opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1024 ocen
Opinie(4999)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4999)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Produkcja

    20.03.2020 19:26

    Inne

    Związkowiec chodzi i każe brać L4 żeby zaoszczędzić na urlopie
    ReviewUserIcon
    Xxxxxx

    20.03.2020 15:45

    Inne

    Co z osobami które maja umowy do końca miesiąca ? Podobno mają nie przedłużać ...chodzi również o osoby na MAHLE
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.03.2020 15:43

    Inne

    Co z osobami które maja umowy do końca miesiąca? Niby maja nie przedłużać ?! Chodzi tu również o osoby które są na MAHLE na czas określony ...
    ReviewUserIcon
    Milosz

    19.03.2020 09:12

    Inne

    Volkswagen zawiesza produkcję w Poznaniu, Swarzędzu i Wrześni od czwartku (19 marca 2020 r.) Zawieszenie będzie obowiązywać wstępnie przez dwa tygodnie. „To była trudna, ale absolutnie właściwa decyzja. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników są dla nas absolutnym priorytetem. Przed nami trudny czas, który dotyka każdej sfery naszego życia. Załoga Volkswagen Poznań już wiele razy potwierdziła, że jesteśmy razem, na dobre i na złe i w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim pracownikom.” - powiedział Jens Ocksen, Prezes Zarządu Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Lulu

    20.03.2020 04:57

    Inne

    Bo mają związki ,a nie .........
    ReviewUserIcon
    Kryzys

    20.03.2020 12:42

    Inne

    w volkswagenie tez jest urlop
    ReviewUserIcon
    Czeczlaczek

    19.03.2020 16:02

    Inne

    Zakład staje na 4 tygodnie 2 pierwsze to postuj letni 3 tydzień to grafiki z całego roku czyli bezpłatne a 4 tydzień to 60 procent płatne czyli zakład wyruchał nas na stojąca lepiej iść na L4 i mieć całe 4 tygodnie płatne 80 procent
    ReviewUserIcon
    ???

    19.03.2020 22:15

    Inne

    A co jeśli będąc na L4 przy pierwszym kryzysie będą patrzeć kto kombinował i po prostu pójdziemy do odstrzału? Bo słyszałem o czymś takim.
    ReviewUserIcon
    Kryzys

    20.03.2020 12:36

    Inne

    I bardzo dobrze - kto nie pracuje, niech nie je
    ReviewUserIcon
    Mądra

    20.03.2020 12:24

    Inne

    "Pracownik odwołany z urlopu ma prawo do zwrotu kosztów poniesionych w związku z odwołaniem z urlopu. Koszty te muszą być bezpośrednio związane z odwołaniem"w takim razie co z zadatkami, które pracownicy wpłacili na wczasy gdyż postój ustalony był na 3 sierpnia i to zakład zmienił termin więc niech zakład pomyśli też o tym, że pracownicy zaczną składać wnioski o zwrot pieniędzy wpłaconych na wczasy w związku ze zmianą terminu,a to są nie małe kwoty.
    ReviewUserIcon
    H.P.

    19.03.2020 16:17

    Inne

    Tak jak chcieliście od poniedziałku stoimy.Ale co z tego skoro wezmą nam urlop na postój.
    ReviewUserIcon
    rob

    19.03.2020 22:27

    Inne

    Skoro zaklad staje bo jest postój to jakim prawem mamy brać urlop? Niech mi ktoś to wyjaśni bo nie rozumiem. Inne zakłady też stoją i nikt pracownikom urlopów nie wciska na siłę.
    ReviewUserIcon
    myslacy

    20.03.2020 11:40

    Inne

    no pewnie, zakład nie produkuje, nie sprzedaje to Sw Mikołaj przyniesie wypłaty. Chłopie rusz głową idzie kryzys, zaraz robote stracisz i bedziesz stał pod płotem zakładu błagając zeby cie najeli chociazby do czyszczenia kibla.
    ReviewUserIcon
    Zwykły robol

