opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAHLE Krotoszyn

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(4998)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(4998)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kalisz
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krotoszyn
  • Osusz
  • Salnia
  • Durzyn
  • Starków
  • Bożacin
  • Wróżewy
  • Kobierno
  • Tomnice
  • Konarzew
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrów Wielkopolski - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.
Wrocław - Mahle Shared Services Poland Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krotoszyn
  4. /
  5. Opinie o MAHLE Krotoszyn

Opinie

Opinie o MAHLE Krotoszyn Krotoszyn

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAHLE Krotoszyn!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    09.05.2020 09:33

    Inne

    8 dni w pracy i 2700 pasuje. Powiem to co wcześniej mówilem mogę siedzieć do grudnia w domu.Nie pamiętam kiedy było tak dobrze
    ReviewUserIcon
    Robol

    08.05.2020 10:56

    Inne

    Wypłata miała być 50%Ale nie niższa niż minimalna krajowa. A tu ani tego ani tego. U was też taka sama sytuacja ?
    ReviewUserIcon
    matrikx

    08.05.2020 17:57

    Inne

    najniższa krajowa wpłynęła 1947zł
    ReviewUserIcon
    Noo

    09.05.2020 00:10

    Inne

    Moja najniższą dziś to 1500
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.05.2020 11:10

    Inne

    Pierwszy rzut już dostal list pożegnalny z mahle. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Fhd

    08.05.2020 14:52

    Inne

    Ludzie już drugi raz do mahle nie przyjdą... I tak już do tej pory było krucho z zatrudnieniem (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ANDY

    08.05.2020 17:05

    Inne

    Najniższa krajowa to 2600 brutto a ty piszesz ze nie dostałeś?
    ReviewUserIcon
    Fajnie

    08.05.2020 16:16

    Inne

    Jeśli myślicie że przez ten miesiąc będzie aby tak wyglądać wasza pensja to jesteście w błędzie państwo dało możliwości takie pracodawcy że do końca roku bedziecie jechać na najniższej Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Takie tam

    08.05.2020 13:37

    Inne

    Tak jak mówiłem ludzie przez trzy miesiące dostaną 1500 ci co nie rusza a reszta będzie szarpać za minimalną w maseczkach w upale powodzenia
    ReviewUserIcon
    ANDY

    07.05.2020 21:33

    Inne

    Witam wszystkich jaka cisza na forum jak tylko kasa na edenred wpłynęła a ludzi jak zwalniają to cisza
    ReviewUserIcon
    Hm

    08.05.2020 08:50

    Inne

    Poczekaj do 10 Maja wtedy się zacznie burzliwa dyskusja ????
    ReviewUserIcon
    Tak

    08.05.2020 10:07

    Inne

    Nikt się nie martwi drugim człowiekiem się cieszą że mają stołki. Takie czasy ...
    ReviewUserIcon
    Js

    08.05.2020 04:17

    Inne

    Żeby dostać 500plus muszą zabrać każdemu po 600 i więcej.. Ale ludziom tego nie wytłumaczysz ze podatki poszły w górę żeby wam zabierać, jest 500 plus i heja do przodu... Głupie społeczeństwo....
    ReviewUserIcon
    Ja :(

    04.05.2020 22:02

    Inne

    Ludzie wy nawet nie wiecie co się szykuje w mahle
    ReviewUserIcon
    korek

    06.05.2020 19:09

    Inne

    BĘDĄ OCINAĆ!!!. Albo pisanki - jeśli za duże, albo uszy - jak od maseczki zbyt odstają.
    ReviewUserIcon
    Wkurw..ony

    07.05.2020 21:02

    Inne

    Mówisz o zwolnieniach wszystkich na umowach terminowych, reszta umowa na stałe, razem 700 osób,o tym że tak będzie do lipca,że biorą nas do pracy na jeden dwa dni byle by dostać pieniądze z rządu(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    06.05.2020 23:39

    Inne

    W firmie pracuje bardzo dużo starszych ludzi w wieku 50-60 lat ,takie osoby znacznie gorzej przechodzą zakażenie tym wirusem niż osoby w wieku 25-40 lat,pytanie do zarządu firmy mahle jak planujecie chronić starsze osoby???bo nakaz noszenia maseczki dla takiej osoby nie będzie łatwym zadaniem,ja jako niespełna 40 latek na ulicy duszę się w niej a co dopiero osoba w wieku 55 lat gdzie na hali jeszcze gorączka upalna doskwiera .
    ReviewUserIcon
    yogi

