opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1024 ocen
Opinie(4999)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4999)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Basior

    17.04.2020 18:43

    Inne

    Cześc lini na tlokach rusza od poniedziałku, ale do pracy maja zostać zaproszeni tylko ci ludzie ktorzy nie byli na chorobowych. Reszta do pracy od 27 ale to jeszcze nic pewnego.
    ReviewUserIcon
    noe

    17.04.2020 14:11

    Inne

    Koniec "urlopu". Ostatni raz dać w bańkę i do kieratu.
    ReviewUserIcon
    Yyy

    16.04.2020 23:51

    Inne

    Wracamy do pracy ????
    ReviewUserIcon
    Uuu

    17.04.2020 11:37

    Inne

    Niektórzy wracają 20.04.20 na rozruch reszta prawdopodobnie 26.04.20
    ReviewUserIcon
    Rambo

    10.04.2020 13:41

    Inne

    Ludzie nie płaczcie dostaliście teraz wszyscy po 4 tysiące na rękę w przyszłym miesiącu musimy dostać najniższą krajową czyli 1921 zł i nie piszcie bzdur kłapiecie jęzorami nie wiecie co nawet wystarczy pomyśleć. Najniższą będzie plis 500 na kartę podarunkową i miesiąc wytrzymiemy cieszcie się że mamy to mahle bo wszędzie zwalniają i nie patrzcie na vv we Wrześni i Poznaniu bo mają 100 procent płatne ale nikt wam nie powiedział ilu ludzi straciło pracę na umowach tymczasowych
    ReviewUserIcon
    O_)0

    16.04.2020 13:39

    Inne

    Pozdawaj na wyższe współczynniki to będziesz miał pod 4 tys a nie dajesz się w dupę dymać na 0.8
    ReviewUserIcon
    lol

    16.04.2020 21:58

    Inne

    O w mordę! Chopie, giełdą trzęsiesz z taką kasą! Weź wykup Mahle to żadne współczynniki nie będą cię obchodzić.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik AWG

    14.04.2020 12:57

    Inne

    Zwalniają pracowników AWG dawniej Sanpro
    ReviewUserIcon
    Kris

    16.04.2020 16:56

    Inne

    To ci sie udało. Jakbyś miał do końca kwietnia to by ci nie przedłużali
    ReviewUserIcon
    pracownik maj

    16.04.2020 17:06

    Inne

    Ja mam umowę do końca maja i nikt mnie jeszcze o niczym nie poinformował ... Jak mam to rozumieć?
    ReviewUserIcon
    den

    16.04.2020 14:40

    Inne

    Ktoś wie co z autobusami pracowniczymi? Ruszają od poniedziałku?
    ReviewUserIcon
    Fotek

    16.04.2020 14:37

    Inne

    Nie wiem o co chodzi.Najpierw wpisy że tak było zle w Mahle .Teraz że wypłata 4 tys na rękę. Więc 50 % to bedzie 2 tys za siedzenie w domu i nadal stękanie. Chcemy pracować czy (usunięte przez administratora) a tym co się nie podoba Wypad i otwierać własną dzialalność
    ReviewUserIcon
    Nicpoń

    16.04.2020 12:28

    Inne

    Ja rozumiem,że jak nie ma pracy to się zwalnia pracowników, ale te podfirmy już tyle razy ludzi w bambuko robiły,że jak wszystko zacznie wracać do normy to pewnie znowu nie będą mieć załogi.
    ReviewUserIcon
    ToSamo

    16.04.2020 11:38

    Inne

    Czy wszyscy co im się konczy umowa na mahle dostali informacje co dalej? Też mam do końca kwietnia, ale nikt nic nie wie. żadnej informacji nie mam.
    ReviewUserIcon
    O_)0

    16.04.2020 01:01

    Inne

    Ciekawe od ktorego poniedzialku?
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.04.2020 18:18

    Inne

    Czy już coś wiadomo co dalej po 19?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2020 01:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    15.04.2020 09:30

