Altrad

Białystok

Opinie o Altrad

Marcin 123

Pracowałem w tej firmie nie polecam.zarobki takie że żal w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska. Kolesiostwo jak znasz szefów to możesz być legartem i nie będziesz umiał spawać to będziesz miał dobrą robotę i co raz podwyzki ale kasa to 2100 Zatrudniają.na stawce 1680 zł. .. Ludziom wciskają bzdury że nie mają kasy.nie dalją podwyżek z 8 lat.kiedyś płacono dobrze ale jak przyszedł nowy dyrektor to powprowadzał grupy które majstrowie przydzielają na podstawie znajomości i koleżeństwa.ocena zakładu w skali od 1-10 to -100

Piter

Firma której nikt nieznajdzie w Białymstoku najgorsza z najgorszych.Dyrektor jeździ co kilka razy w roku po nagrody do francji.Ludzi uwaza się za bawoły robocze ,ludzie pracuja za 1780zl brutto.plus premia wyrobiona co po otraceniu na czysto daje 1500 do 1700 na rękę . dyrekcja bierze to co zapie ...... ludziom.panuje kolesiostwo nie polecam.

nick

W biurowcu niemiły zapach, z zewnątrz budynek fatalnie wyglada

grajdołek

tak słyszałem od kolegi, który pracuje u nich już ładnych parę lat

robol

"stawki ?" Chyba czekają aż zaczną się zwalniać!

ROBOL
@anonim 27.07.2011 20:58
lipa kolesiostwo nie polecam pracowałem i na pewno nie wróce dyrektor obsadza znajomymi z rawy i oni zarabiaja niezła kase...

Kasa do ....y za najniższą sami niech se robią.

Zostaw opinię o Altrad - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altrad