opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1024 ocen
Opinie(4999)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4999)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wyjaśnienie

    10.04.2020 09:12

    Inne

    Proszę o odpowiedź kogoś z kadr bądź kogoś kto się bardziej zna na prawie, ponieważ człowiek w owej sytuacji nie wie jakiego wynagrodzenia może się spodziewać . W kwietniu mieliśmy 3 dni urlopu , kolejny tydzień to okienka czyli bezplatne, kolejny tydzień to 50 procent . Załóżmy że będziemy stać do końca miesiąca , czy w tej sytuacji zakład może wypłacić mniej niż najniższa krajowa ?
    ReviewUserIcon
    Fotek

    10.04.2020 08:23

    Inne

    W ramach postoju ekonomicznego pracodawca może obniżyć pensje do 50 % Nie mniej niż 2600 brutto
    ReviewUserIcon
    zbulwersowany

    09.04.2020 16:40

    Inne

    50 % wynagrodzenia. kogoś tu chyba niezle ......
    ReviewUserIcon
    GG

    09.04.2020 22:58

    Inne

    Wszystko jest liczone od najniższej krajowej
    ReviewUserIcon
    Sam

    09.04.2020 22:43

    Inne

    50% w dodatku za 120 godzin w tym miesiącu
    ReviewUserIcon
    Karola

    02.04.2020 12:15

    Inne

    Wiadomo kiedy przelewy na kartę
    ReviewUserIcon
    Xx

    03.04.2020 18:03

    Inne

    Nic nie słychać kiedy będą przelewy
    ReviewUserIcon
    cios

    09.04.2020 21:24

    Inne

    przecież to jest kpina z ludzi.. Prosze zeskanowac to pismo i wyslac do PIPu.. 60proc postojowego jest gwarantowane ustawa.... Na jakiej podstawie zwiazki godza sie na lamanie prawa pracy? Dostaliscie jakies gwarancje utrzymania etatow w zamian? czy poprostu robicie tak by przypodobac sie zarządowi..
    ReviewUserIcon
    Zwi

    09.04.2020 14:38

    Inne

    Czy cos wiadomo z zakladu o pracy.
    ReviewUserIcon
    Majster

    09.04.2020 20:54

    Inne

    Wiadomo, że będą płacić 50% teraz czyli będziemy robieni w bambuko nigdy się ten zakład nie zmieni. Nigdy nie ma pieniędzy dla pracowników. Ciekawe czy administracja, zarząd kierownicy itd też mają 50% płacone... A kiedy to się skończy przecież nikt nie wie, nie wiem po co czytacie idiotyczne komentarze kogoś kto wchodzi tu tylko żeby się dowartościować..
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.04.2020 23:27

    Inne

    Nie da się już czytać tych waszych komentarzy, non stop płaczecie pytam się kto was tu trzyma jednego z drugim no kto?!? widać jaka bieda po autach na parkingu!Za mało zarabiacie to idźcie do byle innego prywaciarza tylko niech wam odprowadza takie składki jak ten zaklad... Wypłata jest zawsze na czas a nawet przed... Za chwilkę zaplaczecie za mahle jak wam podziękują jednemu z drugim i bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    onn

    08.04.2020 13:14

    Inne

    Widocznie max tak kocha mahle, że poza nim świata nie widzi . kochane mahle bo płaci skladki hahahah. Czy Ty sie max słyszysz /? czy w tym świecie normalnośc to juz oznacza wielkośc ? Firma Cie ..doi na każdym kroku jak tylko może jestes dla niej tylko tanią siła roboczą i numerkiem nic pzoatym
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.04.2020 18:39

    Inne

    A kto Ci bronił zwolnic sie z zakładu i zatrudnić sie w Mahle. Zatrudniali każdego z ulicy. Narzekasz na tutejszych pracowników, a sam nic lepiej nie robisz.
    ReviewUserIcon
    Joker

