Elica Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Elica Group Polska Sp. z o.o.

wykonczona

Teraz to sie zacznie koszmar. Na jednej zmianie kierowniczkami sa dwie psisapisólki od lat i juz zaczynają się akcje to samo tyczy sie nowego kierownika, który przechodzi z silników na okapy i ma plecy u kierownika produkcji. Wyzywają ludzi, awanturują się, zero pomocy i wsparcia np dla nowych brygadzistek, nie wspominajac o nowych ludziach którzy uciekają po dwóch dniach :/ Na dniach daję wypowiedzenie i żegnam się z tą firmą. ostatnio dwie osoby wylądowały z zatruciem oparami (serografistki)w szpitalu, ludzie przychodzą chorzy do pracy bo boja sie iść na l4 żeby ich nie zwolnili później, zero empatii i zrozumienia - NORMA NORMA NORMA! Tylko tyle się słyszy. Odradzam.

Natalino

Tak właśnie zgadzam sie z opinią powyżej... ludzie ogarnijcie się...pracować trzeba wszędzie...każdemu jest ciężko...a jak Wam nie pasuje to po jakiego ch... tam pracujecie? Nikt Was tam nie trzyma na siłe! Jak komuś jest aż tak źle i cieżko to prosze bardzo brama otwarta!I macie po problemie! Tak jak napisał ktoś powyżej każdy chciałby sie nie narobić kase zawinąć i jeszcze najlepiej jakby go na rekach nosili za to że wogule sie pojawił w pracy....no hahah śmieszne. W każdej firmie nie daleko Elici jest podobnie,a jeżeli ktoś twierdzi inaczej to tak jak mówie prosze bardzo zatrudnić się w innej i wtedy zobaczycie że nie warto było tyle narzekać!

czytam to i az sie wierzyc nie chce ze ludzie to tacy idioci...gdzie w dzisiejszych czasach nie 3ba zapierd**lać?...wszędzie są jakies normy itp itd ale jak się komuś nie chce robić no to cóz....zła baletnica będzie móiła, że ją buty uwierają i tu tak samo...3piacie się kierowników, brygadzistów ale kurde od tego są, że maja wymagać a nie każdy chciałby przyjsć nie narobić się a pieniążki do kieszeni zawinąć... wcale nie jest tak źle jak sie tutaj piszę, babeczki są pomocne więc nie narzekajcie już tyle tlyko pracujcie a nie będziecie wysłuchiwać ciagłych rozdartych dziobów jak to sami okreśłacie

gosc
@pracownik

powiew świeżości oznacza ciągłą rotację pracowników...

Powiew świeżości

Jak czytam te komentarze, to aż mnie ciarki przechodzą po plecach. I sobie tak myślę, że chyba dobrze zrobiłam, że tej oferty nie przyjęłam. Bo jakbym przyszła do Eliki, to chyba wpadłabym z deszczu pod rynnę... A "Powiew świeżości" to ponoć hasło firmy. Ale to chyba tyczy się tylko designu okapów i niczego więcej.

Sony

Najgorsza jest kaska PLaczka nic nie robi i jeszcze ma owszystko problem no normalnie masakra widze jak moj kolega sie meczy bo doszedl gosciu co ma plecy i zbiera jeby za niego masakra wyzwiska to nr 1

Sandi

Witam. Pracuje rok w tej firmie. W dziale silników i raz jest dobrze a raz źle. Brygadzistki maja wszystko gdzieś niedługo to beda siedziec i pic kawe a my bedziemy wypelniac ich obowiazki. w sumie juz to robimy. Pieniadze 1500 na reke jak sa wszystkie premie. Najgorsze jest to ze jak sie jest 3 dni chorym to juz zabieraja cala premie obecnosciowa. Kierownictwo sie pozmienialo robia z ludzmi co chca. Coraz wiecej obowiazkow przypisuja nam a kasa wciaz taka sama niewazne czy pracujesz 2 miesiace czy 8 lat zarabiasz tyle samo. Nikt nie docenia tam pracownikow. Trzeba wlazic w dupe tym ktorym trzeba zeby cos osiagnac i donosic tam tak jest.

