorobę ale będziemy zarażać innych, pomyślcie też o nich o starszych osobach o babci, dziadku, rodzicach...
    ReviewUserIcon
    Ksw

    11.03.2020 01:30

    Inne

    Ludzie w co wy wierzycie jakie podwyżki
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2020 02:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Podwyżki

    10.03.2020 10:22

    Inne

    U nas może też uda się od marca a jak nie to od kwietnia na 100 procent wiem to od związkowca że ma być nie mniej niż 220 zł brutto i jeszcze dodatek motywacyjny najprawdopodobniej 120 zł brutto mam tylko nadzieję że to prawda
    ReviewUserIcon
    Mała

    10.03.2020 18:44

    Inne

    Wiem to od związkowca... Śmiech na sali. Ile rzeczy oni mówili i obiecywali. Jak podpiszcie to będą dodatki weekendowe i gdzie je masz?! Przestanie wkońcu wierzyć w bajki.
    ReviewUserIcon
    Zenon Tlok

    05.03.2020 20:19

    Inne

    Porozmawiajcie z kolegami z Ostrowa jaki prezent dostali od zarządu.
    ReviewUserIcon
    AAA

    06.03.2020 11:37

    Inne

    No to może Ty nam powiedz?
    ReviewUserIcon
    Zenon Tlok

    09.03.2020 21:44

    Inne

    Podwyżki od 1 marca
    ReviewUserIcon
    Xxxxx

    04.03.2020 15:58

    Inne

    Zamiast narzekać wszyscy się zwolnijcie i będzie spokój, ciekawe co by zrobili jakby 1000 rzuciło wypowiedzeniem??
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    07.03.2020 09:47

    Inne

    No właśnie... W internetach mądrale. Łatwo się mówi rzucić wypowiedzenie. I gdzie pojadą do Włoch Niemiec Norwegii czy dokąd... Czy może na magazyn w dino zapierdalać? Żal
    ReviewUserIcon
    Piti

    07.03.2020 14:41

    Inne

    Masz racje nie narzekać tylko sie zwolnić
    ReviewUserIcon
    Skarpetka

    04.03.2020 17:23

    Inne

    Kierownictwo powinno oficjalny komunkiakat dac zakazu witania się
    ReviewUserIcon
    Złoty

    04.03.2020 03:36

    Inne

    I tak powinno być niech pokazą co umieją a nie że łażą i tylko nas uganiają a sami za bardzo nie są razgarnieci
    ReviewUserIcon
    ???

    03.03.2020 20:22

    Inne

    Brygadzisci na maszyny a w laboratorium siedza w 7 na rano
    ReviewUserIcon
    Złoty

    03.03.2020 03:13

    Inne

    A ten diabeł za kogo sie uważa kim on jest? Takim samym robolem jak my jak renifera zobaczy albo patrol przyjdzie to chowa sie po kątach byle osiem godz i do domku
    ReviewUserIcon
    Złoty

    03.03.2020 02:21

    Inne

    Tak jak mówisz wszyscy mądrzy w necie a zobaczą kierownika to sraczka poczekajcie jeszcze troche wezmą sie za tych nierobów mechaników i elektryków śpią na nockach zwłaszcza na odl Alu szkoda gadać łażą jak bezpańskie psy
    ReviewUserIcon
    Złoty

    28.02.2020 22:47

    Inne

    Praca w mahle to wyścig szczurów same (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Święty Józef

    26.02.2020 16:09

    Inne

    To prawda diabeł po dziale łazi i się chwali aż CBA mu się na wiejską zwali
    ReviewUserIcon
    Dv

    26.02.2020 04:09

    Inne

    A mikołaj z Alu ze zm. A dalej sie tak podnieca? Następny nawiedzony ambicja uderzyła do głowy
    ReviewUserIcon
    Hjk

    26.02.2020 03:25

    Inne

    Pisz po imieniu nie melon tylko każdy wie o kogo chodzi Nowak. A
    ReviewUserIcon
    Ksw

    26.02.2020 01:34

    Inne

    Rogaty ze zm a nic nie robi aby łazi pierdoly wali na nockach śpi u mechaników też ładny rozpizdziaj wuja weź sie za robotę
    ReviewUserIcon
    Ksw

    26.02.2020 01:24

    Inne

    Melon może sobie zastraszać u siebie w domu
    ReviewUserIcon
    Ksw

    26.02.2020 01:16

    Inne

    Melon to głąb i (usunięte przez administratora) po podstawówce
    ReviewUserIcon
    Jebduj

