Opinie o Odmet S.A.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Odmet S.A. może poszczycić się wieloma nagrodami. Jeżeli chcecie zobaczyć, jakie wyróżnienia otrzymała firma - zapraszam do zapoznania się z zakładką "Nagrody i wyróżnienia" - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,436048,0,0,nagrody_i_wyroznienia A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

4er
użytkownik zarejestrowany

@ma ale to widziales te ogloszenia u nich na stronie? bo tutaj niestrty nie widze zeby cos sie pojawilo cbyba ze te ogloszenia sa juz po prostu nieaktulane

lalala

tak szczególnie że Śląsk stalą stoi i można bezpośrednio kupić u producenta nawet kilka sztuk pręta czy profili....

kos

tyle tu opinii na temat różnych "Pań" w firmie Odmet że tak naprawdę nie wiadomo o kogo chodzi- brak nazwisk. Pytań wiele odpowiedzi mało.Ale kto pyta nie błądzi. A może to tylko "kopanie dołków" pod konkurencją.

obserwator

a może to jest druga Pani Odmet?

Wilk

Pracowałem wiele lat i jestem bardzo zadowolony, bardzo fajni ludzie tworzą zespół. Każdy będzie narzekał, przecież zawsze mogłoby być lepiej. ja tam bardzo miłe wspomnienia. Uważam, że w tym momencie firma podąża w dobrym kierunku.

nifik

Nowy pracownik (usunięte przez administratora) jeszcze musi uczyć. Po naukę i informację do Odmetu. (usunięte przez administratora)

wyrok

doświadczeni pracownicy uciekają do konkurencji, firma natomiast zatrudnia "pracowników" do przyuczenia za podwójną stawkę. Taka prawda.

ja

O tej firmie nie da się powiedzieć nic złego - wszyscy pracownicy i klienci o tym wiedzą

Ciekawy

Powinienem zmienić Nick na Prorok. Pani ODMET SP. Z O.O.została wreszcie właściwie oceniona. Nowy właściciel i tak był łaskawy, że trzymał ją tyle czasu. Kiedy źródełko wyschło nie było sensu trzymać kogoś bez kompetencji za taką kasę. Kogoś kto stwarza tylko pozory, robi dużo zamieszania nie wnosząc nic do firmy. Dużo jadu, dużo nienawiści pod gumowym uśmieszkiem przyklejonym do twarzy. Teraz dużo pracy przed nimi aby wszystko wróciło do ładu. Kibicuje im mocno. Sporo fajnych ludzi tam pracowało i szkoda by było to spaprać. Jaskółki miały rację:)

ja

Pracuję w Odmecie - bardzo porządna firma. Szkoleń nie ma, ale ludzie na tyle zgrani i pomocni, że miło pracować

z boku

Podobno ODMET SP. Z O.O.ma załatwić za nich najgorszą robotę (obciąć ludziom pensje, część ludzi zwolnić lub doprowadzić do tego żeby się sami zwolnili (to lubi najbardziej)) i wtedy to reszta zarządu pożegna się z nią. Ma tylko wykonać czarną robotę. Sorry ODMET SP. Z O.O., ale szukaj już sobie czegoś nowego, bo nie znasz dnia, ani godziny... tutaj nawet własnoręcznie robione obiadki nie pomogą

Ciekawy

Zastanawiam się kiedy właściciele poznają się na Pani ODMET SP. Z O.O.…. (podziękują jej za pracę). Mistrzyni świata w stwarzaniu pozorów. No może w sprawach porządkowych się sprawdza. To tylko świadczy, że powinna pracować w PUK-u. W handlu już pokazała klasę. Wielu klientów zraża się przez nią do firmy. To tylko kwestia czasu jak właściciele ją rozliczą. Może ktoś jeszcze podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Nick

To czemu już tam nie pracujesz (pierwsze pytanie) ?

Kurrakało

Czekam na pytanka, robiłem tam parę latek.

Zostaw opinię o Odmet S.A. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odmet S.A.