opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1024 ocen
Opinie(4999)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4999)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Złoty

    02.04.2020 22:48

    Inne

    Miłosz jak ci tu zle to do volkswagena
    ReviewUserIcon
    ANDY

    01.04.2020 20:08

    Inne

    Dzisiaj widziałem na portierni kartkę że autobusy są zawieszone do 19.04.2020
    ReviewUserIcon
    ole

    02.04.2020 21:56

    Inne

    I jak zwykle mają w pompie ludzi którzy dojeżdżają...Chyba, że ruszymy po 19-ym?
    ReviewUserIcon
    Mahle

    02.04.2020 19:50

    Inne

    99% płakało na forum, ze chce wolne bo wirus a teraz każdy się pyta kiedy i czy wrócimy do pracy.. co za wieś.
    ReviewUserIcon
    Stonka

    02.04.2020 16:24

    Inne

    Mahle niech zainwestuje w maseczki dla jednego pracownika po 1. Jak wrócimy do pracy
    ReviewUserIcon
    Milosz

    02.04.2020 13:53

    Inne

    Do wiadomości ZZ i wszystkich którzy płacą im składki. (i innych pracowników bo dotyczy to nas wszystkich) Na Fb ZZ Solidarność z Volkswagen potwierdzają co wynegocjowali z pracodawca warto zobaczyć. 5 tyg przerwy tylko tydz po świętach urlop bieżący, reszta to 2 tyg postojowe 100% płatne, reszta zaległe urlopy , kto nie ma wtedy postojowe dalej 100%, wystarczy wejśc na FB i zobaczyć co mówi ich przewodniczący, i to są związki którym zależy na pracownikach a nie co to u nas,
    ReviewUserIcon
    Pracownik aluminium

    02.04.2020 11:21

    Inne

    Dzisiaj dostaliśmy info że napewno do 13 kwietnia nie pracujemy
    ReviewUserIcon
    korona

    30.03.2020 16:45

    Inne

    ryzyko zarazenia się korona wirusem a oni każą grupie ok. 20 osób robić dach.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ignac

    31.03.2020 15:39

    Inne

    Fugor pracuje cały czas i na zewnątrz i w środku.
    ReviewUserIcon
    woadomo coś

    31.03.2020 15:29

    Inne

    wiadomo coś kiedy do pracy nygusy?
    ReviewUserIcon
    Karol

    30.03.2020 17:35

    Inne

    Do którego zakład nie pracuje?
    ReviewUserIcon
    Xx

    31.03.2020 12:06

    Inne

    Tak dlugo nie bedzie pracowal do poki rzad nie przestanie przywozic zarazy w samolotach z innych krajow.Co chwile londuje samolot z zarazonymi niby Polakami ktorym za granica bylo tak dobrze a teraz wracaja jak szczury w pokiecie z pandemia.Brawa dla naszego rzadi
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    31.03.2020 10:19

    Inne

    Kiedy będą przelewy na kartę edenred więc ktoś coś na ten temat
    ReviewUserIcon
    Taki nikt

    18.03.2020 19:21

    Inne

    Do opisu niżej "pracownik" powiem ci tak ja mam nadzieję że kierownictwo doceni tych ludzi którzy zawsze zostają, inni postój chorobowe święta chorobowe teraz wirus ich już dawno nie ma chorobowe...Czasem człowiekowi jest ciężko chodzi mimo wszystko nie mówi tego słowa że ma (usunięte przez administratora) Że kierownictwo nie zapomni o ludziach którzy wiele lat pracują nie sciemniaja nie jada braków bo starają się dobrze wykonywać swoją prace
    ReviewUserIcon
    TomaszSiewczyński

    27.03.2020 13:46

    Inne

    Anonimowi bohaterzy
    ReviewUserIcon
    Pit

    29.03.2020 20:55

    Inne

    Masz świętą racje byle dużo gadać byle co jako to jestem jaki jestem gotowy do jazdy na maszynie,a w żeczywistośći nawet przerwy na śniadanie nie umieć dać jaki to jestem wy.....ny, a do biura mistrzów co chwila
    ReviewUserIcon
    Rambo