    06.05.2020 22:59

    Inne

    Powinni zabrać pięćset plus. teraz ważne żeby utrzymać zakłady bo z ich podatków państwo ma pieniądze a nie z dzieciorobów.
    ReviewUserIcon
    Mała

    06.05.2020 13:48

    Inne

    Ale to będzie na tą kartę przelew czy nie?
    ReviewUserIcon
    Xd

    06.05.2020 20:55

    Inne

    Juz jest
    ReviewUserIcon
    Yyy

    06.05.2020 22:49

    Inne

    Jest już przelew dziś przelali
    ReviewUserIcon
    Kiedy na karte? Kiedy na karte

    06.05.2020 19:44

    Inne

    Dzisiaj był przelew
    ReviewUserIcon
    Zastępca brygadzisty

    06.05.2020 06:20

    Inne

    Witam jako że pełnię funkcje wyższego szeregu Zarządzania drewnianymi paletami Pilnowania wc oraz trzymania nie tylko głęboko paluszka w .. Chciałbym spytać kiedy dadzom na kartę?
    ReviewUserIcon
    Ładna

    06.05.2020 12:39

    Inne

    Nie dadzom bo nie majom xD
    ReviewUserIcon
    kaska

    06.05.2020 19:23

    Inne

    Pszelali na kartem ludziska! Pszelali na kartem! Łolaboga! Łojezusicku!
    ReviewUserIcon
    Rocky

    06.05.2020 18:49

    Inne

    Jest kasiura hurra hurra na karcie podarunkowej
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.05.2020 10:30

    Inne

    Zwiazki zawodowe nie trzymajcie nas w niepewnosci co dalej z Mahle.Na pewno sa podjete plany na przyszle miesiace.Czy ludzie maja szukac pracy chocby na czarno bo zaklad wyglada na stan upadlosci.Ludzie maja rodziny na utrzymaniu a jak prace straci jeszcze wiecej ludzi to w krotku jest pustynia.
    ReviewUserIcon
    Tak

    06.05.2020 17:39

    Inne

    Tak wygląda zakład od środka jakby już miał nie ruszyć
    ReviewUserIcon
    Loki

    06.05.2020 18:38

    Inne

    Jak zakład wyglada na upadły? Człowieku przestań wymyślać,stoimy bo zachód stoi jesteśmy zależni od nich,stoją oni to my stoimy jak oni nie rusza to my tez nie
    ReviewUserIcon
    Zawory

    05.05.2020 00:30

    Inne

    Poprzednia wypłata była normalna nawet trochę wyższa niż zwykle bo bony na święta wpadły. A wy już ludzie tydzień przed wypłata piszecie kiedy będzie zasilenie konta No (usunięte przez administratora) ! Macie trzy tysiące i wy tydzień przed wypłata nie macie kasy ? To co wy zrobicie na początku czerwca będziecie jeść kamienienie przypominam ze my dopiero teraz dostaniemy mniejsza wypłatę poprzednia była normalna !
    ReviewUserIcon
    pracownikk

    06.05.2020 09:52

    Inne

    Ładny buc , na dodatek impotent bo chyba nie mizedziec dzieci .
    ReviewUserIcon
    realny

    06.05.2020 13:27

    Inne

    No żebyś wiedział Ci dostają zwrot podatku co najmniej potrzebują. A kase przewalą na używki i przyjemności. Powinni to dostawać Ci co mają rodziny na utrzymaniu.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    06.05.2020 07:56

    Inne

    Witam. To że niektórzy się pytają o doładowania kart to znak co się zaczyna dziać i w jakiej sytuacji znajdują się ludzie. Nie widzę w tym nic złego mało tego uważam że w tej sytuacji chociaż związki powinny przedstawić sytuację w jakiej się znajdujemy , cokolwiek ..... Pracuje tam 10 lat obecnie jestem na postoju o dorabiam(usunięte przez administratora) . Ktoś tu pisze "kto ci kazał robić bachory" - chłopie usiądź weź oddech i pomysł co Ty pierd... Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    05.05.2020 23:02

    Inne

    A wiadomo którego będą te przelewy na kartę.? Nie którym może się nie podoba moje pytanie bo jak kto stwierdził jeden pan takie pytania zadają dałny. Tylko., że nie wie jaka kto. Ma sytuacje i że dla. Niektórych taki przelew to poprawa finansowa w tych ciężkich dniach..
    ReviewUserIcon
    Onana

