opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Panda Wanda

    03.05.2020 10:02

    Inne

    Czy to prawda że ci co pracują robią za 70 procent pensji ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.05.2020 08:51

    Inne

    Jedna oferma z drugą żali się teraz jaka to ona biedna, bo wieksząść ludzi poszła na chorobowe a oni nie. Teraz jest inna sytuacja niż zawsze i nie każdy może sobie pozwolić żeby dostać 50%. A ci co mają tyle kasy niech siedzą na postojowym i nie marudzą
    ReviewUserIcon
    lol

    02.05.2020 17:33

    Inne

    Oferma to cię chyba zrobiła
    ReviewUserIcon
    para

    02.05.2020 09:05

    Inne

    O autobusach coś ktoś wie, kiedy mają przywrócić?
    ReviewUserIcon
    mobilki

    02.05.2020 15:42

    Inne

    Jak przywrócą to jedna osoba będzie płacić za dwa miejsca...aby było zgodnie z przepisami i aby przewoznikowi się opłacało
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    02.05.2020 10:36

    Inne

    Radzę co niektórym wyłączyć telewizor i włączyć mózg. Mahle Krotoszyn aby skorzystać z tarczy antykryzysowej musiało wprowadzić przestój ekonomiczny albo skrócic wymiar czasu pracy . Nie ma tam mowy że nie mogą zwolnić ludzi - otóż mogą i to robią . Mylicie pomoc rządowa o której mowa (100 mld) z świadczeniem postojowym . Zwalniają tych którzy im powiedzmy nie pasowali , u siebie na dziale nie zauważyłem aby zwolnili kogoś kto rzetelnie pracował i nadal pracuje . Gwoli wyjaśnienia bo za chwilę jak sępy będziecie pytać o wynagrodzenie. To że zakład dostał pieniądze nie oznacza że my dostaniemy wiecej. Jest to świadczenie dopłacane do najniższej krajowej w kwocie 1300 + składki oraz 40 procent średniej pensji w przypadku obniżenia czasu pracy czego Mahle nie zrobiło , bo kto chodzi do pracy pracuje 8 godzin a nie np. 6 . Wobec tego jesteśmy w sytuacji przestoju ekonomicznego.
    ReviewUserIcon
    Fotek

    01.05.2020 16:20

    Inne

    Jeśli pracownik ma dobrą opinie był sumienny ,koleżeński i nie chorował ma szanse na przedłużenie umowy .
    ReviewUserIcon
    Hahhaha

    01.05.2020 23:14

    Inne

    Nie chorowałam wypluwalam flaki i nie dostałam umowy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bry

    02.05.2020 10:08

    Inne

    Nie ma to znaczenia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.05.2020 02:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mala

    01.05.2020 20:46

    Inne

    To nie jest prawdą mogą zwolnić jak korzystają z tarczy
    ReviewUserIcon
    Nonameman

    01.05.2020 23:25

    Inne

    Otóż osoby objęte świadczeniem postojowym które pobierają wynagrodzenie 50 procent mają pewność że nie zwolnią ich najdalej do końca września ale jeśli są takie osoby które w kwietniu poszły na l4 to znaczy że korzystały że świadczenia chorobowego a nie z postojowego więc taką osobę można zwolnić bez konsekwencji prawnych! Można było się spodziewać że będą zwalniać osoby co na l4 czy ściemniacze są po kryzysie z lat 2008/2009 nie pierwsza taka sytuacja!
    ReviewUserIcon
    Ziomal

    22.04.2020 16:32

    Inne

    Mahle w Krotoszynie dostanie ponad 4mln z "tarczy" a Mahle w Ostrowie ponad 2mln- ciekawe czy przelozy sie to na jakas pomoc dla pracownikow na 50% postojowym...
    ReviewUserIcon
    Obserwatorka

    01.05.2020 00:09

    Inne

    Czyli kto skorzysta? Jak nie ludzie...
    ReviewUserIcon
    Majster Klepka

    01.05.2020 19:28

    Inne

    Średnio Mahle Krotoszyn miesięcznie przy normalnej produkcji wydaje na wypłaty ok 20 milonów zł. Policzcie sobie produkcja ok. 15% i 4 miliony od państwa.
    ReviewUserIcon
    Jak

    30.04.2020 11:27

    Inne

    Dziś dawali nie którym wypowiedzenia jak ktoś miał do jesieni umowę to dostał miesięczne wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    Jak

