Altrad
counter
2 20 40 5 1

Czy Altrad praktykuje "luźne piątki"?

Tak3Nie
Hj
@Pytanie

Jak wejdziesz do jednego z działów to tam panuje wieczny luz na koszt firmy

Dziwi mnie, ze firma
@Hj

Nadal zatrudnia tych darmozjadow , na rynku jest tylu młodych, kompetentnych i przede wszystkim uczciwych i chętnych do pracy handlowców ,którzy nie kombinują

Wymienić ich Nowy wpis
@Dziwi mnie, ze firma

Nie ma ludzi niezastąpionych.Skoro handlowcy to tacy kombinatorzy to dlaczego tam dalej pracują?Nie kumam czaczy,chętni na te cieple superplatne posadki szybko się znajda

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka awansu w Altrad?

On1234 Nowy wpis
@Pytanie

Jak masz znajomości to awansujesz a jak nie to przerzucasz podesty aż padniesz

Pasikonik

Wiecie czy firma potrzebuje teraz ludzi do pracy? Czas jest wyjątkowy ,a ja mam zamiar złożyć CV.

Onn222 Nowy wpis
@Pasikonik

Jak narazie.to.zwalniaja

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecam super firma współpracujemy zakupujemy kilka set tysięcy m2 rusztowań polecam !

Firma ok
@FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Firma jest w porządku jako sama w sobie.Niestety to ludzie tworzą firmę i atmosferę a ludzie co niektórzy utopiliby się w tej firmie w łyżce wody,co niektórzy to fałsz i obłuda plus (usunięte przez administratora) niestety bez kontroli

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Altrad? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Dodatkowo płatne
@Pytanie

Dodatkowo płatne , ale biuro nie ma nadgodzin , bo i tak dużo zarabia

Kuba

Bardzo ciekawe opinie o szefie firmy mozna znaleźć, nagrodzony jako przedsiębiorca roku a firma to dobry pracodawca.

Tak4Nie1
LR
@Kuba

Szef i owszem , w porządku , niestety pracownicy psują atmosferę i renomę

Tak6Nie1
Polak

Dodam swoją opinię, jeżeli chodzi o wynagrodzenia na produkcji porównując młodych i starszych pracowników to masakra wolna amerykanka jak kto woli nie uzywan słów niecenzuralnych bo zostaną usuniete. Tą sprawą powinien zająć się pracodawca czyli Pan Altrad jak mniemam na wniosek zwiazków ale jest dużo pracowników produkcji którzy niestety zarabiają DUUUUUUŻO w porównaniu z młodymi i ci pracownicy są w zarządzie albo i nie wiec to im nie na ręke wiec młodzi pracownicy niech zapomną o częściowym wyrównaniu płac bo starsi koledzy maja to w D.........e. Druga sprawa jesli chodzi o taklie rzeczy jak spór zbiorowy czy też postawienie na swoim albo jak kto woli slogan postawić się dęba na produkcji nie ma wzajemnej solidarnosci nie ma wspólnego języka nie ma jednego zdania BO starsi pracownicy zarabiają DUUUŻO i srają po gaciach wiec im to jest oboętne więc wszystko sciszają nabierają wody i rzecz taką jak Związek Zawodowy można sobie wsadzić. Zwiazek zawodowy mówi jednym zdaniem jednym tonem jedną treścią a to co jest w Altradzie to po prostu g...o . Chociaż ostatnio zobaczymy. A jescze pracownicy biurowi kole mnie rzecz samochodów służbowych oczywiscie nie wszyscy mają z biura . Ale ci co mają uzywają ich prywatnie do woli na dojazd do pracy z pracy i prywatnie. Po dziesięciu latach uzytkowania samochodu służbowego i serwisowanego na koszt firmy w stanie bardzo dobrym przejmuje taki pracownik na siebie po przekręcie z niby licytacją . Tak wiadowmo o co chodzi licytujący nie może podbić ceny tylko podaje jakąś kwote i na tym koniec a pracownik biurowy który uzytkował ten samochód i spodobał mu się podbija cenę powiedzmy 100 zł więcej i na tym koniec licytacji , to jeśli chodzi o przekręt z samochodami nie mówiąc o paliwie ile skręcą Po prostu licytacja to jeden wielki przekręt. Więcej nie chce mi się pisać moze innym razem.