    24.03.2020 18:22

    Inne

    Witam w obecnej sytuacji nawet związki zawodowe nie mogły nic zrobić sytuacja jest poważna na całym świecie i nie wierzcie że w jakiejś fabryce płacą 100 procent postojowego nie ma takich rzeczy Ci co tak wszystko krytykują mogli sami iść zgłosić dyrektorowi czy prezesowi że im nie pasują warunki i urlop każdy ma prawo wystąpić z szeregu
    ReviewUserIcon
    RJ

    29.03.2020 00:17

    Inne

    Związki? Co to znaczy w tej firmie. To jest robienie dobrze zarządowi i na odwrót. Pzdr Czorny
    ReviewUserIcon
    TO

    29.03.2020 00:24

    Inne

    Związek w tej firmie to nic innego jak robienie sobie dobrze. TZN.Związki robią dobrze zarządowi i odwrotnie.
    ReviewUserIcon
    Ksw

    28.03.2020 19:47

    Inne

    Tak jak mówisz pracownik(usunięte przez administratora)tnie bohatera a jak przyjdzie do redukcji to pierwszy sie osra taki mądry to niech sobie zmieni prace nikt go tu nie trzyma siłą.
    ReviewUserIcon
    Lewak

    27.03.2020 17:44

    Inne

    Dołożyli coś na święta ? Czy pukają nas nadal ?
    ReviewUserIcon
    Rambo

    27.03.2020 11:33

    Inne

    Na kartę na święta kasiora do końca przyszłego tygodnia
    ReviewUserIcon
    Karola

    27.03.2020 09:39

    Inne

    Witam mam pytanie wiecie kiedy przeleją kasę na święta
    ReviewUserIcon
    Obudź się

    26.03.2020 23:54

    Inne

    To nie związki zawodowe są dla ludzi lecz ludzie dla związków. Jesli nie bedzie ludzi to nie bedzie związkow. Jasne. Kolejny raz wszyscy mają pokazane że pracownik nie ma nic do powiedzenia. A przedstawiciele związkowcy którym płacicie co miesiąc za organizowanie wycieczek nic innego nie bedą robić i w niczym Ci nie pomogą więc zamiast się użalac nad sobą, narzekac ile musicie płacić podatków i.t.d. pomyśl co dostajesz w zamian za utrzymywanie pseudo związków. Regularne rucha.... Brzydka prawda ale prawda. Powodzenia dla wszystkich którzy płacą kieszonkowe Panom związkowcom. Zobaczycie jak bedą wam przedstawiac kryzys firmy przez lata. Oby składki na związki podniesli . Dla wszystkich zdrowia i przede wszystkim zdrowego trzezwego myslenia w tym trudnym czasie dla wszystkich.
    ReviewUserIcon
    Ak

    25.03.2020 17:20

    Inne

    Dziękujemy wam dobroczyńcy z Zarządu za Przymusowe urlopy Ze wzruszenia aż serce ściska Dla was zysk niemieckich Panow to świętość Dziękujemy wam za troskę o nasze zdrowie Cynizm i obłuda (usunięte przez administratora) godne tylko tych kreatur Dla was liczy się tylko własna premia i niemiecki zysk Karjerowicze i sługusy godni następcy obozowych kapusi w nowym wydaniu
    ReviewUserIcon
    wer

    26.03.2020 22:14

    Inne

    Kogo masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    ptacownik

    26.03.2020 11:06

    Inne

    ktos sie wie kiedy przelew na karate?
    ReviewUserIcon
    arr

    26.03.2020 22:12

    Inne

    Na taekwando za tydzień, na karate - nie wiadomo...
    ReviewUserIcon
    Linder

    26.03.2020 13:34

    Inne

    Wiadomo kiedy mają przelac na te karty??
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    26.03.2020 08:17

    Inne

    Kiedy dają na święta i ile ?
    ReviewUserIcon
    Mahle

    23.03.2020 13:13

    Inne

    Moi drodzy pracownicy, jak wam mija urlop ? ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.03.2020 20:53

    Inne

    Jaki dobrowolny przymusowy dwa tygodnie A później tydzień bezpłatnego. Tak związki zawodowe załatwimy. Żeby zakład wyszedł na czysto pracownik stracił. A mogli płacić postojowe to po co banda naciagaczy,.I śmieszny związkowiec jak chorongiewka
    ReviewUserIcon
    Rafi

    25.03.2020 00:40

    Inne

    Urlop na, który został wysłany cały zakład z powodu epidemii
    ReviewUserIcon
    Kris