    05.05.2020 22:52

    Inne

    Boze jak czlowiek czyta niektore posty to rece opadają , jeden drugiemu noz w serce by wbil tak najezdza , az zal serce ściska, przykre
    ReviewUserIcon
    ghhfh

    04.05.2020 19:08

    Inne

    kiedy na karte ?? ej kiedy na kartę ????? to kiedy na kartę????? ale tu dałny robia
    ReviewUserIcon
    Ghana

    05.05.2020 08:15

    Inne

    To kiedy na kartę?
    ReviewUserIcon
    karta

    05.05.2020 22:28

    Inne

    No właśnie! Kiedy na edenred pszelejom?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAHLE Krotoszyn?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAHLE Krotoszyn

    Mahle 6 63-700 Krotoszyn

    NIP:6462353144

    KRS:0000041086

    http://www.pl.mahle.com/
    Branża główna: Maszyny i urządzenia
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    05.05.2020 18:10

    Inne

    Wiadomo coś co z pracą nikt z mistrzów nie informuje pracowników co i kiedy i czy w ogóle. W zakładzie pracują czasem całe rodziny więc dobrze by było jakby jakiś zwiazkowiec lub zarząd dał informacje czy będzie praca dla wszystkich. Wiadomo że to trudny okres ale niepewność jest jeszcze gorsza.
    ReviewUserIcon
    Kiedy na karte

    05.05.2020 16:56

    Inne

    Kody na kartę
    ReviewUserIcon
    Czarek

    05.05.2020 16:06

    Inne

    Na kartę będzie 400 zł potwierdzone
    ReviewUserIcon
    T

    05.05.2020 09:30

    Inne

    A Ty taki mądry jak masz tak dużo kasy to po co pracujesz co Cię to obchodzi jak kto żyje patrz na siebie
    ReviewUserIcon
    Zawory

    05.05.2020 16:00

    Inne

    Pracuje właśnie po to żeby mieć pieniądze, nie mam az tak dużo mam tyle ile prawie każdy w tej firmie. Jak już to taka mądra a nie taki ????
    ReviewUserIcon
    Zorientowany

    05.05.2020 13:09

    Inne

    Zwalniają roboli ,zwalniają panie w biurach, zwalniają portierów ,sprzątaczki a czy już któregoś mistrza zwolnili ?
    ReviewUserIcon
    ?????

    05.05.2020 13:00

    Inne

    Tarcza 3.0 wyraźnie mówi że nie można mieć dwóch zatrudnien to jak mistrz z tłokow jeszcze pracuje w mahle ?i jego koledzy brygdzisci z tłokow ?
    ReviewUserIcon
    To sprawdzimy

    05.05.2020 12:55

    Inne

    A co z majstrami co prowadzą dwie działalności i zatrudniają ludzi przydupasow brygadzistow z mahle, niby nie wolno mieć już dwóch zatrudnień tak jest w tarczy jeśli zwolnienia już idą listownie to tarcza 3.0 weszła?
    ReviewUserIcon
    Janusz

    04.05.2020 15:22

    Inne

    Mój znajomy ma 65 lat i chodzi do pracy ja mam 35 i siedzę w domu a starsi są zagrożeni rozumiecie to
    ReviewUserIcon
    teodor

    05.05.2020 10:02

    Inne

    Lepiej w maseczkach niż nie pracować wcale. Szanujmy prace i siebie wzajemnie.
    ReviewUserIcon
    Xx

    05.05.2020 10:31

    Inne

    Ten twoj znajomy 65 latek chodzi do pracy bo napewno smieszny majster to jego dobry znajomy a ty siedzisz w domu.
    ReviewUserIcon
    Set do pracownik

    05.05.2020 07:42

    Inne

    Wydaje mi że niektórzy nie zdają sobie sprawy co się wokół was dzieje ciągle narzekacie mówicie że mało! Ludzie potracili pracę a wy macie pretensje że musicie siedziec w domu za mniejsze pieniądze! Ludzie co się z wami porobiło gdzie wasza ludzka solidarność wpolczocie!
    ReviewUserIcon
    Prawda

    27.04.2020 09:25

    Inne

    . Jak wiecie pomalu zakład startuje, ruszają poszczególne linie. Część osób wróciła do pracy i zarabia pieniążki, reszta siedzi w domu i nie wiadomo ile dostanie. Z tego co widać do wrócili wszyscy ci co trzymają palec w.... Majstrowi, brygadziście. Nie patrzą na staż pracy, czy ktoś pracował na danej linii itp. Najważniejsze jak głęboko trzymał palec. Teraz widać jakie są znajomości w pracy. Mi to w sumie tita czy pracuje czy nie, bo tam jakas kasę dostanę. Moim zdaniem to powinni pracować jeden tydzień, potem zmiana i inni powinni kolejny tydzień pracawac i tak dalej.
    ReviewUserIcon
    Pff