    Inne

    Haha a jakby Cie nie zwolnili to byś tam siedział i nie patrzył na nic więc nie pitol. Więcej tego g....absorbujesz w siebie psikajac sie dezodorantem haha
    ReviewUserIcon
    JurnyWiedzmin

    15.04.2020 04:42

    Inne

    Jak macie tyle wypłaty to kupcie sobie słowniki.
    ReviewUserIcon
    Joker

    15.04.2020 00:19

    Inne

    Witam wszystkich piszecie te wszystkie posty mówicie ze zarabiacie po 4 tysiące nie będzie zwolnień każdy narzeka na wszystko co się dzieje w tym zakładzie dlaczego. Wszyscy chowacie się za nickami nie będziecie bohaterami chcecie coś zmienić to. Zacznijcie działać tak jak p. Szyman...... Co prawda nic mu się. Nie udało zyskać ale był jedynym który powiedział wprost jestem ja i jestem po to by walczyć chodź wiedział. Że jest na straconej pozycji bo mahle i związki tak i tak olały wszystko co wypracował podpisami itp więc myślicie teraz że jeśli było wtedy podpisów bardzo dużo i olali pracowników. Wtedy to. Teraz tego kie zrobią no proszę was ale musicie się obudzić teraz jest naprawdę trudny czas będzie bezrobocie to napewno bo tak jak toś pisał że w 2008/2009 też obiecali ludzia że weź bezpłatny na 5 dni a zachowają ludzie pracę a później co było zwolnili pełno osób napisali w wypowiedzeniach (usunięte przez administratora) adnotacjeze zwalniają z przyczyn ekonomicznych teraz będzie to samo o ile nie gorzej panowie i panie na forum nasze związki nie będą nas bronić bo ich nie ma i nie było czy to. Za starej gwardii czy teraz obecnie chcecie coś zdziałać to cze o to zgłosić to gdzieś utworzyć wspólnotę. Pracownicza usunąć związki metalowców i solidarność zabrać się za zakład bo inaczej przez następne 100 lat nic się nie zmieni rozumiem każdy się boi bo ma. Kredyt rodziny musi płacić rachunki mieć na lekarstwa i inne rzeczy materialne więc walka jest dla. Nas Polaków czymś normalnym nasi dziadkowie walczyli o te wolność o wolne soboty niedzielę ewentualnie przyjście do pracy w sobotę ale płatna więc wszystko jest w naszych rękach
    ReviewUserIcon
    AWG

    14.04.2020 12:44

    Inne

    Wypowiedzenia dawaja ludzia pracującym na podfirme AWG dawniej Sanpro
    ReviewUserIcon
    rwpg

    14.04.2020 22:06

    Inne

    Jak dają wypowiedzenia jak wszyscy w domu siedzą? Pocztą?
    ReviewUserIcon
    Endzo

    11.04.2020 13:31

    Inne

    To ile w końcu zarabia się w Mahle(pytam o sytuacje przed epidemią)?Mam na mysli szeregowego pracownika, np na tłokach, bo tam widziałem jeszcze nie tak dawno ogłoszenia,że zatrudnią do pracy na tłoki.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Krotoszyn

    11.04.2020 21:29

    Inne

    Nie wiele za pracę w szkodliwych warunkach po 5-12 miesiacach okolo 17-22 pln na rękę w zależności co robisz i gdzie pracujesz, a jak wiesz aluminium jest rakotwórcze.
    ReviewUserIcon
    Endzo

    14.04.2020 19:22

    Inne

    Pytam, bo mi kiedyś proponowali pracę a tłokach, ale nie poszedłem tam.Proponowali mi jakąś obróbke powierzchniową i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobiłem
    ReviewUserIcon
    Marick

    14.04.2020 19:17

    Inne

    Na tłokach też zwalniają?
    ReviewUserIcon
    Artur

    14.04.2020 19:03

    Inne

    Kiedy wracamy do pracy???
    ReviewUserIcon
    Xyz

    14.04.2020 09:13

    Inne

    Placone 50%, żeby nie pozbyć sie pracownikow. Pozdrawiam wszystkich którzy podpisali dzisiaj wypowiedzenie.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.04.2020 15:51

