Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

zmiana 2 :)

ta firma się zmienia, potrzeba czasu żeby było lepiej, pracuje od roku - nie jest źle owszem nie wszystkie" baby" są życzliwe bo jest tam spore pastwisko krów które tylko " ryczą" ale to już z pochodzenia i nieobycia się wywodzi :) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - od taka słodka prawda... dwie zmiany, weekendy wolne, dwa długie urlopy w roku, długie weekendy, pensja 1450 netto, socjal - jest, mozna się starać o zapomogi, etaty normalne umowa po 3 miesiacach na 3 lata... dla nie wtajemniczonych w wielu miastach kobiety mogą pomarzyć o umowach o pracę... ludzie nie grzeszcie, nie jest to szczyt marzeń, ale jest praca!!!

wykształcony

gość

prosze o pomoc, szukam pracy na wakacje bardzo pilnie Dzwoniłam do Faureci w Jelczu ale nikt nie podnosi słuchawki, ani telefon komórkowy p. [usunięte przez moderatora] (sprzatanie na 2 zmiany), ani telefon w internecie znaleziony Pozdrawiam wszystkich

gość forum

Autoliv - proszę powiedzieć jeśli ktoś wie, gdzie jeszcze wymagaja testu na zatrudnienie?

LIlia

interkarda to firma zajmująca sie rekrutacją do firm w Jelczu na przykład. Są nie fair. Nie mogłam sie stawic na rozmowę do zakładu to mnie nie zatrudnili wogóle. Zadzwoniłam wczesniej i powiedziałam że nie dam rady dzisiaj, ale nie z mojej winy. Czy jest możliwosć przeniesienia na dzień nastepny (?) była rzekomo, ale mnie olali. Jak kierownictwo w tych obozach pracy - człowiek nie liczy sie wogóle, nie ty to ktos inny... Kiedys to sie odbije na takich ludziach. Więcej nie odezwę sie to tego pośrednika, tak jak do work serwice.

Julita

mam pytanie o inną firme z Jelcza Laskowic. Interkadra przyjmuje teraz i czy darady sie tam dostać, czy warto, co wiecie na temat tej firmy, proszę o jakieś info pozdrawiam wszystkich

Hania

Popieram,jak w [usunięte przez moderatora]

Żaneta

kierownik też jest nie wykształcony? Ten młody, ale nie wiem jak sie nazywa....

lilia

śmie (usunięte przez administratora) warte .... po pierwsze, zakład nie pozwala na jakiekolwiek poszanowanie człowieka, brakiem praw podstawowych dla pracownika i traktowaniem go własnie,jak byle co.Po drugie, jeśli jestem nie zameżną, bezdzietna kobietą, w wieku 20-40 lat, nie popracuje, bo nie mam 50 na karku. Pytam wiec, co jest dobrego w zakładzie, który da zatrudnienie na tzw. wakacje (2 m-c/rok)? A pisanie,ze plusem jest wypłata na czas to juz śmiech. Zakład MA BYC NA CZAS Z WYPŁATĄ i to nie jest atrybut tylko konieczność, jak np. woda pitna na m.p.Po trzecie jakim prawem kobieta w wieku 50 lat ma prawo mnieć zatrudnienie a młodsza o 20 już nie? Co to ma być? Jedna wielka niesprawiedliwość. Dlatego młodzi ludzie wyjażdzaja z tego chorego kraju

ale widzę ze znowu elica przyjmuje.... :) znowu na 2-3 m-c a potem do widzenia? Gdzie uciekać z tego kraju? Za ocean?