    04.05.2020 20:08

    Inne

    Wrócili ci którzy nie uciekają na chorobowe w dobie postoju świat itd. Nie muszą trzymać palca w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.05.2020 23:16

    Inne

    Nie ma się co rozczulać za prace w szkodliwych warunkach w systemie 4 zmianowym i przy wyśróbowanych normach to marne zarobki (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    04.05.2020 10:31

    Inne

    Ta kasa na kartę to. Dopiero 7 czy może wcześniej.. Nie ukrywam przydałaby się teraz..
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.05.2020 20:42

    Inne

    Twoi koledzy koleżanki tracą pracę a ty się pytasz kiedy będziesz miała kasę ... Brak słów widać że życie cie jeszcze nie doświadczył (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ss

    04.05.2020 12:10

    Inne

    Kiedy będzie doładowanie na karte
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    04.05.2020 20:26

    Inne

    Wie ktoś coś kiedy na kartę dadzą
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    04.05.2020 16:39

    Inne

    Ktoś wie ile będzie wynosił przelew na kartę?
    ReviewUserIcon
    M

    04.05.2020 09:19

    Inne

    Witam kiedy będzie przelew na karte
    ReviewUserIcon
    Bareja

    04.05.2020 16:14

    Inne

    Jak wysla to bedzie.
    ReviewUserIcon
    Set

    04.05.2020 14:48

    Inne

    Za pół roku wszyscy wrócą do pracy! Trzeba myśleć pozytywnie! Co nas nie złamie to nas wzmocni!!!
    ReviewUserIcon
    Tt

    04.05.2020 13:31

    Inne

    Witam kiedy będzie przelew na kartę wie ktoś cos
    ReviewUserIcon
    Profesor

    04.05.2020 04:19

    Inne

    Spokojnie wszyscy wrócimy do pracy nie ma co się załamywać mamy ciężkie chwile musimy radę dac i wiem że radę damy wszyscy razem tylko trzeba wierzyć w te chwilę bo ta nadzieja nigdy w nas nie zgasła Pamiętajcie
    ReviewUserIcon
    olo

    03.05.2020 23:29

    Inne

    Jezel ktos ma taki straszny zal ze nie może isc pracowac ... to ja chętnie sie sie zamienie... i posiedze w domu za najniższa... Na aluminium odlewni jak i obróbce ida raptem po 2 liniee... i na 70 proc swoich mozliwosci.... jedna z nich same prezbrojenia.... jak wiadomo przezbrojenie platne 60proc.... Zapraszam ... tych chętnych możecie sie wykazac jacy jestescie dobrzy... nie ma sprawy ja jestem za...
    ReviewUserIcon
    pracownikk

    02.05.2020 17:11

    Inne

    Tak jest jak wszędzie są równi i rowniejs niby była mowa że każdy będzie musiał zabrać urlop niby wakacyjny i dodatkowe dni wolne przesunięte z kwartału , a w rzeczywistości jest inaczej , niektórzy nie muszą wykorzystywać urlopów ani wybierać tych dni wolnych , można , pewnie że można trzeba tylko wiedzieć jak , i tak to jest , tak samo jest ze zwolnieniami , selekcja ale robiona przez mistrzów , ci co nie pasują lub się za bardzo stawiają to trzeba się pozbyć .
    ReviewUserIcon
    pracownikk

    03.05.2020 14:56

    Inne

    Że będzie sprawiedliwie powiedział dyrektor , kierownik i zz na zebraniach z pracownikami że do pracy nie wróci nikt z urlopem wakacyjnym , od cała sprawiedliwość , a może solidarność pracownicza była by bardziej na miejscu , a nie zadufanie i zapatrzenie w siebie , i żebym ja mial najlepiej a resztę mieć w(usunięte przez administratora) , błędny tok myślenia jak się solidaryzujesz z pracownikami .
    ReviewUserIcon
    Dari

    03.05.2020 19:30

    Inne

    Tylko i wyłącznie od mistrzów zależy
    ReviewUserIcon
    pracownikk

    03.05.2020 17:54

    Inne

    Słowa nie potrafią dotrzymać że nikt co nie ma wykorzystane urlopu wakacyjnego do pracy nie wróci , mówią jedno a robią co innego , brawo brawo .

    Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.