    17.03.2020 09:46

    Inne

    Ludzie którzy apelujecie do zakładu o zamknięcie idźcie na chorobowe i tyle bo inni chcą jakoś żyć trzeba opłacić rachunki kredyty a jak zamkną zakład nikt ci grosza nie zapłaci
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    18.03.2020 22:07

    Inne

    '' Jak się nie umie liczyc''... Powiem Ci coś jak się nie umie to się nie wypowiada na forach... Ha ha
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    20.03.2020 11:08

    Inne

    Nie brać kredytów... pewnie jeszcze jesteś kawalerem, rozwodnikiem bo nikt z takim... Nie wytrzyma i mieszkasz pewnie z mamusia bo tak łatwiej, mama obiadek zrobi, mama opłaty zrobi.jesteś pi.... Z.... (usunięte przez administratora) A i tyle a jak mamusi zabraknie...
    ReviewUserIcon
    Volk

    19.03.2020 15:28

    Inne

    Od poniedziałku mamy postój letni przeniesiony.Panie kierowniku słuszna decyzja, wszystkim się nie dogodzi.Mam nadzieję że szybko wrócimy do stanu przed tym wirusem
    ReviewUserIcon
    rem

    20.03.2020 07:41

    Inne

    Łubudubu, łubudubu niech nam żyje prezes klubu...
    ReviewUserIcon
    Pracownik biórowy.

    19.03.2020 10:48

    Inne

    Uwaga potwierdzone info z biórowca od poniedziałku idziemy na postuj bezpłatny. W sobote i niedziele będą wam dawali do podpisania wnioski.
    ReviewUserIcon
    Robson

    19.03.2020 19:38

    Inne

    Nieprawda. "Postuj" nie będzie bezpłatny. Skąd te informacje kolego ?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    20.03.2020 03:23

    Inne

    Zwiazkowiec leży gdzieś ochlany bo dostał w kopertę żeby się nie udzielać haha My na urlopy potem sobie odrobiny te okienka które nam policza w 3 tyg postoju haha a potem postojowe 60% i bajka na wakacje i tak nie pojedziesz bo za co A i po co A tak nie mamy już urlopu haha
    ReviewUserIcon
    Operator

    19.03.2020 20:51

    Inne

    Zaklad pracy nie ma prawa wysłać nas na urlop wypoczynkowy polecam aby związki zapoznały się z obecnie panującymi przepisami a nie mydla na oczy ze mogą nas wysłać
    ReviewUserIcon
    Miłosz

    19.03.2020 20:34

    Inne

    W Ostrowie Wielkopolskim pracujemy do piątku następnie przechodzimy na 2 tyg. postuj z uwagi na coraz szerzej rozprzestrzeniającą sie epidemię , bo co z tego ze bedziecie teraz chodzic do pracy jak za chwile 3/4 produkcji zachoruje moze wtedy przejrzą na oczy kierownicy z mahle Krotoszyn,pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Koziołek

    19.03.2020 19:05

    Inne

    Co niektórzy płakali jak to im źle, że trzeba zamknąć i w ogóle to teraz jest ta chwila na którą czekaliście... ciekawe na jak długo.. aczkolwiek gospodarka strasznie wyhamowała przez tego KORONA VIRUS także ... będzie sra.czka , oby nie większa niż w 2008. Otworzą się oczka co niektórym jak pójdą do prywaciarza zapieprzać i będą się prosić o wypłate a taki (usunięte przez administratora) w dniu wypłaty zapyta- A JUŻ POTRZEBUJESZ? Pozdro dla normalnych z tego zakładu.
    ReviewUserIcon
    Gdzie jest Czorny?