    Inne

    Wszytcy na awg są na wypowiedzeniu
    ReviewUserIcon
    Xxc

    14.04.2020 10:28

    Inne

    Kierownik obiecywał brak zwolnień a teraz nagle się posypały zwolnienia dla wszystkich z awg. Później będą myśleć że każdy do nich wróci w podskokach
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    OGIER

    13.04.2020 23:34

    Inne

    Moim zdaniem wieśnioki dadzum se rade a mieszczuchy zdechnum bez mahle
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.04.2020 13:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lok

    13.04.2020 21:12

    Inne

    Plujesz na rękę co cie karmi luju?
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2020 15:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.04.2020 13:46

    Inne

    Nie dostaniesz 1500 place muszą podnieść do najniższej krajowej.
    ReviewUserIcon
    Tommy

    13.04.2020 20:44

    Inne

    Tego nikt nie wie, ale teraz nie ma sensy wybiegać dalej niż na tydzień do przodu, bo nikt nie ma pojęcia co będzie...
    ReviewUserIcon
    lot

    12.04.2020 18:02

    Inne

    Przedtem był SMS, że stoimy do 13.04. Teraz żadnego info. Stoimy do 19.04 czy wracamy we wtorek?
    ReviewUserIcon
    Mądra

    13.04.2020 16:51

    Inne

    Narazie 19.04.
    ReviewUserIcon
    S.W. z W

    12.04.2020 18:42

    Inne

    Jo byde robiuł w mahle nawet za talyrz zupy i czopke ślywek bylem kiche mioł połnum
    ReviewUserIcon
    Stary

    12.04.2020 12:58

    Inne

    Po pierwsze gdyby za kwiecień miała by być najniższa krajowa to by o tym poinformowali a nie kombinowali z okienkami i 50% Po drugie jeżeli ktoś myśli że nie będzie zwolnień to śię myli każdy kto pracował w tej firmie za czasów kryzysu pamięta obcinanie pensji aneksy i w końcu worek do ręki pakuje się i wypad.Na związki nie liczcie podpiszą wszystko co im podsuną oczywiście w trosce o nas. Jeżeli ktoś ma nadzieję że firma o nas zadba to gratuluję pozytywnego nastawienia ja wiem na 100%że trwa burza mózgów jak nas wydymać.Pytanie pomocnicze jeżeli jest kryzys to dlaczego kadra nadal korzysta z samochodów służbowych .
    ReviewUserIcon
    Janusz

    09.04.2020 18:41

    Inne

    Witam mam pytanie ile dostaliście n kartę podarunkową?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Krotoszyn

    11.04.2020 21:34

    Inne

    Coś po ponad 400 pln
    ReviewUserIcon
    Pracownik Krotoszyn

    11.04.2020 21:23

    Inne

    Witam wszyztkich jak wiemy liczba zachorowan w naszym mieście rośnie z dnia na dzień (140 chorych ) A przerwa do 19 wątpię żeby do tego czasu libcza zachorowań spadła teraz pytanie czy dalej nas będą (usunięte przez administratora) na 50% pensji bo jak wrócimy A wirus rozpanoszy się po zakladzie i pracownikach to może być kiepsko biorąc pod uwagę jakie mamy warunki pracy to 80% pracujących tam ludzi już i tak ma tak (usunięte przez administratora) płuca ze ten wirus może tylko przyłożyć przysłowiowy gwóźdź do trumny może lepiej chorobowe na 3 tygodnie i czekać czy może zwiazkowcy wywalczą coś wiecej żebyśmy jakoś przetrwali, czy każdy robi co chce byle by martwić się o swoją (usunięte przez administratora) bo nie wyobrażam sobie wrócić do pracy i zarazić sie tam gdzie teraz nie wychodzę z domu tylko do sklepu raz w tygodniu ale za 50% to ciężko będzie wyżyć A to nie skończy sie napewno do końca kwietnia.
    ReviewUserIcon
    Madra