    09.04.2020 17:52

    Inne

    Do pracy 04.05 nie ma takiej informacji tylko ktoś sobie wymyślił na obecną chwilę jest pismo że do 19 mamy przerwe
    ReviewUserIcon
    Zenek Tłoki

    09.04.2020 17:00

    Inne

    50% wypłaty do 19 kwietnia wolne z możliwością przedłużenia.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.04.2020 16:26

    Inne

    Właśnie dostałem SMS przerwa do 19 bo płatne postojowe 50% ktoś mi wytłumaczy czemu tyle jeśli w tv mowią o min.60% a nawet 80% że niby pracodawca 40 i Państwo 40% czyżby znowu próbowali nas wydymać?
    ReviewUserIcon
    Hmm

    09.04.2020 15:55

    Inne

    Dadzą nam 50% wypłaty żeby ludzi nie zwalniać a ponoć pod koniec kwietnia szykują się zwolnienia pytam się czy wszyscy mamy się zatrzymać?1
    ReviewUserIcon
    M

    09.04.2020 09:28

    Inne

    Wypłatą kiedy ktoś coś wie
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2020 15:42

    Inne

    A kiedy masz wypłaty? Administracja 5. każdego miesiąca Reszta 10. każdego miesiąca
    ReviewUserIcon
    Qqq

    09.04.2020 15:55

    Inne

    Jak jesteś pracownikiem akordowym to 10 tak jak zawsze. ????
    ReviewUserIcon
    Stary

    09.04.2020 15:18

    Inne

    No i pozamiatane 50% płacy nawet na ustawowe 60% ich nie stać ciekawe tylko dlaczego nikt się pod tym pismem nie podpisał brak odwagi czy celowe rozmycie odpowiedzialności .Ciekawe jakie wytłumaczenie znajdą wybitni działacze związkowi.
    ReviewUserIcon
    matrixx

    08.04.2020 21:10

    Inne

    od Mistrza dostałem prze chwilom sms że do 17.04 wolne z możliwościową przedłużenia dział u Domeradzkiego.
    ReviewUserIcon
    Ambitny

    07.04.2020 19:09

    Inne

    Ja chce już do pracyyy panie dyrektorze otwieramy już tą budę i jazda do przodu!! A reszcie polecam wyłączyć tv i zacząć myśleć
    ReviewUserIcon
    tok

    08.04.2020 18:56

    Inne

    Niektórym to tylko klapki na oczy i chomąto założyć, batem na tyłek i jazda.
    ReviewUserIcon
    korona

    08.04.2020 20:48

    Inne

    A mówiłem to ja...Jarząbek
    ReviewUserIcon
    Xx

    08.04.2020 17:17

    Inne

    Witam kiedy będzie przelew wyplaty
    ReviewUserIcon
    Rambo

    07.04.2020 22:23

    Inne

    Mahle skąd wiesz że wracamy 04.05
    ReviewUserIcon
    Stary

    07.04.2020 18:25

    Inne

    Czytam i potwierdza śię to dlaczego w tej firmie jest taki (usunięte przez administratora) zamiast się dogadać to jedziecie po sobie . Ludzie są na l4 bo mają rodziny na utrzymaniu a czarny i pan k.czyli związkowcy zafundowali ludziom tydzień bezpłatnego i niezgodny kodeksem pracy przymusowy urlop.Dlaczego nie dyskutujecie jak rozliczyć tych dwóch którzy działają na naszą niekorzyść . Może pozew zbiorowy przeciwko związkom o działanie na szkodę pracowników. O tym piszcie jak tych dwóch rozliczyć za wszystkie szwindle kłamstwa i łamanie kodeksu pracy. Bo tak dyrekcja działa jak związek pozwala.
    ReviewUserIcon
    Zosia

    03.04.2020 20:54

    Inne

    Wszyscy leserzy podpadziochy.zwolennicy l4 zwolennicy un nadchodzi chwila prawdy i czas zadumy nad soba jak podchodzilem do pracy dotychczas moze wam sie nie upiecze
    ReviewUserIcon
    dokładnie tak