    25.02.2020 19:06

    Inne

    Melon się na ręcznej ogarnoł czy nadal zastrasza pracowników
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Zniszczol

    25.02.2020 18:59

    Inne

    Ile dajom na swienta ? Wiadomo co ?
    ReviewUserIcon
    Odlew

    25.02.2020 07:56

    Inne

    Sprzątane nie jest i nie będzie . Albo mają iść sztuki albo porządki. Za taki stan maszyn odpowiedzialny jest sam kierownik. Mistrzowie nie umieją mu w biurze nic powiedzieć bo się boją . Jeszcze trochę i będą po ścianach chodzić bo mobber tak chce ..... Powodzenia ja pracuję do końca marca i idę gdzie indziej. Nigdzie i nigdy nie widziałem tak popie..... Kadry jaka jest w mahle. Polaczek Polaka zje byleby Niemiec był zadowolony . Panie kierowniku grunt że jest nowy Tiguan nie ? Co tam czynnik ludzki ? Lepiej zjechać i zgnoic . Życzę Panu jak najlepiej ale lepiej aby nigdy Pan nie potrzebował pomocy bo ludzie nie zapominają jak Pan ich traktuje.
    ReviewUserIcon
    Ksw

    25.02.2020 01:31

    Inne

    Slyszalem że na odlewnie Alu jest tyle chętnych że walą oknami i drzwiami ????
    ReviewUserIcon
    Święty Józef

    21.02.2020 01:14

    Inne

    Brygadzista że zmiany A na odlewni aluminium ma nowe żeby
    ReviewUserIcon
    Brylant

    24.02.2020 17:58

    Inne

    Na odlewni znów sraczka wypłynęła z biura mistrzów bo rogaty wlecial na halę porządki mu się nie spodobały postraszyli kogo trzeba i tyle. Jeszcze chwila i nie będzie miał kto pracować bo chętnych brak
    ReviewUserIcon
    Ktoś coś?

    18.02.2020 22:47

    Inne

    Słyszałem że jakieś podwyżki od kwietnia i dodatek za weekendy ma wrócić wiecie coś na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Zrezygnowany

    22.02.2020 08:00

    Inne

    Tak tak bedom możecie kupować domy samochody bo zakład się szarpnie na całe 3 % tak się dba o pracowników w światowej firmie żal !!!
    ReviewUserIcon
    Kode

    24.02.2020 17:53

    Inne

    Żadnej podwyżki tylko to co nam się należy tzw podwyżka inflacyjna ok4% czyli nic nie odczujemy na wypłacie i nie wiadomo od kiedy. Żadne weekendy itp. Socjalne również bez zmian bo w zeszłym roku o tej porze już wisiały info w gablotach . Tak więc jeśli chcemy zmian to trzeba zmienić pracę.
    ReviewUserIcon
    Ksw

    21.02.2020 12:47

    Inne

    O to chyba premie dostał i sobie wprawił
    ReviewUserIcon
    Święty Mikołaj

    22.02.2020 01:53

    Inne

    Źębty ma z peręł
    ReviewUserIcon
    Święty Piotr

    21.02.2020 22:23

    Inne

    I to nawet podobno z kości słoniowej
    ReviewUserIcon
    JA

    20.02.2020 16:44

    Inne

    Czy w Kobiernie jest praca dla kobiet
    ReviewUserIcon
    Qwerty12345

    05.02.2020 13:01

    Inne

    Jak wygląda praca w kobiernie potrzebuje pracy bez umowy A dowiedziałem się że tak można w tym zakładzie
    ReviewUserIcon
    Poli12

    12.02.2020 12:29

    Inne

    Urząd skarbowy nie będzie dochodził skąd dodatkowe kwoty na koncie
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.02.2020 06:37

    Inne

    Jakim koncie? Wszystko legalnie w kopercie do rączki :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.02.2020 02:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    StalowaKobra

    13.02.2020 20:13

    Inne

    Sadze, że myśli jednak nad tym, że zmiana wpłynie pozytywnie na działanie brygady. Pozdrawiam :D
    ReviewUserIcon
    Pomocny