    20.03.2020 19:53

    Inne

    Nie wiem co się dzieje w innych działach Mahle, jednak wiem co się dzieje w dziale Aftermarket, gdzie trzy lata temu kierownikiem została osoba, która nie powinna nigdy kierować ludźmi. Ten człowiek nie ma ani uczuć ani żadnych skrupułów. Jak ma zły dzień {czyli bardzo często} znęca się psychicznie na pracownikach {totalny mobing}. Nie dochodzą do niego żadne słowa, uważa się za jedynego, najmądrzejszego. Choc przez około rok był zwykłym pracownikiem magazynu i nie radził sobie z pracą, tp teraz zachowuje się jakby mu rozum odebrało. Pracowałem tam pół roku, jestem już wykończony nim, mam nadzieję że uda mi się załatwić żeby nie miał styczności z ludźmi, zeby coś z nim zrobiono. Ja tą sprawę bede dalej podawał. Mam nadzieję że uda się ulżyć innym pracownikom. To jest nerwus, choleryk, powinien się leczyć. Niestety nikt nie ma odwagi sie mu przeciwstawić, a jak taka osoba się znajdzie on momentalnie ją usuwa. Nie wiem czy jego zwierzchnicy tego nie widzą czy nie chcą widzieć, napewno sytuację im przedstawię.
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    21.03.2020 11:54

    Inne

    Kolego nie tylko ty miałaś problem żeby dogadać się z tzw. "Kierownikiem magazynu" Może od początku... jak pracwał na Aftermarkecie jako zwykły pracownik to na przerwie był pierwszy do pracy ostatni,tak można skwitowac jego prace. Jak był jego poprzednik to mieli go wywalić po okresie próbnym bo nie nadawał się do pracy..."tylko żeby przesiedziec za regałem najlepiej pół dnia" ale tutaj dobroc" wyzej postawionych pracownikow" nie bede określał stanowiska bo będzie wiadomo o kogo chodzi chcieli dać mu szansę... no i dali. Wszystko musi być jak on chcę. Jeżeli nawet nie ma racji to i tak ją ma... osoba uważam że z problemami psychicznymi, niedowartosciowany człowiek, myśli że wszystko mu wolno. Bez szacunku podchodzi do ludzi. To jest osoba która nie powinna nigdy być na takim stanowisku.Pracowałem tam kilka dobrych lat... Najlepsza akcja jest jak chodzi i robi porządek na magazynie. Zazwyczaj gdy nie ma co robić... a bardzo często tak jest... a więc chodzi po magazynie i wyrzuca śmieci na środek drogi po której jeżdżą wózki widlowe... robiąc taki (usunięte przez administratora) oczywiście pracownicy muszą wszystko zostawić i sprzątać cały ten bałagan. Smiech na sali. Ogólnie mówiąc mam bardzo dobre wspomnienia z Aftermarketu ale gdy tam nie było tego czlowieka....Myślę że większość pracowników tak ma. Aaa i jeżeli chodzi o wspomniany mobing w pracy to jak najbardziej potwierdzam niewygodnych dla siebie ludzi czyli ci co nie klaskaja jak mówi zalatwia im taka prace ze nie mają czasu iść do WC... więc jak śmiejesz się z jego żartów to jest spoko a jak nie to masz przesrane. Jak się już na kogoś nakręci to tylko się zwolnić... bo dalsza praca wiąże się z tym że robisz najcięższą pracę... ale i tak udowodni ci że ją źle robisz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kris

    24.03.2020 11:45

    Inne

    Kolego dokładnie tak jak piszesz, dosłownie jak czytam co napisałeś to mam to przed oczami. Niestety on ma nie tak z psychiką i dopoki ktoś z gory się nie ruszy to tego człowieka nic nie zmieni. Jego wieczny tekst "jak będziesz kierownikiem to będziesz mógł się tak zachowywać" - czyli jak opętany. W ostatnim miesiącu to co pisałeś o jego "robieniu porządku" bylo co tydzień, nie dość że wściekły rzucał na środek magazynu, to tak samo wrzucał pod jadące wozki a my musimy przerywać pracę i iść za (usunięte przez administratora) i sprzątać - bo przecież on tu jest "władca". Też wspominam mimo wszystko miło Aftermarket, ale ze względu na w porządku pracowników, którzy zawsze Cię wspierają, pozatym sama w sobie praca też była ok. Szkoda że Ci którzy zostali muszą codziennie z takim psychicznym człowiekiem współpracować, bo naprawdę widząc go odrazu odechciewa sie wszystkiego i tylko czeka co znowu mu się nie podoba. On nie tylko nie powinien kierować zespołem ale powinien przymusowo się leczyć.
    ReviewUserIcon
    Ha ha.