    11.04.2020 19:18

    Inne

    Pensja będzie zależna od tego czy firma starała się o dofinansowanie od państwa w wys 1300 brutto i zobligowała się to utrzymania obsady pracowników przed 6 miesięcy a co za tym idzie minimalnego wynagrodzenia,czy poprostu za zgodą związków zawodowych otrzymany 50% wynagrodzenia i zwolnienia
    ReviewUserIcon
    4 brygady

    11.04.2020 10:49

    Inne

    Jak Wy chcecie dostać najniższa krajowa jak mamy tydzień okienek ?
    ReviewUserIcon
    Rambo

    11.04.2020 10:11

    Inne

    Pracownik. Już Tobie odpisuje dostaniemy na kartę świąteczną 500 zł zostanie przeniesione z dna pracownika oraz za tak zwane zeszyty żebyśmy nie odczuli aż tak bardzo tą niższą wypłatę czyli firma mimo że nasze to są pieniądze stara się pomóc Natomiast najniższą czyli te 1921 zł musimy dostać wszyscy takie jest prawo mimo tygodnia tak zwanego bezpłatnego a teraz tygodnia 50 procent Nie panikujmy będzie miesiąc słabszy ale przetrwamy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.04.2020 14:25

    Inne

    Nasze postojowe stoi na parkingu obok portierni.Na samochody dla biedakow co zarabiaja po 10 tys plus premie kwart. I roczne pieniadze byly a dla pracownika ktory pracuje na zyski zakladu i premie dla biedakow nigdy nie bylo.Zwiazkowiec wezc sie za to bo to .Jezeli jest kryzys to dlaczego zakupiono 20 samochodow sluzbowych
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.04.2020 23:18

    Inne

    jakby zakupili to auta byłyby na PKR. wymiana aut w ramach ciągłego leasingu to żaden dodatkowy koszt dla firmy. jakby tymi autami nie jeździli, to nam i tak nic by nie przybyło w kieszeni, więc nie ma co się na to spinać
    ReviewUserIcon
    Fotek

    11.04.2020 09:19

    Inne

    To dlaczego wracją z niemiec Niech tam dalej pracuja jak był im tak dobrze
    ReviewUserIcon
    Mahle

    07.04.2020 15:13

    Inne

    Cześć, do pracy wracamy 4.05. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Taka prawda

    10.04.2020 18:58

    Inne

    Wreszcie ktoś potrafi normalnie coś z sensem napisać. Niestety taka prawda - mimo, że to niemiecki koncern, jesteśmy zostawieni sami sobie. W wielu branżach będzie wypłacane 50% - byłbym w stanie to także zaakceptować w naszej sytuacji, gdyby firma zawsze była w stosunku do nas fair. A jak jest wiadomo. Brak w tym wszystkim wizji i odkładania zysków na gorsze, jak teraz czasy. Wszystko co wypracujemy przejadają Niemcy. Jeśli będzie trzeba to zamkną zakład albo zwolnią ludzi. Nie ma co bić piany, bo to już nic nie da. Od lat jesteśmy parobkami i kto tego nie rozumie ten już nie zrozumie.
    ReviewUserIcon
    nick

    10.04.2020 19:26

    Inne

    Czyli będą zwolnienia (a nie tylko wygasanie umów), jak amen w pacierzu.
    ReviewUserIcon
    Michal

    09.04.2020 16:29

    Inne

    Czy to prawda że będą zwalniać ludzi z pracy?
    ReviewUserIcon
    pracownikk

    10.04.2020 10:32

    Inne

    Na pewno bedą . Stwierdzą, że nie ma tyle zamówień i beda nie przedlużać umów. Nie dajmy sie im. ! To 50 % niby po to by utrzymać miejsca pracy. Jestem tego bardzo ciekawy jak to bedzie wyglądało w kolejnych miesiącach..
    ReviewUserIcon
    Ku chwale