    01.05.2020 08:34

    Inne

    Odlewnia
    ReviewUserIcon
    Hm

    01.05.2020 14:46

    Inne

    Jaka odlewnia, bo są dwie..
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.04.2020 09:38

    Inne

    Pracownicy mahle mają umowę przedłużona
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.04.2020 23:15

    Inne

    To komu przedluzyli ?z tego co ja wiem nikomu
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    01.05.2020 09:45

    Inne

    Z tego co ja slyszalem, (usunięte przez administratora) przedluzyli umowe 6 osobom, ktore mialy do konca kwietnia. Sam znam 1 osobe, ktorej przedluzyli, wiec to pewne info ze komus jednak przedluzyli
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.04.2020 16:06

    Inne

    Skąd taka informacja
    ReviewUserIcon
    Zwykła

    20.04.2020 14:30

    Inne

    Witam mam pytanie czy ktoś coś wie o przedłużeniu umow???
    ReviewUserIcon
    berg

    30.04.2020 09:31

    Inne

    nie przedłużają umów zwolnili wszystkich
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    30.04.2020 13:04

    Inne

    Nie prawda. Osoby nawet mające umowy na stałe ale z ciągła absencja chorobowa również pozbywają się pracy. Ten kryzys weryfikuje pewne osoby i ich zachowania
    ReviewUserIcon
    Futro

    29.04.2020 18:35

    Inne

    Ludzie nie mylcie pojęć. Pracownik na firmę zewnętrzną nie jest pracownikiem mahle. Dlatego oni idą na strzał. Mahle podziękowało firmie sanpro od której wynajął pracowników. Wypozyczone auto jest twoje prywatne czy wypożyczone??
    ReviewUserIcon
    Futra dużo rozumu już mniej

    30.04.2020 00:56

    Inne

    Ten pracownik pracował lepiej niż ci co mają na mahle na stałe to raz a dwa zwalniają również z mahle
    ReviewUserIcon
    pracownikxxx

    29.04.2020 23:55

    Inne

    Tak jak zawsze (usunięte przez administratora) chodzą do pracy .
    ReviewUserIcon
    interesant

    29.04.2020 15:39

    Inne

    To z umowami na stałe firma mahle też zwalnia ludzi???
    ReviewUserIcon
    Żel do wlosow

    29.04.2020 22:04

    Inne

    Z reguły nigdy zawsze lecą ci co im się kończą umowy nawet najlepsi żegnajcie :'(
    ReviewUserIcon
    Tloki

    29.04.2020 22:52

    Inne

    Umowy agencyjne skracają to raz.... A nawet malowskie padają co na stale są
    ReviewUserIcon
    pracowników

    29.04.2020 08:16

    Inne

    Pytanie do osoby, które mają umowę do kwietnia na Mahle --- Wszyscy wiecie, że umowy będą nie przedłużone czy może komuś dali chociaż do końca roku?
    ReviewUserIcon
    Andy

    29.04.2020 18:45

    Inne

    Nie przedłużają
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2020 08:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wrrr

    29.04.2020 02:01

    Inne

    Jak będzie to będzie a nie co druga wiadomość "kiedy na kartę, kiedy na kartę itp". Ludzie mają poważniejsze problemy...
    ReviewUserIcon
    ...

    29.04.2020 16:52

    Inne

    Babka w kadrach powiedziała żeby się spodziewać około 7 może wcześniej,trzeba sprawdzać...
    ReviewUserIcon
    Hm

    29.04.2020 16:49

    Inne

    Cześć, pytanie do pracowników produkcyjnych czy tez dostaliście listem kartke od wypłaty + klauzule informacyjna o tym, ze wynagrodzenie postojowe jest wypłacane z funduszu państwowego ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.04.2020 15:28

    Inne

    Czy autobusy już dowożą
    ReviewUserIcon
    Andy

    29.04.2020 13:53

    Inne

    Nie przedłużają ☹️
    ReviewUserIcon
    Xx

    29.04.2020 12:03

    Inne

    Witam którego będzie przelew na karte
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Set

    28.04.2020 14:17

    Inne

    Ciekawe co robią teraz panowie związkowcy?
    ReviewUserIcon
    Bin

    28.04.2020 22:14

    Inne

    Chowają się po kątach to robią
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2020 15:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Corona extra

    27.04.2020 23:42

    Inne

    Wirusy mają nić RNA a każdy typ czy mutacja jednego wirusa ma odmienny zapis w nukleotydzie a jeśli ktoś napisze w sieci że ma taki sam to bzdury ponieważ wirus grypy mutuje co sezon więc i jego nukleotyd ulega zmianie!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik Tuleje 2

