opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1024 ocen
Opinie(4999)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4999)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jojo

    16.03.2020 22:10

    Inne

    Wszystkie sklepy są pozamykane. Są po otwierane tylko te niezbędne czyli z żywnością. Czy produkcja w mahle jest niezbędna??? Czemu rząd się nie zainteresuje tym że kołchozy mahle Krotoszyn i VW Poznań prosferuja
    ReviewUserIcon
    Przemo

    16.03.2020 21:39

    Inne

    Czy zarząd,dyrektorzy i kierownicy zdają sobie sprawę z tego,że ryzykują życiem i zdrowiem ludzi którzy na nich pracują?Co będzie jeśli zdarzy się najgorsze pomyśleliście w ogóle?Dzisiaj widziałem jednego pseudo kierownika na Tłokach (taki trochę rudy był) ręce w kieszeni trzymał i szedł prawie po ścianie,wzrok skierowany w podłogę żeby czasami nie musiał komuś kopnąć głową....Taki typ jest kierownikiem to jest jakaś Paździoch A nie kierownik.
    ReviewUserIcon
    ja

    16.03.2020 13:43

    Inne

    Przy ostatnich informacjach...... można tylko współczuć pracownikom z Mahle
    ReviewUserIcon
    QBK

    16.03.2020 20:05

    Inne

    Ci którzy myślą to niedługo pójdą na wolne a reszta będzie dalej szarpać. Produkcja musi iść bo tu od dawien dawna liczy się sztuka a nie człowiek. Kierownictwo z prawie wszystkich działów siedzi w domku a robol szarpie i roznosi choróbsko. Przecież ludzie normalnie chodzą do pracy pomimo że kilka dni temu byli za granicą i wszystko jest odgórnie wyciszane żeby się nie wydało i żeby zakładu nie zatrzymali. Moi kochani pracownicy, jeżeli zależy wam na rodzinie i innych bliskich to uciekajcie na wolne/opiekę póki jeszcze nikogo nie zaraziliście bo mahle wstrzymane nie będzie, dam sobie rękę uciąć
    ReviewUserIcon
    Deener

    16.03.2020 17:52

    Inne

    O którego byłego dyrektora chodzi?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2020 20:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krot

    15.03.2020 19:50

    Inne

    zakład zamkną a Ty za co papier toaletowy kupisz?
    ReviewUserIcon
    Gg

    16.03.2020 12:23

    Inne

    Żal mi takich ludzi jak ty,pazerniak
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.03.2020 10:29

    Inne

    Proszę zwrócić uwagę na automaty od kawy i herbaty też nie są dezynfekowane. Ostatnio byłem świadkiem jak Pan, który je obsługuje przelecial w minute cztery automaty, nie mówiąc o tym jak wygląda tacka ściekowa od herbat. Jesna masakra.
    ReviewUserIcon
    Zdumiony

    16.03.2020 09:59

    Inne

    Ludzie panikujecie jak małe dzieci a jak to wszystko się skończy i o wszystkim zapomnicie to zapewniam was że jeszcze w tym roku na jesień wielu z nas zachoruje na "grypę" ale do pracy przyjdzie bo to tylko grypka z tą różnicą że w niektórych przypadkach będzie to COVID-2019 ale kto by pamiętał że coś takiego było...
    ReviewUserIcon
    Żona pracownika

    16.03.2020 07:21

    Inne

    W normalnych firmach montuja stacje dezynfekujace na kazdym rogu a tu jakas żenada i jeszcze każą ludziom nosic badziewne mydlo w kostce ktore dostaja nie wiem jak? Chyba mydelniczke w kieszen sobie włożyć. Jak nie chca zamknac zakladu to chociażby zadbali o to zeby plyny dezynfekujace byly i mydla w toaletach....(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    L4

    15.03.2020 21:01

    Inne

    Ludzie idzicie na l4 zawsze macie 80% a jak zamkną zakład dostaniecie jedynie 60% postojowego, myślenie nie boli????
    ReviewUserIcon
    Normad

    15.03.2020 20:43

    Inne

    Kto może niech od poniedziałku zostanie w domu, dla dobra wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Lekki

    15.03.2020 20:09

    Inne

    Wlasnie widac jak zakład przejmuje sie pracownikami ,zamiast zamknąć bude na dwa tyg. To po co niech czaskaja bo premii nie będzie.biurowi wolne maja bo pracują w domu i w tym momoncie każdy powinien (usunięte przez administratora) L4 toby im sie oczy otwarly.
    ReviewUserIcon
    Pracownik89

    15.03.2020 11:15

    Inne

    Od poniedziałku biurowi pracują w domach, operatorzy to mięso armatnie niech chorują niech ich szlak trafi. Ważne że mądrali w biurze będzie najwięcej jak się rozprzestrzeni przez ich pazerność to im (usunięte przez administratora) dobiorą
    ReviewUserIcon
    Biurowy