Ludzie z linii OK ale brygdziści, "kierownictwo" i makarony to porażka... Najgorsze że Polak zgnoi innego Polaka żeby makaron był zadowolony. Nie tylko Ilonka na out ale także pseudo managerowie tj np kucykowaty [usunięte przez moderatora] bo makaronów ciężko wywalić ze swojej firmy:) Pozdro dla dziewczyn z linii.

gość

a ja powiem Wam tak: nie zuważyłam stoperów, ale wrednego starego kierownika owszem. Gdy przyszłam do tego zakładu, myślałam że długo się będe z nim męczyła.Cieszyłam sie, że dostałam pracę, bo potrzebne mi były pieniądze,żeby wyjechac na koncert.Starałam sie i znosiłam uwagi brygadzistki jak i chamskich bab z linii.Brygadzistka okazała sie wredną małpą.Po 3 czerwca świat zmienił oblicze ze znośnego na nieznośny i poczułam się tak,jakbym nie była już potrzebana i teraz można mnie gdzieś wcisnąć,gdzie jest wolne miejsce. Dzień w dzień dawali mnie w inne i wkońcu na okapy, gdzie miarka się przebrała. W końcu organizm nie wytrzymał i zrobiłam sobie wolne.Nazajutrz zostałam zwolniona. Tyle. Nienawidzę tego kraju i pracy na tych plantacjach, gdzie ludzi się uprawia... To był kolejny zakład,z którego zostałam zwolniona albo odeszłam bo nie dało się wytrzymać. Nie piszcie że powinni sie zainteresować,bo to nie ma sensu.Nikt niczego nie robi,żeby to zmienić.Pisać można w nieskończoność że jest źle, ale nie zmienimy tym rzeczywistości,trzeba działać a nie powielać tą samą formułę na forum

ANONIM

SKORO WAM TAK WSZYSTKIM Ź€LE W TEJ FIRMIE, CAŁY CZAS PODNOSZĄ WAM NORMY I STOJĄ NAD WAMI ZE STOPERAMI TO PO JAKIEGO GRZYBA TAM PRACUJECIE. MAŁO TO ZAKŁADÓW JEST W TYM JELCZU. PODEJRZEWM, ŻE I TAK GDZIE BYŚCIE NIE POSZLI TO I TAK BYŁOBY WAM ŹLE, BO Z REGUŁY TO WSZĘDZIE TRZEBA PRACOWĆ.

Luśka

Pani [usunięte przez moderatora] do zwolnienia! I reszte da sie jakoś znieść.

OKAP

Okap jest najważniejszy, reszta się nie liczy

...

Naprawdę można spróbować gdzie indziej lepiej zaoszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów,zdrowia gdzyż praca nie jest lekka (dla kobiet okapy w zależności od modelu są ciężkie) psychicznego nacisku nie kiedy warto mnieć mniej ale spokojniej bez stresu..jest dużo ofert pracy chociażby w Autolivie gdzie zatrunionych narazie jest72 osoby a ma być 400 na nowej hali.

ZUZKA

elica to firma w której osoby awansujące zapominają jak z nami pracowali gorzej traktują niż włosi.Ludzie są zajebiści ale kadra traktuje nas jak śmieci ciągłe problemy z urlopami,małe zarobki,hamstwo,syf, coraz to większe normy to jest właśnie Elica.

Ciekawe jest to co piszesz-pewnie włazisz im w [usunięte przez moderatora]!

ela

totalne brednie pracuję w elice od kilku miesięcy i jeszcze nikt nie stał nade mną ze stoperem. Jest tempo i presja czasu ale to specyfika pracy na linii produkcyjnej i na akord. Faktem jest, że nie jest to praca dla każdego- flegmatyk nie da rady, podobnie jak leser

banan1917

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, traktowanie jest tam naganne, wyzysk niesamowity, przy pakowaniu nie ludzkie tempo i nie wiadomo jakie wymagania, włosi stoją ze stoperem przy Tobie jesli nie osiągniesz danego czasu przy pakowaniu to zostaniesz obrzucony wulgarnymi slowami, okapy są tam traktowane lepiej niż ludzie, każdy każdemu wchodzi w dupe..gdy kierownik dostanie uwagi od przełożonego wyżywa sie na pracownikach..zero tolerancji,[usunięte przez moderatora] nic dobrego..włoski [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.