    28.04.2020 19:55

    Inne

    Następny zwolennik teorii spiskowych... Jeszcze zapomniałeś dodać że to wina 5G... Szukajcie w internecie... A jak znajdę że opowiadasz bzdury? Dlaczego nie wyjdziesz na miasto bez maseczki i nie olejesz policji? Odmów mandatu i do sądu i napewno wygrasz bo prawda jest w internecie. Powiesz ze nie ma żadnego wirusa i że nie musiałeś nosić maseczki bo przeczytałeś prawdę w internecie.... Masakra. Obyś nie zachorował ani nikt z twoich bliskich....
    ReviewUserIcon
    Joker

    28.04.2020 19:47

    Inne

    Ludzie z mahle Krotoszyn to co zrobił w tym czasie który jest teraz to jest skandal firma mahle Krotoszyn dostała mnóstwo pieniędzy na utrzymanie miejsc pracy oraz na przedłużenie umów a co robi firma jak zawsze ma ludzi w tyłkach to jest smutne więc zbierzcie się ludzie którym skończyły się umowy na mahle. Czy tam inne firmy do gazet udać sie opisać co się w tej firmie wyprawia co robią związki co robi (usunięte przez administratora)jakie pomysły jakie traktowanie czas by za włączyć o swoje dobre imię a nie kolejny raz zakładwas powiem brutalnie zgwałcił was bez mydła
    ReviewUserIcon
    Harnaś

    24.04.2020 17:28

    Inne

    Na tłokach, na obróbce też zwalniają?
    ReviewUserIcon
    Iza

    28.04.2020 00:04

    Inne

    Nie zwalniają tylko tym co się umowa kończy kwiecień maj wylatuje nie ważne jaki masz staż w firmie
    ReviewUserIcon
    ANDY

    28.04.2020 14:35

    Inne

    Dokładnie tak kończy Ci się umowa i nawet nie raczą powiedzieć
    ReviewUserIcon
    Odlewnik

    27.04.2020 23:56

    Inne

    Witam chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja z umowami na innych halach. U Nas dziś kilka osób dowiedziało się że po 10 lat pracy w firmie Mahle nie przedłuża im umowy. Najbardziej boli mnie to że nie mają żadnych skrupułów kumpel 5 dzieci żona bezrobotną bo chora na raka dziś się dowiedział że wylatuje. Majster się tłumaczy ze nie mogą nic zrobić z dnia na dzień wszystko się zmienia. Tym co kończy sie umowa w kwietniu i maju dostawaja kwitek i nara. Nie ważne czy byłeś dobrym pracownikiem czy tak jak tu piszecie leciał sobie w kulki. Na Zaworach też dziś z ładnym stażem pracy informowali ludzi że się żegnają na 4 dni przed końcem umowy.
    ReviewUserIcon
    Niestety

    28.04.2020 11:54

    Inne

    Niestety potwierdzam, również dziś się dowiedziałam, że nie przedłużają mi umowy, miałam do końca kwietnia, Zawory. Co ciekawe przez te kilka lat pracy nie wzięłam L4 ani razu. Podobno 400 osób w ten sposób straci teraz pracę. Więc kasa z tarczy wzięta, ale dla nas nic to nie zmienia.
    ReviewUserIcon
    Czary Mary

    26.04.2020 18:40

    Inne

    Jeden pan powiedział ze ludzie się zdziwią ? Co miałam na myśli będą zwalniać ściemniaczy chorowaczy ?:-D
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.04.2020 17:10

    Inne

    Cieszę się.. Niech się za nich biorą zero pożytku, każdy postój, święta to l4... Nie będę płakał wręcz będę namawiał do tego żeby się za nich w końcu wzięli
    ReviewUserIcon
    Hej

    27.04.2020 23:38

    Inne

    To nie jest prawdą takie straszenie lecą osoby co nie brały chorobowego. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ciekawe

    27.04.2020 16:02

    Inne

    Zastanawia ogromna ilość ogłoszeń na pracujpl, Mahle szuka od groma pracowników, nie mówiąc już o ogłoszeniach na AWG...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.04.2020 12:20

    Inne

    Wie ktoś kiedy wracamy do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Karola

    24.04.2020 18:11

    Inne

    Wie ktoś kiedy będą znów wysyłać na kartę pisali ze przesuną na maj
    ReviewUserIcon
    Hej

    25.04.2020 11:17

    Inne

    Tak przelewy będą w maju, pewnie jakoś około 10 maja
    ReviewUserIcon
    Mahle