    15.03.2020 19:40

    Inne

    Ja pracuje w biurze i jutro też normalnie do pracy ide. To samo osoby ze mną pracujące. Sianie paniki nie pomaga. Każdy się boi ale zachowajmy rozsądek.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.03.2020 19:36

    Inne

    Jak wiecie ze ktos byl w Niemczech to czemu tego nie zglosicie odpowiednim sluzba. Tyle ludzi pracuje na tlokach i chcecie narazac swoich bliskim. Nie porozumiem tego. Albo ktos specjalnie to napisał zeby siać panikę i to nieprawda.
    ReviewUserIcon
    Dx

    15.03.2020 19:12

    Inne

    Zakład w Nowych Skalmierzycach zamknięty...kiedy nasi przełożeni pójdą po rozum do głowy i zamkną MAHLE???? Tragedia u nas wisi na włosku,to tylko kwestia czasu
    ReviewUserIcon
    Tłoki

    15.03.2020 19:05

    Inne

    Kto był ze zmiany C w Niemczech i chodzi do pracy?
    ReviewUserIcon
    Halo

    15.03.2020 11:51

    Inne

    Kto idzie jutro do pracy?
    ReviewUserIcon
    Przemo

    15.03.2020 18:03

    Inne

    Ja idę. Trzeba trzymać rękę na pulsie ...
    ReviewUserIcon
    Czuczu

    15.03.2020 18:49

    Inne

    Chyba wszyscy bo nikt nie odpowuada
    ReviewUserIcon
    Diagnose

    15.03.2020 12:20

    Inne

    A Rob zdrowy czy nie. Bo skoro jest zarażony to należy zamknąć tłoki. Miał styczność przez 2 dni z wieloma osobami.
    ReviewUserIcon
    Normad

    15.03.2020 12:14

    Inne

    Na mieście pustki, tylko co jakiś czas słychać karetke na sygnale...
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    14.03.2020 07:03

    Inne

    Kierownicy i biurowi pobrali wolne z laptopikiem w domku a ciemny lud ryzykuje na ich premie
    ReviewUserIcon
    Jaa

    14.03.2020 22:51

    Inne

    I co po wolnym jak koles z produkcji na tlokach pojechal do niemiec na kilka dni i chodzi do pracy bo przecież jest zdrowy.. brawa dla ciebie baranie.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    15.03.2020 11:00

    Inne

    Proste rozwiązanie zadzwońcie do sanepidu
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2020 23:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kałak

    15.03.2020 10:31

    Inne

    Nie możecie sami czuba zgłosić?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Mahler

    15.03.2020 09:27

    Inne

    Dzwonić do lekarza brać L4 na telefon i po sprawie.
    ReviewUserIcon
    Witam

    15.03.2020 08:17

    Inne

    Zlikwidowano stojaki z piciem zimnej wody bo higiena. A ja zapytam gdzie higiena na stolowce jak są automaty do herbaty i tak samo dzialaja jak te co do wody. A kto przez weekend sprzata stołówkę, a dwa gdzie higiena na szatni. Chyba ktos o czymś zapomnial.
    ReviewUserIcon
    Mister

    15.03.2020 07:56

    Inne

    Zlikwidowano stojaki z piciem zimnej wody bo higiena. A ja zapytam gdzie higiena na stolowce jak są automaty do herbaty i tak samo dzialaja jak te co do wody. A kto przez weekend sprzata stołówkę, a dwa gdzie higiena na szatni. Chyba ktos o czymś zapomnial.
    ReviewUserIcon
    Niki

    15.03.2020 07:04

    Inne

    Zglosic do kierownika
    ReviewUserIcon
    Wrona

    14.03.2020 23:36

    Inne

    W duu mają szfabyy. Polakow niech (usunięte przez administratora) Niech zamkną ten zakład na 2 tyg to jest dużo ludzi. A dlaczego ludzie się nie postawia?
    ReviewUserIcon
    Operator

    14.03.2020 23:29

    Inne

    Dlaczego na tulejach i nie tylko tłoki zawory pracownicy muszą pracować jak gdyby nigdy nic a białe koszulki nagle praca zdalna czy oni teraz wykonują swoją pracę w 100% np technolodzy cały czas byli na halach teraz ich nie ma więc twierdzę że nie wykonują swojej pracy do końca jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracowników produkcyjnych szkoda słów pracownik od pracownika na wyciągnięcie ręki dotykamy wspólnie jeden i ten sam przyrząd pomiarowy gdzie tu logika. Logika jest jedna liczą się słupki zielone
    ReviewUserIcon
    Wkurwiony

    14.03.2020 22:42

    Inne

    A jeden cymbal z tłoków byl w niemczech 3 dni i chodzi normalnie do roboty... głupota nie zna granic.
    ReviewUserIcon
    Hahahaha