    18.03.2020 16:47

    Inne

    Co robią związki czy mają jakieś plany na ewentualność zamknięcia zakładu? Czy podejmują jakieś rozmowy z pracodawcą w związku z sytuacją w jakiej się znaleźliśmy? Może są już w domu na l4? Co o tym myślicie? A może macie jakieś informacje?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    19.03.2020 18:11

    Inne

    Związki od paru lat są na kwarantannie!
    ReviewUserIcon
    Mahle

    19.03.2020 18:56

    Inne

    Związkowcy jak już historia pokazała - nie mają nic do powiedzenia. Wypiszcie się ze związków to ich też wyrzucą z powrotem na produkcje.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    19.03.2020 18:25

    Inne

    Co z postojem letnim skąd urlop no i może jakiś dodatkowy urlop za brak chorobowego gdzie jest związkowiec i kto się jeszcze nie wypisał
    ReviewUserIcon
    Pracownik 30

    19.03.2020 17:47

    Inne

    Chciałbym podzielić się opinią co do tego urlopu poszło sobie dwóch związków do prezesa prezes przedstawił im że dwa tygodnie urlopu i tydzień bezpłatny i chłopaki pokiwali głowami, że się zgadzają i podpisali żadnych negocjacji co prezes powiedział tak zrobili takie są związki w tym zakładzie
    ReviewUserIcon
    KIM

    19.03.2020 17:07

    Inne

    Czorny ty sprzedawczyku pokazałeś teraz kim jesteś
    ReviewUserIcon
    Zal

    19.03.2020 15:41

    Inne

    No i wystukaja nas z urlopu
    ReviewUserIcon
    Mahle

    19.03.2020 15:25

    Inne

    Moi drodzy, chcieliście zamknięcie zakładu to go dostaliście. Postój 23.03 - 03.04
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.03.2020 10:32

    Inne

    Witam też jestem pracownikiem i apeluje do tych którzy na siłę chcą coś zamykać. Opamiętajcie się .... Podejrzewam że takie bzdury piszą kawalerzy którzy na dzień dzisiejszy biorą pensje bez podatku stąd też zaczyna się w głowach przewracać. Grozi nam katastrofalny kryzys ... W mojej opinii zakład z braku zapotrzebowania i tak zatrzyma się ale wtedy jakie wynagrodzenie dostaniemy ? . Czarne chmury się zbierają więc póki co cieszmy się że jeszcze jest co robić.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Nikt

    17.03.2020 00:23

    Inne

    Zamkną w końcu ten chory zakład czy nie????
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    18.03.2020 22:26

    Inne

    W końcu ktoś rozsądnie przedstawił sytuację... Bo albo jest praca i płaca albo... No cóż jesteśmy BEZ pracy i BEZ kasy. Proste.
    ReviewUserIcon
    zera

    18.03.2020 22:53

    Inne

    Pracownik rozpędza się ściana go sama znajdzie co za beton ????
    ReviewUserIcon
    Tak

    18.03.2020 22:52

    Inne

    Tak działa ludzka psychika która sama nas doprowadzi do tragedii wszyscy będziemy bankrutami. Nie ma żadnego wirusa ...
    ReviewUserIcon
    prawy

    18.03.2020 22:26

    Inne

    Załośni jesteście.tylko płakać potraficie, jak mi to mało płacą.. itp. jak sie nie podoba to do gembiaka pracować. I po za tym jak wam zakład zamkna na czas epidemii To wyslą was na postojowe i wtedy dostaniecie 60% wynagrodzenia. HAHAHAHAHA i co wtedy dalej bedziecie płakac na forum? Takie z was kozaki w internetach a w pracy " tak Majster juz ide..: HAHAHAHAHAHA
    ReviewUserIcon
    Zaraza

    15.03.2020 18:23

    Inne

    Dzwonic i brać L4. Nikt za nami się nie wstawi . Wtedy kierownikowi z odlewni Aluminium nie pomoże nawet jazda do pełnej godziny haha
    ReviewUserIcon
    TomaszSiewczyński

    18.03.2020 12:10

    Inne

    Taki do przodu jesteś to się podpisz kolego, zobaczymy ile w tobie z bohatera gdy przyjdzie Ci się mijać z osobami do których kierujesz te wypociny
    ReviewUserIcon
    zeta