    14.02.2020 00:46

    Inne

    Za pracę na 4 zmiany dostaniesz tylko dodatek za zmiany nocne około 100 zł na miesiąc poza tym nie licz na nic bo nie ma nawet żadnego dodatku za pracę w weekendy, nie pracuje się źle ale jest duża presja i stres i od jakiegoś czasu tylko słychać oszczędności i najgorsze jest to że oszczędzają na pracownikach a to w dobrą stronę nie idzie
    ReviewUserIcon
    Piast

    11.02.2020 16:52

    Inne

    Średnia krajowa 5100 , zaklad przynosi milionwe zyski a nam mamią oczy że nie ma dla nas pieniędzy... to dlaczego dla nich są pieniądze na premie itp?! KPINA!!!
    ReviewUserIcon
    ANDY

    08.02.2020 21:43

    Inne

    Prawda jest taka że to nie sprzątaczki robią ten (usunięte przez administratora) w toaletach tylko pracownicy i jestem ciekawy czy w domu też tak robią.
    ReviewUserIcon
    Jan

    28.01.2020 16:04

    Inne

    Sprzątaczki na aluminium weźcie się w końcu za sprzątanie. Bo jeszcze trochę to będziemy tkwić w brudzie po szyję
    ReviewUserIcon
    Aga

    30.01.2020 16:12

    Inne

    Gdzie jest ich szefowa ? Nie widzi tego (usunięte przez administratora) kiedyś tak nie było
    ReviewUserIcon
    Szoko

    08.02.2020 17:22

    Inne

    To może zaczni się czepiać palaczy bo jestem ciekawa czy w domu też popierosu woli byłe gdzie
    ReviewUserIcon
    Mała czarna

    06.02.2020 19:25

    Inne

    Nie wiem kto dał ten wpis o paniach sprzątających , ja pracuję na tłokach i zawsze czysto mamy. Bardziej mnie denerwują ludzie z hali robią (usunięte przez administratora) nie szanują kogoś pracy. Ktoś kto zrobił wpis celowo komuś chce zaszkodzić albo chcą pojechać po wypłatach sprzątającym. Niech panie się nie przejmują wszystkie jesteście super i ja cenie wasza pracę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2020 10:49

    Inne

    Popieram. Wygląd toalet świadczy głownie o osobach z nich korzystających. W podstawowym zakresie mozna przecież samodzielnie utrzymać czystosc i sprzątać po sobie, to minimum szacunku dla osób sprzatajacych (i wspólpracowników). Szanujmy siebie i innych.
    ReviewUserIcon
    Mała

    05.02.2020 12:33

    Inne

    Witam. Napisaliście absurdy do puszek? Czy tylko tutaj jesteście tacy odważni ?
    ReviewUserIcon
    Miły pan

    06.02.2020 14:40

    Inne

    Ja napisałem . Ciekawe co z tego wyjdzie????
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.02.2020 00:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andy

    05.02.2020 12:57

    Inne

    Na co czekasz już uciekaj
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.02.2020 18:48

    Inne

    Idę o zakład, że będziesz nadal pracował i zatruwał atmosferę. Tylko tutaj jesteś taki „odważny”. A jeśli nie jest tak, to na co czekasz?
    ReviewUserIcon
    Pip

    05.02.2020 18:07

    Inne

    Co wy tak na te sprzątaczki niech każdy z was pokaże jaki porządek zostawia po sobie swoje wychowanie oplute siany, pełno petów aż sie żygać chce w niektórych kiblach jak sie to widzi troche kultury od siebie
    ReviewUserIcon
    Reni

    30.01.2020 20:23

    Inne

    Trzeba będzie zgłosić to chyba bo jak można,zapuscic tak teren .Gdzie jest ich kierowniczka ? Kiedyś tak nie było
    ReviewUserIcon
    AGA

    30.01.2020 20:05

    Inne

    Gdzie jest ich szefowa
    ReviewUserIcon
    Mała

    24.01.2020 17:08

    Inne

    Witam. Słyszeliście o nowym cudownym pomyśle dla ekip 3 zmianowych, aby pracować w weekendy a wolne w poniedziałek i wtorek. Powód- bo prąd jest tańszy w weekend. Co tu się dzieje to już ludzie pojęcie przechodzi.
    ReviewUserIcon
    Tłok

    27.01.2020 18:10

    Inne

    Pomysł godny naszego byłego dyrektora tylko on mógł na to wpaść haha No chyba ze się mylę normalnie pogratulować !!!
    ReviewUserIcon
    Haha

    28.01.2020 21:18

    Inne

    A to biurowi też niech przychodzą w sobotę niedzielę a poniedziałek wtorek wolny

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.