    06.04.2020 21:18

    Inne

    lesery czesto mają układy i układziki
    ReviewUserIcon
    Jestem ciekaw kto będzie praco

    07.04.2020 15:26

    Inne

    Dokładnie ci co najwięcej sciemniaja i nic nie robią zawsze zostają a później między sobą się kłócą bo żaden robić nie chce a dostają taką osobę na sanpro czy krótka umowę to dojeżdżają fizycznie, grożąc bo ci umowy nieprzedluza hahahaah każdy kto tam robił to to zna , brat mistrz ,mąż mistrz kuzyn mistrz...ojciec brygadzista hahahaah
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.04.2020 13:57

    Inne

    Ktoś wie kiedy przywrócą autobusy??? Ja nie mam czym dojechać...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Maja

    06.04.2020 23:09

    Inne

    My biedota wrócimy do pracy żeby utrzymać tych wszystkich bizmesmenow i tv i całe zespoły muzyczne. Kasa się liczy do nich nie mu wielcy bizmesmeni a uja mają w kieszeni jak się rozzp
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    07.04.2020 10:39

    Inne

    Ale też biedota jak autami za 30 tys niektórzy się poruszają. Skończ już bo zazdrość ci oczami wychodzi. A po drugie widać że ludziom już się nudzi siedzenie w blokach gdyz uaktywnili się na forach społecznościowych. A po drugie to aby była ta praca bo naprawdę nie jeden będzie biedny. I na Kuroniówce będzie płakał dosłownie.
    ReviewUserIcon
    Brak słów

    07.04.2020 11:00

    Inne

    Zespól muzyczny?Ty tak serio:-\ panie kierowniku zwróć pan uwagę na co nie których nowo zatrudnionych bo znam taki ciężki przypadek
    ReviewUserIcon
    NoName

    06.04.2020 22:49

    Inne

    # Przelewy wynagrodzeń w piatek, tj. 10.04. bez zmian :)
    ReviewUserIcon
    Karola

    06.04.2020 15:14

    Inne

    Macie już na kartach
    ReviewUserIcon
    matrikx

    06.04.2020 21:29

    Inne

    tak doładowali tylko socjalne
    ReviewUserIcon
    M

    06.04.2020 21:30

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    Xxx

    06.04.2020 16:01

    Inne

    Czy przelewy już są
    ReviewUserIcon
    NoName

    04.04.2020 13:34

    Inne

    # Przelewy w poniedzialek
    ReviewUserIcon
    eryk

    06.04.2020 06:32

    Inne

    a przelewy wypłaty kiedy
    ReviewUserIcon
    Linder

    06.04.2020 15:52

    Inne

    A który poniedziałek
    ReviewUserIcon
    4 brygady

    28.01.2020 14:27

    Inne

    Prawda jest taka że ci co nie podpisali pisma zarządu (mowa o tych którzy pracują na 3 zmiany) czterobrygadowcy zostali pozbawieni do dodatku za weekendy. Więc skoro byli tacy mądrzy i myśleli tylko o sobie to niech teraz pracuja za normalną stawkę w soboty i niedziele
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    29.01.2020 18:24

    Inne

    Podpisy może i nie, ale żal wam du.. ściskał, że mielibyśmy trochę wiecej płacone za weekendy, więc skoro tacy byliście to wcale mi was nie żal (usunięte przez administratora) za tą samą kasę w sobotę i niedzielę :)
    ReviewUserIcon
    Robol

    06.04.2020 14:49

    Inne

    Ja w tym czasie pracowałem na 4brygady a mimo wszystko tego nie podpisałem bo podsumowując całość te zapiski były nie korzystne dla pracowników. Teraz pracuje na 3 zmiany i na pewno nie zamieniłbym tego na 4brygady za śmieszne 200zl na reke. Zgadzam się że ten dodatek należy się na 4 brygady. Kiedyś to było 15 % a teraz zasuwaja ludzie Świątek piątek i (usunięte przez administratora) dostaja
    ReviewUserIcon
    koniec umowy