    18.03.2020 21:38

    Inne

    Ty wystaw sobie świadectwo poczytalności .
    ReviewUserIcon
    Prawda

    18.03.2020 16:40

    Inne

    Najlepsze jest to że ci którzy boją się najbardziej to przychodzą do pracy i narzekają ze nie zamykają zakładu a na l4 są ci co mają w(usunięte przez administratora)tą robotę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2020 08:21

    Inne

    Ludzie co oni z nas robią. Duże zakłady jak Poznań Września Tychy zamykają się na czas epidemi. W Ostrowie chodzą tylko do soboty potem zakład stoi. A my co nie dość że wypłaty są jakie są, o nasze bezpieczeństwo w epidemi też nikt nie dba. To jeszcze musimy pracować jak inni zamykają zakłady. Przecież to co robi z nami góra to jest nie do pojęcia!!!
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.03.2020 15:29

    Inne

    Co ty myślisz, ze zamkną zakład i będziesz miał wolne płatne 100% ? Jak ci nie pasuje to idź na Urlop
    ReviewUserIcon
    Zatroskany

    18.03.2020 07:04

    Inne

    Ktoś ma informacje jakieś? O 6.25 pod portiernie pojechała karetka, jeżeli byłby wypadek to by jechała na sygnale, A tak to aby normalnie wjezdzala
    ReviewUserIcon
    Korono

    17.03.2020 23:14

    Inne

    Pracować nie dyskutować ;)
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.03.2020 14:35

    Inne

    Witam ludzie tak czytam wasze komentarze i się zastanawiam czekacie aż zamkną mahle nigdy tego nie zrobią musicie wszyscy na l 4 iść nie trzeba się zgłaszać do lekarza można to załatwić przez telefon pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze
    ReviewUserIcon
    Prawda

    17.03.2020 20:47

    Inne

    Spora część już jest na L4 głównie pracują ci co aby dużo gadają mało robią. Pozdrawiam wszystkich jeszcze pracujących już niedługo będziecie sobie pluć w brodę
    ReviewUserIcon
    Czeczlaczek

    17.03.2020 08:33

    Inne

    Czemu nikt nie mówi że wczoraj na rannej zmianie na tlokach jeden z mistrzów dostał bardzo wysoką gorączkę i został wywieziony z zakładu a wszystko cicho żeby ludzie nie wiedzieli tylko zapieedalali bo tu się liczy sztuka a nie czlowiek, ludzie jesteście dla tych pedałów z biura tylko numerkiem osobowym jak nie ten to inny. Brać opiekę i L4 niech te szmaty z biura sami idą na maszyny i pokażą jak się pracuje bo mu wszystko źle robimy i jesteśmy kiepy
    ReviewUserIcon
    drako

    17.03.2020 17:48

    Inne

    Mistrza z tłoków... ale jakich? Stalowych czy aluminiowych ?
    ReviewUserIcon
    robol

    17.03.2020 19:07

    Inne

    o kogo dokładnie chodzi i na jakich tłokach ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 23:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gisc

    17.03.2020 17:34

    Inne

    Tak ja. Bralem
    ReviewUserIcon
    Ludwik

    17.03.2020 17:50

    Inne

    DzwonisZ do lekarza rodzinnego mówisz że jesteś przeziębiony zatkany nos, kichanie, bóle mięśni i nie chcesz przychodzić w takim stanie do przychodni (część przychodni jest nawet zamknięta od wewnątrz i nie wpuszczają z przeziębieniem) po takim telefonie normalnie wystawią Ci L4 oraz elektroniczną receptę w aptece podajesz nr i dostajesz leki
    ReviewUserIcon
    Bum

    17.03.2020 17:00

    Inne

    Zakład staje
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.03.2020 07:17

    Inne

    Jestem ciekaw dlaczego jest taka cisza na tłokach skoro zabrali wczoraj mistrza .
    ReviewUserIcon
    Jscy