    10.04.2020 18:10

    Inne

    A co mam Ci podać imiona i nazwiska zwolnionych? Niektórym nie przedłużyli umów, niektórym o miesiąc, pewnie żeby zobaczyć jak sytuacja się rozwinie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2020 08:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kor

    10.04.2020 17:34

    Inne

    Zmierz se temperaturę kolo, bo może masz wirusa. We Włoszech, Hiszpanii, USA i Francji też rządzi PiS??
    ReviewUserIcon
    M

    10.04.2020 09:58

    Inne

    Przelew wypłaty już byl
    ReviewUserIcon
    Mała

    10.04.2020 16:07

    Inne

    Jak co miesiąc między 13stą a 15stą. Sprawdź sobie na koncie .Nie rozumiem takich postów.
    ReviewUserIcon
    olo

    09.04.2020 22:56

    Inne

    Prawo jest prawem .... 60proc postojowego jest czyms zagwrantowanym od lat przez ustawe.... Jezeli Zwiazki zawodowe porozumialy sie z zarzadem to jawnie przyzwolily na zlamanie prawa.... sTANELY PO STRONIE ZAKLADU A NIE PRACOWNIKOW Jezeli 10 maja dostane faktycznie 50procent wynagrodzenia za dni postojowe to osobiscie zglosze ten fakt do PIPu... Czy jest jakies porozumienie ZZ z zarządem?? co zarzad zagwarntowal w zamian????
    ReviewUserIcon
    Tutu

    10.04.2020 12:20

    Inne

    Domysl się co zarząd rzucił tej kreaturze
    ReviewUserIcon
    Jacek

    09.04.2020 16:03

    Inne

    Jeśli zwolnicie choć jedną osobę i dacie 50% wypłaty to my się też z wami rozliczymy
    ReviewUserIcon
    tred

    09.04.2020 22:55

    Inne

    Otóż to niby to kosztem braku zwolnień, ale zobaczymy jak to będzie. Zapewne po prostu nie będą przedłużać umow i wszystko " super "... brak słów. I tak będą zwalniać
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.04.2020 11:32

    Inne

    Chodzi o to zeby zaniżyć pensje do minimom bo zwolnienia będą co miesiąc i jak dojdzie do zwolnien grupowych muszą wyplacic 3 ostatnie pensje i wypłaci CI nie 10 tys tylko 5 tys.Bedzie to średnia za 3 ostatnie miesiące.
    ReviewUserIcon
    Czeczlaczek

    10.04.2020 11:04

    Inne

    Jaka praca taka placa wiec jak wrócimy do pracy to 50% normy robimy a jak tylko się pojawi światełko w tunelu to trzeba się zwolnienic i niech zamykają tę budę i zawołają pestkę niech zburzy bo za minimum nikt wam nie będzie robił tym bardziej na odlewni, cioty biurowe do maszyn na produkcję pokażcie jak się pracuje wyuczone zaocznie kiepy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.04.2020 16:28

    Inne

    Czy wie ktoś czy pracodawca może nam wypłacić mniej niż najniższa krajowa? Dla pracownika z hali wychodzi według dzisiejszego pisma max 1500zł, a najniższa netto to 1870zł
    ReviewUserIcon
    Stary

    10.04.2020 08:51

    Inne

    Nic się nie wyrówna bo dostaniemy na kartę socjal a to środki które są nasze i należą się jak psu buda łaski nie robią socjal w skali roku muszą wypłacić co ci wyrówna socjal nie służy do uzupełniania pensji .Żal tylko że to Polak gnoi Polaka bo te 50% to wymysł niemców tylko naszego kierownictwa zauważcie że nikt się pod tym pismem nie podpisał.
    ReviewUserIcon
    123

    10.04.2020 10:48

    Inne

    Raczek nie. Bo po to jest ta najniższa krajowa żeby pracownicy mieli coś pewnego. Jak by nie było tej pensji najniższej to by w jakieś firmie by mógł pracownik, który robił po 12 godz dostać np 500zl na miesiąc. Przynajmniej ja tak to rozumiem

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.