Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

Tomaszzz

tadek - w chwili obecnej sytuacji ma sie dobrze. przynajmniej z mojego pracowniczego punktu widzenia, pracuje tu juz prawie 2 rok i poki co nie myślę o odejściu, bo to, co firma oferuje, jest wystarczające pod kątem zarobków, nie zasiedzisz sie tutaj, przynajmniej nie w sprzedaży. Jeśli wyrabiasz swoje normy albo wyrabiasz ją ponadprzeciętnie to jak najbardziej masz szanse na rozwój przynoszący realne korzyści. Na pewno interesują Cię podstawowe kwestie związane z zatrudnieniem, wiec dodam, ze wypłata przychodzi w terminie a manta zapewnia umowe o prace, wyzysku nie ma. Dbają o atmosfere, co bardzo pochwalam, bo firma duża nie jest a praca w dobrej atmosferze to podstawa, coś o tym wiem. Nie orientuję się, jak bylo w manta s.a. zanim zacząłem tu pracowac, ale wedlug mnie teraz są tu dośc korzystne warunki w porównaniu do innych podobnych firm działających na rynku multimediów.

Ewa.

Cześć Wam, a może ktoś powiedzieć czy manta.sa. spoznia się z płatnościami ????? w sensie z wyplata wynagrodzenia?

bąba
@Ewa.

W moich czasach generalnie nie było z tym problemu. Wypłata ma być 10, to jest 10-tego. No chyba, że prezes jest w China i nie autoryzuje przelewu, to może się zdażyć poślizg, ale to bardzo rzadko

aaa

brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych był jak ja prcaowałem. Auto oczywiście dostajesz (foka,astra, coś w ten deseń. Możesz użytkować w weekendy, ale oczywiście tankujesz za swoje. Wiec sytuacja całkiem ok. Brak możliwości negocjacji warnuków. Przynajmniej kiedyś. Wszyscy mieli taką samą podstawę, a jak jesteś rzeczywiście taki dobry to dorobisz na bonusie. Proste.

hej
@aaa

hej a placa kase na czas ????

stary koń

ja tez bym chętnie wystatował na posadę przedstawieciela handlowego do manta s.a., czy obecnie są jakieś wolne miejsca? dodam tylko że robię w tym biznesuie już kilka latek i ze względu na moje duże doświadczenie nie wyobrażam sobie że dostanę umowę jak byle jaki początkujący skserowaną od oinnych. jest możliwość negocjacji warunków?

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

Oferty Pracy

Specjalista ds. Logistyki Manta S. A. 2014-11-25 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD. www.manta.com.pl Manta S.A.  z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki Miejsce pracy: Warszawa-Targówek Opis stanowiska: Praca w naszej siedzibie w Warszawa-Targówek Organizacja transportów morskich z dalekiego wschodu LCL i FC

a

a skąd wiesz jaka atmosfera jest w Mancie skoro piszesz, że od ponad roku tam nie pracujesz?

?

Może ktoś poda jakiej pensji można się spodziewać w Mancie?

ggg

przesada! Ci co to pisza nie pracowali nigdy w marketach! Polecam na przyklad Euro rtv to jest dopiero kupa!!! Manta przy tym to miodzio :) Ludzie puknijcie sie!

chętny do pracy manta

mysle o pracy w mancie i nie wiem co mam zrobić pomóżcie

Słowa kojarzące się z Manta Multimedia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Manta Multimedia: Najbardziej nie podobało mi się w Manta Multimedia:

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 31 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.