    23.04.2020 14:53

    Inne

    Kilka tygodni temu pisałem, ze postój do 04.05. Wszyscy twierdzili, ze wymyślam... a tu jednak :)
    ReviewUserIcon
    Joker

    22.04.2020 21:59

    Inne

    Witam serdecznie ludzie przestańcie się kłócić naprawdę bo to co my robimy między sobą to nasz zakład z nas się śmieje ktoś nie chce niech nie podaje nazwisk następna sprawa niech każdy nie obraża kobiet w mahle każda ma jakieś wysztalcenie i to że klnie albo cos to jej prywatna sprawa więc proszę was na luz. Musimy się zastanowić nad tmahle dostało 4 miliony zł na to żeby zachować pracowników ale jak widać nie maja nas pracowników z ludzi którzy sa dobrzy w tym co robią i to jest przykre bo mamy dobre ekipy co się znają na pracy ale jak zawsze mahle inie docenia
    ReviewUserIcon
    fajsa

    23.04.2020 10:33

    Inne

    Dobre ekipy w mahle ? takich ludzi jakis spotykam w tym zakładzie nie spotkałem w swoim życiu nigdzie. Człowiek człowiekowi wilkiem i to doskonale widać na tym forum.
    ReviewUserIcon
    Wiemwiem

    19.04.2020 16:44

    Inne

    Wydaje mi się że zwolnienia będą zależne od działu. Na takiej odlewni żeliwa ludzi jest na styk a prawdziwe przyuczenie do odlewania trwa tak naprawdę kilka dobrych tygodni. Nie wspomnę że 9na10 nowych pracowników nie wytrzymuje pierwszego miesiąca i odchodzi. A przecież kontrakty na produkt są podpisane i po postoju trzeba nadrobić zaległości. Tak mi się wydaje.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Tuleje 2

    22.04.2020 08:46

    Inne

    Jak słyszę tę wasze teorie o tym jak to który dział jest nierentowny i do zamknięcia.... Od poprzedniego kryzysu cały czas tylko słychać jak to się nie opłaca, że cieszmy się że mamy pracę itd. Rok w rok to samo. Początek roku słaby później ogień i końcówka słaba... Rok w rok... To jest taktyka pracodawcy. Co sobie pomyśli pracownik jak mu pracodawca powie ze jest krucho z robotą? Aaa nie będę się odzywał bo jeszcze robotę stracę... Efekt osiągnięty samym gadaniem jak to jest źle... Ktoś z was widział kiedyś faktyczne wyliczenia i zyski poszczególnych działów? Ile na czym się zarabia jakie są koszty ile zostaje na czysto itd? Nie! Ale dyrektor lub kierownik powie ze jest słabo i że się nie opłaca i wszyscy się trzęsą odrazu... Nawet jak będą zwalniać to zaraz zatrudnia bo się w końcu ruszy jak nie za pół roku to za rok lub dwa... Po to są agencje pracy...
    ReviewUserIcon
    lew

    22.04.2020 16:14

    Inne

    To się nazywa zarządzaniem poprzez kryzys, albo socjotechniką stosowaną. Skuteczne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.04.2020 10:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Madra

    21.04.2020 11:18

    Inne

    Informacja z dziś volkswagen zwalnia 200 osób z Agencji pracy,do końca roku 700 osób, więc nie tylko u nas krucho
    ReviewUserIcon
    Wyłącz tv- włącz myślenie

    21.04.2020 17:59

    Inne

    Ale to jest Poznań łatwiej tam o nową pracę niż tu
    ReviewUserIcon
    Serduszko o

    19.04.2020 10:22

    Inne

    Bardzo dobrze, niech się biorą za te (usunięte przez administratora) Co ciągle na l4 łażą.. Teraz pewnie też już siedzą na l4... (usunięte przez administratora) Co święta co postoje to oni na l4.(usunięte przez administratora)Słyszałem że mają się za nich brać w pierwszej kolejności. I bardzo dobrze panie kierowniku!! Przyj żyjcie się tym pracownikom i aut.. Nigdy z nich pożytku nie będziecie mieć bo siedzą ciągle na chorobowym
    ReviewUserIcon
    Neutralny