    23.03.2020 08:39

    Inne

    Ja się dziwię. Związki nas znowu w pupie miały i nic nie zrobiły, nic nie wywalczyły nie zdziwił bym się jak jeszcze by podpowiadały zarządowi jak nas u du pić. A tu cisza na ten temat. Znowu wszyscy głowy w dół i nic się nie stało. A drugi temat jest skierowany do władzy. Przez 1.5 tygodnia na halach żądnego łazika. Żadnych tpm, audytów, patroli nikt nie musiał żadnych wykresow kolorować i zakład funkcjonował. I jakoś ta ciemnota za którą nas macie sobie radzi bez tego, produkcja szła. Może za rzędzie tu poszukać oszczędności. Te służbowe auta na których utrzymanie macie 2500 miesięcznie każdy co przy 50 takich autach miesięcznie daje ogromną kwotę wykorzystywać tylko do celów służbowych a nie prywatnych. Nie stać was przy wypłatach dwa trzy razy większych od nas żeby przyjechać swoim autem do roboty. Tylko każdy dumny jak paw. Więc kto tu jest inteligentniejszy jak nie umiecie przeżyć za większe wypłaty od nas i musicie jeździc służbowymi. WIĘC ZARZĄDZIE REDUKCJE RÓBCIE U GÓRY I OSZCZĘDNOŚCI SZUKAJCIE TEZ U SIEBIE. A ZWIĄZKI PODAJCIE SIĘ DO DYMISJI BO DZIWIE SIĘ ZE POTRAFICIE LUDZIOM W OCZY SPOJRZEĆ. W JAKIM KIERUNKU SWOJE DZIECI WYCHOWUJECIE..?
    ReviewUserIcon
    Hajahajaja

    23.03.2020 15:11

    Inne

    No właśnie, musieli robić żadnych audytow ?Ani wykresów trzeba się zastanowić jak bardzo są potrzebni ?Chyba nie są
    ReviewUserIcon
    Oty

    23.03.2020 21:19

    Inne

    Nigdy nie byli potrzebni zdecydowana większość z nich to rodzina/znajomi kierowników
    ReviewUserIcon
    Blada twarz

    22.03.2020 16:15

    Inne

    Czytam opinie ludzi którzy myślą ze zakład pracownikowi pomoże to mnie śmieszy oni myślą o sobie tylko a związki nic nie robią za pracownikiem popieram ludzi co poszli na chorobowe trzeba myśleć o przyszłości co będzie dalej a nie najlepiej wykorzystać teraz cały urlop i grafiki z całego roku A skoro twierdzicie ze może nie być gdzie wracać to i tak co to za różnica czy wziołes urlop czy chorobowe żadna
    ReviewUserIcon
    Www

    23.03.2020 13:02

    Inne

    Zakład ma nas w pompie. A związki. Jakie związki? Ta banda oszołomów która boi się zarządu? Pracowników mają gdzieś i martwią się tylko o swoje stołki. A ci wszyscy którzy pobrali L4 i opiekę zrobili najlepsze co mogli, wreszcie ktoś pokazał tej Mahlowskiej bandzie pseudokierowników że zakład tworzą ludzie a nie roboty, nie żadne popychadła które zrobią co im naczelny wódz rozkaże zrobić. I nawet jeśli jakaś część miała by się spotkać z mszczeniem się góry za taki ruch to nie martwcie się bo pamiętajcie że karma zawsze wraca a na Mahle świat się nie kończy.
    ReviewUserIcon
    Mądra

    20.03.2020 10:34

    Inne

    To teraz zakład pracy będzie zwracał wszystkie wpłacone przez pracowników rezerwacje na wakacje, gdyż postój ogłoszony był od 3 sierpnia i tak ludzie zarezerwowali wczasy,tym samym zakład zmuszając pracowników do innego terminu zobowiązuje się do rekompensaty za straty bo zadatków nikt nie zwróci"iPracownik odwołany z urlopu ma prawo do zwrotu kosztów poniesionych w związku z odwołaniem z urlopu. Koszty te muszą być bezpośrednio związane z odwołaniem" proszę o odniesienie się do tego mądrzejsze głowy , które podjęły decyzję o zmianie terminu urlopu
    ReviewUserIcon
    Gustav