    03.04.2020 19:24

    Inne

    Czy Ktoś jest w sytuacji że wraz z końcem marca skończyła mu się umowa i nie wie czy będzie przedłużana? Moja żona ma umowę na agencję do połowy kwietnia a ja na Mahle do końca miesiąca . . . Boimy się sytuacji że wraz z końcem miesiąca nie będziemy mieć środków do zycia. Ktoś coś wie?
    ReviewUserIcon
    onnn

    06.04.2020 12:25

    Inne

    o czym ty mówisz . braknie ludzi do pracy ?jakiej pracy . Zaraz beda zwolnieia na gwałt bo nie bedzie zamówień zadnych
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.04.2020 13:19

    Inne

    W obecnej sytuacji gdzie tacy ludzie znajdą prace żeby przetrzymać tak trudny okres. Patologia.
    ReviewUserIcon
    Ggg

    06.04.2020 13:13

    Inne

    Kto wie czy powrót 14.04 jest aktualny i potwierdzony na 100%?
    ReviewUserIcon
    Putii

    04.04.2020 10:24

    Inne

    Znów wykiwali tych co pracują w systemie 4cztero zmianowym dali nam teraz okienka 120 godz a później będziemy pracować non stop będziesz chciał wolne urlop (usunięte przez administratora) którzy chodzą na 1dną zmianę znów wygrali przecież to są przydupniki kierowników jeden samochód zachodu przywiezie drugi hydrałlike w domu zrobi 3ci pomaluje i tak leci a uciwi niech (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hmm

    06.04.2020 08:37

    Inne

    A to, że wielu operatorów z linii produkcyjnych spędza zmianę bawiąc się telefonem w oczy cie nie razi?A podstaw rysunku technicznego czy norm nie znają? W komórkach tez jest internet od jakiegoś czasu... Co jakiś czas pojawiają się wakaty i jest szansa pracować "NA RANO" - jakoś ludzie z hali się nie pchają do tego raju...
    ReviewUserIcon
    Amatorszczyzna

    06.04.2020 12:32

    Inne

    Teraz 120 h a potem więcej godzin więc w skali roku wychodzisz tak samo. Pomyśl. I odczep się od ludzi na rano. Zazdrość? Dla Twojej informacji ludzie z rana będą musieli odrobić tydzień pięcioma sobotami. Zresztą czy pracujesz na brygady czy na rano liczba godzin w roku jest taka sama. Rozumiesz czy masz za daleko do głowy? Sytuacja jest kryzysowa, każdy ma ciężko ale oczywiście Ty jak zawsze masz najgorzej. Szkoda słów...
    ReviewUserIcon
    Kryzys

    05.04.2020 09:59

    Inne

    Czytać się nie da niektórych wypowiedzi. Na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie określić co będzie i jak będzie . Osoby zatrudnione przez agencję mogą się czuć niepewnie to fakt bo niestety redukcja najprawdopodobniej nastąpi , natomiast na odlewniach umowy które się kończyły z końcem marca zostały PRZEDLUZONE inne działy nie wiem ... Podobno nie przedłużyli . Co do zasileń kart - nie rozumiem dlaczego daje się środki na święta faktycznie na ostatnią chwilę w tak trudnym czasie ? . Wyobraźcie sobie że teraz powiedzmy 2500 ruszy na zakupy w tak małym mieście .... Kiedy będą przelewy i ile ? Nikt nie wie i nigdy nie wiedział bo nawet w tak blachej informacji związki nie robią nic. A wszystko to w ochronie dobra ludzi ... Wiecie co ? Haha
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.04.2020 16:32

    Inne

    Druga sprawa jest taka że sytuacja w Krotoszynie jest fatalna ,coraz więcej ludzi zarażonych a oni karzą wracać do pracy? To jest chore....ciekawe czy warunki odpowiednie chociaż nam zapewnia jeśli mielibyśmy wrócić faktycznie tego 14
    ReviewUserIcon
    onnn