    17.03.2020 15:56

    Inne

    Bo nikt nic nie mówi kierownik obiecał nas informować na bieżąco ale ten Skład lubi supraise niech nie zdziwią jak za chwilę ludzi nie bedzie
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    17.03.2020 10:15

    Inne

    Co z anglikiem ponoć ma koronę bo nie ma wyników
    ReviewUserIcon
    Podirytowany

    17.03.2020 11:23

    Inne

    Czekaja jak wyniki będą negatywne!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.03.2020 10:50

    Inne

    Dlaczego nie znamy wyniku testu osoby przebywającej na kwarantannie ktora 2 dni pracowała w Mahle? Wyniki mialy byc w piątek ! Dziś jest wtorek!
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.03.2020 09:58

    Inne

    Wy jesteście porabani chcecie to idźcie na L4 albo się zwolnijcie i nie ma problemu A jak pójdziemy na postojowe to będziecie sapac że taka mała wyplata bo to będzie płacone 60% tepaki A dlaczego nikt nie mówi ile osob jest zarazonych na grype i ile już w tym roku zmarło
    ReviewUserIcon
    Normad

    15.03.2020 10:58

    Inne

    Szkoły są zamknięte, żona siedzi w domu z dziećmi. Jaki jest sens takiej izolacji skoro my ojcowie musimy chodzić codziennie do Mahle I mieć kontakt z minimum kilkudzisiecioma osobami które mogą być potencjalnymi zarażonymi bez objawów I zarażaja innych. W takiej sytuacji Włoski scenariusz jest nieunikniony. Związkowiec opowiada bujdy o wdrożeniu specjalnych procedur a prawda jest taka, że podajniki na mydło (zwykłe) są zepsute, klamek nikt nie dezynfekuje a młodzi pracownicy lekceważą zakaz podawania sobie ręki. APEL DO ZARZADU: Zamknijcie zakład puki jeszcze można nad tym zapanować bo za tydzień będzie zapóźno !!!
    ReviewUserIcon
    Xxx

    16.03.2020 22:36

    Inne

    Idziesz do łazienki szatni Dotykasz klamki maszyny przyrządy automaty nikt tego nie dezynfekuje jakoś się nie boisz że ci coś będzie a o podaniu ręki masz problem ze młodzi lekceważą. To może zacznij nosić rękawiczek skoro się boisz
    ReviewUserIcon
    Normad

    17.03.2020 06:06

    Inne

    Noszę rękawiczki cały czas. Tylko tchórze się nie boją.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 19:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.03.2020 02:44

    Inne

    Jakiego mistrza wywieźli ?
    ReviewUserIcon
    Zachowaj spokoj

    16.03.2020 22:17

    Inne

    Spokojnie . Teraz pracujmy a jak wszystko ucichnie to chętnie Cię wysla na urlop bezpłatny bo wkoncu recesja dosięgnie ten sektor gospodarczy . Wtedy Ci powiedzą że zakład nie ma zamówień i trzeba brać urlopy... Ale teraz zapierniczaj żeby wyrobić normy i zadowolić górę. A twoje zdrowie ? Przestan... To korporacja albo dostosowujesz się do warunków albo obierz inną drogę. .... Związki zawodowe chwała się że "po sznurku" zakupiły mydełko bo nigdzie nie ma. Naprawdę wielkie osiągnięcia Panie Macieju. Gratuluję glupoty. W sumie gdybym był na Pana miejscu też bym byle co jadł i byle co gadał przecież pensja jest i to nie mała więc nie ma się co wychylać
    ReviewUserIcon
    Jojo

    16.03.2020 22:14

    Inne

    Czy produkcja w mahle jest niezbędna?? Czy to jest towar pierwszej potrzeby. Dlaczego rząd się nie zainteresuje dlaczego takie kołchozy mahle Krotoszyn i VW Poznań nadal prosferuja????

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.