    14.03.2020 20:11

    Inne

    Jak ludzi zabraknie do pracy wtedy otworzą się oczy a białe koszulki nie wejdą na produkcję oni mają delikatniejsze dłonie niż te panie z produkcji hahaaha
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    14.03.2020 10:50

    Inne

    Zakaz zgromadzeń ludzkich od 50 w górę. Dotyczy wszystkich również pracodawców. Ciekawe czy to obejdą.
    ReviewUserIcon
    rem

    14.03.2020 17:38

    Inne

    Praca nie spełnia definicji zgromadzenia, choć defacto tym jest. Produkcja będzie szła doputy będzie to możliwe.
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.03.2020 20:09

    Inne

    niee, zakładów pracy to nie obowiązuje
    ReviewUserIcon
    Nikt

    14.03.2020 04:36

    Inne

    Od poniedziałku L4 ... Nie widzę innego rozwiązania
    ReviewUserIcon
    Hjk

    13.03.2020 21:34

    Inne

    Putin jak idzie pod prysznic to ma (usunięte przez administratora) czerwoną jak pawian od siedzenia największy nierób na Alu
    ReviewUserIcon
    mhl

    13.03.2020 18:22

    Inne

    kolejne osoby z podejrzeniem koronawirusa w krotoszynie miedzy innymi pracownicy mahle .. jeszcze tydzien temu kazdy uspokojal nie panikujcie w Polsce nie ma potwierdzonego koronawirusa a dzis pozamykane szkoly urzedy sklepy restauracje serio wierzycie ze w 4tys zakladzie nie bedzie ani jednej osoby ktora miaala kontakt z zarazona osoba ? jak dla mnie zaklad powinien byc zamkniety na 2 tygodnie juz teraz
    ReviewUserIcon
    Nhb

    13.03.2020 18:19

    Inne

    Słuchajcie ludzie białe koszulki dostały pracę do domu , produkcja ma zakaz wchodzenia do biur , laboratorium zrobili z nas hołotę która będzie robic i zdychac. Czytajcie co dzieje się we Włoszech
    ReviewUserIcon
    Dokładnie

    13.03.2020 18:19

    Inne

    Dokladnie
    ReviewUserIcon
    Nat

    13.03.2020 18:03

    Inne

    Zamknąć zakład na dwa tygodnie ludzie życie macie jedno
    ReviewUserIcon
    Aga

    13.03.2020 15:51

    Inne

    Powinni zatrzymać zakład choćby na tydzień, bo za kilka dni mogą nie mieć ludzi do pracy
    ReviewUserIcon
    Janusz

    12.03.2020 14:31

    Inne

    Słyszeliście że około 200 osób poszło na opiekę nad dziećmi do 8 roku życia.? Wniosek do pobrania na stronie zusu. Wypełniamy, zanosimy do kadr i ten sposób unikamy możliwości zarażenia koronawirusem A jednocześnie dziękujemy zakładowi za podwyżki, dodatki weekendowe,... Co prawda 80%ale 14 dni spokoju bezcenne
    ReviewUserIcon
    pRACOWNIK

    13.03.2020 15:46

    Inne

    Naprawdę myślisz , że im gorzej firmie tym nam pracownikom będzie lepiej ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.03.2020 15:51

    Inne

    Hmmm - 14 dni spokoju. Wypłata 80% dobre 300 zł mniej. . Widać kasy u Ciebie nie brakuje.
    ReviewUserIcon
    Złoty

    13.03.2020 01:44

    Inne

    A niech naginają a nie na soli kawki spijają z putim niech pokazą co umieją a nie aby 8 i do domu
    ReviewUserIcon
    Józef

    13.03.2020 00:26

    Inne

    To Ryszard M. Bedzie po pracy bral 2 rolki papieru i nigdy dla nas nie starczy z zmiany B jak taki kryzys idzie
    ReviewUserIcon
    Kkk

    12.03.2020 20:58

    Inne

    A jak ktoś nie ma dzieci?? Też nie chcemy zarazić się koronawirusem to oczywiste...co my mamy zrobić?
    ReviewUserIcon
    byly_elektryk

    29.02.2020 20:14

    Inne

    hahahahahha, kocham wasze komentarze takie "bez jaj"!!! mocni w internetach a dalej w mahle (usunięte przez administratora)pozdrawiam podwyżek życzę i miłej atmosfery w pracy hahha
    ReviewUserIcon
    Mechanik

    01.03.2020 09:31

    Inne

    Akurat lepszej pracy od mechanika i elektryka w mahle nie znajdziesz . Można sobie polezec i poodpoczywac
    ReviewUserIcon
    byly_elektryk

    12.03.2020 17:40

    Inne

    Wiem bo byłem elektrykiem w mahle, Robota fajna, technologie i nowinki na bieżąco tylko troche z zarobkami mahle w czasach zacofanych .

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.