Opinie o Altrad w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Altrad. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Altrad o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altrad w Białystok

Karolina Nowy wpis

Jak to jest z tymi zarobkami w Siedlcach? Na jakie stawki można liczyć w administracji?

Olka Nowy wpis
@Karolina

Najwyższe zarobki ma dział handlowy, premie i benefity,samochody służbowe,wyjazdy na koszt firmy

Dobra firma pod każdym względem, praca dla ludzi ambitnych za to zadowolenie gwarantowane.

Pracownik Nowy wpis
@Andrzej

@Andrzej nie wiem czy na pewno piszesz o Altrad Białystok, ale pisząc "dobra pod każdym względem" masz również na myśli zarobki? Spawacz z poborami 1900 zł netto to jest według Ciebie dobre? Pani w warzywniaku na pewno zarabia więcej.....

W Siedlcach Nowy wpis

W Siedlcach zarobki w biurze są dużo wyższe i maja wysokie premie, mam tam koleżankę,ich zarobki robią wrażenie, mówię o tych dłużej pracujących

A podobno

W Siedlcach w biurze w Altradzie dużo zarabiają i duże maja premie , zwłaszcza ci dlugopracujacy , maja samochody służbowe , różne dodatki

Ilona
@A podobno

Możesz powiedzieć coś jeszcze o tych dodatkach? Interesuje mnie, czy są to różnego rodzaju premie, czy też benefity pozapłacowe. Wspominasz o samochodach służbowych- wiesz, jakie kryteria trzeba spełnić, by móc z nich korzystać? Będę wdzięczna za dalsze informacje.

Nie znam szczegolow
@Ilona

Niestety nie znam szczegółów, ale najlepiej zarabia dział handlowy i najwiecej ma profitów, duże premie ,auta służbowe do tego wyjazdy na narty i w inne miejsca, imprezy na koszt firmy

Iwo

Ja uważam, że firma nie zasługuje na te negatywne opinie. Może nie jest ideałem ale z pewnością praca tu jest ok!!

Aplikowałeś do firmy Altrad? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
Białystok

Czy Altrad organizuje staże dla studentów?

A w jakim dziele interesuje cię staż?

Mam zamiar złożyć cv tylko trochę obawiam się po przeczytaniu opinii czy warto to robić?

Janosik

Niepokojąca jest ta informacja, bardzo źle, że szefostwo nie wie o takich sytuacjach bo to bije we wszystkich ludzi!

Ano
@Janosik

Kolesiostwo podwyżka zapomnij .ogólnie nie polecam bez przyszłości

Wwww

Co to za firma , gdzie majster jeden łapię na alkomacie ludzi po 15 razy , zabiera premię , lub nie zabiera , szef i majstrowie wiedzą ale , już prezes , i reszta nie dowie sie , zamiataja pod dywan , kolesiostwo , brygadziści ustalają kto ma pracować kto nie , wypłatę na zachętę dają , a po czasie kombinuja . Kolesiostwo do kwadratu , zero równości , swojaki . Nie polecam

Halina

@Yyyy, chciałabym zachęcić Cię do tego, abyś swoją opinię na temat pracy w firmie Altrad wyraził w sposób bardziej rozbudowany, ponieważ na chwilę obecną swojej opinii nie poparłeś żadnymi konkretnymi przykładami. Czy mógłbyś to zrobić i szczegółowo przedstawić, jak wyglądają warunki w tym miejscu zatrudnienia?

Yyyy

Firma super praca jest kasa jakkasa mogła by być większa nie ma tragedii. Polecam

Halina

@Janko panko, jaką umowę masz na myśli? Są różne rodzaje umów na różne wymiary czasu pracy. Również są określone przez prawo stawki minimalne, w zależności od rodzaju umowy, jaką proponuje pracodawca. Dlatego warto zawsze doprecyzować swoją wypowiedź. Jeśli chodzi o warunki umów oraz pracy to są one zawsze możliwe do wynegocjowania przez pracownika.

Janko panko

Ta pseudo firma to porazka. Na umowe daja 1680 brutto !!!+premia kombinuja jak moga. Kolesiostwo ... (usunięte przez administratora) kila i mogila. Omijac szerokim lukiem

Janek

1680 +premia.Obojetnie ,spawacz czy operator pras.

Marcin 123

Pracowałem w tej firmie nie polecam.zarobki takie że żal w (usunięte przez administratora) ciska. Kolesiostwo jak znasz szefów to możesz być legartem i nie będziesz umiał spawać to będziesz miał dobrą robotę i co raz podwyzki ale kasa to 2100 Zatrudniają.na stawce 1680 zł. .. Ludziom wciskają bzdury że nie mają kasy.nie dalją podwyżek z 8 lat.kiedyś płacono dobrze ale jak przyszedł nowy dyrektor to powprowadzał grupy które majstrowie przydzielają na podstawie znajomości i koleżeństwa.ocena zakładu w skali od 1-10 to -100

Piter

Firma której nikt nieznajdzie w Białymstoku najgorsza z najgorszych.Dyrektor jeździ co kilka razy w roku po nagrody do francji.Ludzi uwaza się za bawoły robocze ,ludzie pracuja za 1780zl brutto.plus premia wyrobiona co po otraceniu na czysto daje 1500 do 1700 na rękę . dyrekcja bierze to co zapie ...... ludziom.panuje kolesiostwo nie polecam.

nick

W biurowcu niemiły zapach, z zewnątrz budynek fatalnie wyglada

grajdołek

tak słyszałem od kolegi, który pracuje u nich już ładnych parę lat

robol

"stawki ?" Chyba czekają aż zaczną się zwalniać!

lipa kolesiostwo nie polecam pracowałem i na pewno nie wróce dyrektor obsadza znajomymi z rawy i oni zarabiaja niezła kase

ROBOL

Kasa do ....y za najniższą sami niech se robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Altrad - Białystok

Altrad