    22.03.2020 17:50

    Inne

    @mądra....nie pracuję w Mahle. Pracowałem ale znalazłem "normalną" pracę za normalne pieniądze z normalnymi ludzmi. Lubie czasem tu wpaść poczytać co tam u was słychać. I siedzę sobie czytam co tam piszecie miedzy maszynami na telefonach i żałuje 5 lat pracy w tym zakładzie. Pozdrawiam i zdrówka życze!
    ReviewUserIcon
    Mecenas

    22.03.2020 23:13

    Inne

    Jak już się szuka po internecie paragrafów to radzę czytać ze zrozumieniem i nie interpretować przepisów "po swojemu" ponieważ kreśli się wtedy na forum sfałszowany obraz obowiązujących norm prawa pracy i szerzy, w swoim jakże nieomylnym przekonaniu, propagandę przeciw pracodawcy jak i prawodawcy
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2020 13:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mahle

    22.03.2020 19:23

    Inne

    Napisz jeszcze raz tak żeby wszyscy zrozumieli
    ReviewUserIcon
    zet

    22.03.2020 20:21

    Inne

    A kto ma niby te 60% skoro ludzie zatrudnieni na Mahle mają 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego ?
    ReviewUserIcon
    Kris

    20.03.2020 20:21

    Inne

    Jestem na tej tzw umowie śmieciowej, przez agencje. Mam pytanie, czy kierownik może zmusić mnie do wzięcia urlopu bezpłatnego??? Przecież mam normalną umowę, a stwierdził, że nie ma dla mnie praxy i muszę wziąć urlop bezpłatny (choć jest około 20 osób to nagle nie ma pracy tylko dla mnie, jak to możliwe, inni normalnie pracują) czy może tak zrobić?
    ReviewUserIcon
    Dx

    22.03.2020 17:26

    Inne

    Kolego nie wiem co to za akcja ale w piątek było zebranie i oznajmili se wszyscy zatrudnieni przez agencję awg zostają zwolnieni po czy po dwóch lub trzech godzinach dzwonił mistrz bądź sam kierownik że cofają to i żadnych wypowiedzeń nie będzie...
    ReviewUserIcon
    zet

    22.03.2020 20:18

    Inne

    Ale o czym Ty piszesz. Dla jakich 19 osób jest praca skoro cały zakład od poniedziałku staje. Nikt Cię nie może zmusić do wzięcia urlopu bezpłatnego ale w tej sytuacji innej opcji raczej nie masz. Ludzie z umowami na Mahle mają 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego a w AWG masz 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc. Więc możesz zabrać 4 dni wypoczynkowego a resztę bezpłatnego bo co innego zrobisz ?
    ReviewUserIcon
    Łazik

    22.03.2020 18:42

    Inne

    Forumowiczki i forumowicze spłaty za pożyczki z kasy zapomogowo porzyczkowej też zostały wstrzymane? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Złoty

    21.03.2020 19:59

    Inne

    Mądra ty debilko weź się lepiej nie wypowiadaj twoja glópota nie na granic
    ReviewUserIcon
    zet

    22.03.2020 07:19

    Inne

    Taaa "glópota". Może sam się nie wypowiadaj skoro nawet poprawnie pisać nie potrafisz.
    ReviewUserIcon
    Mądra

    22.03.2020 12:20

    Inne

    I kto tu jest debilem? głupota pisze się przez u otwarte
    ReviewUserIcon
    Pitii

    22.03.2020 11:20

    Inne

    Mówią że kapitan opuszcza statek tonący ostatni a na odlewni Aluminium jest odwrotnie wszyscy od kadry średniej znikli i został tylko trzeci garnitur odlewni i szeregowcy taka jest prawda że mają nas w pupie w czasie epidemi korony
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.03.2020 12:54

    Inne

    Jeśli czytają to forum osoby które planują przyszłość zakładu, chciałem powiedzieć że w mahle pracują też ludzie którzy nie mają nic wspólnego z tymi kretynami wszystkimi z tego forum i zależy im na jakości i pracy oraz przyszłości w tym zakładzie i starają się w pracy nie używając non stop słowa (usunięte przez administratora) Wiem że rynek pracy doprowadził do tego że do mahle dostają się kretyni po zecie którzy tylko potrafią cisnąć zielony i stoją przed komputer jak ameby bo nie potrafią wpisać nawet sztuk a do wpisania awarii lecą po przełożonego...
    ReviewUserIcon
    zeta