    06.04.2020 12:22

    Inne

    a kto Ci powiedział, że wrócisz? tak szybko nie wrócisz i sie nie martw na zapas
    ReviewUserIcon
    Zaizolowany

    05.04.2020 20:35

    Inne

    Za chwilę cały nasz powiat zamkną i tak wnet nie wrócimy do pracy. A jak qrócimy to zaraz ktoś zachoruje z zakładu i będzie kwarantanna - obaczcie co się dzieje w naszym regionie to APOKALIPSA!!!!!
    ReviewUserIcon
    Noo

    06.04.2020 09:57

    Inne

    To odejdź z pracy nie zachorujesz
    ReviewUserIcon
    Karola

    03.04.2020 18:03

    Inne

    Dostał już ktoś na kartę??
    ReviewUserIcon
    Karol

    04.04.2020 10:59

    Inne

    Ja dostałem
    ReviewUserIcon
    Basior

    04.04.2020 11:39

    Inne

    Pieniądze na karte mają być w poniedziałek 450 zł !
    ReviewUserIcon
    Poinformowany

    02.04.2020 13:23

    Inne

    Volkswagen Poznań radzi sobie świetnie w Niemczech pracownicy takich firm dostają podwójne wypłaty by ich utrzymać a u nas Mahle chce zwolnić 700 pracowników.Jedno jest pewne że jak tylu ludzi pójdzie na kuronia to żadnej pomocy ten zakład nie dostanie po od państwa i dobrze dostaną to na co zasłużyli
    ReviewUserIcon
    Normalny

    02.04.2020 23:57

    Inne

    Propagandę i nieprawdę piszesz tylko na podstawie własnych domniemań lub co gorsza urojeń, lecz się człowieku i nie pisz głupot!!!
    ReviewUserIcon
    M.m

    04.04.2020 08:42

    Inne

    Nie ma zwolnień. Ludzie co byli zatrudnieni na Agencję pracy a nie byli niezbędnym ogniwem produkcji mają nieprzedlużone umowy. W dobie światowego kryzysu można było si spodziewać że nie będą nas oszczędzać. W sumie następnej umowy nie dostanie około 200 osób. Poza tym są tacy którym umowę przedłużyli do końca roku. Więc to nie tak że wszyscy wypad. Po prostu robią selekcję.
    ReviewUserIcon
    Karola

    03.04.2020 19:15

    Inne

    Dostał już ktoś na kartę
    ReviewUserIcon
    Koniec umowy

    03.04.2020 17:59

    Inne

    Czu ktoś jest w sytuacji, że miał umowę do końca marca i dostał informacje, że nie będzie ona przedłużona? Moja żona ma umowę przez agencję do 10.04 a ja na Mahle do końca miesiąca ...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.04.2020 17:38

    Inne

    Kiedy przelewy na kartę i ile będzie
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    03.04.2020 16:35

    Inne

    Wiecie kiedy wyślą kasę
    ReviewUserIcon
    Hahahaa

    02.04.2020 18:20

    Inne

    700 osób wypad do zwolnienia , ciekawe jak tylu zwolnią to od państwa nic nie dostaną
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    03.04.2020 15:00

    Inne

    A ty co przy maszynie stoisz po Magisterce z Prawa?:) Nie bój sie, bo sa tez tacy co skonczyli ten kierunek i dzis za grube pieniazki doradzaj jak tu zrobic zeby 700 poszlo do domu a kaska od Panstwa wpadla
    ReviewUserIcon
    Piotrus

    03.04.2020 14:34

    Inne

    Wiecie kiedy będą przelewy na kartę
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    31.03.2020 13:54

    Inne

    Kiedy do pracy?
    ReviewUserIcon
    Iiii

    02.04.2020 16:47

    Inne

    Prawdopodobnie będzie dłużej
    ReviewUserIcon
    Pracownik produkcji

    02.04.2020 23:51

    Inne

    Ja tego nie mogę pojąć. Sytuacja coraz gorszą a oni karzą wracać do pracy kiedy w kraju się dzieje coraz gorszej

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.