Tak9Nie
Geno
@Polak

No paliwo służbowe jest nadużywane masakrycznie na wakacje i prywatne wycieczki nie wspominając o wyjazdach niby służbowych.to ewidentne robienie głupka z reszty pracowników.niedlugo co drugi biurowy będzie miał samochód Sluzbowy,takie jaja tylko w tej firmie

O
@Polak

Małe sprostowanie . Handlowcy użytkują nie 10 tylko 5 lat albo i krócej auto służbowe prosto z salonu .

Nowy

Cześć możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w altrad w tym momencie

Szkoda gadać

Paliwo służbowe dla tych,którzy ewidentnie tego nie potrzebują,auta służbowe jako taksówki z dojazdem do pracy , wyjazdy na narty na koszt firmy,bufet i kawka plus plotki kiedy się nie wejdzie do działu handlowego co widza klienci i to gdzie? W dziale , który najlepiej zarabia a jednocześnie jest najbardziej chytry i spod siebie by zjadł bo darmowe , ewentualnie by zjadł za kasę Altrada oczywiście no bo za swoją szkoda .to nie tajemnica,każdy to wie , mówi i widzi

Tak8Nie
Endr
@Szkoda gadać

Nie mówcie, że to dalej trwa,czyli notoryczne ciągniecie pieniędzy z firmy przez ten dział.

Mir
@Endr

Tak.Dalej to trwa,kawka na koszt firmy i wylegiwanie się w kafejce na ploteczkach

Tak5Nie
FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecamy współpracę z firmą

Tak1Nie1

Kamil bobula

Polecamy współpracę z firma

Tak6Nie1

Hanna

Co powiecie o plusach pracy w Altrad?

Tak20Nie1

igo

No i fajnie że mają takie stanowiska jak np. młodszy handlowiec @gren.

'kot

DUZO PIENIEDZY FIRMIE UCIEKA NA LEWO,NA INTEGRACJE,NA PIKNIKI,NA IMPREZY FIRMOWE I OGOLNIE PALIWO NA KOSZT FIRMY, MNOOSTWO A PRZECIEZ TO MOGLOBY ISC W NASZE WYPLATY A JEDNI SIE BAWIA I PODROZUJA NA KOSZT FIRMY A INNI MUSZA NA TO PRACOWAC,TAK JAK OGROMNE PREMIE CO NIEKTORYCH PRACOWNIKOW,ZAINTERESUJCIE SIE TYM.TO SA TAKIE PIENIADZE,ZE MASAKRA.SZOKKKKKKKK, SKAD TAKIE ROZNICE? TO CHORE

Alex

Widzę że dużo niewygodnych wpisów moderator usuwa - prawda w oczy kole ?

andrzej

kariera? to firma rodzinna,wiec jak nie jestes synkiem czy coreczka,oczywiscie bez pozadanej wiedzy,to pozegnaj sie z kariera. poza tym moze pasuje ci roznica w zarobkach o kilka tysiakow...

keri

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy... o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia....

Tak7Nie

lll

proces rekrutacji?to firma raczej rodzinna i ciezko sie przebic komus z zewnatrz,tutaj synkowie,coreczki,pociotkowie itd....ale probuj, nie jest tak zle, poza tymi kominami w zarobkach!!

Tak4Nie

Q

Jeśli nie ma podwyżek, to młodzi nie maja się po co wykazywać. Ich praca i tak nie zostanie wynagrodzona wzrostem wynagrodzenia. Aby swoje osiem godzin i do domu.

Polak

Jeszcze coś dodam majstrowie i niby kierownik wiadomo kto z produkcji to jakieś jaja esesmańskie. Nic nie robia poza wyjatkami tylko chodzą po produkcji i szukają dziury w całym patrzą na rece pracownikom . Pan Prezes też przed jakąś ważna rozmową ze zwiazkami wynurzy się i oczy bola go że pijemy kawę ciekawe co powie ze biuro całe pije kawę d....il jeden. Też szuka byle pretekstu aby tylko coś oczernić przyczepia się ze pracownik w danej chwili nic nie robi , wpad na produkcję jak filip z konopii nie wie co się dzieje zauważył ze pracownik chwilowo stoi stoi bo ma pracę stojącą albo chwilowo siedzi , niech poprzyglada się na calokształt pracy a nie na wyrywki ,.Wyrywkowo też pojdę do biura i powiem o wszyscy siedzą nic nie robią . Jakieś pytania moze mieć po 8 godzinach jezeli jest cos nie tak z normą dzienną d...il jeden. Dobra koniec szkoda mojego czasu jak poczytają to pracownicy z altrada niech się zastanowią nad sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Altrad - Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.