    20.03.2020 07:39

    Inne

    Jaki łeb , ty to pewnie ani zasapowac nie umiesz ani zielonego przycisku wcisnąć ,bo by ci ktoś musiał pokazać który to jest , bo pewnie że nie dość że jesteś tępy to jeszcze daltonistą .
    ReviewUserIcon
    Nicki pistacje

    22.03.2020 08:03

    Inne

    Haha no tak taka prawda Nie raz jest tak że gościu wciśnie zielony i szyja do góry ku dumie jak by rozbroił bombę palcami u nóg Ameby to mało
    ReviewUserIcon
    Pytam poważnie

    20.03.2020 17:44

    Inne

    Czy w związku z kryzysem będzie dodatek na święta?
    ReviewUserIcon
    Dc

    21.03.2020 21:52

    Inne

    Dobrze że jest prawidłowo poinformowany gościu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.03.2020 23:23

    Inne

    Nie opowiadaj głupot. W maju będzie przeniesiony socjal z czerwca i sierpnia tak aby jakoś pokryć straty które tak czy siak poniesiemy . Na święta z socjalnego jest 450
    ReviewUserIcon
    Rambo

    21.03.2020 20:51

    Inne

    Ludzie martwicie się czy mamy dwa tygodnie wolnego czy cztery martwcie się czy będzie do czego wrócić i czy nas choroba nie chwyci mahle nie miało wyjścia jak zrobić postój cieszcie się że zapłacą więcej czy mniej 90% ma kredyty to nie plujcie na swojego pracodawcę
    ReviewUserIcon
    Złoty

    21.03.2020 18:54

    Inne

    Ludzie przestańcie panikować ogarnijcie się panikujecie jakby koniec świata miał być teraz widać jak jesteście posrani jakby mieli zrobić redukcje zatrudnień a jak było roboty ful to każdy się panoszył co to na mahle świat się kończy żenada
    ReviewUserIcon
    Xp

    21.03.2020 15:30

    Inne

    No teraz Mahle pokaże swoje oblicze Już chyba dosyć dojenia Polaków Teraz wasz czas pokazać że kawałek metalu nie jest więcej wart od pracownika Polaka Sprawczam
    ReviewUserIcon
    Pracownik Zm A

    21.03.2020 14:59

    Inne

    Dzisiaj, to jest 21.03.2020r. na kwarantanne poszedl majster odl alu, w zwiazku z kontaktem z osoba zarazona korona. Ciekawe co bedzie dalej z pracownikami tej zmiany, czy tez bedzie zamiecione pod dywan jak z majstrem z obrobki ;)
    ReviewUserIcon
    Jasnowidz Grzegorz

    21.03.2020 02:33

    Inne

    Dziś padła decyzja zwolnić pracowników na tłokach chyba ok 90 sztuk, ludzie jest dużo pracy mimo wszystko na nie stałych umowach uciekajcie, bo hieny was nieoszczedza.Hieny będą płakać bo sami nie będą mieli pracy ...:-)
    ReviewUserIcon
    Tloki

    21.03.2020 10:08

    Inne

    Nie tylko problem dotyczy tłoków. Zwolnienia będą w całym zakładzie . Ludzie teraz płaczą że wysłano ich na urlopy. Lepiej niech się modlą żeby mieli gdzie wracać.
    ReviewUserIcon
    ???

    21.03.2020 10:52

    Inne

    Których tłoków?
    ReviewUserIcon
    Dział tloki

    21.03.2020 10:04

    Inne

    Nie na tlokach tylko w całym zakładzie będą zwolnienia. Wy ludzie placzecie że musicie brać urlop. Są chwilę nie będziecie mieli do czego wracać.
    ReviewUserIcon
    XxX

    20.03.2020 15:37

    Inne

    Niby osoby które maja umowy na MAHLE czas określony Np.do końca marca maja nie być przedłużane ... słyszał ktoś może cokolwiek na ten temat?
    ReviewUserIcon
    Misy

    20.03.2020 23:41

    Inne

    Wszystkie umowy są przedłużone nikogo nie zwolnia

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.