    19.04.2020 21:45

    Inne

    A no ktoś uraził się za to że ktoś jak jest chory to bierze chorobowe a nie tak jak ty przydu....... Że jak masz gorączkę lub ledwo łazisz to przychodzisz do pracy i jedziesz ledwo co ale co to nie. Ty a nie którzy biorą l 4 bo mistrz lub brygadzista nie na na wesele lub inną uroczystość bo taki (usunięte przez administratora) Jak ty juz leci szybko i chce też i kieruje się t że ja nie chodzę na l 4 jaki żal a większość ludzi w zakładzie co naprawdę zna się na robocie to przeważnie ma problem z wolnym bo nie zostawi takiego gościa jak ty który dobrze nie umie ruszyć z bazowaniem maszyny bez pomocy no brak mi słów dzięki pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    No

    19.04.2020 23:14

    Inne

    Z jednej strony prawda
    ReviewUserIcon
    Joker

    18.04.2020 23:25

    Inne

    Umowy co pracownicy mają na mahle to nie jest powiedziane ze zostaną nikt teraz nie jest bezpieczny mahle na stałe. Czy na czas określony czy inne pod firmy wszyscy są brani ale jak się słyszy teksty że ktoś poszedł na chorobowe lub na opiekę to jest już na czarnej liście takie teksty to nie są na miejscu naprawdę a takie (usunięte przez administratora) od mistrzów nie będę wymieniał nazwiskami i działami bo to jest nie potrzebne a jak widzę że gazeta Krotoszynska daje pismo o masowych zwolnieniach i to że jakiś baran twierdzi że nie ma takiej sytuacji i że oni się przyglądają całej sytuacji to jest naprawdę jakiś żart i to mocny
    ReviewUserIcon
    ...

    19.04.2020 18:28

    Inne

    Mistrzostwo w oświadczeniu napisali,że jeszcze nikt z mahle pracy nie stracił ale podfirmy to już się nie licza. Co do l4 to faktycznie niech się biorą za tych co w kratkę a nie ludzi którzy faktycznie chorowali!
    ReviewUserIcon
    Mahle

    16.04.2020 13:53

    Inne

    Czy wszyscy pracujący na mahle którym kończy się umowa np w kwietniu albo maju dostali informacje jakieś o przedłużeniu lub nie? Bo też mam do końca kwietnia, a nikt nic nie wie, nie mam żadnej informacji i zastanawiam się czy to nie troche podejrzane.
    ReviewUserIcon
    ...

    18.04.2020 13:57

    Inne

    Teraz liczy się tylko kto jakie ma plecy i jak głęboko wchodzil,nieważne czy dobrze pracuje czy nie,ten zakład z tego jest znany,że zwalnia się dobrych fachowców tylko za to,że mają swoje zdanie,które jest odmienne od rządzących...
    ReviewUserIcon
    Mahle

    18.04.2020 20:06

    Inne

    Już nie chodzi o samo przedłużenie, jak nie chcą pracowników to ich strata, ale żeby dać jakąś informacje, wtedy można już sobie jakąś robotę inną szukać, a nie dzien przed powiedzą.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    12.04.2020 07:59

    Inne

    Ja tam nie narzekam . 4 tysie wpadly, mogę siedzieć nawet do grudnia w domu.
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.04.2020 23:25

    Inne

    4000 zł i jak długo pożyjesz? Myslisz, że na takie warunki to dużo? Podziwiam pozytywne myslenie...
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    18.04.2020 17:46

    Inne

    Przestań siać panikę i pisać bzdury. Odpowiadając na Twoje pytanie - nie wiem ile pozyje oby jak najdłużej. Natomiast odpowiedź sobie na pytanie co dzisiaj jest zdrowe ? Mam 59 lat i 17 stażu na odlewni. Czuje się dobrze. Radzę poczytac piśmiennictwo na temat szkodliwości wykonywania pracy. Więcej Alu absorbujesz w siebie pryskajac antyperspirant. Palisz fajki ? Zobacz jakie to szkodliwe jednak wszyscy palą .... Ja nie palę
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.04.2020 09:02

    Inne

    Kiedy rusza aluminium i żeliwo??
    ReviewUserIcon
    matrixx

    15.04.2020 17:35

    Inne

    Od poniedziałku prowadnice ruszają.
    ReviewUserIcon
    vaal

    17.04.2020 17:47

    Inne

    Tuleje też ruszają 20go.
    ReviewUserIcon
    Dzidek

    17.04.2020 20:41

    Inne

    Wreszcie coś drgneło może sie ruszy
    ReviewUserIcon
    Basior

    17.04.2020 18:43

    Inne

    Cześc lini na tlokach rusza od poniedziałku, ale do pracy maja zostać zaproszeni tylko ci ludzie ktorzy nie byli na chorobowych. Reszta do pracy od 27 ale to jeszcze nic pewnego.

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.