Orzeszek

Pracowałem w tej firmie 8 miesięcy ,dłużej nie dało się pracować . W tej firmie panuje totalny chaos i brak organizacji pracy . Kierowniczki krzyczą (usunięte przez administratora). Ludzi w tym zakładzie traktuje się bardzo źle . Nie polecam tej pracy .

piekna

Zauważyłam że nie ma różnicy czy to; Elica ;,czy ;EPP; to jedna i ta sam firma tak się dzieje jak Zadzają Włosi, masakra

gala

Pani Agnieszka z silnikow brygadzistka lubi zawyzac normy robiac nadgodziny na galkach kierowniczych

Obserwator

Nie pracuje w waszej firmie.Zastanawia mnie tylko jedna rzecz,dlaczego wszędzie wszędzie jest tak samo? Dlaczego polak jak już dostanie trochę władzy,to staje się zwykłą świnią na usługach obcego kapitału.Majstrowie, kierownicy,liderzy itd.obudżcie się!Zastanówcie się komu służycie?Przestańcie gnoić zwykłych ludzi,przecież kiedyś byliście tacy sami.

Nelly

Kto sie w tej firmie zajmuje rekrutacją ?

Firma jest zupełnie niepoważna. Nie dotrzymuje danego słowa, lekceważy potencjalnych pracowników, zwłaszcza biurowych i nie traktuje ich poważnie. Miałem kiedyś z tą firmą niestety do czynienia i nigdy więcej.

totalny bałagan chaos

?

U sąsiada jest inaczej, tam dyrektor ,kierownik pomaga jak trzeba nie ma tej hierarchii porąbanych brygadzistek.Refleksja- jak (usunięte przez administratora)dadzą trochę władzy ,albo szef po plecach poklepie to wtedy jest namaszczony i teraz uważaj fizolu, chociaż masz wyższe wykształcenie .

?

Ogólny brak organizacji w niektórych brygadach , Brygadzistka powinna pomagać bo to wpływa na wynik produkcji, ale niektóre (usunięte przez administratora)przez kierowniczkę mają to gdzieś .Tak jest na silnikach.

?

Praca w Elice nie gorsza niż w innych zakładach. Kierownictwo nie jest od klepania po plecach. Rzeczywiście, od kiedy nie ma jednej z kierowniczek jest przyjemniej, ale atmosferę w pracy tworzą ludzie, nie kierownicy. (usunięte przez administratora) nie kierownicy. Każdy sfrustrowany robokop, co jedynym, co umie w życiu, jest wkręcanie śrubek, będzie narzekać

Meg

pracuję w Elice od niedawna i jak narzazie nie narzekam wiadomo trzeba się narobić palce i nadgarstki często bolą ale to urok tej pracy zarobki nie najgorsze 1450 netto przerwy są trzy 5 min,20 min,i 5. Praca jak dla mnie jest ciekawa. Tępo pracy jest szybkie. norma musi być wyrobiona.Jak nie ma normy to zaraz jest zebranie z kierownikiem. Uwazam że to wszystko jest normalne bo pracowałam w kilku zakładach produkcyjnych i w każdym są plusy i minusy danej pracy. Ja wybrałam ten zakład bo więcej zarabiam niż wcześniej i widze że ludzi przyjmują więc myślę że się utrzymam w nim na dłużej niż rok.,

Zdegustowana firmą

Tak to jest niestety jak połowa z personelu kierowniczego przechodzi sobie z agencji pracy takich jak progresso czy objetivo lavoro . Siedza sobie tam lalunie jedne w biurach trafi sie jakaś fajna oferta pracy naprzykład w jelczu, to sie zatrudnie i może sobie zostane HR menagerem, A kwalifikacje marne , doświadczenie również i po jakimś czasie widać efekty pracy. MASAKRA

mak

(usunięte przez administratora),człowieku typu anonim! to gdzie chcesz pracować? w biurze czy na produkcji? złoż podanie,i przekonaj się sam! na produkcji wyzwiska,w biurze rządzi hr manager która wszem i wobec opowiada jaka to super firma i każe ankiety wypełniać ołówkiem by potem negatywne opinie na temat firmy wymazać i wpisać same pozytywy. Wszyscy już znają te sztuczki i się z politowania śmieją z tego. Dla(usunięte przez administratora) i karierowiczów zawsze w elice będzie praca,dla ludzi z ambicją i własnym zdaniem już nie. Było kilka super osób w tej firmie,ale już ich niema. (usunięte przez administratora) jedyny pozytyw w elice to świadczenia socjalne i praca na dwie zmiany,bez nocek.

Anomim

I jak wygląda praca w biurze ? Bo jak czytam to forum to ta firma to kompletne dno .

Zostaw merytoryczną opinię o Elica Group Polska Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elica Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elica Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elica Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elica Group Polska Sp. z o.o.